Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-08, 10:08   #3721
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

włoski już zadbane, na twarz była woda termalna, kremik pod oczy i krem ecobeauty z ori, a zaraz biorę się za paznokcie - lekko przypiłuję, będzie odżywka i pomaluję na jakiś żywy kolorek

Czesi już od rana chleją u mnie pod stacją benzynową - oj, będzie się działo
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 10:22   #3722
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Hej

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
włoski już zadbane, na twarz była woda termalna, kremik pod oczy i krem ecobeauty z ori, a zaraz biorę się za paznokcie - lekko przypiłuję, będzie odżywka i pomaluję na jakiś żywy kolorek

Czesi już od rana chleją u mnie pod stacją benzynową - oj, będzie się działo
Jakiego używasz kremu po oczy i jakie produkty do włosów?

Ja na razie mam na włosach maskę Alterra, zaraz zmyję szamponem jajecznym i wypróbuję odżywkę Nivea do długich, zrobiłam peeling twarzy, nałozyłam krem i mus samoopalający i nie wiem co jeszcze mam zrobić

W sumie też nie jestem zapalonym kibicem ale od czasu do czasu obejrzę jakiś mecz, dzisiaj też będę przed tv z odpowiednim zestawem i chipsy

Na szczęście zapalenie pęcherza już przeszło

Miłego dnia
__________________






Edytowane przez marta 85
Czas edycji: 2012-06-08 o 10:24
marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 10:27   #3723
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Marta i czym na nie podziałało? Ciesze sie ja tez mam nadzieje, ze w tym roku sie wylecze, bo nie chce szpitala


a ja Wam zazdroszcze meiszkania w miastach ze stadionami fajna atmosfera tam musi byc xD jestem tym euro taka podn iecona, a tu powtorka nauki przedemna - jutro 3 egzaminy a po obiedzie jade owerem odwiedzic grob Babci
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 10:37   #3724
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

witajcie

dzien wolny, wiec od rana latam z aparatem i cykam zdj komu/czemu sie da, lubie miec czas dla siebie, bez pospiechu robie co lubie

Cytat:
Napisane przez MiaWallace876 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
ja jutro idę na wesele i jak na złość rozchorowałam się , nos mam cały czerwony wyglądam strasznie


Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
witam



plazmy mają inny rodzaj podświetlenia, są tańsze, ale więcej prądu ciągną.

dzięki, wybawiłam się



caate kiedyś polecała grubą warstwę tribiotiku(taka maść w saszetkach za grosze w aptece), na to plaster i tak trzymane całą noc



mnie też Euro cieszy tak w ogóle, to mieszkam niedaleko stadionu, już jestem ciekawa, co się tu będzie działo nie lubię, jak na osiedlu jest cicho i smutno i nawet mało mnie to interesuję, że mi ulicę zamkną mam też obok jakiś carlsberg fun camp, czy jakoś tak i muszę dzisiaj obczaić, czy jest telebim, bo to lepsze by było niż strefa kibica w rynku no i rozumiem, że innym może Euro po prostu nie pasować, bo nic na nim nie zyskali, a moja okolica i Wrocław zyskały na prawdę dużo na plus

widziałam w rynku czeską reprezentacja, sami przystojniacy

zaraz zabieram się za włosy: zmycie olejku, odżywka, spray ochronny
to wlasnie plazmy teraz poszly do gory...bo jak to sprzedawcy mowia, obraz jest mniej teatralny i ogolnie na plus, co widac w samym markecie. teraz najtansze sa lcd, pozniej led. dzis jade w 3miejsca moze cos kupimy

ze mnie kibic zerowy, bo nienawidze pilki aaaaale podoba mi sie Wroclaw, wreszcie ktos ogarnal to miasto, zapanowal porzadek chociazby na przystankach autobusowych, nowy dworzec, ze wszystkim sie uporali, duzo drog jest jeszcze pozal sie panie boze, chociazby ta w strone zoo, halii stulecia (czyli moje okolice, zerowa synchronizacja ruchu), sa w dramatycznym stanie...to ogolnie zadbali o oswietlenie i wczoraj jak wracalam do domu o 2 w nocy to zachwycalam sie przepieknie jest, a ile ludzi spaceruje i podziwia to, az milo

