Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-07, 10:34   #3661
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

ja w tej historii nie widze zadnej sprawiedliwosci.
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:37   #3662
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Nie do końca się z tym zgodzę.
Kto zna sprawę małej Madeleine, rzekomo zaginionej 3letniej Brytyjki, wie, że prawdopodobnie dziecko zmarło wskutek nieszczęśliwego wypadku, a ciało zostało ukryte, jednak dowody nie były na tyle mocne żeby na 100% udowodnić to rodzicom. Przede wszystkim w tamtej sprawie nie odnaleziono ciała.
no własnie nie odnaleziono ciała,a reszta to tylko domysły.
tu jednak sprawa została doprowadzona do końca i o takie zakończenie mi chodzi.
czasem sprawy sa niewykrywalne,ale jest ich coraz mniej.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:41   #3663
malaczarnaslodka
Raczkowanie
 
Avatar malaczarnaslodka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 199
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Ja osobiscie tych ludzi nie znam, ale zaskakuje mnie jedna rzecz na profilu Bartka a mianowicie "interesuje sie: kobietami". Ja rozumie, ze konto mogl otworzyc dawno temu, ale po slubie takie rzeczy sie zmienia. Ten wpis az krzyczy "mam zone, dziecko ale to nie zmienia faktu, ze nadal jestem zainteresowany, wiec zapraszam piekne panie"
malaczarnaslodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:42   #3664
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Z ciekawości obejrzałam to "przyjaciółkę"... Nie uważam się za anioła, ale jej słownictwo, jej zachowanie, to co wypisuje publicznie o Kasi to po prostu w głowie się nie mieści.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:47   #3665
hugsy_berry
Raczkowanie
 
Avatar hugsy_berry
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 203
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Ja powiem Wam tak, ja już mam tego wszystkiego dość. Otworzyły mi się dzisiaj oczy na działalność jednej z telewizji. Oni prowadzą swoje śledztwo i dodatkowo wprowadzają ludzi w błąd. Dobrze, że śledziłam sprawę od początku, bo tak chyba uwierzyłabym w te brednie, które opowiadają. Wczoraj prokuratura poinformowała, że dziecko zginęło od tępego urazu w tyłogłowie. A dzisiaj dowiedziałam się wielu różnych rzeczy: że Madzia zginęła od uderzenia się w główkę, że matka na pewno działała sama - podczas gdy policja nadal rozpoznaje sprawę czy tak rzeczywiście jest... i jeszcze ta żenująca sytuacja z Rutkowskim. Od czasu kiedy Rutkowski dał się namówić Super Ekspresowi na ukrycie kamery i przekazanie im nagrania, to nagle TVN go nienawidzi... no ciekawe, ciekawe. Wcześniej non stop działali ze sobą, a teraz nagle role się odwracają. Pewnie SE dał więcej za nagranie niż TVN no i biedactwa poczuli się urażeni. Kolenda - Zaleska - widać było jak zareagowała, a wczoraj w Szkle Kontaktowym Miecugow też nie stronił od głupiego komentarza. Naprawdę... litości. HIENY! Żerują na krzywdzie bezbronnej osóbki - Madzi i nie potrafią się powstrzymać przed tym, by w Polsce wybuchł właśnie taki samosąd jakiego wszyscy doświadczamy, jakiego wszyscy jesteśmy teraz świadkami Nie chcę nikogo bronić, nie wiem czy matka jest winna czy niewinna, czy ktoś z nią współpracował, ale rola mediów naprawdę mnie przeraża!
__________________
hugsy_berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:50   #3666
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
w tym artykule jest bardzo mądry komentarz, podpisuję się pod nim:
a ja pod tym

"Nie jeden socjolog psycholog i psychatra na tych komentarzach doktorat zrobi"

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1...de0c&_ticrsn=5

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Z ciekawości obejrzałam to "przyjaciółkę"... Nie uważam się za anioła, ale jej słownictwo, jej zachowanie, to co wypisuje publicznie o Kasi to po prostu w głowie się nie mieści.
podasz link do jej profilu na pw?

