25 dni bez wyciskania! - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-22, 13:45   #3781
Frootka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 32
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez misziaaa18 Pokaż wiadomość
frootka, tylko nie przesadź z brevoxylem, miałam to 'cudo' i ono wysusza strasznie skórę a nadmierne przesuszenie oznacza więcej syfów
Dzięki za przestrogę Jak go zakupię, będę się starała nie przesadzić z ilością
Frootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 13:51   #3782
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Probowalam, nic z tego. A jesli chodzi o hormony to z tego co wiem tego sie nie da wyleczyc. Moga Ci dac tabletki antykoncepcyjne, ale jak tylko przestaniesz je brac to wszystko wroci i to z kopniakiem.
I wiesz, tych przyczyn az tyle nie ma, bakterie, tlusta cera, hormony i tyle.
No to w Twoim przypadku się nie dziwie, że się zdecydowałaś na izotek... I wiesz, bakterie mogą się brać z różnych miejsc, może być ropa na migdałach, albo zęby chore... Ile by się trzeba naszukać... No właśnie z tymi hormonami to niesympatycznie, branie ich też nie jest takie zdrowe... Póki co atrederm na mnie działa i mam nadzieję, że z nim się pozbędę tego świństwa, i obejdzie się bez nawrotu...
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 15:01   #3783
MalinowaRozkosz
Raczkowanie
 
Avatar MalinowaRozkosz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 51
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez Frootka Pokaż wiadomość
Dzięki za przestrogę Jak go zakupię, będę się starała nie przesadzić z ilością
Nakładaj po prostu cienką warstwę i używaj kremów nawilżających. Ale nie mogą być tłuste bo wtedy, przynajmniej u mnie, jest masa pryszczy
MalinowaRozkosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 16:53   #3784
cytrynkkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar cytrynkkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 61 817
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

7/25
__________________
Nie korzystam już z tego konta.
cytrynkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 16:57   #3785
Frootka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 32
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez MalinowaRozkosz Pokaż wiadomość
Nakładaj po prostu cienką warstwę i używaj kremów nawilżających. Ale nie mogą być tłuste bo wtedy, przynajmniej u mnie, jest masa pryszczy
Okej Jednakże dziś udało mi się zdobyć receptę na Daverci (dziękuje mamo! xD) i teraz tylko wykupić

Dziś zainteresowałam się tematem pozbywania się przebarwień. I znalazłam coś bardzo ciekawego:

'Cynamon to idealna przyprawa, gdy za oknami ciemno i zimno. Już sam jego zapach sprawia, że wokół robi się cieplej i weselej. Cynamonową korę oraz olejek odkryła też kosmetyka. Zawarte w nich aldehydy i kwas cynamonowy mają silne działanie przeciwbakteryjne, co jest niezmiernie ważne przy pielęgnacji cery tłustej. Olejek i kora to prawdziwi siłacze w walce ze zmianami trądzikowymi. Likwidują ropne wypryski, rozjaśniają cerę, zapobiegają plamom trądzikowym, łagodzą przebarwienia. Przyśpieszają eliminację toksyny ze skóry. Związki fenolowe cynamonowca to również naturalne filtry dla promieni UV oraz wymiatacze wolnych rodników i nadtlenków. Jeśli więc lubisz eksperymentować, możesz wypróbować kosmetyki z dodatkiem tej przyprawy. A gdy dodasz jeszcze charakterystyczny, korzenny zapach kojarzący się ze świętami Bożego Narodzenia, pieczonymi jabłkami i grzanym winem? Te panie, które zaczęły stosować cynamon, twierdzą, że są od niego uzależnione. Ale czy można się im dziwić?

Cynamonowe recepty:
Maseczka dla cery tłustej

Cynamon wymieszaj z nie gazowaną woda mineralną, aż papka nabierze konsystencji kremu. Nałóż na twarz z pominięciem okolicy oczu. Uwaga: na początku może pojawić się silne uczucie pieczenia. Po 10 minutach maseczkę zmyj wodą. Po zmyciu występuje zaczerwienienie twarzy, które mija po 30 minutach. Maseczka rozjaśnia ślady po pryszczach, oczyszcza pory i wygładza skórę.'

