Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-26, 12:44   #3751
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

w dniu naszego swieta
wszystkim mamusiom zycze wielu radosci z dzieciaczkow i samych pogonych dni.
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 12:47   #3752
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez pakusia86 Pokaż wiadomość
w dniu naszego swieta
wszystkim mamusiom zycze wielu radosci z dzieciaczkow i samych pogonych dni.
waszego...
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 12:53   #3753
magduchahahaha
Zadomowienie
 
Avatar magduchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 1 450
GG do magduchahahaha
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez Goo100 Pokaż wiadomość
Od wczoraj w domu
Ale super
Jaka Ona sliczna i te włoski

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez pakusia86 Pokaż wiadomość
w dniu naszego swieta
wszystkim mamusiom zycze wielu radosci z dzieciaczkow i samych pogonych dni.
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
Nisia 3,06,2009
♥ ♥ ♥
magduchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 13:27   #3754
Małgosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Małgosia:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 976
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez magduchahahaha Pokaż wiadomość
Wy to dopiero macie z TŻ-tem pomysły Nie no podziwiam za kreatywność odnośnie rozwiązania problemu Dnia Matki i Dnia Ojca

Ja tak chodze do tych lumpków, że niby juz ostatni raz, za każdym razem tak mówię, bo mam nadzieję, że juz więcej ni zdążę iść, bo urodzę, a wiadomo że potem to juz nie da rady...
Niestety do tych najlepszych musze dojeżdżac przez całe miasto, ale radość z tych rzeczy przewyższa ten dyskomfort Ja to się od Was tu na forum zaraziłam lumpkowaniem
No ja tez się na forum zaraziłam...
Ale po każdym Lumpieniu się stwierdzam że teraz to już wszystko mam i koniec z kupowaniem...
Ale i tak za jakiś czas idę się znów lumpić i obiecuję sobie że teraz to już tylko takie większe... na 74 i więcej.. i tylko pod warunkiem że będzie super świetna wypasiona okazja...
Po czym w lumpku stwierdzam że jednak te śliczne ubranka na 0-3 m-ca są mi niezbędne, a zresztą kosztują grosze, więc biorę....

I znów ta sama akcja... w domu stwierdzam że już wszystko mam....



A potem czasem otwieram komodę i zastanawiam się skąd ja mam tego ciucha... i przypominam sobie że z łowów... Zresztą zaraz zrobię przegląd komody, żeby pamiętać co już mam...

Zresztą powiem Ci, że ja to Ci trochę współczuję... bo dla córki jest tyle świetnych rzeczy, że musisz mieć nie lada problem żeby nie wynieśc pół Lumpka...

Cytat:
Napisane przez Goo100 Pokaż wiadomość
Od wczoraj w domu
Kochana córeczka.. Śliczna

I dziękuję za życzenia na dzień matki

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Magduchahaha - bo my z TZ to ttakie wariaty jesteśmy i takie głupoty wymyślamy... A jak czasem nas głupawka złapie (szczególnie mnie..) to szkoda gadać.

A i miałam wizję... urodzę 03.06.09....

A mój tż miał wizję że jutro w czasie ligii mistrzów...
Małgosia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 14:10   #3755
magduchahahaha
Zadomowienie
 
Avatar magduchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 1 450
GG do magduchahahaha
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

A ja własnie mam z tymi lumpkami tak, że zawsze w poniedziałki, bo przeważnie jest wtedy dostawa - mam swój taki jeden ulubiony, gdzie sa najładniejsze rzeczy i w dodatku tylko 20 zł za kg Potrafię stamtąd wynieść nawet po 2-3 kg ciuchów, w większości oczywiście dla Małej Więc jak widzisz nie powstrzymuję się, tłumaczę sobie, że to wychodza grosze za rzecz, więc szkoda nie wziąć, nawet jesli bym miała na niektóre z tych rzeczy tylko patrzeć, a zwłaszcza jak porównuję ceny z lumpka z cenami z normalnych sklepów Mi sie zdarzyło kupowac już nawet rzeczy tak na 2 latka A co - w szafie nie zgniją, a potem jak będzie dzidzia albo jak wrócę do pracy to nie będzie jak chodzic na lumpkowanie Moim hitem jest różowy płaszczyk z Nexta tak na około 1,5-2 latka, ciągle go wyciągam z szafy i oglądam tak mi się podoba

