Mamy sierpniowe 2019 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-04, 11:19   #3721
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Zazdroszcze szkoly rodzenia

tu w Uk nie ma czegos takiego. Bede miala jakies 3 spotkania niby szkoly rodzenia ale to jest bardziej takie wyjasnienie jak przebiaga porod, oprowadzenie po szpitalu. w sumie 3 h wiec bez rewelacji

Witam 15+2

Zapisalam sie na 17 marca na prywatne usg ( i udalo mi sie znalesc deal na gruponie za £44 ) i mam nadzieje poznam plec. Bedzie to 17+ 1 wiec mam nadzieje dzidzior pokaze dupke

Pisal ktos o skurczach, wlasnie wczoraj 2 razy z rana czulam jakby mi cos w brzuchu stwardnialo na minute, prawdopodobnie to to o czym piszecie. Nie bolalo ale bylo nieprzyjemne. A dzis z rana przez godzine mialam bol jak przed okresem w dole brzucha ale juz przeszlo, i cale szczescie bo zaczelam panikowac ze cos jest nie tak
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 11:59   #3722
zamknieta25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cześć dziewczyny Ja w pierwszej ciąży nie chodziłam na szkole rodzenia i teraz też nie będę. A skurcze to miałam dopiero porodowe, żadnych przepowiadajacych itp. Terax wydań mu sie ze co jakis czas mi brzuch twardnieje przynajmniej tam w środku bo z zewnątrz to miękki od tłuszczu :-D


Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
zamknieta25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 12:24   #3723
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Witam się w 18+6
Ja się właśnie zapisałam do szkoły rodzenia przy szpitalu, w którym chcę rodzić i jestem przeszczęśliwa, bo na ostatnie miejsce się załapałam
od maja startujemy 2 razy w tygodniu po dwie godziny.
A wy planujecie się gdzieś zapisać?
Ja jestem zielona w temacie dzieci, więc mi się przyda bardzo.


Ja tez się zapisałam
Wprawdzie druga ciąża, ale niektóre wytyczne się pozmieniały, zapisałam się na szkole przy szpitalu gdzie chce rodzic, wiec mam szanse poznać położne itp
Myśle ze warto iść jak się na możliwość, bo i pogadać z innymi matkami można, doświadczenia wymienić, z położnymi porozmawiać itp
No i zawsze to jakieś wyjścia regularne z domu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 12:42   #3724
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Witam się w 18+6
Ja się właśnie zapisałam do szkoły rodzenia przy szpitalu, w którym chcę rodzić i jestem przeszczęśliwa, bo na ostatnie miejsce się załapałam
od maja startujemy 2 razy w tygodniu po dwie godziny.
A wy planujecie się gdzieś zapisać?
Ja jestem zielona w temacie dzieci, więc mi się przyda bardzo.
Ja chodziłam. Fajnie było.

Co do imion chłopiec to Nathan a dziewczynka może Ariana, Kayla . Mój typ to Bianca, ale tż kręci nosem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 13:12   #3725
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Tez chcialam Bianke, tz nie zaakceptowal dla dziewczynki mamy Hannah, izabella, Alicja a dla chlopca nic, bo to co podoba sie mi, nie podoba sie Tz i odwrotnie. Jedyne jakie oboje akcrptujemy to Kordian

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 13:49   #3726
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Witam się w 18+6
Ja się właśnie zapisałam do szkoły rodzenia przy szpitalu, w którym chcę rodzić i jestem przeszczęśliwa, bo na ostatnie miejsce się załapałam
od maja startujemy 2 razy w tygodniu po dwie godziny.
A wy planujecie się gdzieś zapisać?
Ja jestem zielona w temacie dzieci, więc mi się przyda bardzo.
>To samo i planujemy sie zapisac. Kolezanka z pracy polecila jedna, ktora nam pasuje czasowo. Mowia, ze najlepiej miedzy 18 a 22 tyg brac, to tak zrobimy. Mam przyjaciolke, ktora ma 3 dzieci. Do szkoly rodzenia poszla dopiero przy trzecim, ktore jest mlodsze sporo i tak jej sie podobalo, ze ...zrobila kurs dwa razy Na tej podstawie stwierdzilam, ze warto. Skoro przydalo sie matce dwojki dzieci, to i mi sie przyda

