DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg! - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-21, 21:44   #3661
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

dużo surówek na mnie zadziałała z kapusty pakińskiej , kukurydzy , groszku , sera fety , pomidora , i mimi mini oliwy z oliwek mój ogranizm dostał szału .... i miałam dziś najniższą wagę mimo grzeszku 54,4 ale to na 2 dzien a nie dzien po tym ale jestem pewna ,że to od tej sałatki bo strasznie czesto kolejnego dnia do toalety biedalam pewnie przez jej ilość z kg jej zjadłam

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Popolka pokazuj mi te nogi ! Ja nie widziałam
Metalku strasznie mi przykro, jak to głupie 2pkt mogą zepsuć nastrój

Ja właśnie po obiadku jestem.
Mam ostatnio problemy z WC i nie wiem czy to nie przez to waga znów stoi jak zaklęta. Nie działa woda/kawa na czczo. Śliwki , kapusta kiszona/sok z kapusty też nie działa.
Ja już nie wiem co mam robić aby pobudzić metabolizm do działania
Szlag mnie kiedyś trafi z ta dietą, tak mi zależy a tu cholera jasna wciąż pod górkę
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 21:45   #3662
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
coś wam muszę pokazać! zdjęcie mało wyraźne ale może coś dojrzycie na nim otóż mamuśka dziś mi dostarczyła spodnie z domu, żebym już na praktyki miała. nosiłam je w lipcu zeszłego roku - były takie na styk a teraz proszę ile w biodrach luzu (tak je odciągnęłam w bok żeby widać było ). z tyłu w pasie jest na szczęście gumka to mi nie spadają za to na tyłku układają się jakbym pieluchę pod spodem miała dobrze że fartuch przykryje toto a jak upał będzie to i tak w samym fartuchu latać będę bo akurat do kolan jest
piękne te luzy

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
to ja chyba wolę mój tłuszczyk na udach Nawet u tego pana nie wyglądają ładnie takie nogi... Kobieta to powinna być "gładziutka" i na pierwszy rzut oka wydawać się delikatniutka a nie:
tez mi sie nie podobaja takie miesnie zarowno u k jak i m
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 21:47   #3663
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez anita9005 Pokaż wiadomość
dużo surówek na mnie zadziałała z kapusty pakińskiej , kukurydzy , groszku , sera fety , pomidora , i mimi mini oliwy z oliwek mój ogranizm dostał szału .... i miałam dziś najniższą wagę mimo grzeszku 54,4 ale to na 2 dzien a nie dzien po tym ale jestem pewna ,że to od tej sałatki bo strasznie czesto kolejnego dnia do toalety biedalam pewnie przez jej ilość z kg jej zjadłam
U mnie ogólnie dni PW mają zbawienny wpływ na "porcelankę". Przy P jest już gorzej,ale na warzywkach to spoko Teraz mam @ to zupełnie inna historia...Zawsze przy okresie mam problemy z kibelkiem... Aż brzusio boli...
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 21:53   #3664
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

kochana trzymaj się , jeszcze się ułoży zobaczysz ;*


Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
własnie byl lekarz u Babci nastepuje smierc pnia mozgu
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 21:56   #3665
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez anita9005 Pokaż wiadomość
kochana trzymaj się , jeszcze się ułoży zobaczysz ;*
Tak,pamiętaj-jesteśmy z Tobą
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 22:35   #3666
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

<wow> różnica kolosalna

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
coś wam muszę pokazać! zdjęcie mało wyraźne ale może coś dojrzycie na nim otóż mamuśka dziś mi dostarczyła spodnie z domu, żebym już na praktyki miała. nosiłam je w lipcu zeszłego roku - były takie na styk a teraz proszę ile w biodrach luzu (tak je odciągnęłam w bok żeby widać było ). z tyłu w pasie jest na szczęście gumka to mi nie spadają za to na tyłku układają się jakbym pieluchę pod spodem miała dobrze że fartuch przykryje toto a jak upał będzie to i tak w samym fartuchu latać będę bo akurat do kolan jest


---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

haha nie no aż takich nóg to nie mam ;D wstawie fotkę któregoś razu to zobaczysz

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
to ja chyba wolę mój tłuszczyk na udach Nawet u tego pana nie wyglądają ładnie takie nogi... Kobieta to powinna być "gładziutka" i na pierwszy rzut oka wydawać się delikatniutka a nie:


