Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 08:11   #3751
Fey_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Madagaskar
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Nie bierz Philipsa, to na pewno. Remington, choć nie taki drogi, bije go na głowę. Aczkolwiek zdecydowałabym się na twoim miejscu na gamę z turmalinami jakąś małą, sama nie wiem.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez mambusiaPRV Pokaż wiadomość
hmmm...przepraszam, ale bzdury piszesz...zakres temp. w FHI jest od 60 - 232 st. i to niby mało

Przeczytaj całą stronę chociaż, to zrozumiesz, o co chodzi, OK?
Fey_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 11:52   #3752
Ptysia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Fey, owszem wlosy maja znaczenie przy tym jak dlugo efekt wyprostowania sie utrzymuje
ale nie do konca

ja wczesniej mialam prostownice Rowenty i w porownaniu z Fhi to byla tragedia
tak jak pisalam wczesniej, jak bylo wilgotno na dworze to prostowalam 2-3 razy dziennie
teraz nie musze

rzadko myje wlosy bo nic sie z nimi nie dzieje - co 3-4 dni i jak wyprostuje to mam spokoj na co najmniej 2 dni
a jak tak czesto nie prostuje to i zdrowiej dla wlosow


co do temperatury to nie ma prostownicy ktora mialaby wieksza niz Fhi
Ptysia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 14:08   #3753
Pati13955
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej
Wlasnie czytam o tych prostownicach i nadal nie moge sie przekonac.:p
W oko wpadly mi 2:
http://www.ceneo.pl/9625971
czy
http://www.ceneo.pl/;015508427-10.htm
Czy ktoras z Was ma taki model??
Poradzcie!!
Pati13955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:49   #3754
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Question Pierwsza prostownica

Od kilku tygodni próbuję kupić pierwszą prostownicę do włosów i już mnie głowa boli od ilości różnych prostownic. Nie mam pojęcia jak się za to zabrać Mam gęste, porowate włosy raczej niepodatne na stylizację, są długie i falowane. Dodam jeszcze że farbuję je (przyciemniam o kilka tonów). Zależy mi na prostownicy dobrej jakości, takiej której nie będę musiała za rok wymienić. Będę bardzo wdzięczna za pomoc i wszelkie rady.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 14:53   #3755
zagubionaviola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 20
Jaka prostownica

Witam. Od 3 lat prostuję włosy. Dotąd miałam bardzo dobrą prostownicę (remington). Płytki mi się juz starły i prostownicę muszę wymienić. Chciałabym kupić prostownicę bardzo dobrą i taką która będzie chroniła moje włosy (na tym zalezy mi najbardziej) nie wiem na co patrzec by prostownica chroniła moje włosy. Cena nie gra roli. Proszę o pomoc!
zagubionaviola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 19:15   #3756
malutka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 169
dobra prostownica co polecacie trwały efekt

znajoma fryzjerka mówiła że aby osiągnąć po prostowaniu trwały efekt taki jak u fryzjera trzeba mieć prostownicę mającą ponad 200 stopni. co wy na to? wtedy ponoć efekt będzie trwalszy, aż do mycia. jakie polecacie takiego typu prostownice, gdzie można takie dostac i w przystępnej cenie? jakie firmy? mówię o ok 100 zł, raczej nie więcej. i najlepiej w internecie jakieś adresy sklepów lub chociaż nazwy to sobie wyszukam. pozdrawiam i dzięki
malutka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 21:03   #3757
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: dobra prostownica co polecacie trwały efekt

ja mam prostownicę z ELDOMU, która kosztowała ok 40 zł, z 6 lat temu :P
jak dla mnie jest za mocna, gdyż po prostu się dymi
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 17:02   #3758
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Po przeczytaniu kawałka wątku zdecydowałam sie na Remington Shine Therapy. Za kilka dni napiszę jak sprawdza się u mnie ^^
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 18:45   #3759
zagubionaviola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 20
Która prostownica

