MASSIMO DUTTI część X - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-24, 20:45   #3721
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dziewczyny robię zwroty z ostatniej obniżki:
1. 37 botki antique 3=249
2. 37 łączone mokasyny z pomponami 169
3. koszula dżinsowa z koszulowym kołnierzykiem 13-14 lat (wypada na Skę damską)
4. kraciasty fular 69zł
5. fular w teksturowe paski (granat) 69zł
6. czarny pasek z kwiatowym wzorem L 69zł
7. 36 pasiasta koszula z zapinanym dekoltem 89zł
8. M koszulka w paski z golfem 59zł
9. fular w paski skrzyżowane 69zł
botków będę żałować ale stan konta mnie przeraził
K
Które to botki antique?
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 20:45   #3722
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
ło a kogo mam tak pytać? łoo kochanieńka Ty sie nie łam przypadkiem. do następnej wyprz przywołają ją do porządku
Łamać się? Are you crazy or what? (- słyszałam, że to Twoj drugi język ojczysty) prędzej wykupię cały online i będę zwracała! A ona będzie klikała do zesztywnienia palców
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 20:54   #3723
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez malwina_kokos Pokaż wiadomość
Kurde pracuję i skupić się nie mogę na pracy :/ nie ma to jak praca w niedzielę, w domu wprawdzie ale jednak praca.
To ja wrzucę zdjęcia moich zakupów, sama je sobie podsumuję
b. fajne zakupy malw
podwędziłabym Ci z koszyka skórę, sukienkę, czarne spodnie i szarą koszule ale ogólnie nie odbiegamy za bardzo od siebie bo szal też mi się podoba i w marynarce tez bym chodziła
tylko spódnica nie mój styl ale to ze względu na to ze ja mam wielką "fantazję" i ona fatalnie wyglada w takich woskowych ciuchach

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ann_angel Pokaż wiadomość
Łamać się? Are you crazy or what? (- słyszałam, że to Twoj drugi język ojczysty) prędzej wykupię cały online i będę zwracała! A ona będzie klikała do zesztywnienia palców
taaa.....wychowałam się na bronxie moj ang jest jakby to powiedzieć osobliwy. kiedys usyszałam od nauczycielki ze akcent mam jak ten cygan co go gra Brat Pit w Podziemnym kręgu

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez malwina_kokos Pokaż wiadomość
i jeszcze, a poza tym co na zdjęciach to jeszcze granatowy fular wełniany, nie mam zdjecia, a z ostatniego zdjęcia to kombinezon i buty, ale na obie te rzeczy jeszcze czekam i nie wiem jakie będą. A i jeszcze beżowe sandały.
No to Mabuu przebijesz mnie? Wątpię
A gust mamy podobny?

Jesli coś nie jest fajne to piszcie, na niektóre rzeczy mam jeszcze termin do zwrotu
czekaj malw zaraz ja sie wyleje na forum

jest ok. damy rade jesli bedzie taka potrzeba

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez malwina_kokos Pokaż wiadomość
O to ciekawe, ale w końcu przyjęła? kojarzę tam jedną blondynkę, która tam zawsze jest, nie wiem czy to nie kierowniczka

Patrzę na te swoje zakupy i one takie monotematyczne kolorystycznie są bardzo
albo inaczej - jestes bardzo konsekwentna w swoim stylu
zreszta tak prawde mowiąc to w md za bardzo nie poszalejesz kolorystycznie
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 20:55   #3724
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
b. fajne zakupy malw
podwędziłabym Ci z koszyka skórę, sukienkę, czarne spodnie i szarą koszule ale ogólnie nie odbiegamy za bardzo od siebie bo szal też mi się podoba i w marynarce tez bym chodziła
tylko spódnica nie mój styl ale to ze względu na to ze ja mam wielką "fantazję" i ona fatalnie wyglada w takich woskowych ciuchach

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------


taaa.....wychowałam się na bronxie moj ang jest jakby to powiedzieć osobliwy. kiedys usyszałam od nauczycielki ze akcent mam jak ten cygan co go gra Brat Pit w Podziemnym kręgu

