Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-28, 09:17   #3721
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

przepraszam, ze przerywa burzliwą rozmowę ale chcialam powiedziec ze dosta;am okres wczoraj wieczorem mały ale dzis jest wiekszy poszlam zrobic badanie BCH ale babka mnie skierowała do pokoju obok i juz mi sie nie chcialo :P zrobie test po okresie jeszcze i juz dla pewnosci chyba 3 testy nie ebda klamac
ehh dziekuje z dobre słowa mysle ze juz nnie beda potrzebna nigdy

a teraz z szysta głowka moge zajac sie sesja! wczoraj mialam zaliczenie jedno i nic nie umialam nawet nie myslalam kompletnie o nim i zaliczylam na 4 bo babka mnie lubi :P i dopiero dzis to do mnie dotarlo jak dostałam okres a wczoraj zero reakcji na to heh
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...

Edytowane przez witaminka
Czas edycji: 2009-01-28 o 09:19
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 10:32   #3722
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

@witaminka

to tylko potwierdza regułę, że jak przychodzi co to testu, to i przychodzi do okresu. powodzenia w sesji!
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 10:39   #3723
monkaaa85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 27
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Hej dziewczyny dzięki za odpowiedź nie pomyslalam o tym o czosnku przeczytałam na innym forum dlatego tez sie przejelam choc tez mi sie wydaje to bez sensu. Slyszalam nawet ze kiedys kobiety wkladaly sobie czosnek by nie zajsc w ciaze wiec nie wiem czyli skoro uzywalam yasminelle, potem przez miesiac jeanine i okres wygladal jak wygladal i teraz jak wracam do yasminelle znowu moze mi sie organizm zbuntowac i okres bedzie baaaaardzo skapy albo nawet w ogole? Pytam zapobiegawczo zeby za miesiac zawalu nie dostac ze okresu 2 miesiace pod rzad nie mam ;D pozdrawiam
monkaaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 11:13   #3724
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez monkaaa85 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny dzięki za odpowiedź nie pomyslalam o tym o czosnku przeczytałam na innym forum dlatego tez sie przejelam choc tez mi sie wydaje to bez sensu. Slyszalam nawet ze kiedys kobiety wkladaly sobie czosnek by nie zajsc w ciaze wiec nie wiem czyli skoro uzywalam yasminelle, potem przez miesiac jeanine i okres wygladal jak wygladal i teraz jak wracam do yasminelle znowu moze mi sie organizm zbuntowac i okres bedzie baaaaardzo skapy albo nawet w ogole? Pytam zapobiegawczo zeby za miesiac zawalu nie dostac ze okresu 2 miesiace pod rzad nie mam ;D pozdrawiam
niektore kobiety stosuja taka kuracje dzis ale przy jakis dolegliwosciach (absolutnie to ciazy nie zapobiega)

to ze czesto zmieniasz hormony może mieć jak nabardziej wpływ na okres
dlaczego tak czesto zmieniasz hormony?
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 13:49   #3725
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

czosnek jest naturalnym środkiem bakterio i robakobójczym (sic!).
jedzenie go wpływa korzystnie na flore bakteryjną jelit a w szczególności zaś na te bardziej niepożądane elementy tej flory, jednak w nadmiernych ilościach może powodować biegunki i inne takie. dlatego bardziej byłabym skłonna uwierzyć, że kobiety stosują je przy różnego rodzaju infekcjach i intymnych, choć opcja pod wezwaniem "mam zapalenie i wszystko mnie boli tam na dole, więc potraktuję się ząbskiem czosnku przemawia do mnie średnio" .
co zaś do tego działania robakobójczego - weterynarze zalecaja czasem, by naszym psiakom, zwłaszcza jeśli mają skłonności do pożerania wszystkiego co popadnie (od podkradania słodyczy przez żucie trawy, jakieś znalezione gdziebądź skarby) albo do częstego zarobaczania ich jelit, podawać 1x w tyg ząbek czosnku. ot niczym tabletkę na odrobaczanie (te się podaje zazwyczaj 1-2 w roku). działanie ma on oczywiście słabsze, więc nie wyleczy, ale korzystnie wpłynie na utrzymanie trzewi pupila w zdrowym stanie
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2009-01-28 o 13:50
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 14:16   #3726
monkaaa85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 27
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

to ze czesto zmieniasz hormony może mieć jak nabardziej wpływ na okres
dlaczego tak czesto zmieniasz hormony?

