EPIDUO- jak na was działa? - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-14, 16:12   #3781
weruuuuuuuuuuu
Raczkowanie
 
Avatar weruuuuuuuuuuu
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 156
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Właśnie ja mam podobnie, został mi czerwony ślad na lewej części brody, smaruje go kremem kojącym i łagodzącym Pharmaceris T, na razie efektów nie widać, ale chyba za krótko jeszcze używam, mam nadzieję, że ślad zejdzie, bo wygląda okropnie. Epiduo stosowałam 6 dni i na razie zrezygnowałam, bo boję się o te blizny. Poczekam jeszcze tydzień aż wróci z urlopu moja dermatolog i zapytam co mam zrobić.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
weruuuuuuuuuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 17:48   #3782
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez weruuuuuuuuuuu Pokaż wiadomość
Właśnie ja mam podobnie, został mi czerwony ślad na lewej części brody, smaruje go kremem kojącym i łagodzącym Pharmaceris T, na razie efektów nie widać, ale chyba za krótko jeszcze używam, mam nadzieję, że ślad zejdzie, bo wygląda okropnie. Epiduo stosowałam 6 dni i na razie zrezygnowałam, bo boję się o te blizny. Poczekam jeszcze tydzień aż wróci z urlopu moja dermatolog i zapytam co mam zrobić.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja dopiero wizyte u dermatolog bede miala poczatkiem kwietnia ,ale do tej pory jestem bezradna ;c
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 17:56   #3783
weruuuuuuuuuuu
Raczkowanie
 
Avatar weruuuuuuuuuuu
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 156
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Ja telefonicznie się skontaktuje, bo doktor kazała dzwonić jak mam pytania, bo na wizytę kazała przyjechać dopiero koniec kwietnia/początek maja. Ale znam ten ból, ja mam nie dość, że czerwone to strasznie schodzi skóra i całe miejsce jest suche, bardzo suche.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
weruuuuuuuuuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 11:07   #3784
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez weruuuuuuuuuuu Pokaż wiadomość
Ja telefonicznie się skontaktuje, bo doktor kazała dzwonić jak mam pytania, bo na wizytę kazała przyjechać dopiero koniec kwietnia/początek maja. Ale znam ten ból, ja mam nie dość, że czerwone to strasznie schodzi skóra i całe miejsce jest suche, bardzo suche.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Przecież w ulotce pisze,że skóra może się łuszczyć.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 11:16   #3785
weruuuuuuuuuuu
Raczkowanie
 
Avatar weruuuuuuuuuuu
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 156
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

No pisze, ale aż tak? Nie wiem jak inni, ale ja wyglądałam tragicznie. Skóra schodziła bardzo, a czerwoną bliznę mam do tej pory i nie chce zejść. Nie rezygnuje z Epiduo, bo wierzę, że mi pomoże, ale chce skonsultować to z dermatolog.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
weruuuuuuuuuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 15:24   #3786
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez weruuuuuuuuuuu Pokaż wiadomość
No pisze, ale aż tak? Nie wiem jak inni, ale ja wyglądałam tragicznie. Skóra schodziła bardzo, a czerwoną bliznę mam do tej pory i nie chce zejść. Nie rezygnuje z Epiduo, bo wierzę, że mi pomoże, ale chce skonsultować to z dermatolog.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
W takim razie zbyt często go stosujesz.
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 15:42   #3787
weruuuuuuuuuuu
Raczkowanie
 
Avatar weruuuuuuuuuuu
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 156
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Bardzo możliwe, bo stosowałam na początku codziennie, ale dosłownie odrobinkę. Teraz odłożyłam na parę dni i zacznę stosować co trzy dni.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
weruuuuuuuuuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 15:58   #3788
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
W takim razie zbyt często go stosujesz.
To samo miałam pisać. Ja jak widzę,że jest już źle to stosuję co dwa dni,ale ostatnio coś mnie bardzo podrażnia to EpiDuo
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 19:31   #3789
damian2907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 23
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

ja zrobiłem 4 dniową przerwe bo poprostu skóra była mega wysuszona bo niestety codziennie nakładałem epiduo . Dodam ze skóre mam wrażliwą i po tej przerwie znów zaczynam ale teraz będe co 2 -3 dni stosował. Ja mam nasilony ten trądzik mieszany jest tam wszystko.. czoło mam ładne gładkie ale na policzkach z obustron masakra... Jestem cały czerwony na tych policzkach i to prawda po tym epiduo także mam bardziej zaczerwienione te pryszcze czy blizny....