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------



czekaj malw zaraz ja sie wyleje na forum

jest ok. damy rade jesli bedzie taka potrzeba
Zazdrosna była o Twój nieskazitelny styl na wizażu dostałaś 5 z tego co pamiętam, więc jak trzeba będzie to i odpowiednim certyfikatem te umiejętności poświadczymy
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 21:07   #3725
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez tayla Pokaż wiadomość
Malwina poszalałaś, ale super rzeczy, naprawdę Skórka piękna...mmmm ...! Na czarną sukienkę polowałam ale się nie udało, kombinezon miałam i oddałam , bo mnie pogrubiał a kremowych spodni wcale nie kojarzę...
Ja z moich zakupów chyba oddaję pelerynę beżową...dziś mam dzień podsumowań i mierzenia i jakoś mnie postarza Mam słabość do takich szerokaśnych ubrań , ale... ze słabościami trza walczyć ,prawda? Jakby ktoś chciał to mówić .
z tym trzeba bardzo uwazac. ja kiedys miałam faze na namioty bo chciałam maskowac biodra przez co wygladałam na jeszcze większą
tz mnie z takich ubran wyleczył ale ciągoty pozostały

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Jusia2015 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wyprzedaż jest tylko do dzisiaj, tak mi pani powiedziała w felicity, jutro już tylko nowa kolekcja i odsyłają wszystko do wawy,a stamtąd do hiszpanii.
oo! a niech koncza bo i tak nie ma co juz klikac! przynajmniej odzyska sie przeglądarkę bo tyle tych zakładek ze ciezko pracowac
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 21:09   #3726
malwina_kokos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
b. fajne zakupy malw
podwędziłabym Ci z koszyka skórę, sukienkę, czarne spodnie i szarą koszule ale ogólnie nie odbiegamy za bardzo od siebie bo szal też mi się podoba i w marynarce tez bym chodziła
tylko spódnica nie mój styl ale to ze względu na to ze ja mam wielką "fantazję" i ona fatalnie wyglada w takich woskowych ciuchach

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------


taaa.....wychowałam się na bronxie moj ang jest jakby to powiedzieć osobliwy. kiedys usyszałam od nauczycielki ze akcent mam jak ten cygan co go gra Brat Pit w Podziemnym kręgu

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------



czekaj malw zaraz ja sie wyleje na forum

jest ok. damy rade jesli bedzie taka potrzeba

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------


albo inaczej - jestes bardzo konsekwentna w swoim stylu
zreszta tak prawde mowiąc to w md za bardzo nie poszalejesz kolorystycznie
No czekam i czekam
malwina_kokos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 21:10   #3727
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
No nieźle. Tez bym się zraziła, zwłaszcza ze MD to raczej niewielki sklep i niestety nie raz trzeba się spotkac znów z zołzą.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------



Malwina wszystko fajne. Ja tylko jakoś nie mogę się przekonać do tych oversize'ów. Kombinezon widziałam w sklepie ale rzeczwiscie wyglądał na taki szeroki. Mi się czarne ubrania podobają (chodzi o te przy twarzy) ale sama w nich kiepsko wyglądam. Dlatego zrezygnowałam z polowania na sukienkę acz jest bardzo fajna. A flanelowe granatowe dorwalaś stacjonarnie?

Off top: udało mi się kliknąć zarazowych płaszcz męski camelowy. Tylko teraz mam zagwostkę co do niego pod szyję bo ma dekolt. Mabuu?
fajnie mlenka hmmm... może komin? pomyslimy jak przyjdzie i podejmiemy decyzję czy zostaje
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 21:12   #3728
malwina_kokos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
K
Które to botki antique?
Botki sa fajne, ale bardzo sztywne, też je przerobiłam i jednak oddałam , to te http://www.massimodutti.com/pl/pl/bo...evoluci%C3%B3n
malwina_kokos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 21:20   #3729
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

zara: parka, kaszmir, płaszcz męski, kaczki, szara sukienka

mango: czapka i szalik z kaszmiru

md: marynarka, białe spodnie, pasiak,koszulka z łańcuszkiem, czarno-biały sweter, czarna sukienka, czółenka, botki

dla mamy: szlafrok
tż: 2 marynarki i sweter ale to se darujmy bo na nich szkoda czasu

nie no słaba kolekcja jak diabli!

