Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-26, 12:26   #3691
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez zuzannaaa Pokaż wiadomość
Jakieś 1,5 roku temu byłam w salonie Emistyle na Mickiewicza nieraz już wspominamy w tym wątku. Więcej go nie odwiedziłam. Chyba z tego powodu, że jakoś nie byłam zachwycona po tej wizycie. Chciałam delikatnie skrócić włosy i je mocno wycieniować. Trafiłam do p. Pauliny. Na początku wizyta sprawiała wrażenie bardzo profesjonalnej, pani spytała czego oczekuje, niby coś doradziła. Jednak efekt okazał się taki, że ścięła moje włosy dość mocno, ledwo mogłąm je związać, wycieniowała je może na długości 7mm czyli prawie wcale. Miałam wrażenie że w ogóle nie zrozumiała co mówiłam na poczatku wizyty i czego oczekuję,.
Ja zawsze chodziłam do Laurenta, ale że tym razem zgubili moją rezerwację potrzebowałam szybko czegoś innego i wybrałam się do Emistyle na Mickiewicza. Nie mam pojęcia jak na imię miała ta fryzjerka (młoda blondynka, max 22 lata). Po piewsze była bardzo nieuprzejma dla uczennicy, która mi myła włosy: rozkazywała jej i traktowała jak jakiegoś śmiecia. Jaby ona była jakąś mistrzynią fryzjerstwa. Potem narzekała na muzyke w radiu. Ale nie chce tu komentowac jej osobowości. Poszłam na podcięcie grzywki i końcówek tak aby fryzura nabrała kształtu. Chiachnęła mi prosto nożyczkami, wysuszyła włosy na suszarkę (bez użycia produktów), potem mówiła, że mi sie włosy elektryzują (po tej jej szczotce). Skasowała 55 zł i jestem zła jak cholera, że zapłaciłam. Dziś umyłam włosy i dałam im naturalnie wyschnąć. Nie moge patrzec na siebie w lustro a we wtorek jestem już w Niemczech na weselu Jestem zła zła zła. Nawet po nakręceniu włosów na szczotkę się nie układają
Odradzam!
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 11:11   #3692
francja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 30
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Dakinia33 to fajnie, że się pozbyłaś żółtych pigmentów, a skoro tak Ci ładnie zrobili, to może i z moich ciemnych też wyczarują coś fajnego. Już nie moge się doczekać, ale idę już jutro, fryzjera musiałam sobie przełożyć, bo w czwartek niestety bym się nie wyrobiła, w czwartek tylko makijaż a ile zapłaciłaś?
francja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 16:41   #3693
zanka86
Raczkowanie
 
Avatar zanka86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska/ Hertfordshire
Wiadomości: 126
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam drogie Wizazanki

Kto mi poleci dobrego fryzjera do dekoloryzacji wlosow. Mam ciemne z natury wlosy teraz pozostaly mi jedynie resztki balejazu na koncowkach.

Prosze o opinie , slyszalam ze bardzo dobrzy sa w koloryzacji i w cieciu stylisci z Maestro slyszala moze ktoras?

Pozdrawiam serdecznie
zanka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 18:07   #3694
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

czy ktoś wie co się stało z salonem ekwador? był mniej więcej w połowie drogi między kupcem poznańskim a rynkiem. było tam cholernie drogo ale byłam tam raz i obsługiwał mnie bardzo fajny fryzjer, na głowie zrobił mi rewolucję i byłam bardzo zadowolona. teraz w miejscu salonu jest knajpa z greckim jedzeniem. z tego co pamiętam fryzjer miał na imię Marcin, była też tam fryzjerka o imieniu Żanna i Łukasz, który chyba był tam szefem. Czy ktoś wie co się z nimi stało? Przenieśli się gdzieś czy zamknęli interes? A może ktoś zna tego Marcina? Ma do niego kontakt?
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 18:34   #3695
dankafiranka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

[QUOTE=jadwisiamink;160174 25]hmm i znowu dwie osoby z jednym postem zachwalaja nowootwarty salon, coś mi tu śmierdzi.