Zarzekalam się,ze wchodzić nie będę ale ciekawa jestem co to za jedna
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:51   #3667
Alessaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 249
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Z ciekawości obejrzałam to "przyjaciółkę"... Nie uważam się za anioła, ale jej słownictwo, jej zachowanie, to co wypisuje publicznie o Kasi to po prostu w głowie się nie mieści.
no wiesz moze zobaczyła iskierke nadziei na bycie z Bartkiem. Kasia mowila, ze jest pewna, ze on sobie zycie ulozy to tej pozal sie boze przyjacioleczce zaswital do glowy pomysl, ze moze z nia.

Zachowanie ponizej wszelkiej krytyki. Moze mysli, ze sie "przyszlej tesciowej" przypodoba obrzucajac blotem Kasie...
__________________
"Tak rzadko zdarza się
słyszeć, żeby kobiety mówiły: „Nie mogę się doczekać, żeby rozkręcić swój własny interes" albo „Już bym chciała chodzić na te zajęcia z handlu nieruchomościami". Cel większości kobiet
brzmi „Za rok chcę być już mężatką"."
Alessaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 10:52   #3668
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
dlaczego obawiac się prawdy?
nieszczęśliwe przypadki się zdarzają i nikt ich nie osądza.tłum nie osądza matek,którym dzieci zniknęły w tłumie,wpadły pod auto,czy zostaly pogryzione przez psa.nikt nie osądza matek kiedy ich dziecko wylatuje przez okno w wyniku drobnego niedopatrzenia.one same się karają patrząc na krzywde swojego dziecka i to jest dla nich kara.
zostają osądzone jeśli notorycznie zaniedbują dzieci.
dzieci pozostawione sa same sobie błakające sie po ulicach w śpioszkach.

ten przypadek jest inny.
z premedytacją porzucono dziecko jak śmiecia,z premedytacją wprowadzono w błąd policję i społeczenstwo,z premedytacją płakano w monitor błagając porywaczy o oddanie dziecka.
dla mnie sprawa PO wypadku wola o sprawiedliwość ,a nie fakt samego wypadku

ciesze się ,że sprawa była nagłośniona,a śmierć Madzi nie pojdzie na marne.niech każda osoba,matka,ojciec,bliźsi i nieznajomi wiedzą,że KARA JEST NIEUNIKNIONA,A SPRAWIEDLIWOŚĆ ZAWSZE WYGRYWA,prędzej,czy później później,ale wygrywa
Nie? Z moich obserwacji wynika, że zawsze znajdzie się ktoś, kto osądzi, że kobieta była złą matką, że wypadek zdarzył się z jej winy, że mogła dziecko przypilnować...

To jest ten sam tłum, który osądza zgwałcona czternastolatkę, która chce poddać się aborcji, jako bezbożnicę i morderczynię!

U mnie w rodzinie jest przypadek młodej mamy z, niestety, chorym dzieckiem. I nawet w takim przypadku odzywają się czasem głosy, że to jej wina, że dziecko jest chore, bo nie dość dbała o siebie w ciąży (co jest bzdurą), bo się "puściła" za młodo i stąd nieszczęście. Osądzają ją nawet w tak błahej (w porównaniu do śmiertelnego wypadku) sprawie!
I na takie gadanie głupich ludzi nie ma rady.


I dla mnie sprawa PO wypadku również jest bardziej wstrząsająca, bo wypadek może zdarzyć się każdemu, ale ani bezczeszczenie zwłok ani wprowadzanie w błąd całej Polski nie skutkuje dożywociem,którego tak bardzo ludzie by dla Katarzyny chcieli.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."



