Mazidla dostepne w Niemczech :) - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-29, 08:45   #3691
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Wiecie co....zrobilam sie troche w konia bo poszlam do Douglasa z zamiarem zakupienia tego nowego serum Lancome no i podkladu a wyszlam z podkladem...Estee Lauder...
Podklad sam w sobie jest ok, ale mysle, ze nie o to mi chodzilo - bo ladnie kryje, ale chcialam przeciez cos delikatnieszego no...

Ale wszystkie te odcienie TeintMiracle wydawaly mi sie zbyt zolte... Jestem niestety znow dosc blada i nie wiem jaki numer bylby dla mnie dobry...
Desti ty masz nr 3 chyba? I nie jest zbyt ciemny, zolty??


No i na koniec kupilam sobie rozwietlacz YSL w pisaku i po uzyciu stwierdzam, ze mam zmarszczki pod oczami... To juz wole go nie uzywac....
Nie ma co, robie interesy mojego zycia ostatnio...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 09:34   #3692
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
Desti a gdzie ho kupilas bo poszukiwalam go jakim miesiac temu w necie(w de)?Tez sie naczytalam i nasluchalam samych dobrocie na jego temat
Pozdrawiam
Agawcia pytasz o BB Cream?? ... na ebayu kupilam i bedzie pewnie szedl wieki bo z Südkorea ...

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
A co to takiego?JAk fajny to ja tez chce
tu mozesz poczytac - klik - ... mozna sobie dobrac odpowiedni do skory... w zaleznosci jaki ma sie problem... przebarwienia czy niespodzianki.... blizny itd. ... a co najlepsze z tego co sie doczytalam na ebayowej stronie sprzedawcy... te cremy powstaly w de ... a kupowalam od niej... ma zalaczony filmik mozesz popatrzec - klik -

ja kupilam ten krem korygujacy z Missha, matujacy krem z witaminami tez Missha... i zestawik 5 miniaturek ze Skin79 do potestowania ...

dorzucam zdjecie pogladowe ... bede miala cztery gratisowe probki tego produktu (Missha M Signature Real Complete BB Cream) ze zdjecia... jak cos moge sie podzielic ...

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Wiecie co....zrobilam sie troche w konia bo poszlam do Douglasa z zamiarem zakupienia tego nowego serum Lancome no i podkladu a wyszlam z podkladem...Estee Lauder...
Podklad sam w sobie jest ok, ale mysle, ze nie o to mi chodzilo - bo ladnie kryje, ale chcialam przeciez cos delikatnieszego no...

Ale wszystkie te odcienie TeintMiracle wydawaly mi sie zbyt zolte... Jestem niestety znow dosc blada i nie wiem jaki numer bylby dla mnie dobry...
Desti ty masz nr 3 chyba? I nie jest zbyt ciemny, zolty??


No i na koniec kupilam sobie rozwietlacz YSL w pisaku i po uzyciu stwierdzam, ze mam zmarszczki pod oczami... To juz wole go nie uzywac....
Nie ma co, robie interesy mojego zycia ostatnio...
usmialam sie ... ale nie przejmuj sie... co do pisaczka tez przestalam z niego korzystac bo robil zmarchy tam gdzie ich nie ma... jakos ma talent do odkladania sie na skorze... w rowkach, ktorych normalnie nie widac...

co do podkladu trzeba bylo sprobowac na twarzy ... bo on musi sie do Twojej skory dostosowac... co trwa pare sekund... jak go pierwszy raz nalozylam to sie przestraszylam ... ale po chwili juz tylko kwililam z radosci ...

ja mam 03 i pasuje... inne podklady Lancome tez mialam 03... a patrzylas na 010... on jest jasny... chyba najbardziej...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-09-29 o 09:46
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 10:55   #3693
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
usmialam sie ... ale nie przejmuj sie... co do pisaczka tez przestalam z niego korzystac bo robil zmarchy tam gdzie ich nie ma... jakos ma talent do odkladania sie na skorze... w rowkach, ktorych normalnie nie widac...

co do podkladu trzeba bylo sprobowac na twarzy ... bo on musi sie do Twojej skory dostosowac... co trwa pare sekund... jak go pierwszy raz nalozylam to sie przestraszylam ... ale po chwili juz tylko kwililam z radosci ...

ja mam 03 i pasuje... inne podklady Lancome tez mialam 03... a patrzylas na 010... on jest jasny... chyba najbardziej...

No to troche mnie pocieszylas z tym YSL...


Wlasnie zobaczylam, ze mam probke TeintMiracle nr 03....ide sie smarowac...

A powiedz, to serum warto kupic?? Jak sie je naklada? Nigdy jeszcze nie uzywalam zadnego serum...