Własciwie wplynela na to zmiana ginekologa. Pierwszy po prostu mnie spytal jakie chce pigulki wiec stwierdzilam ze yasminelle. W grudniu wyjechalam do innego miasta nie majac zapasow yasminelle a musialam zaczac nowe opakowanie. Udalam sie wiec do pani ginekolog ktora uznala ze lepsze beda dla mnie jeanine ( nie wiem na jakiej podstawie tak stwierdzila, robila mi wtedy badania odnosnie grzybicy ale coz.. ) ale po jeanine sie nie najlepiej czulam wiec postanowilam wrocic do yasminelle. Widze ze ta zmiana jest troche przekombinowana, troche sie zle czuje ale mam nadzieje ze wszystko wroci do normy i bedzie ok
monkaaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 15:31   #3727
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

mysle ze taka zmiana czesto tabletek moze miec wplyw
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 16:12   #3728
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

@witaminka

1. "ty stwierdziłaś", że takie byłyby najlepsze? no cóż, po tak zadanym pytaniu wyszłabym z gabientu i zarządziła zmianę lekarza
2. 1 miesiąc to zdecydowanie zbyt krótko, żeby twój organizm przywykł do jeanine. tym bardziej, że oba preparaty mają zupełnie inne hormony. nie powinnaś oczekiwać, że ciało przestawi się w ciągu jednego opakowania
3. życzę ci, żebyś nie przekombinowała jeszcze raz wracając do yasminellków
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 17:02   #3729
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez monkaaa85 Pokaż wiadomość
to ze czesto zmieniasz hormony może mieć jak nabardziej wpływ na okres
dlaczego tak czesto zmieniasz hormony?

Własciwie wplynela na to zmiana ginekologa. Pierwszy po prostu mnie spytal jakie chce pigulki wiec stwierdzilam ze yasminelle. W grudniu wyjechalam do innego miasta nie majac zapasow yasminelle a musialam zaczac nowe opakowanie. Udalam sie wiec do pani ginekolog ktora uznala ze lepsze beda dla mnie jeanine ( nie wiem na jakiej podstawie tak stwierdzila, robila mi wtedy badania odnosnie grzybicy ale coz.. ) ale po jeanine sie nie najlepiej czulam wiec postanowilam wrocic do yasminelle. Widze ze ta zmiana jest troche przekombinowana, troche sie zle czuje ale mam nadzieje ze wszystko wroci do normy i bedzie ok
Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
@witaminka

1. "ty stwierdziłaś", że takie byłyby najlepsze? no cóż, po tak zadanym pytaniu wyszłabym z gabientu i zarządziła zmianę lekarza
2. 1 miesiąc to zdecydowanie zbyt krótko, żeby twój organizm przywykł do jeanine. tym bardziej, że oba preparaty mają zupełnie inne hormony. nie powinnaś oczekiwać, że ciało przestawi się w ciągu jednego opakowania
3. życzę ci, żebyś nie przekombinowała jeszcze raz wracając do yasminellków

nie mam nic wiecej do dodania
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 19:47   #3730
kasiolkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 88
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Hej Wam! W 21 dniu cyklu test z suuuper bladą drugą kreską. Teraz testy (ale mniejszej czułości negatywne) . Już zaczyna sie drugi tydzień, jak mam bóle w podbrzuszu, jajniki kłują. Kilka dni temu brodawki zaczęły boleć, teraz piersi bolą po bokach, że ciążko stanik zakładać i spać na brzuchu (teraz jest 25 dc 30-dniowego)
Żeby nie było, że pisze na forum a ni do lekarza :P, byłam. Miałam usg dopochwowe, niby jakaś cysta wcześniej była, której już nie ma, hmm. Usg piersi - nic nie wykazało. No i zrobiłam bete- wynik w piątek. Lekarka nie była jakaś rozmowna, zrobiła swoje i pa (niestety mojej teraz nie ma).

Podsumowując pytam, czy takie objawy to coś normalnego u innych dziewczyn przed okresem, czy to jednak może być ciąża. Bo ja już się pogubiłam, a do piątku ciężko czekać . Poza tym nigdy w życiu nie bolały mnie tak piersi po bokach.
kasiolkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 20:19   #3731
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

mnie zawsze piersi i brzuch boli przed okresem, wiec to niekoniecznie musi byc ciaza a stosunek byl bez gumki czy jak?
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 22:24   #3732
monkaaa85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 27
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
@witaminka