zaznaczam ze czesc rzeczy do mnie jeszcze nie dotarła wiec nie wiem czy zostaną...oby cos nie pasowało
najbardziej do tej pory ciesze sie z czółenek (ale tu ciągle sie gryze czy jednak nie oddac) oraz marynarki.
najwieksze zaskoczenie na plus: czarno-biały sweter. jest bardzo przyjemny w dotyku i robi super wrazenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4277192711_1_1_1.jpg (19,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4391206800_1_1_1.jpg (21,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5022519712_1_1_17.jpg (60,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5622591800_1_1_17.jpg (139,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6001506401_1_1_17.jpg (86,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 53065670_05_D1.jpg (105,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 53085670_05.jpg (90,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6015001040_2_7_1.jpg (19,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6626693800_1_1_17.jpg (2,7 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6829601409_1_1_17.jpg (112,7 KB, 21 załadowań)
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 21:22   #3730
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

cd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6879857251_2_1_17.jpg (84,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7550608704_2_2_1.jpg (25,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8025021800_1_1_17.jpg (40,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8026021800_1_1_17.jpg (32,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8148877809_2_1_1.jpg (19,8 KB, 16 załadowań)
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 21:23   #3731
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez malwina_kokos Pokaż wiadomość
A które z moich nabytków to oversizy? ta kurtka peleryna? Nie mam granatowych flanelowych to czarne garniturowe Mi czarny pasuje bardzo, zimą jestem, więc jest OK i mam duuużo czerni Ja za to nie powinnam mieć zabudowanego niczego pod szyją dlatego ta sukienka gdzieś tam cień wątpliwości zostawia, ale jak sobie jakąś biżuterię zapodam to powinno być OK. No i ona jest rozmiar większa niż noszę, bo jakaś taka wąska była, a 38 już ok i w sam raz.
Te koszule nie są oversize? A spodnie tak podobnie wyglądają bo ja na telefonie tylko.

Ja za to zauważyłam że na zimę robię się na szaro a ciężko mi określić mój typ, chyba tez chłodny ale w czarnym wyglądam niestety jak anemik.

Liczę na kolekcję letnią. Na razie wpadł mi w oko garniturek lniany niebieski.
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 21:26   #3732
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Te koszule nie są oversize? A spodnie tak podobnie wyglądają bo ja na telefonie tylko.

Ja za to zauważyłam że na zimę robię się na szaro a ciężko mi określić mój typ, chyba tez chłodny ale w czarnym wyglądam niestety jak anemik.

Liczę na kolekcję letnią. Na razie wpadł mi w oko garniturek lniany niebieski.
tan taki jasny? jak byłam to ekspedientka przymierzała i wyglądała w nim super
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 21:28   #3733
malwina_kokos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Mabuu te białe spodnie też miałam, ale coś mi w nich na mnie nie pasowało, a ten kardigan czarno-biały też miałam i bardzo byłam na niego napalona, ale on na mnie wyglądał słabo czy raczej ja w nim, a ten kolor w rzeczywistości to był jakby żółto-czarny. I z bólem serca oddałam
Marynarka super, pasiak też, buty wiadomo, kiecka też, a mangowe kaszmiry cudne

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Nooo ta szara suknia z zary cudna i płaszcz też
No gratuluję zakupów, Twoje też mogłabym nosić
malwina_kokos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 21:35   #3734
emmilly
Zadomowienie
 
Avatar emmilly
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
zara: parka, kaszmir, płaszcz męski, kaczki, szara sukienka

mango: czapka i szalik z kaszmiru

md: marynarka, białe spodnie, pasiak,koszulka z łańcuszkiem, czarno-biały sweter, czarna sukienka, czółenka, botki

dla mamy: szlafrok
tż: 2 marynarki i sweter ale to se darujmy bo na nich szkoda czasu

nie no słaba kolekcja jak diabli!