---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

hej chudzinki

ja ostatnio mam dość nie wykańczają mnie psychicznie te studia muszę poprawić projekt a 95 % już ma wpis , no ale mam nadzieje że tym razem dla gościa się spodoba i jakoś się uda

jutro jeszcze wyniki z poprawy koła których strasznie się boję no ale zobaczymy ... nie wiem czy iść tam sama czy lepiej zapytać koleżanki bo idzie z wszystkimi indeksami , jak radzicie? boję się ,że się rozkleję bo naprawdę dobija mnie to ( jak nigdy zawsze bardziej na luzie podchodziłam do tego)

i jeszcze 3 egzaminy przede mną jeden plus ,że przynajmniej z dwóch zwolniona byłam ale to z takich najłatwiejszych raczej

dziś miałam najniższą wagę od początku ... mimo 2ch uczt pod rząd 54,4 ale po dzisiejszym obżarstwie ( zajadaniu stresów spagetti , i 0,5 kg lodów ) obawiam się mega wzrostu no ale to już będę sama sobie winna
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 22:43   #3667
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Ale się zaraz zdenerwuję :/ W tamtą sobotę była wielka impreza powitalna dla 3 przyjaciół,bo 3 miesiące byli w Niemczech i mnie nie było bo pracowałam i właśnie się dowiedziałam,że jutro jest powtórka a ja znowu mam robotę !! W sumie jedna dziewczyna wisi mi nockę (zadzwoniła do mnie i prosiła mnie żebym przyszła za nią,bo miała niby pogrzeb,przez to pracowałam 5 nocy z rzędu...nie powinna mi odmówić,ale lepiej by było żebym chociaż dzień wcześniej poprosiła,a nie jutro rano... ) Niestety znajomi dopiero teraz się zorientowali,że mogę mieć pracę,a ona na pewno już śpi...Trudno...spróbuję zadzwonić z samego rana...ALE JESTEM WŚCIEKŁA !! Głupia praca...
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 22:52   #3668
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

niestety to jest dorosłe życie dołączysz do nich jak zamkniesz

ja pamiętam jak baletowałam kiedyś w Andrzejki do 4.30 a na 5 do sklepu i tylko wpadlam umylam sie i z wyziewem alkoholowym do pracy
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 22:55   #3669
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
niestety to jest dorosłe życie dołączysz do nich jak zamkniesz

ja pamiętam jak baletowałam kiedyś w Andrzejki do 4.30 a na 5 do sklepu i tylko wpadlam umylam sie i z wyziewem alkoholowym do pracy
Jak będą jeszcze "żywi" Sama wiesz,że nie wiadomo,o której się zamknie,bo trzeba czekać do ostatniego klienta,a są tam tacy wredni stali bywalcy,którzy widząc,że ja już sprzątam i ledwo stoję na nogach siedzą i do 4,albo 5 ...
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 23:02   #3670
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Jak będą jeszcze "żywi" Sama wiesz,że nie wiadomo,o której się zamknie,bo trzeba czekać do ostatniego klienta,a są tam tacy wredni stali bywalcy,którzy widząc,że ja już sprzątam i ledwo stoję na nogach siedzą i do 4,albo 5 ...
wiem, bo i ja tak mam takze rozumiem Cie. U mnie na zlosć robia tak ze 1.55 wchodzą a wiedza ze do 2
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 23:05   #3671
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
U mnie ogólnie dni PW mają zbawienny wpływ na "porcelankę". Przy P jest już gorzej,ale na warzywkach to spoko Teraz mam @ to zupełnie inna historia...Zawsze przy okresie mam problemy z kibelkiem... Aż brzusio boli...
u mnie zupełnie odwrotnie przed @ owszem porcelanki ni widu ni słychu (mam wrażenie że nawet jelita mam opuchnięte i nic nie chce przez nie przejść ), za to jak już się zacznie - wszystko gładko i nadrabiam zaległości u każdego indywidualnie....
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 23:06   #3672
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
wiem, bo i ja tak mam takze rozumiem Cie. U mnie na zlosć robia tak ze 1.55 wchodzą a wiedza ze do 2
No u Ciebie właśnie tym gorzej,że tak wchodzą... Bo u mnie jak jest tylko kilka osób,to koło 00.00 zaczynam sprzątać i zakrywam większość stołów bilardowych i kiedy ktoś próbuje wejść mówię,że zaraz zamykam i ich wypraszam
Ale tych stałych bywalców nie mogę,bo nie dość,że znajomi szefa to jeszcze wiedzą tam więcej ode mnie :P
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 23:08   #3673
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Ale kurcze...tak na dobrą sprawę Wy byście się zamieniły na nockę jakby ktoś zadzwonił tego samego dnia ?? Żebym ja wiedziała o tym wcześniej....
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 23:08   #3674
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
No u Ciebie właśnie tym gorzej,że tak wchodzą... Bo u mnie jak jest tylko kilka osób,to koło 00.00 zaczynam sprzątać i zakrywam większość stołów bilardowych i kiedy ktoś próbuje wejść mówię,że zaraz zamykam i ich wypraszam
Ale tych stałych bywalców nie mogę,bo nie dość,że znajomi szefa to jeszcze wiedzą tam więcej ode mnie :P
hehehe no czaje. Ja tak dawno w bilarda nie gralam ojej jak w barze pracowalam.
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 23:09   #3675
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
hehehe no czaje. Ja tak dawno w bilarda nie gralam ojej jak w barze pracowalam.
A ja już chyba nigdy nie zagram Po tej pracy mam uraz ! Czyścić i zakrywać 18 stołów,układać kije i te wszystkie inne dodatkowe "sprzęty" wokół ... bleeeh....
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 23:11   #3676
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