Pod wpływem chwili zakupiłam cynamon i (zamiast wody) jogur naturaly, który podobno zmniejsza pieczenie. Ja mam zamiar dziś zrobić sobie 'próbę' i sprawdzić czy mnie nie uczuli, nie będę miała wysypu, czy bombli od poparzenia (bo czytałam i o takich przypadkach).

Czy któraś z Was stosowała taką maseczkę? ;D
Jestem ciekawa, czy faktycznie usuwa przebarwienia po trądziku
Frootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 17:13   #3786
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

poległam... zrobiły mi się takie gule okropne i dałam za wygraną a najbardziej dołujące jest to, że gdy wpisze się w google "wyciskanie pryszczy" to wyskakują gry....

Czy któraś z was była kiedyś na peelingu kawitacyjnym?
__________________
www.ellewyn.soup.io

Edytowane przez Elewyn
Czas edycji: 2011-02-22 o 17:19
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 17:39   #3787
Sumigra
Rozeznanie
 
Avatar Sumigra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 713
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez Frootka Pokaż wiadomość
Okej Jednakże dziś udało mi się zdobyć receptę na Daverci (dziękuje mamo! xD) i teraz tylko wykupić

Dziś zainteresowałam się tematem pozbywania się przebarwień. I znalazłam coś bardzo ciekawego:

'Cynamon to idealna przyprawa, gdy za oknami ciemno i zimno. Już sam jego zapach sprawia, że wokół robi się cieplej i weselej. Cynamonową korę oraz olejek odkryła też kosmetyka. Zawarte w nich aldehydy i kwas cynamonowy mają silne działanie przeciwbakteryjne, co jest niezmiernie ważne przy pielęgnacji cery tłustej. Olejek i kora to prawdziwi siłacze w walce ze zmianami trądzikowymi. Likwidują ropne wypryski, rozjaśniają cerę, zapobiegają plamom trądzikowym, łagodzą przebarwienia. Przyśpieszają eliminację toksyny ze skóry. Związki fenolowe cynamonowca to również naturalne filtry dla promieni UV oraz wymiatacze wolnych rodników i nadtlenków. Jeśli więc lubisz eksperymentować, możesz wypróbować kosmetyki z dodatkiem tej przyprawy. A gdy dodasz jeszcze charakterystyczny, korzenny zapach kojarzący się ze świętami Bożego Narodzenia, pieczonymi jabłkami i grzanym winem? Te panie, które zaczęły stosować cynamon, twierdzą, że są od niego uzależnione. Ale czy można się im dziwić?

Cynamonowe recepty:
Maseczka dla cery tłustej

Cynamon wymieszaj z nie gazowaną woda mineralną, aż papka nabierze konsystencji kremu. Nałóż na twarz z pominięciem okolicy oczu. Uwaga: na początku może pojawić się silne uczucie pieczenia. Po 10 minutach maseczkę zmyj wodą. Po zmyciu występuje zaczerwienienie twarzy, które mija po 30 minutach. Maseczka rozjaśnia ślady po pryszczach, oczyszcza pory i wygładza skórę.'

Pod wpływem chwili zakupiłam cynamon i (zamiast wody) jogur naturaly, który podobno zmniejsza pieczenie. Ja mam zamiar dziś zrobić sobie 'próbę' i sprawdzić czy mnie nie uczuli, nie będę miała wysypu, czy bombli od poparzenia (bo czytałam i o takich przypadkach).

Czy któraś z Was stosowała taką maseczkę? ;D
Jestem ciekawa, czy faktycznie usuwa przebarwienia po trądziku
no ciekawe ciekawe aż sama się zaciekawiłam, ale... mam tak suchą skórę, że chyba nie zdecyduję się na nią... i do tego epiduo jeszcze mam...i tabletki, że wolę nie ryzykować
__________________
trolololo
Sumigra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 17:46   #3788
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez Sumigra Pokaż wiadomość
no ciekawe ciekawe aż sama się zaciekawiłam, ale... mam tak suchą skórę, że chyba nie zdecyduję się na nią... i do tego epiduo jeszcze mam...i tabletki, że wolę nie ryzykować
Ja ją od czasu do czasu stosuję, ale nakładam punktowo, gdy zaczynałam z nią przygodę piekło niesamowicie, myślałam, że nie wytrzymam ani 3 min, skóra była bardzo czerwona, ale gdy zeszło były widoczne efekty. Teraz już mnie tak nie piecze oraz efekty już nie te Dla mnie i tak najlepsza jest aspirynowa
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 17:51   #3789
misziaaa18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 051
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

trochę odbiegnę od tematu, a wolno jesć grejpfruta przy trądziku czy niewskazane???? bo właśnie zjadłam 2 i mam wyrzuty sumienia :
misziaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 18:01   #3790
Sumigra
Rozeznanie
 