No ciekawe jak tam Wasze wizje się sprawdzą
Ja już nie mam żadnych wizji, wczoraj tak się z TŻ-tem dziwilismy że taka ciąż to naprawdę jest cud, którego doświadczamy i jedyna wizja do jakiej doszlismy to taka, że to niemozliwe, żebym miała za kilka dni rodzić - jakieś takie to sie nam nierealne wydało
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
Nisia 3,06,2009
♥ ♥ ♥

Edytowane przez magduchahahaha
Czas edycji: 2009-05-26 o 14:12
magduchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 14:11   #3756
Rozaliontka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolska:)
Wiadomości: 468
GG do Rozaliontka
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez Goo100 Pokaż wiadomość
Od wczoraj w domu
Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
waszego...
ejjj kochana nie zalamuj sie tak bardzo prosze jeszcze urodzisz....

ja tez niby jestem mama a nie jestem bo tez ALA jeszcze nie na swiecie a jakos mi nie jest smutno....
mam dopero rodzic w czerwcu i tego bede sie czymac....
Rozaliontka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 14:35   #3757
Małgosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Małgosia:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 976
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez magduchahahaha Pokaż wiadomość
No ciekawe jak tam Wasze wizje się sprawdzą
Ja już nie mam żadnych wizji, wczoraj tak się z TŻ-tem dziwilismy że taka ciąż to naprawdę jest cud, którego doświadczamy i jedyna wizja do jakiej doszlismy to taka, że to niemozliwe, żebym miała za kilka dni rodzić - jakieś takie to sie nam nierealne wydało

A z jakiego jesteś miasta? (pytam ze względu na lumpki)

Ja miałam przez ostatnie 2 tygodnie deprechę, bo chciałam już urodzić... teraz luuuz, od wczoraj... muszę trochę o siebie zadbać, bo potem nie będzie czasu. Jem truskawy i już nie mam ciśnienia że musze urodzić

A zresztą... w czwartek są fajne trampki w Biedronce za 13 zł i fajne ciuchy dziecięce, to chciałam sobie kupić... w sobotę roczek chrześnicy, to też chciałam iść, a potem to się zobaczy.

Chwilowo mi sie nie spieszy. Zobaczymy kiedy mi się humor zmieni.


Ja może jutro wyskoczę do lumpka, bo mam takie 2 duże fajne , gdzie są na wagę po 10 zł ciuchy... Ostatnio kupiłam śpiochy za 60 gr...

Zreszta postaram się zrobić fotki moich zdobyczy to wkleję...

Nawet mi żal nie będzie jak nie ubiorę ani raz, zresztą ja kupuję też z myślą że kiedyś będę mieć drugie dziecie i się przyda. A po drodze może ktoś z rodziny sie załapie na moje ciuszki dziecięce...

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Rozaliontka - najlepiej trzymać się myśli że dziecię urodzi się najwcześniej w datę porodu. Wtedy jak się urodzi troszkę wcześniej to Cię miło zaskoczy, a jak chwileczkę później to tragedii nie będzie. Mnie nastawiono że ja to już w 8 miesiącu mogę urodzić i co... i teraz to się moge przeterminować... dlatego doła złapałam.

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Muszę iść umyć garnki, a mi się nie chce....
Małgosia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 14:35   #3758
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

DORIS, pewnie że będzie dobrze Skoro nawet mnie się udało...

Goo, śliczniutka jest...
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 14:43   #3759
Rozaliontka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolska:)
Wiadomości: 468
GG do Rozaliontka
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez Małgosia:) Pokaż wiadomość

Rozaliontka - najlepiej trzymać się myśli że dziecię urodzi się najwcześniej w datę porodu. Wtedy jak się urodzi troszkę wcześniej to Cię miło zaskoczy, a jak chwileczkę później to tragedii nie będzie. Mnie nastawiono że ja to już w 8 miesiącu mogę urodzić i co... i teraz to się moge przeterminować... dlatego doła złapałam.
No rozumiem...ale tez nie mozna popadac w w skrajnosc ja tez bym chciala juz urodzic...ale nasze dzieci same wiedza jaka sobie datego wybiora narodzin....
Rozaliontka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 14:44   #3760
nyla89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 122
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

ja dzis miałam bole jak na okres dosc długo- juz mała nadzieje i znow przeszło...ehhh od dzis nie mysle o porodzie bo coraz wolniej mi to leci a ja sie dołuje
nyla89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 14:55   #3761
DORIS0208
Rozeznanie
 
Avatar DORIS0208
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Greenford
Wiadomości: 858
Send a message via Skype™ to DORIS0208
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Witam szczegolnie w ten WYJATKOWY DLA NAS DZIEN

DZIEN MAMY!!!