ech w ogole jakos dzis mam taka chec spania ze nie wiem czy dam rade jeszcze 2h 2 noc a co mówic 5 no fakt mlodsza jestes
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 23:31   #3677
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Ale nie czuję się młodziutka po 5 nocach Owszem,na początku to fajne,ale nogi tak mnie bolą...są spuchnięte... I nawet od balerinek porobiły mi się pęcherze Jedyne buty jakie mogę tam nosić to sandały i to takie które mają raptem 2 paseczki (jak najmniej do obtarcia) . od stania ponad 8 godzin bolał mnie na początku tyłek i tak trochę pod biodrami... Tragedia No ale fakt faktem,za "grubaska" prowadziłam leżąco-siedzący tryb życia,więc nie dziwię się,że ledwo się ruszam po takim wysiłku
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 06:43   #3678
sweet__chocolate
Raczkowanie
 
Avatar sweet__chocolate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 388
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Witam kochane dukaneczki

Po primo PRZEPRASZAM, ale za dużo na głowie nie mam czasu na nic!!!

Najważniejsze co się u mnie wydarzyło: od soboty 18.06. jestem MĘŻATKĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Poza tym obrona, cały czas piszę, czytam, pisze, czytam i tak w kółko

a teraz coś gorszego :/ trochę się zapuściłam :/ nie wiem ile ważę, ponieważ bateria w wadze mi się wyczerpała, ale wydaje mi się, że jakieś 2kg poszło w górę i oby tylko tyle :/ dzisiaj zakupie baterie także zobaczymy

no a tak poza wszystko w porządku, szykuję się do przeprowadzki do mojego męża, który już bardzo nalega :P a w piątek ostatni zjazd na uczelni i potem tylko się bronię, rękami i nogami :P

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
wiem, bo i ja tak mam takze rozumiem Cie. U mnie na zlosć robia tak ze 1.55 wchodzą a wiedza ze do 2

widzę, że dyskusja na temat pracy barowej i klientach wredzioszkach
ja też coś o tym wiem, bo pracowałam w barze, ale my poradziłyśmy sobie z tym w taki sposób, że sprzedawałyśmy jakikolwiek alkohol do pół godziny przed zamknięciem, bo godziny zamknięcia w tygodniu i w weekend się różniły, jak ktoś przyszedł po czasie to tylko puszki na wynos. Bardzo szybko się nauczyli i już nie było problemów z zamykaniem
__________________
166cm

