Nowości kulinarne. - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-18, 17:08   #3781
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez Selene2203 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj jadłam Kit Kata karmelowego Pyszny!
Cytat:
Napisane przez halfsara Pokaż wiadomość
Limitowana edycja LION Nuts z orzechami laskowymi.
Spróbowałam dziś obu ( na pół z mężem zjedliśmy żeby się nie przejść ) Kupiłam także w Stokrotce Milkę Snowborad Fun (biała z owocami leśnymi) i Ski Joy.
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 17:24   #3782
Kikiki
Raczkowanie
 
Avatar Kikiki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 313
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez BeeAnn Pokaż wiadomość
te paluszki sa przepyszne!

ponawiam pytanie: jadłyście taką duża 300g czekoladę mleczną Alpen Gold z lentilkami w środku?
Kikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 17:30   #3783
Anoriza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 41
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Kupiłam także w Stokrotce Milkę Snowborad Fun (biała z owocami leśnymi) i Ski Joy.
Jak dla mnie biala za slodka, aczkolwiek plus za nadziene - czesc jogurtowej bazy (ktora mam wrazenia w kazdej czekoladzie jest identyczna) z plynna galaretka - calkiem smaczne. Natomiast do Snow game (mleczne nadzienie waniliowe) przyczepic sie nie moge

Edytowane przez Anoriza
Czas edycji: 2009-09-18 o 18:29
Anoriza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 19:12   #3784
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Nowości kulinarne.

Ja dzisiaj jadlam Marsa w ciemnej czekoladzie, nie jest to pewnie nowosc ale ja dopiero go odkrylam jest 100x lepszy od zwyklego marsa, kto nie jadl-polecam!

Chcialabym posmakowac tego nowego liona ale u mnie niestety nie widzialam go jeszcze
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:26   #3785
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Nowości kulinarne.

Widzę mój post bez echa, tak się wszystkie odchudzacie, że tylko o czekoladzie czytacie Paluszki są nowe z ząbkiem czosnku naturalne
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:41   #3786
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez malenstfo24 Pokaż wiadomość
Widzę mój post bez echa, tak się wszystkie odchudzacie, że tylko o czekoladzie czytacie Paluszki są nowe z ząbkiem czosnku naturalne
Musze je kupić!
__________________
"Gdy sensu już nie ma, to sens się zaczyna"
Delli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 22:21   #3787
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nowości kulinarne.

