Wakacyjne Mamy 2012 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-02, 21:23   #3661
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
ale miałam dzisiaj dzień.. mała płakała pół dnia, już nie wiedziałam co mam z nią zrobić....

ale w między czasie jak miała dobry humor udało mi się jej pocykać fotki Artystka..
przeslodka i jak sie ladnie dzwiga!
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 21:48   #3662
ooolllccciiiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ooolllccciiiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 164
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

NADALKA jaki aniołeczek z Iguni kochanynie wierzę że tak daje popalić

Soleilka nosz kurrrr co to za menda tak napisała!?jakbym wiedziała kto to to osobiście bym ja sprala!jak można pisac tak o bezbronnym dziecku,co on komu zawinił?!
ooolllccciiiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 22:02   #3663
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Ha, mam piwko Mamcia i paluszki, więc imprezka

Idę Was nadrabiać

Napiłam się łyka i już mi szumi

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość


Spóźniłaś się - przecież ona będzie żoną Oskara.
A no tak
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

myślałam, że moje dziecię jest po prostu nad aktywne a tu większość aktywności widzę ...
żal mi tej kobiety co tak napisała ... bo znaczy to że jest dość hmmm płytka w swej osobowości - wybaczcie jeżeli kogoś uraziłam ale dziecko to dar od boga i najwspanialszy cud a jak ktoś pisze o bękarcie to znaczy że inteligencją nie grzeszy ...
Idiotów na tym świecie co nie miara Nikogo nie uraziłaś, takich pustaków jak ona powinno się tępić
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Aaaa i komplet niuni na chrzest jest już gotowy fotka poniżej, na modelce pokażę jak do mnie komplecik dotrze
Ale świetne!
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Mamuśki jaką herbatkę podajecie dzieciaczkom? koperkową?
Koperek, rumianek, czasami obydwie pomieszane. Dziś kupiłam tą z Hippa na trawienie, bo tak to sama parzyłam
Cytat:
Napisane przez ooolllccciiiaaa Pokaż wiadomość

Sol Rozi jest już zarezerwowana przez Oskara Wy macie iść w konkury do Lusi,nie pamiętasz? Mój synek kocha już Rozalkę nawet bez tego posagu
Oj tam oj tam
Ja pamiętam, że mamy Lusię, ale czy Lusia nas zechce to już nie wiadomo Ale bym miała ładną synową, nie?
Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
ale miałam dzisiaj dzień.. mała płakała pół dnia, już nie wiedziałam co mam z nią zrobić....

ale w między czasie jak miała dobry humor udało mi się jej pocykać fotki Artystka..
Ślicznotka
Cytat:
Napisane przez ooolllccciiiaaa Pokaż wiadomość
Soleilka nosz kurrrr co to za menda tak napisała!?jakbym wiedziała kto to to osobiście bym ja sprala!jak można pisac tak o bezbronnym dziecku,co on komu zawinił?!
Nie ma żadnego wpisu na blogu, więc to pewnie jakiś troll
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 22:09   #3664
ooolllccciiiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ooolllccciiiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 164
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam
Ja pamiętam, że mamy Lusię, ale czy Lusia nas zechce to już nie wiadomo Ale bym miała ładną synową, nie?
nooo ślicznąi Ty będziesz miała ładną synową i ja, więc wnuki też będziemy miały ładne

masz rację pewnie jakiś troll gówniarz,nie przejmuj się debilami
ooolllccciiiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 22:19   #3665
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

jak to jest naje sie zasnie snem kamienym a za pol godziny budzi sie glodna jakby nie jadla przynajmniej przez 2 dni...
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 22:49   #3666
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez ooolllccciiiaaa Pokaż wiadomość
nooo ślicznąi Ty będziesz miała ładną synową i ja, więc wnuki też będziemy miały ładne

masz rację pewnie jakiś troll gówniarz,nie przejmuj się debilami
Nie wyobrażam sobie siebie jako babci, dla mnie to abstrakcja totalna Ale wnuki muszą być piękne