Start: 03.12.2012r.
Cel: -10,1kg

71,1 ---> 66,7 ---> 60

Za mną już: -4,4kg
sweet__chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 07:18   #3679
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

cześć chudzinki

witam się i zaraz zabieram się za pracę

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
coś wam muszę pokazać! zdjęcie mało wyraźne ale może coś dojrzycie na nim otóż mamuśka dziś mi dostarczyła spodnie z domu, żebym już na praktyki miała. nosiłam je w lipcu zeszłego roku - były takie na styk a teraz proszę ile w biodrach luzu (tak je odciągnęłam w bok żeby widać było ). z tyłu w pasie jest na szczęście gumka to mi nie spadają za to na tyłku układają się jakbym pieluchę pod spodem miała dobrze że fartuch przykryje toto a jak upał będzie to i tak w samym fartuchu latać będę bo akurat do kolan jest

nie ma lepszego miernika naszych efektów niż nasze stare ubrania

sweet__chocolate gratulacje z okazji ślubu i wszystkiego naj naj na nowej drodze życia
a już myślałam że o nas zapomniałaś

dziś znowu usłyszałam kilka komplementów - że wyglądam super i zmiany dla mnie są bardzo korzystne
i oto tak miło zaczął mi się dzień
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 08:43   #3680
sweet__chocolate
Raczkowanie
 
Avatar sweet__chocolate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 388
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość

sweet__chocolate gratulacje z okazji ślubu i wszystkiego naj naj na nowej drodze życia
a już myślałam że o nas zapomniałaś

dziś znowu usłyszałam kilka komplementów - że wyglądam super i
nigdy w życiu, z Wami spełniłam jedno z moich marzeń i jeden z celów, sama nie potrafiłam tego zrobić
__________________
166cm

Start: 03.12.2012r.
Cel: -10,1kg

71,1 ---> 66,7 ---> 60

Za mną już: -4,4kg
sweet__chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 08:46   #3681
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
Witam kochane dukaneczki

Po primo PRZEPRASZAM, ale za dużo na głowie nie mam czasu na nic!!!

Najważniejsze co się u mnie wydarzyło: od soboty 18.06. jestem MĘŻATKĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Poza tym obrona, cały czas piszę, czytam, pisze, czytam i tak w kółko

a teraz coś gorszego :/ trochę się zapuściłam :/ nie wiem ile ważę, ponieważ bateria w wadze mi się wyczerpała, ale wydaje mi się, że jakieś 2kg poszło w górę i oby tylko tyle :/ dzisiaj zakupie baterie także zobaczymy

no a tak poza wszystko w porządku, szykuję się do przeprowadzki do mojego męża, który już bardzo nalega :P a w piątek ostatni zjazd na uczelni i potem tylko się bronię, rękami i nogami :P
przy takich przyczynach nieobecności wybaczamy ci ją wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! i gratulacje
za obronę

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość

nie ma lepszego miernika naszych efektów niż nasze stare ubrania
właśnie, to jest dobry miernik i pierwszy raz taki znalazłam bo tak to wszystko miałam z jakiś rozciągliwych materiałów no i nie było miarodajne... a tu przynajmniej w biodrach, niestety w pasie już nie...
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 08:48   #3682
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
Witam kochane dukaneczki

Po primo PRZEPRASZAM, ale za dużo na głowie nie mam czasu na nic!!!

Najważniejsze co się u mnie wydarzyło: od soboty 18.06. jestem MĘŻATKĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Poza tym obrona, cały czas piszę, czytam, pisze, czytam i tak w kółko
gratulacje!!!!!

u mnie waga po dniu skrobiowym taka sama jak wczoraj, nadal mam +0,6. dziś uczta...

już chcę wracać na II...
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 09:04   #3683
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

ahoj
dziś muszę sie zabrać w końcu do nauki bo egzamin w sobotę , a to oznacza że częściej bede tu przesiadywać
mam miec dziś P ale nie dam rady chyba bez warzyw bo zgrzeszę czymś cos mi sie wydaje że bede jechać na razie cały czas PW az mi zbrzydną warzywa

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość


A ja przemyślałam wszystko i rzucam moją pracę... Jakoś w weekend poroznoszę CV gdzie indziej,bo rzeczywiście za takie małe pieniądze zapierdzielam,że głowa mała Nic nie korzystam z wakacji,bo ciągle jestem zmęczona...zostanę tam do max. 20 lipca i papa !