Edytowane przez Narrhien
Czas edycji: 2012-02-07 o 10:54
Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:54   #3669
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
dlaczego obawiac się prawdy?
nieszczęśliwe przypadki się zdarzają i nikt ich nie osądza.tłum nie osądza matek,którym dzieci zniknęły w tłumie,wpadły pod auto,czy zostaly pogryzione przez psa.nikt nie osądza matek kiedy ich dziecko wylatuje przez okno w wyniku drobnego niedopatrzenia.one same się karają patrząc na krzywde swojego dziecka i to jest dla nich kara.
oj,żebyś się nie zdziwila

A potem gadki rodziny "mi się to nigdy nie zdarzyło a 3 dzieci wychowalam"etc etc


O, pierwsza lepsza tragedia http://www.tvnwarszawa.pl/informacje...a,220424.html- . Dziecko wypadlo z okna. wybrane komentarze

"no jak się ma dziecko to trzeba myśleć za siebie i za dziecko. Jeżeli tyle osób w domu nie było w stanie dopilnować żeby dziecko nie podeszło do okna to trzeba było to okno zamknąć. Domyślam się, że dla jej bliskich to ogromny szok, ale nie należy zapominać, że przy małym dziecku trzeba mieć oczy naokoło głowy i być "w pogotowiu" przez cały czas! mam dziecko w zbliżonym wieku - żywe srebro - i wiem co mówię. A upilnować się da, zwłaszcza, że dziecko nie było tu pod opieką 1 osoby tylko kilku!"


"
Niestety,prawda jest taka,ze 75% przypadków dzieci do lat dwóch to bezmyślność rodziców.Szlag mnie trafia jak słyszę mamusie dziecka z połamana czaszką-bo ten telewizor tak sie bujał,matka 2 miesięcznego ,bo postawiłam bujaczek na pralke a ta zaczęła wirowac i dziecko spadło,następna ,bo posadziłam synka l.2 na stołku barowym i jak dziecko spadło nie wiem.Mam domek i dziecko spadło do holu z 1 piętra,bo nie zrobiliśmy zabezpieczenia .I tak mogę parę godzin pisać,na bazie 10 lat pracy zawodowej w szpitalu dziecięcym sporym mieście"
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający

Edytowane przez dawidowskasia
Czas edycji: 2012-02-07 o 11:01
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:59   #3670
Alessaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 249
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
oj,żebyś się nie zdziwila

A potem gadki rodziny "mi się to nigdy nie zdarzyło a 3 dzieci wychowalam"etc etc
ja znam przypadekz mojego maista gdy zdarzyl sie neiszczesliwy wypadek i kobieta zadzwonila po pomoc ale neistety bylo juz zapozno. Oczywiscie cal miasto (20tys mieszkancow) zylo tylko tym i bylo bardzo duzo opini, ze byla zla matka bo niedopilnowala. Pelno idealnych ammusiek sie wypowiadalo jak to one nigdy by nie dopuscily do takeigo wypadku itd. Takze ludzie zawsze beda gadac.

To co mnie wkurza to wyzywanie innych od egoistow bo nie chca miec dzieci. Zupelnie jakby posiadanie dziecka to nie byl czysty egoizm
__________________
"Tak rzadko zdarza się
słyszeć, żeby kobiety mówiły: „Nie mogę się doczekać, żeby rozkręcić swój własny interes" albo „Już bym chciała chodzić na te zajęcia z handlu nieruchomościami". Cel większości kobiet
brzmi „Za rok chcę być już mężatką"."
Alessaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:00   #3671
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
oj,żebyś się nie zdziwila

A potem gadki rodziny "mi się to nigdy nie zdarzyło a 3 dzieci wychowalam"etc etc
nie zapominajmy o najslynniejszym przykladzie- Martynie Wojciechowskiej. Jakie byly komentarze gdy wyruszala na swoje wyprawy, a corke zostawiala w domu z ojcem
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 11:04   #3672
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
nie zapominajmy o najslynniejszym przykladzie- Martynie Wojciechowskiej. Jakie byly komentarze gdy wyruszala na swoje wyprawy, a corke zostawiala w domu z ojcem
ano właśnie.
Niektórym wystarczy oddanie dziecka do żłobka,żeby uznać za bezduszną
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:28   #3673
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Jak Rutkowski bawił się w detektywa to jakoś nagle było mnóstwo niejasnosci, nic się nie zgadzało, wszędzie masa niewyjaśnionych pytań. Jak policja przejęła kontrolę, to nagle okazało się, że wszystkie elementy pasują i układają się w jedną całość potwierdzającą wersję Katarzyny.
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:28   #3674
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
nie zapominajmy o najslynniejszym przykladzie- Martynie Wojciechowskiej. Jakie byly komentarze gdy wyruszala na swoje wyprawy, a corke zostawiala w domu z ojcem
do oceny takiej postawy beda mialy dzieci po latach