No kilka osób obserwujących dyskusję zjechało ją od góry do dołu
Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
jak to jest naje sie zasnie snem kamienym a za pol godziny budzi sie glodna jakby nie jadla przynajmniej przez 2 dni...
Może nie ssie aktywnie tylko większość czasu sobie po prostu ciumka cyca?
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 22:54   #3667
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Soleilka ale slysze Jak przelyka...
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 23:03   #3668
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
Soleilka ale slysze Jak przelyka...
No to może masz małego głodomora... Próbowałaś dawać herbatki? Bo może tylko pić jej się chce.
Albo chytrość wychodzi z niej jak z Fabiego


Fabiś skończył właśnie... 2 miesiące
I wszystkiego najlepszego dla Blanki przy okazji

Idę spać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chocolate-cake.jpg (56,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0214.jpg (37,5 KB, 30 załadowań)
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 23:33   #3669
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

mój żabiorek śpi już w najlepsze a ja wsuwam śledzia w sosie musztardowym jak za dawnych dobrych 'ciążowych' czasów
w ogóle to musze go pochwalić, bo wczoraj jak zasnął o 20stej to przespał do 4.30 ! pierwszy raz aż tak długo.

Mamcia wózek mam formy Play, nie znajdziesz go w necie, bo sama szukałam. W miare zgrabny, bo sie ładnie składa i mieści do bagażnika. Reszty wole nie komentować, w końcu to przeciez prezent, pamietasz?
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 00:27   #3670
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez natee Pokaż wiadomość
ja mam przy łóżeczku grającą zabawke i dużo lepiej uspokaja Małego.
poczekam jeszcze z Konikiem, moze za jakis czas mu go znowu podsunę.
Róża zapałała wielką miłością do misiów z karuzelki, więc konika nie kupię. Jakieś dźwięki ma wydawać też leżaczek, ale chcę, żeby miała jeszcze coś do wózka.
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Aaaa i komplet niuni na chrzest jest już gotowy fotka poniżej, na modelce pokażę jak do mnie komplecik dotrze
Piękny.
Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
A moje dziecię dziś pobiło kolejny rekord. Teraz przed snem wypił ponad 220 ml mleka ponad 150 ml mojego i 70 ml mm. Ciekawe do której pośpi

Róża od niedawna zjada 120 ml i to nie zawsze. Czasem mam wrażenie, że coś by jeszcze wessała, ale wolę ją trochę przetrzymać.
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Mamuśki jaką herbatkę podajecie dzieciaczkom? koperkową?
Daje się wodę, herbatki z kopru, z rumianku i gotowe mieszanki.
Podaję Hipp ułatwiającą trawienie z max 1/3 łyżeczki granulatu. Koperkową piłam sama.
Dziewczyny pisały, że dziecku zaparza się w proporcjach 3 nasionka na 100 ml. Nadmiar zamiast pomóc, to może wywołać wzdęcia.
Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
ale miałam dzisiaj dzień.. mała płakała pół dnia, już nie wiedziałam co mam z nią zrobić....

ale w między czasie jak miała dobry humor udało mi się jej pocykać fotki Artystka..
Śliczne oczęta i uśmiech.

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:10 ----------

Cytat:
Napisane przez natee Pokaż wiadomość
Mamcia wózek mam formy Play, nie znajdziesz go w necie, bo sama szukałam. W miare zgrabny, bo sie ładnie składa i mieści do bagażnika. Reszty wole nie komentować, w końcu to przeciez prezent, pamietasz?
Jak się go prowadzi? Będziesz używać, czy kupisz inny?

---------- Dopisano o 01:27 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Fabiś skończył właśnie... 2 miesiące
I wszystkiego najlepszego dla Blanki przy okazji

Idę spać
od Różyczki.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 03:43   #3671
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez natee Pokaż wiadomość
mój żabiorek śpi już w najlepsze a ja wsuwam śledzia w sosie musztardowym jak za dawnych dobrych 'ciążowych' czasów
w ogóle to musze go pochwalić, bo wczoraj jak zasnął o 20stej to przespał do 4.30 ! pierwszy raz aż tak długo.