Kochane-oczywiscie ,ze mamusiami juz jestesmy-dbamy jak mozemy o nasze maluszki,co prawda w brzuszku ale zawszea one daja nam juz teraz mnostwo radosci..

Gosik-dziekujea w Ciebie nigdy nie watpilamwiedzialam,ze bedzie lepiej niz to sobie wyobrazasz..ciekawe jak bedzie ze mna
ale pozytywne nastawienie to polowa sukcesu

Goo-ladniusia ta Twoja coreczka

Malgosiu-jakby na to nie patrzec bedziesz teraz nastepna w kolejce do spotkania z synciem i to juz wkrotce

Kaalinaa-my na samym koncu czerwca jestesmy z terminem ale ja licze jeszcze 2 tyg,bo pozniej to juz nie wiadomo..w kazdej chwili mozemy urodzic,ja mam na 25-go a z pierwszego USG 29-go-zobaczymy....
a kolezanka faktycznie fajna ma date porodu

Ja teraz tez nie zaluje sobie niczego,objadam sie pysznosciami(truskawki chyba mi sie juz przejadly)

dzis ladnie sobie pospalam
teraz za jakis obiadek trezba sie wziasc..
DORIS0208 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 15:06   #3762
Małgosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Małgosia:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 976
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Rozaliontka - no nie ma co popadać w skrajności... Ja wiem jedno - nie chciałabym miec porodu wywoływanego... tylko żeby sam się zaczął...


Doris2008 - no niby tak, ale pewnie ktoś mnie wyprzedzi... i może nawet nie jedna...


nyla - kurcze nie myśl o porodzie... ja wiem że tak ciężko, ale kochanie wpadniesz w depresję. Ja wiem, co czujesz bo ja tez tak miałam. Skup się na tym co chciałabyś jeszcze zrobić, czy zjeść przed porodem. Ja się na tym skupiłam i pomogło. Wiem że jutro sobie fundnę na pewno fasolkę szparagową albo bób (mrożone)
I zanim urodze to jeszcze muszę poprasować, zrobic porządek w 2 szufladach, dostać wypłatę na konto itd...

Takie to trochę głupkowate i przyziemne ale skoro pomaga...



Garki umyte - nie taki diabeł straszny dłużej narzekałam że musze umyć i się do tego zbierałam niż to trwało....

Teraz idę posprzątać moim prośkom....
Małgosia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 18:00   #3763
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Hejka
Kobietki wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy

Cytat:
Napisane przez Małgosia:) Pokaż wiadomość
Widzę że i Twoje i moje dziecię wczoraj dało popalić. My to nawet chcieliśmy się poprzytulać, ale tak dawał do wiwatu że się nie dało. TŻ się śmiał, że jeszcze się nie urodził a już zazdrosny o mamę. Ja stwierdziłam że może go Czoło boli po ostatnim i się broni...


Cytat:
Napisane przez magduchahahaha Pokaż wiadomość
Ja wczoraj rozmawiałam z TŻ-tem o własnie Dniu Matki i Dniu Ojca - i jestem wredna, ale postanowiłam, że jak dziś nie urodze (a nie urodzę, nie oszukujmy się) to zaczynamy obchodzic te święta dopiero od nastepnego roku
sprawiedliwość musi być na świecie

Cytat:
Napisane przez Małgosia:) Pokaż wiadomość
A ja mam zamiar - jak już urodzę podarować tż na Dzień Ojca koszulkę ze zdjęciem Antosia... Zobaczymy czy się uda
fajny prezent wymyśliłaś

Cytat:
Napisane przez Goo100 Pokaż wiadomość
Od wczoraj w domu
ślicznotka
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 18:23   #3764
Małgosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Małgosia:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 976
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

A co tu tak spokojnie? rodzicie?
Małgosia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 18:52   #3765
Fasolka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Goo ciesze sie ze jednak twoje przypuszczenia o zóltaczce były mylne Ślicznamasz córe

