Kwietniówki 2019 - cz. 3 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-06, 18:50   #3721
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Haha właśnie tak sobie pomyślałam, że Pajka i tak długo się uchowała bez bakterii
Czyli to żaden fenomen, ok, już się uspokajam

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 18:57   #3722
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Od tego jesteśmy
Aż mi się nasuwa: "Ta co nie ma/miała bakterii w moczu niech pierwsza rzuci kamieniem"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahah ja nie mialam do tej pory ale jeszcze wyniku z poniedzialku nie odebralam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 19:16   #3723
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Co wy macie z tym chodnikiem

My oddaliśmy moje auto do zrobienia blachy i trochę z tym zejdzie... Głupie pytanie ale czy korzystalybyscie normalnie z komunikacji miejskiej? Jakieś mam dziwne opory z tym brzuchem, a różnie z ludźmi bywa, z drugiej strony to jeszcze nie sama końcówka (aktualnie 33tc) i się czuję ok. Akurat mam w najbliższym czasie parę wyjść i zastanawiam się jak się organizować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale czego się boisz?

Ja czasem korzystam z mpk, zazwyczaj nie ma problemu z miejscem, a jak coś to sie idzie naprzod pod oznakowane miejsce dla kobiet w ciąży i emanuje brzuszkiem ;-) jak przyjdzie jechac na stojąco to gdzieś idę w kat i mocno się trzymam te kilka przystanków. Aaa i twarz w szalik bo choróbska są wokół nas
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Od tego jesteśmy
Aż mi się nasuwa: "Ta co nie ma/miała bakterii w moczu niech pierwsza rzuci kamieniem"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Hahah ja nie mialam do tej pory ale jeszcze wyniku z poniedzialku nie odebralam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha ja nie miałam, ale za niecałe 2 tygodnie idę badać ponownie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 19:27   #3724
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ja korzystam z komunikacji miejskiej. Nie boję się, jak jest miejsce to siadam a jak nie to stoję w kąciku i mocno się trzymam zeby nie szarpało
Ale w sumie na wieczorne przejażdżki się nie wybieram
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 19:40   #3725
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Właśnie chodziło mi o jazdę na stojąco, a jeszcze gorzej jakby trzeba było w tłumie i ewentualne zarazanie się od ludzi może jutro "zaryzykuje" autobus

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 19:51   #3726
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Pajka a boli Cie coś? Bakterie mogą być ale ja np. Przy podwyższonych leukocytach miałam robiony posiew i wyszła mi bakteria e coli i niestety trzeba było brać antybiotyk. Tylko mnie bolało i próbowałam leczyc się sama ale niestety bez antybiotyku się nie obeszło.

Coco ja dziś jechałam autobusem na szkole rodzenia, na szczęście mało ludzi sporo miejsc siedzących bo to na 18 także nie w godzinach szczytu ale też się już cykam teraz i chyba do lekarza tylko jak Tż będzie w pracy to będę jechać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 19:54   #3727
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Pajka a boli Cie coś? Bakterie mogą być ale ja np. Przy podwyższonych leukocytach miałam robiony posiew i wyszła mi bakteria e coli i niestety trzeba było brać antybiotyk. Tylko mnie bolało i próbowałam leczyc się sama ale niestety bez antybiotyku się nie obeszło.

Coco ja dziś jechałam autobusem na szkole rodzenia, na szczęście mało ludzi sporo miejsc siedzących bo to na 18 także nie w godzinach szczytu ale też się już cykam teraz i chyba do lekarza tylko jak Tż będzie w pracy to będę jechać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chciałam sprawdzić na pierwszej stronie kiedy masz tp... dlaczego Cię nie ma na pierwszej stronie ?!
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-06, 19:55   #3728
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ja jednak myślę że pierwsza do porodu będzie Justi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 19:57   #3729
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Pajka a boli Cie coś? Bakterie mogą być ale ja np. Przy podwyższonych leukocytach miałam robiony posiew i wyszła mi bakteria e coli i niestety trzeba było brać antybiotyk. Tylko mnie bolało i próbowałam leczyc się sama ale niestety bez antybiotyku się nie obeszło.

