Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-17, 12:25   #3811
martaN23
Zadomowienie
 
Avatar martaN23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 472
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

witajcie!na szczęście pogoda dziś ładniejsza!byłam wczoraaj na małych zakupkachbo ciężko już zmieścić się w swoje rzeczykupiłam sobie spodnie z szerszym pasem rybaczki ale nie ciążowe bo teraz taka moda że te łaszki szerszespódnice też z pasem bawełnianym więc oblatam w niej pewnie do końca
samopoczucie już lepiej już nie jest mi tak niedobrze
__________________
Listopadowa Mamusia
Oliwii
Kierowca od 25 listopada 2013
martaN23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 12:38   #3812
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
ja tak patrze na liste i dawno lisica1 sie nie odzywała
i wogóle ciekawe co u:
solarka
Lenka1000
memka87
sarrita
yolanda9
roza26
niewiem czy kogoś nie ominelam
dziewczyny odzywac sie
Hej!
U mnie raczej oki.... W poprzednim cyklu zmieniłam lekarza, a to dlatego, ze ten "mój" zamiast mnie sprawdzać i leczyć to mi wypisał skierowanie do kliniki leczenia niepłodności Postanowiłam dać nam jeszcze szansę na miejscu (bo do kliniki musiałabym jeździć do innego miasta) i zgłosiłam się do nowego gina. I ten zbadał mnie, dał luteinę i od nowego cyklu (czyli obecnego) zapisał clostilbegyt (brałam od 3 do 7 dc), miałam monitoring w 12 dc - był jeden pęcherzyk 21mm I zalecił nam się przytulać 12, 13 i 14 dc...więc tak robimy I chyba wczoraj był "ten" dzień, bo podbrzusze pobolewało jak na @.... Także teraz czekamy co z tego wyjdzie... Jak się jednak nie uda to kolejny cykl znów monitoring i clo i dopiero po tym cyklu jak znów nic się nie wydarzy to dostanę skierowanie na HSG (chyba tak się to badanie nazywa). Także jestem znów pełna nadziei i mam poczucie, że ktoś się w końcu mną zajął na poważnie. ten poprzedni gin mówił poprostu zeby się starać, a nawet żadnych badań mi nie zlecił ani monitoringu. Właściwie na własną ręke wszystkie hormony sobie sprawdziłam....
Podczytuję Was dziewczyny regularnie, ale ze względu na to, ze jak piszę w temacie starań to sie za bardzo nakręcam albo dołuję, więc na razie rzadko z tego względu sie udzielam... Mam nadzieję, że mi wybaczycie.... Trzymam za każdą z Was a zwłaszcza, za te z długim stażem, bo wiem jak jest ciężko... Pozdrawiam
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka

yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 12:57   #3813
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez memka87 Pokaż wiadomość
czesc.... przepraszam ze dlugo tu nic nie pisalam ale.... przez 2 tygodnie bylam w Polsce i nie mialam dostepu do neta/kompa (mieszkalam u tesciowej) a jak przyjechalam to mnie jakies grypsko wzielo i lezalam caly dzien w lozku.... (na szczescie mam takiego kochanego meza ze sie zajal calym domkiem i obiadkami..... ) dzisiaj tez jeszcze nie jest dobrze ale ujdzie... a tutaj widze ciagle jakies zmiany! gratuluje wszystkim dziewczynom ktorym sie juz udalo!!!
a ja już sie martwiłam ale dobrze ze wszysko ok.
kuruj sie , kuruj kochana i zaglądaj czasem
Cytat:
Napisane przez kobra913 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny.Ja dzis w pracy musze siedziec...ale majowka jest u mnie w CH i zaraz bedzie pokaz zespolów weselnych no normalnie ide tancowac......a wiecie co??Moj Tż wczoraj powiezial mi ze jak sie dalej tak bedzie dzialo ze nic nie bedzie wychodzic to mam brac skierowanie na badania plodnosci i sam pujdzie powiem wam bardzo milo mnie zaskoczyl
ja dziś miałam wolną niedziele od nie pamiętam kiedy, zawsze giełda i samochody ... no w sumie sami z mężem wybraliśmy taki fach

postawa Twojego męża godna pochwalenia






Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
Hej!
U mnie raczej oki.... W poprzednim cyklu zmieniłam lekarza, a to dlatego, ze ten "mój" zamiast mnie sprawdzać i leczyć to mi wypisał skierowanie do kliniki leczenia niepłodności Postanowiłam dać nam jeszcze szansę na miejscu (bo do kliniki musiałabym jeździć do innego miasta) i zgłosiłam się do nowego gina. I ten zbadał mnie, dał luteinę i od nowego cyklu (czyli obecnego) zapisał clostilbegyt (brałam od 3 do 7 dc), miałam monitoring w 12 dc - był jeden pęcherzyk 21mm I zalecił nam się przytulać 12, 13 i 14 dc...więc tak robimy I chyba wczoraj był "ten" dzień, bo podbrzusze pobolewało jak na @.... Także teraz czekamy co z tego wyjdzie... Jak się jednak nie uda to kolejny cykl znów monitoring i clo i dopiero po tym cyklu jak znów nic się nie wydarzy to dostanę skierowanie na HSG (chyba tak się to badanie nazywa). Także jestem znów pełna nadziei i mam poczucie, że ktoś się w końcu mną zajął na poważnie. ten poprzedni gin mówił poprostu zeby się starać, a nawet żadnych badań mi nie zlecił ani monitoringu. Właściwie na własną ręke wszystkie hormony sobie sprawdziłam....
Podczytuję Was dziewczyny regularnie, ale ze względu na to, ze jak piszę w temacie starań to sie za bardzo nakręcam albo dołuję, więc na razie rzadko z tego względu sie udzielam... Mam nadzieję, że mi wybaczycie.... Trzymam za każdą z Was a zwłaszcza, za te z długim stażem, bo wiem jak jest ciężko... Pozdrawiam
ja też od następnego cyklu Clo i monitoring
dobrze że trafiłaś na dobrego gina
trzymam kciuki zeby ten cykl był owocny
__________________
" Tylko niekiedy szczęście bywa darem , najczęściej trzeba o nie walczyć "
P.Coelho