jeszcze przypomnialo mi sie ze juz pewnie z dobre kilkadziesia stron temu ktoras pisala otym ze pare dni przed zaginieciem malej w chyba w11 byla bardzo podobna historia... az ciarki przechodza na mysl ze ktos moglby (nie mowie ze napewno chociaz to baardzo duzy zbieg okolicznosci) sie na tym wzorowac..
new_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:45   #3675
Rajni
Zadomowienie
 
Avatar Rajni
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 351
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Wypadek może zdarzyć się każdemu. Moja mama szła pewnego razu z koleżanką i jej kilku letnim dzieckiem na rynek. W pewnym momencie dziecko wyrwało się tej koleżance przebiegło pod barierką prosto pod jadący samochód. Zginęło na miejscu. To nie była wina matki, dziecko przez całą drogę szło grzecznie za rękę. Nagle z niewyjaśnionych przyczyn wybiegło na ulicę a pech ciał, że jechał samochód. To było prawdziwe nieszczęście dla tej kobiety. Ale ludzie i tak ją osądzili. Niektórzy twierdzili, że matka niewystarczająco go pilnowała, a niektórzy, że pewnie dziecko szło samo a matka kłamie, że szło z nią za rękę, bo chce się usprawiedliwić.

Dobrze, że teraz wymyślono cos takiego jak smycze dla dzieci. Ale też się słyszy przykre komentarze, że rodzice trzymający swoje dzieci na takiej smyczy traktują je jak psy.

Ludzie potrafią bardzo pochopnie oceniać innych, nie widząc, że sami nie są doskonali.
Rajni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:46   #3676
malaczarnaslodka
Raczkowanie
 
Avatar malaczarnaslodka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 199
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Ta cala mamuska jest psychicznie chora, nawet w areszcie potrafi wypic detergent, chcac zwrocic na siebie uwage. Powinni ja zamknac w psychiatryku, bo po tym jak wyjdzie na wolnosc jeszcze komus innemu zrobi krzywde. A swoja droga ciekawe co zawieral list ktory napisala i znalezli przy niej, za nim to zrobila.
malaczarnaslodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:46   #3677
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Nie? Z moich obserwacji wynika, że zawsze znajdzie się ktoś, kto osądzi, że kobieta była złą matką, że wypadek zdarzył się z jej winy, że mogła dziecko przypilnować...

To jest ten sam tłum, który osądza zgwałcona czternastolatkę, która chce poddać się aborcji, jako bezbożnicę i morderczynię!

U mnie w rodzinie jest przypadek młodej mamy z, niestety, chorym dzieckiem. I nawet w takim przypadku odzywają się czasem głosy, że to jej wina, że dziecko jest chore, bo nie dość dbała o siebie w ciąży (co jest bzdurą), bo się "puściła" za młodo i stąd nieszczęście. Osądzają ją nawet w tak błahej (w porównaniu do śmiertelnego wypadku) sprawie!
I na takie gadanie głupich ludzi nie ma rady.


I dla mnie sprawa PO wypadku również jest bardziej wstrząsająca, bo wypadek może zdarzyć się każdemu, ale ani bezczeszczenie zwłok ani wprowadzanie w błąd całej Polski nie skutkuje dożywociem,którego tak bardzo ludzie by dla Katarzyny chcieli.
Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
oj,żebyś się nie zdziwila

A potem gadki rodziny "mi się to nigdy nie zdarzyło a 3 dzieci wychowalam"etc etc


O, pierwsza lepsza tragedia http://www.tvnwarszawa.pl/informacje...a,220424.html- . Dziecko wypadlo z okna. wybrane komentarze

"no jak się ma dziecko to trzeba myśleć za siebie i za dziecko. Jeżeli tyle osób w domu nie było w stanie dopilnować żeby dziecko nie podeszło do okna to trzeba było to okno zamknąć. Domyślam się, że dla jej bliskich to ogromny szok, ale nie należy zapominać, że przy małym dziecku trzeba mieć oczy naokoło głowy i być "w pogotowiu" przez cały czas! mam dziecko w zbliżonym wieku - żywe srebro - i wiem co mówię. A upilnować się da, zwłaszcza, że dziecko nie było tu pod opieką 1 osoby tylko kilku!"