Małgosia Fajny pomysł z ta koszulka ja tez myslalam zeby kupic tzowi na dzien taty koszulke ale taka w kolorach supermana i z napisem super tata Ale moze uda mi sie skorzystac z twojego pomysłu

Ja jestem zawiedziona ze tz nie pomyslal zeby mi kwiatuszka kupic z okazjidnia mamy- aleprzynamniej rano mi zyczenia skladal


Ja jestem troche przerazona tym co robie-nadal chodze na uczelnie i probuje wszystko zalicac, a sil nie mam juz wcale(od dwoch dni czuje sie jak wrak-toooocze sie a nie chodze) Wczoraj kolezanki moja do profesora zeby dal mi ulge na egzaminie, ze ja wlasciwie powinnam miec juz zdany-a on z tekstem ze moge nawet urodzic na egzaminiechy ba nie wie co mowiraczej nie chcial by tego przezyc
Chciałabym do czwartku wytrzymac zeby przynajmniej czesc pozaliczac, eh mam nadzieje ze misie uda
__________________
29,05Moj syn jest ju z nami 2,25
Kocham Cie mój Aniołku
Fasolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 19:17   #3766
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Goo śliczności córeczka
Cytat:
Napisane przez pakusia86 Pokaż wiadomość
w dniu naszego swieta
wszystkim mamusiom zycze wielu radosci z dzieciaczkow i samych pogonych dni.
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Małgosia:) Pokaż wiadomość
A co tu tak spokojnie? rodzicie?
nieeee, obiadałam się lodami u mamy

Cytat:
Napisane przez Fasolka87 Pokaż wiadomość
Ja jestem troche przerazona tym co robie-nadal chodze na uczelnie i probuje wszystko zalicac, a sil nie mam juz wcale(od dwoch dni czuje sie jak wrak-toooocze sie a nie chodze) Wczoraj kolezanki moja do profesora zeby dal mi ulge na egzaminie, ze ja wlasciwie powinnam miec juz zdany-a on z tekstem ze moge nawet urodzic na egzaminiechy ba nie wie co mowiraczej nie chcial by tego przezyc
Chciałabym do czwartku wytrzymac zeby przynajmniej czesc pozaliczac, eh mam nadzieje ze misie uda
pozaliczasz, jak nie teraz to później, głowa do góry będzie dobrze i tak Cię podziwiam mi to się w ciąży tak zwoje mózgowe poskracały, że jak słyszałam czasem jakie głupoty w ciąży paplałam w pracy to nie wiedziałam gdzie mam się schować ze wstydu
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 21:11   #3767
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez Fasolka87 Pokaż wiadomość
Ja jestem zawiedziona ze tz nie pomyslal zeby mi kwiatuszka kupic z okazjidnia mamy- aleprzynamniej rano mi zyczenia skladal

Ja jestem troche przerazona tym co robie-nadal chodze na uczelnie i probuje wszystko zalicac, a sil nie mam juz wcale(od dwoch dni czuje sie jak wrak-toooocze sie a nie chodze) Wczoraj kolezanki moja do profesora zeby dal mi ulge na egzaminie, ze ja wlasciwie powinnam miec juz zdany-a on z tekstem ze moge nawet urodzic na egzaminiechy ba nie wie co mowiraczej nie chcial by tego przezyc
Chciałabym do czwartku wytrzymac zeby przynajmniej czesc pozaliczac, eh mam nadzieje ze misie uda
ad. 1 ja też jeszcze nie dostałam kwiatka i jak znam swojego męża to nie dostanę, bo on pomyśli o tym nawet życzeń nie złożył
ad. 2 ten profesor to rzeczywiście nie wie co mówi spokojnie jak teraz nie pozdajesz tych egzaminów to zrobisz to po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez *kaalinaa* Pokaż wiadomość
pozaliczasz, jak nie teraz to później, głowa do góry będzie dobrze i tak Cię podziwiam mi to się w ciąży tak zwoje mózgowe poskracały, że jak słyszałam czasem jakie głupoty w ciąży paplałam w pracy to nie wiedziałam gdzie mam się schować ze wstydu
ja też niezłe głupoty gadałam sama z siebie mówiłam, że w ciąży mam rozumowanie gorszego niż przysłowiowa głupia blondynka
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 21:35   #3768
Fasolka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Dzieki za słowa otuchy, a co do gadania głupot to chyba wszystkie ciezarne tak maja
__________________
29,05Moj syn jest ju z nami 2,25
Kocham Cie mój Aniołku
Fasolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 23:35   #3769
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
waszego...
zaraz dostaniesz po

jestes juz mamusia!!! i prosze mi tu sie nie smutac tylko cieszyc z kazdego dnia z brzuskiem...