Mamcia wózek mam formy Play, nie znajdziesz go w necie, bo sama szukałam. W miare zgrabny, bo sie ładnie składa i mieści do bagażnika. Reszty wole nie komentować, w końcu to przeciez prezent, pamietasz?
no wlasnie pamietam przez to bylam ciekawa czy macie ten czy jakis inny
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 06:33   #3672
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

hej n oc troche marudna przez kupe rano juz tak plakala ze jrj czopka wsadzilam narobila tyle ze z 3 razy wiecej niz w sobote iodrazu sie smiala. Dzis dzwonie do tej pediatry prywaatnie niech nas przyjmie i przebada,doradzi...:prosi :

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
no to pognaj go, żeby robił więcej! (oczywiście nie więcej mleka tylko więcej przy małej )
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
[COLOR="DarkSlateGray"]oj to nie zazdroszczę ... ale chyba musicie o tym porozmawiać bo tak być nie może ...
]
Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
o kurcze, to nieciekawie a co z TŻ?:
Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość

Ciastek pogon tzta !
On sie boi brac na rece jest leworeczny i tak jak ja biore to mu nie wygodnie mala sie bardzo wierci i boi sie ze Ją upusci. Do tego nawet pytal sie poloznej jak byla jak ma bravc to powiedziala ze jak niepewny i sie boi to lepiej niecheszcze poczeka...... taaaaaaaa tyliko wszystko na mojej glowie. z kazdym placzem do mnie on jej sam nie bierze jak cos to musze mu Ja podawac a ona nie lubi dlugo u niego nic dziwnego..... pampersa tez jej nie zmienil bo jeszcze nie, wszystko ja, w nocy wstaje bo go budze by mi wode wrazie wu nastawil na butle ale i tak zaraz idzie spac.... a ja siedze tyyle ile trzeba.. wczoraj juz nie wytrzzymalam i mu wygarnelam poklucilam sie z nim porzadnie bo zoladek mnie bolal momentami ze sie zwijalam ,czyscilo mnie a mala wyjatkowo marudna chciala na rece albo cyca. poplakalam sie a on do mnie ze chcialam dziecko powiedzialal mu ze on ku.rwa tez jest rodzicem wiecc niech sie zajmie dzieckiem a nie glupotami. i sie nie odzywamy..... siedzialam w kuchni i plakalam z nerwow a on siedzial z małą. nie to ze mnie dziecko wkurza ale to ze nie mam ani chwili czasem dla siebie,na chrzciny On sie wyszykowal a Ja?? .,
Cytat:
Napisane przez ooolllccciiiaaa Pokaż wiadomość
\
Sol Rozi jest już zarezerwowana przez Oskara Wy macie iść w konkury do Lusi,nie pamiętasz? Mój synek kocha już Rozalkę nawet bez tego posagu
:
nooooo Ona Oskarka tez
Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
ale w między czasie jak miała dobry humor udało mi się jej pocykać fotki Artystka..
boska

Agunia ubranko sliczne
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!

Edytowane przez prince_polo
Czas edycji: 2012-09-03 o 06:37
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 06:39   #3673
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Hej laseczki
W nocy posapłyśmy, w nocy obudziła się raz, a potem o 6. Pojadła, pobuszowała i śpi dalej.

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Jakaś ☠☠☠☠a na blogu nazwała moje dziecko bękartem. Jakbym mogła to bym jej ten głupi wszarz rozj ebała o beton
Co za babsko....
A hasło jak z XVI wieku, a mamy XXI... Nie przejmuj się bo nie ma czym

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
a tu dowod jak sobie w myslach przelicza ile m a zrobilismy Jej na pamiatke zdjecie
Uważaj bo jak mała dorośnie będzie chciała tą kasę

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem że ten temat już był ale nie wiem gdzie co i jak . jak przyzwyczaić dziecko do smoczka?
Amelka ode mnie smoczka nie chciała, a podawałam jej jak była spokojna i najedzona. Z butelką nie miała problemu a smoczka nie chciała. Natomiast jak smoczka podała jej moja mama to od razu sama zassała i ciumkała. Przez jakiś czas smoczka podawała jej tylko moja mama, aż w końcu się przyzwyczaiła. I teraz córcia ode mnie też już bierze smoka

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Aaaa i komplet niuni na chrzest jest już gotowy fotka poniżej, na modelce pokażę jak do mnie komplecik dotrze
Śliczny, sukieneczka wygląda zjawiskowo