Zuzia 27.01.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73q3br6dgn.png

Zębole
http://s2.pierwszezabki.pl/036/036140970.png?5725
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 13:14   #3814
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

witajcie
dziś o wiele lepiej się czuje całe szczęscie
jedyne co to nie mogłam wyjśc z łożka,taka senna byłam,wyszłam dopiero o 12 ,ale teraz już dobrze

Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny dziś pierwszy raz chyba od dwóch miesięcy nie musiałam na giełde jechać
wyspałam się , teraz piję kawę, pozniej postawię na obiadek
dziś będzie łopatka pieczona , kluseczki ( bo ziemniaków za bardzo nie lubię)i kapusta czerwona ... no i rosół na samym początku
dziś muszę odwalić robitę papierkową , dużo się tego zebrało

oj...z rodziną tak jest , nawet na zdjęciu nie wychodzi siię dobrze (zawsze ktoś moze Ci z tyłu rogi pokazać)
rodzinką się nie przejmuj, oni mają swoje życie Ty masz swoje i nie masz obowiązku wstawiać się na każdą imprezę( ja też na każdą nie chodzę , a raczej na większość z braku czasu)
o to wyspana,ale i tak rbota papierkowa cie czeka
no niestety z rodziną nawet na zdjęciach się dobrze,że wychodzi ,ale z jednej strony taka rodzina ...
kiedyś jak wybuchne to dam im popalić,bo ilez mozna,a że to rozina zawsze gryze sie w jezyk,ale któregoś dnia nie wytrzymam...
pamietam od malego wiecznie nie tak i pamietam jak ciotki mnie wyzywaly jaka ja to guła jestem,bo prawka nie moge zdac ,ze za 3 razem to osły zdawają no dzięki za takie słow...(no tylko one za 1 razem zdały,bo se załatwiły...)a do tej pory jezdzic nie umieją,ja wole nawet 10 razy podchodzic,ale chce sama to zdać i tak zrobiłam,podchodzilam 3 razy,ale zdałam i wiem,że to jest moja zasługa,a nie łatwienia...
teraz ,ze nie jezdze do nich eh,ze slubu nie mam,ze szatan we mnie siedzi eh wiecej nie pisze,bo jakbym sie rozpisała to książka by powstała
ale musiałam sie wygadac trochę

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
Cześć Bąbelki, jak tam samopoczucie niedzielne?
ja idę lezeć bo coś mnie dół brzucha pobolewa
całuję i trzymam kciuki za testowiczki
to wpoczywaj kochana

Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
Dasz radę ja tez tak miałam ale na szczęście przeszło!Większa rewolucję miałam po clostilbegycie(który biorę 2 cykl)i mam nadzieje,że chociaz mi pomoże!Organizm się przystosowuje po kilku dniach.

Do pozostałych dziewczyn i Ciebie Dra wysyłam pozytywne nastawienie którego mam ostatnio aż nadto!Sama sie dziwie skąd się wzięło po takich dołach jakie miałam przez ostatnie tygodnie.Pozdrawiam ciepło,głowa do góry
dziękiz a dobre nastawienie
ja CLO(Clostilbegyt) brałam 3 cykle nie zadziałał wogóle i tez zero objawów,ale na kazdego iinaczej działa i niech wam pomoże
i jak ktoś ten lek będzie brał uwazajcie na niego,za długo g nie bierzcie tak 3 cykle tak i przerwa,bo niszczy strasznie endo niestety...

Cytat:
Napisane przez memka87 Pokaż wiadomość
czesc.... przepraszam ze dlugo tu nic nie pisalam ale.... przez 2 tygodnie bylam w Polsce i nie mialam dostepu do neta/kompa (mieszkalam u tesciowej) a jak przyjechalam to mnie jakies grypsko wzielo i lezalam caly dzien w lozku.... (na szczescie mam takiego kochanego meza ze sie zajal calym domkiem i obiadkami..... ) dzisiaj tez jeszcze nie jest dobrze ale ujdzie... a tutaj widze ciagle jakies zmiany! gratuluje wszystkim dziewczynom ktorym sie juz udalo!!!
kucruj sie kuruj kochana

Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
Rozumiem że to do mnieSzczerze się przestraszyłam,więc obiecuje sie meldować i udzileać na wątkuPozdrawiam
nie tylko do Ciebie
ale od czasu do czasu prosze sie odezwac

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
@ nie przyjdzie i w

Dra jak dzisiaj samopoczucie,mam nadzieje,ze dzisiaj dzionek bedzie lepszy...

no dziś lepiej

Cytat:
Napisane przez kobra913 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny.Ja dzis w pracy musze siedziec...ale majowka jest u mnie w CH i zaraz bedzie pokaz zespolów weselnych no normalnie ide tancowac......a wiecie co??Moj Tż wczoraj powiezial mi ze jak sie dalej tak bedzie dzialo ze nic nie bedzie wychodzic to mam brac skierowanie na badania plodnosci i sam pujdzie powiem wam bardzo milo mnie zaskoczyl
ooo tez bym tak chciała,aby mój powiedział
gadałam z nim ostatnio i on powiedział,chce miec dziecko,ale bez wspomagaczy itd,ja mu na to ,ze to róznie w zyciu bywa,ze nieraz trzeba sie przebadac to stwierdził,ze rok to jest mało,jak wiecej czasu minie to bedziemy myslec
kurcze ale ile 10 czy 20 lat musi minac,wtedy już nie bede mogla
nie wiem dlaczego taki jest,moze ja jakas inna jestem,a moze do siebie nie pasujemy nie wiem...

