Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-23, 08:49   #3661
natalka_rulez
Raczkowanie
 
Avatar natalka_rulez
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kaś ze śląska :) <B-B , Cz-Dz>
Wiadomości: 338
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witajcie
Od jakiegoś czasu Was podczytuję, aż w końcu nadszedł czas aktywnych przygotowań do ślubu i potrzebuję Waszej rady

Poszukuję jakiejś kucharki albo firmy kateringowej - najlepiej z okolic Bielska, Czechowic, Pszczyny - ale jeżeli znacie kogoś godnego polecenia a nie jest z tych okolic to też napiszcie - bo troszkę trudno tak utrafić z terminem.

Podobnie, jeśli chodzi o zespół, ewentualnie dj - pilnie poszukuję. Miałam kilka zespołów na oku - sprawdzonych, polecanych... ale albo mają już zajęty termin, albo kasują tyle, że mnie na to nie stać

Wystarczy mi jakaś nazwa, nazwisko, tel, mail. Fajnie jakbyście napisały jeszcze ile kasują - żebym wiedziała na co się nastawiać.
Dzięki
__________________
Milion żyraf... narysuj i dołącz swoją

http://www.onemilliongiraffes.com/
natalka_rulez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 09:39   #3662
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez natalka_rulez Pokaż wiadomość
Witajcie
Od jakiegoś czasu Was podczytuję, aż w końcu nadszedł czas aktywnych przygotowań do ślubu i potrzebuję Waszej rady

Poszukuję jakiejś kucharki albo firmy kateringowej - najlepiej z okolic Bielska, Czechowic, Pszczyny - ale jeżeli znacie kogoś godnego polecenia a nie jest z tych okolic to też napiszcie - bo troszkę trudno tak utrafić z terminem.

Podobnie, jeśli chodzi o zespół, ewentualnie dj - pilnie poszukuję. Miałam kilka zespołów na oku - sprawdzonych, polecanych... ale albo mają już zajęty termin, albo kasują tyle, że mnie na to nie stać

Wystarczy mi jakaś nazwa, nazwisko, tel, mail. Fajnie jakbyście napisały jeszcze ile kasują - żebym wiedziała na co się nastawiać.
Dzięki
Czesc natalka
Fajnie, ze sie do nas dolaczylas
Ja jedynie moge podac nr tel do dj-a ktorego ja bede miala, bylam juz na weselu z jego udzialem i mnie sie podobal dlatego sie na niego zdecydowalismy.
A tak wogole kiedy masz Slub?
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 10:20   #3663
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez pati1920 Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie na wtrącenie My właśnie będziemy mieli Singers band. Bardzo się ciesze, że podobało ci się na weselu, które prowadzili! kamień z serca bo od zespołu naprawdę bardzo dużo zależy. a pan Adrian to nie przypadkiem pad Arek? Bo tak ma na imię ten główny wokalista. I u nas będą w składzie 4-osobowym.
Z tego co pamiętam, to jeszcze wtedy dostałam wizytówkę od Pana Adriana (tak wynika ze zdjęcia na stronie :P), a zespół nazywał się Obsession Może stworzyli coś nowego. Znalazłam ich stronę tylko dzięki nazwisku tego Pana. Myślę, że będziesz zadowolona. A z ciekawości - ile kasują?

Edit.
natalka_rulez nasz DJ bierze 1400zł. Jeśli chcesz to też podam Ci namiary na niego, niestety nie ma swojej strony internetowej.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361

Edytowane przez Kasiek1987
Czas edycji: 2010-01-23 o 10:21
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 10:42   #3664
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez m_zlosnica Pokaż wiadomość
Może któraś z Was poleci mi jakiś zespół i kamerzystę?
Mogę Ci podać namiary na kamerzystę na priv.