__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 13:15   #3694
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

A powiedz, to serum warto kupic?? Jak sie je naklada? Nigdy jeszcze nie uzywalam zadnego serum...
jest fajniejsze jak bazy ... ja jak nie robie zadnego makijazu albo lekki bez podkadu itd. to wtedy daje serum... tez fajnie wyrownuje kolor i momo, ze jest blyszczace to nie ma na twarzy zadnego blink blink... wyglada bardzo naturalnie... z tym, ze wiadomo nie przykryje przebarwien albo niespodzianek ... ale za to dobrze wspolgra z korektorem Maquicomplet...

czasami tez mieszam serum z podkladem ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 13:23   #3695
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Desti to jak cos to sie pisze na te probeczki jakbys byla tak mila (robie maslane oczka).
Jezeli chodzi o podkladzik to tez wizielam 03 i tez mi tak w Pl w Douglas doradzili,z podkladziku jestem zadowolona i z serum rowniez tak jak desti pisala nie robi takiego swiecenia tylko rozswietla tak buzke w fajny zdrowy "blysk".Natomiast jezeli chodzi o korektor to kiedys tylko on dla mnie istnial ale po czasi wlasnie zauwazylam ze wchodzi w zmarchy,teraz testuje korektory roznych firm,juz tyle nakupowalam,w czoraj nawet z elfa mi przyszedl.Ale po ten z Ysl cos ostatnio tez siegnelam ihhihi
Karenina a jak jestes nie zadowolona z podkladziku to pamietakj ze zawsze mozesz isc do Douglas zwrocic produkt czy tam zamienic.
Pozdrawiam serdecznie
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 13:40   #3696
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
jest fajniejsze jak bazy ... ja jak nie robie zadnego makijazu albo lekki bez podkadu itd. to wtedy daje serum... tez fajnie wyrownuje kolor i momo, ze jest blyszczace to nie ma na twarzy zadnego blink blink... wyglada bardzo naturalnie... z tym, ze wiadomo nie przykryje przebarwien albo niespodzianek ... ale za to dobrze wspolgra z korektorem Maquicomplet...

czasami tez mieszam serum z podkladem ...
A ile kosztuje serum?? Moze moglabym je wymieszac czasami z tym podkladem Estee Lauder..?

Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
Karenina a jak jestes nie zadowolona z podkladziku to pamietakj ze zawsze mozesz isc do Douglas zwrocic produkt czy tam zamienic

Nie no, w sumie jestem zadowolona, bo ladnie kryje, ale o rozswietleniu nie ma mowy...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 13:57   #3697
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
A ile kosztuje serum?? Moze moglabym je wymieszac czasami z tym podkladem Estee Lauder..?
na stronie dougiego mozesz zobaczyc... a wymieszac pewnie mozna... choc to dwie rozne firmy... serum i podklad Lancome ma ta sama "technologie" ... jak bedzie wspolgralo serum z innymi firmami to nie wiem...

desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 21:53   #3698
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

ale dzisiaj odkrylam Ameryke,moj podkladzik Lancomowy aplikuje z woda termalna na buzke i jeszcze lepszy efekt az moj TZ dzisiaj saam spostrzegl "o jaka masz fajna buzke dzisiaj".Normalnie super,pozdrawiam
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 07:14   #3699
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
na stronie dougiego mozesz zobaczyc... a wymieszac pewnie mozna... choc to dwie rozne firmy... serum i podklad Lancome ma ta sama "technologie" ... jak bedzie wspolgralo serum z innymi firmami to nie wiem...


Dzieki kochana kupilam wczoraj serum i podklad
Jak tylko go uzylam to od razu zapomnialam o Estee Lauder i wszystkich innych

Tylko co ja teraz zrobie z tymi innymi podkladami?? (ostatnio bylam w kryzysie i kupilam jeszcze jeden Vichy....no i ten Chanel...a i te mineralki, ktore stoja na polce...OMG.....)
No przedewszystkim musze schowac przed malzem, bo mnie jak ta ilosc zobaczy....


Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
ale dzisiaj odkrylam Ameryke,moj podkladzik Lancomowy aplikuje z woda termalna na buzke i jeszcze lepszy efekt az moj TZ dzisiaj saam spostrzegl "o jaka masz fajna buzke dzisiaj".Normalnie super,pozdrawiam

Taaaaak? Mam wode term. z Avene...interesujaco brzmi....


A czy jakies kremy dobrze nawilzajace na noc moglybyscie poradzic? Na codzien uzywam Clinique Superdefence i jest ok, ale na noc brak mi pomyslu...a czuje, ze pysiek potrzebuje....




