Spotkania Wielkopolanek :) odc.4 - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-24, 14:42   #3751
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

ja jestem .

Babesso gratuluje "butelki" .

w czwartek rano tz i ja jedziemy do moich rodzicow po naszego skarba. powrot do Poznania w sobote - och, to bedziemy detki .

za 15 minut wychodze z pracy .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 18:37   #3752
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Natii nie stukaj

jesteśmy jesteśmy
Tylko zabiegane, albo wypoczywające (Iga i Karola- ale Wam zazdroszczę )

jestem wypompowana.
byłam w jednej pracy do 17, a potem na rozmowie w "prawie" drugiej pracy. Jutro jadę na 9:30 zobaczyć o co chodzi i jak będą wyglądały moje obowiązki oraz warunki płacowe, co mnie bardzo interesuje.
Dziś się zbytnio nic nie dowiedziałam, bo powiedzieli że muszę przyjść i zobaczyć o co kaman i jak im powiem czy mi się podoba to będziemy rozmawiać.

trzymajcie kciuki

Idę teraz na zasłużony wypoczynek

ha ha w niedziele byłam na rybach :P:P Ale "brały" Myślę już nad jakimś rejsem w morze w poszukiwaniu dorszy
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 06:32   #3753
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cześć dziewczyny Powiem Wam że ja po urlopie a już bym poszła na kolejny

Aga, wrzuć jakieś nowe zdjęcie swojej Gabi bo pewnie już nieźle urosła

Ania, pomyśl sobie że masz chociaż urlop w czwartek i nie trzeba iść do pracy

Daria, do jakiej nowej pracy startujesz?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 09:23   #3754
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Moniś, jak tylko zgram zdjęcia z wakacji, to Wam wrzucę fotki.


Aniu - dzięki za gratulacje, Ty najlepiej wiesz jak się cieszę

A mój synuś chory. Nad morzem kąpał się w wodzie o temp. 13 stopni, po dwie godzinki i wszystko bylo super., a teraz dwa dni w przedszkolu i w efekcie kaszel, katar
Jak na razie Gabi zdrowa, odizolowałam ich, ale łatwo nie jest.

Daria, też jestem ciekawa co to za nowa praca
__________________
Kosmetyki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505919

Edytowane przez babessa
Czas edycji: 2009-08-25 o 09:41
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 11:07   #3755
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Przywaliłam z młotka i od razy ruch się zrobił

Daria,ale z Ciebie pracuś


Monia ja nadal sobie "urlopuję" do 28.09 Kurcze jak sobie pomyślę,że przede mną ostatnie lata studiowania to w szoku jestem Przecież ja niedawno maturę zdawałam

Aga-współczuję choroby synka I także domagam się zdjęć Gabi

Aniu,a Ciebie podziwiam za te podróże na drugi koniec Polski

__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 11:16   #3756
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

cześć Dziewczynki

dziś koncert Radiohead
beznadziejnie, że nie będą sprzedawać alkoholu

Daria, nadal branża gastronomiczna?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 16:20   #3757
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez babessa Pokaż wiadomość
Moniś, jak tylko zgram zdjęcia z wakacji, to Wam wrzucę fotki.
czekamy
Dużo zdrówka dla synka, oby szybko się wykurował

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Monia ja nadal sobie "urlopuję" do 28.09 Kurcze jak sobie pomyślę,że przede mną ostatnie lata studiowania to w szoku jestem Przecież ja niedawno maturę zdawałam
ano co zrobić, starzejemy się
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 16:34   #3758
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
cześć Dziewczynki

dziś koncert Radiohead
Miłego koncertu

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
ano co zrobić, starzejemy się
Ja mam we wszystkich swoich dokumentach zdjęcie jak miałam 18 lat.Każdy kto patrzy na moje zdjęcie w indeksie/legitymacji mówi,że inaczej wyglądam,a ja mam wrażenie,że wyglądam tak samo Potem sobie uświadamiam,że to zdjęcie sprzed 5 lat.No przecież nie mogę wyglądać tak samo
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 17:36   #3759
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej

ja też tęsknię za urlopem i wypoczynkiem...a przecież minęło dopiero parę tygodni od ostatniego, do kolejnego będę musiała czekać aż do świąt

w pracy zap.... nie wiadomo w co ręce włożyć, siedzę po 10-11 godz. a jak przychodzę do domu to jestem tak padnięta że jedyne o czym marzę to ciepła kąpiel i łóżeczko.