jedno co mnie przeraza, to nasze znaki drogowe. ja mieszkam w slepej uliczce i aby wyjechac z domu, musze przebic sie przez skrzyzowanie 5ulic, ktore jest bez sygnalizacji. niestety takich skrzyzowan jest pelno we wro, brak pasow na linii, raz kostka raz asfalt (hala ludowa np), a juz wczoraj spotkalam czechow i niemcow na drodze no i niestety, balam sie za nimi jechac. tutaj niestety miasto nic z tym nie zrobilo



Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
a w czym jest problem z tymi flagami, bo nie rozumiem robią coś komuś te flagi, że ciągle na to są narzekania?
mam to samo podejscie, przeciez to ludzi wybor, jedni chca, inni nie musza, nie widze tutaj sensu w krytykowaniu i ograniczaniu innych, kazdy ma prawo do swoich pasji, upodoban, przyzwyczajen

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Kupiłam sobie ten tonik: http://www.perfectspa.pl/odwodnienie...107004671.html, bo niestety ostatnio moja skóra potrzebuje czegoś więcej niż hydrolatów czy wody termalnej.
Na razie użyłam go aż 3 razy, więc wypowiadać się nie będę, ale zapowiada się dobrze.

Idę was nadrobić

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------



gratuluje

A jednocześnie szkoda, że tyle nie będzie Cię na wątku.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------



i jak ta sol?

Nie wiedziałam, że w sp aż tyle szkoleń jest, ale przyjemna sprawa słuchać sobie o kosmetykach

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------



my mamy telewizory z samsunga i jestem zadowolona bardzo

zamawialiśmy z electro.pl - zresztą nie tylko tv, ale i odkurzacz itd

---

jeśli chodzi o telefony to moim nr jeden jest: http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...PUBMAQ&dur=294

Wygląda dziwnie, ale za to może upadać wiele razy, wpaść w kałużę itd no i bateria super trzyma, a to u mnie podstawa, bo wiele razy był zonk jak mi telefon padł.

Mam też dotykowy, ale średnio go lubię. Zresztą ja i tak z telefonu tylko dzwonię i używam jako budzika. Nie korzystam z żadnych aplikacji itd. Od wielkiej biedy sprawdzę coś w googlach jak muszę.

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------



Mięta czasami podobno bardziej żołądek podrażnia niż pomaga.

Też kiedyś miałam szał ciał z układem trawiennym, sądzę że od stresów.

--
jeśli chodzi o kosmetyczne zabiegi mnie interesują takie dwa:

http://www.centrumestetyki.pl/index....11-10-09-15-06

http://www.centrumestetyki.pl/index....11-10-09-13-58
dzieki za polecenie

telefon niestety nie dla mnie, ja nalogowo korzystam z rozmow wideo, internetu, nawigacji. potrzebuje telefonu w ktorym moge tworzyc prezentacje, odbierac na biezaco wiadomosci, maile. ogolnie korzystam z tych cudow techniki, dzieki czemu odciazylam swojego lapka jakos o 70%

edit: dodaje zdjecie wlosow, po 3myciach, zjasnialy sporo
2 pierwsze zdjecia - swiatlo dzienne
ostatnie zdjecie - lampa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC11448.jpg (66,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC11444.jpg (54,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC11442.jpg (118,7 KB, 22 załadowań)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-06-08 o 11:11
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 10:54   #3725
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Jakiego używasz kremu po oczy i jakie produkty do włosów?
pod oczy alterra z orchideą, na włoski dzisiaj był olejek alterra, szampon joanna naturia z kokosem i migdałem, maska/odżywka z aloesem nuNAAT ( pewnie nikt nie kojarzy dostępna w Auchan za super cenę 5zł za 0,5litra skład podobny do lorysów, dla mnie super ), no i spray to była schauma olejek i krem

