Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69. - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-05-13, 11:39   #3661
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Ja bym polecała jeszcze delikatnie rozruszać tą okolicę - jeśli to jakieś przykurcze, no na 99% wzięły się z braku ruchu. Proste ćwiczenia - jeśli boli kark i szyja, to kręcenie głową w prawo i lewo, dociąganie brody do klatki piersiowej, ucha do ramienia. Ćwiczenia lekkimi hantlami na obręcz barkową - ma być lekko i rozruszeniowo, żaden wyczyn.



Mi się od czasu do czasu blokują stawy w kręgosłupie w odcinku piersiowym - dzieje się wtedy, kiedy dłuższy czas (kilka tygodni) nie mam ruchu. I nie muszą to być ćwiczenia stricte na górną część ciała - wystarczy rower czy np marsze. A jak się zablokuje, to kaplica, muszę iść do fizjo, żeby mi to odblokował:/
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-14, 10:55   #3662
Cordianka
Raczkowanie
 
Avatar Cordianka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 267
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przewiało mnie albo źle spałam, nie wiem. Ale wiem, że od 5 dni szyja i kark bardzo mnie bolą. Było już trochę lepiej, teraz znowu nie jestem w stanie wysiedzieć przed kompem.

Byłam w aptece, dostałam jakąś maść, którą się smaruję, plus kazano mi połykać ibuprofen, co też robię. Nie widzę za bardzo, żeby było lepiej.

Co jeszcze doradzicie? Do lekarza się nie dostałam - musiałabym jeszcze czekać kilka dni, ani płatnego ani na kasę, więc nie radźcie proszę, bo mnie szlag trafi.
Masaże i gorące kąpiele, jeżeli nie pomaga to fizjoterapeuta.
Cordianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-17, 10:07   #3663
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 005
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Cordianka Pokaż wiadomość
Masaże i gorące kąpiele, jeżeli nie pomaga to fizjoterapeuta.
Dokładnie
Pytanie jaką maść dostałaś, przeciwbólową? Może warto by było jakąś ziołową, rozgrzewającą. Z mojego doświadczenia wynika że lepiej działają niż te przeciwbólowe.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-17, 10:19   #3664
deadlift
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 36
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przewiało mnie albo źle spałam, nie wiem. Ale wiem, że od 5 dni szyja i kark bardzo mnie bolą. Było już trochę lepiej, teraz znowu nie jestem w stanie wysiedzieć przed kompem.
Mama chciała żebym był dziewczyną a urodziła chłopaka (i przez to mnie nie kochała) ale jednak się wypowiem. Anegdotyczne (moje) doświadczenie: na wszelkie bóle będące skutkiem nadwyrężenia zawsze pomaga mi trening cardio - aerobowy jak zwłaszcza jazda na rowerze. Tłumaczę to sobie tak, że następuje zwiększone dotlenienie organizmu w tym bolącego miejsca (nie ma znaczenia że to miejsce którego mięśnie nie pracują podczas ćwiczenia) - lepsze odżywienie, szybsze usunięcie nie wiem czego, toksyn, bakterii stanu zapalnego... Oczywiście ten wysiłek musi być taki, że tętno znacząco wzrasta, oddech znacznie przyspiesza.
__________________
W zdrowym i ładnym ciele zdrowy duch - https://ripper.pl

Edytowane przez deadlift
Czas edycji: 2024-05-17 o 10:21
deadlift jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-17, 10:49   #3665
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 490
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez deadlift Pokaż wiadomość
Mama chciała żebym był dziewczyną a urodziła chłopaka (i przez to mnie nie kochała) ale jednak się wypowiem. Anegdotyczne (moje) doświadczenie: na wszelkie bóle będące skutkiem nadwyrężenia zawsze pomaga mi trening cardio - aerobowy jak zwłaszcza jazda na rowerze. Tłumaczę to sobie tak, że następuje zwiększone dotlenienie organizmu w tym bolącego miejsca (nie ma znaczenia że to miejsce którego mięśnie nie pracują podczas ćwiczenia) - lepsze odżywienie, szybsze usunięcie nie wiem czego, toksyn, bakterii stanu zapalnego... Oczywiście ten wysiłek musi być taki, że tętno znacząco wzrasta, oddech znacznie przyspiesza.
Tylko że tu nie było mowy o żadnym bólu z nadwyrężenia, a od przewiania.
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-17, 11:17   #3666
deadlift
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 36
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Tylko że tu nie było mowy o żadnym bólu z nadwyrężenia, a od przewiania.
Było "albo źle spałam".
__________________
W zdrowym i ładnym ciele zdrowy duch - https://ripper.pl
deadlift jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-18, 20:53   #3667
avocado77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 342
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Dzięki. Dopiero leki na receptę rozwiązały problem w dosłownie kilka h. Ani kąpiele, ani sport, ani leki bez recepty nie pomogły.
avocado77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-05-19, 07:34   #3668
deadlift
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 36
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

