Grudniowe Mamusie cz. V - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-23, 14:50   #3781
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Maczuma sporo siusia, ale czasami jest ze pampers pusty, a pozniej taki napakowany siuskami i idzie z pewnoscia wiecej jak 10
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 14:52   #3782
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez grey cat Pokaż wiadomość
ok, dzięki

Jestem po wizycie i ktg, skurcze na ktg nie wyszły, a moja szyjka nawet nie jest zgładzona zupełnie nie mówiąc o jakimkolwiek rozwarciu.
Normalnie jestem umówiona na ktg i wizytę za tydzień - to już będzie po terminie i moja gin uważa, że nie urodzę wcześniej.
Tak więc zapewne jeszcze pobędę trochę w dwupaku i potowarzyszę innym nierozpakowanym
W grupie raźniej
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 15:01   #3783
NaamaH6669
Rozeznanie
 
Avatar NaamaH6669
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 975
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
W grupie raźniej
Dokładnie ja mam dziwne przeczucie, że to będzie jutro o_O
Za niecałe 2 godzinki wizyta, to zdam relację
__________________
Razem od 5.04.2004
Żona od 16.02.2013

SYNEK STAŚ 25.12.2014 SN 3660 g 57 cm <3
NaamaH6669 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 15:08   #3784
iwona_1987
Zadomowienie
 
Avatar iwona_1987
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 095
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

No moja Mała to od początku humorzasta była, więc może też postanowi na złość urodzić się w Wigilię
Już nie wiem co lepsze, z jednej strony chciałabym żeby była już z nami, a z drugiej jednak chciałabym mieć spokojne święta (nie na porodówce), no chociaż Wigilię No nie ma co gdybać, już teraz raczej ode mnie nie zależy zbytnio kiedy ta nasza Gwiazda będzie chciała wyjść...
Jak narazie nic nie wskazuje na to żeby to miało być szybko
__________________
23.03.2003r.
13.08.2011r.
ZOSIA ur. 7.01.2015r.
HANIA ur. 1.10.2016r.
iwona_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 15:16   #3785
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
W grupie raźniej
Hej a ja melduję się ze szpitala.
Na razie nie rodzę
Jutro założą mi balonik a pojutrze randka z oksy :/


Pozdrawiam wszystkie mamusie
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 15:19   #3786
19marta90
Raczkowanie
 
Avatar 19marta90
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 176
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cześć była u mnie pani pediatra i powiedziała że między ciemiaczkami są duże szpary i pewnie się zejdzie to ale mam przyjść z małą na wizytę 5 stycznia :-(. Mam do was pytanie odnośnie szczepień. Szczepicie bezpłatnie czy kupujecie skojarzone? Co myslicie o szczepieniach na rotawirusy i pneumokoki? Dr powiedziała ze na rotawirusy dobrze zaszczepić jeśli po roku zamierzamy oddać maleństwo do żłobka. Mam mętlik w głowie a decyzję trzeba podjąć. Mówiła tez ze w szczepionkach skojarzonych jest lepsza szczepionka na krztusiec.
__________________

19marta90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 15:25   #3787
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez sasia25 Pokaż wiadomość
Była położna (wzieła mnie z zaskoczenia i przyszła godz wczesniej, przypadkiem zapominając uprzedzić )
No i ufff malutkiej troche przybyło następne ważenie w poniedziałek
klask i:
Cytat:
Napisane przez iwona_1987 Pokaż wiadomość
No moja Mała to od początku humorzasta była, więc może też postanowi na złość urodzić się w Wigilię
Już nie wiem co lepsze, z jednej strony chciałabym żeby była już z nami, a z drugiej jednak chciałabym mieć spokojne święta (nie na porodówce), no chociaż Wigilię No nie ma co gdybać, już teraz raczej ode mnie nie zależy zbytnio kiedy ta nasza Gwiazda będzie chciała wyjść...
Jak narazie nic nie wskazuje na to żeby to miało być szybko
Ja też mam dziwne przeczucie że to wigilia będzie - a jeśli tak to może będzie mały Adaś - bo ja cały czas się waham jak dać dziecku na imię, 9m-cy mi nie wystarczyło
No i narobię się w kuchni i nie zjem sobie pewnie
Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
Hej a ja melduję się ze szpitala.
Na razie nie rodzę
Jutro założą mi balonik a pojutrze randka z oksy :/


