Mundial 2014 - część III - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-06, 06:28   #3691
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
Jak się tu tłoczno zrobiło, jak w ulu ja meczyków nie oglądam ze względu na brak czasu a także problemy z netem ale zawsze chętnie wracam tutaj poczytać co wizażanki i wizażankowie mają do powiedzenia.
Pozdrawiam wszystkich a w szczególności Isiaczka
zołzik!! Pozdrowienia i ode mnie dla Ciebie


Argentyna wczoraj grała słabo, szkoda mi Di Marii, bo co ten chłopak się nabiega to masakra. Na drugim meczu usnęłam, ale miałam odrobinę nadziei, że jednak Holandia odpadnie, tymczasem musiało im się udać
Teraz ja również mam wrażenie, że finał będzie pojedynkiem Niemcy - Holandia, bo jakoś Brazylii w ogóle tam nie widzę.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 14:21   #3692
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: Mundial 2014 - część III

Jestem totalnie rozczarowany grą Belgii. Myślałem, że zdecydowanie więcej zaoferują w ofensywie. Przegrać z taką Argentyną...

Najgorsze było to że Wilmots przyjął ten wynik ze spokojem. Czyżby zadowolili się ćwierćfinałem?

Szkoda że nie zagra już na tym turnieju Neymar. Gdyby nie jego kontuzja można by było marzyć o finale Brazylia-Argentyna i konfrontacji dwóch znakomitych piłkarzy.
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 21:47   #3693
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Mundial 2014 - część III

Już mnie na wizażu prawie nie ma, dwa dni temu zalogowałam się pierwszy raz od wielu miesięcy, już myślałam, że nie będzie czasu na mundialowy wąteczek

ALE

Czy Wy widzicie co się dzieje?! Brazylia vs Niemcy 0-5 i dzisiaj nie jest 1 kwietnia
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 22:28   #3694
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Mundial 2014 - część III

Już 6:0.
W pierwszej połowie między 23 a 29 min. trzeba było mieć oczy otwarte bez mrugania żeby goli nie przegapić
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 22:39   #3695
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Mundial 2014 - część III

Update: 7

Komentarze o gwałcie, nokaucie i Blitzkriegu nadchodzą...

Swoją drogą ciekawe co to się będzie działo w Brazylii teraz
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 23:00   #3696
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Mundial 2014 - część III

Wiedziałam, że wygrają, ale 5 bramek po 1 połowie...
Jak oni nie wygrają tego mundialu, to ja nie wiem
Najlepszy mecz do tej pory

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość
Update: 7

Komentarze o gwałcie, nokaucie i Blitzkriegu nadchodzą...

Swoją drogą ciekawe co to się będzie działo w Brazylii teraz
W Brazylii rozpacz
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 23:05   #3697
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Mundial 2014 - część III

7:1 Niemcy zniszczyli Brazylią niczym amatorów.
i pomyśleć że my mamy z Niemcami walczyć w eliminacjach do Euro w październiku, strach się bać, bo jak zagrają tak jak z Brazylią to i dwycyfrówka może spokojnie wpadnie.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 10:28   #3698
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że wygrają, ale 5 bramek po 1 połowie...
Jak oni nie wygrają tego mundialu, to ja nie wiem
Najlepszy mecz do tej pory