"
Niestety,prawda jest taka,ze 75% przypadków dzieci do lat dwóch to bezmyślność rodziców.Szlag mnie trafia jak słyszę mamusie dziecka z połamana czaszką-bo ten telewizor tak sie bujał,matka 2 miesięcznego ,bo postawiłam bujaczek na pralke a ta zaczęła wirowac i dziecko spadło,następna ,bo posadziłam synka l.2 na stołku barowym i jak dziecko spadło nie wiem.Mam domek i dziecko spadło do holu z 1 piętra,bo nie zrobiliśmy zabezpieczenia .I tak mogę parę godzin pisać,na bazie 10 lat pracy zawodowej w szpitalu dziecięcym sporym mieście"
przygłupów nie sieja,sami się rodzą.
nie trzeba szukać kwiatków w postaci komentarzy pod tragedią,wystarczy wejść na PUDLA i poczytać.

nie mówie o pojedyńczych przypadkach kretynizmu ,ale o tlumie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:49   #3678
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez malaczarnaslodka Pokaż wiadomość
Ta cala mamuska jest psychicznie chora, nawet w areszcie potrafi wypic detergent, chcac zwrocic na siebie uwage. Powinni ja zamknac w psychiatryku, bo po tym jak wyjdzie na wolnosc jeszcze komus innemu zrobi krzywde. A swoja droga ciekawe co zawieral list ktory napisala i znalezli przy niej, za nim to zrobila.
Jestes psychiatrą czy minęłas się z powołaniem?
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:49   #3679
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

http://www.tvn24.pl/0,1733957,0,1,po...wiadomosc.html
Matka Madzi w monitorowanej celi z innymi zatrzymanymi... Ok, kamery to dla bezpieczeństwa, ale jeszcze dodatkowe osoby w celi? A jak jej
"nastukają" bo będą uważać jak niektórzy internauci? Nie dość, że musi się pogodzić ze stratą dziecka, to jeszcze użerać się z jakimiś innymi babami...
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 11:53   #3680
malaczarnaslodka
Raczkowanie
 
Avatar malaczarnaslodka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 199
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Potwierdzam! wypadki sie zdarzaja i to zazwyczaj tym matkom, ktore sa nadopiekuncze. Nie spuszczaja z dziecka oka na krok 24 na 24, a gdy na sekunde sie odwroca pech chce ze wlasnie wtedy sie cos dzieje. Nie zapominajmy jednak, ze ta kobieta odbiega od normy pod kazdym wzgledem. Jezeli dla kogos dziecko jest tak wielkim nieszczesciem proponuje"szklanke wody zamiast..."
malaczarnaslodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:54   #3681
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Rajni Pokaż wiadomość
Wypadek może zdarzyć się każdemu. Moja mama szła pewnego razu z koleżanką i jej kilku letnim dzieckiem na rynek. W pewnym momencie dziecko wyrwało się tej koleżance przebiegło pod barierką prosto pod jadący samochód. Zginęło na miejscu. To nie była wina matki, dziecko przez całą drogę szło grzecznie za rękę. Nagle z niewyjaśnionych przyczyn wybiegło na ulicę a pech ciał, że jechał samochód. To było prawdziwe nieszczęście dla tej kobiety. Ale ludzie i tak ją osądzili. Niektórzy twierdzili, że matka niewystarczająco go pilnowała, a niektórzy, że pewnie dziecko szło samo a matka kłamie, że szło z nią za rękę, bo chce się usprawiedliwić.