biorę już 5 tydzień i nie widzę poprawy tylko pogorszenie. Wybieram się 27 do dermatologa i poprosze o jakiś antybiotyk w tabletkach by cos działało wewnetrznie a nie na zewnątrz tylko , Ogólnie to masakra jest...
damian2907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 09:09   #3790
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez damian2907 Pokaż wiadomość
ja zrobiłem 4 dniową przerwe bo poprostu skóra była mega wysuszona bo niestety codziennie nakładałem epiduo . Dodam ze skóre mam wrażliwą i po tej przerwie znów zaczynam ale teraz będe co 2 -3 dni stosował. Ja mam nasilony ten trądzik mieszany jest tam wszystko.. czoło mam ładne gładkie ale na policzkach z obustron masakra... Jestem cały czerwony na tych policzkach i to prawda po tym epiduo także mam bardziej zaczerwienione te pryszcze czy blizny....

biorę już 5 tydzień i nie widzę poprawy tylko pogorszenie. Wybieram się 27 do dermatologa i poprosze o jakiś antybiotyk w tabletkach by cos działało wewnetrznie a nie na zewnątrz tylko , Ogólnie to masakra jest...
Powiem Ci,że ja stosuję już 2,5 msc i cały czas mi coś wychodzi po nałożeniu EpiDuo. Teraz jestem mega podrażniona,chociaż nakładam o wiele mniej niż zwykle i teraz co 2-3 dzień. Ja 26 mam wizytę u dermatologa,więc nawet nie zaczynam nowej tubki (może uda mi się ją komuś odsprzedać) i poproszę o coś innego.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 11:14   #3791
Safu
Raczkowanie
 
Avatar Safu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 196
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Ja stosuję Epiduo od kilku miesięcy - około pięciu - i naprawdę polecam. Znajoma kosmetolożka odradzała mi go, mówiąc, że on tylko wysusza, a nie leczy. Nie posłuchałam jej na szczęście, choć nie wiem jak to właściwie z nim jest: cera mi się poprawiła, ale jednocześnie stosowałam Tetralysal i zaczęłam kurację kwasami - więc nie wiem co najbardziej wpłynęło na moją twarz.
Niestety spoczęłam na laurach i odpuściłam sobie i Epiduo, i Tetralysal... No i chociaż nie robią mi się już pryszcze, diody, gule ani nic z tych okropnych rzeczy to zaczęły pojawiać się zaskórniki - grudki. Odradzam więc pochopne kroki
Wracam do Epiduo, cóż, kolejna nauczka
__________________

Safu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-16, 16:35   #3792
Kakcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 277
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Po jakim czasie przestałaś używać epiduo?
Ja go już używam 3 miesiące i jeśli go na dłużej odstawię, to mam powrót trądziku, ale to raczej nic odkrywczego.Jak chcesz leczyć zaskórniki i trądzik musisz na prawdę długo używać tego specyfiku.
Ja na początku (tzn. jakieś 2 miesiące) używałam go co 3 dni, aby przyzwyczaić skórę. Obecnie od miesiąca używam go co 2 dzień. Nie ma podrażnienia i łuszczenia, a efekty są.
Ponadto myślę, że masz cerę skłonną do zapychania, wrażliwą (czyli podobną jak ja).Aplikujesz jej tylko płyn micelarny(który nie jest zły sam w sobie, ale taka skóra moim zdaniem potrzebuje czasem lepszego oczyszczenia) i krem nawilżający.Taka pielęgnacja byłaby OK , gdybyś nie miała cery skłonnej do zanieczyszczania.
A jaki czas znów stosujesz epiduo?

Przestałam używać Epiduo jakoś po 1,5-2 miesiącach. Teraz zaczęłam na nowo stosować od około 3 tygodni. Może rzeczywiście jest tak jak piszesz - z mojej strony powinno być więcej cierpliwości i wytrwałości. Ale wspominasz też, że masz cerę podobną do mojej (skłonność do zapychania a zarazem wrażliwość), czy mogę wiedzieć jak ją pielęgnujesz? Nie chodzi mi o konkretne firmy i specyfiki tylko o "ideę" Czyli jakie typy produktów, jak często, jak to się u Ciebie sprawdza? Ja zauważyłam jakiś czas temu, że całkiem dobrze u mnie sprawdzał się żel do mycia twarzy z tych bardziej agresywnych (Garnier albo Clean&Clear) tylko, że właśnie musiałam używać bardzo ostrożnie, bo łatwo było u mnie o podrażnienie. Ale cera za to była u mnie względnie czysta tzn. nie tak bardzo zapchana. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź!!
Kakcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 19:46   #3793
damian2907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 23
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

a powiedzcie mi czy nawilżacie przed czy po stosowaniu epiduo i po jakim czasie?