Avatar Sumigra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 713
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez misziaaa18 Pokaż wiadomość
trochę odbiegnę od tematu, a wolno jesć grejpfruta przy trądziku czy niewskazane???? bo właśnie zjadłam 2 i mam wyrzuty sumienia :
a niby czemu nie można jeść? rozumiem jakby to była cola, czy chipsy, ale owoc?

owoc powinien pomóc

chyba że się mylę?
__________________
trolololo
Sumigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 18:04   #3791
atri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 283
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez misziaaa18 Pokaż wiadomość
trochę odbiegnę od tematu, a wolno jesć grejpfruta przy trądziku czy niewskazane???? bo właśnie zjadłam 2 i mam wyrzuty sumienia :

Ja też jestem ciekawa bo ja jem tak od dobrego tygodnia i raczej nic mi nie wyskoczyło

Dziś już jest równiuteńki tydzień
atri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 18:25   #3792
Muffinkowa
Raczkowanie
 
Avatar Muffinkowa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 440
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Jak na moje oko, owoc nie powinien szkodzić
Ma w sobie witaminy, które tylko pomagają naszej skórze w walce nie tylko z trądzikiem.
Gorzej z chipsami albo czymś "napakowanym" w chemię (regulatory smaku, koloru etc.)
__________________

Muffinkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 18:31   #3793
Frootka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 32
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
Ja ją od czasu do czasu stosuję, ale nakładam punktowo, gdy zaczynałam z nią przygodę piekło niesamowicie, myślałam, że nie wytrzymam ani 3 min, skóra była bardzo czerwona, ale gdy zeszło były widoczne efekty. Teraz już mnie tak nie piecze oraz efekty już nie te Dla mnie i tak najlepsza jest aspirynowa
A jakie efekty masz na mysli np. rozjaśnienie przebarwien? Bo głównie w tym pokładam nadzieje co do tej maseczki xD
A do aspirynowej się zbieram i zbieram i zebrac nie mogę ;D Poczekam aż mi krotki łaskawie zejdą, znikną (o ile mają taki zamiar w najbliższym czasie i oby miały) z twarzy i przetestuje
Frootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 18:36   #3794
misziaaa18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 051
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

tak spytałam bo czytałąm ze cytruse mogą zaostrzać trądzik i np jak piję herbatę z cytryną to mi się pogarsza, ale moja Mama mówi że to same witaminy i ze mi nie zaszkodzi więc idę skonsumuję jeszcze grejpfruta z miodem
misziaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 18:57   #3795
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez Frootka Pokaż wiadomość
A jakie efekty masz na mysli np. rozjaśnienie przebarwien? Bo głównie w tym pokładam nadzieje co do tej maseczki xD
A do aspirynowej się zbieram i zbieram i zebrac nie mogę ;D Poczekam aż mi krotki łaskawie zejdą, znikną (o ile mają taki zamiar w najbliższym czasie i oby miały) z twarzy i przetestuje
kiedyś to ją przeważnie nakładałam jak powyciskałam by jakoś załagodzić sytuację więc strupki się zasuszały, mniejsze zaczerwienienia, szybsze gojenie.
Aspirynowa znowu jest genialna! Raz nałożyłam ją gdy powyciskalam wągry na policzku, i gdy ją zmyłam nie było czerwonych plamek

Obrałam taki plan, że dziennie przez miesiąc będę stosować maseczkę drożdżową, a na noc mleko, zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 19:04   #3796
Frootka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 32
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
kiedyś to ją przeważnie nakładałam jak powyciskałam by jakoś załagodzić sytuację więc strupki się zasuszały, mniejsze zaczerwienienia, szybsze gojenie.
Aspirynowa znowu jest genialna! Raz nałożyłam ją gdy powyciskalam wągry na policzku, i gdy ją zmyłam nie było czerwonych plamek

