Wszystko o Oriflame cz. II - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-28, 20:55   #3721
musique15
Przyczajenie
 
Avatar musique15
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Hej dziewczyny, mam pytanie.

Otóż, jak wygląda ta cała karta stałego klienta Oriflame? Co tam jest i do czego zobowiązuje (mnie dającą taką kartę) i co daje klientowi?

Proszę o odpowiedź, bo zastanawiam się, czy nie podarować czegos takiego kilku moim klientkom, gdyz zawsze robią duże zakupy, w kazdym katalogu. Ale tez nie chce miec az tak wielu strat . Czy to nie czasem umozliwia klientowi zakupy bez marzy? Nie mam pojęcia..

Pzdr

Edytowane przez musique15
Czas edycji: 2009-01-28 o 20:59
musique15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 21:23   #3722
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez musique15 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie.

Otóż, jak wygląda ta cała karta stałego klienta Oriflame? Co tam jest i do czego zobowiązuje (mnie dającą taką kartę) i co daje klientowi?

Proszę o odpowiedź, bo zastanawiam się, czy nie podarować czegos takiego kilku moim klientkom, gdyz zawsze robią duże zakupy, w kazdym katalogu. Ale tez nie chce miec az tak wielu strat . Czy to nie czasem umozliwia klientowi zakupy bez marzy? Nie mam pojęcia..

Pzdr
Jak chcesz, może być i bez marży
Klientka wpisuje 10 zakupionych przez siebie produktów. Ty ustalasz jakiś procent, np. 10 %. Jak zgromadzi 10 produktów, to dostanie upominek o wartości 10% ceny wszystkich produktów
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 22:30   #3723
izusia1234
Raczkowanie
 
Avatar izusia1234
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 132
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Zawsze uważałam firmę Oriflame za bardzo solidną, jednakże ostatnio trochę się przeliczyłam. Wysłali mi dwa razy niedziałające mp3- i dwa razy musiałam je odsyłać na własny koszt (najbliższa placówka znajduje się prawie 30 km od miejsca mojego zamieszkania). Co najśmieszniejsze- naliczyli mi za nie opłatę w wysokości 0,06 zł - parodia! Na szczęście udało mi się to szybko wyjaśnić i ta śmieszna kwota została anulowana. Teraz już miesiąc czekam na odesłanie mi już dobrego urządzenia. Mam nadzieję, że w końcu się doczekam i tym razem moje oczekiwania się spełnią.
Zawiodłam się pod tym względem na Oriflame (nie biorąc pod uwagę ciągłych braków), choć i tak bardzo lubię ich kosmetyki. Mam nadzieję, że odzyskają w pełni moje zaufanie!
izusia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 00:21   #3724
musique15
Przyczajenie
 
Avatar musique15
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Dziękuje bardzo za odpowiedź. Nie pomyślałabym, że to tak własnie jest z tą kartą.


A Oriflame? No cóż. Pewnie z każdym dniem firma ta przychyli nam coraz więcej swoich minusów i tzw. haków na jakimś kroku. Mnie w tej chwili denerwują najbardziej braki. A z tą mp3 to wspolczuje. Niezle sie musialas nadenerwowac.
musique15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 08:14   #3725
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

witam wszystkich,
z katalogu 2 potrzebuję tylko kilku rzeczy więc nie chce mi się ich zamawiać na dom i tak planuję na biuro żeby nie płacić za przesyłkę. Jest tylko jedno ale... biuro jest 50 km ode mnie... moja siostra uczy się w tym mieście, czy ona mogłaby mi odebrać paczkę??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 08:21   #3726
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez izusia1234 Pokaż wiadomość
Zawsze uważałam firmę Oriflame za bardzo solidną, jednakże ostatnio trochę się przeliczyłam. Wysłali mi dwa razy niedziałające mp3- i dwa razy musiałam je odsyłać na własny koszt (najbliższa placówka znajduje się prawie 30 km od miejsca mojego zamieszkania). Co najśmieszniejsze- naliczyli mi za nie opłatę w wysokości 0,06 zł - parodia! Na szczęście udało mi się to szybko wyjaśnić i ta śmieszna kwota została anulowana. Teraz już miesiąc czekam na odesłanie mi już dobrego urządzenia. Mam nadzieję, że w końcu się doczekam i tym razem moje oczekiwania się spełnią.
Zawiodłam się pod tym względem na Oriflame (nie biorąc pod uwagę ciągłych braków), choć i tak bardzo lubię ich kosmetyki. Mam nadzieję, że odzyskają w pełni moje zaufanie!
a co to jest te 30 km ?? ja dojeżdżam 40 km i jakoś nigdy mnie to nie denerwowało
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 09:05   #3727
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
witam wszystkich,
z katalogu 2 potrzebuję tylko kilku rzeczy więc nie chce mi się ich zamawiać na dom i tak planuję na biuro żeby nie płacić za przesyłkę. Jest tylko jedno ale... biuro jest 50 km ode mnie... moja siostra uczy się w tym mieście, czy ona mogłaby mi odebrać paczkę??
raczej tak... mi juz odbierali paczki i tata i kuzyn.... z tym że tacie dałam upowaznienie i karte oriflame chyba ..nie pamietam już, w każdym razie jakiś dokument potwierdzający ze on jest "ode mnie"
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 09:38   #3728
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