ja stosuję obecnie cetaphil Dermoprotektor 30 minut po zastosowaniu Epiduo.
damian2907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 21:06   #3794
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez damian2907 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi czy nawilżacie przed czy po stosowaniu epiduo i po jakim czasie?

ja stosuję obecnie cetaphil Dermoprotektor 30 minut po zastosowaniu Epiduo.
tez mam z cetaphilu balsam, ale ja robie to inaczej myje twarz zelem ,susze recznikiem nakladam balsam z cetaphilu ,czekam 15 min zeby sie wchlonal i smaruje epiduo ,
jaki ma sens to jak posmarujesz epiduo i na to cetaphil ,nakladajac cetaphil sciagasz epiduo
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 09:11   #3795
damian2907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 23
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

tak mi pisze na na takiej kartce jak stosować retinoidy czy coś w tym stylu co dostałem od dermatologa by po użyciu np epiduo poczekać 30 minut i nałożyć Cetaphil.

Jakim Cudem ci się wchłonie w 15 minut cetaphil? on mi godzinami leży na twarzy... i się świeci. Dużo go nakładasz?
damian2907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 15:13   #3796
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez damian2907 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi czy nawilżacie przed czy po stosowaniu epiduo i po jakim czasie?

ja stosuję obecnie cetaphil Dermoprotektor 30 minut po zastosowaniu Epiduo.
Ja nawilżam się rano gdy umyję twarz. Jakoś raz nałożyłam krem nawilżający po nałożeniu EpiDuo (oczywiście odczekałam z 30 min). I tak mnie twarz piekła,że to był koszmar. Ja do cetaphilu nie jestem przekonana,miałam emulsję do mycia twarzy .
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 16:11   #3797
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez damian2907 Pokaż wiadomość
tak mi pisze na na takiej kartce jak stosować retinoidy czy coś w tym stylu co dostałem od dermatologa by po użyciu np epiduo poczekać 30 minut i nałożyć Cetaphil.

Jakim Cudem ci się wchłonie w 15 minut cetaphil? on mi godzinami leży na twarzy... i się świeci. Dużo go nakładasz?
jak godzinami ? :O to ile ty go nakladasz ze tyle ci siedzi na twarzy
ja nakladam cieniutka warstewke czekam 15 min i smaruje epiduo . tez to mialam napisane ale to dla mnie bez sensu bo to sie sciera przy nalozeniu cetaphilu
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 21:10   #3798
damian2907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 23
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

twarz cię pewnie piekła jak potem cetaphil użyłaś bo miałaś przesuszoną twarz po epiduo bo też tak miałem.


Spróbuje tak jak mowisz że najpierw troszke cetaphilu potem epiduo. Oczywiście wczesniej przemyje twarz i poczekam z 20 minut jak wyschnie dobrze.


Pewnie za dużo tego cetaphilu nakładałemtylko ja wyszedłem z takiego założenia ze im wiecej dam to lepiej nawilży ale chyba nic z tego bo tylko się wiecej świece..


Oczywiście po 4 dniach przerwy epiduo twarz nie była podrażniona i skusiłem się by codziennie go znów używać i użyłem w 3 dni pod rząd i nic nie było w pierwsze dni ale jak przyszło podrażnienie w 4 dnia to masakra... Więc teraz wychodzę z założenia że co 2-3 dni nakładam od jutra bo takie leczenie podrażnienia nie należy do przyjemnych..
damian2907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 08:36   #3799
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Ja już mam skórę przezwyczajoną i nakładam Epiduo 5 dni pod rząd, 1 dzień przerwy. Poza tym myje twarz preparatem z drobinkami żeby ja porządnie oczyścić. Osuszam ręcznikiem i od razu nakładam Epiduo.
Wcześniej stosowałam Locacid a teraz od miesiąca jestem na epiduo więc skóra jest przezwyczajona
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 15:40   #3800
weruuuuuuuuuuu
Raczkowanie
 
Avatar weruuuuuuuuuuu
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 156
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Ja nawilżam się rano gdy umyję twarz. Jakoś raz nałożyłam krem nawilżający po nałożeniu EpiDuo (oczywiście odczekałam z 30 min). I tak mnie twarz piekła,że to był koszmar. Ja do cetaphilu nie jestem przekonana,miałam emulsję do mycia twarzy .
A czego używasz do nawilżania?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
weruuuuuuuuuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 18:37   #3801
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez weruuuuuuuuuuu Pokaż wiadomość
A czego używasz do nawilżania?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja akurat używam La Roche Posay Cicaplst Baume B5.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 20:22   #3802
damian2907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 23
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

dziwi mnie jedno , używam epiduo tylko na policzki i troszke koło brody oraz na prawej stronie skroni a nic nie daję na czoło a mam całe podrażnione , wyszuszone, jakim niby prawem tak się dzieje?