Daria ale z Ciebie pracuś, skąd Ty na to wszystko bierzesz siłę? może podzielisz się tymi tajnymi sposobami ?

Bejjka miłej zabawy na koncercie, napisz później jak było

miłego wieczoru
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 20:26   #3760
fishy
Raczkowanie
 
Avatar fishy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 80
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dołączam do Was Drogie Wielkopolanki
mimo największych chęci nie uda mi się całego tego wątku przestudiowac.. :P w każdym razie postaram się na bieżąco tu do Was zaglądac i od czasu do czasu się do dyskusji wtrącic :P
przyjmiecie?
fishy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 21:30   #3761
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie
Przyjmiemy coś wiecej o sobie poprosimy stan cywilny, zajęcie na codzień etc pozwoliłam sobie zerknąć na wiek i wreszcie jakaś dziołcha w moim wieku yeah

Daria co to za praca?

Aniu no dętki kurde jestem pod wrażeniem odległości Twojej do domu jak sądzę rodzinnego

Ja jutro też wyjeżdzam jedziemy do Turcji niby kraj muzułmański hmm zobaczymy jak to będzie ale po Egipcie mam średnie zdanie o tych Arabach
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 21:50   #3762
fishy
Raczkowanie
 
Avatar fishy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 80
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

nie dośc, ze prawie w Twoim wieku, to jeszcze Twoja imienniczka ;P tak przynajmniej wnioskuję z Twojego nicka ;P
ooo, do Turcji... a gdzie dokladnie? :P sluze pomoca jakbys miala jakies pytania :P
ale Arabowie sa tacy sami jak w Egipcie... o spokojnych zakupach zapomnij... taka juz chyba ich natura... na poczatku moze i sa zabawni, kiedy probuja mowic po polsku z tym swoim tureckim akcentem, zachecajac Cie do zakupow... Ale na dluzsza mete mnie to meczylo straaaasznie :/

a o mnie? Dziolcha lat 21
stan cywilny? hmmm... bez wiekszych planow zamazpojscia w najblizszym czasie, ze tak to ujme:P
zajecie: praca, praca i jeszcze raz praca... a w weekendy studia dla rozrywki :P

tak w ogolnym skrocie
fishy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 22:49   #3763
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Na RADIOHEAD było cudownie uwielbiam toma yorka szkoda, że nie zagrali dwóch piosenek, które uwielbiam, ale i tak to był koncert nr 1 na jakim byłam w tym roku.
Ale, że nie było można kupić piwka co to za zwyczaje?!
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 09:37   #3764
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

cześć Dziewczyny!!

jako, że mam wolne to troszkę się rozpiszę...

Bajjka Radiohead byli u mnie na obiedzie w poniedziałek po południu ;-)
Wpisując się do księgi napisali "Dobra ryba, ładne stopy" (zapewne o stopach mojej siory, bo miała na czerwono pomalowane (może ich to kręci), a ja w sumie obsługiowałam ich przez chwile donosząc kolejne porcje żarełka (ile oni zjedli to jest szok )
Całkiem mili goście Bardzo entuzjastycznie nastawieni na innych ludzi(z tego co zauważyłam, biorąc pod uwagę to, jak się do mnie odnosili).
no, to tyle...

