Filtry UV a makijaż - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-09, 09:00   #3661
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Żadna wiedza - po prostu wnioski wyciągnięte z wątku o podkładach i pudrach przyjaznych filtrom A o karobie przeczytałam tu:
http://laboratoriumurody.pl/forum/viewtopic.php?t=77

Tak, nu skin ma jeden odcień - podobno transparentny, ale na KWC dziewczyny piszą że jest ciemny i pomarańczowy. Za jakieś 2 tygodnie jak dostanę przesyłkę, zdam relację.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 09:14   #3662
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Tak, nu skin ma jeden odcień - podobno transparentny, ale na KWC dziewczyny piszą że jest ciemny i pomarańczowy. Za jakieś 2 tygodnie jak dostanę przesyłkę, zdam relację.
No właśnie, też się naczytałam, że podobno taki ciemny!
Będę czekała z niecierpliwością ma Twoje odczucia.

Mam jeszcze jedno, może niezbyt mądre pytanie:
czy w sytuacji kiedy filtr wchłania mi się nieomal w momencie nakładania muszę odczekać przepisowe 20 minut przed przypudrowaniem go?
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2007-11-09 o 10:07
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 11:06   #3663
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
No właśnie, też się naczytałam, że podobno taki ciemny!
Będę czekała z niecierpliwością ma Twoje odczucia.

Mam jeszcze jedno, może niezbyt mądre pytanie:
czy w sytuacji kiedy filtr wchłania mi się nieomal w momencie nakładania muszę odczekać przepisowe 20 minut przed przypudrowaniem go?

Na Twoje pytanie nie znam odpowiedzi, bo dopiero początkująca jestem, ale zaciekawiłaś mnie tym filtrem Jakiego używasz, że tak szybko się wchłania??


schaetzchen ja też z niecierpliwością będę czekać na Twoje sprawozdanie
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 11:18   #3664
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Na Twoje pytanie nie znam odpowiedzi, bo dopiero początkująca jestem, ale zaciekawiłaś mnie tym filtrem Jakiego używasz, że tak szybko się wchłania??
Mam suchą, naczynkową skórę.
Do tej pory wypróbowałam:
LPR Dermo Pediatrics mleczko 50+, Klorane Spray 40 i Bioderma Photoderm AR 50+.
Wszystkie wchłaniają się [jak dla mnie] zbyt szybko, muszę się naprawdę śpieszyć z rozprowadzeniem.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 11:37   #3665
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Filtry UV a makijaż

dzewczyny a co do kompaktu chanel DP, to czy ciemnieje on na twarzy, wiadomo jeśli jest tłusta(od filtra)to niektóre ciemniej, jak on sie zachowuje?czaję się na odcień 40 ale nie wiem czy dobrze, jestem balda
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 16:00   #3666
ningio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 177
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ostatnio zainteresował mnie ochronny fluid oriflame spf 30 (nie wiem czy jeszcze dostępny w katalogu )
Chciałabym wiedzieć, czy moge po nim się malowac czym chcę jak po avence, czy też podkłady/pudry będą go destabilizować. Niestety dla mnie to ważne, bo z makijażu zrezygnować nie umiem


aqua, ethylhexyl methoxycinnamate, dimethicone, butyl methoxydibenzoylmethane, octocrylene, glycerin, isononyl isononanoate, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, cetearyl alcohol, cetearyl glucoside, isodecyl neopentanoate, diisopropyl sebacate, lauryl lactate, butyrospermum parkii, methyl methacrylate crosspolymer, potassium cetyl phosphate, tocopheryl acetate, decyl glucoside, dimethiconol, parfum, methylparaben, tetrahydroxypropyl ethylenediamine, imidazolidinyl urea, propylparaben, acrylates/vinyl isodecanoate crosspolymer, sodium lauroyl lactylate, disodium edta, propylene glycol, xanthan gum, ceramide 3, sodium hyaluronate, ceramide 6 ii, cholesterol, phytosphingosine, bht, carbomer, phenoxyethanol, ceramide 1
ningio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 16:38   #3667
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
No właśnie, też się naczytałam, że podobno taki ciemny!
Będę czekała z niecierpliwością ma Twoje odczucia.