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
to wlasnie plazmy teraz poszly do gory...bo jak to sprzedawcy mowia, obraz jest mniej teatralny i ogolnie na plus, co widac w samym markecie. teraz najtansze sa lcd, pozniej led. dzis jade w 3miejsca moze cos kupimy

ze mnie kibic zerowy, bo nienawidze pilki aaaaale podoba mi sie Wroclaw, wreszcie ktos ogarnal to miasto, zapanowal porzadek chociazby na przystankach autobusowych, nowy dworzec, ze wszystkim sie uporali, duzo drog jest jeszcze pozal sie panie boze, chociazby ta w strone zoo, halii stulecia (czyli moje okolice, zerowa synchronizacja ruchu), sa w dramatycznym stanie...to ogolnie zadbali o oswietlenie i wczoraj jak wracalam do domu o 2 w nocy to zachwycalam sie przepieknie jest, a ile ludzi spaceruje i podziwia to, az milo

jedno co mnie przeraza, to nasze znaki drogowe. ja mieszkam w slepej uliczce i aby wyjechac z domu, musze przebic sie przez skrzyzowanie 5ulic, ktore jest bez sygnalizacji. niestety takich skrzyzowan jest pelno we wro, brak pasow na linii, raz kostka raz asfalt (hala ludowa np), a juz wczoraj spotkalam czechow i niemcow na drodze no i niestety, balam sie za nimi jechac. tutaj niestety miasto nic z tym nie zrobilo



mam to samo podejscie, przeciez to ludzi wybor, jedna chca, inni nie musze, nie widze tutaj sensu w krytykowaniu i ograniczaniu innych, kazdy ma prawo do swoich pasji, upodoban, przyzwyczajen
no to widzę, że się pozmieniało cenowo

wiesz co, w 2014 mają być mistrzostwa świata w siatkówce w Ludowej, więc pewnie wtedy zajmą się lepiej tamtą okolicą teraz postawili na tą część koło mnie i jest na prawdę super jak ja sobie przypomnę, jak wyglądała Lotnicza przed ogłoszeniem, że organizujemy Euro, to śmiać mi się chce - kostka brukowa i po jednym pasie ruchu, wieczne korki, itp.

z ostatnim zgadzam się w 100%
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 11:09   #3726
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
pod oczy alterra z orchideą, na włoski dzisiaj był olejek alterra, szampon joanna naturia z kokosem i migdałem, maska/odżywka z aloesem nuNAAT ( pewnie nikt nie kojarzy dostępna w Auchan za super cenę 5zł za 0,5litra skład podobny do lorysów, dla mnie super ), no i spray to była schauma olejek i krem



no to widzę, że się pozmieniało cenowo

wiesz co, w 2014 mają być mistrzostwa świata w siatkówce w Ludowej, więc pewnie wtedy zajmą się lepiej tamtą okolicą teraz postawili na tą część koło mnie i jest na prawdę super jak ja sobie przypomnę, jak wyglądała Lotnicza przed ogłoszeniem, że organizujemy Euro, to śmiać mi się chce - kostka brukowa i po jednym pasie ruchu, wieczne korki, itp.

z ostatnim zgadzam się w 100%
oczywiscie, masz absolutna racje
dziwne by bylo, gdyby mieli odremontowac caly Wro, skoro tego nie zrobili przez tyle lat fakt, faktem ja czesto robie kurs z jednej strony miasta, wlasnie na druga i dalej i nie powiem, patrzac teraz na pilczyce, lotnicza wlasnie, to ogrooomnie uklad, nowa estakada ulatwily zycie. nie da sie po prostu porownac i mi tez smiac sie chce, jak kiedys wszyscy sie z tym meczylismy, ale jechalo sie i stalo w tych gigantycznych korkach

jednak do mnie przyjezdza rodzina z kanady wlasnie na euro i wiem, ze nie tylko oni beda chcieli zwiedzac caly Wro, ale turysci z innych miast zapewne tez, i ta czesc zahacza, szczegolnie, ze srodmiescie ma bogata historie, sporo parkow, wyspa opatowicka, zoo, waaatpie, ze wszystko skupi sie na stadionie. wystarczylo zrobic tylko cos z organizacja ruchu, ja tam o drodze nawet nie marze po prostu na wszelki wypadek wydrukowalam swistek o kolizji z obcokrajowcem, bo wiem, ze przez najblizszy tydzien bede duzo jezdzic po PL
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 11:17   #3727
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Hej piękne Ja jestem w trakcie gotowania obiadku Mam zamiar dzisiaj nałożyć na włosy olej bo dawno tego nie robiłam