---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------



W Brazylii rozpacz
O tak! Czemu ja nie wiedziałam o tym wątku wcześniej?
Ja wczoraj oglądałam mecz Niemców ze spokojem (wiadomo, za kim byłam). Nie rozumiem jednak zaskoczenia ludzi oglądających Mundial. Czy ktoś tu widział grającą Brazylię? Tak jak wczoraj ktoś powiedział w TVP w komentarzach po meczu czy po 1 połowie - tak naprawdę Brazylia zaszła tak wysoko nieco szczęściem, czy nie widzieliście bardziej walecznych i lepiej grających technicznie i taktycznie zespołów z Brazylią? Po prostu ta skuteczność była po stronie Brazylii, sporo szczęścia, jednak gra z bardzo dobrze przygotowanym i skutecznym zespołem pokazała ich braki... Pamiętam jeszcze komentarz dziennikarza sportowego TVP po meczu z Kolumbią, który rozpływał się nad wielkością Brazylii i stawiał ich jako faworytów przed meczem z Niemcami. Słuchałam tego z niedowierzaniem.
Finał marzeń? Holandia - Niemcy, nawet nie chcę myśleć jednak, komu będę kibicować, bo oba zespoły były moimi faworytami od początku, pozostałe nie wyszły z grup Niech po prostu wygra lepszy (Niemcy?).
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 10:45   #3699
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Pamiętam jeszcze komentarz dziennikarza sportowego TVP po meczu z Kolumbią, który rozpływał się nad wielkością Brazylii i stawiał ich jako faworytów przed meczem z Niemcami. Słuchałam tego z niedowierzaniem.
no bo to jest poziom dziennikarstwa sportowego w TVP, komentatorzy to niestety ale ludzie niby znający się na piłce ale pieprzący bzdury przy gadkach których można odnieść wrażenie że komentują inny mecz niż w danej chwili jest transmitowany. szczególnie Szpakowski jest irytujący, koleś powinien iść na emeryturę bo zapomniał że dzisiaj wikipedię mają wszyscy więc nie musi jej cytować w trakcie meczu.

Brazylia miała wielkie szczęście i miała sędziów za sobą, sędziowie przyznali im karnego, dali wolnego, nie gwizdali przy ewidentnych faulach na rywalach, ciągle taryfa ulgowa.

Niemcy z Francją po szybko strzelonej bramce grali na czas, a tu wyjątkowo ruszyli dalej, czyżby dlatego bo bali się że 1:0 nie da im awansu bo zaraz będzie karny albo wolny z bliska?
a tak jak było 3:0 już ciężko dać kilka karnych aby nie było olbrzymiego skandalu, a wtedy Brazylia już była rozbita psychicznie a Niemcy się bawili.
Brazylia nie jest zespołem, to grupa indywidualistów grająca tym samym systemem na Neymara i Freda (niemal jak kadra Polski grająca bezmyślnie na Lewandowskiego).
i coś mi się wydaje że mecz o trzecie miejsce to będzie starcie drużyn indywidualistów z Brazylii i Argentyny.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 11:00   #3700
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
szczególnie Szpakowski jest irytujący, koleś powinien iść na emeryturę bo zapomniał że dzisiaj wikipedię mają wszyscy więc nie musi jej cytować w trakcie meczu.
Zgadzam się.
Wczorajszy mecz oglądałam prawie na wyciszeniu, bo nie mogę słuchać Szpakowskiego. Nie dam rady.

Wiadomo, kto będzie komentował finał?


Cytat:
Niemcy z Francją po szybko strzelonej bramce grali na czas, a tu wyjątkowo ruszyli dalej, czyżby dlatego bo bali się że 1:0 nie da im awansu bo zaraz będzie karny albo wolny z bliska?
Takie samo miałam wrażenie. W każdym innym meczu po jednej bramce trochę by wyluzowali, a tutaj parli coraz bardziej. Wiedzieli, że akurat w meczu z Brazylią 1:0 niewiele znaczy, bo z takim dopingiem Brazylia może zacząć niemal fruwać.

Szkoda tylko, że Ozil w pewnym momencie strzelił do pustej bramki i nie trafił.

Fajnie się oglądało ten mecz.