Obrałam taki plan, że dziennie przez miesiąc będę stosować maseczkę drożdżową, a na noc mleko, zobaczymy co z tego wyjdzie
Też ciekawa metoda na gojenie po wyciskaniu Ja aktualnie mam maseczkę cynamonową na jedno przebarwienie na czole, by sprawdzic, czy mnie nie uczuli
Maseczki drożdżowej nie stosowałam, jednakże mleko tak. Mleko nakładałam na pół godziny na twarz i zmywałam, niby lekko rozjaśniało twarz, ale było to znikome, a przynajmniej w moim przypadku Bo czytałam, że komuś bardzo dobrze służyło i z dnia na dzień ta osoba używała mniej podkładów czy pudru Jak zastosujesz to zdaj relacje
Frootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 19:08   #3797
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez Frootka Pokaż wiadomość
Maseczki drożdżowej nie stosowałam, jednakże mleko tak. Mleko nakładałam na pół godziny na twarz i zmywałam, niby lekko rozjaśniało twarz, ale było to znikome, a przynajmniej w moim przypadku Bo czytałam, że komuś bardzo dobrze służyło i z dnia na dzień ta osoba używała mniej podkładów czy pudru Jak zastosujesz to zdaj relacje
zrobię zdjęcie dzisiaj i po takiej tygodniowej kuracji, zobaczę efekty i zdam relację czy warto dalej :P
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 19:27   #3798
MalinowaRozkosz
Raczkowanie
 
Avatar MalinowaRozkosz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 51
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

A ja zawsze bałam się taki domowych maseczek bo mam wrażliwą skórę. A jeszcze naczytałam się kiedyś o jakiś powikłaniach poważnych po takich domowych specyfikach. Ale widzę że tutaj je zachwalacie to może też spróbuję. no i dzisiaj cały dzień wytrzymałam. Normalnie jestem z siebie dumna 1/25
MalinowaRozkosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 19:37   #3799
Frootka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 32
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez MalinowaRozkosz Pokaż wiadomość
no i dzisiaj cały dzień wytrzymałam. Normalnie jestem z siebie dumna 1/25
Gratuluję ;D Trzymaj tak dalej Ja wytrzymałam dwa Jak narazie, a widze, że już jedna krostka zaczyna miec bialy czubek i czuje juz w kosciach, że jutro będzie mnie błagac o wycisnięcie Ale postaram się tego nie uczynic ;D

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
zrobię zdjęcie dzisiaj i po takiej tygodniowej kuracji, zobaczę efekty i zdam relację czy warto dalej :P
O fajnie! Może jak będą świetne efekty to zamiescisz zdjęcia żeby zmotywowac innych ?

Edytowane przez Frootka
Czas edycji: 2011-02-22 o 19:41
Frootka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 19:38   #3800
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez Frootka Pokaż wiadomość
A jakie efekty masz na mysli np. rozjaśnienie przebarwien? Bo głównie w tym pokładam nadzieje co do tej maseczki xD
A do aspirynowej się zbieram i zbieram i zebrac nie mogę ;D Poczekam aż mi krotki łaskawie zejdą, znikną (o ile mają taki zamiar w najbliższym czasie i oby miały) z twarzy i przetestuje

ja to samo, do aspirynowej sie zbieram już pare miesięcy i nigdy jakoś nie moge jej zrobić, albo ni mam czasu, albo nie pamiętam


u mnie 2 .
zaraz zrobie maseczke z zielonej glinki.

grrr, ale mam takie syfki, wprost do "usunięcia" ;x
ale rączki przy sobie. damy radę
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 19:40   #3801
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Po koleei, peeling enzymatyczny od ziaji noo... nie chce mowic ze nie dziala w ogole, ale prawie nie czuc, nie widac. Kupilam sobie od lirene, widac ze cos robi. Ale tak poza tym to polecam kwasy u kosmetyczki.