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Zazdroszcze szkoly rodzenia

tu w Uk nie ma czegos takiego. Bede miala jakies 3 spotkania niby szkoly rodzenia ale to jest bardziej takie wyjasnienie jak przebiaga porod, oprowadzenie po szpitalu. w sumie 3 h wiec bez rewelacji
Sa sa, tylko plate. Tak samo macie doule. U nas tez sa platne ekstra
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 14:45   #3727
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Nie pomyslalam ze szkola rodzenia moze byc prywatnie , moj blad
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-04, 15:17   #3728
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Wczoraj zamówiłam sobie na all detektor tętna płodu.. zobaczymy czy rzeczywiście taki dobry czy jakas zabawka.. jesli się uda to sobie będę podsłuchiwać serduszko co jakiś czas
Daj znać jak przyjdzie. Też się zastanawiałam, ale ciągle się boję że to szkoda kasy

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Mi sie brzuch stawia od dobrych dwoch tygodni. Najgorzej jest jak mam pelny pecherz. W zeszlej ciazy zaczelo sie jakos w 17 tyg. Nie cierpie tego uczucia.
Co na to Twój lekarz?

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Ja chyba nigdy tego nie miałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnio gadałam z kuzynka, mówię jej ze mi się brzuch stawia. Powiedziała, że jak była na usg polowkowym to się lekarz zapytał czy jej się stawia - ona mu odpowiedziala, że nie wie. Lekarz jej powiedział, że gdyby jej się stawial - z pewnością by o tym wiedziała 🤣

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny witam się w nowym tygodniu u nas dziś 15+0 i mocne debaty na temat imienia, ale już wybór ograniczylismy do 3 imion a w zasadzie chyba już do 2 także szybko idzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie macie typy imion? My dla dziewczynki Michalina. Jak będzie chłopak to nie możemy niestety dojść do porozumienia - mi się podoba Krzysztof, mężowi Karol


Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Witam się w 18+6
Ja się właśnie zapisałam do szkoły rodzenia przy szpitalu, w którym chcę rodzić i jestem przeszczęśliwa, bo na ostatnie miejsce się załapałam
od maja startujemy 2 razy w tygodniu po dwie godziny.
A wy planujecie się gdzieś zapisać?
Ja jestem zielona w temacie dzieci, więc mi się przyda bardzo.
Dobrze pamiętam, że jesteś z Wrocławia? Do jakiej szkoły się zapisałas? Ja się już tak zapisuje od 2 tygodni... Ciągle zapominam dzwonić, a jak już mi się przypomni - nikt nie odbiera... Chyba muszę tam podjechać.

Dzisiaj mamy na 21 wizytę - nie wiem czemu, ale jakiegoś stresa mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 15:40   #3729
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
Daj znać jak przyjdzie. Też się zastanawiałam, ale ciągle się boję że to szkoda kasy


Co na to Twój lekarz?


Ostatnio gadałam z kuzynka, mówię jej ze mi się brzuch stawia. Powiedziała, że jak była na usg polowkowym to się lekarz zapytał czy jej się stawia - ona mu odpowiedziala, że nie wie. Lekarz jej powiedział, że gdyby jej się stawial - z pewnością by o tym wiedziała 🤣


Jakie macie typy imion? My dla dziewczynki Michalina. Jak będzie chłopak to nie możemy niestety dojść do porozumienia - mi się podoba Krzysztof, mężowi Karol



Dobrze pamiętam, że jesteś z Wrocławia? Do jakiej szkoły się zapisałas? Ja się już tak zapisuje od 2 tygodni... Ciągle zapominam dzwonić, a jak już mi się przypomni - nikt nie odbiera... Chyba muszę tam podjechać.

Dzisiaj mamy na 21 wizytę - nie wiem czemu, ale jakiegoś stresa mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale późno!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 15:47   #3730
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość


Dobrze pamiętam, że jesteś z Wrocławia? Do jakiej szkoły się zapisałas? Ja się już tak zapisuje od 2 tygodni... Ciągle zapominam dzwonić, a jak już mi się przypomni - nikt nie odbiera... Chyba muszę tam podjechać.

Dzisiaj mamy na 21 wizytę - nie wiem czemu, ale jakiegoś stresa mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze pamiętasz
Do bocianka się zapisałam, to jest przy klinikach.
A Ty gdzie chcesz?

Trzymam kciuki za wizytę
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 16:39   #3731
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

hłe hłe... mąż mówi, że jestem psychomatką, że po głupim śnie pobiegłam na usg.