Cytat:
Napisane przez ooolllccciiiaaa Pokaż wiadomość
Sol Rozi jest już zarezerwowana przez Oskara Wy macie iść w konkury do Lusi,nie pamiętasz? Mój synek kocha już Rozalkę nawet bez tego posagu


Super, że jesteście już po chrzcie

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
ale w między czasie jak miała dobry humor udało mi się jej pocykać fotki Artystka..
Piękności i jak ślicznie się uśmiecha

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość

Fabiś skończył właśnie... 2 miesiące

a na torcik to ja bardzo chętnie
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 06:50   #3674
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość


Uważaj bo jak mała dorośnie będzie chciała tą kasę
D
o tym nie pomyslalam ale i tak myslimy zalozyc konto i wplacac dla Niej pieniązki. I te i od siebie co miesiąc cos. Zawsze bedzie albo na czarna godzine zeby jej nie brakło nic albo na jakies dla Niej wydatki . Tylko nie wiem czy to nie za wczesnie. Bo planowalismy od roczku załozyc konto....
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 06:55   #3675
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Asia a jak to u was wyglądało że nie chciał na początku zassać? Bo moja jak jej go daje to wypycha językiem albo tak szeroko otwiera buzię czym daje mi znać gdzie ja mogę go sobie wsadzić... Przez ostatnią godzinę robiłam tak, że dawałam jej butelkę z herbatką bo to lubi, i szybko podmieniałam jej na smoczek. Teraz już bez butelki, possie chwilę ze 2 minuty i albo go wypluwa albo jej wypada. Jak jej chce dać to go wypycha. Jak zaczyna po chwili marudzić to daje jej a ona załapie i za chwilę to samo. Nie wiem może w końcu załapie... ?
U nas to nie wynika z dużej potrzeby ssania, tylko że ona zje, poleży z 5, 10 minut i zaczna marudzić bo jej się nudzi. A ja cały dzień do niej przykuta bo ani do wc ani jeść sobie zrobić, nie mówię już o przyjemnościach jakichkolwiek... A jak jej wsadzę smoka to jest cisza. Huk że się przyzwyczai, ja też ciągałam smoka i jakoś się oduczyłam a skoro Iga nie może sama polezec jak ma tą fazę aktywności to niestety trzeba ją czymś zająć...
U nas mąż go uczył na siłę .Wkładał smoka,mimo że Patryś językiem starał się go wypchnąć. Gdy miałam zakrwawione sutki tylko to było ratunkiem. I teraz Patryś bez smoczka ani rusz . No i czasami zdarza się mu go wypluwać,ale tutaj mój mąż też ma sposób na to . Jak Patryś leży i ma np. główkę w lewą czy w prawą strone to kładzie konika FP poziomo tak by ogon był na wysokości smoczka ,i kładzie go b.blisko smoczka. Jak smoczek wypadnie to oprze się o ogon i Patryś zasysa go na nowo . Początkowo bałam się tego,że będzie problem gdy będzie się mu ulewało. Ale konik nie przyciska smoczka,więc na wet jak coś się uleje to nic się nie dzieje.

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość

Aaaa i komplet niuni na chrzest jest już gotowy fotka poniżej, na modelce pokażę jak do mnie komplecik dotrze
Aguś piękny komplecik .Ręcznie robiony ,niesamowity

Cytat:
Napisane przez ooolllccciiiaaa Pokaż wiadomość
My też już po chrzcie,ufffff dobrze że mamy to już za sobą Oskar dawał ostro czadu na mszy,mąż musiał z nim chodzić i pokazywać mu wszystkie witraże i obrazy później na sali tyle nowych twarzy,krzyki dzieci,każdy go chciał na rączki,do tego ciotki wyperfumowane że ho ho no i dziecinka moja nie wiedziała co się dzieje,był w ciężkim szoku ale dał radę chłoptaś z restauracji jesteśmy bardzo zadowoleni,jedzenie pycha,prezenty udaneale najważniejsze że dziecinka jest już Aniołkiem

Sol Rozi jest już zarezerwowana przez Oskara Wy macie iść w konkury do Lusi,nie pamiętasz? Mój synek kocha już Rozalkę nawet bez tego posagu
No i super,że impreza udana