Tak poza tym to zapraszam jutro na Targi Ślubne w B-B
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 11:48   #3665
pati1920
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 309
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, to jeszcze wtedy dostałam wizytówkę od Pana Adriana (tak wynika ze zdjęcia na stronie :P), a zespół nazywał się Obsession Może stworzyli coś nowego. Znalazłam ich stronę tylko dzięki nazwisku tego Pana. Myślę, że będziesz zadowolona. A z ciekawości - ile kasują?
To możliwe, ze teraz to inny zespół. w każdym razie singers band w składzie 4-osobowym w tym roku bierze 3600 zł za jeden dzień.
__________________
Jesteśmy razem od 27.11.2004
Zaręczyliśmy się 9.11.2008
Nasz ślub 26.06.2010
pati1920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:42   #3666
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dziewczyny powiedzcie co z ciastem, gdzie zamawiacie??
Zalezy mi na pysznym torcie, bo chyba jeszcze nie byłam na weselu gdzie był smaczny. Najczęściej one tylko ładnie wyglądaja i to tez nie zawsze
Mam tylko ulotkę gdzies z Katowic na roździeńskiego z jakiejs fabryki tortów i tyle...
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 14:29   #3667
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie co z ciastem, gdzie zamawiacie??
Zalezy mi na pysznym torcie, bo chyba jeszcze nie byłam na weselu gdzie był smaczny. Najczęściej one tylko ładnie wyglądaja i to tez nie zawsze
Mam tylko ulotkę gdzies z Katowic na roździeńskiego z jakiejs fabryki tortów i tyle...
tu maja duzy wybor tortow i sa sliczne http://www.tortyweselne.pl/, ale z tego co sie orientuje to troszke duzo sobie licza, ale mozesz sobie zobaczyc
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 14:51   #3668
Aniusia1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Chrzanów ( małopolskie)
Wiadomości: 522
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witam wszystkie śląskie Panny Młode.

Ja ślubuję 18,06,20011r, a wesele będzie w hotelu Trojak w Mysłowicach (nad zalewem Słupna)
Foto i video już mamy, jeszcze tylko zespół...

No i właśnie w związku z tym mam pytanie - słyszałyście może o zespole Be Happy z Katowic??
Znajomi bardzo nam polecali, to podobno 3- osobowy zespół, w tym wodzirej.
W przyszły weekend może uda się nam ich zobaczyć.

Będę wdzięczna za każdą informację.
Pozdrawiam serdecznie
Aniusia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 14:55   #3669
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
tu maja duzy wybor tortow i sa sliczne http://www.tortyweselne.pl/, ale z tego co sie orientuje to troszke duzo sobie licza, ale mozesz sobie zobaczyc
no to właśnie są ci z Katowic o których wspominałam
także czekam jeszcze na jakies inne namiary
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 15:09   #3670
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
no to właśnie są ci z Katowic o których wspominałam
także czekam jeszcze na jakies inne namiary
aha ale oni sa z Jaworzna w Katowicach mozna tylko obejzec ich oferte no ale nie wazne podaje jeszcze 3 stronki: http://www.piekarnia-klos.pl/
http://www.cukiernia.sosnowiec.pl/
http://www.bonczyk.pl/index.html
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 18:09   #3671
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez natalka_rulez Pokaż wiadomość
Witajcie
Od jakiegoś czasu Was podczytuję, aż w końcu nadszedł czas aktywnych przygotowań do ślubu i potrzebuję Waszej rady

Poszukuję jakiejś kucharki albo firmy kateringowej - najlepiej z okolic Bielska, Czechowic, Pszczyny - ale jeżeli znacie kogoś godnego polecenia a nie jest z tych okolic to też napiszcie - bo troszkę trudno tak utrafić z terminem.

Podobnie, jeśli chodzi o zespół, ewentualnie dj - pilnie poszukuję. Miałam kilka zespołów na oku - sprawdzonych, polecanych... ale albo mają już zajęty termin, albo kasują tyle, że mnie na to nie stać

Wystarczy mi jakaś nazwa, nazwisko, tel, mail. Fajnie jakbyście napisały jeszcze ile kasują - żebym wiedziała na co się nastawiać.
Dzięki

Cześć.W kwestii kucharkinie pomogę,ale w kwestii cateringu coś mogę doradzić- Restauracja Ratuszowa z Bielska (zawsze robią catering do Pod Orłem)ma bardzo dobre jedzonko.Ja mam wesele w Czechowicach w dworku i mamy catering z restauacji Karo- oczywiście też polecam