wkl;ejam moje : nie wiem czy to juz nie bylo ;p
1.
Płatki owsiane Elovena dostępne w poręcznych saszetkach to sposób na pożywne i sycące śniadanie dla wszystkich zapracowanych. Zawarte w nich błonnik, wit. B1, magnez, żelazo i suszone owoce dostarczają energii na długi czas, dzięki czemu możemy pracować dłużej i efektywniej.
Letnie miesiące to czas, w którym świat wydaje nam się jaśniejszy i piękniejszy a poranne ptasie śpiewy zapowiadają przyjemne, ciepłe dni. Jednak leżąc rano w łóżku i wsłuchując się w te ptasie trele, mamy przed sobą normalny dzień, z odwiecznymi obowiązkami do wypełnienia i celami do osiągnięcia. Poranne powietrze orzeźwia i zachęca do spaceru, lecz my musimy szykować się do pracy. Kusi nas wizja oderwania się od codzienności i zatopienia w tych błogich objawach lata. Jednak rzeczywistość jest nieubłagana, domowe obowiązki wzywają, a w pracy czeka na nas stos papierów na biurku, mnóstwo sprawozdań do napisania, druków do wypełnienia i cała masa innych spraw zawodowych. Na samą myśl o tym wszystkim opuszczają nas dobre chęci, opadamy z sił i najchętniej machnęlibyśmy na to wszystko ręką. Co zrobić, aby nabrać energii do działania?
Jedyną radą na taki stan rzeczy jest pożywne śniadanie. Ten poranny posiłek, jeśli jest przyrządzony starannie i z rozsądkiem, przynosi dużą dawkę energii, a w konsekwencji optymizm i dobre samopoczucie. W tej roli doskonale sprawdzą się Płatki owsiane bez gotowania w saszetkach Elovena. Produkowane są one z naturalnych składników i zawierają suszone owoce, pełnoziarniste płatki owsiane, witaminę B1, żelazo i magnez. Owies, który wchodzi w skład płatków Elovena zawiera duże ilości błonnika, w tym beta-glukanu. Błonnik ma zbawienny wpływ na funkcjonowanie organizmu, gdyż wspomagając układ pokarmowy ułatwia przemianę materii. Beta-glukan natomiast pomaga kontrolować poziom cholesterolu oraz wyrównuje i utrzymuje na stałym poziomie cukier we krwi po posiłku. Dzięki temu energia uwalniana jest stopniowo i nie tracimy jej zaraz po przyjściu do pracy. Płatki owsiane Elovena są lekkostrawne, a zawarte w nich sól i cukier zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Dzięki temu, że są w wygodnych saszetkach i nie wymagają gotowania, są proste i szybkie w przygotowaniu wystarczy zalać je gorącą wodą lub mlekiem. Płatki Elovena to gwarancja dobrego samopoczucia już od samego rana, zawarte w nich naturalne składniki zwiększą naszą sprawność umysłową i fizyczną, dzięki czemu będziemy mogli pracować szybciej i efektywniej. Po zjedzeniu takiego śniadania wyjdziemy z domu pełni sił witalnych i w dobrym humorze, a po drodze do pracy będziemy podziwiali zieleniące się trawniki i kwitnące kwiaty, rozkoszując się ciepłym dniem .
Płatki owsiane bez gotowania Elovena rekomendowane są przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religii i wchodzą w skład programu Poznaj Siłę Serca. Celem tego programu jest profilaktyka zdrowotna, szerzenie wiedzy i budowanie społecznej świadomości konieczności dbania o zdrowie, a także zbiórka funduszy na budowę systemu wspomagania serca dla dzieci realizowaną przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii. Dlatego kupując płatki Elovena nie tylko dbamy o naszą kondycję i sprawność umysłową ale także przyczyniamy się do budowy systemu wspomagania serca dla dzieci, gdyż część dochodu z ich sprzedaży przeznaczana jest właśnie na ten cel.
Produkt: Płatki owsiane Elovena w saszetkach bez gotowania
Dostępne 2 smaki: z malinami, z jabłkiem i cynamonem
Waga: 210g (6 saszetek x 35g)
Cena opakowania (6 saszetek): ok. 6 zł

2.
OSHEE (www.oshee.eu) to nowy napój izotoniczny na rynku polskim. Strategia produktowa obejmująca konceptualizację i pozycjonowanie marki, identyfikację wizualną i opakowanie oraz implementację produktu została zrealizowana przez firmę NEUMANNBROWN specjalizującą się we wdrażaniu nowych produktów na rynek FMCG. Motto produktowe dla OSHEE to Live and Be.
- OSHEE wprowadza nową jakość na polski rynek napojów izotonicznych poprzez stworzenie produktu nie tylko dla sportowców, ale dla każdej osoby prowadzącej aktywny tryb życia. Mamy do czynienia z bardzo szybko rosnącym tempem życia. Dzisiejszy mieszkaniec dużego miasta przyswaja w ciągu jednego dnia tyle informacji ile w XIX w. mieszkaniec wsi w ciągu całego życia. To jest rzeczywistość w którą wpisujemy napoje izotoniczne OSHEE. mówi Dominik Doliński, NEUMANNBROWN.
OSHEE jest napojem funkcjonalnym nowej generacji kierowanym do ludzi prowadzących bardzo aktywny tryb życia. Jego głównym zadaniem jest pomoc w regulacji gospodarki wodno-elektrolitowej organizmu człowieka oraz wspomaganie pracy mięśni. Podstawową cechą OSHEE jest bardzo szybkie wchłanianie do organizmu. OSHEE jest dostępne aktualnie w czterech smakach, każdy w dwóch seriach opakowań: w butelce 750 ml, oraz puszce 250 ml.
Strategia marketingu internetowego jest realizowana przez firmę Benhauer i obejmuje prowadzenie semantycznej kampanii wizerunkowej w Internecie nakierowanej na budowanie marki opartej o konkretne skojarzenia produktowe.
NEUMANNBROWN jest odpowiedzią na potrzeby rynku FMCG w zakresie opracowywania koncepcji produktowych oraz ich implementacji. Jesteśmy specjalistami w zakresie poszukiwania unikalnych rozwiązań w zakresie produktowym na poziomie samej marki jak i na poziomie jej implementacji fazie rynkowej. To co potrafimy najlepiej to pełne uczestnictwo w fazie wdrożeniowej produktu. www.neumannbrown.com
Benhauer W unikalny sposób łączymy formy marketingu oparte o innowacyjne podejście do promocji w wyszukiwarkach, marketing społecznościowy oraz ePR, które dostarczamy naszym klientom w ramach kompleksowych pakietów usług. www.benhauer.pl