Cytat:
Napisane przez MiaWallace876 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
ja jutro idę na wesele i jak na złość rozchorowałam się , nos mam cały czerwony wyglądam strasznie
Współczuję ale mimo wszystko udanej zabawy życzę


Tak mówicie o tym Euro Ja za piłka nigdy nie przepadałam, ale tak jak niektóre z Was lubię czasem atmosferę kibicowania Nie wykluczone że mecz obejrzę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2e4276a4002131544fc6fe16.jpg (41,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpgmjbcx;bkx.jpg (28,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 37160ab73a13aeef1230d5e.jpg (38,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wewewe.jpg (34,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vbxvbv.jpg (22,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cgfgd.jpg (32,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img125353.fryzury-dlugie.1388467.jpg (39,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg facc344c45a5dba1421455697a6bcd98556e38fb.jpg (63,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img124218.fryzury-dlugie.1394643.jpg (40,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img124218.fryzury-dlugie.1393936.jpg (38,6 KB, 5 załadowań)
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 11:19   #3728
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

a mnie znowu boli brzuch a jeszcze musze isc do pracy
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 11:28   #3729
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Hej piękne Ja jestem w trakcie gotowania obiadku Mam zamiar dzisiaj nałożyć na włosy olej bo dawno tego nie robiłam




Współczuję ale mimo wszystko udanej zabawy życzę


Tak mówicie o tym Euro Ja za piłka nigdy nie przepadałam, ale tak jak niektóre z Was lubię czasem atmosferę kibicowania Nie wykluczone że mecz obejrzę
strasznie mi się podobają takie stroje, jak ten ze zdjęcia 4-go
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 11:41   #3730
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Marta i czym na nie podziałało? Ciesze sie ja tez mam nadzieje, ze w tym roku sie wylecze, bo nie chce szpitala


a ja Wam zazdroszcze meiszkania w miastach ze stadionami fajna atmosfera tam musi byc xD jestem tym euro taka podn iecona, a tu powtorka nauki przedemna - jutro 3 egzaminy a po obiedzie jade owerem odwiedzic grob Babci
Ja tak samo, a jutro czeka mnie jeden egzamin, a w ndz. dwa, więc łącze się z Tobą.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 11:53   #3731
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Ja tak samo, a jutro czeka mnie jeden egzamin, a w ndz. dwa, więc łącze się z Tobą.
to są moje pierwsze egzaminy, sesji zimowej nie miałam wiec tym bardziej mam cykora chwilka przerwy i wracam dalej do powtarzania, juz przysypiam w tym łózku xD
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 12:03   #3732
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Marta i czym na nie podziałało? Ciesze sie ja tez mam nadzieje, ze w tym roku sie wylecze, bo nie chce szpitala


a ja Wam zazdroszcze meiszkania w miastach ze stadionami fajna atmosfera tam musi byc xD jestem tym euro taka podn iecona, a tu powtorka nauki przedemna - jutro 3 egzaminy a po obiedzie jade owerem odwiedzic grob Babci
W aptece kupiłam tabletki Urinatin Trzymam żeby i Tobie przeszło

Rzeczywiście ul. lotnicza, po nowodworską nie do poznania
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 12:22   #3733
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
to są moje pierwsze egzaminy, sesji zimowej nie miałam wiec tym bardziej mam cykora chwilka przerwy i wracam dalej do powtarzania, juz przysypiam w tym łózku xD
czemu nie miałaś sesji zimowej?
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 12:45   #3734
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
czemu nie miałaś sesji zimowej?
na jezykowych czesto na peirwszym roku nie ma sesji zimowej, bo nie ma np wybranych specjalizacji. Ja mam tak na fil angielskiej, a moja przyjaciolka w Krakowie na fil germanskiej miała tylko w ziemie egzamin z podstaw psychologii[joni maja juz na pierwszym roku specjalizacje wybrana stad tylko jeden egzamin] No wiec jutro mam egzamin z gramatyki, słownictwa i słuchania
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 13:27   #3735
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

hej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
Chodzi o ten La Roche Posay?
tak, tak, La Roche Posay