Ale ja się uspokoiłam, więc bobas też będzie zdrowszy Wszystko w porządku! Bobas waży całe 240g (4 dni większy niż z om), i jest chłopcem jednak! Więc dołączam do większości (to 18+0, więc chyba już wystarczy loterii )
Uparciuchem jest nadal, bo zasłaniał się pępowiną i rączką (którą miał w mordce ) i nie dało się zrobić ładnej foty 3D


Zatem kwestia wyboru imienia się rozstrzygnęła, gdyż mąż imiona dla 3 synów (i to w odpowiedniej kolejności) ma wybrane od 15 lat...
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-04, 16:48   #3732
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
hłe hłe... mąż mówi, że jestem psychomatką, że po głupim śnie pobiegłam na usg.

Ale ja się uspokoiłam, więc bobas też będzie zdrowszy Wszystko w porządku! Bobas waży całe 240g (4 dni większy niż z om), i jest chłopcem jednak! Więc dołączam do większości (to 18+0, więc chyba już wystarczy loterii )
Uparciuchem jest nadal, bo zasłaniał się pępowiną i rączką (którą miał w mordce ) i nie dało się zrobić ładnej foty 3D


Zatem kwestia wyboru imienia się rozstrzygnęła, gdyż mąż imiona dla 3 synów (i to w odpowiedniej kolejności) ma wybrane od 15 lat...
Super wiadomości
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 17:19   #3733
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
Co na to Twój lekarz?

[/URL]
Nie zglaszalam tego bo nie mialam wizyty jeszcze odkad macica mi sie stawia. W zeszlej ciazy mialam to od 17 tyg i wtedy dzwonilam na pogotowie dla ciezarnych. Kazali przyjechac na USG i wyszlo, ze wszystko jest OK i mam tak wczesnie Braxtony Hicksy. Teraz wiem co to jest wiec nie widze powodow do paniki. To nie jest niebezpieczne a jedynie nieprzyjemne. Skurcze Braxtona- Hicksa nie moga spowodowac przedwczesnego porodu.

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
hłe hłe... mąż mówi, że jestem psychomatką, że po głupim śnie pobiegłam na usg.

Ale ja się uspokoiłam, więc bobas też będzie zdrowszy Wszystko w porządku! Bobas waży całe 240g (4 dni większy niż z om), i jest chłopcem jednak! Więc dołączam do większości (to 18+0, więc chyba już wystarczy loterii )
Uparciuchem jest nadal, bo zasłaniał się pępowiną i rączką (którą miał w mordce ) i nie dało się zrobić ładnej foty 3D


Zatem kwestia wyboru imienia się rozstrzygnęła, gdyż mąż imiona dla 3 synów (i to w odpowiedniej kolejności) ma wybrane od 15 lat...
Gratuluje synka.


Co do szkoly rodzenia... W pierwszej ciazy nie chodzilam i teraz tym bardziej mi sie nie chce.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 17:54   #3734
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Ja już mam upatrzone 2 szkoły rodzenia, prywatne, na decyzje jest jeszcze troche czasu ale pójdę napewno, bo o zajmowaniu się dzieckiem nie wiem zupełnie nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 17:56   #3735
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ja już mam upatrzone 2 szkoły rodzenia, prywatne, na decyzje jest jeszcze troche czasu ale pójdę napewno, bo o zajmowaniu się dzieckiem nie wiem zupełnie nic
Obejrzyj sobie instruktazowe filmiki na YouTube. Mi tak mama powiedziala, ze ona juz nie pamieta, i ze teraz to jest na YouTube
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 18:16   #3736
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Obejrzyj sobie instruktazowe filmiki na YouTube. Mi tak mama powiedziala, ze ona juz nie pamieta, i ze teraz to jest na YouTube
Hahahhh... to pewnie też przerobię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 18:38   #3737
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Ale późno!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pierwotnie miałam na 21:20 🤣
Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Dobrze pamiętasz
Do bocianka się zapisałam, to jest przy klinikach.
A Ty gdzie chcesz?

Trzymam kciuki za wizytę
Ja też tam chce! I nie mogę się do nich dodzwonić Jak Ci się udało zapisać? Nie ma już miejsc...?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 18:39   #3738
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Wiekszosc rzeczy przychodzi instynktownie
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 20:18   #3739
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Smile Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Shiz gratuluje synka

Jutro ide na spotkanie do szkoły rodzenia. Mam od srody 16 tydzień. Idę się wstępnie wypytać. NIe mam zadnych objawow ciazy. Az sie dziwie czy to tak moze być. Kolejna wi,yta za 2 tygodnie czyli jak sie zacznie 5 miesiąc)

Macie jakies rady do do lozeczek? probuję jakies wybrać..
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-04, 20:29   #3740
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Shiz gratuluje synka

Jutro ide na spotkanie do szkoły rodzenia. Mam od srody 16 tydzień. Idę się wstępnie wypytać. NIe mam zadnych objawow ciazy. Az sie dziwie czy to tak moze być. Kolejna wi,yta za 2 tygodnie czyli jak sie zacznie 5 miesiąc)

Macie jakies rady do do lozeczek? probuję jakies wybrać..
Ciesz sie, ze nie masz.