Pozdrawiam wszystkie mamusie
Kciuki co by ruszyło
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-23, 15:25   #3788
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Sasia super ze Nadka przybiera

Patrzcie na moją małą księżniczkę
Kurcze ma dopiero 3 tygodnie a tak szybko rośnie
Ja nie widzę zdjęcia muszę później kompa odpalic
Cytat:
Napisane przez maczuma Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak z tymi siuśkami na początku? Duża ma ich być? Zaczynam schizować...
Co to znaczy dużo? Ja czasem zmieniam i lekko mokra a czasem mocno, ale ile idzie to nie liczę.
Ja chodzę spać ok północy to do 7 rano 3 razy pieluszki zmieniam.
Cytat:
Napisane przez sasia25 Pokaż wiadomość
Moj tz odebrał kluuuuuczeeeee arty:
Extra ! kiedy wpadamy na parapetówkę ?
Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Mały od piątku przybrał 200g!!! Hurra jedziemy juz tylko na piersi!
Kapanie było pierwsze i super! Szwy ściągnięte ale muszę kupić taki balsam szostakowskuego bo się trochę rozeszlo i boli ale co tam ważne ze jest kp

Poza tym wszystko super a mój brzuch znikł właściwie

Maczuma ja w ogóle wagi nie przywiazuje do tego przebieram przed karmieniem i ewentualnie jak czuję se jest dużo odpusc mi to pomogło

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Ja nie mam fb więc chyba nie będę mogła zagladnac na tę strone ale czytam bloga hafij
Superanko!
Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
Hej a ja melduję się ze szpitala.
Na razie nie rodzę
Jutro założą mi balonik a pojutrze randka z oksy :/


Pozdrawiam wszystkie mamusie
Aż mi się nasuwają życzenia Wesołych Świat
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 15:37   #3789
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Minka, jak tylko będziesz w Dublinie, to zapraszam

A mam pytanie do Ciebie, bo dostałam rozpiske tych szczepien i mam sie umowic w klinice na "BCG", pozniej u GP po 2 miesiacach "6 in 1 + PCV" itd do 13 miesiaca (swoją drogą moj GP to ginekolog i co, on mialby szczepic moje dziecko? ). No i sama nie wiem szczepic czy nie? masz jakies stronki, gdzie można o tym poczytać? (wybacz, jeśli juz podawałaś, a ja przegapiłam)

jojla powodzenia zycze duzo sily
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 15:47   #3790
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
Hej a ja melduję się ze szpitala.
Na razie nie rodzę
Jutro założą mi balonik a pojutrze randka z oksy :/


Pozdrawiam wszystkie mamusie
Jojla trzymaj się tam i koniecznie dawaj znać
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 15:57   #3791
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez NaamaH6669 Pokaż wiadomość
Dokładnie ja mam dziwne przeczucie, że to będzie jutro o_O
Za niecałe 2 godzinki wizyta, to zdam relację
Cytat:
Napisane przez iwona_1987 Pokaż wiadomość
No moja Mała to od początku humorzasta była, więc może też postanowi na złość urodzić się w Wigilię
Już nie wiem co lepsze, z jednej strony chciałabym żeby była już z nami, a z drugiej jednak chciałabym mieć spokojne święta (nie na porodówce), no chociaż Wigilię No nie ma co gdybać, już teraz raczej ode mnie nie zależy zbytnio kiedy ta nasza Gwiazda będzie chciała wyjść...
Jak narazie nic nie wskazuje na to żeby to miało być szybko
Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
klask i:

Ja też mam dziwne przeczucie że to wigilia będzie - a jeśli tak to może będzie mały Adaś - bo ja cały czas się waham jak dać dziecku na imię, 9m-cy mi nie wystarczyło
No i narobię się w kuchni i nie zjem sobie pewnie

Kciuki co by ruszyło
Czyli jutro grupowo rodzimy? moja niech już tam siedzi przez święta bo nie mam zamiaru być zlinczowana przez położne że im gościnę psuje.
Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
Hej a ja melduję się ze szpitala.
Na razie nie rodzę
Jutro założą mi balonik a pojutrze randka z oksy :/