Co do zespołów i DJów to nie doradzę,bo sama szukam.Raczej skłaniam się ku zespołowi

Co do tortów i ciast polecam Bakusa z Czechowic-przeeeeepyszne ciasta i torty. Tort na weselu koleżanki był najlepszym jaki w życiu jadłam,stąd moja decyzja o zamówieniu tam słodkości. Ciasteczka mają do kitu,ale to jak większość cukierni
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 21:11   #3672
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Co do tortów i ciast polecam Bakusa z Czechowic-przeeeeepyszne ciasta i torty. Tort na weselu koleżanki był najlepszym jaki w życiu jadłam,stąd moja decyzja o zamówieniu tam słodkości. Ciasteczka mają do kitu,ale to jak większość cukierni
faktycznie mają piękne te torty na stronce. chciałabym własnie taki marcepanowy pietrowy bez żadnych stelaży udziwnionych tylko do czechowic troche daleko
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 07:31   #3673
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witam wszystkie nowe Panny Młode

My mamy wesele w Wenecji w Żorach, od nich też będą ciasta i tort (podobno bardzo dobre). Cieszę się bo nie muszę jeszcze za tym biegać
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 07:42   #3674
m_zlosnica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 31
GG do m_zlosnica
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez natalka_rulez Pokaż wiadomość
Witajcie
Od jakiegoś czasu Was podczytuję, aż w końcu nadszedł czas aktywnych przygotowań do ślubu i potrzebuję Waszej rady

Poszukuję jakiejś kucharki albo firmy kateringowej - najlepiej z okolic Bielska, Czechowic, Pszczyny - ale jeżeli znacie kogoś godnego polecenia a nie jest z tych okolic to też napiszcie - bo troszkę trudno tak utrafić z terminem.

Podobnie, jeśli chodzi o zespół, ewentualnie dj - pilnie poszukuję. Miałam kilka zespołów na oku - sprawdzonych, polecanych... ale albo mają już zajęty termin, albo kasują tyle, że mnie na to nie stać

Wystarczy mi jakaś nazwa, nazwisko, tel, mail. Fajnie jakbyście napisały jeszcze ile kasują - żebym wiedziała na co się nastawiać.
Dzięki
Witam
Ja mogę podesłać Ci link do stron zespołów,które ewentualnie biorę pod uwagę,ale to nikt mi ich nie polecił-sama wyszukałam w necie więc nic o nich nie mogę pow.:P no ale mi sie nawet podobają

http://www.mixed.pl/web.n4?go=116

http://www.zespol3style.pl/music.html



---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Mogę Ci podać namiary na kamerzystę na priv.

Tak poza tym to zapraszam jutro na Targi Ślubne w B-B
To bardzo proszę o namiary
__________________
Razem od :

17.04.2009

Zaręczyny:

30.12.2009

Ślub:

14 Maj 2011
m_zlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 07:46   #3675
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez natalka_rulez Pokaż wiadomość
Witajcie
Od jakiegoś czasu Was podczytuję, aż w końcu nadszedł czas aktywnych przygotowań do ślubu i potrzebuję Waszej rady

Poszukuję jakiejś kucharki albo firmy kateringowej - najlepiej z okolic Bielska, Czechowic, Pszczyny - ale jeżeli znacie kogoś godnego polecenia a nie jest z tych okolic to też napiszcie - bo troszkę trudno tak utrafić z terminem.

