Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy! - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-07, 18:05   #3751
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
A wogóle już się któreś widziały z was?? <tak z ciekawości pytam>
Nie Mam jedną kumpelę,którą znam z Wizażu, poznałyśmy się kiedyś w jakimś innym wątku
Cytat:
Napisane przez besio
Odpisał mi, że bardzo chętnie jeśli oczywiście nie boję się iść z nieznajomym i że to nietypowa propozycja
No proszę proszę..Bardzo dobrze to rozegrałaś z tą propozycją Mam nadzieję,że wspólne wyjście wypaliło

Ja się pakuję,bo jutro wybywam do Lublina..jejku tyle dni bez Was
W ogóle kombinuję co wymyślić z W. Zaskoczył mnie tym,że na parkiecie nas wyczaił..i potem ten wspólny taniec i tekst,że mnie szukał..hmm
__________________

Edytowane przez behindblueeyes
Czas edycji: 2010-02-07 o 18:06
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:47   #3752
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Nie Mam jedną kumpelę,którą znam z Wizażu, poznałyśmy się kiedyś w jakimś innym wątku

No proszę proszę..Bardzo dobrze to rozegrałaś z tą propozycją Mam nadzieję,że wspólne wyjście wypaliło

Ja się pakuję,bo jutro wybywam do Lublina..jejku tyle dni bez Was
W ogóle kombinuję co wymyślić z W. Zaskoczył mnie tym,że na parkiecie nas wyczaił..i potem ten wspólny taniec i tekst,że mnie szukał..hmm

Pomyśl nad tym W. koniecznie, ale pamiętaj żeby jak coś szybko się nie angażować...poczekaj co będzie dalej mo że wartko na nim zawiesić swoje oko. Ehhhhh tyle dni bez Ciebie, ale nam będzie smutno

A ja właśnie wychodzę na impreze, trzymajcie kciuki za tego kolesia, żeby okazał się do rzeczy
Miłej nocki wszystkim
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:51   #3753
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Uwaga śpiewam ;p Stooo laaat sto lat lalalalaaa Zdrówka i miłości .... WODNICZEK JESTEŚ ... ja też Wspaniałe znaki :P
Dziękuję Wspaniały znak zodiaku i wspaniali ludzie

Cytat:
Napisane przez malina_ Pokaż wiadomość
Stooooooo lat!!!!!!!!
Wszystkiego najlepszego
Dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Niech będzie tak jak chcesz.. Powodzenia i daj znać jak poszło.

nie,nie..chodziło mi o dziewczyny z tego wątku Był już kiedyś pomysł żeby się spotkać
ogwiazdka - spełnienia urodzinowych marzeń! dzień z Rodzinką..i z nami
Także dziękuję A spotkanie koniecznie musi dojść do skutku Ja jestem za tym, by je zorganizować w Warszawie

Cytat:
Napisane przez foremka001 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego! zdrowka, spelnienia marzen i powodow do usmiechu kazdego dnia i kazdej nocy tez



Do odwaznych swiat nalezy

Dodam jeszcze tylko, ze wczoraj wreszcie spotkalam sie z TZ i...wlasnie jestem u niego
Dziękuję Dobrze, że u was już wszystko wróciło do normy

Cytat:
Napisane przez SugerFree Pokaż wiadomość
ogwiazdka, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Wszystkiego,co w życiu najważniejsze. I najpiękniejsze.
Dziękuję baaardzo


Dziękuję wam wszystkim jeszcze raz Wpadła do mnie kichająca przyjaciółka i druga po zajęciach ze swoim TŻ, także było bardzo miło
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 19:04   #3754
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Ogwiazka z wawy jesteś?? Ja też.


Uciekam
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 19:10   #3755
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
Ogwiazka z wawy jesteś?? Ja też.