No to zatem była to infekcja.
__________________
W zdrowym i ładnym ciele zdrowy duch - https://ripper.pl
deadlift jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-19, 18:28   #3669
avocado77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 342
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez deadlift Pokaż wiadomość
No to zatem była to infekcja.
Z tego co pamiętam, dostałam coś (mówiąc językiem potocznym) na rozkurczenie mięśni oraz coś zwalczającego zapalenia.
avocado77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-20, 11:12   #3670
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 420
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, dostałam coś (mówiąc językiem potocznym) na rozkurczenie mięśni oraz coś zwalczającego zapalenia.
O, jak stan zapalny to faktycznie dobrze że poszły leki.
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-23, 17:58   #3671
avocado77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 342
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Chciałabym w lato pochodzić do pracy w sukienkach, ale trudno mi znaleźć coś, co stylistycznie by pasowało.

Jak szukam "sukienek etui" to pokazują się takie bardzo formalne - nie byłoby to wygodne i rzucałabym się w oczy w moim business casual biurze.

Z drugiej strony, sukienki takie bardzo letnie, np. https://www.reserved.com/pl/pl/sukie...tami-0928p-91x wydają się zbyt casual.

Co Wy nosicie i/lub polecicie?
avocado77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-05-26, 07:12   #3672
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 357
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Gdzie powinno się wyrzucić stare książki, które niestety przez złe przechowywanie zatęchły? Mam dość dużo takich książek, najczęściej w grubych okładkach i zastanawiam się gdzie je wyrzucić, bo do pojemnika na papier chyba się takie nie nadają, bo nie wiem czy takie mogą być przetwarzane. Ktoś podpowie co z nimi zrobić?
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-27, 15:24   #3673
hasta_la_vista
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 137
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Może wystawić na jakiejś grupie na facebooku typu "śmieciarka jedzie". Jak to nie są bezwartościowe książki, to może ktoś by je chciał i powalczył z ich stanem, jeśli nie jest bardzo zły.

Wszędzie w zasadach segregacji raczej zaznaczają, żeby na makulaturę wrzucać tylko czysty i suchy papier, w przeciwnym przypadku do zmieszanych. Jak faktycznie książki zawilgły, zapleśniały, to raczej się nie nadają na makulaturę. No i przy książkach z twardą okładką proszą o oddzielanie okładki, twarda okładka do zmieszanych (przynajmniej w Warszawie tak jest).
hasta_la_vista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-28, 15:06   #3674
bierna_sosna
Raczkowanie
 
Avatar bierna_sosna
 
Zarejestrowany: 2024-05
Wiadomości: 71
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Jeżeli zwilgotniały i podgniły to tylko chyba śmietnik :<<
bierna_sosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-28, 22:01   #3675
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 357
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

No to chyba będę musiała je wyrzucić do zmieszanych
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-29, 11:53   #3676
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 005
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Czy może ktoś polecić sprawdzony produkt do czarnego zlewu granitowego? Czekam cały czas na powrót black as fact z cleangangu, ale ciągle nie ma.. Już nie mogę patrzeć na swój zlew. Miałam kiedyś takie mleczko kupione w obi ale nie bardzo mi pasowało. Najlepiej żeby czyścił i nabłyszczał zlew.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-01, 19:29   #3677
slodka_jak_malinka
Raczkowanie
 
Avatar slodka_jak_malinka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 421
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Czy polecacie masaż szczotka na sucho na cellulit? Jakie efekty udalo się wam osiągnąć, jakbyście miały w % podać redukcję cellulitu?

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
slodka_jak_malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-02, 11:04   #3678
bierna_sosna
Raczkowanie
 
Avatar bierna_sosna
 
Zarejestrowany: 2024-05
Wiadomości: 71
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

ja za jakieś 4 dyszki kupiłam szczotkę w rossmannie z manufaktury piękna. mam ją od 3 miesięcy i jest ok. całkiem wygodna bo wkładasz sobie rękę w "szarfę". trochę może być za luźna, ale to pewnie zalezy od szerokości dłoni.
bierna_sosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-02, 18:57   #3679
hasta_la_vista
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 137
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez slodka_jak_malinka Pokaż wiadomość
Czy polecacie masaż szczotka na sucho na cellulit? Jakie efekty udalo się wam osiągnąć, jakbyście miały w % podać redukcję cellulitu?