Dobrze, że teraz wymyślono cos takiego jak smycze dla dzieci. Ale też się słyszy przykre komentarze, że rodzice trzymający swoje dzieci na takiej smyczy traktują je jak psy.

Ludzie potrafią bardzo pochopnie oceniać innych, nie widząc, że sami nie są doskonali.
Jezu, współczuję tej kobiecie... na własnych oczach widzieć śmierć dziecka ;(
Ja jak już mówiłam wypadłam kiedyś z wózka. Mama chciała tylko zapytać coś ekspedientki, nawet nie wchodziła do sklepu tylko zaglądnęła i zadała pytanie. Akurat wtedy samochód ciężarowy stojący przed sklepem zaczął cofać i powoli, coraz dalej przechylał wózek ze mną, aż wypadłam na chodnik. Moja mama tak się wystraszyła, że zanikło jej mleko w piersiach i nie mogła mnie od tej chwili karmić. Nic mi się nie stało, ale kto wie gdybym miała mniej szczęścia...
Dodam tylko ,że moja mama jest z tych nadopiekuńczych i na pewno nie zostawiłaby mnie przed sklepem samą (podkreśla to zawsze,bo wtedy była taka plotka, że ktoś porywa dzieci), tylko dosłownie na chwilę spuściła wózek z oka
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg


Edytowane przez Amani
Czas edycji: 2012-02-07 o 11:57
Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:54   #3682
malaczarnaslodka
Raczkowanie
 
Avatar malaczarnaslodka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 199
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
http://www.tvn24.pl/0,1733957,0,1,po...wiadomosc.html
Matka Madzi w monitorowanej celi z innymi zatrzymanymi... Ok, kamery to dla bezpieczeństwa, ale jeszcze dodatkowe osoby w celi? A jak jej
"nastukają" bo będą uważać jak niektórzy internauci? Nie dość, że musi się pogodzić ze stratą dziecka, to jeszcze użerać się z jakimiś innymi babami...
Moze jej dadza pokoj w pieciogwiazdkowym hotelu i prywatna obsluge...? litosci!
malaczarnaslodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:56   #3683
shine_sky
Zakorzenienie
 
Avatar shine_sky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 088
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
A wy co dziewczyny robicie? Uogólniacie, oskarżacie nas na podstawie jednej niezrównoważonej wizażanki, która tu chciała Katarzynę na stosie palić i miała jakieś skrajne, dziwne przekonania, które też każdy potępił. Na palcach jednej ręki można policzyć, kto podczas tego ponad 100 stronicowego wątku oskarżył matkę, kto na 100% mówił, że to jej wina i kierował w jej kierunku niepochlebne epitety. Inne próbowałyśmy wytłumaczyć sobie sytuacje, która nam się w głowie nie mieści, rozwikłać swoje własne wątpliwości, uporządkować fakty w tej sprawie, bo nas wszystkich ogromnie poruszyła. Osobiście byłam jedną z pierwszych osób, która przedstawiła tutaj teorię, że to może faktycznie był wypadek, matka działała w szoku itd. (a potem, wczoraj, zostałam najechana przez inne wizażanki, że rzucam jakieś oskarżenia, widocznie nie czytały wątku dokładnie i nawet nie pofatygowały się, żeby przeczytać moje poprzednie posty zanim mi coś zarzuciły) A to, że nie ufaliśmy matce to jest coś dziwnego? Przez tydzień nabierała całą Polskę, apelowała do porywacza, podawała sprzeczne informacje, jedna osoba zrobiła w balona policję, detektywów, jasnowidzów, polityków... Dziwne, że od razu nie uwierzyliśmy w każde jej słowo i miałysmy wątpliwości, pytałyśmy...?