__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:04   #3700
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
Maja zobacz na poczte
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

No i na koniec kupilam sobie rozwietlacz YSL w pisaku i po uzyciu stwierdzam, ze mam zmarszczki pod oczami... To juz wole go nie uzywac....
Nie ma co, robie interesy mojego zycia ostatnio...
niezle
Przyznam sie szczezre,ze ja tez nie lubie korektora YSL,wlazie w zmarszczki,fujjj
Chyba moim jedynym i do konca zycia zostanie Magic Concealer od HR
Kami,a ten podklad EL oddaj po prostu do Douglasa,powwiedz,ze Ci zapycha,albo cos w tym stylu,powinni przyjac bez problemu

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
tu mozesz poczytac - klik - ... mozna sobie dobrac odpowiedni do skory... w zaleznosci jaki ma sie problem... przebarwienia czy niespodzianki.... blizny itd. ... a co najlepsze z tego co sie doczytalam na ebayowej stronie sprzedawcy... te cremy powstaly w de ... a kupowalam od niej... ma zalaczony filmik mozesz popatrzec - klik -

ja kupilam ten krem korygujacy z Missha, matujacy krem z witaminami tez Missha... i zestawik 5 miniaturek ze Skin79 do potestowania ...

dorzucam zdjecie pogladowe ... bede miala cztery gratisowe probki tego produktu (Missha M Signature Real Complete BB Cream) ze zdjecia... jak cos moge sie podzielic ...
Dziekuje Desti za info
Fajne to
Jak Ci probki beda niepotrzebne i jesli to nie problem,to chetnie przetesuje sobie to cudo
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:57   #3701
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
niezle
Przyznam sie szczezre,ze ja tez nie lubie korektora YSL,wlazie w zmarszczki,fujjj
Chyba moim jedynym i do konca zycia zostanie Magic Concealer od HR
Kami,a ten podklad EL oddaj po prostu do Douglasa,powwiedz,ze Ci zapycha,albo cos w tym stylu,powinni przyjac bez problemu

Magic Concealer HR powiadasz..? Moze..?

A z tym EL to kupilam go w Dougim w Pl ostatnio...a do Douglasa trzeba miec paragon, prawda?


__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 10:15   #3702
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Magic Concealer HR powiadasz..? Moze..?

A z tym EL to kupilam go w Dougim w Pl ostatnio...a do Douglasa trzeba miec paragon, prawda?


Jesli kupiony w Pl.to tutaj raczej go nie oddasz...

Magic jest super!
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 10:22   #3703
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Magic jest super!
No i wpadlam... .napisz cosik wiecej....w pisaku, w kulce jest? Rozswietla, kryje? Trwaly?
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 10:31   #3704
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
No i wpadlam... .napisz cosik wiecej....w pisaku, w kulce jest? Rozswietla, kryje? Trwaly?
W tubce i ma az 15ml co starcza mi na rok codziennego uzywania
Jest trwaly,krycie srednie,zalezy co kto ma do ukrycia pod okiem Dla mnie najwazniejsze jest to,ze nie wlazi w zmarszczki,przetestowalam juz troche korektorow,ale wszystkie zbieraly sie w zalamaniach,a ten jest cacy

Jolus,Twoja skrzynka PW jest przepelniona
__________________

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2010-10-01 o 10:36
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 10:39   #3705
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
W tubce i ma az 15ml co starcza mi na rok codziennego uzywania
Jest trwaly,krycie srednie,zalezy co kto ma do ukrycia pod okiem Dla mnie najwazniejsze jest to,ze nie wlazi w zmarszczki,przetestowalam juz troche korektorow,ale wszystkie zbieraly sie w zalamaniach,a ten jest cacy
Przypalilam malemu obiadek tak sie zaczytalam o tym korektorze...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 10:48   #3706
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Przypalilam malemu obiadek tak sie zaczytalam o tym korektorze...
Upsss

Ja jestem niewinna
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:44   #3707
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Upsss

Ja jestem niewinna

Taaaaa.....akurat...

André musial obiadek bez szpinaku jesc...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:45   #3708
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Jesli kupiony w Pl.to tutaj raczej go nie oddasz...
Spróbować można. Ja kiedyś w Niemczech oddałam ciuch w C&A (kupiony we Francji). Ale paragon trzeba mieć
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:56   #3709
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Spróbować można. Ja kiedyś w Niemczech oddałam ciuch w C&A (kupiony we Francji). Ale paragon trzeba mieć
Pl nie jest w strefie Euro,wiec raczej nie da rady ale dokladnie,sprobowac mozna jak paragon jest

Luba,a ten olejek Amla przyciemnia jakos wlosy? Bo sa dwie wersje,do ciemnych i do jasnych ...
Zdradz skad kupujesz?Masz jakies sprawdzone zrodlo?
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 12:06   #3710
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Pl nie jest w strefie Euro,wiec raczej nie da rady ale dokladnie,sprobowac mozna jak paragon jest

Luba,a ten olejek Amla przyciemnia jakos wlosy? Bo sa dwie wersje,do ciemnych i do jasnych ...
Zdradz skad kupujesz?Masz jakies sprawdzone zrodlo?
Ja mam ciemne włosy, więc mnie to rybka
Ale moja córka ma ciemny blond i jej nie przyciemnia ale jej robię rzadziej niż sobie, dlatego nie wiem co Ci doradzić. (smaruję jej włosy raz na tydzień, raz na dwa tygodnie czasem)
Może lepiej zamów sobie do jasnych włosów, jesli się boisz przyciemnienia.
No naprawdę nie wiem.

