Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-25, 21:26   #3721
toyotka1
Raczkowanie
 
Avatar toyotka1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 154
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
Witam
toyotka1akurat tam pracuję, i tym się zajmuję właśnie skojarzyłam Cię, miasto też mi pasowało. Tak więc nic się nie martw Świat naprawdę jest bardzo mały
Dziękuję za oponki-są super No i przede wszystkim dziękuję za liścik z pozdrowieniami-bardzo mi było milutko
toyotka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 21:38   #3722
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny.Mozecie mi powiedziec ile wczesniej trzeba zamowic TORT?Pytalam sie wczesniej ale chyba nikt nie zauwazyl

Macie w czwartek?
Tak w czwartek! Jak zamawialismy sale to juz nie bylo sobotnich terminow w okresie kwiecien-pazierrnik. Wiec bylo do wyboru albo listopad albo jakis czwartek. Ale czwartek tez dobry
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 21:45   #3723
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Idę lulać, dobranoc
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 21:45   #3724
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość

motley tak w ogole to dziekuje za odpowiwedzi dotyczace moicy pytan co do centrum ptak
o to miłe ale w końcu od tego jest forum

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Też szukałam tej czcionki, ale niestety jest płatna na zagranicznych stronach i chyba nie ma polskich znaków. Bardzo ładna jest Chopin Script, mam na swoich zaproszeniach na zewnątrz i można darmowo pobrać
dzięki, jutro w pracy sobie na nią spojrzę
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 22:03   #3725
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez MagdaZb Pokaż wiadomość
zaproszenia niebawem zamówimy
jak myślicie które są ładniejsze??

http://allegro.pl/item559962078_cudn...ja_gratis.html
http://allegro.pl/item555304234_mima...a4_nadruk.html

Pierwsze.
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 01:13   #3726
kotekMamrotek
Raczkowanie
 
Avatar kotekMamrotek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 173
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

dobry wieczór! juz pewnie wszystkie spicie a ja buszuje po wizażu
wczoraj mi wyszły trzy łosie na droge , myslałam że zawału dostane! stały i stały a ja sie spozniłam do kosmetyczki


Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
No ja wlasnie jestem po medycynie lab.


wszystko powinno sie lykac o odpowiednich porach. kwas foliowy najlepiej lykac rano z witaminami

Podobnie np. jest z cynkiem (jakbyscie mialy, tfu tfu) problem z zajsciem w ciaze to zarowno Wy jak i wasi TZ powinniscie wtedy lykac preparaty cynku (u kobiet na produkjce kom. jajowych a u mezczyzn do produkcji spermy). No i trzeba pamietac by cynk lykac tylko wieczorem, z posilkiem lub do 1,5 h po ostatnim posilku i do tego z witamina A, bo to ulatwia jego wchlanianie. cynk sprzyja pracy limfocytow, a tym samym zapobiega infekcjom
a mój kwas leży juz 2 miesiace w szafie i jakoś nie moge się zdecydowac kiedy zaczać brać, ale już teraz wszystko wiem

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
jaga - nie ma to jak rada fachowca

Podliczam wlasnie moje podatki i pity za zeszly rok.... a ze nie zarobilma za duzo to moze jakis zwrot dostane no to licze !
ja też pitami zawalona. znajomi podrzucaja mi codziennie zeby ich rozliczyc oczywiscie

Cytat:
Napisane przez MagdaZb Pokaż wiadomość
hey dziewczynki
bylismy dzisiaj z tż przymierzać obrączki
początkowo chciałam zwykłe klasyczne zaokraglane a teraz wogole zmienilam zdanie, chce proste ja tak mam:P nio i pewnie za jakiś tydzień pójdziemy już zamówić je, cenowo nie jest znowu tak źle

od 2 dni próbujemy załatwić prekany, ale cały czas nikogo nie ma jest czynne do 17 a nam dzisiaj przy obrączkach to zeszło z godzinke i nie zdąrzylismy, ale zajęcia zacyznaja sie w druga trzecia i czwartą środę w miesiącu, nio i bezpłatne są, ale oczywiscie opłata na jakieś podręczniki jest 50zł

baja_86 plener ekstraaaa, bardzo orginalny i fajny pomysł

zaproszenia niebawem zamówimy
jak myślicie które są ładniejsze??

http://allegro.pl/item559962078_cudn...ja_gratis.html
http://allegro.pl/item555304234_mima...a4_nadruk.html
mnie podobają sie najbardziej pierwsze.