Widzę, że rozgorzała mała dyskusja na temat euro Ja już naprawdę nie mogę się doczekać meczu No i w ogóle ceremonii otwarcia Jestem naprawdę pod wrażeniem Stadionu Narodowego


Wygrałam dzisiaj znowu kosmetyki do włosów Garniera Ojjj będę miała zapas odżywek na jakiś czas
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 13:30   #3736
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny



tak, tak, La Roche Posay


Widzę, że rozgorzała mała dyskusja na temat euro Ja już naprawdę nie mogę się doczekać meczu No i w ogóle ceremonii otwarcia Jestem naprawdę pod wrażeniem Stadionu Narodowego


Wygrałam dzisiaj znowu kosmetyki do włosów Garniera Ojjj będę miała zapas odżywek na jakiś czas
gratuluje wygranej
ja chcialabym ob ejrzec ceremon ie otwarcia, ale moja mama jakos sie nie kwapi zeby juz jechac na cmentarz. pewnie pojedziemy za godzine, czyli na 18 powrot.;'/
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 14:36   #3737
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
a w czym jest problem z tymi flagami, bo nie rozumiem robią coś komuś te flagi, że ciągle na to są narzekania?
Bo nawet tyle na święta narodowe nie ma flag co teraz
Nagle wszyscy wielcy kibice i patrioci.

A ja też jestem totalnie 0% patriotyzmu i nigdy nie zrozumiem takich rzeczy. Ani mnie historia nie rusza, ani święta ani kibicowanie drużynom z naszego kraju.

Ludzie się w ogóle na piłce nie znają, a nagle eksperci najwyższej rangi A mecze są przecież non stop, a nie tylko jak jest euro czy mistrzostwa świata.

---
Tak samo z mma, nagle okazało się, że wszyscy się podobnymi walkami interesują od zawsze
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 14:51   #3738
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
to są moje pierwsze egzaminy, sesji zimowej nie miałam wiec tym bardziej mam cykora chwilka przerwy i wracam dalej do powtarzania, juz przysypiam w tym łózku xD
To powodzenia podwójnie.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 14:56   #3739
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Bo nawet tyle na święta narodowe nie ma flag co teraz
Nagle wszyscy wielcy kibice i patrioci.

A ja też jestem totalnie 0% patriotyzmu i nigdy nie zrozumiem takich rzeczy. Ani mnie historia nie rusza, ani święta ani kibicowanie drużynom z naszego kraju.

Ludzie się w ogóle na piłce nie znają, a nagle eksperci najwyższej rangi A mecze są przecież non stop, a nie tylko jak jest euro czy mistrzostwa świata.

---
Tak samo z mma, nagle okazało się, że wszyscy się podobnymi walkami interesują od zawsze
e tam, marudzisz chyba dla zasady. jak Cię Euro nie interesuje, to przecież możesz je olać i tyle, na Górnym Śląsku meczy i tłumów kibiców nie ma, a popatrzenie na flagi nikogo boleć nie powinno
odbywa się w PL ważne dla Europy wydarzenie, to się ludzie cieszą i bardzo dobrze! a kibice są cały czas, tylko media o zwykłych meczach tak nie trąbią i niezainteresowane osoby o tym nie wiedzą, stadiony są często zapełnione, w tv pełno osób ogląda ja tam się cieszę, że w końcu w PL coś pozytywnego
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 14:58   #3740
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
strasznie mi się podobają takie stroje, jak ten ze zdjęcia 4-go

mi również i chociaż w takim fasonie wyglądam płasko ze swoim małym biustem to i tak noszę

asiulka123
gratulacje wygrana z fb?