A tak poza tym TŻ mi powiedział,że jego siostra cioteczna zaproponowała byśmy w 4 z jej chłopakiem pojechali na wyspy kanaryjskie pod koniec sierpnia. Za "grosze" jakieś,bo ona ma duże zniżki (nie wiem dokładnie ile). Na 5 dni,ale zawsze...Kurcze...Ale bym chciała ! Ale pewnie jak zwykle nic z tego nie wyjdzie...Ale pomarzyć można

Hmmm...miałam II fazę potrzymać do 24 czerwca,ale poczekam aż okres mi się skończy,by mieć wiarygodny wynik końcowy Ostatnio kiepsko idzie... więc jak zobaczę 54 kg to będzie bardzo dobrze (chciałam chociaż 53 :P )
dobra decyzja
szukaj innej pracy, pójdź do agencji pracy tym czasowych i kopnij ich w duppe a masz tam jakiś okres wypowiedzenia ?

fajna perspektywa na wakacje sama bym chciała jak sie postaracie do pojedziecie, wiec wszystko w waszych rękach

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
coś wam muszę pokazać! zdjęcie mało wyraźne ale może coś dojrzycie na nim otóż mamuśka dziś mi dostarczyła spodnie z domu, żebym już na praktyki miała. nosiłam je w lipcu zeszłego roku - były takie na styk a teraz proszę ile w biodrach luzu (tak je odciągnęłam w bok żeby widać było ). z tyłu w pasie jest na szczęście gumka to mi nie spadają za to na tyłku układają się jakbym pieluchę pod spodem miała dobrze że fartuch przykryje toto a jak upał będzie to i tak w samym fartuchu latać będę bo akurat do kolan jest
śliczne masz luzy w tych spodenkach

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Ja znalazłam adapter do karty więc może jutro jakieś zdjęcia powrzucam
I kurczę,muszę się rozejrzeć za takimi spodniami białymi do kolan ! Strasznie mi się podobają i na lato są rewelacyjne,też mama mi podobne oddała,bo się w nie już nie mieści ale ze mnie całkiem spadają...do długiego sweterka ok,bo nogi ładnie wyglądają ale tak jak mówisz-na pupie to pielucha
czekamy czekamy na te zdjecia

Cytat:
Napisane przez anita9005 Pokaż wiadomość
uh to ja od niedawna też mam takie mięśnie ;/ może miałam i wcześniej ale jak bylam tłuściutka nie było widać



ja po mamiie mam taka budowę mocno zbudowane uda że ten mięsień jest taki widoczny do tego szczupłe łydki takze komicznie to wygladało jak byłam paczek , ale cos mi sie wydaje że odkąd ćwiczę to juz nie jest taki widoczny
ale pewnie tylko mi sie wydaje
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
to ja chyba wolę mój tłuszczyk na udach Nawet u tego pana nie wyglądają ładnie takie nogi... Kobieta to powinna być "gładziutka" i na pierwszy rzut oka wydawać się delikatniutka a nie:
ja bym chciała tylko cyce tej pani, choc to pewnie sylikony

Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
Witam kochane dukaneczki

Po primo PRZEPRASZAM, ale za dużo na głowie nie mam czasu na nic!!!

Najważniejsze co się u mnie wydarzyło: od soboty 18.06. jestem MĘŻATKĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Poza tym obrona, cały czas piszę, czytam, pisze, czytam i tak w kółko


ooo kogo ja widze
gratuluje nowego stanu cywilnego
pokaz sie nam jaka z Ciebie laska teraz
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 10:04   #3684
Aatena
Zadomowienie
 
Avatar Aatena
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Sweet__chocolate, najlepszego na nowej drodze życia

Ja również przepraszam za nieodzywanie się. Jakoś mi ostatnio brakowało czasu na pisanie.

Od tygodnia moje BMI<25, czyli pozbyłam się nadwagi

Mi dopiero dwie osoby powiedziały, że widać że schudłam (nie liczę rodziny, która wie o odchudzaniu). Nie powiem, miłe coś takiego usłyszeć.
No i wczoraj bardzo się ucieszyłam, bo weszłam spokojnie w spodnie 42, wprawdzie spore 42, ale spodnie wcale nie były obcisłe. Aż jakoś to do mnie nie dociera, że teraz mam szukać mniejszych rozmiarów. Góra pozostaje 44, ale to może i dobrze, trochę biustu wypadałoby mieć
Wczoraj zachwycałam się sobą w bluzce za 1zł.