Dziękuję za diete,wygląda na niezbyt skaplikowaną....spróbuje na pewno. Do zrzucenia mam ze trzy ilo. Co do obrączek to mój TŻ ma 17 a ja 14 hahahh malutki on caly hehhehe.
Postanwiłam dzisiaj że zrobie menu na stoły ale tak na 6 osób jedne menu zeby sie nie wykosztowac za bardzo.
Z moimi zaproszeniami to cyrki wychodza ale na szczeście jutro już beda, przynajmniej tak mnie zapewniali. Nie mieli przelewu, wysłałam im skan na szczescie odnalezli się w swoim balaganie , a dzis zawracali mi glowe z nr faktury...co było zbędne. Pełen profesjonalizm brawo żeby dwa tygodnie formalnosci załatwać.
dobra i ja idę spać dobranoc ....
__________________
jesteśmy ze sobą od 28-04-2006
zaręczyny 28-04-2008
ten szczególny dzień 06-06-2009 o 16.oo
kotekMamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 06:02   #3727
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

dzien dobry kobitki
jeju co za pogoda... u Was tez pada i zaczyna sie rotapaiac to wszystko.... Heh, nie chce mi sie do pracy isc , ale niestety
Miłego dnia i nie smarowac za duzo, bo wieczorem nie zdążę nadrobic
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 06:40   #3728
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

U MNIE OD DZIS STUDNIOWKA DO WESELA



Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
dzien dobry kobitki
jeju co za pogoda... u Was tez pada i zaczyna sie rotapaiac to wszystko.... Heh, nie chce mi sie do pracy isc , ale niestety
Miłego dnia i nie smarowac za duzo, bo wieczorem nie zdążę nadrobic
Misqa - to Ty masz 99 dni
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 07:12   #3729
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

mnie zostało 184 dni...jak ten czas leci, jak ustawiałam suwaczka na pulpicie to było 230 dni, a teraz juz 184.... nawet nnie wiem co robilam też te wszystkie dni, a wydaje mi się, jakby to było wczoraj

dostaliśmy wczoraj z TŻtem zaproszenie na ślub i wesele mojej dobrej koleżanki... 23 maja i taka byla rozmowa między nami wczoraj:
ja: Kochanie, będziesz mi musiał sukienkę kupić...
TŻ: a po co? w tej bordowej ładnie wyglądasz
ja: no tak, ale obskoczylam 3 wesela w niej....
tż: ale tak Ci w niej ładnie....
ja: no tak, ale zasada jest taka, że jak idziesz w tej samej sukience, to musisz partnera przynajmniej mieć innego
tż: hmmmmm..... to może w przyszłym miesiacu pójdziesz z Anią na zakupy?

Ania to moja przyjaciółka/świadkowa/jak Siostra hehe no i tak się załatwia facetów

co do obrączek, ja mam rozmiar 17 (paskidne grube paluchy) a tż 26
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 07:24   #3730
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez MagdaZb Pokaż wiadomość
zaproszenia niebawem zamówimy
jak myślicie które są ładniejsze??

http://allegro.pl/item559962078_cudn...ja_gratis.html
http://allegro.pl/item555304234_mima...a4_nadruk.html

Bardzo podobają mi się te pierwsze, tez myślę o takich Tylko mam watpliwość, czy ta kokardka nie zgniecie się i nie straci fasonu jak będzie w kopercie???