Uciekam
Tak na prawdę to mieszkam 4km od Warszawy, ale po 1 to jest bliziutko, po 2 i tak całe życie tam się toczy, po 3 wszyscy wiedzą gdzie to jest, więc mówię że jestem z Warszawy
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 19:16   #3756
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

ogwiazdka stoooo laaaat
Behind ależ będziemy za Tobą tęsknić. Ja tak się do Was Dziewczyny przyzwycziałam... że kurde...nie wyobrażam sobie bez Was dnia
Besio udanej randki

A u mnie? Hmmm...chyba mogę zostać w tym wątku jeszcze :p bo narazie jesteśmy na etapie przerwy. Jak Go nie widziałam to ułożyłam sobie w głowie co powiem, jak powiem idt...ale jak Go zobaczyłam i akurat leciała jeszcze ta nowa piosenka Iry (Nie daj mi odejść), uwielbiam ją ! i popłakałam się jak dziecko. Potem wtulona w Niego ryczałam. On w końcu mówi, że mam powiedzieć o co chodzi...no to ja przez łzy, że ja już tak dalej nie mogę, że nie chcę...
Potem zapanowała cisza...niby staraliśmy się normalnie rozmawiać ale jednak mi co chwila zaczynały lecieć łzy. On powiedział tylko, że szanuje moją decyzję, że jeśli ja tak zadecydowałam to niech tak będzie. I z takim sarkazem mówi: to oni jednak wygrali. Ja na to: a co mamy dalej robić? nie mamy mieszkania, kasy też brak, a samą miłością nie wygram jednak z całym światem.
Nie wiedziałam, ze to aż tak będzie mnie bolało. Widziałam, ze nie było mu łatwo, ja akurat nie kryłam się z tym, że mi ciężko jest. Płakałam równo...a On mocno mnie przytulał. Na sam koniec mówi do mnie, że to się ułoży, że zrobimy sobie przerwę jakąś. Potem mówię, powiedz mi coś na koniec. a On, że mnie kocha...Dziewczyny miałam takie szklanki w oczach po tym. powiedziałam to tak pewnie, ze poczułam, ze naprawdę Go kocham i On mnie i że przez tą cholerną sytuajcę nie mogę z Nim być. Rozstaliśmy się, ale z nadzieją, że to nie koniec jeszcze, że to dla Nas czas próby czy naprawdę się kochamy, czas na poukładanie sobie wszyskiego w życiu.
W domu napisałam, że nagle tak cicho się w moim życiu bez Ciebie zrobiło i powstała pustka, którą nie wiem jak zapełnię (zresztą teraz właśnie słucham piosenkę Iry i zalewam się łzami). A On odpisał, że wiedział że napiszę, odliczał czas i czekał na smsa ode mnie. Nie wiedziałam, że to będzie aż tak bolało.

Teraz muszę sobie tylko zapełnić czas, rano praca, wieczorem znajomi, pisanie pracy, weekendy na studiach. muszę się postarać zapełnić pustkę po Nim...
morenica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 19:31   #3757
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
Pomyśl nad tym W. koniecznie, ale pamiętaj żeby jak coś szybko się nie angażować...poczekaj co będzie dalej mo że wartko na nim zawiesić swoje oko.
Nie no nie wkręciłam się jeszcze tak na maksa Po prostu jest przystojny i całkiem miły A po wczoraj jest okazja żeby coś zaproponować,powiedzmy w ramach rewanżu za odwiezienie Nawet ten nocleg,który mogłabym zaproponować to też za to, haha W ogóle coś rozmawialiśmy o tym,że do Pzn nie wpadł jeszcze na impr..a on,że to kawałek jednak jest..a ja,że nocleg się jakiś załatwi. Później w aucie mówi do kumpla,że nie wie czy słyszał ale mają u mnie nocleg, śmiałam się że mam 2 wycieraczki
W ogóle mówię,że nieładnie że nie dał znać ce przyjeżdza się pobawić do tego klubu, w którym się właśnie poznaliśmy..a on,że mówiłam że jestem w Pzn i dlatego nic nie pisał

udanej imprezy i czekamy na relację

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka
Także dziękuję A spotkanie koniecznie musi dojść do skutku Ja jestem za tym, by je zorganizować w Warszawie
Mi też pasuje Wwa
Cytat:
Napisane przez morenica
Behind ależ będziemy za Tobą tęsknić. Ja tak się do Was Dziewczyny przyzwycziałam... że kurde...nie wyobrażam sobie bez Was dnia
Cytat:
Napisane przez besio
Ehhhhh tyle dni bez Ciebie, ale nam będzie smutno
och dzięki może u psiapsióły wpadnę na kompa,to poczytam co u Was