Jeżeli chodzi o pracę...
Nie jestem żadnym pracusiem No może troszkę
Nie no... chciałam się troszkę przekwalifikować.
Startowałam do pracy biurowej. Byłam na rozmowie w poniedziałek, a wczoraj parę godzin w tym biurze, aby zobaczyć jak to wszystko funkcjonuje i czy chce tam pracować. To jest jakieś nowe biuro, więc szukali do pracy.
Oczywiście dostałam tą pracę
jednak...
W poniedziałek mówili, że mam być sekretarką (było TYLKO odbieranie telefonów, witanie gości, którzy odwiedzają biuro, przyjmowanie i wydawanie korespondencji, parzenie kawy i herbaty, obsługa maili itp prace sekretarki)
ale...
wczoraj poszłam na ten "dzień próbny" i dowiedziałam się, że byłabym odpowiedzialna za jakieś projekty, które oni realizuja. Siedziałam na krzesełku, rozmawiałam z dyrektorem, który tłumaczył mi na czym to polega (po 3 godzinach lekko wkurzona zapytałam go prostymi słowami czy chodzi o to i o to, bo miałam dość tych "urzędniczych gadek", o których nie miałam pojęcia- na szczęscie zrozumiałam dobrze co chciał mi przekazać)
no więc chodziło o to, aby stworzyć taką platformę internetową, jak ta opisana tutaj http://www.ithink.pl/artykuly/biznes...su-skutecznie/ a moim zadaniem byłoby to, aby namawiać firmy do wstąpienia do tej bazy danych. oczywiście dla firm jest to płatne od 150 zł- 2500zł miesięcznie (zależnie od ilości pracowników działających w danej firmie i od tego, czy chce się działać na rynku lokalnym, krajowym czy zagranicznym)
JA miałabym szukać takich firm,a dyrektor "będzie to popychał dalej"- jak to powiedział (czyt. ja będę pracującym osłem,a dyrektor będzie zgarniał z tego prowizję, którą ja powinnam dostać) Ja robie bazy danych firm, a on żeruje na mojej robocie.

po kilku godz pracy, byłam na rodzmowie z całym tym szefem i jego asystentką.
najpierw zamieniłam kilka słów z tą asystentką, która chyba jest tam tylko po to, żeby ładnie wyglądać, bo innych pozytywnych cech oraz jakiejkolwiek kompetentności nie zauważyłam (widać po tym szefie, że lubi otaczać się ładnymi kobietami)
ona do mnie: "jak podobało się dzisiaj? Pani Dario (!) jest Pani zainteresowana tą pracą?"
ja: "Tak, podoba mi się działanie sekretariatu. nie wiem tylko, czy podołam powierzonym mi obowiązkom. Nie rozumiem jeszcze paru spraw, musiałabym dowiedzieć się czegoś więcej o działaniu tego programu, dlatego chciałabym prosić o czas do namysłu. Zadzwonię do Pani jutro z samego rana i powiem, jaka jest moja decyzja"
ona: "Dobrze. proszę się nie martwić. ja też na poczatku nie wiedziałam jaka jest moja funkcja. ja też jestem bez żadnego wykształcenia"
ja: "eeee.. ale ja mam wykształcenie...."
ona: zmieszana
ja : Dobrze, to ja już pójdę. umawiamy się, że jutro do Pani zadzwonię. Proszę mi jeszcze podać swój nr telefonu, abym wiedziała pod jaki nr dzwonić"
ona "zostawiłam komórkę u góry, proszę podać mi swój nr to ja do Pani zadzwonię"
podałam. nie zadzwoniła. bo pewnie zapomniała heh Więc ja też mam ich w dupsku
w ogóle mówie Wam, tylko ładnie wyglądała. nic poza tym. zachowanie barbie i wchodzenie w tyłek szefowi. masakra. Nawet nie umiała do księgi korespondencji listów wpisać

rozmowa z szefem wyglądała bardzo podobnie.
no.. on jest już normalny i widać, że nadaje się na to stanowisko. chociaż nie podoba mi się jego traktowanie pracowników z góry i narzucanie im swojego zdania (dosłownie- byłam na jakiś zebraniu i powiedział, że będzie wiarze z pensji po 100 zł odciągał na prywatną opiekę medyczną, bo on potrzebuje 11 osób, do tego, żeby płacić 100 zł miesięcznie, a nie 220 zł jak do tej pory płacił ubezpieczając się sam) - idea może dobra, bo wiadomo że służba zdrowie kuleje.. no ale trzeba się zapytać, a nie mówić innym że tak będzie i już!