Pokaż jaki miałaś tort

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
ale w między czasie jak miała dobry humor udało mi się jej pocykać fotki Artystka..
Ale jest silna

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość

Fabiś skończył właśnie... 2 miesiące
I wszystkiego najlepszego dla Blanki przy okazji
No to


Mąż zostawił mi samochód, więc jade na miasto. Muszę tylko zapakować wózek
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 06:56   #3676
koglus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 754
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Oskar juz ze mna,urodził sie wczoraj o 17.:45, silami natury, 57cm,waga 4350g, nikt nie mowil ze bedzie duzy,lekarze liczyli ze ok 3600,ma duze stopy pozdro
__________________
22.04.2010 kochana córcia Alicja 3630g
02.09.2012 kochany Oskarek 4350g

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yzd4bdxjh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0ah6tnr35k.png
koglus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 07:01   #3677
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez koglus Pokaż wiadomość
Oskar juz ze mna,urodził sie wczoraj o 17.:45, silami natury, 57cm,waga 4350g, nikt nie mowil ze bedzie duzy,lekarze liczyli ze ok 3600,ma duze stopy pozdro
Hurrra To jesteśmy w komplecie
Ogromne gratulacje klask i:
Mały słusznych rozmiarów
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 07:03   #3678
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez koglus Pokaż wiadomość
Oskar juz ze mna,urodził sie wczoraj o 17.:45, silami natury, 57cm,waga 4350g, nikt nie mowil ze bedzie duzy,lekarze liczyli ze ok 3600,ma duze stopy pozdro
gratulacje
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 07:07   #3679
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
On sie boi brac na rece jest leworeczny i tak jak ja biore to mu nie wygodnie mala sie bardzo wierci i boi sie ze Ją upusci. Do tego nawet pytal sie poloznej jak byla jak ma bravc to powiedziala ze jak niepewny i sie boi to lepiej niecheszcze poczeka...... taaaaaaaa tyliko wszystko na mojej glowie. z kazdym placzem do mnie on jej sam nie bierze jak cos to musze mu Ja podawac a ona nie lubi dlugo u niego nic dziwnego..... pampersa tez jej nie zmienil bo jeszcze nie, wszystko ja, w nocy wstaje bo go budze by mi wode wrazie wu nastawil na butle ale i tak zaraz idzie spac.... a ja siedze tyyle ile trzeba.. wczoraj juz nie wytrzzymalam i mu wygarnelam poklucilam sie z nim porzadnie bo zoladek mnie bolal momentami ze sie zwijalam ,czyscilo mnie a mala wyjatkowo marudna chciala na rece albo cyca. poplakalam sie a on do mnie ze chcialam dziecko powiedzialal mu ze on ku.rwa tez jest rodzicem wiecc niech sie zajmie dzieckiem a nie glupotami. i sie nie odzywamy..... siedzialam w kuchni i plakalam z nerwow a on siedzial z małą. nie to ze mnie dziecko wkurza ale to ze nie mam ani chwili czasem dla siebie,na chrzciny On sie wyszykowal a Ja?? .,

No brak mi słów,
Tż powinien zacząć zajmować się małż, tym bardziej, że to nie jest już 3 dniowy niemowlaczek. Jest większa i "sztywniejsza" więc nie powinien mieć problemu, żeby wyjąć ją z łóżeczka - nawet jak jest leworęczny.
Musisz zacząć go wdrażać w obowiązki taty, może niech zacznie od wyciągania małej z łóżeczka i zmiany pieluszki. Poza tym może mleko przygotować od początku do końca i karmić Rozlakę. Przecież to nie jest trudne.