sama karta wystarczy
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 10:12   #3729
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
raczej tak... mi juz odbierali paczki i tata i kuzyn.... z tym że tacie dałam upowaznienie i karte oriflame chyba ..nie pamietam już, w każdym razie jakiś dokument potwierdzający ze on jest "ode mnie"
Dokładnie, sama karta wystarczy. Ostatnio chcialam upowaznic w filii TZ-ta i pan mi powiedzial że karta jest takim upoważnieniem. No i delikwent musi mieć przy sobie dowód tożsamości.
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 10:17   #3730
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Mnie paczki nie raz odbiera mama, pokazuje tylko dowód osobisty, ale możliwe że dają jej bo już ją i mnie znają xD
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 10:34   #3731
meggi126
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 344
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Witam!
Jezeli nie mam 100 pp , a mam np 50 pp to płacę za przesyłkę?? Zawsze biore na biuro . Proszę o odpowiedz.
meggi126 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 11:03   #3732
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez meggi126 Pokaż wiadomość
Witam!
Jezeli nie mam 100 pp , a mam np 50 pp to płacę za przesyłkę?? Zawsze biore na biuro . Proszę o odpowiedz.

doliczają Ci wtedy opłate detaliczną 5 zł...
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 11:03   #3733
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

do domu chyba sie płaci 10 zł a do biura chyba 5 zł tak jak w oddziale ze masz za mało punktów
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 11:22   #3734
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Opłatą za przesyłkę na biuro (poniżej 100pp) jest produkt, który możesz wybrać z listy w cenniku na stronie 2. No i dolicza się 5 zł opłaty detalicznej
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 11:40   #3735
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Dokładnie, sama karta wystarczy. Ostatnio chcialam upowaznic w filii TZ-ta i pan mi powiedzial że karta jest takim upoważnieniem. No i delikwent musi mieć przy sobie dowód tożsamości.
moja siostra jeszcze nie ma dowodu tożsamości, czy legitymacja szkolna może być??
jak bym zamawiała do domu to wiem że kosztowałoby mnie to 15 zł, a na biuro tow sumie nie wiem... trzeba sprawdzić
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 11:46   #3736
zagadka6
Wtajemniczenie
 
Avatar zagadka6
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: *Kraków*
Wiadomości: 2 116
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Link do katalogu ori dla tych którym nie udało się jeszcze pobrać.
Mi przed chwilą dopiero się udało także wrzucam na inny serwer
http://www.sendspace.pl/file/arv5mYrx/

Dziekuje bardzo
__________________
Jestem za trudna ktoś widocznie zmienił mnie
Jestem bez serca ktoś widocznie złamał je
zagadka6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 15:55   #3737
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Thumbs down Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Wyobraźcie sobie ze te mydelko Silk & Cashmere co mialo byc po 1,9 za zamowienie 2 kosmetykow z tej serii, mam na fakturze w oczekujących liczba:0.
koszmar!!! po co daja cos czego nie ma!!!

dam klientce w zamian jakies inne mydelko (jak dla mnie to nie problem) ale gdzie tu logika promocji: oferowac cos czego nie ma