Pozdrawiam wszystkie mamusie
Trzymaj się i oczywiście daj znać jak sytuacja się rozwija.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-23, 17:03   #3792
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez sasia25 Pokaż wiadomość
Minka, jak tylko będziesz w Dublinie, to zapraszam

A mam pytanie do Ciebie, bo dostałam rozpiske tych szczepien i mam sie umowic w klinice na "BCG", pozniej u GP po 2 miesiacach "6 in 1 + PCV" itd do 13 miesiaca (swoją drogą moj GP to ginekolog i co, on mialby szczepic moje dziecko? ). No i sama nie wiem szczepic czy nie? masz jakies stronki, gdzie można o tym poczytać? (wybacz, jeśli juz podawałaś, a ja przegapiłam) rosi:rosi:rosi:

jojla powodzenia zycze duzo sily
Zaraz będzie 5 lat jak się wybieram

Materiały podesle ci później z kompa, wyślij mi swojego maila
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 17:07   #3793
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Marta w skojarzonych lepsza szczepionka jest na krztusiec, bo szczep tego wirusa w tej szczepionce jest martwy, a w szczepionce refundowanej zywy
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 17:08   #3794
antosia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 523
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
Hej a ja melduję się ze szpitala.
Na razie nie rodzę
Jutro założą mi balonik a pojutrze randka z oksy :/


Pozdrawiam wszystkie mamusie
Jojla, kciuki
antosia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 17:42   #3795
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
Hej a ja melduję się ze szpitala.
Na razie nie rodzę
Jutro założą mi balonik a pojutrze randka z oksy :/


Pozdrawiam wszystkie mamusie
powodzenia

ja dzisiaj jestem strasznie zabiegana, od 14 Wojtek dokazywał i nie chciał spać. Tylko ciągle chciał być noszony na rękach - oj coś czuję, że będzie synusiem mamusi
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 18:21   #3796
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Moje dziecie w 8 dni przybralo 310 gram wiec wazy juz 4810 maly klocusze k tej mojej Natalki.
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 18:28   #3797
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Alekaz, Natalka to taki starszak na wątku moja dziś waży 3050 mały, kochany kurczaczek
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 18:45   #3798
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość
karo


dziewczyny pomocy... mala nie ssala piersi w nocy bo tak mnie strasznie bolaly a teraz to ja juz umieram z bolu... cycki twarde jak kamien i sciagam pookarm laktatorem ale co ja mam zrobic zeby nie produkowac az tyle mleka?
Ściągaj do ulgi i jak karmisz, to potem nie odciągaj. Bo inaczej organizm dostaje sygnał by produkować pokarm.
Jak nie będziesz ściągała zbyt często i zbyt dużo to się unormuje.

Ja ściągałam pokarm bo napędzałam laktacje. Czytałam i słyszałam, żeby ściągać do ulgi, ja ściągałam tyle ile laktator wyciągnął. One nadal bywały twarde i bolesne a z laktatora nic nie leciało :/ ale się unormowało na szczęście.

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
Myszaja jestem na etapie odwrotnym- jak produkowac wiecej mleka? Moze wyslesz troche? niestety praktycznej rady nie mam
Koleżanka co jest doradcą laktacyjnym mówiła, że po karmieniu, na sucho odciągać laktatorem pokarm.
To może pomóc w większej produkcji mleka.

Cytat:
Napisane przez 19marta90 Pokaż wiadomość
Cześć była u mnie pani pediatra i powiedziała że między ciemiaczkami są duże szpary i pewnie się zejdzie to ale mam przyjść z małą na wizytę 5 stycznia :-(. Mam do was pytanie odnośnie szczepień. Szczepicie bezpłatnie czy kupujecie skojarzone? Co myslicie o szczepieniach na rotawirusy i pneumokoki? Dr powiedziała ze na rotawirusy dobrze zaszczepić jeśli po roku zamierzamy oddać maleństwo do żłobka. Mam mętlik w głowie a decyzję trzeba podjąć. Mówiła tez ze w szczepionkach skojarzonych jest lepsza szczepionka na krztusiec.
Ja na rota nie szczepiłam pierwszej córki i teraz też nie planuję.

dzięki dziewczyny za dobre słowa, wierzę że będzie dobrze.