3.
SlimFigura baton zbożowy to jedyny na rynku baton z nasionami lnu, dodatkowo wzbogacony
w błonnik. Skład produktu został tak skomponowany, aby zaspokoić głód i ochotę na coś słodkiego a jednocześnie móc kontrolować wagę ciała. Stworzony został z myślą o ludziach aktywnych, którzy dbają o formę, kondycję oraz zdrowy styl życia. Marka Herbapol to gwarancja naturalności i zdrowia.
Len niweluje uczucie głodu, bogaty jest w mikro- i makroelementy, lekkostrawne białko, substancje śluzowe oraz błonnik. Substancje śluzowe działają osłaniająco i łagodząco na przewód pokarmowy.
Błonnik pokarmowy zwiększa uczucie sytości, pobudza perystaltykę jelit oraz zmniejsza uczucie głodu, chroniąc tym samym przed nadmiernym przyrostem masy ciała.

Baton SlimFigura jest niskokaloryczny, zawiera mniej niż połowę kalorii batona czekoladowego, stąd też jest doskonałą alternatywą dla słodyczy.
Batony SlimFigura należą do produktów z kategorii DBANIE O LINIĘ oraz stanowią doskonałe uzupełnienie obecnych już na rynku produktów wspomagających odchudzanie z serii SlimFigura herbat, tabletek oraz koktajli.
Baton oferowany jest w trzech wersjach smakowych: z dodatkiem suszonej śliwki (92 kcal), z orzechami (99 kcal) lub z kokosem (93 kcal).
Produkt dostępny jest w sklepach spożywczych.
Orientacyjna cena detaliczna za pojedynczy batonik to ok. 1,39 zł.
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 22:24   #3788
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nowości kulinarne.

Tradycyjne danie kuchni włoskiej dostępne w 5 wariantach smakowych:

Risotto pomidorowe
Risotto grzybowe
Risotto śródziemnomorskie
Risotto brokułowe
Risotto curry
Potrawa sporządzona z ryżu podsmażonego na tłuszczu razem z cebulą i czosnkiem oraz z dodatkiem aromatycznych warzyw. Risotto podawane jest jako dania główne lub dodatek do mięsa.
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 22:35   #3789
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez vana Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że nie przeoczyłam:

Smakija d'amour- Mus orzechowy z sosem z mlecznej i ciemnej czekolady; Rozkosznie puszysty, dwukolorowy mus orzechowy wraz z duetem sosów czekoladowych to połączenie, w którym zakochasz się bez reszty. Idealny by dać komuś, kogo kochasz coś pysznego.

Ryż na mleku Smakija- z sosem z truskawek/z sosem jabłkowo-cynamonowym/śmietankowy; Delikatny ryż na mleku z aksamitną śmietanką. Wspaniały, kremowy smak połączony z gęstymi sosami owocowymi.

Baton Zozole o smaku mleczno- kokosowym

aaaaa
ten baton bedzie mój!
__________________

BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 22:47   #3790
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: Nowości kulinarne.

nie wiem czy już o tym było. Nowości od Dr. Oetkera: deser kremowy Polskie Przysmaki w 5 smakach:
drożdżówka z truskawkami i rabarbarem (stoi u mnie w lodówce ),
sernik z bakaliami,
szarlotka z cynamonem,
śliwka w czekoladzie,
biszkopt
__________________

BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 22:52   #3791
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nowości kulinarne.