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Jeśli chodzi konkretnie o cellulit, to ja nie polecam. U mnie to nie dawało efektu. Ale pewnie będę zakrzyczana, że źle masuję czy coś Widać trzeba znać jakieś tajniki i to nie jest takie proste jak po prostu w określonym kierunku z dołu do góru i o
W moim przypadku więcej daje dbanie o elektrolity (pomidorki, magnez, nawodnienie) i aktywność ogólnie, zwłaszcza bez aktywności szybko zaczyna mi zalegać na nogach. Jak się mobilizuję i ćwiczę to szczotki nie trzeba, jak się nie mobilizuję to i szczotka nic nie daje
hasta_la_vista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-06-03, 13:42   #3680
Quisono
Raczkowanie
 
Avatar Quisono
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 42
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Mieszkam na wsi i nie ma tutaj poczty, a do najbliższego miasta trzeba jechać autobusem, które kursują tylko dwa razy dziennie. A chciałabym coś sprzedać, na razie na olxie - tutaj właśnie trzeba jechać do paczkomatu, ale czy jest jakaś platforma, gdzie możliwe byłoby, aby np. kurier (listonosz?) odebrał paczkę u mnie w domu? Bo np. jak chcę sprzedać książkę za 50 zł to nie opłaca mi się jechać do miasta tylko po to, aby ją nadać. Czy odbiór w domu przez kuriera jest możliwy i gdzie ewentualnie?
Quisono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-03, 15:02   #3681
hasta_la_vista
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 137
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Jest opcja w inpost za dodatkową dopłatą odbioru przez kuriera, pewnie i inni kurierzy mają, trzeba posprawdzać. No i dobrze pozaznaczać opcje wysyłki na takich platformach typu olx, vinted gdzie sprzedajesz.
hasta_la_vista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-04, 09:45   #3682
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 420
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Quisono Pokaż wiadomość
Mieszkam na wsi i nie ma tutaj poczty, a do najbliższego miasta trzeba jechać autobusem, które kursują tylko dwa razy dziennie. A chciałabym coś sprzedać, na razie na olxie - tutaj właśnie trzeba jechać do paczkomatu, ale czy jest jakaś platforma, gdzie możliwe byłoby, aby np. kurier (listonosz?) odebrał paczkę u mnie w domu? Bo np. jak chcę sprzedać książkę za 50 zł to nie opłaca mi się jechać do miasta tylko po to, aby ją nadać. Czy odbiór w domu przez kuriera jest możliwy i gdzie ewentualnie?
inPost też ma kurierów, którzy odbierają twoją paczkę i przekazują ją do paczkomatu, jeżeli dobrze pamiętam.
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 08:52   #3683
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Macie jakieś sprawdzone biuro podróży?
Rodzice (emeryci) chcą pojechać do Włoch w wakacje (lub we wrześniu) i szukają czegoś, żeby się nie naciąć i żeby biuro nie zbankrutowało w czasie ich pobytu tam

Ogólnie to mają trochę złe wspomnienia, bo na ostatnim takim zorganizowanym wyjeździe byli jakieś 10 lat temu (byłam wtedy z nimi, wiem jak to wyglądało) i biuro, żeby przyoszczędzić, to dało im pilota, a nie zapewniło przewodnika np. w Wenecji. Łaziliśmy z rozłączającymi się słuchawkami, a pilot krył się gdzieś w podcieniach, żeby nie zapłacić kary za świadczenie usług przewodnickich bez uprawnień
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 09:27   #3684
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 113
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Macie jakieś sprawdzone biuro podróży?
Rodzice (emeryci) chcą pojechać do Włoch w wakacje (lub we wrześniu) i szukają czegoś, żeby się nie naciąć i żeby biuro nie zbankrutowało w czasie ich pobytu tam