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
o tym nie pomyslalam ale i tak myslimy zalozyc konto i wplacac dla Niej pieniązki. I te i od siebie co miesiąc cos. Zawsze bedzie albo na czarna godzine zeby jej nie brakło nic albo na jakies dla Niej wydatki . Tylko nie wiem czy to nie za wczesnie. Bo planowalismy od roczku załozyc konto....
Bardzo dobry pomysł. Oszczędzać możecie zacząć już
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 07:39   #3680
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Mandi musze musze, wiem o tym ale co jak ja mu gadam i co? dalej to samo....moze w klutni nie ozywając sie bede go stawiała przed fsktem... moze to poskutkuje
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 07:57   #3681
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Ciastek mój brat też jest leworęczny i nosi Fabiego Bycie mańkutem nie jest wymówką!
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 07:59   #3682
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Ciastek mój brat też jest leworęczny i nosi Fabiego Bycie mańkutem nie jest wymówką!
ale mi chodzi oto ze Jak On podpatrujke jak ja biore Ją to on tak zgapic niemoze bo niewygodnie mu. I nie wie jak
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 08:01   #3683
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
ale mi chodzi oto ze Jak On podpatrujke jak ja biore Ją to on tak zgapic niemoze bo niewygodnie mu. I nie wie jak
No to niech sam wypracuje sposób noszenia jej, co on przedszkolak, że go uczyć trzeba
Zostaw go z Rozalką, zniknij na kilka godzin i niech się uczy, Ty przy tym odpoczniesz
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 08:18   #3684
ajka89
Zadomowienie
 
Avatar ajka89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 796
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cześć Mamuśki!
Moja mała śpi, ja mam chwilę dla siebie. Zaraz idę coś zjeść bo umieram z głodu. Mam parówki, ale nie wiem, czy będą mi smakować bez musztardy albo ketchupu. Dieta matki karmiącej jest okrutna. Marzy mi się taki smażony kotlet
Poza tym jakoś sobie radzimy. Mąż jest cudownym i cierpliwym tatą. Bardzo pomaga mi przy opiece, sam się pyta co zrobić. . Nie wiem, czy to normalne, ale ja jak nakarmię moje dziecko koło 23, 24 o śpi mi potem wyczaj do około 6 rano. Pierwsza noc w domu tylko była okropna, bo nie zmrużyłam oka ciągiem nawet godzinę...ale później to już dziecko mi przesypia prawie całe noce. Próbowałam ją wybudzać na karmienie, to w ogóle nie była zainteresowana. Teraz nie wiem, czy to normalne, żeby taki noworodek miał 6, 7 godzinne przerwy na jedzenie
ajka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 08:20   #3685
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

No proszę, ja tu sobie wczoraj smacznie spałam nieświadoma niczego, a te mi dziecko wyswatały Ale spoko, Fabiś duży i silny, nada się Pytanie tylko czy Luśka będzie chciała chłopa młodszego od siebie

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość


Fabiś skończył właśnie... 2 miesiące
I wszystkiego najlepszego dla Blanki przy okazji

Idę spać


Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Piękny.


Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
On sie boi brac na rece jest leworeczny i tak jak ja biore to mu nie wygodnie mala sie bardzo wierci i boi sie ze Ją upusci. Do tego nawet pytal sie poloznej jak byla jak ma bravc to powiedziala ze jak niepewny i sie boi to lepiej niecheszcze poczeka...... taaaaaaaa tyliko wszystko na mojej glowie. z kazdym placzem do mnie on jej sam nie bierze jak cos to musze mu Ja podawac a ona nie lubi dlugo u niego nic dziwnego..... pampersa tez jej nie zmienil bo jeszcze nie, wszystko ja, w nocy wstaje bo go budze by mi wode wrazie wu nastawil na butle ale i tak zaraz idzie spac.... a ja siedze tyyle ile trzeba.. wczoraj juz nie wytrzzymalam i mu wygarnelam poklucilam sie z nim porzadnie bo zoladek mnie bolal momentami ze sie zwijalam ,czyscilo mnie a mala wyjatkowo marudna chciala na rece albo cyca. poplakalam sie a on do mnie ze chcialam dziecko powiedzialal mu ze on ku.rwa tez jest rodzicem wiecc niech sie zajmie dzieckiem a nie glupotami. i sie nie odzywamy..... siedzialam w kuchni i plakalam z nerwow a on siedzial z małą. nie to ze mnie dziecko wkurza ale to ze nie mam ani chwili czasem dla siebie,na chrzciny On sie wyszykowal a Ja?? .,