Dzisiaj byłam na ściągnięciu szwów, w jednym miejscu mi się nie zagoiła skóra, ale mam to łapać takimi stripami żeby nie było ubytku. Bo tak to ładnie się goi.
__________________
E.M♥



Edytowane przez Karo89
Czas edycji: 2014-12-23 o 18:58
Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 18:51   #3799
yanca1
Raczkowanie
 
Avatar yanca1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Tubtin
Wiadomości: 149
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Już w domu!!! Jak tu cicho i spokojnie. Polcia śpi więc spróbuję napisać pokrótce jak było.
W piątek wieczorem jakoś tak się czułam nie specjalnie i odstawiłam męża od łoża Koło północy poczułam jakby skurcz, ale nie byłam pewna, bo wkręcałam się w te skurcze kilku dni. Zanim zasnęłam byłam pewna, że zaczynają się skurcze, zasypiałam i budziłam się do 3:20. potem zaczęły się w miarę mocne i dość regularne co ok 15 minut. Do 5-tej próbowałam zasnąć, ale nic z tego nie wyszło. Powiedziałam mężowi, że się zaczyna, ale ma spokojnie spać - prysznic, spacer po kuchni, herbatka. Przed 6-stą zadzwoniłam po dziadka, żeby przyjechał zając się Felkiem. Kwadrans przed siódmą skurcze co 5 minut - pożegnanie z Felkiem, do auta i o 7 jesteśmy na IP. Bardzo "miła" pani pyta o co chodzi - mówię, ze rodzę, a ona - ale co się dzieje? Tłumaczę, że mam skurcze co 5 min i wtedy łaskawie pozwala wejść.
Zapraszamy do badania - leżę na samolocie, skurcze jak hu, hu i nikogo chętnego do badania. Pan doktor sobie gada z pielęgniarkami Łaskawie przyszedł zaczął badanie od pytania czy wody odeszły i sam sobie odpowiedział - o właśnie odeszły. Rozwarcie na 8,5 cm - czemu pani tak późno przyjechała? Bo mam skurcze dopiero do północy (miałam ochotę powiedzieć, że nei chciało mi się wstawać)
Potem błyskawicznie na porodówkę, przeskok na łóżko porodowe, instrukcje co do parcia. Położna zapytała czy w czasie porodu może mi mówić na ty. Mąż stał za głową a ja za chwile dostałam skurczy partych. No ale parłam za słabo zdaniem położnej, zaczęła mnie mocno dopingować i chwalic jak świetni mi idzie . Bolało jak diabli, sapałam jak lokomotywa i po kilku skurczach dziecko sie pojawiło, pokazała mi, że dziewczynka, blady mąż przeciął pępowinę a Polcia w pieluszce trafiła na moją pierś. Żeby było bardziej sielankowo - tuż po porodzie zza chmur wyszło słońce. Potem tylko łożysko, szycie i 2 h spokoju we trójkę.
"Obsługa" swietna - polecam, na oddziale też bardzo sympatycznie.
__________________
3II2011
20 XII 2014