Witam. Planuję zakup prostownicy. Zastanawiam się nad modelem REMINGTON S9950 SHINE a REMINGTON S9500
Czy ktoś moze polecic którą wybrac? czym się różnia? ktora oczywiscie lepsza? ktora do dlugich zniszczonych wlosów? prosze o pomoc
zagubionaviola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:32   #3760
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Wczoraj użyłam mojej nowej prostownicy po raz i jestem bardzo zadowolona ^^ Mam długie, farbowane, suche włosy a po użyciu tej prostownicy (temp. 180 stopni) są gładkie, sypkie i idealnie proste Faktycznie pięknie lśnią. Prostownica nagrzewała się około minuty czyli raczej przeciętnie ale przyznam że jest bardzo wygodna w użyciu. Nie ciągnie włosów. Zobaczymy jak będzie się sprawdzać dalej ^^ Dzisiaj będę prostowała nią włosy mojej mamy (krótkie rozjaśniane) i zobaczymy jak sprawdzi się u niej.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 13:15   #3761
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

witam,

potrzebuję waszej opinii.

zastanawiam się nad tondeo cerion premium, jednak nie znalazłam zbyt wielu opinii odnośnie tego konkretnego modelu. czy to jakaś nowość tondeo? jak ją oceniacie?

ewentualnie kupiłabym tę zachwalaną FHI, ale nie wiem czy potrzebuję model, którego, jak tu doczytałam, grupą docelową są salony fryzjerskie.

mam włosy kręcone, suche i delikatne (więc u mnie Farouk chi Nano bez regulacji odpada, a szkoda).
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 14:34   #3762
Fey_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Madagaskar
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Ja zakupiłam Tondeo Premium.
Prostownica ciągnie trochę włosy, ale po kilkunastu razach nauczyłam sie obsługi tak, żeby to zminimalizować. Włosy są proste, ale czy się nie elektryzują? Elektryzują. Nie są super miękkie i lśniące, takie rzeczy to tylko w erze. Plus to regulacja temp., bo 120st. prostuje już bardzo dobrze. Ale powiem tak, swojej ceny nie warta. Na pewno jest fajna, aczkolwiek dla ludzi, którzy prostują włosy raz na tydzień sporadycznie. Nie do codziennego stosowania, bo bez dodtku dobrym kosmetyków, wysusza.
Fey_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 23:22   #3763
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Kupiłam prostownicę Tondeo turmalinową z aktywną, laserową jonizacją. Wyprostowałam włosy (oczywiście umyte, suche, jak zawsze) i niestety nie jestem zadowolona. Chcę ją wymienić na inny model, tylko nie wiem jaką prostownicę teraz wybrać
Moim zdaniem ta prostownica nie jest warta swojej ceny, komfort prostowania jest gorszy niż w mojej starej, rozpadającej się Wahl Cutek. Efekt też taki sobie - włosy się elektryzują, prostownica szarpie włosy...

Może chodzi o to, że moje włosy wolą zwykłą ceramikę, a nie turmalinowe płytki Nie wiem, może wypróbuję prostownicę Farouk?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez Nija_
Czas edycji: 2011-02-12 o 23:24
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 14:23   #3764
Sysiol
Przyczajenie
 
Avatar Sysiol
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

mam pytanie do posiadaczek FHI heat platform.
ja wiem ze ta prostownica ma te floating plates czyli uginające sie plytki i to ma jakąś właściwość, ale czy uginają one się wam mocno? bo mi po 2 tyg użytkowania zaczely jakby troszke bardziej i wiem ze pewnie histeryzuje, ale jednak wydałam 450zł więc wole miec pewność ze wszystko jest ok
pomozcie ;d
Sysiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 16:07   #3765
Alice in Underground
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Lightbulb Prostownica ceramiczna ALBERTO VO5

Hej
Wiecie może coś na temat prostownicy ALBERTO VO5 ? chciałabym kupić, bo PODOBNO rozgrzewa się do 230 stopni, ale nie jestem pewna tej informacji, a do tego jest tania.