ja wczoraj sobie myslalam ze nie wykorzystalam dobrze brzuszka... tyle rzeczy chcialam zrobic. zadnej ladnej pamiatki nie mam
pozatym strasznie mi brakuje zawartosci lezy co prawda kolo mnie i sie usmiecha... ale w brzuszku to co innego... juz nie czuje jak mi sie rusza albo wypina

tak ze nie gadaj glupot bo rowniez przezylas dzien mamy!!! swoj pierwszy i niepowtarzalny!!!!
masz dzidzie w brzusiu co nie znaczy ze nie jestes mamusia!!!

to byly zyczenia dla was wszystkich, bo kazda z nas jest mama... jedna rozpakowana a druga nie, ale nie znaczy ze gorsza lub mniej wartosciowa

zobaczysz ze za rok pozwiesz swojej dzidzi "w tamtym roku w dniu mamy byles w brzusiu a dzis jestes obok mnie"
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 00:06   #3770
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez pakusia86 Pokaż wiadomość
ja wczoraj sobie myslalam ze nie wykorzystalam dobrze brzuszka... tyle rzeczy chcialam zrobic. zadnej ladnej pamiatki nie mam
pozatym strasznie mi brakuje zawartosci lezy co prawda kolo mnie i sie usmiecha... ale w brzuszku to co innego... juz nie czuje jak mi sie rusza albo wypina

to byly zyczenia dla was wszystkich, bo kazda z nas jest mama... jedna rozpakowana a druga nie, ale nie znaczy ze gorsza lub mniej wartosciowa

zobaczysz ze za rok pozwiesz swojej dzidzi "w tamtym roku w dniu mamy byles w brzusiu a dzis jestes obok mnie"
ad. 1 mam tak samo mam raptem kilka zdjęć z brzusiem, ale tylko takie zwykłe. Gdybym wiedziała, że urodzę wcześniej to bym inaczej zrobiła. Ostatnie zdjęcia mam zrobione z bierzmowania brata, skąd mogłam wiedzieć, że więcej nie będzie mi dane zrobić
ad. 2 mądrze piszesz - polać jej
ad. 3 no właśnie

Lecę spać. Do jutra i śpijcie dobrze
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 07:29   #3771
malwa1234
Raczkowanie
 
Avatar malwa1234
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Belgia Gent
Wiadomości: 263
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Hey u mnie nadal nic
__________________
GABRYS jest z nami od 06.06.2009r
malwa1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 07:29   #3772
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Dzień dobry

Jestem dzisiaj pierwsza z rana ale to tylko dlatego, że kurier zadzwonił 13 min. po 7 rano powiedzieć, że za pół godz. będzie z wózeczkiem Właśnie odebrałam i zamierzam się zaraz do niego dobrać. Mężulec co prawda kazał poczekać na niego ale on na mnie z kamerą nie poczekał i sam otworzył. Tamto jego zabawka a to "powiedzmy" moja


Oj a jednak nie pierwsza
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 07:36   #3773
magduchahahaha
Zadomowienie
 
Avatar magduchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 1 450
GG do magduchahahaha
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Dzień dobry laseczki...
My tylko śniadanko, kawka i myk myk do lekarza... Zobaczymy co mi powie... Pewnie nic... Tylko zrobi ktg i pójdę do domku Wcale nie chce mi się do niego iść...
Nie dość że musze jechac przez całe miasto, jest okropna pogoda, nie mam już pomysłów w co sie ubrać, boli mnie brzuch, to jeszcze ten pacanek nic mi nie powie, bo przecież nie jest wróżką (a szkoda)...
Guuuu... Mam dziś chyba zły dzień
Jeszcze mi wywaliło cos na ustach i rozłazi sie na pół twarzy - jak to opryszczka to super Nawet nie będe mogła pocałowac własnego dziecka jak je urodzę wreszcie