Agunia ubranko sliczne


ejjj sorry, ale ja tego Twojego chłopa to bym przez tyle czasu nie nauczyć się dziecka nosić i pieluchy zmieniać? To jakaś kpina. Mój bał się małą brać na ręce tylko w szpitalu, znaczy brać sam, bo jak mu się na rękach ją położyło to spoko. A teraz to już małą się zajmuje super, nie mam żadnych obaw żeby wyjść i zostawić ich samych, i jak jest w domu to zmienianie pieluch zostawiam jemu.
Powiedz mu tak jak ja mojemu kiedyś powiedziałam - czy chce, żeby mała uznawała go za obcego człowieka, bo tak będzie, jak się nie będzie nią zajmował. Na mojego to podziałało jak kubeł zimnej wody
A ta wymówka o leworęczności - nawet nie będę tego komentować

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Śliczny, sukieneczka wygląda zjawiskowo

początkowo miała być nieco inna, ale by dużo kosztowała bo roboty przy niej by było sporo, więc poprosiłam koleżankę o coś prostszego i tak naprawdę, to nie spodziewałam się, że to wyjdzie aż tak ślicznie Bo sukieneczka prosta, ale jak dla mnie niezwykle urocza

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
No i czasami zdarza się mu go wypluwać,ale tutaj mój mąż też ma sposób na to . Jak Patryś leży i ma np. główkę w lewą czy w prawą strone to kładzie konika FP poziomo tak by ogon był na wysokości smoczka ,i kładzie go b.blisko smoczka. Jak smoczek wypadnie to oprze się o ogon i Patryś zasysa go na nowo .

Aguś piękny komplecik .Ręcznie robiony ,niesamowity


haha, mój mąż wpadł na identyczny pomysł z tym konikiem :hahaha

Cytat:
Napisane przez koglus Pokaż wiadomość
Oskar juz ze mna,urodził sie wczoraj o 17.:45, silami natury, 57cm,waga 4350g, nikt nie mowil ze bedzie duzy,lekarze liczyli ze ok 3600,ma duze stopy pozdro
wow gratulacje, to mamy już komplet
no i znowu się wzruszyłam, wszystkie dzieciaczki są już z nami

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
ale mi chodzi oto ze Jak On podpatrujke jak ja biore Ją to on tak zgapic niemoze bo niewygodnie mu. I nie wie jak
ej sory, ale to jest chłop czy jakaś ciapa totalna to niech próbuje po swojemu, a co, Ciebie ktoś uczył specjalnie jak masz dziecko brać?
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 08:21   #3686
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez koglus Pokaż wiadomość
Oskar juz ze mna,urodził sie wczoraj o 17.:45, silami natury, 57cm,waga 4350g, nikt nie mowil ze bedzie duzy,lekarze liczyli ze ok 3600,ma duze stopy pozdro
Gratki dla Was, a synek duzy chłopak

Prince
mój mąż widzi małą dziennie w tygodniu jakieś 2 godziny i jedyne co robi to wodę do kąpieli ,mleko, czasem ale bardzo bardzo rzadko karmi i zdąży mu się czasem zmienić pampersa. A i jeszcze ją nosi i opowiada co mamy w domu. Gdy mała zaczyna płakać idzie do mnie i pyta co robić i najczęściej wtedy podrzuca mi ją

Maciejka
kupka zielona raz, dwa razy dziennie lub raz na dwa dni.

Nadalka śliczna córunia

Olcia i Prince super , ze macie już chrzest za sobą

Edytowane przez Kasik_12
Czas edycji: 2012-09-03 o 08:23
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 08:25   #3687
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość

Prince
mój mąż widzi małą dziennie w tygodniu jakieś 2 godziny i jedyne co robi to wodę do kąpieli ,mleko, czasem ale bardzo bardzo rzadko karmi i zdąży mu się czasem zmienić pampersa. A i jeszcze ją nosi i opowiada co mamy w domu. Gdy mała zaczyna płakać idzie do mnie i pyta co robić i najczęściej wtedy podrzuca mi ją
o rajuniu, to mój nawet sam małą kąpie, a też na tygodniu za wiele Luśki nie widzi. Zresztą ja sama staram się go angażować w jak najwięcej czynności przy małej. No i rano jak on się szykuje do pracy a ja śpię, to jak mała ryczy to idzie do niej i ją uspokaja, dopiero jak widzi, że mała jest głodna to mnie budzi (bo ja mam wtedy drzwi od sypialni zamknięte i nie zawsze słyszę, że Luśka płacze)
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 08:33   #3688
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