Bo to jest reklama, reklama a właściwie opinia wystawiona przez zadowoloną klientkę . Tak naprawdę co drugi post w tym wątku można by uznać za reklamę.
Byłam u przynajmniej 5-6 fryzjerów opisywanych na tym forum, rezultaty różne... oczywiście bardzo dobre też( jeśli chcecie mogę dokładniej opisać moje odczucia). Ale postanowiłam sobie także, że jeżeli ja sama znajdę ,, dobrego fryzjera w Poznaniu" to zaloguję się tutaj i napiszę o swoich spostrzeżeniach, zwłaszcza, że nikt wcześniej o nich nie pisał. Uważam, że czasem naprawdę warto zajrzeć w nowe miejsce.
Dodam jeszcze, że z uwagi na częste delegacje zagraniczne jestem zmuszona korzystać z usług fryzjerskich w innych krajach i powiem wam, że polscy styliści są o niebo lepsi od tych zachodnich, głównie chodzi mi o modelowanie ( bo z tego tylko korzystam), podejście do klienta również.
Bardzo się cieszę, że trafiłam do Diamante i będę polecać ten salon wszystkim, po prostu spełniają moje oczekiwania. I są blisko mojego domku. To tyle, pozdrawiam D.
dankafiranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 13:48   #3696
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

[QUOTE=dankafiranka;161054 54]
Cytat:
Napisane przez jadwisiamink Pokaż wiadomość
hmm i znowu dwie osoby z jednym postem zachwalaja nowootwarty salon, coś mi tu śmierdzi.


Bo to jest reklama, reklama a właściwie opinia wystawiona przez zadowoloną klientkę . Tak naprawdę co drugi post w tym wątku można by uznać za reklamę.
Byłam u przynajmniej 5-6 fryzjerów opisywanych na tym forum, rezultaty różne... oczywiście bardzo dobre też( jeśli chcecie mogę dokładniej opisać moje odczucia). Ale postanowiłam sobie także, że jeżeli ja sama znajdę ,, dobrego fryzjera w Poznaniu" to zaloguję się tutaj i napiszę o swoich spostrzeżeniach, zwłaszcza, że nikt wcześniej o nich nie pisał. Uważam, że czasem naprawdę warto zajrzeć w nowe miejsce.
Dodam jeszcze, że z uwagi na częste delegacje zagraniczne jestem zmuszona korzystać z usług fryzjerskich w innych krajach i powiem wam, że polscy styliści są o niebo lepsi od tych zachodnich, głównie chodzi mi o modelowanie ( bo z tego tylko korzystam), podejście do klienta również.
Bardzo się cieszę, że trafiłam do Diamante i będę polecać ten salon wszystkim, po prostu spełniają moje oczekiwania. I są blisko mojego domku. To tyle, pozdrawiam D.
co drugi post hehehe TWOJ TEŻ JEST DZIWNY. ja bym napewno nie zaryzykowała ,heh
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 10:52   #3697
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
no tak. ale nie posiadam drukarki ale jest to napewno złocisty blond, ale z czymś jeszcze..hmmm dzienki
w kafei internetowej też można wydrukować. Fryzjer wówczas widzi o co Ci chodzi, a nie stara się tylko wyobrazić
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 13:58   #3698
francja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 30
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

nawet jak się wydrukuje to i tak rzadko kiedy wyjdzie taki jaki się chciało. Ja byłam wczoraj u p. Moniki w Samui Spa, aaaaaaaa i wyglądam wręcz zarąbiście podcięła mi włoski, tak fajnie z tyłu mam krócej, z przodu dłużej i zrobiłam kolorek, taki niby to karmel, niby mahoń, na pewno odrobinę jaśniejszy od tego co miałam, taka stylowa fryzurka na sylwka będzie idealnajeszcze jutro makijaż i balanga
francja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 16:13   #3699
konwalia1282
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 52
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Mam pytanie odnośnie:
Adama z Czesanki jakie są ceny
Tomka Betleja, jakie ceny i gdzie przyjmuje?

Dotychczas chodziłam do HBS, ale zrezygnowałam przez cenę (320-350zł z farbą za włosy do ramion) i niemiłą panią z recepcji (wrrrr)
po drodze byłam w dwóch salonach (daVinci -krzywo ścięte, 5th avenue niby ok, ale sama nie wiem)
Dzieki za info
konwalia1282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 18:24   #3700
monikaa85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ceny są podobne, ale u Tomka zapłaciłam trochę więcej za to samo co u Adama Zależy pewnie od tego co chcesz robić na głowie - w moim przypadku był to balejaż. U Tomka masz cennik na stronie, a o ceny u Adama dowiesz się tylko przez telefon, lub osobiście bo na swojej stronie nie ma podanych cen. pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

ruda7816
W eurokosie są szampony do "wywabienie" żółtego koloru +odżywka No i na allegro też widziałam. Faktycznie pomagają. pozdrawiam
monikaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 18:59   #3701
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez konwalia1282 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie:
Adama z Czesanki jakie są ceny
Tomka Betleja, jakie ceny i gdzie przyjmuje?