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez *kaalinaa* Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jestem dzisiaj pierwsza z rana ale to tylko dlatego, że kurier zadzwonił 13 min. po 7 rano powiedzieć, że za pół godz. będzie z wózeczkiem Właśnie odebrałam i zamierzam się zaraz do niego dobrać. Mężulec co prawda kazał poczekać na niego ale on na mnie z kamerą nie poczekał i sam otworzył. Tamto jego zabawka a to "powiedzmy" moja


Oj a jednak nie pierwsza
Jak juz rozbroisz to cudo to dawaj fotki

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez malwa1234 Pokaż wiadomość
Hey u mnie nadal nic
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
Nisia 3,06,2009
♥ ♥ ♥
magduchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 08:01   #3774
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

wpadłam zyczyc nierozpakowanym mamusiom duzo cierpliowsci i szybkiego porodu

a u nas na watku lipcowo-sierpniowych juz zaczelo sie rozpakowywanie!!
2 mamusie juz maja swoje dzieciaczki- jedna urodzila w 24tc
a druga wczoraj w 32tc!!no wiec sie zaczelo
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 08:14   #3775
magduchahahaha
Zadomowienie
 
Avatar magduchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 1 450
GG do magduchahahaha
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
wpadłam zyczyc nierozpakowanym mamusiom duzo cierpliowsci i szybkiego porodu

a u nas na watku lipcowo-sierpniowych juz zaczelo sie rozpakowywanie!!
2 mamusie juz maja swoje dzieciaczki- jedna urodzila w 24tc
a druga wczoraj w 32tc!!no wiec sie zaczelo
W 24 tc
Jeny, to musi byc maleństwo... Dużo zdrówka dla tej kruszynki
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
Nisia 3,06,2009
♥ ♥ ♥
magduchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 08:17   #3776
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez magduchahahaha Pokaż wiadomość
W 24 tc
Jeny, to musi byc maleństwo... Dużo zdrówka dla tej kruszynki
jej synus wazyl nieco ponad 700g!! ale zyje i ma sie dobrze w inkubatorze!!i to jest najwazniejsze!!
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 08:20   #3777
magduchahahaha
Zadomowienie
 
Avatar magduchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 1 450
GG do magduchahahaha
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
jej synus wazyl nieco ponad 700g!! ale zyje i ma sie dobrze w inkubatorze!!i to jest najwazniejsze!!
Będę trzymac za nich kcuki Na pewno będzie wszystko dobrze
O jeny, nawet nie mogę sobie wyobrazić jaka to musi być kruszynka
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
Nisia 3,06,2009
♥ ♥ ♥
magduchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 08:49   #3778
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

DORIS, dokładnie, tylko pozytywne myślenie

Malutka, jak jakiś czas temu powiedziałam do TŻ że mam nadzieję że 26 maja będę miała już swój Dzień Matki to wyskoczył z tekstem "A co, myślisz że przyjdzie do Ciebie z laurką?..." Taaa, faceci...o życzeniach w imieniu syna oczywiście nie pomyślał...

Czekoladka, w 24 ??? O Boże...
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 09:28   #3779
nyla89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 122
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

a mnie znow jak na okres boli ale lekko,zaraz ide sie kapac i sprztac i pakowac dla siebie torbe) wg ostatniego usg mam termin na...piatek heheh ale nie wierze w te terminy z usg wiec na pewno za 2 dni mama nie zostane:P czekam na 8 czerwca(1 usg) i na 9 na wizyte

trzymam kciuki za wasze maluszki lipcowo-sierponiowe ale nie spieszcie sie tak)

Edytowane przez nyla89
Czas edycji: 2009-05-27 o 09:31
nyla89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 10:12   #3780
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Majowo- czerwcowe maluszki 2009 opuszczaja nasze brzuszki -ROZPAKOWYWANIE

Cytat:
Napisane przez nyla89 Pokaż wiadomość
a mnie znow jak na okres boli ale lekko,zaraz ide sie kapac i sprztac i pakowac dla siebie torbe) wg ostatniego usg mam termin na...piatek heheh ale nie wierze w te terminy z usg wiec na pewno za 2 dni mama nie zostane:P czekam na 8 czerwca(1 usg) i na 9 na wizyte

trzymam kciuki za wasze maluszki lipcowo-sierponiowe ale nie spieszcie sie tak)
teraz wiekszosc mamusiek jest spanikowana ze urodzi wczesniej....juz torby chca pakowac.....
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.