Coco ja dziś jechałam autobusem na szkole rodzenia, na szczęście mało ludzi sporo miejsc siedzących bo to na 18 także nie w godzinach szczytu ale też się już cykam teraz i chyba do lekarza tylko jak Tż będzie w pracy to będę jechać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie nic mnie nie boli...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 20:17   #3730
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Coco bo ja jakos późno dołączyłam stosunkowo, raz się zapytałam czy mnie dopiszecie ale to było pod koniec tamtej części i chyba nikt mnie nie zauważył 5.04 z miesiączki termin, z usg 30.03

Listopadowa no zobaczymy generalnie mi tak mówią że szyjka krótka , młody duży ale ja ani żadnych skurczy, brzuch to mam twardy u góry ale jakby caly czas a tak to chyba nieźle się czuje więc sama nie wiem.

Pajka to trzymaj się tego co mówią dziewczyny jak nie boli pij duzo, cytrynka, żurawina powtórz badania, skonsultuj z lekarzem jeszcze i pewnie będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 20:21   #3731
czarna_pantera90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera90
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 461
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Zawsze wychodzą mi bakterie w moczu powiedziałabym, ze jest to częstsze niż ich brak Pajka, nie czytaj internetow!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarna_pantera90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-06, 20:21   #3732
Lovelly44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 211
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Coco bo ja jakos późno dołączyłam stosunkowo, raz się zapytałam czy mnie dopiszecie ale to było pod koniec tamtej części i chyba nikt mnie nie zauważył 5.04 z miesiączki termin, z usg 30.03

Listopadowa no zobaczymy generalnie mi tak mówią że szyjka krótka , młody duży ale ja ani żadnych skurczy, brzuch to mam twardy u góry ale jakby caly czas a tak to chyba nieźle się czuje więc sama nie wiem.

Pajka to trzymaj się tego co mówią dziewczyny jak nie boli pij duzo, cytrynka, żurawina powtórz badania, skonsultuj z lekarzem jeszcze i pewnie będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo to ja mam 03.04 z Om i 30.03 z USG idziemy "łeb w łeb"

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Lovelly44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 20:45   #3733
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Coco bo ja jakos późno dołączyłam stosunkowo, raz się zapytałam czy mnie dopiszecie ale to było pod koniec tamtej części i chyba nikt mnie nie zauważył 5.04 z miesiączki termin, z usg 30.03

Listopadowa no zobaczymy generalnie mi tak mówią że szyjka krótka , młody duży ale ja ani żadnych skurczy, brzuch to mam twardy u góry ale jakby caly czas a tak to chyba nieźle się czuje więc sama nie wiem.

Pajka to trzymaj się tego co mówią dziewczyny jak nie boli pij duzo, cytrynka, żurawina powtórz badania, skonsultuj z lekarzem jeszcze i pewnie będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
E no to jak to tak to... Myślę, że pajeczka jak to doczyta to będzie tak miła i dopisze na fb też wbijaj jak masz ochotę, tylko musisz mi wysłać w pw link do twojego profilu

Kurde jestem mega ciekawa kto tu pierwszy się rozpakuje i kiedy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 20:56   #3734
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Co do komunikacji to ja korzystam ciągle. Oszalalabym w tych korkach wszędzie autem. Ja mam odwrotny problem bo za nic nie usiądę w syfiastym tramwaju (kto jechał krakowską trójką ten zrozumie), a wszyscy chcą mi ustępować miejsca - ile ja się natłumaczę za każdym razem że nie, dziękuję
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 21:11   #3735
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Kurcze pierwszy raz mi się zdarzyło, że mi przeciekło to coś z cycków przez stanik i na bluzkę. Chyba czas się przywitać z wkładkami laktacyjnymi Któraś też ma takie atrakcje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 21:24   #3736
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Mi nigdy nie wyszły bakterie w moczu.
Michacha no aż takich atrakcji to nie mam żeby przez stanik i koszulkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 23:53   #3737
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Możemy składać pozew zbiorowy Obecnie jest ciut większy ale tylko obwód i wyłącznie dlatego że dziecko rozpycha się w okolicy żeber. W miseczce bez zmian czyli słabiutko