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
Hej!
U mnie raczej oki.... W poprzednim cyklu zmieniłam lekarza, a to dlatego, ze ten "mój" zamiast mnie sprawdzać i leczyć to mi wypisał skierowanie do kliniki leczenia niepłodności Postanowiłam dać nam jeszcze szansę na miejscu (bo do kliniki musiałabym jeździć do innego miasta) i zgłosiłam się do nowego gina. I ten zbadał mnie, dał luteinę i od nowego cyklu (czyli obecnego) zapisał clostilbegyt (brałam od 3 do 7 dc), miałam monitoring w 12 dc - był jeden pęcherzyk 21mm I zalecił nam się przytulać 12, 13 i 14 dc...więc tak robimy I chyba wczoraj był "ten" dzień, bo podbrzusze pobolewało jak na @.... Także teraz czekamy co z tego wyjdzie... Jak się jednak nie uda to kolejny cykl znów monitoring i clo i dopiero po tym cyklu jak znów nic się nie wydarzy to dostanę skierowanie na HSG (chyba tak się to badanie nazywa). Także jestem znów pełna nadziei i mam poczucie, że ktoś się w końcu mną zajął na poważnie. ten poprzedni gin mówił poprostu zeby się starać, a nawet żadnych badań mi nie zlecił ani monitoringu. Właściwie na własną ręke wszystkie hormony sobie sprawdziłam....
Podczytuję Was dziewczyny regularnie, ale ze względu na to, ze jak piszę w temacie starań to sie za bardzo nakręcam albo dołuję, więc na razie rzadko z tego względu sie udzielam... Mam nadzieję, że mi wybaczycie.... Trzymam za każdą z Was a zwłaszcza, za te z długim stażem, bo wiem jak jest ciężko... Pozdrawiam
rozumiem rozumiem,ale chciaz wpadnij powiedziec żyję i wystarczy,żebysmy sie nie martwiły
to idziesz do przodu super i oby niebawem przyniosla dobre wiesci
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 14:00   #3815
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez roza26 Pokaż wiadomość
Czesc kochane!Na samym poczatku chce Was bardzo przeprosic ze nie odzywalam sie tak dlugo-czytalam wasze posty i jestem w miare na biezaco ale w tym cyklu jakos daje sobie spokoj z wieloma rzeczami, m.in tez z pisaniem tutaj bo jak pisalam chcialam w tym cyklu wrzzucuc na luz,a piszac tu za bardzo sie nakrecalam-nie wiem co mi jest-moze jakas chandra czy cos ale nie mam ochoty na nic-wybaczcie mi Pozza tym ze wiecznie nie mam humoru i chodze jakas smutna i przygnebiona to wszytsko oki,staranka sa ale nie wyliczane i planowane jak zawsze bo nawet nie wiem ktory dzien cyklu dzis mam-wiem tylko ze w poniedzialek czeka mnie wazna wizyta u gina-zadecyduje co dalej Witam wszystkie nowe staraczki-trzymam za Was kciuki abyscie szybko przerzucily sie na liste mamusi Malga gratulacje tak po cichutku i powodzonka z Pawłem, Dra kochana wspolczuje-trzymaj sie jakos-dasz rade te 2 tyg.Gooha gratuluje tytułu cioci i wiem co przezywasz-w czwartek mialam urodzinki i byla cala rodzinka i 2 letni chrzesniak moj i slicznie zaspiewal mi sto lat ciociu(nadaje juz jak katarynka)-az sie poplakalam-jest taki cudownyWszystkim staraczkom oczekujacym na @ zycze aby malpa nie przylazla-niech da Wam spokoj na kolejne 9 miesiecy-niech lista sie zapelnia fasoleczkami: ehem: Aha i obiecuje ze bede sie odzywac buziaki kochane i owocnych staranek w nocy PS.Moja kotka sie okocila i ma 4 sliczne kociaczki
!!!! STO LAT !!!!! wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek

Doskonale Cie rozumie, ostatnio tez troche odpoczywam od wizażu. Zaglądam tu duzo zadziej. Wogóle przydałoby sie odpoczac od tego tematu, tylko jak to zrobić jak tu w koło tyle maluszków i znajomych z brzuszkami ?
Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
czesc kochaniutkie,jak dzisiaj Wasz humorek....


Ulenka bez zmian 5 dzionek po i nic...obiecalam sobie,ze wytrzymam z robieniem testu az do srody(mam nadzieje,ze @ nie przyjdzie i wytrzymam z nie robieniem testu do tego dnia)...alez jestem niecierpliwa...

Aliisanka zdrowka i wypoczynku duzo zycze...odpoczywaj ile sie da

Dra jak dzisiaj samopoczucie,mam nadzieje,ze dzisiaj dzionek bedzie lepszy...


milego dzionka kochaniutkie...do uslyszenia pozniej
Trzymam za tescik i podziwiam Twoją cierpliwosc. W tamtym miesiacu zakładałam tez długie czekanie z testem, ale nie wiem czy tym razem wytrzymam.