Wiecie coś na jej temat?
Alice in Underground jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:40   #3766
Ptysia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Sysiol, to dobrze ze plytki zaczely sie uginac coraz bardziej
prostownica sie dociera i teraz uginajace sie plytki beda prostowaly jeszcze lepiej

tak ma byc i nie jest to nic niepokojacego
Ptysia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:15   #3767
dusia81
Raczkowanie
 
Avatar dusia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 394
GG do dusia81
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witam
Mam pytanie - długo czytałam o prostownicach a że mam grube farbowane i ciężkie włosy nie potrafiłam sie zdecydować.
Dziś idę kupić prostownice ceramiczną SW 113, Optimum - jest w miarę tania i ma dobre recenzje - kiedyś prostowała mi nią włosny moja koleżanka, a mój M twierdzi że mam sobie kupić coś droższego (lepszego)!
Czy uważacie ze tej prostownicy to szkoda kasy i lepiej od razu kupić coś porządniejszego?
dusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 15:33   #3768
asikb90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 36
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witam Was dziewczyny.
Chciałabym zasięgnąć porady bo nie bardzo orientuję się w tych wszystkich prostownicach. Kiedyś w media expercie kupiłam prostownicę REMINGTON S1005. Powiem,że bardzo mi się podoba. Jednak obiecałam mojej koleżance, że odsprzedam jej taniej (bardzo jej zależy a jest z biednej rodziny więc zrobię jej przysługę). Więc chciałabym dołożyć i zakupić nowego Remingtona. Zastanawiam się nad tymi dwoma:
PROSTOWNICA CERAMICZNA REMINGTON S9810



oraz
REMINGTON S 9950 Shine Therapy



(do której mam zapytanie- o co chodzi z tym kosmetykiem? Uzupełnia się go? Jaki to kosmetyk?)

Czy długość płytek (110mm do 88mm) będzie miała znaczenie przy moich cienkich włosach? Średnio się kręcą.Raczej są podatne na prostowanie.
Proszę Was o opinię i poradę.

Edytowane przez asikb90
Czas edycji: 2011-02-18 o 15:38
asikb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 20:30   #3769
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: dobra prostownica co polecacie trwały efekt

Cytat:
Napisane przez malutka666 Pokaż wiadomość
znajoma fryzjerka mówiła że aby osiągnąć po prostowaniu trwały efekt taki jak u fryzjera trzeba mieć prostownicę mającą ponad 200 stopni. co wy na to? wtedy ponoć efekt będzie trwalszy, aż do mycia. jakie polecacie takiego typu prostownice, gdzie można takie dostac i w przystępnej cenie? jakie firmy? mówię o ok 100 zł, raczej nie więcej. i najlepiej w internecie jakieś adresy sklepów lub chociaż nazwy to sobie wyszukam. pozdrawiam i dzięki
Ja mam prostownicę Wigo, używam jej już 7 lat, na zmianę z mamą. Na prawdę polecam, włosy mam proste aż do umycia. Dalej służy tak samo dobrze. Teraz będę kupować prostownicę ga.ma, więc zdam relację czy jest ok
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 10:01   #3770
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

witajcie dziewczyny, szukam porady w sprawie prostownicy. Mam włosy naturalne, niefarbowane, są zadbane i niezniszczone, mimo, że używam prostownicy i suszarki, ale nie codziennie. Moje włosy są bardzo podatne na wszelkie zabiegi i nie muszę prostować ich w wysokich temp. są cienkie, delikatne. Zastanawiam się nad prostownicą GA.MA cp1 , Efalok flat fire lub efalok flat maxx, zależy mi na tym żeby włosy się nie puszyły, nie elektryzowały i oczywiście, żeby były proste, ale myślę, że każda z nich da mi efekt prościutkich włosów .
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 14:42   #3771
igisn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

hej! Ja tez zamierzam kupić prostownice i na oku mam Tondeo cerion plus, cerion premium, ermila magic straight , i nie wiem również na którą się zdecydowac....może ktoś pomoże...!
A tobie Nika o którą cp1 chodzi?
Jeśli chodzi o płytki to powinny być zdecydowanie czarne! Przynajmniej tak słyszałam, chyba że się mylę....!