jedyne co mnie zainteresowało, to nie będę ukrywać... kwestia finansowa...
pierwszy miesiąc miał być wdrażania się, więc pensja mniejsza. nie wiem ile to jest "pensja mniejsza", bo o sianie to gadał tylko przelotem i musiałam go przycisnąć żeby coś powiedział.
po2-3 miesiącach taka jaką chciałam mieć 1800zł
a po okresie próbnym ok 2.5tys. jak dla 20-latki to jest super dużo... mogłabym sporo odkładac co miesiąc. licze, że nawet całe 2 tys

tylko wiecie... nie mam gwarancji, że np po okresie próbnym mnie po prostu nie zwolni albo coś. nie wiem czy dałabym radę z tym naciąganiem firm (boże jakie to głupie)

Dziś wstałam i stwierdziłam, że nie ma sensu ładować się w coś, dzięki czemu nie będę w pełni zadowolona z tego co robię. To chyba nie jest to, co chce robić i do czego się nadaje. a kwestia finansowa mnie nie przekonuje do tego, żeby wchodzić w coś czego nie chce.
będę szukała w biurach podróży.
nic na siłę. póki co, mogę sobie popracować jeszcze w tej knajpie, krzywda mi sie nie stanie. chociaż trzeba już powoli uciekać z tej roboty.

nooo. to się rozpisałam
idę zaraz do biblioteki oddać książki. potem na pocztę znaczki kupić i wysłać kartkę do Finlandii
Potem obiadek i uciekam do pracki na 17.
swoją drogą, straszny ruch jest na Starym Rynku przez te zawody nad maltą. no i przez radiohead (wczoraj) :P

Miłego dnia!

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

a tak jeszcze... radiohead lepiej w realu wyglądają
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)

Edytowane przez malaDarunia
Czas edycji: 2009-08-26 o 09:40
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 14:59   #3765
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Oj Daria znam takie prace i takie firmy. Mydlą oczy dobrymi zarobkami, prestiżem firmy i jej "misją". Tymczasem będziesz musiała godzinami wydzwaniać po firmach i pozyskiwać klientów. A to NIEZWYKLE trudna sprawa, bo nikt nie lubi jak mu się wciska kity marketingowe, zwłaszcza jak muszą za to płacić. Sama tak pracowałam i czasami wykonywałam 3oo tel dziennie z tą sama gadką

a wizyty radiohead zazdroszczę....
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 16:58   #3766
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Fishy witamy

Daria zgadzam się z Bejjką, że takie firmy są dość podejrzane, a praca przez 8h z telefonem przy uchu do przyjemnych nie należy.

Ja dzisiaj byłam znowu dłużej w pracy ehh już powinnam do tego przywyknąć.
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 18:10   #3767
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
Oj Daria znam takie prace i takie firmy. Mydlą oczy dobrymi zarobkami, prestiżem firmy i jej "misją". Tymczasem będziesz musiała godzinami wydzwaniać po firmach i pozyskiwać klientów. A to NIEZWYKLE trudna sprawa, bo nikt nie lubi jak mu się wciska kity marketingowe, zwłaszcza jak muszą za to płacić. Sama tak pracowałam i czasami wykonywałam 3oo tel dziennie z tą sama gadką

a wizyty radiohead zazdroszczę....
Dokładnie Coś mi tu "śmierdzi" a dokładnie mówiąc nie lubię firm mamiących ludzi, którzy pod przykrywką pięknych słów i marketingowych chwytów tak na prawdę zajmują się czystą akwizycją. Co do zarobków to jakoś nie wydaje mi się abyś rzeczywiście tyle dostała no chyba, że tak jak mówisz wykonałabyś określony plan sprzedaży.
Dobrze że sobie odpuściłaś, na pewno znajdziesz coś lepszego powodzenia
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 23:21   #3768
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej hej

wiem wiem. dlatego sobie odpuściłam tą całą pracę. póki co, wiem na czym teraz stoję i póki mam obecną pracę to się nie wyrywam do takich "podejrzanych" ofert.