Edytowane przez tabeh
Czas edycji: 2009-01-29 o 15:56
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 16:17   #3738
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
Nika a ten odcień Nude nowej pomadki to jest cielisty, czy nie ? bo poszukuję jakiejś cielistej pomadki w Oriflame ale znaleźć nie mogę, zamówiłam już z 10 różnych próbek ale są takie naturalne może 1 czy 2 taka jasna różowa ;/ a ja chciałam bardziej beż..ale taki prawdziwy cielisty...
jest cielista, jednak jeżeli oczekujesz pudrowego, bardzo jasnego efektu to raczej nie Ale na pewno najbardziej cielista ze wszystkich pomadek Oriflame, które miałam okazję wypróbować
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 16:57   #3739
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
Wyobraźcie sobie ze te mydelko Silk & Cashmere co mialo byc po 1,9 za zamowienie 2 kosmetykow z tej serii, mam na fakturze w oczekujących liczba:0.
koszmar!!! po co daja cos czego nie ma!!!

dam klientce w zamian jakies inne mydelko (jak dla mnie to nie problem) ale gdzie tu logika promocji: oferowac cos czego nie ma
mnie się też już tak kilka razy zdarzyło niestety
__________________
I live for the weekend. I live for hardstyles. I live for hardstyle baby!
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 17:50   #3740
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez yls Pokaż wiadomość
dziewczęta, gdzie znajdę numer listu przewozowego paczki na adres domowy??
chciałabym sprawdzić gdzie moja paczusia jest.
dziewczęta, pomożecie?
czekam i czekam a tu paczka nie przychodzi
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 18:01   #3741
potuptana
Raczkowanie
 
Avatar potuptana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 32
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez yls Pokaż wiadomość
dziewczęta, pomożecie?
czekam i czekam a tu paczka nie przychodzi
logujesz się na stronie Ori >> Klub Oriflame>>biznes>>raporty >> historia faktur>>pojawia Ci się lista faktur i na końcu linijki przy każdej fakturze masz 'przesyłka na adres domowy' klikasz na numerek i pokazuje Ci się fragment strony dhl 'śledzenie przesyłki krajowej' a tam masz napisane co z Twoją paczuszką się dzieje

Mam nadzieję, że pomogłam i że o to chodziło
potuptana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 18:26   #3742
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez potuptana Pokaż wiadomość
logujesz się na stronie Ori >> Klub Oriflame>>biznes>>raporty >> historia faktur>>pojawia Ci się lista faktur i na końcu linijki przy każdej fakturze masz 'przesyłka na adres domowy' klikasz na numerek i pokazuje Ci się fragment strony dhl 'śledzenie przesyłki krajowej' a tam masz napisane co z Twoją paczuszką się dzieje

Mam nadzieję, że pomogłam i że o to chodziło
dziękuję Dobra Kobieto

na stronie dhl- brak informacji o przesyłce.. Pan z DHLa mówi ze pewnie dopiero dziś została nadana i stąd brak informacji...
a ja mam odbiór na dziś .. oj nie ładnie!!!
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 18:36   #3743
Tomy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 147
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Ja mam tak samo. Odbiór na dziś i niestety ale na stronie dhl żadnych informacji a zazwyczaj jest tak, że jak sie info w dhl pojawi to przesyłka jest na następny dzień.
Raz sie spóźnili w grudniu chyba. A teraz to nie wiem, bo w dalszym ciągu mam brak info, więc nie wiem czy na jutro się wyrobią czy nie. Najbardziej pasowała mi właśnie przesyłka z dostawą na dzisiaj, tak jak to jest na stronie u mnie napisane, no ale na to to już szans raczej nie ma. Wkurza mnie to bo mam rózne plany i czasami staram sie poustawiać je tak, żebym mogła odebrać przesyłkę w domu no i właśnie dzisiaj mi pasowało idealnie a tu taka lipa.
__________________

Tomy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 19:21   #3744
potuptana
Raczkowanie
 
Avatar potuptana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 32
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez yls Pokaż wiadomość
dziękuję Dobra Kobieto
nie ma sprawy

heh widzę, że terminowość Ori też zaczyna szwankować .... u mnie są zwykle jeden dzień wcześniej i niby powinnam się cieszyć, ale często mnie wtedy nie ma w domu i muszę ścigać kuriera...
potuptana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 19:42   #3745
musique15
Przyczajenie
 
Avatar musique15
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Witajcie!