Kupuję na ebayu, właściwie nie mam jednego sprzedawcy, ostatnio kupowałam u tego
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:21   #3711
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Nio wlasnie Desti jakby co to ja tez bylabym chetna na ta probeczke.
Wlasnie tez juz sie zastanawiam zeby kupic ten korektor z Heleny.W czoraj spryskalam buzie woda az mokra byla i zaaplikowalam kremik na noc ,no cudow powiem no serio odkrylam Ameryke pozdrawiam
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 13:03   #3712
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Ja tez uzywam HR Magic C.
U mnie switnie kryje co trzeba
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 13:10   #3713
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Ja tez uzywam HR Magic C.
U mnie switnie kryje co trzeba

No i nastepna....jak to sie stalo, ze ja ciolek kupilam ten YSL?????

A jak z tymi kremami..?
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 12:58   #3714
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Dziewczyny,czy ktoras z Was ma pedzle Sigmy?
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 15:06   #3715
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

A jak z tymi kremami..?
z jakimi ...

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy ktoras z Was ma pedzle Sigmy?
ja nie mam... ale ogolnie widzialam same pozytywne opinie na forum ...


ps. teraz wzielam sobie 5/0 farbe ... a nastepna chyba bedzie 5/71...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 15:52   #3716
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

desti - ja też właśnie zamówiłam 5.0 Myślicie, że te odcienie można ze sobą mieszać? Bo mam resztkę 6.0 - i tak zastanawiam się czy nie zmieszać z 5.0 żeby przejście łagodniejsze było.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 17:29   #3717
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

ja mam pedzeli z Sigmy,
Dziewczyny mozecie cos fajne polecic do mycia buzki ,zeby nie przesuszalo i w miare naturalnee bylo,mam teraz zelik z Lavera i jest nawet fajny bo nie czulam sciagnietej cery ale mi sie juz konczy i chcialabym cos innego co by moze tez pory zmniejszalo.Mam tez zel do mycia z cliniq z 3 stepow ale on mi starsznie sciaga buzke dla tego nie siegam po niego.Czekam na jakies rady od Was,pozdrawiam
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 18:12   #3718
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
desti - ja też właśnie zamówiłam 5.0 Myślicie, że te odcienie można ze sobą mieszać? Bo mam resztkę 6.0 - i tak zastanawiam się czy nie zmieszać z 5.0 żeby przejście łagodniejsze było.
mozna... Maja mieszala ...

Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mozecie cos fajne polecic do mycia buzki ,zeby nie przesuszalo i w miare naturalnee bylo,mam teraz zelik z Lavera i jest nawet fajny bo nie czulam sciagnietej cery ale mi sie juz konczy i chcialabym cos innego co by moze tez pory zmniejszalo.Mam tez zel do mycia z cliniq z 3 stepow ale on mi starsznie sciaga buzke dla tego nie siegam po niego.Czekam na jakies rady od Was,pozdrawiam
ja mam z 3 stepow numer 2 i jestem bardzo zadowolona ... ale jak szukasz czegos delikatnego to polecam Artdeco White Tea Cleansing Mousse Reinigungsschaum ... z tym, ze nie wiem jaki wplyw bedzie mialo na pory... nie mozna cudow oczekiwac po zelu/piance do mycia ... bo przede wszystkim to ona ma myc ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 06:57   #3719
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
z jakimi ...

Poszukuje pilnie jakiegos dobrego kremiku nawilzajacego, bo buzka mi sie sciaga...

Moze jakies znasz..?



Ale ten podklad TM pieknie pachnie............
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 11:52   #3720
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Poszukuje pilnie jakiegos dobrego kremiku nawilzajacego, bo buzka mi sie sciaga...

Moze jakies znasz..?



Ale ten podklad TM pieknie pachnie............

aaaa... to zalezy... ... ja aktualnie uzywam roznych z Clinique... ale chyba i tak najbardziej zadowolona bylam z produktow Lancome do pielegnacji... ich kremy bardzo lubie ...

-------------------------------------------------------------

a tak w ogole to chcialam napisac, ze angielski -debenhams - i - house of fraser - wysylaja do Niemiec... ceny pielegnacji i nie tylko sa o wiele bardziej przyjazne ... (wiadomo w zaleznosci od kursu funta ) ... w tym HoF ma platnosc paypalem ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.