Cytat:
Brazylia nie jest zespołem, to grupa indywidualistów grająca tym samym systemem na Neymara i Freda
O tym pisałam wcześniej.
Brakło Neymara, więc nie wiedzieli chyba jak grać. Zupełnie się pogubili, nie mieli pomysłu na grę. Bez Neymara Brazylia nie istnieje. Próbują grać tak samo, z tym że na innego napastnika, ale czy to działa?
Idealnie było widać w tym meczu, że drużyna, której gra kręci się wokół jednego gracza - nie jest dobrym zespołem.
Ciekawy byłby mecz o trzecie miejsce, gdyby nie grali Neymar i Messi. To dopiero byłby chaos.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 11:18   #3701
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość

O tym pisałam wcześniej.
Brakło Neymara, więc nie wiedzieli chyba jak grać. Zupełnie się pogubili, nie mieli pomysłu na grę. Bez Neymara Brazylia nie istnieje. Próbują grać tak samo, z tym że na innego napastnika, ale czy to działa?
Idealnie było widać w tym meczu, że drużyna, której gra kręci się wokół jednego gracza - nie jest dobrym zespołem.

Ciekawy byłby mecz o trzecie miejsce, gdyby nie grali Neymar i Messi. To dopiero byłby chaos.
Neymar jest napastnikiem, myślę, że w tej sytuacji niewiele mógł zrobić, skoro Niemcy byli wyraźnie lepsi na każdej linii. Brazylia nie wyglądała jak zespół bez napastnika, wyglądała jak zespół bez pomysłu na grę i rzeczywiście jak zbiór poszczególnych zawodników. Nie jak drużyna.
Co do pogrubionego, absolutnie tak.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 11:49   #3702
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Neymar jest napastnikiem, myślę, że w tej sytuacji niewiele mógł zrobić, skoro Niemcy byli wyraźnie lepsi na każdejlinii. Brazylia nie wyglądała jak zespół bez napastnika, wyglądała jak zespół bez pomysłu na grę i rzeczywiście jak zbiór poszczególnych zawodników. Nie jak drużyna.
Co do pogrubionego, absolutnie tak.
Właśnie tak.
Zgaduję, że być może trochę więcej by postrzelali z Neymarem, bo kilka dobrych okazji mieli. Być może skuteczność Neymara coś by zmieniła.
Bo granie tego samego bez tych samych zawodników sensu nie miało, nie każdy napastnik gra tak samo i tak samo celnie strzela. A oni chyba myśleli, że nie ma Neymara, postawi się Freda i będzie to samo.

Ale Niemcy byli bezsprzecznie lepsi, to prawda.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 12:15   #3703
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Mundial 2014 - część III

Dla mnie dla odmiany ten mecz nie był zbyt ciekawy
Lubię oglądać jak działają dwie równorzędne drużyny, wtedy piłka mnie fascynuje najbardziej. A wczorajszy mecz wyglądał jak Niemcy vs Pachołki. Przy tym co wczoraj wyprawiała Brazylia, to ciężko żeby taka drużyna jak Niemcy nie skorzystała
Ja to bym chciała, żeby teraz w finale trafili na Holandię, gdyż tylko z znimi moim zdaniem będzie ciekawy mecz. Nie interesuje mnie finał podobny do wczorajszego meczu, chcę emocji
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 16:19   #3704
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Mundial 2014 - część III

Ale Niemcy wczoraj poszaleli W życiu bym nie przypuszczała, że aż tyle bramek wpakują. Oby w finale zagrali podobnie.
Trzeba też przyznać, że Brazylia wyglądała jak błądząca we mgle i nawet nie stawiała zbytniego oporu. Myślałam, że będą bardziej próbowali walczyć, a zostali wręcz dobici



Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość
Już mnie na wizażu prawie nie ma, dwa dni temu zalogowałam się pierwszy raz od wielu miesięcy, już myślałam, że nie będzie czasu na mundialowy wąteczek