Ja patrzylam juz jakis czas temu. Pierwsza decyzja jaka musisz podjac, to czy chcesz zeby spalo z wami, czy nie. Tzn. czy lozeczko dostawiane do waszego lozka, czy osobne. Ja chcialam dostawiane. Wtedy doszla decyzna czy takie drewniane ze szczebelkow, czy typu Chicco Next2me. To drugie wszyscy mi polecaja, ale sie nie zdecydowalismy bo mamy koty ktore lubia drzec material
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 20:49   #3741
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
Pierwotnie miałam na 21:20 🤣Ja też tam chce! I nie mogę się do nich dodzwonić Jak Ci się udało zapisać? Nie ma już miejsc...?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, ja się nastawiłam na batalie telefoniczną, a tutaj Pani odebrała już po pierwszym sygnale i byłam w lekkim szoku.. dzwoniłam o 10.45 bo o 11 są zajęcia więc większa szansa, że ktoś odbiera. Na grupę majową popołudniową podobno zajęłam ostatnie miejsce, a na grupę ranną 11-13 zostało ostatnie. Na kiedy masz termin?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 23:04   #3742
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Ja na poczatek mam zamiar kupic kosz Mojzesza ze stojakiem do bujania. Jak dziecko z niego wyrosnie, to kupie normalne lozeczko.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 00:12   #3743
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Ja na poczatek mam zamiar kupic kosz Mojzesza ze stojakiem do bujania. Jak dziecko z niego wyrosnie, to kupie normalne lozeczko.
co cie sklonilo do tego wyboru?

Ja wybralam dostawiane lozeczko, bo wydawalo mi sie najbardziej naturalne. Naturalnie jest spac z dzieckiem, ale oczywiscie w jendym lozku to ryzyko SIDS. Poza tym ludzie chwala, ze jak karmisz to wystarczy przysunac dziecko w nocy, a nie wyjmowac z lozeczka, mniej zachodu.
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 01:37   #3744
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Córa spała u mnie do 3 miesiąca a potem u siebie. Teraz bym chciała aby oddała łóżeczko rodzeństwu. Tylko czy takie 20 miesięczne dziecko może spać w łóżku dla dzieci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 06:41   #3745
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Chcę osobne łóżeczko, takie ze szczebelkami. Jak patrze na takie to tam chyba zadnej roznicy nie ma, tyllo regulacja nizej wyżej. Pamietam ze siostry dzieci spaly osobno juz w tym woeku, na jakimś tapczaniku. Tyllo trochę oblozone, zeby nie spadły na podlogę.
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 08:05   #3746
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
hłe hłe... mąż mówi, że jestem psychomatką, że po głupim śnie pobiegłam na usg.

Ale ja się uspokoiłam, więc bobas też będzie zdrowszy Wszystko w porządku! Bobas waży całe 240g (4 dni większy niż z om), i jest chłopcem jednak! Więc dołączam do większości (to 18+0, więc chyba już wystarczy loterii )
Uparciuchem jest nadal, bo zasłaniał się pępowiną i rączką (którą miał w mordce ) i nie dało się zrobić ładnej foty 3D


Zatem kwestia wyboru imienia się rozstrzygnęła, gdyż mąż imiona dla 3 synów (i to w odpowiedniej kolejności) ma wybrane od 15 lat...
Najważniejsze że się uspokoiłaś , gratuluję synka
A jakie imię wybraliście ?

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
Jakie macie typy imion? My dla dziewczynki Michalina. Jak będzie chłopak to nie możemy niestety dojść do porozumienia - mi się podoba Krzysztof, mężowi Karol


Dzisiaj mamy na 21 wizytę - nie wiem czemu, ale jakiegoś stresa mam
Mi się bardzo podoba i Krzysztof i Karol ale Krzysztof nie bo to imię mojego tż, a Karola kategorycznie mąż nie chce. Rozważamy między Adamem , Aleksandrem a Michałem , ale raczej Michał też już odrzucony . Także Adaś albo Oluś .