2 pytanie

mam w takiej tubce kwas hialuronowy(służy on do nawilżania) mogę go dodać podczas stosowania epiduo do cetaphilu gdy nawilżam?

Edytowane przez damian2907
Czas edycji: 2014-03-19 o 21:22
damian2907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 21:36   #3803
weruuuuuuuuuuu
Raczkowanie
 
Avatar weruuuuuuuuuuu
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 156
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Ja miałam podobnie, stosowałam na brodę, minimalnie czoło i policzki punktowo, a miałam wysuszone powieki, tą część pod brwiami i pod oczkami, strasznie! A nigdy w życiu niczym tam nie smarowałam.
weruuuuuuuuuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 07:01   #3804
niebieska93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 100
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Mnie też podrażnia tam gdzie nie smaruję. Ostatnio mocno się łuszczę.

Trochę głupie pytanie: Epiduo to retinoid? Bo jakoś nie moge tego ogarnąć .

Edit: już znalazłam: ma Adapalen który jest retinoidem

Edytowane przez niebieska93
Czas edycji: 2014-03-20 o 07:11
niebieska93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 11:10   #3805
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

to jest normalne ,przeczytajcie ulotkie ,epiduo moze podrazniac i wysuszac skore mi strasznie wysuszl pod broda (szyja) i obok ust ,zupelnie te miejsca w ktorych nie nakladalam epiduo
tak epiduo ma w sobie retinoidy,
damian mi tez nie pomaga za duzo , ale musisz dac sobie wiecej czsu na efekty
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 15:39   #3806
robertnowak
Raczkowanie
 
Avatar robertnowak
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 31
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Na mnie niestety epiduo w ogóle nie działało :/
__________________
<ciach_reklama>
robertnowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 20:08   #3807
damian2907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 23
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

stosuje epiduo już od 7 lutego , prawie 2 miesiace i myślę że przynajmiej odrobine poprawy powinienem zauważyć a tu coraz to nowe i większe czasami pryszcze wychodzą... nie uważacie?
damian2907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 09:18   #3808
Mmoncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Epiduo stosuje od ok 3 tygodni. Mam cerę tłustą i zaskórniki w strefie T, ale do tej pory nigdy nie miałam trądziku. Zawsze miałam gładziutkie, czyste policzki, a tu w wieku 25 lat bach! wysyp bolące i ropne pryszcze. Na policzkach, przy uszach, na żuchwie, szyi - masakra ! do tego zaskórniki otwarte, czyli grudki. Byłam u trzech dermatologów i dopiero ten ostatni mi pomógł. Buzie myję physiogelem, doustnie biorę tetralysal, 2 razy dziennie smaruje buzie emulsją Dalacin T i na wieczór EPIDUO, a w międzyczasie krem iwostin. Portfel pusty, ale efekty były praktycznie natychmiastowe. Od razu przestały mi wyskakiwać prychole, a stare, zaczęły znikać. Skóra mnie potwornie swędzi, ale da się przeżyć piecze tak do pół h po posmarowaniu. Trzeba uważać na ilość epiduo, żeby nie przesadzić Myślę, że same maści by mi pomogły, bez tetralysalu, ale już biorę, żeby raz na zawsze wybić to paskudztwo i mieć spokój
Mmoncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 14:21   #3809
ladymirr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

stosuję EPIDUO od ponad miesiąca i niestety coraz częściej zastanawiam się nad jego odstawieniem. Zamiast mniej pryszczy, mam ich coraz więcej. Po każdym użyciu pojawiają się nowe a stare nie znikają. Zanim zaczęłam go używać na czole nie miałam nawet jednego pryszcza (jedynym moim zmartwieniem były poliki) , a teraz pryszcze są na całym czole i co gorsza na całej twarzy. Ropne na szczęście nie pojawiają się. Zanim zaczęłam stosować ten żel czytałam, że na początku może pojawić się więcej pryszczy, ale, gdybym wiedziała, że caly czas tak będzie i to w takiej ilości - nigdy nie zdecydowałabym się na jego używanie ! Dodatkowo podam, że odstawiłam słodycze i inne niezdrowe rzeczy, bo podobno to także pomaga. Chyba muszę zmienić dermatologa, szkoda jedynie, że wydałam ok 50 zł ...
ladymirr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 19:52   #3810
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez damian2907 Pokaż wiadomość
stosuje epiduo już od 7 lutego , prawie 2 miesiace i myślę że przynajmiej odrobine poprawy powinienem zauważyć a tu coraz to nowe i większe czasami pryszcze wychodzą... nie uważacie?
dokladnie mam to samo zamiast mniej to wieksze i wiecej
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-25 13:42:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.