morenica - wierzę,że musiało być ciężko podczas rozmowy..ale może taka przerwa dobrze Wam zrobi Zafunduj sobie taki tydzień dla siebie, paznokietki, maseczki itp. To zawsze poprawia humor. I pamiętaj żeby się nie smucić za wiele, szukaj okazji do poprawienia sobie samopoczucia
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 20:06   #3758
malina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 222
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

morenica az mi sie udzielilo.... ten smutek Twój, sama sie zastanawiam nad swoim zwiazkiem, boje sie reakcji otoczenia
__________________




malina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 20:07   #3759
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Pewnie, wiem, że dobrze zrobi...spojrzę na to wszystko z dystansem...
Ale myśl, że kochamy się, ale to cholerny los, społeczeństwo, rodzina i po prostu brak kasy sprawił, że nie możemy być razem jest okropny. Bo gdyby nie było między Nami miłości, uczucia to zupełnie inna bajka...a tak...
Ale jestem twarda i po cichu wierzę, że skoro już tyle przeszliśmy to w końcu nadejdzie taki dzień, kiedy zasnę wtulona w Niego i będę się czuła w końcu szcześliwa i bezpieczna (aż mu to chyba napiszę :p)
morenica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 20:27   #3760
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez morenica Pokaż wiadomość
Pewnie, wiem, że dobrze zrobi...spojrzę na to wszystko z dystansem...
Ale myśl, że kochamy się, ale to cholerny los, społeczeństwo, rodzina i po prostu brak kasy sprawił, że nie możemy być razem jest okropny. Bo gdyby nie było między Nami miłości, uczucia to zupełnie inna bajka...a tak...
Ale jestem twarda i po cichu wierzę, że skoro już tyle przeszliśmy to w końcu nadejdzie taki dzień, kiedy zasnę wtulona w Niego i będę się czuła w końcu szcześliwa i bezpieczna (aż mu to chyba napiszę :p)
Pośród tych negatywnych myśli musisz szukać pozytywów,które pozwolą Ci wierzyć,że będzie dobrze Łatwo na pewno nie będzie i pewnie wszystko zależy od Waszego obustronnego podejścia i zaparcia. Myślę,że jesśli Ty jak i on zrobicie wszystko żeby się udało,to w końcu będziecie razem, tak na dobre
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 20:48   #3761
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez morenica Pokaż wiadomość
Pewnie, wiem, że dobrze zrobi...spojrzę na to wszystko z dystansem...
Ale myśl, że kochamy się, ale to cholerny los, społeczeństwo, rodzina i po prostu brak kasy sprawił, że nie możemy być razem jest okropny. Bo gdyby nie było między Nami miłości, uczucia to zupełnie inna bajka...a tak...
Ale jestem twarda i po cichu wierzę, że skoro już tyle przeszliśmy to w końcu nadejdzie taki dzień, kiedy zasnę wtulona w Niego i będę się czuła w końcu szcześliwa i bezpieczna (aż mu to chyba napiszę :p)
A może taka przerwa przyspieszy Jego decyzję o wyprowadzce od byłej żony i zamieszkaniu z Tobą? I Ty dla rodziców będziesz miała w razie czego argument, że próbowałaś przezwyciężyć tą miłość, ale ona okazała się silniejsza?
Trzymaj się, wierzę że dasz rade i będzie tak jak ma być, by było dobrze
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 20:56   #3762
mag_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 358
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

ogwiazdka Wszystkiego Najlepszego w dniu urodzin

besio trzymam kciuki za randkę mam nadzieję, że będzie udana

Ale wciągnęłam się w ten wizaż, kilka razy dziennie zerkam co się dzieje i tylko czasu nie zawsze wystarczy, żeby cos dopisać...

morenica rozstania/przerwy niezależnie od powodów zawsze są bolesne, ale niosą też ze sobą zmiany, często na lepsze może spojrzysz na całą sytuację z innej perspektywy, dostrzeżesz najlepsze dla Ciebie wyjście