Edytowane przez igisn
Czas edycji: 2011-02-19 o 14:48
igisn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 19:15   #3772
dusia81
Raczkowanie
 
Avatar dusia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 394
GG do dusia81
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

No i kupiłam
Prostownice ceramiczną SW 113, Optimum - prostuje super, nawet się zbytnio nie męczę, jedyny minus że jest dość wąska - ale jakoś sobie radze przy mojej burzy włosów...
A czy niszczy włosy - okaże się.
Mam nadzieję że nie wywaliłam w błoto całych 39,90 zł
Pozdrawiam
dusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 13:37   #3773
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Kochane, a czy któraś z Was miała do czynienia z prostownicą Rowenty, model Attitude CF7150 ? Dołączam poniżej zdjęcie.
Od pół roku wcale nie używam prostownicy. Zamierzam obciąć włoski i znów wrócić do jej łask, ale moja nieszczęsna z firmy Eldom oblała egzamin. Popalone płytki, niefajny zapach, czasem się nie nagrzewa, więc szukam nowej. Ta z Rowenty mnie zainteresowała.
Mogłybyście coś o niej powiedzieć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 90f4572c9c6c4_0_b.jpg (16,5 KB, 13 załadowań)
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:52   #3774
Fey_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Madagaskar
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Rowenta to dość solidna firma i produkuje dobry sprzęt, ale do użytku, nie do dbałości o szczegóły. Powiem więc tak: na pewno sprawdzi się jak prostownica, nie ma bata. Zmniejsza elektryzowanie włosów, to wiem na pewno też. Ale nie liczyłabym, że zamknie łuski, wygładzi je, sprawi, ze będą lśniące i lejące. Na to bym nie liczyła.

Moje zdanie: prostownicę dobieramy do potrzeb. Jeśli chcemy dbac o włosy, kupujemy wysokiej klasy prostownicę ( GHD IV, FHI), używamy jej na bardzo niskiej temp. i przede wszystkim nie codziennie.
Jeśli natomiast nie zależy nam na ochronie włosa, a prostujemy rzadko, Rowenta będzie idealnym sprzętem, bo gwarantuje efekt prostych jak druty włosów.
Fey_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 18:19   #3775
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hmm. Ja na pewno nie będę jej używać codziennie. Plusem dla mnie jest właśnie jonizacja, która ma zmniejszyć efekt eletryzowania się włosów, który doprowadza mnie często (zimą szczególnie) do szału. Podoba mi się w tym modelu z Rowenty regulacja temperatury, gdyż napewno nie potrzebują moje włosy tej najwyższej. Myślę, że się na nią skuszę.
Dziękuję za odpowiedź
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.

Edytowane przez FikcjaJestModna
Czas edycji: 2011-02-20 o 18:25
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 20:25   #3776
reddiamond
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witam,

Potrzebuję pomocy w wyborze prostownicy. Mam cienkie, kręcone (całkowicie kręcone nie falujące), i jak to bywa z kręconymi włosami suche i bardzo podatne na puszenie.

Do tej pory używałam prostownicy Bosch PHS2105 ale nie byłam zadowolona. Każde pasmo musiałam prostować co najmniej 3 razy (pomimo używania kosmetyków ułatwiających prostowanie). To chyba dlatego, że nagrzewała się tylko do 170 stopni. Poza tym ostatnio zaczęły mi się elektryzować włosy po niej, dlatego postanowiłam ją zmienić. Tym razem chciałabym kupić coś lepszego ale w przystępnej cenie (najlepiej do 200zł).

Po przesiedzeniu całego dnia w internecie nadal nie wiem jaką wybrać

Zastanawiam się nad:

Magic Straight, Ermila niestety mało opinii o niej jest ale jeżeli już są to bardzo pozytywne

S2014, Protect Shine, Remington tutaj się trochę tego teflonu obawiam bo czytałam, że może się ścierać

REMINGTON S 9950 Shine Therapy często piszecie, że jest bardzo dobra, chociaż osobiście zniechęca mnie opis producenta dotyczący tego kosmetyku w płytkach. Dla mnie to brzmi jak zwyczajne nabijanie ludzi w butelkę, przez co mam ograniczone zaufanie do tego modelu chociaż może faktycznie prostuje dobrze, tego nie wiem... czy te ruchome płytki faktycznie są lepsze od zwykłych?

