Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-14, 21:47   #3661
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czytam Was od grudnia, strasznie się do Was przyzwyczaiłam, nie uciekajcie stąd co ja będę czytać jak Was tu nie będzie? Nie mam dzieci ale jakoś tak wpadłam na Was czekałam żeby poczytać opisy porodów jak zaczęłyście się rozpakowywać i mnie wciągnełyście nie dajcie za wygraną, może właśnie o to chodzi tym dwóm przemądrzałym babsztylom?
a za przemądrzałe to już poleci punkcik
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 21:51   #3662
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
a za przemądrzałe to już poleci punkcik
Jeśli za napisanie prawdy dostanę punkcik to
a i tak mam te punkty głęboko w poważaniu
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 22:02   #3663
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

obiecałam sobie, ze dzisiaj położę się szybciej spać i To wszystko przez Was

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
Amelka stawia flache mleka dla bobasów i kawałek ciasta dla e-ciotek , bo kończy dziś 7 miesięcy

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Ale ze mnie patologia na maxa, przegapiłam szczepienie małej
Miała mieć 6.06 a ja byłam przekonana , że 18 Jezuu! Muszę jutro dzwonic do przychodni. Pewnie niezły opierdziel dostanę
o proszę, najstarsza na wątku ma dziś małe święto
Ja myśle, ze nikt Cię nie ochrzani. Szczepienie może być podane później. Moja córa dostała ospę i już jest ze 3 tyg. po planowanym terminie szczepienia. Miałam iść dzisiaj na szczepienie ale lekarza nie było

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Anabellita bo tutaj w Uk jest jedna wielka przychodnia i w niej lekarze tzw GP,to taki internista,ale przepisuja tez antykoncepcje,sa od depresji,od wszstkiego doslownie.Powiem szczerze,ze przebic sie przez nich do specjalisty to wyczyn,mam powazny klopot ze stawami i w Pl i tutaj powinnam odwiedzic 2x do roku ortopede na kontrole ale wg nich wszystko jest ok a jak mnie boli to mam brac tabletki przeciwbolowe.
Takze jak chodzilam do poloznej na kontrole,terach chodze na szczepienia z Danielem to siedze niestety pomiedzy ludzmi chorymi,raz siedzialam obok narkomana.Dlatego unikam lekarzy tutaj jak moge.
aaaa bo Ty nie z Pl tylko z UK
Mam brata w UK i właśnie mówił, ze na wszytsko przepisują paracetamol

Cytat:
Napisane przez likas Pokaż wiadomość
Witam w klubie, ja tez biurka nie mam, uprawnień na wózki widłowe też nie, więc w moim przypadku czepek na głowę, fartuszek i lody robić
GAŁKOWE???
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
kurcze a ja coś w tyle zostaję
ja też
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 22:24   #3664
boroo50
Rozeznanie
 
Avatar boroo50
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 767
GG do boroo50
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Cieszę się ,że jakoś nie wdałam się w rozmowę z tymi kretynkami z tamtego wątku. Z osłem nie pogadasz. No i ciekawe czy już dostane ostrzezenie za obrażanie.
Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
ostrzeżenie za takie coś
przecież nie wiadomo o jaki wątek chodzi
dph jak widać wiadomo kogo na wizażu nazywa się....( jak to napisała Zosia??? Aż muszę po post się wrócić... aaa) "kretynkami" No cóż! Dość szybko zdobywa się sławę

A może mod jednak potrafi porozmawiać z osłem czy tam osłami

Idę tam gdzie idę, nie idę gdzie nie idę. Idę tam gdzie lubię, nie idę gdzie nie lubię. Idę, lubię, lubię, idę oleeeeeeeeee!
__________________
KRZYSIO

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200807202338.html
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...d7fcac01be.png
82 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 -->56 <--
boroo50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 22:24   #3665
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Ej ja tyz chce ostrzezenie. A co mam byc gorsza
Kogo nazwac menda szwendajaca sie po jajkach
ja tak nazwałam koleżanki i boommm punkciki poleciały że hej