Ja juz po małym spa i czekam na TŻ
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 15:09   #3741
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
mi również i chociaż w takim fasonie wyglądam płasko ze swoim małym biustem to i tak noszę
ja właśnie ze względu na mały biust takiego nie kupiłam jeszcze

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

ja uciekam, do jutra
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 15:41   #3742
dianulaa
Zadomowienie
 
Avatar dianulaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 1 136
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
e tam, marudzisz chyba dla zasady. jak Cię Euro nie interesuje, to przecież możesz je olać i tyle, na Górnym Śląsku meczy i tłumów kibiców nie ma, a popatrzenie na flagi nikogo boleć nie powinno
odbywa się w PL ważne dla Europy wydarzenie, to się ludzie cieszą i bardzo dobrze! a kibice są cały czas, tylko media o zwykłych meczach tak nie trąbią i niezainteresowane osoby o tym nie wiedzą, stadiony są często zapełnione, w tv pełno osób ogląda ja tam się cieszę, że w końcu w PL coś pozytywnego
Dokładnie ja tam kibicowaniem nie jestem, nawet nie ogarniam kto z kim kiedy gra ale grunt że w koncu w Polsce cos się dzieje a ile inwestycji nowych powstało. Fakt że powstało tyle dróg, tyle remontów, gdyby nie euro dalej byśmy byli zabici deskami i drogami polnymi prawde mówiąc. Nawet mi lotnisko zaczęli budować w okolicy, co już było pewnym zaskoczeniem.
__________________
"Porównuj się tylko z samym sobą, ale z przeszłości ... "
dianulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 16:32   #3743
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

wlasnie wrocilam z roweru i zabieram sie za ogladanie szczegolnie fajny jest fakt, ze kapitan druzyny wywodzi sie z mojego miasta i tu zaczynał tez stawiać pierwsze kroki fajnie fajnie jestem realistką, nie lcize na wygrana ale pokibicowac mozna

od zawsze kibicowałam hiszpanskim druzynom, tata mnie tego nauczycl, on od zawsze fan Hiszpanii i Realu Madryt wiec piłkę znam od podszewki xD
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 17:05   #3744
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
dzieki za polecenie

telefon niestety nie dla mnie, ja nalogowo korzystam z rozmow wideo, internetu, nawigacji. potrzebuje telefonu w ktorym moge tworzyc prezentacje, odbierac na biezaco wiadomosci, maile. ogolnie korzystam z tych cudow techniki, dzieki czemu odciazylam swojego lapka jakos o 70%
Nawet nie polecałam tak w sumie, bo od razu wiadomo, że taki telefon nie dla Ciebie

Tak tylko napisałam co ja lubię.

Ja zwykle jak coś z neta potrzebuje dzwonię do tż albo brata Nie idę z duchem czasu, nawet pada w laptopie nienawidzę.

A maili mi się też nie chce sprawdzać co chwilę, jak ktoś ma pilne wiadomości to niech dzwoni.
A ostatnio jestem jakoś ogólnie przeciążona byciem ciągle dostępna pod telefonem itd, najchętniej bym miała cały czas dzwonki wyciszone I oddzwaniała hurtem do wszystkim raz dziennie.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
jednak do mnie przyjezdza rodzina z kanady wlasnie na euro i wiem, ze nie tylko oni beda chcieli zwiedzac caly Wro, ale turysci z innych miast zapewne tez, i ta czesc zahacza, szczegolnie, ze srodmiescie ma bogata historie, sporo parkow, wyspa opatowicka, zoo, waaatpie, ze wszystko skupi sie na stadionie. wystarczylo zrobic tylko cos z organizacja ruchu, ja tam o drodze nawet nie marze po prostu na wszelki wypadek wydrukowalam swistek o kolizji z obcokrajowcem, bo wiem, ze przez najblizszy tydzien bede duzo jezdzic po PL
warta pójścia ta wyspa opatowicka? ze zdjęc całkiem, całkiem wygląda

Ja oczywiście znam we Wrocławiu tylko urzędy, hotel i centra handlowe
Ale rynek mi się podoba w przeciwieństwie do np krakowskiego.