ALE

Czy Wy widzicie co się dzieje?! Brazylia vs Niemcy 0-5 i dzisiaj nie jest 1 kwietnia
Maggie! Co tam słychać u Ciebie?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
no bo to jest poziom dziennikarstwa sportowego w TVP, komentatorzy to niestety ale ludzie niby znający się na piłce ale pieprzący bzdury przy gadkach których można odnieść wrażenie że komentują inny mecz niż w danej chwili jest transmitowany. szczególnie Szpakowski jest irytujący, koleś powinien iść na emeryturę bo zapomniał że dzisiaj wikipedię mają wszyscy więc nie musi jej cytować w trakcie meczu.
Dołączam do anty-fanów Szpaka Nie dość, że jak dla mnie ten gość sepleni, to jeszcze gada od rzeczy i gdyby była możliwość wyłączenia komentatorów na czas meczu to byłabym szczęśliwa
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 17:11   #3705
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Maggie! Co tam słychać u Ciebie?


Dołączam do anty-fanów Szpaka Nie dość, że jak dla mnie ten gość sepleni, to jeszcze gada od rzeczy i gdyby była możliwość wyłączenia komentatorów na czas meczu to byłabym szczęśliwa
hej kochana!!! Po staremu, wciąż wielbię Ramosa a tu proszę, Hiszpanom się zachciało wczesnych wakacji.... W ogóle ten cały mundial jakiś taki dziwaczny, ale cieszę się, że moja druga ulubiona drużyna tak sobie radzi! Mam nadzieję, że Niemcy wygrają.

mówi się tu jeszcze czasami o ciachach, czy zebrało się zbyt poważne towarzystwo na takie tematy? Bo ja mam ochotę wsiąść na rower i popędzić do Grecji z takiego o powodu


A co do Szpaka... https://www.youtube.com/watch?v=sYLsWy2NtwI heheszki


Dzisiaj kibicuję Holandii, zasługują na przejście do finału, ale potem już przez Neuera nie mają się prawa przedrzeć
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 17:45   #3706
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość
hej kochana!!! Po staremu, wciąż wielbię Ramosa a tu proszę, Hiszpanom się zachciało wczesnych wakacji.... W ogóle ten cały mundial jakiś taki dziwaczny, ale cieszę się, że moja druga ulubiona drużyna tak sobie radzi! Mam nadzieję, że Niemcy wygrają.

mówi się tu jeszcze czasami o ciachach, czy zebrało się zbyt poważne towarzystwo na takie tematy? Bo ja mam ochotę wsiąść na rower i popędzić do Grecji z takiego o powodu


A co do Szpaka... https://www.youtube.com/watch?v=sYLsWy2NtwI heheszki


Dzisiaj kibicuję Holandii, zasługują na przejście do finału, ale potem już przez Neuera nie mają się prawa przedrzeć

O to to! Podpisuję się pod tym! Neuer złote rękawice

A co do Grecji Jeśli podobają Ci się gracze, to oszalejesz widząc zwykłych szaraczków na ulicach Często zdarza mi się gryźć w język, żeby nie zapytać kelnera/taksówkarza/sąsiada dlaczego nie zgłosił do agencji dla modelów Są boscy
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 19:33   #3707
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
O to to! Podpisuję się pod tym! Neuer złote rękawice

A co do Grecji Jeśli podobają Ci się gracze, to oszalejesz widząc zwykłych szaraczków na ulicach Często zdarza mi się gryźć w język, żeby nie zapytać kelnera/taksówkarza/sąsiada dlaczego nie zgłosił do agencji dla modelów Są boscy
http://www.electronicproducts.com/up...ny%20Stark.gif
pomieszkujesz sobie w Grecji szczęściaro?

Ciekawe którego bramkarza wystawi dzisiaj Holandia.
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 19:39   #3708
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość
http://www.electronicproducts.com/up...ny%20Stark.gif
pomieszkujesz sobie w Grecji szczęściaro?