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
Amelka stawia flache mleka dla bobasów i kawałek ciasta dla e-ciotek , bo kończy dziś 7 miesięcy

ale Amelka to już duża dziewczyna

Cytat:
Napisane przez likas Pokaż wiadomość
Witam w klubie, ja tez biurka nie mam, uprawnień na wózki widłowe też nie, więc w moim przypadku czepek na głowę, fartuszek i lody robić
padłam bo ja oczywiście zboczuch i co innego pomyślałam
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 08:27   #3666
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Dzień dobry.
Jakie tu jeszcze pustki Zazwyczaj jeszcze śpie,po rannym pierwszym karmieniu,ale jakoś widać że nie śpie,młody też nie Jeszcze

A i mam nadzieje,że dzisiaj będzie spokojniej
Wczoraj zapomniałam dodać,że z paszportowego nam przyszło,że trzeba jeszcze coś im wysłać udowodnienie 5 lat dosłać i że certifikat nie ten mąż wysłał,bo nie ma danych rodziców.Wrrr,odwlekło się w czasie,ale plus tego że pan sobie zaznaczył kiedy jedziemy do pl Dzisiaj mam nadzieje,że wyślemy i będzie ok wkońcu przyślą paszport.

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Mały zasnął,więc i ja się jeszcze chyba zdrzemne.
Bądzcie już dzisiaj grzeczne

Edytowane przez Karinio
Czas edycji: 2012-06-15 o 07:58
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 08:40   #3667
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Żeby nie było wątpliwości - teraz punktami obdzieliłem ja.
4 - ban tymczasowy
6 - ban stały

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 08:52   #3668
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Żeby nie było wątpliwości - teraz punktami obdzieliłem ja.
4 - ban tymczasowy
6 - ban stały

o dziękuję Ci drogi złośliwcu za przyznanie mi punktu za wyrażenie własnego zdania i widzę że po tych 7 latach użytkowania będę musiała się przenieść na jakieś mniej stronnicze forum gdzie nie ma cenzury i jest wolność słowa
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 08:54   #3669
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

powiało grozą
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 09:11   #3670
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

nowojceszczeka opadnie jak wroci z Polandi i poczyta
MartaNiunia sie zgubila.

hehe jak w szkole,6 punkcikow i u pani.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Danielek konczy dzis 4 miesiace jak to leci szybko
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 09:20   #3671
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
obiecałam sobie, ze dzisiaj położę się szybciej spać i To wszystko przez Was



o proszę, najstarsza na wątku ma dziś małe święto
Ja myśle, ze nikt Cię nie ochrzani. Szczepienie może być podane później. Moja córa dostała ospę i już jest ze 3 tyg. po planowanym terminie szczepienia. Miałam iść dzisiaj na szczepienie ale lekarza nie było
Próbowałam się dodzwonić do Punktu Szczepień i dupa. Nikt nie odbiera chyba się przejdę osobiście. A szczepienie wyleciało mi z głowy , bo ja w tym czasie zdychałam z 39 stopniową gorączka i zarąbistym bólem gardła Ale luz, zaszczepią ją później


Hej! Widzę , że znów po blokowali laski! Co za szajs z tym wizażem

Złośliwcu, a może wpadniesz na wątek Patologie Wizażowej Odchowalni i poczytasz i może w końcu zauważysz komu jeszcze należą się punkciki, a nie uwziąłeś się na nasze dziewczyny?!?!?
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 09:27   #3672
elunia25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 199
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
u nas różnie z tym raczej staram się nie zakładać czapki jak jest ciepło i nie wieje, jak wieje to z uszami a jak zimno to taka mamy co uszy zakrywa ale bez tych "uszek"

mam żółwia takiego! tzn Lilek ma od babci dostała i bardzo sie nim interesuje

gratulacje dla Alanka!!!
a w ogóle to padłam i się podnieść nie mogę po tym poście:co jest:

ojjj ja tez mam wielką chcice na piwkoi sobie ulże w przyszły piątek- wysylamy lilke do babci i idziemy do knajpy ze znajomymi

o jakim wózku piszecie bo mi umknęło?
Melisoliczka!