Mam jeszcze jedno, może niezbyt mądre pytanie:
czy w sytuacji kiedy filtr wchłania mi się nieomal w momencie nakładania muszę odczekać przepisowe 20 minut przed przypudrowaniem go?
Lepiej odczekac,moze nie pelne przepisowe 20 minut ale dac sobie ok.10-15 minut,przynajmniej ja tak robie bo np.mleczko Klorane migiem mi sie wchlania
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 17:29   #3668
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dzewczyny a co do kompaktu chanel DP, to czy ciemnieje on na twarzy, wiadomo jeśli jest tłusta(od filtra)to niektóre ciemniej, jak on sie zachowuje?czaję się na odcień 40 ale nie wiem czy dobrze, jestem balda
Nie ciemnieje nic a nic, też używam 40-stki.
A tak w ogóle to spiesz się z zakupem, bo ponoć go wycofują!
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 06:36   #3669
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ja chce kupic DP -30aurore ,schodzilam wczoraj Krakow i wszedzie byl juz ten nowy Lumier ,czy znacie jakis sklep int.gdzie mozna jeszcze kupic DP tylko taki gdzie nie wymagaja podawania nr konta bankowego,szukam po necie i tylko na truskawie i na wisience jest a tam wymagaja szczegolowych danych i nr konta.
grazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 14:56   #3670
ningio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 177
Dot.: Filtry UV a makijaż

Poznawiam moje pytanie z poprzedniego postu hehe
ningio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 20:59   #3671
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Mam suchą, naczynkową skórę.
Do tej pory wypróbowałam:
LPR Dermo Pediatrics mleczko 50+, Klorane Spray 40 i Bioderma Photoderm AR 50+.
Wszystkie wchłaniają się [jak dla mnie] zbyt szybko, muszę się naprawdę śpieszyć z rozprowadzeniem.
ja mam to samo - po niewchłanialnym kremie Anthelios LRP myślałam że Biodermie też musze dać tyle czasu...no więc rozsmarowałam go jak maseczką na buzi i zostawiłam na ok. 15 min. gdy potem chciałam ją wklepać do końca, jak antka. no i zrobiła mi się skorupa. teraz naprawdę szybko muszę aplikować filtr, ale przynajmniej czas jaki muszę na to poświęcić skórcił się 3 razy...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-18, 14:48   #3672
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Goosberry Pokaż wiadomość
Drogie filtromaniaczki! Odkryłam przypadkiem, że położenie na filrt bazy pod makijaż Evelin Golden Therapy bardzo ładnie wyrównuje mi pyszczek, matuje, i dla oka uprzyjemnia. Słowem duuuuużo lepszy efekt niż skrobia czy puder sypki jaki czasem stosuje. Czy ktoś mi może jednak powiedzieć w jaki sposób taka baza działa na filtr, czy go destabilizuje? Stosuję Solecrin emulsja SPF40. Nie znalałam niestety składu bazy, żeby go tu wkleić...
Uwaga! Podstępem "zdobyłam" skład
INCI: Cuclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer/ PCyclohexasiloxane, Cyclomethicone, Phenoxyethanol/ Methylparaben.Butylparabe n/Ethylparaben/Propylparaben, Fragrane
Nie wiem tylko czemu raz jest "," a raz "/"
Czy nałozenie bazy na filtr to dobry pomysł?
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 16:41   #3673
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

Raczej pod filtr by sie nadala i dzieki silikonom polepszy sie jego wchlanialnosc.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 17:00   #3674
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Filtry UV a makijaż

A czy można NA filtr nałożyć bazę? Pare razy tak eksperymentowałam i byłam bardzo zadowolona bo wiadomo że łatwiej wtedy na takim ecranie rozsmarować fluid. A ja od baz pod podkład to jestem uzależniona
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 17:20   #3675
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Nakładając na filtr bazę i podkład, po prostu ścierasz ten filtr i tyle. Baza tak jak napisała moni powyżej - ma być pod filtr. Sama lubię się malować, ale na filtr nakładam kosmetyki tylko o pudrowej konsystencji.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 17:25   #3676
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Raczej pod filtr by sie nadala i dzieki silikonom polepszy sie jego wchlanialnosc.
Ni nie wiem, silikony raczej tworzą warstewkę na skórze, która ją oddziela od reszty.. Dziwecyzny mi radziły bazy silikonowe na ochronę skóry przed chlorem, wiec jak baza na pewno nie polepszy wchłanialności filtrów. Chyba, ze odwrtonie?
Narazie wypróbowałam, mam próbkę bazy cashmere dax'a i nałożyłam ją na Iwostin Solecrin, efekt 100 razy lepszy niż skrobia! Bez bielenia, bez warstwy "ciasta", Pozostał lekki błysk, taki zdrowy, naturalny- skóra wygląda na gładszą- zastanawiam się tylko, czy teraz można kłaść talk i mikę? I czy ta baza nie "uszkodzi" filtru? (nakładałam bardzo ostrożnie)