zaznaczam ze czesc rzeczy do mnie jeszcze nie dotarła wiec nie wiem czy zostaną...oby cos nie pasowało
najbardziej do tej pory ciesze sie z czółenek (ale tu ciągle sie gryze czy jednak nie oddac) oraz marynarki.
najwieksze zaskoczenie na plus: czarno-biały sweter. jest bardzo przyjemny w dotyku i robi super wrazenie
Mabuu piękna, pokaźna kolekcja Z chęcią podwedzilabym Ci ten kardigan z MassimoJestem ciekawa tej parki z Zary, jaki rozmiar złapałaś?

Edytowane przez emmilly
Czas edycji: 2016-01-24 o 21:47
emmilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 22:05   #3735
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez malwina_kokos Pokaż wiadomość
Mabuu te białe spodnie też miałam, ale coś mi w nich na mnie nie pasowało, a ten kardigan czarno-biały też miałam i bardzo byłam na niego napalona, ale on na mnie wyglądał słabo czy raczej ja w nim, a ten kolor w rzeczywistości to był jakby żółto-czarny. I z bólem serca oddałam
Marynarka super, pasiak też, buty wiadomo, kiecka też, a mangowe kaszmiry cudne

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Nooo ta szara suknia z zary cudna i płaszcz też
No gratuluję zakupów, Twoje też mogłabym nosić
a mi te spodnie bardzo podpasowały sa takie jakby smietankowe troche.
moj sweter zdecydowanie jest biało-czarny. nie ma odcienia żółci. ja go zostawie i bede starła sie nosic jak modelka, biała koszulka i czarne jeansy (skory nie mam) i botki
sukienka z zarazy za 129 zł. jest za długa ale po skróceniu do kolan bedzie fajna. na razie wygladam w niej jak amisz
co do reszty nie wypowiadam sie - poczekam az przyjdą bo poklikane w ciemno. zaraze mi forum wygenerowało (z wyj sukienki). ja o istnieniu tych rzeczy nie miałam pojęcia
dzięki

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez emmilly Pokaż wiadomość
Mabuu piękna, pokaźna kolekcja Z chęcią podwedzilabym Ci ten kardigany z MassimoJestem ciekawa tej parki z Zary, jaki rozmiar złapałaś?
dzieki Em.
parkę mam M. mierzyłampodobną i była dobra. licze ze ta tez bedzie

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Em sprawdz PW
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 22:26   #3736
TheSweetestTaboo
Raczkowanie
 
Avatar TheSweetestTaboo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 127
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez malwina_kokos Pokaż wiadomość
Kurde pracuję i skupić się nie mogę na pracy :/ nie ma to jak praca w niedzielę, w domu wprawdzie ale jednak praca.
To ja wrzucę zdjęcia moich zakupów, sama je sobie podsumuję
Piękne zakupy https://static.wizaz.pl/forum/images...mp/oklaski.gif Każdą z tych rzeczy bym nosiła, a najchętniej czarną skórkę i jasne spodnie https://static.wizaz.pl/forum/images...ons/icon29.gif
TheSweetestTaboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 00:01   #3737
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Mabuu fajne zakupy! Też bym przygarnęla ta marynarkę i kardigan. Marynarkę chciałam wyklikać w pierwszą noc % ale się nie udało.
Ja z zarazy jeszcze mam jakieś spodnie porezerwowane w koszyku i myślę jaki kolor rurek lepszy- czerwony czy bordo??

Oprócz tego płaszcza co Ty czekam na dzinsy.

P.S. jakie to słynne zarazowe botki Tuskowe?

Edytowane przez mlenka_85
Czas edycji: 2016-01-25 o 00:02
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 06:09   #3738
Jusia2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 28
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Te koszule nie są oversize? A spodnie tak podobnie wyglądają bo ja na telefonie tylko.