Ja mam tort w cenie sali...pozostaje mi tylko wybrac smak
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 08:08   #3731
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cześć dziewczyny . Zagladam rzadko, mam nadziej, że mi to jakoś wybaczycie.
W tym tygodniu razem z TZ wzieliśmy wolne i pozałatwialismy sporo spaw. Byliśmy też juz w USC. We wtorek idziemy podpisac formularz, a potem, to jzu tylko z gorki. Ciasta zamówilismy juz w cukierni. Obraczki również wybraliśmy, z tego co widze, to mamy bardzo małe paluszki, bo ja 10,5 , a mój TZ 16. Wybraliśmy takie zwykle proste, płaskie i gladkie. Szerokość 5,5 mm, a grubość 1,3 mm. Robimu u zlotnika, wiec wszytsko mozemy sobie sami dobrać. Welon który zamówiłam na allegro jest bardzo piękny, tylko moja mama mówi, ze troche krotki 35/55. Mi sie poodba, jest fajny puszysty i taki bujny- tzn. duzo jest tiulu i ladnie się układa. Jeśli bedzie wpięty bardzo nisko, to sięga troche powyżej pasa. Chcemy wysłaś zaproszenia na 2 miesiace przed slubem ( slub 2 maja). Mamy juz zrobione pierwsze, teraz tylko powpisywac nazwiska, podrukowac, poskładac, poprzyklejać co trzeba i bedzie gotowe . Jeśli któras z Was bedzie uzywala kleju magic, to ostrzegam, ze jest widoczny na przyklejanej tasiemce. Czego sie nie spodziewalam, poniewaz po wyschnięciu robi sie przezroczysty, a mimo tego zostaja po nim plamy. Przykleiliśmy tylko kokardkę pod spodem, a nie cała tasiemkę, która jest owinięta wokoł zaproszeń. Nie mam aktualnie aparatu, wiec nie moge zrobić zdjęć. Winietki i etykiety na butelki chce zrobic w tym samym stylu co zaproszenia, jak bede miała komplet, to postaram sie o fotkę.
A jak Wasze przygotowania?
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 08:09   #3732
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Hej!!!
Włącznie na TVN bo będzie fajny materiał o wpadkach weselnych chociaż żadnej z nich nie chciałabym mieć.
Boże dziś jakaś masakra w nocy!!!! Śnił mi się mój ślub chyba z 10 razy!!!! I jak było coś nie tak to sobie w głowie mówiłam nooo nie coś się nie udało od nowa... i na nowo ślub i chyba tak z 10 razy!!!!!!
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 08:11   #3733
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez ravserge80 Pokaż wiadomość

SUPER!!!my tez w takich samych miejscach wybralismy plener, ale przypadek!!! super wybor tyle ze pole nie bedzie zaorane jeszcze, bo czerwiec wiec bedziemy buszowac w zborzu i obok jest pole z rzepakiem i makami, wyglada bosko na zdjeciach widzialam u naszego fotografa, bo jedna para juz tam miala mmmmm

no to masz problem bo wszytskie pysznie brzmia mniaaaaam koniecznie powiedz na jakie sie zdecydujesz ostatecznie a wogole to super pomysl zeby kazde pietro bylo inne!!!
dzień dobry Moim marzeniem zaraz po ślubie w listopadzie lub w zimie, był ślub wtedy kiedy jest właśnie zboże na polach, te kłosy, maki i chabry to bajka wychodzi na zdjęciach, ale że nijak śniegu z kłosami nie szło połączyć to mam w październiku i myślę, że będzie piękna Polska Złota Jesień i będzie kolorowo

A torty to myślę, że na pewno jeden czekoladowy-bo mój ulubiony, drugi to ni wiem, ale trzecie piętro chyba jednak z tą bitą śmietaną i owocami, bo on jest bez alkoholu i pewnie dla matek karmiących (prawie wszystkie żony kuzynów jak na złość będą jakieś 3-4 miesiące po rozwiązaniu) i w ogóle dziewczyn w ciąży ( a też się takie zdarzą na pewno jak znam życie) to chyba będzie odpowiedniejszy