A jak nie można to jutro kupuję Klorane Infant i będe mogła kłaśc co chce, acha!
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 17:26   #3677
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Filtry UV a makijaż

hmmm coraz więcej rzeczy mnie zniechęca do tych filtrów Czy ściera się on nawet wtedy kiedy poczekam dłuuuugo aż się wchłonie (mam rano czas więc mogę czekać nawet godzinę)?
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 17:32   #3678
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Raczej się ściera, może pomyśl o innym sposobie malowania. Silikonowe bazy poprawiają wchłanianie filtrów i innych specyfików, mi jednak nie służą silikony ani w kremach, ani w szamponach i odżywkach.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 18:20   #3679
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Filtry UV a makijaż

A nie da się anłozyć taki zeby nie zetrreć? Delikatnie? To jest chyba możliwe, prawda? prosze prosze proooooszeęęę
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-18, 18:26   #3680
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
A nie da się anłozyć taki zeby nie zetrreć? Delikatnie? To jest chyba możliwe, prawda? prosze prosze proooooszeęęę
Też mam taką nadzieję
Ale nawet jest ściera się filtr to przecież całego nie zetrze i jakaś ochrona zawsze zostanie, może nie 60 ale zawsze lepsze coś niż nic
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 18:35   #3681
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny, cóż mam powiedzieć? Każdy robi jak lubi i chce.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 18:41   #3682
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Ni nie wiem, silikony raczej tworzą warstewkę na skórze, która ją oddziela od reszty.. Dziwecyzny mi radziły bazy silikonowe na ochronę skóry przed chlorem, wiec jak baza na pewno nie polepszy wchłanialności filtrów. Chyba, ze odwrtonie?
Narazie wypróbowałam, mam próbkę bazy cashmere dax'a i nałożyłam ją na Iwostin Solecrin, efekt 100 razy lepszy niż skrobia! Bez bielenia, bez warstwy "ciasta", Pozostał lekki błysk, taki zdrowy, naturalny- skóra wygląda na gładszą- zastanawiam się tylko, czy teraz można kłaść talk i mikę? I czy ta baza nie "uszkodzi" filtru? (nakładałam bardzo ostrożnie)

A jak nie można to jutro kupuję Klorane Infant i będe mogła kłaśc co chce, acha!
Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
hmmm coraz więcej rzeczy mnie zniechęca do tych filtrów Czy ściera się on nawet wtedy kiedy poczekam dłuuuugo aż się wchłonie (mam rano czas więc mogę czekać nawet godzinę)?
Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
A nie da się anłozyć taki zeby nie zetrreć? Delikatnie? To jest chyba możliwe, prawda? prosze prosze proooooszeęęę
Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Też mam taką nadzieję
Ale nawet jest ściera się filtr to przecież całego nie zetrze i jakaś ochrona zawsze zostanie, może nie 60 ale zawsze lepsze coś niż nic

Zasada jest prosta, pod filtr nakladamy wszelkie sera/nawilzacze/bazy -poza tym silikony maja to do siebie,ze dobrze "gruntuja"cere pod filtr.

Odnosnie basenu-to nakladaj sama baze i to wszystko,nic poza tym.Korzystajac z basenu nie nakladam na nia juz filtra bo po co

Jezeli scierasz filtr to jaki sens ma uzywanie go?Nie ma wersji pol na pol.
Po nalozeniu filtra starczy ok.20 minut na wchloniecie go ale duzo tez zalezy od cery.
Rozprowadzenie podkladu na filtrze w duzej mierze zalezy od samego podkladu,filtra i techniki nakladania.Plynny podklad nalezy delikatnie wklepac,pudrowymi stempluje sie twarz
O tym byla juz wielokrotnie mowa
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 05:59   #3683
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ech Smoku, dziwisz się? Kobita odkrywa, jak połączyć przyjemne z pozytecznym, cieszy się jak dziecko i słyszy że jednak nie . Co oczywiście nie onzacza ze "ja wiem lepiej", naprawde Wasze- Twoje i Hexany- słowa biorę pod uwagę, nie mówię ze zrezygnuję z eksperymentów z baza i filtrem, ale będe miała to na uwadze i będę ostrożniejsza. na pewno nie bede się czuął całkiem bezkarna nakładając go w ten sposób.