Ja za to zauważyłam że na zimę robię się na szaro a ciężko mi określić mój typ, chyba tez chłodny ale w czarnym wyglądam niestety jak anemik.

Liczę na kolekcję letnią. Na razie wpadł mi w oko garniturek lniany niebieski.


Fajny ten garniturek, mi wpadła w oko koszula
http://www.massimodutti.com/pl/pl/wo...goryNav=911173
na stronie wygląda średnio,ale w sklepie to pierwsza rzecz która mi się spodobała z nowej kolekcji, kolor jest o wiele ładniejszy na żywo.
Jusia2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 06:47   #3739
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
nie no słaba kolekcja jak diabli!

Ale w ilu sklepach

U nas całościowo:
MD: 3 marynarki (ja), sweter wełniano-jedwabny (M), szalik wełniany (M)
Zara: płaszczyk 100% wełny oversize kremowy (w pełnej cenie kupiłam brązowawy), spódnica "skórzana" karmelowa
Bytom: kurtka puchowa (M)
Timberland: 2 pary butów (M)
Obag: body avorio + czarne uszy
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-25, 08:34   #3740
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Mabuu fajne zakupy! Też bym przygarnęla ta marynarkę i kardigan. Marynarkę chciałam wyklikać w pierwszą noc % ale się nie udało.
Ja z zarazy jeszcze mam jakieś spodnie porezerwowane w koszyku i myślę jaki kolor rurek lepszy- czerwony czy bordo??

Oprócz tego płaszcza co Ty czekam na dzinsy.

P.S. jakie to słynne zarazowe botki Tuskowe?
ja o jej istnieniu nie miałam pojęcia az do poszukiwan malwinowej czarnej.
zeby nie bylo Ci az tak przykro powiem że jest wprawdzie sliczna ale łapie wszystko co fruwa w promieniu 5 mil wałek w torbie bede nosić chyba
jak sie szybko uczy
zalezy jakia czerwien i jakie bordo i jakie spodnie.
wysyłam pw z tuskowymi.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

tak czasem zycie jedno a foto drugie

mnie moj zamszyk w czerwieni rzucił na kolana. spokojnie sobie szłam i bum! boska intensywna czerwien na wieszaku! wow! nie mierzyłam bo czasu nie miałam.
teraz widze ze chyba romansu miedzy nami nie bedzie
http://www.massimodutti.com/pl/pl/wo...goryNav=675010

bo to kimono i ma rękawy obnizone. nie podoba mi sie taki zabieg
musze przymierzyć - poki w ldz wisi - zeby wiedziec czy wzdychać czy nie.

poza tym "pięknie" to kimono zestawili za tą koszulą na foto. jak oni czasem ubiorą te modelki to mimo ze ubrania ładne one wygladają dziwnie. ta na drugim foto jak jasio parobek

Cytat:
Napisane przez Jusia2015 Pokaż wiadomość
Fajny ten garniturek, mi wpadła w oko koszula
http://www.massimodutti.com/pl/pl/wo...goryNav=911173
na stronie wygląda średnio,ale w sklepie to pierwsza rzecz która mi się spodobała z nowej kolekcji, kolor jest o wiele ładniejszy na żywo.
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 08:39   #3741
tayla
Raczkowanie
 
Avatar tayla
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 175
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Mabuu rzeczy bardzo fajne, właściwie wszystko do siebie pasuje więc wyjdzie z tego wiele stylizacji , no i wybrałaś moje kolory, jak my tu w większości chyba i nieskromnie podsumuję, że mamy bardzo dobry gust
Mnie z Zary też udało się kupić kilka rzeczy, choć się nie spodziewałam, że coś wybiorę, bo ani kolekcja Zary ani Md mi nie przypadła do gustu. Miłego dnia!
tayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 08:43   #3742
lumina87
Raczkowanie
 