no.. właśnie wróciłam z pracy. idę się kąpać i spać. jutro idę na rano, a nie na 17. zamieniłam się z koleżanką. bo w sumie jakoś mało zmian dostałam w tym tyg i za mały kesz by był A że kumpeli się nie chce, to pójdę za nią. mam tylko nadzieję, że nie będzie "pracowej masakry" i że wytrwam w samotności do godziny 17

wiecie może kiedy się kończą te zawody nad maltą? cholera jasna niech już jadą do domu, bo w pracy to mam taki ruch że wyrobić nie idzie. nie mam czasu zjeść nawet śniadania czy obiadu. cały czas faszeruje się błonnikiem w tabletkach żeby nie czuć głodu, bo po prostu nie mam czasu na jakąkolwiek przerwę

macie może jakiś sposób na syfki na plecach? kurde.. non stop mi coś wyłazi. wiem, że wychodzi po rzeczach dobrze przyprawionych. nie ukrywam, że często mi się zdarza jeść takie własnie jedzonko... ale ale.. próbowałam, zmieniłam diete na jakiś czas i nic się nie zmieniło.
wyłażą mi albo syfki albo jakieś krostki (a najczęsciej jedno i drugie), myślę, że to potówki (hm.. brak klimy i dobrej wentylacji w pracy )
nie wiem jak się tego cholerstwa pozbyć. robie peelingi i inne pierdoły (coś działa, ale nie tak jakbym chciała)
może to od tabletek anty?

idę się myć i spać. dobranoc
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 07:10   #3769
fishy
Raczkowanie
 
Avatar fishy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 80
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

zawody nad Malta sie koncza 30go, z tego co pamietam...
fishy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 07:31   #3770
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
może to od tabletek anty?
wręcz przeciwnie. tabletki antykoncepcyjne ograniczają powstawanie pryszczy, przynajmniej tych na podłożu hormonalnym.

popijam kolejną kawę, bo coś nie mogę się dziś rozruszać
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 07:55   #3771
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dzien dobry,

Mało sie udzielam ostatnio na wątku ale staram sie czytać was regularnie. Ja tak jak Magdzia mam masakre w pracy i po wszystkim mam jedynie ochote lezec plackiem. Jestem zmęczona nie tyle fizycznie co psychicznie. Przez ostatnie 2 tyg. dwoiłam sie i troiłam w sprawie przygotowania przetargu do którego moja firma startuje, o którym mi powiedziano na ostatni dzwonek (dostawa kolejek maltanka do nowego zoo ). Termin składania ofert w poniedziałek do godz. 9:00 rano tak wiec jutro musi byc wszystko na ostatni guzik dopięte Pocieszam się jednak że jeszcze 14 dni i ide na zasłuzony urlop, lece do Turcji (2 tygodnie laby )

Darunia dobrze że nie dałaś się wciągnąc w tą prace, tak jak Monia uważam że to zwykła akwizycja, ale przez telefon. Wątpie czy byś te 2,5 tys zarobiła. Chyba ze kazda firma do której byś dzwoniła byłaby chętna zeby sie w takiej bazie danych znaleźć

Asia a w który rejon Turcji wyjeżdzasz Ja będe na riwierze tureckiej a dokładnie w Conakli czyli 12 km od Alanyi
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem


Edytowane przez Camilla
Czas edycji: 2009-08-27 o 07:56
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 08:41   #3772
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Camilla nie martw się obciążeniem w pracy. na bank się wszystko uda Będzie szef zadowolony, a Ty sobie niedługo odbijesz na wakacjach

Bejjka jesteś pewna? nigdy nie miałam kłopotów z plecami. cholerka. zaczęłam walkę z tymi brzydalami. wczoraj sobie tak zjechałam plecy, że aż mnie piekły i czułam wiellllkie ciepło muszę o to zadbać, bo potem wstyd ubrać bluzkę na ramiączkach.

kurczę. rozciełam sobie leciutko skórę w zgięciu między kciukiem i palcem wskazującym. ropa mi leci. muszę iść odkazić i uważać na to w pracy...