Acha, jeśli chodzi o basen- ja wiem, no bo po co filtr, chociażby dlatego że basen mam już kiedy słońca już nie ma nic a nic. chodziło mi o ochornę samej skóry przed chlorem.

No i dzisisj spróbowałam anłozyć bazę, a na to filtr. Wrażenia? Hmmm, albo nie dało nic, albo nawet się jeszcze gorzej wchłaniał .
Skończyło się na tym że przepadł mi pociac 6.45, do tego o 7.15 się pewnie nie zmieszczę, wiec rusze z domu na 7.23, o ile wczesneijszy nie ruszy spóźniony i. ale to już oddzielna historia pod tytułem "Koleje Mazowiesckie spółka zoo)

Jak się chwaliłam już, kupię dziś bądź jutro nowy, moze chcoiaż nie będzie tak bielił i lepiej sobie poradze z makijażem.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 16:38   #3684
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Filtry UV a makijaż

Hm... ja kładę filtr, nawet sporo, czekam 10-20 minut, wklepuje podkład, delikatnie pudruje i... wyglądam nirmalnie- ładnie nie widać, że mam tyle tego na twarzy. U mnie w pracy jest 24 stopni, a przypudrować muszę się raz. Współczuje, że nitkórym osobom filtry nie podchodzą
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 18:00   #3685
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Też mam taką nadzieję
Ale nawet jest ściera się filtr to przecież całego nie zetrze i jakaś ochrona zawsze zostanie, może nie 60 ale zawsze lepsze coś niż nic
Wiesz, mi się wydaje, że nie można się dać zwariować! Sama używam filtrów i rzeczywiście nie nakładam je bezpośrednio na np. serum z wit.C, tylko poczekam aż się wchłonie, ale nie chcę rezygnować z lubianych kosmetyków i posypywać twarz popiołem, skrobią, czy innymi trocinami, tylko dlatego, że ochronę będę miała odrobinę mniejszą. Mnie i tak cieszy, że ją mam
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 11:53   #3686
fruttina
Raczkowanie
 
Avatar fruttina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 59
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny,

czytajac forum wiele razy natknelam sie na wyrazenie "ciasto na twarzy" (a propos skrobii ziemniaczanej oczywiscie). Odkad uzywam koloryzowanej avenki wiem az za dobrze co to znaczy .
To wina konkretnego filtra, czy skrobia tak dziala na kazdy filtr?

Generalnie rzecz biorac wyglada to obrzydliwie, nie daj boze dotknac twarzy czy sie podrapac . Dzisiaj jakas zblakana lza poczynila rowniez niesamowite spustoszenie.

Ktos laczy sie w bolu ze mna? Jakies rady?
fruttina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 19:44   #3687
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Filtry UV a makijaż

Hmm.. Jedyne co mi przychdzo di głowy to:
a) zmaina filtru
b) poczekać aż się doooobrze wchłonie
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 20:40   #3688
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Wiesz, mi się wydaje, że nie można się dać zwariować! Sama używam filtrów i rzeczywiście nie nakładam je bezpośrednio na np. serum z wit.C, tylko poczekam aż się wchłonie, ale nie chcę rezygnować z lubianych kosmetyków i posypywać twarz popiołem, skrobią, czy innymi trocinami, tylko dlatego, że ochronę będę miała odrobinę mniejszą. Mnie i tak cieszy, że ją mam
Też tak myślę ale oczywiście mogę się mylić A nawet jeżeli nie chroni(chociaż i tak pewnie w większym stopniu niż to czyni inny krem czy podkład) to przecież i tak nie szkodzi
Utrapienie- ten filtr co mi wysłałaś jest naprawdę extra dziękuję jeszcze raz
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 09:18   #3689
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Filtry UV a makijaż

No to ja się muszę pochwalić, że nie mam żadnych problemów filtrowych.
Filtr wchłania mi się nałożony nawet na olejek do twarzy, potem obrobina sypkiego pudru i do popołudnia bez problemów!

Czasem żywię podejrzenie, ze moja skóra wchłonie wszystko i w każdej ilości.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 09:22   #3690
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Czasem żywię podejrzenie, ze moja skóra wchłonie wszystko i w każdej ilości.
A ja myślałam, że jestem jedyna taka
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.