Cytat:
Napisane przez pomarnczka Pokaż wiadomość
agnieszko nie chcę Cię martwić ale gdzieś ostatnio słyszałam, że wycofują ze sprzedaży szklane termometry rtęciowe. Co do elektronicznych to jeżeli mówimy o mierzeniu "dowcipnym" to nie są złe.. nie bardzo się sprawdzają za to "pod pachą" Tak czy inaczej bez względu na termometr - powodzenia w staraniach

3mam coby @ ominęła "oczekujące" na nią

gooha3 - gratuluję bycia ciocią.. widok maluszka jest słodki, choć trochę boli. Ja już jednego rodzinnego niemowlaka odwiedziłam, na wizytę u drugiego jakoś się nie mogę zebrać. Dobrze, że następny dopiero za pół roku może do tego czasu zafasolkuję i lżej mi będzie

pozdrawiam
oj tak, właśnie boje sie jak mi przyjdzie wziąśc na rece tego maluszka, chyba sie znowu rozrycze
Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
dziewczyny a wy jakiego termometru uzywacie...ja zawsze myslalam,ze sa one nie dokladne...teraz to juz sama nie wiem...
Z tymi termometrami to te rteciowe na prawde sa niebezpieczne i je wycofują. Ja tez jestem za elektronicznym. Jak juz ktos pisał pod paszką się nie sprawdzają, ale można mierzyc pod językiem lub chyba najbardziej miarodajnie dopochwowo.
Ja swój kupiłam jakis popromocji za 10 zł i nawet dobrze mierzy.

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! melduję się niedzielnie, dziś mam zamiar leniuchować cały dzień, TŻ w pracy wiec mogę wizażowac

Wczoraj byliśmy na parapetówce u znajomych i zjechała się nasza paczka przyjaciół, większość już ma dzieci, albo się spodziewa, i było parę słodkich szkrabów. powiem Wam że kiedyś dzieci mnie w ogóle nie ruszały, nie byłam jedną z tych która leciała i zachwycała sie na każdym dzieciakiem ale teraz jest inaczej, jak widze takie małe słodkie to sie zachwycam

Siedziałam wczoraj z grupką dziewczyn i przez kilka godzin gadałysmy tylko o ciążach i ślubach i oczywiście padło pytanie "a kiedy Wy?", nie mówiłam że sie staramy, ale że zaczynamy powoli myśleć wolę nic nie mówić, a (mam nadzieje) całkiem niedługo miec czym się pochwalić

przesyłam buziaki
NIe lubie takich pytań, nie lubie kłamać i wymyślać jakis histori, przewaznie jestem szczera i mówie jak jest, a wtedy dziwnie na mnie patrzą- ale to juz ich problem.

Ostatnio na studiach kolezanka podpytywała mnie o moje 2 kolezanki, bo słyszała , plotki chodzą, ze są w ciąży, a potem pyta sie o mnie bo tez plotki chodza ze jestem w ciazy. Ja powiedziałam jej w prost, że byłam w ciazy i juz nie jestem. Troche ją w cieło i nie wiedziała co powiedzieć. Przynajmniej rozsieje kolejną sensacje i juz nikt sie nie bedzie na studiach pytał co z moją ciążą.
Mam dość wzroku ludzi którzy wiedzieli ze spodziewamy sie dzidziusia i wpatrują sie w mój brzuch rozmawiając ze mną.


.....Mam ochote odpoczac od tego tematu...
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 14:42   #3816
kobra913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Klocko
Wiadomości: 450
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
witajcie

ooo tez bym tak chciała,aby mój powiedział
gadałam z nim ostatnio i on powiedział,chce miec dziecko,ale bez wspomagaczy itd,ja mu na to ,ze to róznie w zyciu bywa,ze nieraz trzeba sie przebadac to stwierdził,ze rok to jest mało,jak wiecej czasu minie to bedziemy myslec
kurcze ale ile 10 czy 20 lat musi minac,wtedy już nie bede mogla
nie wiem dlaczego taki jest,moze ja jakas inna jestem,a moze do siebie nie pasujemy nie wiem...
Powiem Ci ze ja tez sie zdziwilam.Zazwyczaj facet nie chce takich badan bo wie ze by sie zdolowal jakby sie okazalo ze z jego winy nie mozna miec dzieci ale moj stwierdzil ze jak nie da rady tak to da rade inaczejA wczoraj cos mojego Tż tak złapalo ze caly wieczor do puznej nocy mowil jak mnie kocha mocno jaka ja jestem cudowna i wspaniala wiecie co slucha sie takiegpo czegos naprawde milo ale nie o 3 nad ranem kiedy wstajesz o 8 do pracyaaaa i okazalo sie ze w czerwcu jedziemy na weselicho oj dziewczyny ale ja sie wytancze za wszystkie czasy i powiem wam ze nawet tesciowa nie zepsuje mi dzis chumorku za dobry mam a jak cos zacznie gadac to ja wtedy
__________________
Nie rezygnuj z nadziei,
nie daj się ponieść rozpaczy
z powodu tego, co się stało.
Opłakiwanie tego, co nie wróci,
co zostało stracone bezpowrotnie,
jest najgorsza z ludzkich słabości."
- Khalil Gibran
kobra913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 16:25   #3817
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Róża wszystkiego naj, naj, naj a najbardziej Ci życzę dwóch kreseczek i szczęśliwej ciąży