Ciekawe którego bramkarza wystawi dzisiaj Holandia.
Mieszkam od ponad 2 lat TŻ made in Greece

Też się zastanawiam, kogo wystawią.. Tak czy owak, niech Argentyna już sobie idzie, bo to przypadek podobny do Brazylii. Zabrakłoby tej małej mendy Messiego (nie lubię typa) i nigdzie by nie doszli. Finał europejski plz
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 20:07   #3709
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Mundial 2014 - część III

Też będę dzisiaj Holandii kibicować i w ogóle to chcę żeby oni wygrali, bo nie przepadam za Niemcami. Na piłce nożnej powiem uczciwie, że nie znam się zbyt dobrze, ale lubię oglądać. Oby na boisku dziś był Sneijder, wtedy będzie też na kogo popatrzeć
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012



weak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 20:12   #3710
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Mundial 2014 - część III

zazdraszczam

Za Argentyną jakoś też za bardzo nie przepadam, Messi jak Messi, chyba bardziej mnie wkurza Di Maria, którego nie lubię, nie pasuje mi do Realu, a Perez go trzyma..
Mam dziś nadzieję na porządne widowisko, a nie egzekucję.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez weak Pokaż wiadomość
Też będę dzisiaj Holandii kibicować i w ogóle to chcę żeby oni wygrali, bo nie przepadam za Niemcami. Na piłce nożnej powiem uczciwie, że nie znam się zbyt dobrze, ale lubię oglądać. Oby na boisku dziś był Sneijder, wtedy będzie też na kogo popatrzeć
Możemy pójść na kompromis, że Ty weźmiesz Sneijdera w niedzielę na wyłączność a Niemcy w tym czasie spokojnie sobie wygrają haha
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 20:19   #3711
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość


Możemy pójść na kompromis, że Ty weźmiesz Sneijdera w niedzielę na wyłączność a Niemcy w tym czasie spokojnie sobie wygrają haha
Haha Kusząca propozycja, nawet bardzo, ale mój facet chyba się nie zgodzi No i nie wiadomo czy Sneijder by na to poszedł, chociaż myślę, że z nim to by łatwiej poszło - mniejszy problem żeby go przekonać
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012



weak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 23:35   #3712
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Mundial 2014 - część III

Co do komentatorów TVP to ja nie mam z nimi problemu, bo oglądam mecze z komentarzem angielskim . Polecam - warto
Co do bramkarzy holenderskich to hierarchia jest jasna - nr 1 to Cilessen.
No i mamy loterię. Oby Holandia strzelała jak z Kostaryką
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 23:50   #3713
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Mundial 2014 - część III

Smutek, smutek i rzal

Pozostaje tylko nadzieja, że Niemcy spuszczą Argentynie konkretny łomot.
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 00:15   #3714
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Mundial 2014 - część III

Rosyjska ruletka...

Już miał to na ręce, odbiło się od poprzeczki i wpadło... no to jest dopiero pech. Może trzeba było wpuścić Krula..

Jakoś tak na tym mundialu wszystkie drużyny, którym kibicuję przy karnych, odpadają.
Teraz by mi nie było żal, gdyby Niemcy przejechali kombajnem po Argentynie.
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 00:23   #3715
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Mundial 2014 - część III

Mam nadzieję, że Messi natchnie swoich kolegów i spuszczą łomot Niemcom. Argentyna musi ograć Niemców, niech papież nawiąże kontakt z siłami wyższymi a Argentyna zechce pomścić 2 klęski z Niemcami (2006, 2010).

Jak to jeden kolega powiedział, nie czuję solidarności europejskiej i miał rację!
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 00:23   #3716
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Mundial 2014 - część III

Niestety chyba van Gaal nie spodziewał się karnych, bo Krul na ławce został i okazało się,że Cilenssen nie jest takim specjalistą od wapna jak Tim .
Przynajmniej nie mam problemu z tym komu mam kibicować w finale. Niemcy - musicie ratować honor Europy.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 09:17   #3717
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Mundial 2014 - część III

Jak już wczoraj zobaczyłam jak po karnych Messi cieszy tą... twarz to... Praktycznie w ogóle nic wczoraj na tym boisku nie zdziałał (oprócz strzelonego karnego), a jeśli Argentyna wygra to będą mówić jak to wielce poprowadził ją do zwycięstwa wielki mistrz
Ale z drugiej strony jak myślę, że wygrają Niemcy to też...
Z dwojga złego niech już wygra ta Argentyna, ale niech nie pokazują mi Messiego za często w ujęciach.