CZEŚĆ!!! Sama nie wiem, czemu mam taki dobry humor
Mąż rano przed wyjściem do pracy poszedł po świeże bułki i zrobił mi śniadanie

Agunia, piękny komplecik!!!! Ja jak nic nie znajdę w stacjonarnych sklepach, to Mała pójdzie w takiej różowej kiejdzie

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Mamka, mała zostaje z tż.... fitness mam 3 min na nogach ode mnie, w przeciwnym razie nie mogłabym jej na tak długo zostawiać.
Zazdroszczę, też chcę poćwiczyć, ale muszę jeszcze trzy miechy poczekać

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość


Fabiś skończył właśnie... 2 miesiące
I wszystkiego najlepszego dla Blanki przy okazji
Jak ten czas leci

Cytat:
Napisane przez natee Pokaż wiadomość
mój żabiorek śpi już w najlepsze a ja wsuwam śledzia w sosie musztardowym jak za dawnych dobrych 'ciążowych' czasów
w ogóle to musze go pochwalić, bo wczoraj jak zasnął o 20stej to przespał do 4.30 ! pierwszy raz aż tak długo.
Ja Cię... Martynka kończy dziś 8 tygodni, a 4 godziny to był u niej maks...

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
o tym nie pomyslalam ale i tak myslimy zalozyc konto i wplacac dla Niej pieniązki. I te i od siebie co miesiąc cos. Zawsze bedzie albo na czarna godzine zeby jej nie brakło nic albo na jakies dla Niej wydatki . Tylko nie wiem czy to nie za wczesnie. Bo planowalismy od roczku załozyc konto....
My założyliśmy już konto Mam nadzieję, że uda nam się co miesiąc wpłacać choć stówkę.
Kupujecie coś maluszkom na chrzest - jeśli tak, to co?

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Prince, to z lewą ręką brzmi jak żart! Walcz o siebie i swój czas. Jak go zostawisz z Małą, to nie będzie miał wyjścia. Jej się krzywda nie stanie Jakoś tak wydawało mi się, że na początku pisałaś, że bardzo Ci pomaga
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 08:39   #3689
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
o rajuniu, to mój nawet sam małą kąpie, a też na tygodniu za wiele Luśki nie widzi. Zresztą ja sama staram się go angażować w jak najwięcej czynności przy małej. No i rano jak on się szykuje do pracy a ja śpię, to jak mała ryczy to idzie do niej i ją uspokaja, dopiero jak widzi, że mała jest głodna to mnie budzi (bo ja mam wtedy drzwi od sypialni zamknięte i nie zawsze słyszę, że Luśka płacze)
Cały czas się boi kąpać niestety, ale fakt jest taki, ze tż zawsze lubił takie chodzące dzieciaczki i przy takim to już nie ma lęków staram się go jak najwięcej angażować , mam nadzieję, że doczekam się tego dnia może dzisiaj go zmuszę do kąpieli, a co

Strój dla Lusi boski

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
o rajuniu, to mój nawet sam małą kąpie, a też na tygodniu za wiele Luśki nie widzi. Zresztą ja sama staram się go angażować w jak najwięcej czynności przy małej. No i rano jak on się szykuje do pracy a ja śpię, to jak mała ryczy to idzie do niej i ją uspokaja, dopiero jak widzi, że mała jest głodna to mnie budzi (bo ja mam wtedy drzwi od sypialni zamknięte i nie zawsze słyszę, że Luśka płacze)
Cały czas się boi kąpać niestety, ale fakt jest taki, ze tż zawsze lubił takie chodzące dzieciaczki i przy takim to już nie ma lęków staram się go jak najwięcej angażować . Mmam nadzieję, że doczekam się tego dnia może dzisiaj go zmuszę do kąpieli, a co

Strój dla Lusi boski
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 08:42   #3690
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Co do kąpieli, to już w ciąży mówiłam, że to jest zajęcie dla faceta i tak się z tym oswajał, że ja tylko raz kąpałam Martynkę
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.