wiecie co, pojechaliśmy do teściów i tak po piwku (oczywiście ja nie piłam ) powiedzieliśmy im o ciąży. Teściowie niby się ucieszyli a tak jakoś dziwnie jakby to do nich nie dotarło, nawet nie podeszli pogratulować, uścisnąć. A reakcja mojego szwagra przeszła moje najśmielsze oczekiwania... Oczywiscie pierwsze co to zapytał się kiedy idę na zwolnienie i z pretensją że teraz całe wakacje skopane... oczywiście on zaczał narzekać, mój mąż się wkurzył, tak się zdenerwował, że powiedział, że się zbieramy do domu. To pojechaliśmy. Mój mąż taki wkurzony... nigdy nie widziałam żeby tak się zdenerwował... Nawet na mnie nie był nigdy taki zły hehehe. Jak przyjechalismy do domu dzwoni do mnie mój szwagier i przeprosił mnie za swoje zachowanie. No, przynajmniej tyle. Mnie to tam nie tknęło, popracuję jeszcze 2 tygodnie i tyle, ale mój mąż tak się wkurzyl, że szok
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 16:32   #3818
kobra913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Klocko
Wiadomości: 450
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Róża wszystkiego naj, naj, naj a najbardziej Ci życzę dwóch kreseczek i szczęśliwej ciąży



wiecie co, pojechaliśmy do teściów i tak po piwku (oczywiście ja nie piłam ) powiedzieliśmy im o ciąży. Teściowie niby się ucieszyli a tak jakoś dziwnie jakby to do nich nie dotarło, nawet nie podeszli pogratulować, uścisnąć. A reakcja mojego szwagra przeszła moje najśmielsze oczekiwania... Oczywiscie pierwsze co to zapytał się kiedy idę na zwolnienie i z pretensją że teraz całe wakacje skopane... oczywiście on zaczał narzekać, mój mąż się wkurzył, tak się zdenerwował, że powiedział, że się zbieramy do domu. To pojechaliśmy. Mój mąż taki wkurzony... nigdy nie widziałam żeby tak się zdenerwował... Nawet na mnie nie był nigdy taki zły hehehe. Jak przyjechalismy do domu dzwoni do mnie mój szwagier i przeprosił mnie za swoje zachowanie. No, przynajmniej tyle. Mnie to tam nie tknęło, popracuję jeszcze 2 tygodnie i tyle, ale mój mąż tak się wkurzyl, że szok
no to faktycznie nie ciekawie dobrze ze przeprosil chociaz.....a moja tesciowa mimo tego jaka jest to i tak stwierdzila ze bardzo by sie ucieszyla jakby sie okazalo ze jestem w ciazy ale wiadomo mowic a robic to dwie rozne sprawy...ale nie martw sie widocznie musi toi do nich dotrzec a jak wnuka zobacza to zwarjuja
__________________
Nie rezygnuj z nadziei,
nie daj się ponieść rozpaczy
z powodu tego, co się stało.
Opłakiwanie tego, co nie wróci,
co zostało stracone bezpowrotnie,
jest najgorsza z ludzkich słabości."
- Khalil Gibran
kobra913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 16:41   #3819
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez kobra913 Pokaż wiadomość
Powiem Ci ze ja tez sie zdziwilam.Zazwyczaj facet nie chce takich badan bo wie ze by sie zdolowal jakby sie okazalo ze z jego winy nie mozna miec dzieci ale moj stwierdzil ze jak nie da rady tak to da rade inaczejA wczoraj cos mojego Tż tak złapalo ze caly wieczor do puznej nocy mowil jak mnie kocha mocno jaka ja jestem cudowna i wspaniala wiecie co slucha sie takiegpo czegos naprawde milo ale nie o 3 nad ranem kiedy wstajesz o 8 do pracyaaaa i okazalo sie ze w czerwcu jedziemy na weselicho oj dziewczyny ale ja sie wytancze za wszystkie czasy i powiem wam ze nawet tesciowa nie zepsuje mi dzis chumorku za dobry mam a jak cos zacznie gadac to ja wtedy
ooo miło nawet o 3 nad ranem posłuchac takich miłych słów ah zazdroszcze

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość


wiecie co, pojechaliśmy do teściów i tak po piwku (oczywiście ja nie piłam ) powiedzieliśmy im o ciąży. Teściowie niby się ucieszyli a tak jakoś dziwnie jakby to do nich nie dotarło, nawet nie podeszli pogratulować, uścisnąć. A reakcja mojego szwagra przeszła moje najśmielsze oczekiwania... Oczywiscie pierwsze co to zapytał się kiedy idę na zwolnienie i z pretensją że teraz całe wakacje skopane... oczywiście on zaczał narzekać, mój mąż się wkurzył, tak się zdenerwował, że powiedział, że się zbieramy do domu. To pojechaliśmy. Mój mąż taki wkurzony... nigdy nie widziałam żeby tak się zdenerwował... Nawet na mnie nie był nigdy taki zły hehehe. Jak przyjechalismy do domu dzwoni do mnie mój szwagier i przeprosił mnie za swoje zachowanie. No, przynajmniej tyle. Mnie to tam nie tknęło, popracuję jeszcze 2 tygodnie i tyle, ale mój mąż tak się wkurzyl, że szok
dobrze,ze szwagier przeprosił

a do teściów pewno nie dociera,ze zostana dziadkami,ale zobacza wnuka lub wnuczke to beda szczesliwi

np ja moim rodzica nie powiem jak bede w ciazy,no jak bedzie widac to trzeba będzie,ale póki widac nie bedzie i oczywiscie jak uda mi sie zajsc w ciaze nie powiemwiem juz teraz,ze by mnie jechali ostro,wiec teraz nawet nie wiedza,ze sie staram juz tak długo,jakby wiedzieli to by mamrotali swoje...
wiecej juz nie pisze rozrycząłam się,bo nigdy nie zapomne jak jechałam do szpitala jak mnie potrraktowali
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 17:06   #3820
martaN23
Zadomowienie
 