Brevoxyl, differin itd stosowalam wlasnie 10 lat XD bez efektu. W koncu sie skora uodparnia na nie. Ale przy nich nie wolno nawilzac skory ;/ Jak rozumiem ich dzialanie to one robia cos takiego, ze skora na twarzy szybciej sie regeneruje. Jakby to ujac- musicie wymienic caly naskorek jaki macie na nowy, bez bakterii. Zeby to zrobic to musi sie wysuszyc i zluszczyc. Mi przynajmniej dermatolog nie pozwalala nawilzajacego nic jak to stosowalam.

Do tego lepiej wymiennie stosowac nadtlenek benzoilu (differin, brevoxyl, benzacne) z klindamycyna (klindacne), bo kazda po jakims czasie przestaje dzialac. Jest jeszcze duac, ktory ma obie substancje.

Kolezanka jedna kiedys stosowala elokom, to bardzo silny lek ale ponoc efekty spektakularne. Jesli tylko lekarz przepisze. Otoz najpierw ma sie czerwona cala twarz, ze nie mozna z domu wyjsc, a drugiego dnia ani sladu po przyszczach i czerwonosci.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 20:08   #3802
Muffinkowa
Raczkowanie
 
Avatar Muffinkowa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 440
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Zabijcie mnie
0/25...
__________________

Muffinkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 20:30   #3803
misziaaa18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 051
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

hah, ja też porażka, 0/25, normalni esyf mi się biały zrobił, musiałam i odpadł strup a tam czerwona skóra i pod spodem ropa i nie wytrzymałam
misziaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 21:17   #3804
MalinowaRozkosz
Raczkowanie
 
Avatar MalinowaRozkosz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 51
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Oj dziewczyny łączę się z wami w bólu. Teraz mnie męczy taki jeden i coś czuję ze jutro będę musiała zaczynać odliczenie od początku ;( Na razie pokryłam go jakimś żelem wiec nie zwraca na siebie tyle uwagi
MalinowaRozkosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 21:44   #3805
Inka__
Raczkowanie
 
Avatar Inka__
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 400
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

12/25
Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 21:52   #3806
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez Frootka Pokaż wiadomość
O fajnie! Może jak będą świetne efekty to zamiescisz zdjęcia żeby zmotywowac innych ?
będę miała dodatkową motywację by nie wyciskać przez najbliższy tydzień, taka presja, że czekacie na zdjęcia
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 22:08   #3807
herbeauty
Raczkowanie
 
Avatar herbeauty
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 439
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Ja już mam prawi 9 dni za sobą, ale nastał teraz okres podłamki. Mam straszne wągry, jakieś 2 megaśne ropne krosty zrobiły się w miejscach gdzie wcześniej były wągry. A do tego pełno małych krostek...
No i 2 podskórne mi się tworzą, a dawno takich nie miałam...
__________________
Dbam o siebie
Dieta - zdrowe odżywianie
E.Ch., rower, skakanka, agrafka i BBL
herbeauty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 23:18   #3808
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

po masakrze, ktorej dokonalam w niedziele moja skóra ma się lepiej
w miejscach gdzie nie wyciskalam widać działanie differinu. W tych miejscach cera jest gładsza, ładniejsza i jakby "nowsza" . Szkoda, ze własnoręcznym masakrowaniem powoduje ze na pozostałych obszarach mam plamki czerwone..
Przez pierwsze 2 dni trudno było je zakryc podkladem nawet!

Jak juz wczesniej pisalam, ALANTAN krem na plamki czerwone pomaga i już sa znacznie blednsze niz w niedziele. Na podskórne gule (jedna mam na czole wlasnie..) stosuje Masc ichtiolowa lub tribiotyk.
Nie ruszam 3 dni
Byłam dzisiaju fryziera, na zakupach i jakoś tak zebralam sie w sobie i mam nadzieje, ze wylecze ta twarz w koncu




więc: 3/25
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 06:32   #3809
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

candycotton żadnych nawilżaczy przy takich lekach? ja to przez pierwszy tydzień smarowania się atre zużyłam całą tubkę humektanu, co ty musiałaś przeżywać...
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 08:24   #3810
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

po umyciu twarzy zauważyłam nową gulkę na czole i już ją chciałam wydusić, ale w ostatniej chwili się powstrzymałam, zanim uszkodziłam naskórek. Mimo to dookoła tego syfa mam rumień o promieniu 2 cm i od 30 min wg nie schodzi
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-02 06:35:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.