Avatar lumina87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 451
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez TheSweetestTaboo Pokaż wiadomość
Kaszmirek z okrągłym dekoltem pod szyją. Ma rozporki po bokach i na rękawach. Było też dużo granatowych parek. Myślicie, że jest szansa na jeszcze większą obniżkę? Nie mam ani jednej parki, lubię granat, hmm, zaczynam o niej myśleć Były też takie kremowe bluzki z hiszpańskim dekoltem, S-ki i XS-ki, przecenione z 199zł na 79zł. Przed wyprzedażami bardzo mi się ten model podobał, ale po powtórnej przymiarce wczoraj jednak odpuściłam. Niestety nie mam do niej linka. Widziałam też duże zainteresowanie płaszczem z NK: http://www.massimodutti.com/pl/pl/wo...goryNav=680658 Na żywo rzeczywiście wygląda super, kilka pań mierzyło, cena też niezła.

Myślę, że tak. O ile pamiętam to ceny w tamtym roku w lutym były niższe.
lumina87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 08:45   #3743
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Ale w ilu sklepach

U nas całościowo:
MD: 3 marynarki (ja), sweter wełniano-jedwabny (M), szalik wełniany (M)
Zara: płaszczyk 100% wełny oversize kremowy (w pełnej cenie kupiłam brązowawy), spódnica "skórzana" karmelowa
Bytom: kurtka puchowa (M)
Timberland: 2 pary butów (M)
Obag: body avorio + czarne uszy
tez fajnie pokupowałaś. ale widze ze ty bardziej dbasz o TZ/M niz ja mi jakos meski dział zawsze nie po drodze bo opóźnia w dotarciu do właściwego celu: części damskiej

kurde musze kupic sobie jakas fajna spodnice!
zbroja z md nie była w koncu az taka zła (długosc wyszła przed kolanko) ale jakos tak wyglądałam ze stwierdziłam - nie rzuca na kolana = oddaje.
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 08:55   #3744
lumina87
Raczkowanie
 
Avatar lumina87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 451
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez malwina_kokos Pokaż wiadomość
no czekam, czekam
ja się nie wzbraniam przed marynarkami, to moja w sumie trzecia wyprzedaż w MD i kilka ich kupiłam i dopiero te marynarki noszę z dumą i jestem z nich bardzo zadowolona. A mój zawód wymaga niestety stroju formalnego, więc trochę ich potrzebuję.
Mój w sumie też, ale u mnie szefowa, która często spotyka się z klientami biznesowymi ubiera sie jak na wyjście na zakupy. Wiec jakoś sie tak nie spinam z posiadaniem marynarek, a tej wyprzedaży miałam żadnej nie kupować, a do mojej szafy wpadła już trzecia granatowa Cóż pocznę, ze kocham ten kolor No i za 199 szkoda było nie wziąć.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ann_angel Pokaż wiadomość
ja tez jakos tak przed marynarkami sie wzbraniam a potem klne jak szewc jak mam isc tam gdzie powinno sie ja założyć i nie ma co na grzbiet zarzucic.
mam za to swetrów a swetrów - ło Pani Ann gdzie TY sie podziewasz?! :[COLOR="Silver"]

Jeśli o mnie pytasz to: Łooo kochanieńka jestem! Z focha na MD się leczę, a ciężko idzie, bo na 3 wizyty w sklepie, 3 razy trafiam na blond wywłokę ehh przeznaczenie

Widziałam dziś zapowiedź prezentacji kampanii ss2016 MD - kto wie, może serce znów zacznie szybciej bić


A gdzie można to zobaczyć?

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Jusia2015 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wyprzedaż jest tylko do dzisiaj, tak mi pani powiedziała w felicity, jutro już tylko nowa kolekcja i odsyłają wszystko do wawy,a stamtąd do hiszpanii.

lumina87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 08:57   #3745
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez tayla Pokaż wiadomość
Mabuu rzeczy bardzo fajne, właściwie wszystko do siebie pasuje więc wyjdzie z tego wiele stylizacji , no i wybrałaś moje kolory, jak my tu w większości chyba i nieskromnie podsumuję, że mamy bardzo dobry gust
Mnie z Zary też udało się kupić kilka rzeczy, choć się nie spodziewałam, że coś wybiorę, bo ani kolekcja Zary ani Md mi nie przypadła do gustu. Miłego dnia!
licze na to ze kupujac w jednym sklepie uda mi sie uspokoje swoja szafe i uczynie ja bardziej spójną bo na razie to mam rzeczy kupe ale od sasa do lasa i w efekcie ciezko to sie zestawia a mam duzo rzeczy które leżą nienoszone.