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
ja: Kochanie, będziesz mi musiał sukienkę kupić...
TŻ: a po co? w tej bordowej ładnie wyglądasz
ja: no tak, ale obskoczylam 3 wesela w niej....
tż: ale tak Ci w niej ładnie....
ja: no tak, ale zasada jest taka, że jak idziesz w tej samej sukience, to musisz partnera przynajmniej mieć innego
tż: hmmmmm..... to może w przyszłym miesiacu pójdziesz z Anią na zakupy?
wow, no pięknie powiedziane Muszę kiedyś to wykorzystać
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 08:24   #3734
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie pasuje, będzie się odbijać różnica koloru i suknia może wydać się brudna nawet jeżeli będzie to jasny ecri. Ale niech się wypowie reszta dziewczyn
Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
no ja mam właśnie taką suknię, ale welonu nie będę mieć białego bo różnica będzie widoczna bardzo, kupię welon ecru. Białe welony są przeważnie śnieżnobiałe i dlatego nie pasują do ecru.
Cytat:
Napisane przez idzia111 Pokaż wiadomość
Wg mnie bialy absolutnie odpada. Mam suknie ecri i welon też. Przy białym suknia wyglada jak brudna.
Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
jasny ecru czyli ivory lub jak kto woli perla lub kolor smietankowy. Uwazam, ze do takiego koloru sukni pasuje welon tylko w takim kolorze. Bialy welon spodowuje, ze suknia bedzie sie wydawala brudna, natomiast welon ecru wydas sie przy sukni brudny. Wiem bo sama sprawdzalam, bo sama mam taka suknie. Welon w kolorze perlowym jest normalnie do zdobycia w salonach slubnych. W internecie raczej nie do zdobycia.
No to sie załamałam mam taki śliczny welon... Nie wiedziałam , że są też welony w kolorze perły muszę porównać z bliska suknię i welon i wtedy zobaczymy...

Wczoraj byłam u krawcowej. Przymierzyłam jeszcze raz suknie i ani kroku nie mogłam zrobić... dopiero babeczka wszystko popodwijała, prowizorycznie podpięła tren i się udało O całe dwie dolne falbany trzeba ją skrócić, ale od razu widać ze trafiłam do profesjonalistki. Dodatkowo zrobi dwa miejsca do podpięcia trenu zeby lepiej się trzymało (miałam tylko jedno miejsce). Zapłacę 120 zł Z tydzień odbiór. Tak mi sie udało bo pani powiedziała, ze marzec i kwiecień to szyje non stop alby albo suknie komunijne.


Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Ma któraś z Was taką czcionkę jak w tych zaproszeniach?
Super jest ta czcionka

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
My chcemy na ciemnym biszkopcie z bitą śmietaną i wiśniami
pychota, uwielbiam torty czekoladowe np. węgierski

Cytat:
Napisane przez MagdaZb Pokaż wiadomość
hey dziewczynki
zaproszenia niebawem zamówimy
jak myślicie które są ładniejsze??
mi sie nie podobają rulony za to pierwsze bardzo ładne



Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
U MNIE OD DZIS STUDNIOWKA DO WESELA
U mnie studniówka będzie w prima aprilis
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 08:39   #3735
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Też szukałam tej czcionki, ale niestety jest płatna na zagranicznych stronach i chyba nie ma polskich znaków. Bardzo ładna jest Chopin Script, mam na swoich zaproszeniach na zewnątrz i można darmowo pobrać


Basiu, jeśli chcesz to wyślę Ci mój szablo i sobie tylko zmienisz tekst Mam już ustawione na zgięcie zaproszenia. podaj mi email na PW
Anuulaa mogła bym tez prosic o ten szablon? Bo tez będę robiła zaproszenia w tym formacie

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
mnie zostało 184 dni...jak ten czas leci, jak ustawiałam suwaczka na pulpicie to było 230 dni, a teraz juz 184.... nawet nnie wiem co robilam też te wszystkie dni, a wydaje mi się, jakby to było wczoraj

dostaliśmy wczoraj z TŻtem zaproszenie na ślub i wesele mojej dobrej koleżanki... 23 maja i taka byla rozmowa między nami wczoraj:
ja: Kochanie, będziesz mi musiał sukienkę kupić...
TŻ: a po co? w tej bordowej ładnie wyglądasz
ja: no tak, ale obskoczylam 3 wesela w niej....
tż: ale tak Ci w niej ładnie....
ja: no tak, ale zasada jest taka, że jak idziesz w tej samej sukience, to musisz partnera przynajmniej mieć innego
tż: hmmmmm..... to może w przyszłym miesiacu pójdziesz z Anią na zakupy?