http://jamaska.pl
yanca1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-23, 19:04   #3800
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez yanca1 Pokaż wiadomość
Już w domu!!! Jak tu cicho i spokojnie. Polcia śpi więc spróbuję napisać pokrótce jak było.
W piątek wieczorem jakoś tak się czułam nie specjalnie i odstawiłam męża od łoża Koło północy poczułam jakby skurcz, ale nie byłam pewna, bo wkręcałam się w te skurcze kilku dni. Zanim zasnęłam byłam pewna, że zaczynają się skurcze, zasypiałam i budziłam się do 3:20. potem zaczęły się w miarę mocne i dość regularne co ok 15 minut. Do 5-tej próbowałam zasnąć, ale nic z tego nie wyszło. Powiedziałam mężowi, że się zaczyna, ale ma spokojnie spać - prysznic, spacer po kuchni, herbatka. Przed 6-stą zadzwoniłam po dziadka, żeby przyjechał zając się Felkiem. Kwadrans przed siódmą skurcze co 5 minut - pożegnanie z Felkiem, do auta i o 7 jesteśmy na IP. Bardzo "miła" pani pyta o co chodzi - mówię, ze rodzę, a ona - ale co się dzieje? Tłumaczę, że mam skurcze co 5 min i wtedy łaskawie pozwala wejść.
Zapraszamy do badania - leżę na samolocie, skurcze jak hu, hu i nikogo chętnego do badania. Pan doktor sobie gada z pielęgniarkami Łaskawie przyszedł zaczął badanie od pytania czy wody odeszły i sam sobie odpowiedział - o właśnie odeszły. Rozwarcie na 8,5 cm - czemu pani tak późno przyjechała? Bo mam skurcze dopiero do północy (miałam ochotę powiedzieć, że nei chciało mi się wstawać)
Potem błyskawicznie na porodówkę, przeskok na łóżko porodowe, instrukcje co do parcia. Położna zapytała czy w czasie porodu może mi mówić na ty. Mąż stał za głową a ja za chwile dostałam skurczy partych. No ale parłam za słabo zdaniem położnej, zaczęła mnie mocno dopingować i chwalic jak świetni mi idzie . Bolało jak diabli, sapałam jak lokomotywa i po kilku skurczach dziecko sie pojawiło, pokazała mi, że dziewczynka, blady mąż przeciął pępowinę a Polcia w pieluszce trafiła na moją pierś. Żeby było bardziej sielankowo - tuż po porodzie zza chmur wyszło słońce. Potem tylko łożysko, szycie i 2 h spokoju we trójkę.
"Obsługa" swietna - polecam, na oddziale też bardzo sympatycznie.
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 19:06   #3801
karooka
Raczkowanie
 
Avatar karooka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 300
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Yanca gratulacje ale cudownie tak właśnie mi sie marzy żeby dojechac na IP, miec rozwarcie 8cm i chwile pozniej urodzic

Nie wiem czy czasem u nas cos sie nie zaczyna... nie wiem jakie to bole okresowe bo nigdy ich nie mialam ale boli mnie podbrzusze i krzyz... nie bardzo jakos ale boli jednak... brzuch dzis mocno napiety. no bedzie mega jak urodze w Wigilie
karooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 19:14   #3802
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Yanca, ekspresowo poszło! Muszę i ja się zmobilizować z moim opisem.

My jutro jedziemy na kontrol, w sprawie żółtaczki. Mam nadzieję, że nie zostaniemy w szpitalu... Troche niepokoje się małą ilością kup/siuskow Jasia, ale dzwoniłam do położnej i jutro przy okazji też to sprawdza. Właśnie zdałam sobie sprawę, że to już zawsze będziemy tak umierać z niepokoju o nasze maluchy...
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 19:32   #3803
iwona_1987
Zadomowienie
 
Avatar iwona_1987
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 095
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez karooka Pokaż wiadomość
Yanca gratulacje ale cudownie tak właśnie mi sie marzy żeby dojechac na IP, miec rozwarcie 8cm i chwile pozniej urodzic

Nie wiem czy czasem u nas cos sie nie zaczyna... nie wiem jakie to bole okresowe bo nigdy ich nie mialam ale boli mnie podbrzusze i krzyz... nie bardzo jakos ale boli jednak... brzuch dzis mocno napiety. no bedzie mega jak urodze w Wigilie
No mi też się tak marzy, fajnie by było

Może coś zaczyna się faktycznie dziać u Ciebie
U mnie cisza, już teraz mogłaby poczekać chociaż przez tą Wigilię i dać matce pieroga zjeść
__________________
23.03.2003r.
13.08.2011r.
ZOSIA ur. 7.01.2015r.
HANIA ur. 1.10.2016r.
iwona_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 19:33   #3804
karooka
Raczkowanie
 
Avatar karooka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 300
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Dziewczyny czy mozliwy jest zaczynający się poród jeśli nie odszedł mi czop? Do tej pory na pewno go nie było a moje bole się nasilają ide pod prysznic, zobaczymy co się z tego rozwinie
karooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 19:38   #3805
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

No ja wlasnie przystawiam mala a potem odpompowuje.... Od wczoraj ilosci sa zauwazalne (ale przystawieniu z laktatora wyciagam 20 ml wiec coz to jest) tyle ze kazdego dnia jest lepiej wiec jestem optymistka
No a odciagniete mleko mozna mrozic - uczyli nas na szkole sprawdzilam i faktycznie - do szesciu miesiecy w wygotowanym pojemniku na kostki do lodu(wczesniej schlodzic w lodowce)z przykrywki.... Takze Mysza moze rob zapasy na gorsze czasy?