Moja odkąd siedzi chora w domu to bijemy się z tż, kto jedzie na zakupy do lidla w ramach chwili dla siebie
Tak daje popalić że wymiękam. Weszła w wiek, w którym nic nie da sobie wytłumaczyć, za to sama zgrywa najmądrzejszą i ustawia wszystkich dookoła, jednym słowem nie przegadasz. Marzę o wolnym dniu i chwili w ciszy i spokoju żeby cokolwiek poza nią ogarnąć Tego posta piszę na raty od rana, a gdzie torba, pranie czy jakieś sprzątanie i reszta przygotowań do jej urodzin w ten weekend :/
Kupiłam dzisiaj stanik 80B. Katastrofa

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Jakbym przeszla 8km to by mi chyba Leo wypadl prosto na chodnik...

Swoja droga jak czytalam o tym schodzeniu glowy w kanal rodny to gdzies trafilam na tekst, co zrobic jak wypadnie raczka albo pepowina... Nie moglam przez ta wizje reki w kroku zasnac potem 😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymaj mocno

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Skad to znam!!! 😂



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Ja lubie psy ale nigdy nie wiadomo jak psiak zareaguje na dana osobe. My mamy psa mysliwskiego i ja mu nie ufam do konca. Bawia sie z Igorem ale jak nikogo nie ma w poblizu to psiur pozwala sobie na wiecej wobec Igora, a jak jest ktokolwiek dorosly w zasiegu jego wzroku to udaje anioła... 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dużo ludzi nie wie jak zareagować na psa. Rodzice też nie uczą tego dzieci i nagle się okazuje że dziecko widzi psa i zaczyna piszczeć i uciekać. To pies wtedy często goni albo zaczyna szczekać A psy są przeróżne...

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Co wy macie z tym chodnikiem

My oddaliśmy moje auto do zrobienia blachy i trochę z tym zejdzie... Głupie pytanie ale czy korzystalybyscie normalnie z komunikacji miejskiej? Jakieś mam dziwne opory z tym brzuchem, a różnie z ludźmi bywa, z drugiej strony to jeszcze nie sama końcówka (aktualnie 33tc) i się czuję ok. Akurat mam w najbliższym czasie parę wyjść i zastanawiam się jak się organizować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się zdarza, ale staram się unikać tłumów. Do przepełnionego tramwaju nie wsiądę Jak mam możliwość to idę na nogach, czasem zamawiam ubera

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Ale czego się boisz?

Ja czasem korzystam z mpk, zazwyczaj nie ma problemu z miejscem, a jak coś to sie idzie naprzod pod oznakowane miejsce dla kobiet w ciąży i emanuje brzuszkiem ;-) jak przyjdzie jechac na stojąco to gdzieś idę w kat i mocno się trzymam te kilka przystanków. Aaa i twarz w szalik bo choróbska są wokół nas Hahaha ja nie miałam, ale za niecałe 2 tygodnie idę badać ponownie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnio wracałam z Ujastka i tramwaj praktycznie był pusty. I wlazł jakiś student - śpik do pasa, nos czerwony, kaszle, prycha, chrząka. Oczywiście stanął koło mnie. Zebrałam się i zwiałam jak najdalej od niego

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Co do komunikacji to ja korzystam ciągle. Oszalalabym w tych korkach wszędzie autem. Ja mam odwrotny problem bo za nic nie usiądę w syfiastym tramwaju (kto jechał krakowską trójką ten zrozumie), a wszyscy chcą mi ustępować miejsca - ile ja się natłumaczę za każdym razem że nie, dziękuję
A co jest w tej trójce? Od 3 lat mało korzystam z komunikacji więc jestem chyba nie w temacie. Ale akurat trójka jedzie ode mnie pod dworzec