Dotychczas chodziłam do HBS, ale zrezygnowałam przez cenę (320-350zł z farbą za włosy do ramion) i niemiłą panią z recepcji (wrrrr)
po drodze byłam w dwóch salonach (daVinci -krzywo ścięte, 5th avenue niby ok, ale sama nie wiem)
Dzieki za info
350 zł za farbe???? o cholera przepraszam, ale faktycznie dużo.
dla mnie 200zł jest już dużo dziewczyny Wy to bogate jesteście
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-01, 19:24   #3702
konwalia1282
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 52
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

320-350 za farbę i strzyżenie :/ chodziłam raz na 4mce ale to i tak dużo było.... choć efekt fajny, ale jak już chciałam krótszą fryzurkę to byłam mniej zadowolona
konwalia1282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 16:35   #3703
talon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez talon Pokaż wiadomość
Hej!
Czy jest ktoś w stanie polecić mi dobrego fryzjera-stylistę męskiego w pzn?
Zależy mi na takiej osobie, która będzie potrafiła dobrać fryzurę do mojej twarzy, po prostu najlepiej mi pasująca.
Cena nie gra zbyt dużej roli.

pozdrawiam!
talon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 09:22   #3704
caffe_mocca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Kobietki, muszę dzisiaj pójść do fryzjera. Myślicie, że z marszu ktoś mnie przygarnie w Czesance np.?
caffe_mocca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 10:40   #3705
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez caffe_mocca Pokaż wiadomość
Kobietki, muszę dzisiaj pójść do fryzjera. Myślicie, że z marszu ktoś mnie przygarnie w Czesance np.?

heh no jesli chodzi o Czesanke to chyba nie ma na to szans ale sprobowac mozesz....
w ogole w wiekszosci polecanych tu salonow(tych na topie) byloby ciezko moim zdaniem byc przyjetym z marszu -w takim wypadku lepiej udac sie do jakiegos nowego salonu ktory nie jest jeszcze oblegany albo do jakichs Trendów
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 11:40   #3706
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez caffe_mocca Pokaż wiadomość
Kobietki, muszę dzisiaj pójść do fryzjera. Myślicie, że z marszu ktoś mnie przygarnie w Czesance np.?
najlepiej zadzwoń i się dowiedz. czasem fuksem trafi się jakaś wolna godzinka
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 16:11   #3707
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez aussie31 Pokaż wiadomość
Na innym forum przeczytałam rewelacyjne opinie na temat MONO HAIR na Mostowej. Czy któraś z Was już tam zawitała i może się podzielić na świeżo jakąś opinią??
podbijam zapytanie.
również czytałam pochlebne opinie na ich temat, ale wolałabym się utwierdzić, zanim się tam wybiorę

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
dziewczyny podoba mi sie taki kolor włosów, czy ktoś może mi pomoć jak wytłumaczyć fryzjerowi co to za kolor he he
http://www.lansik.pl/16630/nie-jestem-w-ciazy-jeszcze/
hmm, coś pomiędzy copper a gold, wydaje mi się, ze najbliższe by były 8CG z farouka lub 8,33 z majirel l'oreala
zresztą sama zobacz:
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 08:50   #3708
misiosoft
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Smile Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez LARYSA26 Pokaż wiadomość
ktoś pytał o nr do KRUK-OWSKI style podaje 609326711 pan Błażej


Polecam wszystkim i kazdy kto był był zadowolony!!! strzyżenie i kolor zawsze dobrane idealnie.byłam juz w kilku ww salonach rozumiem wasze obawy ale zmenicie zdanie o fryzjerach !!! podaje adres mojego: salon KRUK-owski style ul paderewskiego tel 609326711
a jak to wygląda cenowo w tym salonie? bo nie mogę znaleźć ich strony. chodzi mi tylko o strzyżenie

a może ktoś był w
Salonie Fryzjerskim SPA FRYZJERSKIE FASHION? ktoś poleca? odradza?

pozdrawiam

Edytowane przez misiosoft
Czas edycji: 2010-01-06 o 09:05
misiosoft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 14:38   #3709
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam

ja "już" po Panu Krzysztofie, jak zwykle - jestem zadowolona i jak zwykle - nic na siłę.
Zapowiedziałam co prawda na wizycie, że już go nie polecam, bo odległe terminy mnie zaczynają denerwować, no ale ja już nawet nie szukam, bo boję się ryzykować..