świtny!!!

polecam spaghetti ze szpinakiem i orzechami włoskimi

jak moe coś doradzić to lepiej skoczyc do rehabilitantki z synkiem. córcia ma tak się wyginała i mamy wzmożone napięcie zdiagnozowane i cos tam z barkami

jeju 11 razy!! to ja juz nie narzekam- Lilka się budzi 4-5 razy w nocy




u nas nieciekawie muszę iść z małą na intensywną rehabilitacje bo dzisiaj nam powiedziala pani że jest źle i dobrze by było iść bo małej się opóźni raczkowanie siadanie i wszystko a juz było tak fajnie i wszystko ok to się skubana spina strasznie i rączek nie prostuje i coś tam ma z barkami....
poza tym chciałam małą przerzucić do kołyski i dzisiaj była próba w nocy ale lipa straszna bo ona się budzi 4-5 razy (co półtorej do dwóch godzin) i jak miałam wstać i ją karmić i bujać to już całkiem się rozbudzałam i w rezultacje spałam w sumie kolo4godzin dzisiaj...także odkładam to na później jak zacznie się budzić raz albo 2 razy w nocy a nie tak często bo będę zombi...
no i wydalo się

dziewczyny dajmy juz sobie spokój, jak mówiła moja babcia nie ruszjmy gó.wna bo śmierdzi, a tym że dostajemy bany i ostrzezenia to tylko dajemy im satysfakcie, wiem że przykro patrzeć jak ktoś jest mega ograniczony ale tacy ludzie niestety sie zdarzaja i trzeba się z tym pogodzić,
elunia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 09:32   #3673
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Ojej, jak tu milo
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 09:34   #3674
Czarina
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin/Norwich
Wiadomości: 2 925
GG do Czarina
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Hej dziewczyny, sorki że Wam sie wbijam, ale chciałabym Wam cos napisać- dziewczyny stwórzcie sobie klub prywatny, na wizażu jest taka opcja. Tam będą mogły wchodzić tylko osoby z zaproszeniem, nikt inny nie będzie mógł Was czytać.

Waszego wątku nie czytam i nie mam zamiaru, bo po prostu Was nie znam i co u Was się dzieje, jak wychowujecie swoje dzieci, mnie po prostu nie obchodzi
Wpadłam tylko z radą, bo to co sie dzieje teraz na wiadomym wątku po prostu mnie mierzi i nie oznacza to wcale że pochwalam pewne zachowania względem dziecka, mam swoje przekonania i zasady, ale tamten wątek to szczyt szczytów, dlatego moim zdaniem klub prywatny to dobre wyjście
Czarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 09:40   #3675
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez elunia25 Pokaż wiadomość
a tym że dostajemy bany i ostrzezenia to tylko dajemy im satysfakcie, wiem że przykro patrzeć jak ktoś jest mega ograniczony ale tacy ludzie niestety sie zdarzaja i trzeba się z tym pogodzić,
no tak tylko za co dostajemy te ostrzeżenia? z nic
a nie przepraszam za naruszenie zasad regulaminu
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 10:10   #3676
Angelika_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Fiu fiu ale tu gorąco !!
Praktycznie każda dostała ostrzeżenie, a ja w czarnej du,pie.
Dziewczyny poblokowane, szkoda.
Ale patrzcie jak to jakieś babsztyle namieszały.
Ja też zaliczam się do patologii, bo właśnie usypiam małego w wózku w foteliku samochodowym :P Pchając przy tym wózek nogą
Angelika_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 10:12   #3677
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
no tak tylko za co dostajemy te ostrzeżenia? z nic
a nie przepraszam za naruszenie zasad regulaminu
Punkty przyznaję tylko i wyłącznie zgodnie z regulaminem. Radzę go przeczytać.

Nie interesuje mnie jakaś wojenka, osoby ani znajomości - reaguję na zgłoszenia.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 10:26   #3678
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

To był błąd,położenia się jeszcze spać.
Ja chyba jednak przeczekam tą burze
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 10:28   #3679
aneczka_wroc
Raczkowanie
 