Dzisiaj odebrałam swoją paczkę i.. lekko się wkurzyłam.
Np. zamiast kremu do rąk z ta biała czekolada, dali mi żel pod prysznic. No ja rozumiem, żel o złotówkę droższy, wiec niby sie opłaca, ale nie moge dac klientce czegos, czego nie zamawiala.. Eh. Reklamacje zlozylam, a kiedy odbior tego kremu? W przyszly piatek.. <zla> Lepiej by bylo jakbym od nowa zamowila, bo w ciagu dwoch dni..;/
Albo lakier do paznokci - całe to opakowanko umalowane w tym lakierze ! Nosz kurcze. Wstyd dać cos takiego klientce!
Miałam trzy zamówienia na mus do powiek i ..powiem Wam, ze to calkiem niezle. Zobaczymy, jak dlugo sie utrzyma na powiekach - próbuję.
A "Delight" ? Mi się nawet podoba, przyjemny zapach, ale w sumie, nic takiego specjalnie ciekawego. Ładne, ale bez rewelacji.

Co sądzicie o szamponach Oriflame? Jakoś nigdy nie kupiłam dla siebie z oriflame, zawsze uzywalam innych, zaufanych. Jedeyne, jakie mam w domu, to męskie są szampony. A tak sie zastanawiam, może sprobować? Włosy mi się elektryzują i chyba kiedyś gdzieś tutaj czytałam, że ten jakiś na zimę (i odżywka tez była) byłyby dobre. Próbwałyscie?

Pzdr.
musique15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 19:58   #3746
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Musy do powiek Oriflame są super! Ja mam odcień perłowy i te cashmere pink i jest mega zadowolona więc śmiało można polecać Ja dostałam tylko dodatkowo jedną maseczkę do twarzy xD Ale to sprzeda się, albo sama zużyję
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 20:12   #3747
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez musique15 Pokaż wiadomość
Witajcie!

Dzisiaj odebrałam swoją paczkę i.. lekko się wkurzyłam.
Np. zamiast kremu do rąk z ta biała czekolada, dali mi żel pod prysznic. No ja rozumiem, żel o złotówkę droższy, wiec niby sie opłaca, ale nie moge dac klientce czegos, czego nie zamawiala.. Eh. Reklamacje zlozylam, a kiedy odbior tego kremu? W przyszly piatek.. <zla> Lepiej by bylo jakbym od nowa zamowila, bo w ciagu dwoch dni..;/
Albo lakier do paznokci - całe to opakowanko umalowane w tym lakierze ! Nosz kurcze. Wstyd dać cos takiego klientce!
Miałam trzy zamówienia na mus do powiek i ..powiem Wam, ze to calkiem niezle. Zobaczymy, jak dlugo sie utrzyma na powiekach - próbuję.
A "Delight" ? Mi się nawet podoba, przyjemny zapach, ale w sumie, nic takiego specjalnie ciekawego. Ładne, ale bez rewelacji.

Co sądzicie o szamponach Oriflame? Jakoś nigdy nie kupiłam dla siebie z oriflame, zawsze uzywalam innych, zaufanych. Jedeyne, jakie mam w domu, to męskie są szampony. A tak sie zastanawiam, może sprobować? Włosy mi się elektryzują i chyba kiedyś gdzieś tutaj czytałam, że ten jakiś na zimę (i odżywka tez była) byłyby dobre. Próbwałyscie?

Pzdr.
Chyba o złotówkę tańszy, więc się nie opłaca
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 20:41   #3748
izusia1234
Raczkowanie
 
Avatar izusia1234
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 132
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
a co to jest te 30 km ?? ja dojeżdżam 40 km i jakoś nigdy mnie to nie denerwowało

jak dla mnie na jedno wychodzi- 10 zł za przejazd tych 30 km lub 10 zł za paczkę.. co nie zmienia faktu, że firma Oriflame powinna dbać o swoich konsultantów
izusia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 20:51   #3749
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

mam pytanie... nie zamawiałam nic przez 2 katalogi, no i teraz chciałam złożyć zamówienie - pokazało mi, że muszę zapłacić 19zł za wznowienie członkostwa! bezczelność, nie było czegoś takiego nigdy! ;/ co mam zrobić, nie będę tego płacić :/ no chyba, że w ostateczności...
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 20:54   #3750
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
mam pytanie... nie zamawiałam nic przez 2 katalogi, no i teraz chciałam złożyć zamówienie - pokazało mi, że muszę zapłacić 19zł za wznowienie członkostwa! bezczelność, nie było czegoś takiego nigdy! ;/ co mam zrobić, nie będę tego płacić :/ no chyba, że w ostateczności...
rozumiem, że juz jestes rok w oriflame?
widocznie akurat mija rok od rejestracji - a ze nie składałas regularnie zamówien - to zeby przedłuzyc członkostwo, powinnas zapłacic 19zł wpisowego. takie są zasady i były własnie takie odkąd pamietam.
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.