S1051 Sleek & Curl Slim, Remington tu również jest teflon...

która z nich najlepsza będzie do moich włosów? Zależy mi, żeby jak najmniej niszczyła włosy, a po wyprostowaniu włosy nie puszyły się i nie elektryzowały. Która z nich powinna dać najtrwalszy efekt prostowania? Może jeszcze jakaś inna?

Dodam, że nie zależy mi na czasie nagrzewania, obrotowym kablu, czy automatycznym wyłączaniu i innych bajerach. Chcę po prostu aby prostownica dobrze spełniała swoją funkcje.

Edytowane przez reddiamond
Czas edycji: 2011-02-20 o 20:32
reddiamond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 09:59   #3777
bazzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

reddiamond ja myślę, że mam identyczne albo podobne włosy do twoich. kręcone, suche, puszące. zastanawiam się na tymi dwiema, co zapisałaś na końcu. chyba bardziej jestem skłonna ku shine, więcej pozytywnych opinii.
bazzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 10:11   #3778
Fey_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Madagaskar
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Teflon ścierać? Dziewczyno, moja Sleek&Curl ma lat 5, na ziemi leżała milion razy, używana była praktycznie codziennie i mogę z pełną satysfakcją powiedzieć, że jest niezniszczalna!!!

Co do Shine Therapy, też się mylisz. Jeśli nie jesteś pewna, znajdź na allegro sprzedawcę, potem w komentach poszukaj kogoś, kto to cacko od niego kupił i zapytaj o efekty. Zanim coś powiesz, dobrze to sprawdź.
Shine Therapy rzeczywiście ma w płytkach kosmetyk, który nie tylko ułatwia prostowania, ale dba o włosy. Mam taką prostownicę i choć jest banalnie tania, uważam, że była dobry zakupem. Włosy mam gładkie i takie pachnące. Nie polecam jej jednak do wlosów mających tendencję do nadmiernego przetłuszczania się! Leży sobie na mojej półce najlepszych cacek zaraz obok GHD, który jednak zawsze będzie nr.1.
Fey_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 18:06   #3779
R88
Przyczajenie
 
Avatar R88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Zajmuję się prostownicami już dłuższy czas I szczerze mówiąc mało która ma przede mną tajemnice.
Geniusz - osobiście ją mam. Jest bardzo dobra, nie ciągnie włosów, ma wydłużone płytki (załapie więcej włosów), odporna na działanie środków chem. (jak używasz pianek, lakierów jak najbardziej)
Shine therapy - echh sama nie wiem jak klientom wytłumaczyc to działanie specyfiku Na opakowaniu napisane jest, że pod wpływem temperatury uwalniane są molekuły odżywki, które chronią włos. Ekhm, można w to wierzyc lub nie :P NIgdzie się tej odżywki nie uzupełnia, nic nie dokupuje. JEDNAK zaznaczam, że również prostowałam tą prostownicą włosy i były bardzo gładkie. Lekko sunie po włosach i są lśniące. Piszę to dlatego żeby się nie zrażac tym "skąd ta odżywka, to niemożliwe!", bo efekt prostowania jest na[prawdę przedni

Obie prostownice mają po 5 lat gwarancji, więc można śmiało ryzykowac.

Osobiście polecałabym shine therapy, mimo, że ma krótsze płytki. Aha, zapomniałam dodac, że obie mają ruchome płytki

P.S. Tak jeszcze dodaje... Ta prostownica rowenty o której tu mowa. Prostuje ok, ale jest bardzo nieporęczna, bo duża gabarytowo.

Edytowane przez R88
Czas edycji: 2011-02-21 o 18:10
R88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 20:28   #3780
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Dziewczyny tak się teraz zastanawiam... kupiłam prostownicę ga.ma ale bez regulacji temperatury. Czy to jest bardzo ważne? Jak używałam ostatnio przez te wszystkie lata Wigo to owszem, miała regulację ale zawsze prostowałam przy max temperaturze (czyli jeśli się nie mylę ok 220 st.). Może jednak źle zrobiłam kupując bez regulacji?
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.