Avatar martaN23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 472
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
ooo miło nawet o 3 nad ranem posłuchac takich miłych słów ah zazdroszcze


dobrze,ze szwagier przeprosił

a do teściów pewno nie dociera,ze zostana dziadkami,ale zobacza wnuka lub wnuczke to beda szczesliwi

np ja moim rodzica nie powiem jak bede w ciazy,no jak bedzie widac to trzeba będzie,ale póki widac nie bedzie i oczywiscie jak uda mi sie zajsc w ciaze nie powiemwiem juz teraz,ze by mnie jechali ostro,wiec teraz nawet nie wiedza,ze sie staram juz tak długo,jakby wiedzieli to by mamrotali swoje...
wiecej juz nie pisze rozrycząłam się,bo nigdy nie zapomne jak jechałam do szpitala jak mnie potrraktowali




dra kochana moja mamusia też nie tryska radością że będę miała dziecko jak byłam w szpitalu na podtrzymaniu to nawet do mnie nie zadzwoniła ani nie przyjechałanie interesuje się co tam umnie czy wszystko dobrzeale już się do tego przyzwyczaiłam że nie mogę na nią liczyć w obojętnie jakiej sprawie
Za to mam super teściową która jest suuuuuuuuuuuper mama
__________________
Listopadowa Mamusia
Oliwii
Kierowca od 25 listopada 2013
martaN23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 17:10   #3821
zuzanna12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: TORONTO, CANADA
Wiadomości: 740
GG do zuzanna12
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

czesc dziewczynki ja wslam nie dawno i teraz ide cos zjesc o pozniej ide do kumpeli na plotki...Malga jak tam samopoczucie i jak tam relacje z pawelem....wie juz cos czy nie?
zuzanna12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 17:19   #3822
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Róża wszystkiego naj, naj, naj a najbardziej Ci życzę dwóch kreseczek i szczęśliwej ciąży



wiecie co, pojechaliśmy do teściów i tak po piwku (oczywiście ja nie piłam ) powiedzieliśmy im o ciąży. Teściowie niby się ucieszyli a tak jakoś dziwnie jakby to do nich nie dotarło, nawet nie podeszli pogratulować, uścisnąć. A reakcja mojego szwagra przeszła moje najśmielsze oczekiwania... Oczywiscie pierwsze co to zapytał się kiedy idę na zwolnienie i z pretensją że teraz całe wakacje skopane... oczywiście on zaczał narzekać, mój mąż się wkurzył, tak się zdenerwował, że powiedział, że się zbieramy do domu. To pojechaliśmy. Mój mąż taki wkurzony... nigdy nie widziałam żeby tak się zdenerwował... Nawet na mnie nie był nigdy taki zły hehehe. Jak przyjechalismy do domu dzwoni do mnie mój szwagier i przeprosił mnie za swoje zachowanie. No, przynajmniej tyle. Mnie to tam nie tknęło, popracuję jeszcze 2 tygodnie i tyle, ale mój mąż tak się wkurzyl, że szok
oj rzeczywiście zachowanie szwagra troche nie na miejscu. Taki osobami które najpier mówią, a później myslą nie ma cośie przejmować, tylko wspołczuc ich głupoty.

Dobrze ze Ciebie to nie obeszło
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 17:36   #3823
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
oj lepiej sie nie nastawiac i nie planować, bo czesto los robi nam na przekór
Bardzo często tak jest.. ale mam nadzieję, że u mnie tak nie będzie
Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość
głowka do góry , ten cykl będzie Twój
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 18:07   #3824
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez martaN23 Pokaż wiadomość
dra kochana moja mamusia też nie tryska radością że będę miała dziecko jak byłam w szpitalu na podtrzymaniu to nawet do mnie nie zadzwoniła ani nie przyjechałanie interesuje się co tam umnie czy wszystko dobrzeale już się do tego przyzwyczaiłam że nie mogę na nią liczyć w obojętnie jakiej sprawie
Za to mam super teściową która jest suuuuuuuuuuuper mama
wiesz tylko moi zgrywaja kochajacych rodziców,ale wtedy co mnie spotkało od ich strony teraz wiem jacy sa i tyle
a o tesciowej nie wspomne... tylko wiem jedno jezeli zajde kiedyś w ciąze to jej nie wpuszcze do mojego dziecka,będzie tabliczka Teściowej wstęp wzbroniony,bo synowa pogryzie
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...

Edytowane przez dra
Czas edycji: 2009-05-17 o 18:20
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 18:24   #3825
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
wiesz tylko moi zgrywaja kochajacych rodziców,ale wtedy co mnie spotkało od ich strony teraz wiem jacy sa i tyle
a o tesciowej nie wspomne... tylko wiem jedno jezeli zajde kiedyś w ciąze to jej nie wpuszcze do mojego dziecka,będzie tabliczka Teściowej wstęp wzbroniony,bo synowa pogryzie
dobre chyba tez taka tabliczke sobie zrobie
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 18:48   #3826
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
dobre chyba tez taka tabliczke sobie zrobie
hihi
ano muszę kiedys taka tabliczkę wystawić,bo nie zapomne co mi zrobiła kiedyś,teraz to moze se dupe lizac,ja sie nie ugne...
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 19:31   #3827
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez strompka Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Chciałam dołączyć do waszego grona starających się.
Jestem po ślubie 11 m-cy i teraz postanowiliśmy z mężem powiększyć rodzinę. Oczywiście jak większość z Was staram się nie nastawiać, zdaję sobie sprawę, że może to nie być tak hop-siup.
Mam nadzieję że rozczarowanie nie będzie duże jak przyjdzie @
Cytat:
Napisane przez brawurkaaa Pokaż wiadomość
witam wszystkie staraczki
chciałabym tu do Was dołączyć, mam nadzieje że nie macie nic przeciwko
jestem w trakcie 7 cylku, ostatnia @ 18.04
czyli w poniedziałek powinna @ przyjść i znając moje szczęście to zapewne przyjdzie.. mimo iż w tym miesiącu mam nasilone objawy @....
zastanawiam sie czy na 8 cykl nie zakupić sobie testów owulacyjnych.
Cytat:
Napisane przez falbala Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