Mojej malej brakuje 50 g do wagi urodzeniowej... Jutro bedzie miala tydzien(trudno uwierzyc ale w sumie polowe czasu bylam polprzytomna) -nawet nie wiem czy to duzo czy malo? Ale poki nikt nic nie mowi to uznaje ze ok

Obecnie najwiekszy "problem" to fakt ze spiocha trzeba prawie sila wybudzac na jedzenie... Spi jak tatus- jak kamien...i jak on nie lubi sie wysilac przy jedzeniu( totez cale przystawianie musza ja budzic)... Ale nie zapeszam bo moze jej sie odmienic
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 19:39   #3806
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez karooka Pokaż wiadomość
Yanca gratulacje ale cudownie tak właśnie mi sie marzy żeby dojechac na IP, miec rozwarcie 8cm i chwile pozniej urodzic

Nie wiem czy czasem u nas cos sie nie zaczyna... nie wiem jakie to bole okresowe bo nigdy ich nie mialam ale boli mnie podbrzusze i krzyz... nie bardzo jakos ale boli jednak... brzuch dzis mocno napiety. no bedzie mega jak urodze w Wigilie
Do wykonania, ja tak zrobiłam w pierwszej ciąży, teraz nie wiem czy sie uda.
Kciuki za rozkręcenie akcji

Cytat:
Napisane przez maczuma Pokaż wiadomość
Yanca, ekspresowo poszło! Muszę i ja się zmobilizować z moim opisem.

My jutro jedziemy na kontrol, w sprawie żółtaczki. Mam nadzieję, że nie zostaniemy w szpitalu... Troche niepokoje się małą ilością kup/siuskow Jasia, ale dzwoniłam do położnej i jutro przy okazji też to sprawdza. Właśnie zdałam sobie sprawę, że to już zawsze będziemy tak umierać z niepokoju o nasze maluchy...
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 19:39   #3807
iwona_1987
Zadomowienie
 
Avatar iwona_1987
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 095
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Czop nie musi ponoć odejść żeby się poród zaczął, może odejść później.
za rozwój akcji
__________________
23.03.2003r.
13.08.2011r.
ZOSIA ur. 7.01.2015r.
HANIA ur. 1.10.2016r.
iwona_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 19:42   #3808
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Yanca twoj opis to dla mnie jak science fiction... Ja 10 cm osiagnelam w ... 24 godzin od pocztku skurczow... Jestes stworzona do rodzenia najwyrazniej

Karooka pewnie ze tak - mi czop poszedl z wodami juz na porodowce... Mniej wiecej 10-11 godzin od poczatku skurczow porodowych...
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 19:44   #3809
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez karooka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy mozliwy jest zaczynający się poród jeśli nie odszedł mi czop? Do tej pory na pewno go nie było a moje bole się nasilają ide pod prysznic, zobaczymy co się z tego rozwinie
Moja mama urodziła nas dwie a nie wie co to jest czop także może tak być

Kciuki Kochana i dawaj znać
Swoja drogą chyba jestem prorokiem bo mowilam
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 19:51   #3810
NaamaH6669
Rozeznanie
 
Avatar NaamaH6669
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 975
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Hej dziewczyny, ja po wizycie, no więc coś tam z szyjką się dzieje, ale nie ma rozwarcia. Mały praktycznie nie przybrał od 1,5 tyg - wtedy ważył 3214 g, a teraz 3245 g, ilość wód zmniejszona, ale przepływy bardzo dobre. Ginka mi policzyła teraz wg terminu z usg prenatalnego tego pierwszego, że już przenosiłam i że jak się nie zacznie, to 28 grudnia mam się pojawić na patologii. No a teraz od godziny zauważyłam mocno zabarwiony śluz krwią - na wkładce brązowy, a na papierze czerwono - różowy. Brzuch się trochę spina. No i nie wiem co robić, jechać na IP, czy czekać?
__________________
Razem od 5.04.2004
Żona od 16.02.2013

SYNEK STAŚ 25.12.2014 SN 3660 g 57 cm <3
NaamaH6669 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-12 21:57:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.