to stare.pamietam,ze byly,zanim wybilam kosmki jelitowe
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 08:33   #3792
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez BeeAnn Pokaż wiadomość
nie wiem czy już o tym było. Nowości od Dr. Oetkera: deser kremowy Polskie Przysmaki w 5 smakach:
drożdżówka z truskawkami i rabarbarem (stoi u mnie w lodówce ),
sernik z bakaliami,
szarlotka z cynamonem,
śliwka w czekoladzie,
biszkopt
baaardzo stare.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 09:18   #3793
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nowości kulinarne.

kiedys w sumie to zastanawialam sie od strony merytorycznej nad czekolada studentska.
wnioski do jakich doszlam: po tlumaczeniu nazwa brzmi studencka pieczec/jak zle,poprawcie/.po zweryfikowaniu skladu doszlam do wniosku,ze jest to mieszanka studencka bakaliowa plus galaretki "zalakowane" jak dawne pieczatki w czekoladzie. teraz macie juz obraz smaku mniej wiecej i maly off top
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 14:29   #3794
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
Tradycyjne danie kuchni włoskiej dostępne w 5 wariantach smakowych:

Risotto pomidorowe
Risotto grzybowe
Risotto śródziemnomorskie
Risotto brokułowe
Risotto curry
Potrawa sporządzona z ryżu podsmażonego na tłuszczu razem z cebulą i czosnkiem oraz z dodatkiem aromatycznych warzyw. Risotto podawane jest jako dania główne lub dodatek do mięsa.
Ktoś już o tym wcześniej pisał

Jadłam Risotto Pomidorowe - całkiem dobre
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 18:44   #3795
kasia.diet
Zakorzenienie
 
Avatar kasia.diet
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 250
Dot.: Nowości kulinarne.

wlasnie probowalam Liona Nuts - dla mnie smakuje jak zwykly Lion, czyli niezbyt dobrze:P
__________________
Mąż i żona
kasia.diet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 19:05   #3796
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez BeeAnn Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie: jadłyście taką duża 300g czekoladę mleczną Alpen Gold z lentilkami w środku?
nie przepadam za lentilkami i raczej jej nie spróbuję
Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Kupiłam także w Stokrotce Milkę Snowborad Fun (biała z owocami leśnymi) i Ski Joy.
Ja też już po testach wszystkich 3 milek- pudingowa bardzo fajna, ta z orzechami taka słodka, że aż zęby bolą, a białą muszę kupić jeszcze raz bo jadłam z samego rana a moje kubeczki smakowe miały jeszcze kaca
Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj jadlam Marsa w ciemnej czekoladzie, nie jest to pewnie nowosc ale ja dopiero go odkrylam jest 100x lepszy od zwyklego marsa, kto nie jadl-polecam!
W taki razi epolecam Ci Bounty w gorzkiej
Cytat:
Napisane przez malenstfo24 Pokaż wiadomość
Widzę mój post bez echa, tak się wszystkie odchudzacie, że tylko o czekoladzie czytacie Paluszki są nowe z ząbkiem czosnku naturalne
bardzo czosnkowe? bo jeśli tak to odpadają
Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
SlimFigura baton zbożowy
O, tego też muszę spróbować
Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
to stare.pamietam,ze byly,zanim wybilam kosmki jelitowe
Jak wybiłaś kosmki jelitowe
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 21:14   #3797
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jak wybiłaś kosmki jelitowe
zapalenie jelit, zero splendoru
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 22:04   #3798
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
zapalenie jelit, zero splendoru
a ponosisz jakieś tego konsekwencje jeśli chodzi o odżywianie jesli można wiedzieć?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 22:22   #3799
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nowości kulinarne.

bezmleczna bezglutenowa i slaba tolerancja cukrow. nie polecam

Edytowane przez kiciakasia
Czas edycji: 2009-09-19 o 22:28
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 09:17   #3800
Kikiki
Raczkowanie
 
Avatar Kikiki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 313
Dot.: Nowości kulinarne.

Jestem baaardzo mile zaskoczona smakiem malinowym Tigera. Kupię te też mango i limonkowy. Classic mi nie smakuje, ale ten jest pycha! Pewnie dlatego że z cukrem, bo zawsze piłam ten classic light.
Kikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 09:29   #3801
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nowości kulinarne.

nowe batoniki zbożowe nestle są wstrętne. nie polecam.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 10:02   #3802
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Nowości kulinarne.