1. "ty stwierdziłaś", że takie byłyby najlepsze? no cóż, po tak zadanym pytaniu wyszłabym z gabientu i zarządziła zmianę lekarza
2. 1 miesiąc to zdecydowanie zbyt krótko, żeby twój organizm przywykł do jeanine. tym bardziej, że oba preparaty mają zupełnie inne hormony. nie powinnaś oczekiwać, że ciało przestawi się w ciągu jednego opakowania
3. życzę ci, żebyś nie przekombinowała jeszcze raz wracając do yasminellków
hmm czyli teraz po zmianie na yasminelle powinnam stosowac dodatkowo prezerwatywy bo organizm bedzie mial "jazdy" i moze hmm "nieodczytac" pigulek czy jestem bezpieczna ale za to na zdrowiu sie to moze niekorzystnie odbic?? Ehh, nie mam szczescia do ginekologow serio ;/ czlowiek ufa takiemu/takiej, placi niemale pieniadze a i tak wiecej sie sam dowie i jeszcze sie okazuje ze zamiast pomoc to ci krzywde robia
monkaaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 00:05   #3733
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez monkaaa85 Pokaż wiadomość
hmm czyli teraz po zmianie na yasminelle powinnam stosowac dodatkowo prezerwatywy bo organizm bedzie mial "jazdy" i moze hmm "nieodczytac" pigulek czy jestem bezpieczna ale za to na zdrowiu sie to moze niekorzystnie odbic??
jezu nie, przecież nikt nie napisał na forum, że zmiana pigułek, nawet częsta, zaburza efekt antykoncepcyjny! (w ulotce też to nie jest napisane, a na bank byłoby, jeśli groziłby nam taki efekt)
każda zmiana hormonów to dla organizmu duży szok i on sobie to odbije "złym samopoczuciem". jedna będzie mieć plamienia, inna migreny, trzecia wymioty. owszem, są baby, którego tego nie będą odreagowywać jakoś bardzo drastycznie, albo nawet wcale. ale nie chce mi się wierzyć, że co miesięczna zmiana pigułek przebiegie u kogokolwiek gładko.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 08:22   #3734
kasiolkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 88
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
mnie zawsze piersi i brzuch boli przed okresem, wiec to niekoniecznie musi byc ciaza a stosunek byl bez gumki czy jak?
Bez w 13 dniu cyklu i mam nadzieję, że będzie dzidzia....
kasiolkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 09:27   #3735
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiolkas Pokaż wiadomość
Bez w 13 dniu cyklu i mam nadzieję, że będzie dzidzia....
i mam nadzieje że sie uczieszysz i będzie twoja upragniona dzidzia.....
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 10:23   #3736
lotuus
Zadomowienie
 
Avatar lotuus
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 236
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

dalej boję się, że jestem w ciąży. mam 18 lat, ost. zbliżenie było 20 stycznie, okres dostaję 4-5 dnia każdego miesiąca. zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, a partner nie skończył. bardzo,ale to bardzo urosły mi piersi. do tego przez kilka dni bolały[ teraz chwilowo nie. chociaż jestem przeziębiona i dosłownie wszyystko mnie boli. z tego powodu-mam nadzieje- wczoraj były wymioty]. z tego co pamiętam, miesiąc temu też miałam tak z piersiami. może to przez to, że rosną? eh, nie wiem już sama. testu nie mam jak kupić.

Edytowane przez lotuus
Czas edycji: 2009-01-29 o 10:24
lotuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 10:31   #3737
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

moze to byc od przeziebnia ale kup test zrob i badz spokojna juz nawet za 5 zł mozna kupic


a apropo mnie :p to jak skonczy mi sie okres to itak zrobie sobie tescik trzeci juz hehe wiem ze jestem szalona ale po tym jak czytalam tu ze mozna miec okres i byc w ciazy to zrobie go po okresie :P
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...

Edytowane przez witaminka
Czas edycji: 2009-01-29 o 10:37
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 12:17   #3738
aaanetaaa d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Ostatni okres miałam 11 stycznia. Cykle mam dosc krotkie ostattnio, jakis 27-28 dni. Kochałam sie z chłopakiem 25 stycznia, i mielismy wpadke z gumka.
Od kilku dni zauwazyłam dosc duzo, białego, lejacego śluzu. Czy powinnam sie martwic??
aaanetaaa d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 12:20   #3739
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

mialas dni plodne?? z tego co mi wiadomo to moga to byc upławy ale nie ejstem ekspertem
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 12:31   #3740
aaanetaaa d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

No właśnie nie wiem. Mam nadzieje ze ten sluz to właśnie dni płodne. A nie juz po..
aaanetaaa d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 14:04   #3741
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Hej Dziewczyny. Ja już totalnie zgłupiałam Odebrałam dzisiaj wyniki bety z krwi.

HCG-beta <0.100 IU/l
Normy: do 10.0

Lekarka w laboratorium powiedziała, że to wczesna ciąża, mam powtórzyć badanie za tydz lub 2.

Ale inna lekarka powiedziała, że ciąży nie ma

Powinnam mieć @ 13-15 stycznia, nie mam do tej pory (nie wiem, czy to przez to że wzięłam wcześniej tabl antykoncepcyjne, czy przez ciążę). Bolą mnie piersi i podbrzusze, jestem bardziej senna niż zazwyczaj.. Może rzeczywiście mam jeszcze za mało bety w organizmie.. I dlatego taki wynik.. Czy któraś z Was tak miała, że lekarze mówili co innego..??
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 14:06   #3742
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. Ja już totalnie zgłupiałam Odebrałam dzisiaj wyniki bety z krwi.