Mecz o trzecie miejsce mnie ciekawi i też nie wiem do końca komu kibicować. Wolałabym, żeby wygrali holendrzy, ale z drugiej strony tych brazylijczyków jest mi tak szkoda... Jak oni przegrają jeszcze ten mecz to chyba ich powieszą. Chyba, że szala goryczy w Brazylii już się przelała i zniosą wszystko
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012



weak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 09:26   #3718
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez weak Pokaż wiadomość
Jak już wczoraj zobaczyłam jak po karnych Messi cieszy tą... twarz to... Praktycznie w ogóle nic wczoraj na tym boisku nie zdziałał (oprócz strzelonego karnego), a jeśli Argentyna wygra to będą mówić jak to wielce poprowadził ją do zwycięstwa wielki mistrz
Ale z drugiej strony jak myślę, że wygrają Niemcy to też...
Z dwojga złego niech już wygra ta Argentyna, ale niech nie pokazują mi Messiego za często w ujęciach.

Mecz o trzecie miejsce mnie ciekawi i też nie wiem do końca komu kibicować. Wolałabym, żeby wygrali holendrzy, ale z drugiej strony tych brazylijczyków jest mi tak szkoda... Jak oni przegrają jeszcze ten mecz to chyba ich powieszą. Chyba, że szala goryczy w Brazylii już się przelała i zniosą wszystko
Haha mam to samo z Messim Ale kibicuję Niemcom

Jeśli Argentyna wygra.. http://kwejk.pl/obrazek/1367128/mikser-w-oczy.html
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 09:52   #3719
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
Haha mam to samo z Messim Ale kibicuję Niemcom

Jeśli Argentyna wygra.. http://kwejk.pl/obrazek/1367128/mikser-w-oczy.html
Nie znoszę go za samą mimikę twarzy, taką zarozumiałą... Nie ujmuje jego zasługom, bo gdyby nie potrafił grać nie znalazłby się tam gdzie jest teraz, ale po prostu go nie znoszę. Nie za sławę czy dlatego, że czegoś mu zazdroszczę, bo Ronaldo to ta sama "kategoria", a jego na przykład bardzo lubię. Może czasem ma swoje panieńskie widzi mi się, ale to taki człowiek z jajem z tego co zaobserwowałam w mediach. Wiadomo, że tak naprawdę możemy wierzyć tylko w wykreowany obraz, bo tak naprawdę nigdy ich nie poznamy, ale czasem da się wyczuć pewne rzeczy.

Dobre to jest z tym mikserem
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012



weak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 10:08   #3720
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez weak Pokaż wiadomość
Z dwojga złego niech już wygra ta Argentyna, ale niech nie pokazują mi Messiego za często w ujęciach.
ja widząc Messiego w paru meczach miałem takie wrażenie że on ma resztę zespołu w dupie, wiecznie w przerwach przesiadywał sam, jakoś nie garnął się do kolegów, miałem takie wrażenie że sodówka mu już totalnie uderzyła do głowy i ma się za niewiadomo kogo.
zresztą widząc ich grę ich szanse na zwycięstwo będą takie same jak Brazylii, nie są zespołem a tylko zespół może Niemcom się postawić.
no i chyba tym razem już limit szczęścia wyczerpali już na prawdę

ja też nie czuję europejskiej solidarności z Niemcami, w końcu to mecz przyjaźni nazistowskiej i na trybunach wielu potomków niemieckiech zbrodniarzy dopingować będzie dwie reprezentacje.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-02 19:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.