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Kurcze pierwszy raz mi się zdarzyło, że mi przeciekło to coś z cycków przez stanik i na bluzkę. Chyba czas się przywitać z wkładkami laktacyjnymi Któraś też ma takie atrakcje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi cieknie raczej nocą, ostatnio trochę delikatniej. W dzień mi się zdarzyła raz kropka na bluzce


Byłam dzisiaj na rzęsach. Pani mi pozwalała się odwracać z boku na bok. Raz sobie robiła przy jednym oku, raz przy drugim
Jutro jedziemy na zdjęcia. Nawet mężowi z tej okazji trzewiki wypastowałam
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 05:20   #3738
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzień dobry
Mi jeszcze ani kropla z piersi nie wyciekła a staniki mam 75J ten nieusztywniany trochę luźniejszy ale ten półusztywniany to w miseczce na styk jest teraz.

W ostatnich dniach brzuch zrobił mi się znacznie większy i mam juz taki sam problem na obu bokach, chyba Malucha uciskam bo na ktory bym się nie przewróciła to czuję przepychanie i kopniaki a wcześniej miałam tak tylko gdy leżałam na prawym. No ale widzę, że jest wysoko i jak trochę dłużej pochodzę to czuję raczej takue ciągnięcie ku górze
Podsumowując chyba urodzę jako ostatnia z Was
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 06:11   #3739
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzień dobry,

U mnie nic jeszcze z piersi nie cieklo, rozumiem, że nie jestem sama?

Byliśmy wczoraj z kotełami u weta na przegląd i odrobaczenie, koty gotowe na przyjęcie Malutkiej

Ja niby też jedna z pierwszych na liście do porodu, ale nie czuję żeby coś się ruszało.
Zero skurczy, nic nie boli, brzuch wysoko, może dobrze, bo jeszcze 3 pralki do zrobienia i torba do spakowania


Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miała któraś z Was po badaniu liczne bakterie w moczu? I śladowe leukocyty? Trochę zdygałam

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Ja miałam raz bakterie i leukocyty, bez żadnych innych objawów. Lekarka w luxmedzie już mnie chciała faszerowac zapobiegawczo antybiotykami, ale zrobiłam posiew i był czysty. Następny mocz też juz był ok, możliwe że coś się zanieczyscilo przy pobieraniu nie przejmuj się


Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Aaaaa, teraz to żadna z nas nie zaśnie
(No i co zrobić? Wepchnąć z powrotem? Uścisnąć dłoń? Założyć rękawiczkę, żeby nie zmarzło? )
ahahahah
Co za abstrakcja

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Właśnie chodziło mi o jazdę na stojąco, a jeszcze gorzej jakby trzeba było w tłumie i ewentualne zarazanie się od ludzi może jutro "zaryzykuje" autobus

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamaginekolog nakazuje koniecznie usiąść walcz o miejsce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-07, 06:17   #3740
czarna_pantera90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera90
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 461
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Mi jeszcze ani kropla z piersi nie wyciekła a staniki mam 75J ten nieusztywniany trochę luźniejszy ale ten półusztywniany to w miseczce na styk jest teraz.

W ostatnich dniach brzuch zrobił mi się znacznie większy i mam juz taki sam problem na obu bokach, chyba Malucha uciskam bo na ktory bym się nie przewróciła to czuję przepychanie i kopniaki a wcześniej miałam tak tylko gdy leżałam na prawym. No ale widzę, że jest wysoko i jak trochę dłużej pochodzę to czuję raczej takue ciągnięcie ku górze
Podsumowując chyba urodzę jako ostatnia z Was

U mnie tez pustynia
Wczoraj w pracy twardniał mi brzuch - może macica sobie ćwiczy? Zupełnie nie wiem jak odczuwa się skurcze, czy to jest w końcu to twardnienie brzucha czy nie...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarna_pantera90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 06:26   #3741
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Mi jeszcze ani kropla z piersi nie wyciekła a staniki mam 75J ten nieusztywniany trochę luźniejszy ale ten półusztywniany to w miseczce na styk jest teraz.