Minęły wakacje. Przed nami powrót do pracy i codziennych obowiązków. Aby przywołać wspomnienie lata i kulinarnych podróży marka LISNER proponuje pełne kolorów i oryginalnych smaków pasty kanapkowe Pastella. Zielone oliwki, suszone pomidory czy czerwona papryka wzbogacą jesienne menu dodając odrobinę słońca kanapkom, koreczkom i innym małym przekąskom.

Pastella Śródziemnomorska z żółtego sera z bazylią to oryginalna kompozycja, która swój wyjątkowy smak zawdzięcza połączeniu korzennego aromatu bazylii i delikatnej nuty żółtego sera. Pasta z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom tradycyjnej włoskiej kuchni.

Pastella Śródziemnomorska z papryką to propozycja, która przypadnie do gustu miłośnikom tradycyjnego smaku. Soczysta czerwona papryka sprawia, że Pastella ta może być jedzona bezpośrednio po posmarowaniu na pieczywo, oraz równie dobrze służyć jako doskonały podkład pod wędlinę czy żółty ser.

Pastella Śródziemnomorska z oliwkami swój wyjątkowy smak zawdzięcza delikatnie słonemu posmakowi oliwek. Ich kawałki zanurzone w gładkiej paście łatwo rozprowadzają się po pieczywie i są idealnym sposobem na przygotowanie szybkiej, pożywnej przekąski w ciągu dnia.

Pastella Śródziemnomorska z suszonymi pomidorami przywodzi na myśl specjały hiszpańskiej kuchni. Delikatny lecz charakterystyczny smak suszonych pomidorów sprawia, że pasta jest idealnym dodatkiem do wszelkiego rodzaju pieczywa. Z nią przygotowanie wykwintnego śniadania staje się niezwykle proste.
Opakowanie: 80 g
Cena detaliczna: 2,30 PLN








Absolutnym hitem w polskich aptekach i sklepach zielarsko-medycznych okazała się Herbata ziołowa „GlucosCare”! Jej skuteczność została potwierdzona przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków oraz otrzymała pozytywną opinię Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich. To naprawdę działa od pierwszej filiżanki! – zapewnia Maciej Filipczak z Jard sp. z o.o., generalnego dystrybutora „GlucosCare”.

Suplement diety „GlucosCare” zawiera wyłącznie składniki naturalne. Jest to optymalne połączenie ziela Gymnema sylvestre i zielonej herbaty, które zalane wrzącą wodą tworzy napar o niemal magicznych właściwościach - reguluje poziom cukru we krwi i znacznie zmniejsza chęć sięgnięcia po słodycze. Połączenie to sprawia również, że ta herbata ziołowa jest skuteczna już od pierwszej wypitej filiżanki! Dzięki temu „GlucosCare” jest wprost idealnym rozwiązaniem dla diabetyków - i nie tylko.
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988

Edytowane przez mavika
Czas edycji: 2009-09-21 o 10:04
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 10:07   #3803
sss87
Zadomowienie
 
Avatar sss87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 263
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez mavika Pokaż wiadomość
Minęły wakacje. Przed nami powrót do pracy i codziennych obowiązków. Aby przywołać wspomnienie lata i kulinarnych podróży marka LISNER proponuje pełne kolorów i oryginalnych smaków pasty kanapkowe Pastella. Zielone oliwki, suszone pomidory czy czerwona papryka wzbogacą jesienne menu dodając odrobinę słońca kanapkom, koreczkom i innym małym przekąskom.

Pastella Śródziemnomorska z żółtego sera z bazylią to oryginalna kompozycja, która swój wyjątkowy smak zawdzięcza połączeniu korzennego aromatu bazylii i delikatnej nuty żółtego sera. Pasta z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom tradycyjnej włoskiej kuchni.

Pastella Śródziemnomorska z papryką to propozycja, która przypadnie do gustu miłośnikom tradycyjnego smaku. Soczysta czerwona papryka sprawia, że Pastella ta może być jedzona bezpośrednio po posmarowaniu na pieczywo, oraz równie dobrze służyć jako doskonały podkład pod wędlinę czy żółty ser.