No a teraz o wynikach moich badań:
mocz - świetnie
kreatynina - 0,96mg/dl (dla norm 0,5 - 1,1) a było ostatnio 1,12, czyli też świetnie
Płytki krwi - MXD - 9,3% (dla normy 0,0 - 8,0) a dla ilości to MXD - 0,7 (dla norm 0,0 - 0,8)
P-LCR - 30,5% (6,0 - 25)
Cytat:
P-LCR- tak zwany odsetek dużych płytek
Norma: 13-43%
Wskaźniki MPV, PDV oraz P-LCR należy interpretować łącznie z wartością PLT. Niewielkie odchylenia normy tych wskaźników nie mają większego znaczenia (szczególnie przy prawidłowej ilości płytek) są za to często powodem dużego niepokoju u pacjentów wykonujących morfologię krwi.
Czyli P-LCR nie muszę się martwić, bo mam w normie ogólną liczbę płytek krwi. Natomiast co do MXD, to wyczytałam, że wskaźnik ten może ulec podwyższeniu w stanach zapalnych lub u osób z alergią. A pisałam Wam wcześniej o pojawieniu się swędzącej wysypki. Piję wapno, jest dużo lepiej, ale jeszcze nie całkiem przeszło. Niestety, nie byłam z tym u lekarza, bo nie miałam co zrobić z dziećmi. Poza tym młodsza trochę gorączkowała bez żadnych innych objawów chorobowych. Ale już mąż dziś ostatni dzień do pracy i będę mogła w końcu się wybrać.

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Dziewczyny, właśnie przeglądam ofertę Lidla i znalazłam takie lody
, któraś widziała już ich skład? Dopuszczalne czy nie?
Aatena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 10:22   #3685
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
Witam kochane dukaneczki

Po primo PRZEPRASZAM, ale za dużo na głowie nie mam czasu na nic!!!

Najważniejsze co się u mnie wydarzyło: od soboty 18.06. jestem MĘŻATKĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Poza tym obrona, cały czas piszę, czytam, pisze, czytam i tak w kółko
ojeju, bardzo gratuluje jak wesele?



czekam na wyniki z egz i juz troche sie nerwicuje ;p ale wczoraj zrobilam sobie za to peeling kawowy i potem balsam kakaowy mmm pachnialam jak starbucks :P

tez by mi sie przydala praca ale moze od wrzesnia poszukam czegos na stale
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 10:44   #3686
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

ciekawe czy do lipca bedzie 59,8 (czyli moja prawidlowa waga) dziś bylo 61,5 nie wiem czy się uda.

ale i tak dobrze jest od 30 maja już 4,6 kg

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-06-22 o 10:46
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 10:44   #3687
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

hej kochane ;*

muszę się pochwalić bo nie wytrzymam dziś rano najniższa waga od początku diety 53,9 ;D

i zaliczyłam poprawę koła ! jestem taka szczęśliwa dziś dobrze kciuki trzymałyście

boję się tylko bo muszę jeszcze projekt poprawić żeby gość mi ćwiczenia zaliczył i 3 egzaminy dość trudne przede mną strasznie się boję
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 11:22   #3688
sweet__chocolate
Raczkowanie
 
Avatar sweet__chocolate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 388
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Bardzo Wam wszystkim dziękuję

tylko cywilny, kościelny w przyszłym roku, ale oczywiście imprezka była i to bardzo udana

wrzucę Wam później jakąś fotkę, chociaż do upragnionej wagi daleko :/
__________________
166cm

Start: 03.12.2012r.
Cel: -10,1kg

71,1 ---> 66,7 ---> 60

Za mną już: -4,4kg
sweet__chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 11:37   #3689
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
Bardzo Wam wszystkim dziękuję

tylko cywilny, kościelny w przyszłym roku, ale oczywiście imprezka była i to bardzo udana

wrzucę Wam później jakąś fotkę, chociaż do upragnionej wagi daleko :/
CZEKAMY NA FOTKI
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 11:46   #3690
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

matkoo
zaraz nie wytrzymam i rzucę sie na jakas czekoladę
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.