Ale oczywiście - gdyby jakaś "kręcona" głowa znalazła speca od loków - będę wdzięczna za info
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 12:40   #3710
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
no tak. ale nie posiadam drukarki ale jest to napewno złocisty blond, ale z czymś jeszcze..hmmm dzienki
Ja mam coś podobnego. Złoty blond np Welli na poziomie 8.3. Tamten kolorek dodatkowo zalatuje kasztanem. Ciekawy ogólnie.
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 14:34   #3711
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ale tu reklam
__________________





Edytowane przez Papryczkaa
Czas edycji: 2010-01-07 o 14:35
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 16:53   #3712
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
ale tu reklam
to jest kolejny powód przez który boję się próbować nowych salonów

Papryczkaa - byłaś na farbie w końcu? bo gdzieś mi umknęło?
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 22:35   #3713
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

nie byłam

miałam się zapisać w grudniu, ale nie było terminów
planowałam więc wizytę na styczeń, ale okazuje sie, że nie dostane bonusa świątecznego i chyba nie będzie mnie stać

już nie wiem, kiedy w końcu pójdę
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 22:32   #3714
M_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

a czy ktoś ma doświadczenia z męskim fryzjerem ?
gdzie warto się wybrać..
M_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:39   #3715
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ART Chagale
cóż mogę powiedzieć...zacznę od tego,że cięcie kiepskie (koleżanka po wizycie powiedziała mi że,powinnam juz podciąć tą odrośniętą grzywkę) ale co do reszty czupryny to już nie jest tak zle kolor wyszedl dokladnie taki jakiego nie chciałam.W czasie rozmowy wszystko wygladalo super (bo jest i sugestia co do fryzury i jakies tam okreslenie typu urody)wiec juz sie ucieszylam ,natomiast efekt koncowy mnie rozczarowal wiec bede szukala dalej. ogolnie bez rewelacji mimo ze maja potencjal. cenowo-standard. Pozdrawiam )
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 17:35   #3716
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez M_90 Pokaż wiadomość
a czy ktoś ma doświadczenia z męskim fryzjerem ?
gdzie warto się wybrać..
Polecam p. Rafała z ul. Tyrwackiej (Piątkowo - Naramowice) Korzystają z jego usług moi mężczyźni i są bardzo zadowoleni. Mąż to taki "klasyk", ale syn (19lat) lubi czasem zaszaleć i p. Rafał już kilka fajnych rzeczy na głowie mu stworzył
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 20:10   #3717
misiosoft
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Odważyłam się i poszłam do Salonu Fryzjerskiego SPA FRYZJERSKIE FASHION
Jestem zadowolona, ale po kolei Pani Kasia poświęciła mi dość dużo czasu, dokładnie wyjaśniłam czego bym nie chciała. Ogólnie chodziło o to, że miałam już bardzo długie włosy i przez to były bardzo ciężkie i nie chciały się układać. Fryzjerka wysłuchała mnie i zaproponowała kilka możliwych rozwiązań, w końcu udało nam się ustalić jedną, wspólną wersję. Poprosiłam, żeby nie modelowała mi włosów, chciałam zobaczyć jak się będą układać same.
Niestety fryzjerka na sam koniec nałożyła na moje włosy tyle pianki i żelu i sama nie wiem czego jeszcze, że w sumie zrobił mi się hełm, do tego strasznie napuszony i nastawiony.
Załamana wróciłam do domu, na szczęście po umyciu włosów okazało się, że cięcie jest na prawdę niezłe
Włosy dużo zyskały na lekkości, fajnie układają się także po wyprostowaniu. Pomimo tego dziwnego ułożenia polecam
misiosoft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 22:57   #3718
WiedzmaZpoznania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam wszystkich! Ja mogę z ręką na sercu polecić Magde z ul.Strzeszyńskiej 253. Jest ona bardzo miła.Zawsze udziela rad jak dbać o włosy , aby poprawić ich kondycje. ZAWSZE ,,postępuje'' według poleceń klienta , tzn. Jak ma być 5 cm ściętych to tyle będzie , NIE więcej. Jest też druga fryzjerka Helenka , która tak jak Magda jest rewelacyjna w tym co robi. Helenka bardziej preferuje krótkie fryzurki , natomiast Magda długie włoski. Numer w razie ,,W'' 842-58-37
WiedzmaZpoznania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 02:14   #3719
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam,
Mam pytanie, jak zapatrujecie się na fryzjerów z dojazdem do klienta i bardzo indywidualnym podejściem do niego?


Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 12:40   #3720
sŁoNeCzKo :)
Raczkowanie
 
Avatar sŁoNeCzKo :)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Słoneczny Balkon pod numerem 10
Wiadomości: 250
GG do sŁoNeCzKo :)
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Anadiomene

Czy ktos może mi coś powiedzieć o salonie Anadiomene na osiedle Armii Krajowej ? maja nawet własna stronę internetową z cennikiem ( ale wolalabym usłyszeć Wasze opinie, bo zapisałam się tam do p. Agnieszki (polecanej przez moją znajomą, ale opinia jednej osoby nie do końca mnie zadowala...).
__________________
Lepiej jest być kochaną niż kochać kogoś za mocno

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-01-14 o 09:11 Powód: usunięcie str internetowej
sŁoNeCzKo :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.