Cytat:
Napisane przez malina_ Pokaż wiadomość
morenica az mi sie udzielilo.... ten smutek Twój, sama sie zastanawiam nad swoim zwiazkiem, boje sie reakcji otoczenia
Wydawałoby się, że takie negatywne podejście to już przeszłość, ale z tego co piszecie to jest dosyć powszechne. Jak juz wcześniej pisałam, nie spotkałam się z komentarzami (negatywnymi) na temat mojego związku z TZ i teraz zaczynam wierzyć, że jestem straszną fuksiarą. Trzymam kciuki za Was i Wasze związki, oby uczucie było silniejsze niż ludzka głupota i zawiść?

Dobranoc Wizażanki
__________________
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i ludzka głupota. Co do Wszechświata nie jestem pewien." Albert Einstein
mag_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 21:00   #3763
malina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 222
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mag_a Pokaż wiadomość
Wydawałoby się, że takie negatywne podejście to już przeszłość, ale z tego co piszecie to jest dosyć powszechne. Jak juz wcześniej pisałam, nie spotkałam się z komentarzami (negatywnymi) na temat mojego związku z TZ i teraz zaczynam wierzyć, że jestem straszną fuksiarą. Trzymam kciuki za Was i Wasze związki, oby uczucie było silniejsze niż ludzka głupota i zawiść?
Ja tak naprawde boje sie wszystkiego co mnie czeka, rozwod ( o ile do niego dojdzie) az mnie skreca, tak się boje, wiem ze on jej nie kocha, ale czy ona zjawi sie na rozprawe? nie wiem.... to jest własnie dziwne. Co pozniej? Sama nie wiem.... Chyab mnie dzisiaj jakies zle mysli przesiaknely.... naprawde, przespie sie to mi moze przejdzie
__________________




malina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 21:05   #3764
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malina_ Pokaż wiadomość
Ja tak naprawde boje sie wszystkiego co mnie czeka, rozwod ( o ile do niego dojdzie) az mnie skreca, tak się boje, wiem ze on jej nie kocha, ale czy ona zjawi sie na rozprawe? nie wiem.... to jest własnie dziwne. Co pozniej? Sama nie wiem.... Chyab mnie dzisiaj jakies zle mysli przesiaknely.... naprawde, przespie sie to mi moze przejdzie
Nie martw się na zapas, będzie dobrze

A co do straszych facetów..dziś po ok. 5 latach w centrum handlowym spotkałam księdza,który uczył mnie w LO.Bardzo miło go wspominam, niektórzy się śmiali,że mnie zarywał Faktycznie zawsze był dla mnie bardzo miły, z ręki mi wróżył itd. Niestety nie widział mnie,ale po powrocie napisałam do niego na NK,że jak on nie mógł mnie nie zauważyć No i od slowa do słowa zaprosił mnie na herbatkę haha ;p

Ach i na pewno napiszę do W. z propozycją imprezy w Pzn w sobotę Jeszcze nie wiem kiedy,ale już Was informuję bo potem może nie być okazji
__________________

Edytowane przez behindblueeyes
Czas edycji: 2010-02-07 o 21:14
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 21:10   #3765
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mag_a Pokaż wiadomość
ogwiazdka Wszystkiego Najlepszego w dniu urodzin

besio trzymam kciuki za randkę mam nadzieję, że będzie udana

(...)

Dobranoc Wizażanki
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez malina_ Pokaż wiadomość
Ja tak naprawde boje sie wszystkiego co mnie czeka, rozwod ( o ile do niego dojdzie) az mnie skreca, tak się boje, wiem ze on jej nie kocha, ale czy ona zjawi sie na rozprawe? nie wiem.... to jest własnie dziwne. Co pozniej? Sama nie wiem.... Chyab mnie dzisiaj jakies zle mysli przesiaknely.... naprawde, przespie sie to mi moze przejdzie
Behind ma rację - ciesz się tym co jest i nie martw na zapas

Ja się dzisiaj martwiłam, że urodziny spędzę sama i w ogóle nie mam z kim nigdzie wyjść, ale dzięki temu byłam na gg dostępna (zawsze jestem niewidoczna) i dowiedziałam się, że jak się rozstanę z TŻ, to czeka na mnie 2 facetów A rano taka opuszczona się czułam, a teraz taka zmiana
Także wszystko może nam wyjść na dobre - to jeszcze tak do Morenicy by się nie zamartwiała
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 21:27   #3766
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Behind, a pisz.. co Ci zalezy przeciez jakis nocleg sie znajdzie-malo jest hoteli w Poznaniu? A ten ksiadz... fajny?