A u nas to coś rynkiem nazywają - taaa parę straganów z jabłkami i przystanki http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...9,r:0,s:0,i:70 jedynie w końcu zabrali się za remont tego zielono-pomarańczowego budynku i aż tak nie będzie straszył.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 17:56   #3745
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

1:0

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
gratuluje wygranej
ja chcialabym ob ejrzec ceremon ie otwarcia, ale moja mama jakos sie nie kwapi zeby juz jechac na cmentarz. pewnie pojedziemy za godzine, czyli na 18 powrot.;'/
dzięki

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość

Ludzie się w ogóle na piłce nie znają, a nagle eksperci najwyższej rangi A mecze są przecież non stop, a nie tylko jak jest euro czy mistrzostwa świata.
Ale Euro w Polsce nie zdarza się przecież często

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
asiulka123
gratulacje wygrana z fb?
dzięki
tak, dla uściślenia akcja testowania "zostań fruksterem"
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 21:23   #3746
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
ja właśnie ze względu na mały biust takiego nie kupiłam jeszcze

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

ja uciekam, do jutra

kiedyś się tym przejmowałam, od jakiegoś czasu już nie małe to małe

Mecz jednak oglądniety w gronie dobrych znajomych Pomiędzy meczami szynszyl siostry tż się okocił i ma dwa małe A wszyscy myśleli że jest bezpłodny bo przez 5 lat nic także dobry znak hehe
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 21:33   #3747
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
e tam, marudzisz chyba dla zasady. jak Cię Euro nie interesuje, to przecież możesz je olać i tyle, na Górnym Śląsku meczy i tłumów kibiców nie ma, a popatrzenie na flagi nikogo boleć nie powinno
odbywa się w PL ważne dla Europy wydarzenie, to się ludzie cieszą i bardzo dobrze! a kibice są cały czas, tylko media o zwykłych meczach tak nie trąbią i niezainteresowane osoby o tym nie wiedzą, stadiony są często zapełnione, w tv pełno osób ogląda ja tam się cieszę, że w końcu w PL coś pozytywnego
to, że mnie mecze naszej reprezentacji nie interesują nie znaczy, że całe euro, jeszcze inne reprezentacje są takie na które mogłabym iść.

Ja akurat wypowiadałam się o osobach, które znam- nie znam całego świata- i pełno takich, którzy o piłce przypominają sobie co dwa lata- daleko szukać nie muszę- w rodzinie pełno przykładów i wśród znajomych.

A ja co do tych inwestycji mało jestem optymistycznie nastawiona- fajnie, że się buduje, ale będziemy na mega minusie, organizatorzy są zwolnieni z dochodowego, a vatu też nie zapłacą z tego co tż mi mówił, bo jest jakaś zasada, że takie bilety nie są ovatowane.
A jak poszły inwestycje tu i tam, to gdzieś indziej będą szukać oszczędności- podwyższą vat, akcyzę, albo będą próbować z ludzi wycisnąć dużo kasy przez ostrzejsze kontrole skarbowe.
Coś to musi zrównać, cudów nie ma.

Niektórzy zarobią- jak główni wykonawcy autostrad- zgarnęli kasę, a podwykonawców wykiwali totalnie.

U mnie przebudowują dworzec, ale to nie wiem z jakiej okazji. Zaczęli już w 2010 jak dobrze pamiętam. Nie wiem kiedy skończą, ale chciałabym żeby było już czynne przejście podziemne pod nim, bo to ułatwia życie sporo.

Ja mam alergię na takie zbiorowe szały na różne rzeczy np kibicowanie przy piłce nożnej, kibicowanie przy skokach narciarskich, robienie imprezy tysiąclecia z sylwestra, żałoby po smoleńsku i inne.

Ludziom potrzeba chleba i igrzysk oby tylko przez igrzyska nie zabrakło na chleb
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 21:37   #3748
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

czesc!
a ja wlasnie wcinam ciastka degustive moje ulubione, jem tylko te.
zaraz chyba poloze sie spac, bo chodze jakas taka przymulona... ale najpierw ide zrobic sobie herbate
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 21:48   #3749
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

buahhot: ja też przymulona, wrzucę pranie, żeby na rano się wyprało i idę spać, bo oczy mi się same zamykają.

dobranoc
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 06:47   #3750
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

a ja już naszykowana przed egz no troszkę się boję , nie powiem, ze nie trzymajcie kciukiiii
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.