Ogólnie to mają trochę złe wspomnienia, bo na ostatnim takim zorganizowanym wyjeździe byli jakieś 10 lat temu (byłam wtedy z nimi, wiem jak to wyglądało) i biuro, żeby przyoszczędzić, to dało im pilota, a nie zapewniło przewodnika np. w Wenecji. Łaziliśmy z rozłączającymi się słuchawkami, a pilot krył się gdzieś w podcieniach, żeby nie zapłacić kary za świadczenie usług przewodnickich bez uprawnień
Moi rodzice jeżdżą z Rainbowem w miarę regularnie i są zadowoleni. Bywają jakieś drobne wpadki, ale ogóle biuro się dobrze wywiązuje z tego co zostało przyrzeczone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 09:40   #3685
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 005
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Sweet_Judi Pokaż wiadomość
inPost też ma kurierów, którzy odbierają twoją paczkę i przekazują ją do paczkomatu, jeżeli dobrze pamiętam.
Jest taka opcja że kurier inpost odbiera paczkę i nadaje ją. Nie przez paczkomat ale normalnie zawozi do centrum dystrybucyjnego. Podobnie działają inny kurierzy, DHL, DPD. Zerknij np. na stronę furgonetka, tam masz wiele opcji przesyłek, kilka razy korzystałam. Do tego często mają nawet nieco taniej niż Inpost, bo teraz wysłanie do paczkomatu jest dosyć drogie..
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 09:43   #3686
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Macie jakieś sprawdzone biuro podróży?
Rodzice (emeryci) chcą pojechać do Włoch w wakacje (lub we wrześniu) i szukają czegoś, żeby się nie naciąć i żeby biuro nie zbankrutowało w czasie ich pobytu tam

Ogólnie to mają trochę złe wspomnienia, bo na ostatnim takim zorganizowanym wyjeździe byli jakieś 10 lat temu (byłam wtedy z nimi, wiem jak to wyglądało) i biuro, żeby przyoszczędzić, to dało im pilota, a nie zapewniło przewodnika np. w Wenecji. Łaziliśmy z rozłączającymi się słuchawkami, a pilot krył się gdzieś w podcieniach, żeby nie zapłacić kary za świadczenie usług przewodnickich bez uprawnień
My od zawsze latamy z Itaką i jesteśmy zadowoleni. Nigdy nic złego się nie wydarzyło. Także polecam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 10:12   #3687
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Moi rodzice jeżdżą z Rainbowem w miarę regularnie i są zadowoleni. Bywają jakieś drobne wpadki, ale ogóle biuro się dobrze wywiązuje z tego co zostało przyrzeczone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
My od zawsze latamy z Itaką i jesteśmy zadowoleni. Nigdy nic złego się nie wydarzyło. Także polecam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak z programem?
Rodzice chcą coś pozwiedzać, ale to już nie te lata i nie to zdrowie, żeby łazić od rana do wieczora za przewodnikiem. I boją się, że pojadą na wyjazd, gdzie większość osób będzie znacznie młodszych od nich, a oni nie będą nadążać.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 16:26   #3688
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 113
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
A jak z programem?
Rodzice chcą coś pozwiedzać, ale to już nie te lata i nie to zdrowie, żeby łazić od rana do wieczora za przewodnikiem. I boją się, że pojadą na wyjazd, gdzie większość osób będzie znacznie młodszych od nich, a oni nie będą nadążać.
Moi rodzice są koło 70-tki, tato trochę słabiej chodzi i nadąża spokojnie, tylko trzeba czytać dokładnie program wycieczki, bo są bardziej intensywne i są lajtowe. Moi rodzice wybierają lajtowe. Można też zadzwonić do biura, raczej poważnie podejdą do zapytania. Jeździ dużo starszych osób, emerytów. Moim zdaniem jeśli nie są mocno schorowani, to spokojnie dadzą radę. Zawsze też można zaczekać na resztę grupy w kawiarni. I oczywiście niech nie jadą do Włoch w środku lata, bo to rzeczywiście może zamęczyć najtwardszego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 19:35   #3689
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Moi rodzice są koło 70-tki, tato trochę słabiej chodzi i nadąża spokojnie, tylko trzeba czytać dokładnie program wycieczki, bo są bardziej intensywne i są lajtowe. Moi rodzice wybierają lajtowe. Można też zadzwonić do biura, raczej poważnie podejdą do zapytania. Jeździ dużo starszych osób, emerytów. Moim zdaniem jeśli nie są mocno schorowani, to spokojnie dadzą radę. Zawsze też można zaczekać na resztę grupy w kawiarni. I oczywiście niech nie jadą do Włoch w środku lata, bo to rzeczywiście może zamęczyć najtwardszego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za info
A co do pogrubionego- wiemy, wiemy. To nie pierwsza wizyta w Italii Ja 3 lata temu gotowałam się tam w drugiej połowie września w Toskanii.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-06-07 20:35:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.