bardzo bym prosila o dopisanie mnie do listy
basia, 26lat, 2 cykl staran, ostatnia @ 24.04

ślicznie dziekuje i miłego dzionka Wam zycze
Witajcie dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Wpadam z porcją świeżych fluidków od mojego 18 tygodniowego brzdąca
Suuuper ze dobrze sie rozwija.

Witajcie forumowiczki, nie było mnie tydzien czasu a tyle naskrobałyscie. Powodem mojej nieobecnosci był pobyt meza w szpitalu, ma problemy z kregosłupem, bo jak byl mały to po porodzie nie zjagnozowali ze miał zwichniete biodro i dopiero w wieku 3 lat to zauwazyli i miał operacje i w wieku 5 lat uczył sie chodzic. Lekazere nie dawali mu szans na chodzenie, ale na szczescie jakos udało sie i chodzi tylko teraz nie moze wykonywac pracy fizycznej i ciezkiej i jest naprawde ciezko, bo jak chłop usiedzi w domu. Musi chodzic na rehabilitacje, mam nadzieje ze jakos uda sie ten ból zniwelowac.

Jesli chodzi o staranka, to pisałam wzcesniej ze w tym miesiacu juz odpuscilismy sobie, @ ma przyjsc za tydzien, dziwne jest to ze brzuch i piersi bola mnie od tyg, pewnie ze stersu i ostatnio tez mam skurcze i dretwienie palców w dłoni, kupiłam witaminki jak nie pomoze to pojde na badania.

Powodzenia sataraczkom i zafasolkowanym zycze aby fasolki rozwijały sie dobrze.
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 19:40   #3828
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość


do nowych staraczek
jedna podstawowa reguła trzeba udzielać się na wątku,a nie zapisac się i więcej sie nie pokazywać,listę nową robię,ta która nie będzie chociaż wieści na pw dostaraczać o zmianie @ na dany miesiąc wykasowuje z listy...
Ja też obiecuję poprawę
Po kilku dniach radości z decyzji o dziecku przeszłam w stan zupełnie odmienny... dalej się nie skontaktowałam z dentystą w Polsce i nie wiem na czym stoję... kwas na razie odstawiliśmy... zobaczymy jak to dalej będzie...
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 19:43   #3829
roza26
Raczkowanie
 
Avatar roza26
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 320
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

czesc Laseczki zaczne od podziekowan-dziekuje slicznie za zyczonka-oby sie spelnilo to najwazniejsze dziekuje tez ze martwilyscie sie o mnie kochane ja wlasnie wrocilam z komunii-nudno troszke bylo ale dalismy rade koncze bo mam malo czasu wiec zycze wam upojnej nocy i owocnych starnek buizole i do juterka
__________________
Moje kochanie już ze mnąBardzo Cię kocham synku
roza26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 19:53   #3830
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
o to wyspana,ale i tak rbota papierkowa cie czeka
no niestety z rodziną nawet na zdjęciach się dobrze,że wychodzi ,ale z jednej strony taka rodzina ...
kiedyś jak wybuchne to dam im popalić,bo ilez mozna,a że to rozina zawsze gryze sie w jezyk,ale któregoś dnia nie wytrzymam...
pamietam od malego wiecznie nie tak i pamietam jak ciotki mnie wyzywaly jaka ja to guła jestem,bo prawka nie moge zdac ,ze za 3 razem to osły zdawają no dzięki za takie słow...(no tylko one za 1 razem zdały,bo se załatwiły...)a do tej pory jezdzic nie umieją,ja wole nawet 10 razy podchodzic,ale chce sama to zdać i tak zrobiłam,podchodzilam 3 razy,ale zdałam i wiem,że to jest moja zasługa,a nie łatwienia...
teraz ,ze nie jezdze do nich eh,ze slubu nie mam,ze szatan we mnie siedzi eh wiecej nie pisze,bo jakbym sie rozpisała to książka by powstała
ale musiałam sie wygadac trochę


powiem Ci ze ja też jestem czarną owcą według rodziny mojego ojca, babcia zawsze mówiła ze ze mnie nic nie wyrośnie , że nie skończę szkoły i nie zdam prawojazdy bo ja taka głupia jestem , szkoda że umarła zamin skończyłam szkołę itd. bo bym jej nagadała
ale o zmarłych się zle nie mówi, więc skończę temat
a ciotki też zawsze mnei obgadywały i nawet teraz tak jest, więc unikam kontaktu z nimi , po co mam się niepotrzebnie denerwować , nie spotykam się z nimi i mam święty spokuj
a najlepsze że ja jestem od każdej gorsza bo to jakie wykształcone kobiety ... szkoda że każda tylko podstawówkę skończyła


Patka dobrze ze szwagier przeprosił a co do teściów jak się oswoją to jeszcze Cię wyściskają