Pastella Śródziemnomorska z oliwkami swój wyjątkowy smak zawdzięcza delikatnie słonemu posmakowi oliwek. Ich kawałki zanurzone w gładkiej paście łatwo rozprowadzają się po pieczywie i są idealnym sposobem na przygotowanie szybkiej, pożywnej przekąski w ciągu dnia.

Pastella Śródziemnomorska z suszonymi pomidorami przywodzi na myśl specjały hiszpańskiej kuchni. Delikatny lecz charakterystyczny smak suszonych pomidorów sprawia, że pasta jest idealnym dodatkiem do wszelkiego rodzaju pieczywa. Z nią przygotowanie wykwintnego śniadania staje się niezwykle proste.
Opakowanie: 80 g
Cena detaliczna: 2,30 PLN








Absolutnym hitem w polskich aptekach i sklepach zielarsko-medycznych okazała się Herbata ziołowa „GlucosCare”! Jej skuteczność została potwierdzona przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków oraz otrzymała pozytywną opinię Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich. To naprawdę działa od pierwszej filiżanki! – zapewnia Maciej Filipczak z Jard sp. z o.o., generalnego dystrybutora „GlucosCare”.

Suplement diety „GlucosCare” zawiera wyłącznie składniki naturalne. Jest to optymalne połączenie ziela Gymnema sylvestre i zielonej herbaty, które zalane wrzącą wodą tworzy napar o niemal magicznych właściwościach - reguluje poziom cukru we krwi i znacznie zmniejsza chęć sięgnięcia po słodycze. Połączenie to sprawia również, że ta herbata ziołowa jest skuteczna już od pierwszej wypitej filiżanki! Dzięki temu „GlucosCare” jest wprost idealnym rozwiązaniem dla diabetyków - i nie tylko.
Te Pastelle to są już od daaawna
__________________

sss87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 11:02   #3804
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez sss87 Pokaż wiadomość
Te Pastelle to są już od daaawna
Właśnie to samo miałam napisać Od siebie mogę jeszcze dodać, że Pastella Śródziemnomorska z suszonymi pomidorami smakuje okropnie
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 11:09   #3805
sss87
Zadomowienie
 
Avatar sss87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 263
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Właśnie to samo miałam napisać Od siebie mogę jeszcze dodać, że Pastella Śródziemnomorska z suszonymi pomidorami smakuje okropnie
Mi też nie posmakowała z pomidorami, za to uwielbiam oliwkową
__________________

sss87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 11:26   #3806
Kikiki
Raczkowanie
 
Avatar Kikiki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 313
Dot.: Nowości kulinarne.

Nowości w portfolio marka Côte d'Or

1. Ciemna czekolada z maracują

2. Czekoladki Mini Sensations Noir 70% Intense - tabliczki o głębokim smaku kakao.

3. Czekoladki Mini Sensations Orange Noir 70% - gorzka czekolada wypełniona czekoladowym nadzieniem, wzbogaconym dodatkiem aromatycznych pomarańczy.

Każde opakowanie Czekoladek Mini Sensations zawiera 18 oddzielnie pakowanych miniaturek, pełnych czekoladowej przyjemności.
Kikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 12:11   #3807
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Nowości kulinarne.

A ja sie ostatnio zajadam kit kata karmelowego, pyyyyyyyycha, jest teraz w promocji w tesco 4 w cenie 3
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 13:27   #3808
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
nowe batoniki zbożowe nestle są wstrętne. nie polecam.
A mi smakował ten wisniowy
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 14:06   #3809
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
A mi smakował ten wisniowy
ja jadłam tylko ten czekoladowy i stanowczo odradzam. w zasadzie troszkę się zbyt ogólnie wyraziłam.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 14:19   #3810
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Właśnie to samo miałam napisać Od siebie mogę jeszcze dodać, że Pastella Śródziemnomorska z suszonymi pomidorami smakuje okropnie
Cytat:
Napisane przez sss87 Pokaż wiadomość
Mi też nie posmakowała z pomidorami, za to uwielbiam oliwkową
a ja uwielbiam tą z pomidorami ta z serem też mi b. smakuje
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.