miłego Tayla ja tez zaraz odcinam sie od netu - wyłączam dosłownie kabel z kompa - bo tak jak wczoraj malw pisała cieżko sie z Wami procuje w tle tyle ze u mnie to stan beznadziejny bo jak odetnę kompa to wchodze przez tel i was czytam
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 09:02   #3746
lumina87
Raczkowanie
 
Avatar lumina87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 451
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
cd

Patrząc na Wasze zakupy czuję się rozgrzeszona, bo nie tylko ja nadszarpnęłam zdrowie mojego portfela
Ja podsumowanie wrzucę później, bo nie mam jak tego zrobić w pracy.
Mabuu też zamówiłam te spodnie, ale zwróciłam je bez mierzenia nawet. Dla mnie skład mają słaby. W białych spodniach chodze tylko latem i wiosna, ale nie wiem czy te byłyby przewiewne, raczej nie.
Kaszmirki super, i buciaki też takie mi sie marzą, ale się powstrzymuję licząc, że to chwilowa choroba
lumina87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 09:02   #3747
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
tez fajnie pokupowałaś. ale widze ze ty bardziej dbasz o TZ/M niz ja mi jakos meski dział zawsze nie po drodze bo opóźnia w dotarciu do właściwego celu: części damskiej
Uwielbiam kupować męskie ubrania I na tym dziale nie mam problemów "to za drogie" Faktem jest, że męskie ubrania (zasadniczo) mają dobre składy, a wtedy łatwiej setki się wydaje Mój M za to zdecydowanie woli wizyty w damskich częściach sklepu, muszę go hamować ("patrz, jaki to ma fatalny skład!", "ta cena jest absurdalna, za połowę tej kwoty, to bym przemyślała"), więc w zasadzie wszystko się harmonizuje
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 09:07   #3748
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
Mój w sumie też, ale u mnie szefowa, która często spotyka się z klientami biznesowymi ubiera sie jak na wyjście na zakupy. Wiec jakoś sie tak nie spinam z posiadaniem marynarek, a tej wyprzedaży miałam żadnej nie kupować, a do mojej szafy wpadła już trzecia granatowa Cóż pocznę, ze kocham ten kolor No i za 199 szkoda było nie wziąć.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------


---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------




moze my kupilsmy ta sama?

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
Patrząc na Wasze zakupy czuję się rozgrzeszona, bo nie tylko ja nadszarpnęłam zdrowie mojego portfela
Ja podsumowanie wrzucę później, bo nie mam jak tego zrobić w pracy.
Mabuu też zamówiłam te spodnie, ale zwróciłam je bez mierzenia nawet. Dla mnie skład mają słaby. W białych spodniach chodze tylko latem i wiosna, ale nie wiem czy te byłyby przewiewne, raczej nie.
Kaszmirki super, i buciaki też takie mi sie marzą, ale się powstrzymuję licząc, że to chwilowa choroba
nie pomyslalam o tym wcale - ladne i ladnie mi=zostają
wiewiór ratuj!
80% poliester 15% wiskoza 5% elastan
co robic? co robic?
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 09:14   #3749
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Od pewnego czasu taki skład dla mnie jest nie do przejścia... Skład jak z podrzędnego sklepiku czy bazaru Nie, od MD takiego składu nie wzięłabym.
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 09:14   #3750
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

p. Bogumił mnie dzis odwiedzi
chociaz wole p. Radka bo p. Radek nie jest 50+, a ok 30
omg Pan Radek nie ma dziewczyny . wlasnie sie rozstał

Edytowane przez mabuu
Czas edycji: 2016-01-25 o 09:23
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-15 09:27:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.