Morenica, nie wierze.. taka milosc,a Wy chcecie ja zakonczyc? Jednak czasem tak w zyciu bywa,ze przeciwnosci losu nie pozwalaja na rozwiniecie skrzydel milosci jednak, wierze,ze to wszystko sie poulkada po Waszej mysli i znajdziecie jaksies rozwiazanie.

ogwiazdka- 100 lat

Besio, daj znac jak ten facet

a ja jutro wybieram sie na zakupy i oczywiscie juz dzis sie ustawilam na spotkanie z M czlowiek to gluuupi jest i nawet na swoich bledach sie nie nauczy.
Jednak mimo wszystko sie ciesze
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...



Edytowane przez nataluska175
Czas edycji: 2010-02-07 o 21:30
nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 21:38   #3767
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nataluska175 Pokaż wiadomość
Behind, a pisz.. co Ci zalezy przeciez jakis nocleg sie znajdzie-malo jest hoteli w Poznaniu?
A napiszę Samego W. to mogę u siebie przenocowac,ale ich dwóch..hmm W ogóle chciałam kumpelę też na noc ściągnąć..żeby nie było
Cytat:
Napisane przez nataluska175
A ten ksiadz... fajny?
Wiesz..w LO to mi trochę imponowało,że mnie tak zaczepia,zagaduje itd.Mimo iż to ksiądz,hihi On był wtedy trochę ponad 30tkę i pewnie to też mi się podobało Ale to ksiądz! Poza tym wizualnie zupełnie nie w moim typie, ale bardzo miły gość Także na herbatkę chętnie się wybiorę.
Cytat:
Napisane przez nataluska175
ja jutro wybieram sie na zakupy i oczywiscie juz dzis sie ustawilam na spotkanie z M czlowiek to gluuupi jest i nawet na swoich bledach sie nie nauczy.
Jednak mimo wszystko sie ciesze
Błędy naprawiamy kolejnymi A tam, najważniejsze że będziesz się z nim dobrze bawić

Miłego tygodnia Wam życzę i do usłyszenia w sobotę, może wcześniej
__________________

Edytowane przez behindblueeyes
Czas edycji: 2010-02-08 o 05:40
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 09:19   #3768
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Behind szerokiej drogi i powodzenia
ja sie wczoraj porządnie wypłakałam, rano wstałam z bólem głowy, ale dzięki Bogu mam pracę, więc mam co robić i mam po co wstawać rano.
A jeszcze jak na złość cholera, rano w autobusie jechałam z Jego synem i jak ja mam o Nim zapomnieć, skoro na każdym kroku coś lub ktoś mi Go przypomina. Oczywiście napisałam potem do Niego eska i kto wie, może się jednak wieczorem zobaczymy
Ja nie umiem żyć już chyba bez tego faceta...rzeczywiście przerwa powinna być i powinna Nam dobrze zrobić...ale...to takie trudne jest czasem...
morenica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 09:26   #3769
malina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 222
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

morenica a jego syn w jakim jest wieku? (tak pytam tylko z ciekawosci)

Ja dzis chyba wstałam prawa noga nie tak jak wczoraj z zupelnie innym mysleniem, moze dlatego ze obudzilam sie i na starcie nowego dnia przeczytalam dwa miluśkie i słodkie jak miód smsski brzuch mnie boli ale jakos nie narzekam Może cos ugotuję dla zabicia czasu... mhym... chyba tak zrobie
__________________




malina_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 09:28   #3770
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malina_ Pokaż wiadomość
morenica a jego syn w jakim jest wieku? (tak pytam tylko z ciekawosci)