Ania to moja przyjaciółka/świadkowa/jak Siostra hehe no i tak się załatwia facetów

co do obrączek, ja mam rozmiar 17 (paskidne grube paluchy) a tż 26
Jak ja ustawiałam suwaczka było 11 miesięcy i kilka dni, dziś juz 5 miesięcy

Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
Hej!!!
Włącznie na TVN bo będzie fajny materiał o wpadkach weselnych chociaż żadnej z nich nie chciałabym mieć.
Boże dziś jakaś masakra w nocy!!!! Śnił mi się mój ślub chyba z 10 razy!!!! I jak było coś nie tak to sobie w głowie mówiłam nooo nie coś się nie udało od nowa... i na nowo ślub i chyba tak z 10 razy!!!!!!
Oglądam tez często miewam takie sny, że jak coś nie wyjdzie to od nowa- jakby to była próba slubu
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb

Edytowane przez myszka_maj
Czas edycji: 2009-02-26 o 08:51 Powód: dopisek
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 08:43   #3736
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
baja_86 -piękną masz sukieneczkę, a jeszcze piękniej w niej wyglądasz. A miejsce na plener boskie


Dziewczynki nie uwierzycie...przechodziła m obok salonu, w którym upatrzyłam sobie sukienkę i myślę sobie, że zajrzę przez szybę czy jest.. patrzę, a jej nie ma... weszłam szybko do salonu i pani powiedziała, że tydzień temu ktoś kupił. Mam nadzieję, że będą umieli uszyć taką samą... bo i tak ta nie była dobra, bo jakieś 4 rozmiary za duża
dziękuje Aniu
Na pewno uszyją Ci tą sukienkę

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość
a w jakim programie to robisz?
Ja robiłam swoje w programie graficznym ale np. w wordzie rozwiń sobie pasek narzędzi "rysowanie" i umieść teksty w polach tekstowych (ikonke zaznaczyłam strzałką). Takie pole możesz dowolnie ustawiać na stronie. Zostawiłam ramkę żebyś widziała ale oczywiście można usunąć obramowanie. Te pola na rysunku ustawione są właśnie w trzech różnych kolumnach.
Mam nadzieję, że troszkę pomogłam.
w starym poczciwym wordzie dzięki za olśnienie, zupełnie zapomniałam, że tak też to można zrobić

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
ale jestem padnieta

jutro lece :O zaczynam sie denerwowac....
udanego lotu i przyjemnego buszowania po sklepach

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Też szukałam tej czcionki, ale niestety jest płatna na zagranicznych stronach i chyba nie ma polskich znaków. Bardzo ładna jest Chopin Script, mam na swoich zaproszeniach na zewnątrz i można darmowo pobrać


Basiu, jeśli chcesz to wyślę Ci mój szablo i sobie tylko zmienisz tekst Mam już ustawione na zgięcie zaproszenia. podaj mi email na PW
z wielką przyjemnością skorzystam z pomocy

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
U MNIE OD DZIS STUDNIOWKA DO WESELA
no to szalejemy To Twoje ostatnie 100 dni w stanie wolnym

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
mnie zostało 184 dni...jak ten czas leci, jak ustawiałam suwaczka na pulpicie to było 230 dni, a teraz juz 184.... nawet nnie wiem co robilam też te wszystkie dni, a wydaje mi się, jakby to było wczoraj

dostaliśmy wczoraj z TŻtem zaproszenie na ślub i wesele mojej dobrej koleżanki... 23 maja i taka byla rozmowa między nami wczoraj:
ja: Kochanie, będziesz mi musiał sukienkę kupić...
TŻ: a po co? w tej bordowej ładnie wyglądasz
ja: no tak, ale obskoczylam 3 wesela w niej....
tż: ale tak Ci w niej ładnie....
ja: no tak, ale zasada jest taka, że jak idziesz w tej samej sukience, to musisz partnera przynajmniej mieć innego
tż: hmmmmm..... to może w przyszłym miesiacu pójdziesz z Anią na zakupy?

Ania to moja przyjaciółka/świadkowa/jak Siostra hehe no i tak się załatwia facetów

co do obrączek, ja mam rozmiar 17 (paskidne grube paluchy) a tż 26
no to ładnie załatwiłaś Tz

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Jeśli któras z Was bedzie uzywala kleju magic, to ostrzegam, ze jest widoczny na przyklejanej tasiemce. Czego sie nie spodziewalam, poniewaz po wyschnięciu robi sie przezroczysty, a mimo tego zostaja po nim plamy. Przykleiliśmy tylko kokardkę pod spodem, a nie cała tasiemkę, która jest owinięta wokoł zaproszeń. Nie mam aktualnie aparatu, wiec nie moge zrobić zdjęć. Winietki i etykiety na butelki chce zrobic w tym samym stylu co zaproszenia, jak bede miała komplet, to postaram sie o fotkę.
A jak Wasze przygotowania?
no ja wczoraj wlaśnie zmieniłam koncepcje zaproszenia, żeby uniknąć klejenia, bo rzeczywiscie Magic choć mocny to zostawiślady na wstążkach

Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
Hej!!!
Włącznie na TVN bo będzie fajny materiał o wpadkach weselnych chociaż żadnej z nich nie chciałabym mieć.
Boże dziś jakaś masakra w nocy!!!! Śnił mi się mój ślub chyba z 10 razy!!!! I jak było coś nie tak to sobie w głowie mówiłam nooo nie coś się nie udało od nowa... i na nowo ślub i chyba tak z 10 razy!!!!!!
ale sen
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 08:57   #3737
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cześć wszystkim
Cytat:
Napisane przez MagdaZb Pokaż wiadomość

zaproszenia niebawem zamówimy
jak myślicie które są ładniejsze??

http://allegro.pl/item559962078_cudn...ja_gratis.html
http://allegro.pl/item555304234_mima...a4_nadruk.html
Zdecydowanie te pierwsze.

My dzisiaj idziemy na przymiarkę obrączek - zobaczymy co to wyszło A jutro do Torunia na poszukiwanie garniturka
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 09:04   #3738
aloy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 298
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
Hej!!!
Włącznie na TVN bo będzie fajny materiał o wpadkach weselnych chociaż żadnej z nich nie chciałabym mieć.
Boże dziś jakaś masakra w nocy!!!! Śnił mi się mój ślub chyba z 10 razy!!!! I jak było coś nie tak to sobie w głowie mówiłam nooo nie coś się nie udało od nowa... i na nowo ślub i chyba tak z 10 razy!!!!!!
no to się namęczyłas w nocy...
a ja powiem że nie mam snów związanych ze ślubem, jeszcze nie. Najwyżej jak bardzo zaczynam się stresować to nie moge w nocy spać... a mi zostało 2 miesiące i 5 dni o ile dobrze policzyłam
__________________
02.05.2009 godz 17.00

Ola 19.10.2009
aloy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 09:11   #3739
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

A my jutro idziemy pierwszy raz na nauki Ech...zobaczymy co tam ciekawego się będzie działo

Wczoraj łaziliśmy z TŻ po mieście pooglądać garnitury...wszędzie są jeszcze kolekcje zimowe i dopiero na przełomie marca/kwietnia będą wiosenno letnie kolekcje ( Mój TŻ chce jasno stalowy garnitur z tych takich z połyskiem )

Co do snów...widze, że nie jestem sama ...ostatnio co noc śni mi się ślub i za każdym razem się tak umęczę, bo coś jest nie tak...ufffff
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 09:31   #3740
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Ja też często mam sny związane ze ślubem i zawsze coś jest nie tak. A to czarne buty, brak butów, rozwalona fryzura itd. Ostatnio było dwugodzinne spóźnienie do kościoła i płakałam że już wszyscy na pewno sobie poszli Jeszcze 4 miesiące i koszmary się skończą
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 09:35   #3741
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez kabimba Pokaż wiadomość
a my sie zapisaliśmy na kurs "Wedding Dance" , zobaczymy co to z tego bedzie.
azzis i aloy postraszyli mnie ze bedziemy miały starsze kwiaty w bukiecie, bo 1ego giełdy nieczynne, nie wiecie czy 1 dzień robi różnice ?
Też o tym myślałam... No ale cóż zrobić? Ja mam nadzieję, że jakoś je będą dobrze przechowywali i wytrzymają. Z resztą chyba w kwiaciarniach nie mają dostaw codziennie zwłaszcza w mały miastach (jak u mnie). Więc chyba nie będzie aż tak wielkiej różnicy.
Ja się tam nie łamię
Cytat:
Napisane przez toyotka1 Pokaż wiadomość
Witam
Zamawiasz w tej Stokrotce?
Tak
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 09:44   #3742
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

ja swój bukiet będe trzymać w lodówce myslę że do sesji zdjęciowej wytrzyma.
I mam nadzieję że wasze kwiaty na slub będą ładnie wyglądac.
Przecież w kwiaciarni kwiaty super wyglądają a nie stoją tam 1-2 dni, tylko dłużej. chłodek robi swoje
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 09:49   #3743
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Ja będę kupować kwiaty w hurtowni i z tego co się orientowałam to mają tam dostawy dwa razy w tyg, więc też nie są codziennie świeże tylko właśnie przechowywane w chłodzie
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 10:02   #3744
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