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Córa spała u mnie do 3 miesiąca a potem u siebie. Teraz bym chciała aby oddała łóżeczko rodzeństwu. Tylko czy takie 20 miesięczne dziecko może spać w łóżku dla dzieci?
Moja od początku spała w swoim łóżeczku, ale czasem zdarzyło mi się jej nie odłożyć po nocnym karmieniu jak mi się przysnęło. My mieliśmy łóżko obok niej. Teraz trochę mamy większy problem ponieważ mamy małe mieszkanie i tylko dwa pokoje więc jeszcze nie wiem jak to wszystko rozwiązać ale myślę że jakoś ogarniemy
Wydaje mi się że 20 miesięczne dziecko może już spać w zwykłym łóżku tylko wybrałabym jakieś szersze i niskie, są takie łóżeczka z takim półbokiem odkręcanym.

Edytowane przez Marianna48
Czas edycji: 2019-03-05 o 08:06
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 08:19   #3747
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Ja na poczatek mam zamiar kupic kosz Mojzesza ze stojakiem do bujania. Jak dziecko z niego wyrosnie, to kupie normalne lozeczko.
U mnie tak samo, a nawet z dwoma stojakami, bo mam piętrowy dom i chciałabym w salonie mieć drugi stojak.
Wybrałaś już jakiś kosz?
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 09:06   #3748
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
co cie sklonilo do tego wyboru?

Ja wybralam dostawiane lozeczko, bo wydawalo mi sie najbardziej naturalne. Naturalnie jest spac z dzieckiem, ale oczywiscie w jendym lozku to ryzyko SIDS. Poza tym ludzie chwala, ze jak karmisz to wystarczy przysunac dziecko w nocy, a nie wyjmowac z lozeczka, mniej zachodu.
Tez myslalam nad dostawianym lozeczkiem. Przy starszej mialam normalne lozeczko ze szczebelkami i dopoki musialam wstawac bylo to meczace, ale pozniej corka podrosla wiec sciagnelam jeden bok (lozeczko mialo taka opcje dla starszakow) i podanie smoczka w nocy czy przykrycie dziecka ogarnialam bez wstawania z lozka. Mega wygoda.
Za koszem Mojzesza przemawia opcja bujania a tego niestety lozeczka nie maja. Corka miala etap strasznych kolek i musiala byc albo noszona albo bujana wiec musialam w nocy wstawac i bujac ja w wozku czasem godzinami. Kosz Mojzesza mam zamiar postawic obok lozka wiec w razie czego bede mogla sobie lezec i bujac malenstwo.

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
U mnie tak samo, a nawet z dwoma stojakami, bo mam piętrowy dom i chciałabym w salonie mieć drugi stojak.
Wybrałaś już jakiś kosz?
Tez mam pietrowe mieszkanie, ale kosz bedzie w sypialni a w salonie bedzie stal wozek wiec w dzien bede dziecko kladla w gondoli.
Nie mam jeszcze upatrzonego zadnego konkretnego modelu kosza. W sumie zalezy mi tylko na tym, zeby sie bujal, reszta jest mi obojetna.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 09:36   #3749
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

NiColQa14 jak po wizycie ?
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-05, 09:38   #3750
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Tez myslalam nad dostawianym lozeczkiem. Przy starszej mialam normalne lozeczko ze szczebelkami i dopoki musialam wstawac bylo to meczace, ale pozniej corka podrosla wiec sciagnelam jeden bok (lozeczko mialo taka opcje dla starszakow) i podanie smoczka w nocy czy przykrycie dziecka ogarnialam bez wstawania z lozka. Mega wygoda.
Za koszem Mojzesza przemawia opcja bujania a tego niestety lozeczka nie maja. Corka miala etap strasznych kolek i musiala byc albo noszona albo bujana wiec musialam w nocy wstawac i bujac ja w wozku czasem godzinami. Kosz Mojzesza mam zamiar postawic obok lozka wiec w razie czego bede mogla sobie lezec i bujac malenstwo.


Tez mam pietrowe mieszkanie, ale kosz bedzie w sypialni a w salonie bedzie stal wozek wiec w dzien bede dziecko kladla w gondoli.
Nie mam jeszcze upatrzonego zadnego konkretnego modelu kosza. W sumie zalezy mi tylko na tym, zeby sie bujal, reszta jest mi obojetna.
Też fajny pomysł kładzenia w gondoli, u mnie wózek będzie jeszcze na innym piętrze, więc niestety chyba pozostają dwa stojaki na kosz.
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-01 22:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.