Ja dzis chyba wstałam prawa noga nie tak jak wczoraj z zupelnie innym mysleniem, moze dlatego ze obudzilam sie i na starcie nowego dnia przeczytalam dwa miluśkie i słodkie jak miód smsski brzuch mnie boli ale jakos nie narzekam Może cos ugotuję dla zabicia czasu... mhym... chyba tak zrobie
Jego syn ma 15 lat. czyli to już całkiem duży chłopiec... I tez nie wiadomo jak On zaaraguje na mnie. czy się z Nim dogadam idt.
morenica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 10:43   #3771
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Nie martw się na zapas, będzie dobrze

A co do straszych facetów..dziś po ok. 5 latach w centrum handlowym spotkałam księdza,który uczył mnie w LO.Bardzo miło go wspominam, niektórzy się śmiali,że mnie zarywał Faktycznie zawsze był dla mnie bardzo miły, z ręki mi wróżył itd. Niestety nie widział mnie,ale po powrocie napisałam do niego na NK,że jak on nie mógł mnie nie zauważyć No i od slowa do słowa zaprosił mnie na herbatkę haha ;p

Ach i na pewno napiszę do W. z propozycją imprezy w Pzn w sobotę Jeszcze nie wiem kiedy,ale już Was informuję bo potem może nie być okazji
Nie no Behind już księży zarywa Co tu się na tym świecie dzieje A tak na serio przypomniała mi się historia z życia wzięta, że do takiej jednej dziewczyny na wsi jakiejś ksiądz przyjeżdżał i mówił do niej bądź ze mną, a niczego Ci w życiu nie zabraknie Po prostu masakra jakaś

Cytat:
Napisane przez morenica Pokaż wiadomość
Behind szerokiej drogi i powodzenia
ja sie wczoraj porządnie wypłakałam, rano wstałam z bólem głowy, ale dzięki Bogu mam pracę, więc mam co robić i mam po co wstawać rano.
A jeszcze jak na złość cholera, rano w autobusie jechałam z Jego synem i jak ja mam o Nim zapomnieć, skoro na każdym kroku coś lub ktoś mi Go przypomina. Oczywiście napisałam potem do Niego eska i kto wie, może się jednak wieczorem zobaczymy
Ja nie umiem żyć już chyba bez tego faceta...rzeczywiście przerwa powinna być i powinna Nam dobrze zrobić...ale...to takie trudne jest czasem...
Nie martw się, ja wierzę w to, że będzie dobrze. Czas zawsze jest najlepszym doradcą w każdej kwestii. Więc główka do góry nie będzie źle
Cytat:
Napisane przez malina_ Pokaż wiadomość
morenica a jego syn w jakim jest wieku? (tak pytam tylko z ciekawosci)

Ja dzis chyba wstałam prawa noga nie tak jak wczoraj z zupelnie innym mysleniem, moze dlatego ze obudzilam sie i na starcie nowego dnia przeczytalam dwa miluśkie i słodkie jak miód smsski brzuch mnie boli ale jakos nie narzekam Może cos ugotuję dla zabicia czasu... mhym... chyba tak zrobie
Nie martw się kochana na zapas. A gotowanie dobry pomysł, zawsze można stworzyć coś nowego i zabłysnąć przed nim czy kimś innym


Eh co do imprezy, było bardzo fajnie. Mariusz ma 34 lata<zonk> nie wygląda na tyle. Bardzo dobrze nam się rozmawiało, ma duży dystans do siebie co mi się bardzo podoba. Gdy leciała piosenka Goi Tylko mnie kochaj wszystkie pary przytulone, my stoimy, on się zaczyna śmiać: zabrałaś mnie na impreze i nie tańczymy. Ja do niego: że nie lubię takich kawałków. A on: Przy poprzednich też tak mówiłaś. Ja uwielbiam ten kawałek<tja oczywiście> JA: Nie tylko nie ten. A moja koleżanka podchodzi i mówi: A co ty taka dzisiaj cicha, przecież ty zawsze na parkiecie szalejesz. On się śmieje i mówi że zaraz to naprawimy i wyciagnal mnie na prakiet i tanialismy do rana. Potem odstawił mnie pod dom, podziękował za mile spędzony wieczór i zapytał się czy może liczyć na powtórkę. Powiedziałam że jak coś to się spiszemy. No i dzisiaj wstaję i jest sms: Kawa i deser na dobry początek? Co ty na to? A ja się zastanawiam.
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 10:47   #3772
malina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 222
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość

Nie martw się kochana na zapas. A gotowanie dobry pomysł, zawsze można stworzyć coś nowego i zabłysnąć przed nim czy kimś innym


Eh co do imprezy, było bardzo fajnie. Mariusz ma 34 lata<zonk> nie wygląda na tyle. Bardzo dobrze nam się rozmawiało, ma duży dystans do siebie co mi się bardzo podoba. Gdy leciała piosenka Goi Tylko mnie kochaj wszystkie pary przytulone, my stoimy, on się zaczyna śmiać: zabrałaś mnie na impreze i nie tańczymy. Ja do niego: że nie lubię takich kawałków. A on: Przy poprzednich też tak mówiłaś. Ja uwielbiam ten kawałek<tja oczywiście> JA: Nie tylko nie ten. A moja koleżanka podchodzi i mówi: A co ty taka dzisiaj cicha, przecież ty zawsze na parkiecie szalejesz. On się śmieje i mówi że zaraz to naprawimy i wyciagnal mnie na prakiet i tanialismy do rana. Potem odstawił mnie pod dom, podziękował za mile spędzony wieczór i zapytał się czy może liczyć na powtórkę. Powiedziałam że jak coś to się spiszemy. No i dzisiaj wstaję i jest sms: Kawa i deser na dobry początek? Co ty na to? A ja się zastanawiam.
Dziękuje
A co do pana M. wszystko idzie w dobrym kierunku
__________________




malina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 11:07   #3773
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Kurczę, ale jest tyle starszy...całe 14 lat. :/ Dziwnie się z tym czuje. Nie wiem co mam teraz robić.
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 11:19   #3774
SugerFree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: bln
Wiadomości: 349
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
Kurczę, ale jest tyle starszy...całe 14 lat. :/ Dziwnie się z tym czuje. Nie wiem co mam teraz robić.
Spróbuj, raz się żyje Pozwól się facetowi zrewanżować..
__________________
Zrzucę ciężar twych kłamstw, powtarzanych co dnia
Zacznę wierzyć w to że żyć bez ciebie się da

Obiecam otrzeć swe łzy, już wiem nie po to mam być
By się zadręczać, do wnętrza, swój krzyk chować, nie tego chcę
Dziś nie tego chcę.

SugerFree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 11:22   #3775
malina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 222
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Mój jest starszy 17 lat... Mimo to jestesmy razem
__________________




malina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 11:27   #3776
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Boję się, że jak go lepiej poznam to wsiąknę i kurcze będę miała potem problem albo złamane serce.
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 11:29   #3777
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
Kurczę, ale jest tyle starszy...całe 14 lat. :/ Dziwnie się z tym czuje. Nie wiem co mam teraz robić.
Mój też jest 14 lat starszy. Nie myśl o tym, nie myśl o wieku, po prostu idź na żywioł. Jeśli się dogadacie, jeśli ci się spodoba, to tylko pozazdrościć

I nie rozkładaj w głowce sytuacji na cząsteczki, to nie pomaga, a tylko wprowadza wątpliwości Po prostu traktuj go jak każdego innego faceta (tyko że lepiej ) Powodzenia, trzymam kciuki!
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 11:40   #3778
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Może macie racje. Zgodze się na spotkanie, zobaczymy jak to będzie szło i tak niedługo na narty jade wiec bede miała czas na przemyślenia.
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 11:47   #3779
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Jeśli ciebie to pocieszy, ja z 34rolatkiem jestem zaręczona, a różnicę wieku ostatni raz odczułam...
Hm, nigdy?

Uda się, zobaczysz
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 11:52   #3780
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

No to ja już głośno o mojej różnicy wieku nie będę mówić / pisać :p
Besio powodzenia
morenica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.