Zgadzam się
Wiele z Nas jest wstrząśniętych tą sprawą, dotknęło Nas to - co chyba nikogo nie dziwi. Chcemy po prostu zrozumieć dlaczego tak się stało, co kierowało matką, że zrobiła to co zrobiła, i tak - zdarzały się wypowiedzi z żałosnymi tekstami dotyczącym dożywocia/kary śmierci/palenia na stosie i tym podobnych tekstów które kompletnie nie wnosiły nic do dyskusji, a tylko obniżały jej poziom. Większość z Nas fakt faktem insynuowała/domyślała się co sie stało, kto jest winny, a kto nie, ale to wszystko były podejrzenia, a nie oskarżenia.
Wizaż od zawsze kojarzył mi się z inteligentną dyskusją na poziomie, gdybym chciała rzucać mięsem i bawić się w sąd i prokuratora, wybrałabym do tego inne miejsce. Dlatego proszę niektóre z Was o nie oskarżanie dziewczyn z wątku które chcą zrozumieć dlaczego to się stało/ i jak to się stało, bo wydaje mi się że mamy poniekąd prawo do prawdy.
shine_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:57   #3684
malaczarnaslodka
Raczkowanie
 
Avatar malaczarnaslodka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 199
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Jestes psychiatrą czy minęłas się z powołaniem?
Nie trzeba byc psychiatra zeby stwierdzic, ze ktos ma nie po kolei w glowie. Jej sie to najwyrazniej spodobalo, bo po raz pierwszy ktos na nia zwrocil uwage.
malaczarnaslodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:58   #3685
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Anex Pokaż wiadomość
http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1...l?ticaid=1de0a

"(...)Jej znajomi opowiadali nam, że Kasia w ciąży biła się po brzuchu, chciała w ten sposób wywołać poronienie, by dziecko nie przyszło na świat(...)"


Straszne... Madzia była wcześniakiem, tak? Ciekawe dlaczego wcześniej przyszła na świat i ile było w tym udziału jej "matki"
Teraz nagle ludzie wszystko wiedza i mowia Jak nie wtracali sie w jej zycie wczesniej czemu teraz nagle zaczeli gadac do mediow

Wkurza mnie Ale jak matka mogła nie kochać swego dziecka?
Czy kazda matka musi miec instynkt macierzynski ?
No chore dla mnie.
Tej dziewczynie trzeba bylo pomoc, a w szczególności temu dzieecku
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 12:02   #3686
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez malaczarnaslodka Pokaż wiadomość
Moze jej dadza pokoj w pieciogwiazdkowym hotelu i prywatna obsluge...? litosci!
nie, ale bez przesady - tutaj przeszła tragedie, chce się zabić, przed chwilą sprawdzali czy w ogóle jest zdrowa psychicznie a tutaj wsadzają ją do celi z innymi i co? Wyobrażasz sobie taką sytuację po stracie dziecka usiąść i czekać parę dni czy wyjdzie na jaw że to był przypadek czy nie? i jeszcze gadać z jakimiś obcymi ludzmi, którzy prawdopodobnie mają swoje zdanie na ten temat i jak się domyślam najchętniej spaliliby ją na stosie.
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 12:03   #3687
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
przygłupów nie sieja,sami się rodzą.
nie trzeba szukać kwiatków w postaci komentarzy pod tragedią,wystarczy wejść na PUDLA i poczytać.

nie mówie o pojedyńczych przypadkach kretynizmu ,ale o tlumie
No ale to nie są pojedyncze przypadki, to jest właśnie tłum. Na podstawie przykładu z mojej rodziny podam ci schemat: jedno babsko powie drugiemu że "cała rodzina taka zdrowa, a dziecko chore, no jak to tak?", druga baba powie trzeciej to samo i doda "Coś podejrzana sprawa, bo jak się o siebie w ciąży dba to dzieci zdrowe są", trzecie babsko przekaże dalej i doda "pewnie papierochy paliła, przecież przed ciązą to się ją czasem widywało, jak kurzyła", czwarta przekaże, ale już, że matka na pewno paliła w ciąży, piąta doda od siebie, że gówniara dziecko sobie zrobiła, że skoro w tak młodym wieku w ciążę zaszła (aczkolwiek matka miała 19 lat w chwili zajścia, wiec w sumie nie tak mało), to pewnie puszczała się na prawo i lewo, kolejna doda, że może dziecka się chciała pozbyć i mu krzywde robiła - i nagle cała wieś huczy, że dziewczyna jest złą matką, że jest winna choroby dziecka, a kobiety, które nawet jej nie znają, zaczną nagle przysięgać, że na własne oczy widziały, jak paliła te papierosy podczas ciąży.