HCG-beta <0.100 IU/l
Normy: do 10.0

Lekarka w laboratorium powiedziała, że to wczesna ciąża, mam powtórzyć badanie za tydz lub 2.

Ale inna lekarka powiedziała, że ciąży nie ma

Powinnam mieć @ 13-15 stycznia, nie mam do tej pory (nie wiem, czy to przez to że wzięłam wcześniej tabl antykoncepcyjne, czy przez ciążę). Bolą mnie piersi i podbrzusze, jestem bardziej senna niż zazwyczaj.. Może rzeczywiście mam jeszcze za mało bety w organizmie.. I dlatego taki wynik.. Czy któraś z Was tak miała, że lekarze mówili co innego..??
Na mój łeb ewidentnie nie ma tam ciąży. Beta poniżej 5 to brak ciąży. Nie wiem o co chodzi laborantce...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 14:08   #3743
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Na mój łeb ewidentnie nie ma tam ciąży. Beta poniżej 5 to brak ciąży. Nie wiem o co chodzi laborantce...
Dzięki Troszkę mi się smutno zrobiło.. No cóż, widać to nie mój czas na dzidziusia
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 15:13   #3744
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Jeszcze mam jedno pytanie.. Czy jest sens robić jeszcze raz badanie..? Tak gdzieś za tydzień.. Bo na prawdę mam mętlik w głowie Nie wiem dlaczego ta lekarka w laboratorium coś takiego mi powiedziała.. Przecież ona robi te badania bardzo często i zna się na wynikach.. Powiedziałam jej też o objawach. Natomiast mojej lekarce nic nie mówiłam, tylko pokazałam wynik. I od razu stwierdziła, że to nie ciąża.. Już sama nie wiem.. Może jest za mało hcg i dlatego taki wynik wyszedł..
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 15:17   #3745
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Pokaż wiadomość
Jeszcze mam jedno pytanie.. Czy jest sens robić jeszcze raz badanie..? Tak gdzieś za tydzień.. Bo na prawdę mam mętlik w głowie Nie wiem dlaczego ta lekarka w laboratorium coś takiego mi powiedziała.. Przecież ona robi te badania bardzo często i zna się na wynikach.. Powiedziałam jej też o objawach. Natomiast mojej lekarce nic nie mówiłam, tylko pokazałam wynik. I od razu stwierdziła, że to nie ciąża.. Już sama nie wiem.. Może jest za mało hcg i dlatego taki wynik wyszedł..
Który dzień od stosunku robiłaś betę?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 15:22   #3746
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Który dzień od stosunku robiłaś betę?
Tzn tak.. Najpierw kochałam się 10 i 11 stycznia.. Ale też stosunek był tydzień później tj 17 i 18.. Od 7 biorę tabletki, ale nie wzięłam ich w 1 dc.. @ powinnam mieć ok 13-15..
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 15:29   #3747
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Pokaż wiadomość
Tzn tak.. Najpierw kochałam się 10 i 11 stycznia.. Ale też stosunek był tydzień później tj 17 i 18.. Od 7 biorę tabletki, ale nie wzięłam ich w 1 dc.. @ powinnam mieć ok 13-15..
Dla świętego spokoju można powtózyć betę po 14 dniach od drugiego stosunku.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 15:33   #3748
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dla świętego spokoju można powtózyć betę po 14 dniach od drugiego stosunku.
Aha.. Czyli jest możliwość, że nie mam jeszcze wystarczające ilości hcg aby test to wykrył..? Więc zrobie za tydzień najlepiej
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 15:39   #3749
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Pokaż wiadomość
Aha.. Czyli jest możliwość, że nie mam jeszcze wystarczające ilości hcg aby test to wykrył..? Więc zrobie za tydzień najlepiej
Jeśli zapłodnienie nastąpiłoby po drugim stosunku no to jeszcze może być xdziebko za wcześnie, bo to by było dopiero 10 dzień po stosunku, a jakieś 7-8 po zagnieżdżeniu, więc jeszcze możesz powtórzyć.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 16:14   #3750
kasiolkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 88
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Hej Wam, jaka Beta powinna być w ciaży w 25 dc? 5-50 czy 5-400? Bo gdzieś poczytałam i teraz nie wiem, czy to już do 4 tygodnia (bo jeszcze nie jest skończony) czy do 3 tygodnia? Jutro odbieram wyniki i chciałabym coś już wiedzieć.

Pozdrawiam
kasiolkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.