W ostatnich dniach brzuch zrobił mi się znacznie większy i mam juz taki sam problem na obu bokach, chyba Malucha uciskam bo na ktory bym się nie przewróciła to czuję przepychanie i kopniaki a wcześniej miałam tak tylko gdy leżałam na prawym. No ale widzę, że jest wysoko i jak trochę dłużej pochodzę to czuję raczej takue ciągnięcie ku górze
Podsumowując chyba urodzę jako ostatnia z Was
Ja już też nie wiem jak spać. Cały czas w sumie uskuteczniam spanie na lewym boku, ale ile można. Rano mam odciski na twarzy Na plecach czuje jakby ktoś na mnie usiadł, a jak się dzisiaj przekręciłam na prawo, bo na lewym jakiś niespokojny był, to poczułam taki ból, że myślałam że mi podbrzusze eksploduje. Nie wiem co to było. Wóciłam spowrotem na lewy. Ciężko mi już, chyba mam kryzys egzystencjonalny.

Mimo wszystko dzień dobry i udanego dnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 06:38   #3742
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzien dobry

Ja jakos spie w nocy ale latwo nie ma..

Pranie dzis poprasuje i umowilam sie na kawe z kolezanka popoludniu. To plan na dzis

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 06:57   #3743
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ja to dzis nawet ani razu na siku nie wstałam, Malutkiej w nocy kompletnie nie czuję więc śpię cały czas, no nie mogę narzekać na nocki

Chciałam uprac kocyki lullalove ręcznie a tu widzę właśnie na insta, że trzeba w pralce!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 07:00   #3744
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzień dobry☺
Wczoraj myślałam, że umrę tak mnie zgaga przed snem męczyła, nawet na półleżąco nie dałam rady zasnąć. Na szczęście jakoś się udało. Po raz pierwszy pomyślałam, że jednak można mieć już dość ciąży.

Plan na dziś - umycie pralki, nasze bieżące pranie, segregacja prania malutkiej i porządki w lodówce. Tego pierwszego się boje, nie wiem czy kiedykolwiek był w pralce czyszczoby filtr

Z piersi i mi nic nie wycieka. Kiedyś podczytałam na innym wątku jak przed porodem dziewczyny używają laktatora, czy to normalne? Bo ja nie rozumiem sensu w pobudzaniu laktacji przed porodem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 07:37   #3745
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Dzień dobry☺
Wczoraj myślałam, że umrę tak mnie zgaga przed snem męczyła, nawet na półleżąco nie dałam rady zasnąć. Na szczęście jakoś się udało. Po raz pierwszy pomyślałam, że jednak można mieć już dość ciąży.

Plan na dziś - umycie pralki, nasze bieżące pranie, segregacja prania malutkiej i porządki w lodówce. Tego pierwszego się boje, nie wiem czy kiedykolwiek był w pralce czyszczoby filtr

Z piersi i mi nic nie wycieka. Kiedyś podczytałam na innym wątku jak przed porodem dziewczyny używają laktatora, czy to normalne? Bo ja nie rozumiem sensu w pobudzaniu laktacji przed porodem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co wiem to nie powinno się nic w tym temacie kombinować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 07:51   #3746
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Dzień dobry☺
Wczoraj myślałam, że umrę tak mnie zgaga przed snem męczyła, nawet na półleżąco nie dałam rady zasnąć. Na szczęście jakoś się udało. Po raz pierwszy pomyślałam, że jednak można mieć już dość ciąży.

Plan na dziś - umycie pralki, nasze bieżące pranie, segregacja prania malutkiej i porządki w lodówce. Tego pierwszego się boje, nie wiem czy kiedykolwiek był w pralce czyszczoby filtr

Z piersi i mi nic nie wycieka. Kiedyś podczytałam na innym wątku jak przed porodem dziewczyny używają laktatora, czy to normalne? Bo ja nie rozumiem sensu w pobudzaniu laktacji przed porodem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co do pralki to powiem Ci, ze najpierw zawsze spuszczam puste pranie na 90° i wlewam sode oczyszczona i ocet do szuflady, wtedy tez troche filtr sie czysci i nie smierdzi tak. Potem filtr i wyciagam szuflade na proszek, ktora tez mocze w occie i sodzie... Ja tak robie raz na miesiac ale u mnie pralka idzie 4/5 razy w tygodniu...