Avatar aneczka_wroc
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 32
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czytam Was od grudnia, strasznie się do Was przyzwyczaiłam, nie uciekajcie stąd co ja będę czytać jak Was tu nie będzie? Nie mam dzieci ale jakoś tak wpadłam na Was czekałam żeby poczytać opisy porodów jak zaczęłyście się rozpakowywać i mnie wciągnełyście nie dajcie za wygraną, może właśnie o to chodzi tym dwóm przemądrzałym babsztylom?
Popieram! Teraz, kiedy większość sensownych rozmów przeniosła się do K., dziewczyny podczytujące straciły "swoje miejsce".. Przykro..
aneczka_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 10:48   #3680
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez aneczka_wroc Pokaż wiadomość
Popieram! Teraz, kiedy większość sensownych rozmów przeniosła się do K., dziewczyny podczytujące straciły "swoje miejsce".. Przykro..
i udzielające się,a nie będące w klubie również.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 10:50   #3681
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Uciekam czym predzej bo szkoda czasu na ten ☠☠☠☠☠☠☠ony wizaz. Zlosliwcu nie chrzan glupot bo my tez pisalysmy do ciebie zgloszenia i nie reagowales , jak twierdzisz.
Nie wiem np za co dph dostala pkt a jakas vixen sriksen ktora otworzyla watek z gory zakladajacy obrazanie kogos pisze sobie jak gdyby nigdy nic. Nie ma co, stronniczy moderatorowie, cenzura, lizanie dupy sobie nawzajem. A i off topy i spamy, ktore sa karane tylko dla wybranycn a inni robia co chca. .
I i za☠☠☠isty regulamin agatek dostala 3pkt za spam a inne dziewczyny za of topy przez 2 strony ani jednego
ZEGNAM
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 11:00   #3682
ankaya
Raczkowanie
 
Avatar ankaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 282
GG do ankaya
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Kurcze jakieś pie***one regulaminy rozwalają super wątek.... i co ja teraz będę czytała jak będzie kilka minut wolnego:confuse d:
__________________
MY 25 wrzesień
Kubuś 16 02 2012r.
Oliwka 05 06 2015r.
ankaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 11:02   #3683
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

cześć

miałam zamiar nadrobić zaległe strony, ale nie wiem czy jest sens, bo jeszcze napiszę nie na temat, albo kogoś urażę i co... szkoda mojej pracy
ale chociaż poczytam, chociażby, żeby się dowiedzieć co nieco

i chyba jestem jedną z niewielu mamuś bez punkcika

a teraz jako zła matka idę dać swojemu dziecku zupkę
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 11:16   #3684
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
a teraz jako zła matka idę dać swojemu dziecku zupkę
czysta patologia
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 11:17   #3685
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Jeśli,ktoś tu zostaje to ja chętnie popisze. I może skończmy ten wątek,by zacząć od nowa-czysta
bambusiek,ja nie mam punkta/ów bo nie mam zbytnio ochoty uczestniczyć w bójkach słownych między dwoma wątkami.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 11:31   #3686
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
Jeśli,ktoś tu zostaje to ja chętnie popisze. I może skończmy ten wątek,by zacząć od nowa-czysta
bambusiek,ja nie mam punkta/ów bo nie mam zbytnio ochoty uczestniczyć w bójkach słownych między dwoma wątkami.
powodzenia
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 11:33   #3687
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez ankaya Pokaż wiadomość
Kurcze jakieś pie***one regulaminy rozwalają super wątek.... i co ja teraz będę czytała jak będzie kilka minut wolnego:confuse d:
Alez nam sie nic nie rozpadlo ( co by mialo dac satysfakcje trollom), my piszemy ze soba na NASZE PATOLOGICZNE tematy nadal ale gdzie indziej zeby sensacji nie robic. Poza tym polityka wizazu to jedna wielka sciema i lizanie dupy modom, ze zlosliwcem jako stronniczym dupkiem na czele.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
powodzenia
I dodam ze w kazdym watku w jakim sie zjawiaja sriksen i kwiatuszek jest klotnia... Ale to przeciez NIE ICH WINA NIE?
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 11:37   #3688
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

AgaMili teraz już dolaczysz do grona zapunktowanych gratki i oklaski jak na pato przystało
i pomyśleć że było tak fajnie tyle emocji i wzruszeń i jedna fladra wszystko niszczy i nikt na to nie zwraca uwagi a wręcz pomaga niszczyć
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 11:42   #3689
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

no przecież wina stoi zawsze po stronie zaczepianych!!!!!
dobra pogłębię swoją patologię bo dziś Kamisia dostaje na obiad indyka z ryżem!! oczywiście z słoiczka a to samo ZŁO.....
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 11:43   #3690
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
AgaMili teraz już dolaczysz do grona zapunktowanych gratki i oklaski jak na pato przystało
i pomyśleć że było tak fajnie tyle emocji i wzruszeń i jedna fladra wszystko niszczy i nikt na to nie zwraca uwagi a wręcz pomaga niszczyć
Kochana a co to wizaz jedyny portat w necie? Damy sobie rade
A te pkt wiesz gdzie moga sobie wsadzic?
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.