niby dziś ma padać, ale zobaczymy (bo pada już niby od wczoraj, a w poznaniu sucho)


jem śniadanko, ubieram się i idę na służbę na ogródek
mam nadz ze sie nie zajadę tam dzisiaj

miłego dnia życzę
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 09:27   #3773
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Hej

Jak tam Wasze samopoczucie dzisiejszego dnia - ja jestem padnięta od samego rana, nawet kawka niewiele mi pomogła.
U mnie choroby ciąg dalszy, teraz rozchorował się jeszczę D.
Ja i Gabi zdrowe - jednak kobietki, to silniejsze istoty

I wklejam aktualne zdjęcie Gabi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00050_2.jpg (148,5 KB, 14 załadowań)
__________________
Kosmetyki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505919
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 11:23   #3774
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Babesso córunia jest przesłodka
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 11:54   #3775
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez babessa Pokaż wiadomość
Hej

Jak tam Wasze samopoczucie dzisiejszego dnia - ja jestem padnięta od samego rana, nawet kawka niewiele mi pomogła.
U mnie choroby ciąg dalszy, teraz rozchorował się jeszczę D.
Ja i Gabi zdrowe - jednak kobietki, to silniejsze istoty

I wklejam aktualne zdjęcie Gabi.

Ale uśmiech A choroby w takie ciepłe dni to współczuję Twoim Panom
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 12:03   #3776
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
Bejjka jesteś pewna? nigdy nie miałam kłopotów z plecami. cholerka. zaczęłam walkę z tymi brzydalami. wczoraj sobie tak zjechałam plecy, że aż mnie piekły i czułam wiellllkie ciepło muszę o to zadbać, bo potem wstyd ubrać bluzkę na ramiączkach.
Jestem . Moja siostra ma problemy z trądzikiem, odkąd bierze table problem krostek i pryszczy na twarzy, ramionach i plecach zredukował się o ponad 80%, ale (jak pisalam wcześniej) to jest trądzik na podłożu hormonalnym. Nie szalej za bardzo ze złuszczaniem, zasuszaniem itd, bo nabawisz się blizn a problem krostek może się pogłębić. Na brak klimatyzacji w pracy nic nie poradzisz, ale może noś bardziej przewiewną odzież żeby skóra mogła oddychać

Babesso, ale Gabi szybko rośnie jest coraz ładniejsza!!!
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 14:52   #3777
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie kochane.

Jesteśmy, wróciłyśmy, zadowolone, opalone i zmęczone zarwaną nocką bo lot miałyśmy o 4 rano.

Więcej później.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 17:56   #3778
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Kamila głowa do góry trzymam kciuki za Ciebie myśl o urlopie i o wspólnym wypoczynku z M a zobaczysz, że przetarg nie będzie taki straszny

Babessa maleńka prześliczna a Twoim mężczyznom życzę zdrówka

Iga witamy po urlopie i oczywiście czekamy na relację jak bawiłyście się z Karoliną

Daria co do problemów na plecach to podejrzewam, że może to być efekt ciepła, w taką pogodę bardziej się pocimy, skóra się brudzi i wówczas łatwiej o nieproszonych gości. Niestety sama też mam czasami takie problemy i wówczas traktuję moich "gości" maścią z antybiotykiem. Wiem że rozwiązanie nie jest najlepsze ale pomaga

dzisiaj siedziałam w pracy prawie 12 godz. padam ze zmęczenia, zaraz idę się wykąpać i do łóżeczka, jutro czeka mnie pobudka bladym świtem bo przed 5 w dodatku rano już jest coraz ciemniej a jeszcze tak niedawno było cieplutko i słonecznie jak wstawałam o tej godzinie

Miłego wieczoru
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 18:35   #3779
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Aga, Gabrysia jest słodka i prześliczna (no ale nie na darmo ma się mamę modelkę )

Iga, witaj po urlopie Jakieś konkrety poprosimy
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:33   #3780
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Iga już z powrotem A ja mam wrazenie że dopiero co leciała na wczasy

Magdzia ja pewnie jutro tez spędze cały dzien w pracy plus bede musiała latac po miscie i załatwiac ważne sprawy dla firmy
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.