Co do laktator... Nie gmeralabym bo mozna sie zapalenia dorobic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 08:11   #3747
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Hey. Ja też na dzisiaj mam ambitne plany. Sprzątanie pranie, bo dom zapuściłam.jeazcze obiad zrobić... Ale co z tego będzie to zobaczymy. Zależy od corki i mnie samej bo nocka okropna. Młoda budziła się 3 razy. Od 3.30 ja już spać nie mogłam.. Chodziłam, jadłam i dalej miałam ssanie i zasnąć nie mogłam. Udało się jakoś po 6 ale o 7 tz mnie obudził bo już wychodzil do pracy. Do tego czułam w nocy cmienie brzucha. To nie bol ale akie typowo okresowe cienie, które troche szło na plecy. I te twardnienia mam co raz częściej, to chyba skurcze braxtona. Teraz pije kawe. A tak mi się nic nie chce. Ledwo sie ruszam. Spojenie lonowe tak mnie boli ze jak się rozsiade to potem wstać nie moge i kuśtykam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Ja w pralce mam program do czyszczenia bebna. Ja z jakimś środkiem do tego przeznaczonym puszczam.
Nam zostało jeszcze dwa prania dzieciowe. W tym jedno z pokrowcem od fotelika. Także jedna tura z ubraniami i będę segregować układać i mogę torbę pakowac dla dziecka do szpitala i na wyjście.
Przez te dziecięce ubranka nas kosz się przesypuje. Mamy tylko dwie suszarki i długo będę to prac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 08:35   #3748
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Pranie mal7szka mam już w sumie ogarnięte. Tylko jeszcze przescieradła muszę kupić i w ciuchówku mama kupiła tak popularny kombinezon do spania (koszt 2 zł) to trzeba będzie to wyprać. Reszta już w komodzie poskładana. Swoją torbę też w 95% spakowałam.
Nie wiem czemu się tak pośpieszyłam - cyba z nudów
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 08:45   #3749
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dziewczyny nie znacie dnia ani godziny

Lepiej torbe miec spakowana bo np moja kolezanka miala zaplanowane cc w 39 tc bo maluszek byl ulozony posladkowo i nagle w 37 tc w nocy odeszly jej wody i od razu dostala skurcze, do szpital dojechala z rozwarciem na 6 cm wiec akcje miala niezla... Ponad 3 tygodnie przed tp wiec wiecie....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 08:45   #3750
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Co do pralki to powiem Ci, ze najpierw zawsze spuszczam puste pranie na 90° i wlewam sode oczyszczona i ocet do szuflady, wtedy tez troche filtr sie czysci i nie smierdzi tak. Potem filtr i wyciagam szuflade na proszek, ktora tez mocze w occie i sodzie... Ja tak robie raz na miesiac ale u mnie pralka idzie 4/5 razy w tygodniu...

Co do laktator... Nie gmeralabym bo mozna sie zapalenia dorobic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wyciągnęłam tą szufladkę i wyszorowałam mleczkiem i w5 z lidla, psikłam też tam do rury do środka, co do filtra to tragedii nie było aż jestem zaskoczona puściłam teraz dywaniki łazienkowe niech się przepłuka ta pralka.

Dobry pomysł z tym octem i sodą że też nie pomyślałam...Mamy bardzo twardą wodę, więc nie wszystko puściło z szufladki. Jakieś konkretne proporcje sody i octu? I jak długo moczysz? Jak się skończy prać to wymoczę samą szufladkę ;-)

U mnie też będzie powoli szło to pranie. Dzieciowe bym chętnie dziś puściła, ale nie ma szans. Jedno pranie dosycha na suszarce, drugie w kolejce, liczę, że chociaż posegreguje dziś ciuszki co z czym do prania ;-)

Aaa i żelazko muszę zamówić Które to jeszcze miały zamawiać? Nufcia, Michacha?? Zamówiłyście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-21 07:10:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.