cześć
No Maggie1983 no to we dwie bedziemy mieć tą studniówkę u mnie również 100 dni
No ja niestety dzisiaj nie mam siły a dokładnie nie mam jej od niedzieli , nie wysypiam się TŻ daje takie koncerty w nocy że nie da rady spać a nawet zasnąc, i nic nie daje gwizdanie szturchanie no i co najgorsze nie moge zaciągnąć go do lekarza, chociaż żeby poszedł do laryngologa to może by sprawdził czy mu coś tam sie nie robi, ale nie on nie pójdzie, bo on poprostu chrapie i już i nic się na to nie da poradzić ( to jego słowa) a mnie szlak trafić chce , dzisiaj w nocy to pojechałam do rodziców bo nie dawałam rady , jakby teściowej nie było to poszłabym do drugiego pokoju a tak to musiałam wsiąść do samochodu i heja do rodziców, dobrze że bliziutko mieszkają. Mama nie była jakoś szczególnie zdziwiona wiedziała że tylko z dwóch powodów mogłam przyjechać, albo sie pokłóciliśmy albo TŻ daje koncerty w nocy, no ale jak mnie zobaczyła w jakim stanie jestem to odrazu powiedziała że już wie dlaczego przyjechałam. W domu normalnie jak sie przebudziłam to nie wiedziałam gdzie jestem, szukałam TŻ rękami, do tego wszystkiego jakieś koszmary mi sie sniły ale nie wiem czy slubne ale były straszne
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 10:16   #3745
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

dzien dobry
Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
dzien dobry kobitki
jeju co za pogoda... u Was tez pada i zaczyna sie rotapaiac to wszystko.... Heh, nie chce mi sie do pracy isc , ale niestety
Miłego dnia i nie smarowac za duzo, bo wieczorem nie zdążę nadrobic
u mnie tez pada okropna ta pogoda
Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry


udanego lotu i przyjemnego buszowania po sklepach
no dzieki dzieki
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 10:19   #3746
aloy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 298
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

U mnie też pada... a jeszcze 2 dni temu soneczko swieciło brzydką mamy dzisiaj pogodę
__________________
02.05.2009 godz 17.00

Ola 19.10.2009
aloy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 10:19   #3747
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

My zaproszenia chcemy w formie rulonów. Zamawiała któraś z Was takie na allegro?
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 10:35   #3748
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Dzień dobry
u mnie te z paskudna pogoda, pada cały czas, ale słyszałam w TV, że już w niedzielę ma być wiosna

Myszko_maj, wyślij mi na PW swój email, to prześlę ten szablon;
Baju, Strobilusko, Wam też wyślę, ale tak po 13, bo teraz jestem na uczelni i nie ma przy sobie tego

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
ja swój bukiet będe trzymać w lodówce myslę że do sesji zdjęciowej wytrzyma.
I mam nadzieję że wasze kwiaty na slub będą ładnie wyglądac.
Przecież w kwiaciarni kwiaty super wyglądają a nie stoją tam 1-2 dni, tylko dłużej. chłodek robi swoje
No ja tez muszę jakoś utrzymac bukietm, ale chyba bym nie ryzykowała z lodówka, bo po wyjściu z takiego chodu na upał kwiaty od razu padną.
Kliwus, coś Ciebie dawno nei było:P
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 10:38   #3749
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Dzięki anuulaa w takim razie poczekam


Dziewczyny stroiła któraś z was kiedyś samochód? Bo tak się zastanawiam czy taka
9 m rolka organzy starczy żeby ułożyć ją na masce w lit. V. Wiadomo, że to zalezy od auta, ale powinna starczy, co myślicie?
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 10:41   #3750
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Dzięki anuulaa w takim razie poczekam


Dziewczyny stroiła któraś z was kiedyś samochód? Bo tak się zastanawiam czy taka
9 m rolka organzy starczy żeby ułożyć ją na masce w lit. V. Wiadomo, że to zalezy od auta, ale powinna starczy, co myślicie?
Pewnie, że starczy i jeszcze zostanie
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.