Magdulec mam nadzieję że Twojemu męzowi szybko minie ból, trzymam za to mocno kciuki

......................... .....
a ja odwaliłam robotę papierkową , pozniej przyjechała prawie cała rodzinka o męża -3siostry i brat- kazda ze swoją rodzinką i zrobiliśmy grilatrzoszkę sie opaliłam
zajmowałam się prawie roczną Emilką - córką od szwagierki-zresztą codziennie się nią zajmuje jak mam czas , bo mieszka araz koło mnie ,
tylko ze jakoś dziś tak mi siadło na psyche i mi jakoś zlekiedy ja będę miała takiego szkraba... to tak bardzi boli

pisałam wczoraj ze odziwo mnie jajniki nie bolą, dziś juz bolą ale czego się tu spodziewać... wiadomo ze @ przylezie
__________________
" Tylko niekiedy szczęście bywa darem , najczęściej trzeba o nie walczyć "
P.Coelho



Zuzia 27.01.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73q3br6dgn.png

Zębole
http://s2.pierwszezabki.pl/036/036140970.png?5725
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 20:02   #3831
Lenka1000
Rozeznanie
 
Avatar Lenka1000
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 834
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Zrobiłam dziś test ciążowy bo nie dostałam okresu do wczoraj. Nie liczyłam na nic bo nie czułam w tym cyklu owulacji ale Tż nalegał. I szok! 2 WYRAŹNE KRESKI!
Lenka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 20:07   #3832
zuzanna12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: TORONTO, CANADA
Wiadomości: 740
GG do zuzanna12
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

lenka po cichu gratki....super ze jets nas coraz wiecej
zuzanna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 20:10   #3833
roza26
Raczkowanie
 
Avatar roza26
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 320
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez Lenka1000 Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś test ciążowy bo nie dostałam okresu do wczoraj. Nie liczyłam na nic bo nie czułam w tym cyklu owulacji ale Tż nalegał. I szok! 2 WYRAŹNE KRESKI!
Gratuluje kochana
__________________
Moje kochanie już ze mnąBardzo Cię kocham synku
roza26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 20:15   #3834
Lenka1000
Rozeznanie
 
Avatar Lenka1000
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 834
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Zuzanno, Różo - dziękuję. Na razie to tylko test. Umówię się do lekarki i zobaczymy.
Lenka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 20:17   #3835
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Lenka gratuluje i zycze szczesliwych i spokojnych 9 miesiecy...
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 20:19   #3836
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość
powiem Ci ze ja też jestem czarną owcą według rodziny mojego ojca, babcia zawsze mówiła ze ze mnie nic nie wyrośnie , że nie skończę szkoły i nie zdam prawojazdy bo ja taka głupia jestem , szkoda że umarła zamin skończyłam szkołę itd. bo bym jej nagadała
ale o zmarłych się zle nie mówi, więc skończę temat
a ciotki też zawsze mnei obgadywały i nawet teraz tak jest, więc unikam kontaktu z nimi , po co mam się niepotrzebnie denerwować , nie spotykam się z nimi i mam święty spokuj
a najlepsze że ja jestem od każdej gorsza bo to jakie wykształcone kobiety ... szkoda że każda tylko podstawówkę skończyła



no ja tez rodzina od strony ojca,od mamy super rodzinka
ja sie tu z nimi nie kłoce szkoda mojego jezyka,ale któregos razu dogrzyze...

nie smutac sie a moze @ nie przyjdzie ,a jak przyjdzie zaczynasz clo i moze pomoze wiec nie ząłamuj się tylko glowa do góry...

Cytat:
Napisane przez Lenka1000 Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś test ciążowy bo nie dostałam okresu do wczoraj. Nie liczyłam na nic bo nie czułam w tym cyklu owulacji ale Tż nalegał. I szok! 2 WYRAŹNE KRESKI!
ooo jakie wieście gratki kochana
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 20:25   #3837
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez Lenka1000 Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś test ciążowy bo nie dostałam okresu do wczoraj. Nie liczyłam na nic bo nie czułam w tym cyklu owulacji ale Tż nalegał. I szok! 2 WYRAŹNE KRESKI!
gratulacje! Kolejna dobra nowina. Duzo zdrowka

,,,,,,,,,,,,,,,,,

A u mnie juz 34dc, tempka spadla do 36,2, wiec @ powinna przyjsc lada moment. Mam nadzieje, ze w koncu nadejdzie. Ale mnie kusi, zeby juz w tym cyklu zaczac staranka... Kurcze, ale to chyba za szybko... Choc znajac zycie i tak pewnie minie sporo miesiecy zanim sie uda. Jestem rozdarta. NIe rozumiem, czemu jedni lekarze pozwalaja od razu sie starac a inni kaza czekac pol roku...
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 20:30   #3838
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
a własnie wyczytałam że mozzarella jest z mleka pasteryzowanego
Gdzie znalazłaś taką informację?
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 20:35   #3839
coralady
Wtajemniczenie
 
Avatar coralady
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 296
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez Lenka1000 Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś test ciążowy bo nie dostałam okresu do wczoraj. Nie liczyłam na nic bo nie czułam w tym cyklu owulacji ale Tż nalegał. I szok! 2 WYRAŹNE KRESKI!
Bardzo się cieszę i gratuluje!Mam nadzieję,że niebawem reszta z nas zobaczy te upragnione dwie kreski!Pozdrawiam
coralady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 20:38   #3840
falbala
Raczkowanie
 
Avatar falbala
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: szkocja-perth/polska-warszawa
Wiadomości: 303
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

lenka1000 - GRATULUJE !!!!!
falbala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.