Podobnie, jeśli chodzi o zespół, ewentualnie dj - pilnie poszukuję. Miałam kilka zespołów na oku - sprawdzonych, polecanych... ale albo mają już zajęty termin, albo kasują tyle, że mnie na to nie stać

Wystarczy mi jakaś nazwa, nazwisko, tel, mail. Fajnie jakbyście napisały jeszcze ile kasują - żebym wiedziała na co się nastawiać.
Dzięki
Polecam zespół Impuls z Rybnika => http://www.impuls.rybnik.pl , na 2010 cena chyba 2300/dzień, a na 2011 - 2700/dzień; mają saksofon
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 08:07   #3676
m_zlosnica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 31
GG do m_zlosnica
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Polecam zespół Impuls z Rybnika => http://www.impuls.rybnik.pl , na 2010 cena chyba 2300/dzień, a na 2011 - 2700/dzień; mają saksofon
oo całkiem całkiem śpiewają można się do nich na jakąś próbę wybrać?bawiłaś się gdzieś z Nimi na weselu?
__________________
Razem od :

17.04.2009

Zaręczyny:

30.12.2009

Ślub:

14 Maj 2011
m_zlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 08:15   #3677
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez m_zlosnica Pokaż wiadomość
oo całkiem całkiem śpiewają można się do nich na jakąś próbę wybrać?bawiłaś się gdzieś z Nimi na weselu?
pewnie - najlepiej zadzwonić albo napisać na GG.
Moi znajomi mieli ich u siebie na swoim weselu w kwietniu '09, po tej imprezie wiedzieliśmy, że zespół będzie grać u nas a dodatkowo mieszkają na naszym osiedlu, więc w każdej chwili mogli podejść podpisać umowę, tylko nie wiem jak u nich z terminami.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 08:26   #3678
m_zlosnica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 31
GG do m_zlosnica
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
pewnie - najlepiej zadzwonić albo napisać na GG.
Moi znajomi mieli ich u siebie na swoim weselu w kwietniu '09, po tej imprezie wiedzieliśmy, że zespół będzie grać u nas a dodatkowo mieszkają na naszym osiedlu, więc w każdej chwili mogli podejść podpisać umowę, tylko nie wiem jak u nich z terminami.

No to super) wysłałam już @:P fajnie jak będą mieli termin:P ale coś się obawiam że problem z kapela jest większy niż z salą
__________________
Razem od :

17.04.2009

Zaręczyny:

30.12.2009

Ślub:

14 Maj 2011
m_zlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 12:01   #3679
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ja mogę polecić ten zespół http://www.blackdance.pl/, sama chciałam ich na weselu ale już nie mieli terminu Są z okolic Wodzisławia Śląskiego i Rybnika (o ile dobrze pamiętam )
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 12:16   #3680
ella_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Aniusia1984 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie śląskie Panny Młode.

Ja ślubuję 18,06,20011r, a wesele będzie w hotelu Trojak w Mysłowicach (nad zalewem Słupna)
Foto i video już mamy, jeszcze tylko zespół...
ja slyszalam, ze Golden Band jest super. moja kolezanka miala i mowi, ze nie robia "wiochy" i sa czyms innym w zalewie tandety (slub byl w Gliwicach). widzialam probke gdzies w internecie. podobno maja napiety grafik, ale jak masz slub dopiero w 2011, to powinni miec miejsce. nie znam adresu strony, ale powinni sie wyslwietlic w googlach. niestety podobno wysoko sie cenia, ale moze uda ci sie ponegocjowac ja biore slub w tym roku w czerwcu i zdecydowalam sie na DJa, ale jakbym miala wybierac z zespolow, to poszla bym w ten klimat, jak Golden band. zdecydowane NIE majteczkom w kropeczki!!!!!
ella_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 13:18   #3681
m_zlosnica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 31
GG do m_zlosnica
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Jadę w czwartek oglądać Hotel Politański w Rybniku,ktoś zna i się podzieli wrażeniami itp?
__________________
Razem od :

17.04.2009

Zaręczyny:

30.12.2009

Ślub:

14 Maj 2011
m_zlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 14:17   #3682
Aniusia1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Chrzanów ( małopolskie)
Wiadomości: 522
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez ella_ Pokaż wiadomość
ja slyszalam, ze Golden Band jest super. moja kolezanka miala i mowi, ze nie robia "wiochy" i sa czyms innym w zalewie tandety (slub byl w Gliwicach). widzialam probke gdzies w internecie. podobno maja napiety grafik, ale jak masz slub dopiero w 2011, to powinni miec miejsce. nie znam adresu strony, ale powinni sie wyslwietlic w googlach. niestety podobno wysoko sie cenia, ale moze uda ci sie ponegocjowac ja biore slub w tym roku w czerwcu i zdecydowalam sie na DJa, ale jakbym miala wybierac z zespolow, to poszla bym w ten klimat, jak Golden band. zdecydowane NIE majteczkom w kropeczki!!!!!
O dzięki wielkie, zaraz pogrzebie za nimi w internecie. Może akurat to będzie TO
Pozdrawiam!!
Aniusia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 17:46   #3683
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

cześć dziewczyny!!!
my jesteśmy zabrze/bbytom i szukamy jakiejś sali (bez jedzenia - teściowa pracuje w kateringu) po prostu zwykłą taką , co to można samemu udekorować itd., gdzieś na jakiś ogródkach działkowych, remizy strażackie albo coś w tym stylu i to może bytom, zabrze, ruda śląska, okolice, obojętne nam szukalam ale niestety na internecie nic konkretnego nie umiem znaleźć, może wy macie jakieś namiary, albo znacie z doświadczenia, od znajomych i w ogóle??? tak na 100-120 osób jakbyście coś wiedziały to bardzo proszę o odpowiedzi
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 18:39   #3684
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!!!
my jesteśmy zabrze/bbytom i szukamy jakiejś sali (bez jedzenia - teściowa pracuje w kateringu) po prostu zwykłą taką , co to można samemu udekorować itd., gdzieś na jakiś ogródkach działkowych, remizy strażackie albo coś w tym stylu i to może bytom, zabrze, ruda śląska, okolice, obojętne nam szukalam ale niestety na internecie nic konkretnego nie umiem znaleźć, może wy macie jakieś namiary, albo znacie z doświadczenia, od znajomych i w ogóle??? tak na 100-120 osób jakbyście coś wiedziały to bardzo proszę o odpowiedzi
np dom działkowca [najprawdopodobniej tak to sie nazywa] na ul.matejki w zabrzu, przy przystanku autobusowym
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 21:11   #3685
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Jeśli któraś z Was miałaby chwilę czasu i ochotę to zajrzyjcie na tą stronę http://www.fotoklaser.pl/ i napiszcie, co myślicie o tych zdjęciach. Zastanawiamy się nad wzięciem tej Pani, mamy się z nią spotkać na początku lutego.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 09:14   #3686
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Jeśli któraś z Was miałaby chwilę czasu i ochotę to zajrzyjcie na tą stronę http://www.fotoklaser.pl/ i napiszcie, co myślicie o tych zdjęciach. Zastanawiamy się nad wzięciem tej Pani, mamy się z nią spotkać na początku lutego.

Moim zdaniem śliczne zdjęcia Nie są takie totalnie klasyczne ani też przesadzone i sztuczne. Ja bym była za
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 09:44   #3687
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Jeśli któraś z Was miałaby chwilę czasu i ochotę to zajrzyjcie na tą stronę http://www.fotoklaser.pl/ i napiszcie, co myślicie o tych zdjęciach. Zastanawiamy się nad wzięciem tej Pani, mamy się z nią spotkać na początku lutego.
wlasnie przejzalam fotki i bardzo mi sie podobaja ja juz mam fotografa ale gdybym nie miala to bym pewnie wziela namiary
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 13:55   #3688
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem śliczne zdjęcia Nie są takie totalnie klasyczne ani też przesadzone i sztuczne. Ja bym była za
Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
wlasnie przejzalam fotki i bardzo mi sie podobaja ja juz mam fotografa ale gdybym nie miala to bym pewnie wziela namiary
Dziękuję bardzo za rzucenie okiem Nam też zdjęcia się podobają, ale spojrzenie "z boku" też wiele daje.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 14:39   #3689
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

spoko zdjęcia, a to jeszcze powiedzcie co o nim sądzicie...
http://www.foto-nierobisz.com
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 14:46   #3690
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
spoko zdjęcia, a to jeszcze powiedzcie co o nim sądzicie...
http://www.foto-nierobisz.com
Bardzo ładne
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.