Niestety, właśnie wśród tłumu to jest tak, że kilku debili rzuci jakąś myśl, kilku kolejnych przekręci je na swoje, a pozostali podchwycą, nawet nie wiedząc, czy to prawda, czy nie.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 12:04   #3688
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Tej dziewczynie trzeba bylo pomoc, a w szczególności temu dzieecku

Uważaj co mówisz, zaraz się posypią głosy, że mogła sama poprosić o pomoc zamiast zostawiać dziecko na 2 tygodnie
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 12:04   #3689
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez malaczarnaslodka Pokaż wiadomość
Potwierdzam! wypadki sie zdarzaja i to zazwyczaj tym matkom, ktore sa nadopiekuncze. Nie spuszczaja z dziecka oka na krok 24 na 24, a gdy na sekunde sie odwroca pech chce ze wlasnie wtedy sie cos dzieje. Nie zapominajmy jednak, ze ta kobieta odbiega od normy pod kazdym wzgledem. Jezeli dla kogos dziecko jest tak wielkim nieszczesciem proponuje"szklanke wody zamiast..."
Za późno na takie rady o jakieś 1,5 roku - dziecko już przyszło na świat i mało tego, już nie żyje... uszanuj to. Te rady nic nie dadzą.
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 12:06   #3690
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Nie do końca się z tym zgodzę.
Kto zna sprawę małej Madeleine, rzekomo zaginionej 3letniej Brytyjki, wie, że prawdopodobnie dziecko zmarło wskutek nieszczęśliwego wypadku, a ciało zostało ukryte, jednak dowody nie były na tyle mocne żeby na 100% udowodnić to rodzicom. Przede wszystkim w tamtej sprawie nie odnaleziono ciała.
Skad ta pewnosc ?Dlaczego nie odnaleziono ciala? Ja w tym przypadku wierze rodzicom.

Cytat:
Napisane przez tequila_77 Pokaż wiadomość
Nawiązując do wczorajszej konfrontacji Rutkowski vs. Policja u Lisa: Ciekawe co miał na myśli Rutkowski mówiąc, że jutro(dziś) znów on może kogoś zatrzymać(tak wiem, sformułował to inaczej, ale przekaz ten sam, a nie mam jak sprawdzić, bo jestem w pracy) i co wtedy zrobi Policja...
zasadniczo to moim zdaniem Rutkowski miał dużo racji w tym, co mówił. Policja była dość opieszała, nawet nie ustosunkowała się do tego, że to On wydobył z niej informacje, że Magda nie żyje...
Ale z drugiej strony Policja musi się trzymać określonego toku postępowania,a Rutkowski znowu nie musi...
Podstępem, ale wydobył z niej te informacje. Kto wie, kiedy Policja by do tego doszła.

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1...l?ticaid=1de09

Niestety Rutkowski traktowany jest jako przestepca. Najchetniej wsadziliby go do paki razem z Katarzyna.

Dla mnie osobiscie nie liczy sie kto rozwiazal ta sprawe, wazne, ze mamy jej final. Moja logika jest prosta; kto pierwszy ten lepszy.W tym przypadku detektyw - okej; bystry facet.
Ale jak widze jak niektorzy pomiataja teraz Rutkowskim to ogrania mnie zwatpienie. Teraz robia z niego przestepce na rowni z jego klientka. Moze Rutkowski nie powinnien tak szczekac na policje i jej sposob dzialania, wtedy moze by na niego nie naskoczyli. Zamiast skupic sie na sledzwie to teraz policja bedzie skupiac sie na Rutkowski i szukac na niego haka.
Zenada.

Kolenda Zeleska chyba predko sie nie pokaze w TV. Wtedy Rutkowski powinnien sie zabrac stamtąd i nie wdawac sie w dyskusje z taka pomylona dziennikarka. Na szczescie gosc jest twardy.

Edytowane przez fossa
Czas edycji: 2012-02-07 o 12:07
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.