Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-04, 13:27   #3811
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hej, ja znów zawalona pracą i jeszcze nie wiem czy nie zostanę w biurze dłużej, bo ksiądz po kolędzie dziś u mnie chodzi, a nie mam ochoty na tego typu spotkania

ice, wow faktycznie szybko już planujecie, ale mam nadzieję, że Wam się uda znaleźć jakiś fajny wiosenny termin Masz już jakieś plany co do wyglądu sukni?

rzyrafko ja polecam filtry Avene, ale nie wiem czy Ty je lubisz. Akurat będę niedługo zamawiać kolejną tubkę emulsji SPF 50. Uwielbiam ten filtr
Odkąd go używam właściwie nie wiem co to wypryski. Jak tylko nałożę jakiś inny zwykły krem (np. jak mam wolne i siedzę w domu) to od razu mi coś wyskakuje. W ten sposób przez ubiegły weekend dorobiłam się 2 małych gul na brodzie i jednej wielkiej na czole. A nałożyłam tylko Calmę Ziai zamiast filtru Avenki
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 15:31   #3812
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

No nie mamy na co czekać, jesteśmy ze sobą już tak długo i mieszkamy ze sobą tak długo, że czasu potrzebujemy tylko tyle żeby wszystko zaplanować i zorganizować.

Nie wiem jeszcze, jaką będę mieć suknię, a właściwie sukienkę, ale musi to być coś skromnego i klasycznego. Muszę się rozejrzeć po sklepach w wolnej chwili. Nie bierzemy ślubu kościelnego, więc długa biała suknia z welonem raczej odpada, co sporo ułatwi w tym temacie, mam nadzieję.

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Ja tam filtry Avene dyskryminuję odkąd zaczęli pakować do nich parsol. Może i są dzięki temu lepsze w jakiś sposób, ale komfort w wybieraniu kosmetyków do makijażu bez oglądania się na filtr jest dla mnie zbyt ważny.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 18:43   #3813
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
zarejestrowałam się w urzędzie pracy- dołująca atmosfera tam panuje...

Obejrzałam trylogię Millenium- wreszcie. Zawsze omijałam ten film bo mi się tytuły kojarzyły z jakimiś bzdurami SF, ale ostatnio jakoś nie mogłam trafić nic ciekawego w bazie filmwebu i zdałam się na kumpla. No i nie żałuję, bardzo mi się to podobało

Karolina- całkiem fajny wynik ja już liczę tylko stan zapasów, bo chyba dobrze mi poszła minimalizacja I już na ten miesiąc 1 zapas mi poszedł (żel O.S.)
Będzie dobrze

Przeczytaj książki tak jak pisze Em, ja nie mogłam się oderwać Z tym, że trzeba przetrwać początek pierwszej części, bo trochę nudnawa ze względu na to, że sporo jest o polityce, w dodatku szwedzkiej
Ale potem to już tak wciąga, że nawet noszenie tego tomiska codziennie nie przeszkadza
Czekam teraz na tę amerykańską wersję filmu, ciekawa jestem jak wypadnie w porównaniu do szwedzkiej.

Ja nie dzielę na zapasy i nie zapasy, wolę rozliczać się z każdej sztuki
Wczoraj poszedł mi micel Biodermy, ale kliknął się też tester cienia Chanel No ale jak za darmo no i mam już z tej serii inny i używam go niemalże codziennie, bo to taki delikatny, codzienny kolor, więc wyrzutów ogromnych nie mam

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Miałyście kiedyś tak, że zaplanowałyście odwyk i inetnsywne oszczędzanie i pokonczyły wam się prawie wszystkie codzienne niezbędniki?

Wykończyłam Lactacyd, krem do stóp, na wykończeniu mam żel pod prysznic, szampon, odżywkę, krem do rąk w domu i w pracy. I żadnych () zapasów. Zaczynam myśleć, że ten odwyk jest niepotrzebny i się nie uda.
Co to za odwyk jak Ty nie masz zapasówUważam, że tak, faktycznie niepotrzebny

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A wczoraj oglądałam film Plac Zbawiciela, dawno tak nie przeżyłam filmu, normalnie serce mi ciągle szybko biło, potem w nocy o tym myślałam, teraz co chwila wraca... Świetny film.
Plac Zbawiciela oglądałam już kilka razy, ale za każdym razem działa na mnie tak samo, jak zderzenie ze ścianą...
Teraz i tak już mniej, ale kiedy pierwszy raz go oglądałam to było zaraz po premierze i wtedy te akcje z deweloperami były bardzo aktualne i częste to jeszcze bardziej to oddziaływało na psychikę.
Z podobnie mocnych polskich filmów pamiętam jeszcze Cześć Tereska, Symetrię, Komornika i Lincz. Ale jednak żaden nie był tak mocny. No może jeszcze stary Dług.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 18:53   #3814
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Melduję się i ja w Nowym Roku
Ice, orgomne gratulacje Mam nadzieję, że uda Ci się wszystko sprawnie zorganizować tak jak sobie wymarzysz

Tak piszecie o tych cieniach Chanel, a ja nie bardzo wiem, o które chodzi?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 19:15   #3815
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ale fajnie tak szybko My najpierw pół roku tylko byliśmy narzeczonymi, potem zaczęliśmy wszystko planować, ale w sumie można było wcześniej, tylko my byliśmy ze sobą krócej niż Wy
Ja byłam jeszcze krócej a ślub był pół roku po zaręczynach.
Kurcze, dopiero w lutym będziemy mieć rocznicę znajomości, a już będziemy wtedy 4 miesięcy po ślubie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2012-01-04 o 19:16
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 05:49   #3816
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Ja tam filtry Avene dyskryminuję odkąd zaczęli pakować do nich parsol. Może i są dzięki temu lepsze w jakiś sposób, ale komfort w wybieraniu kosmetyków do makijażu bez oglądania się na filtr jest dla mnie zbyt ważny.
No właśnie szkoda trochę z tym parsolem, ale ja się prawie nie maluję (twarz matuję skrobią i na to odrobina pudru LU), więc mi to nie przeszkadza
Do mojego kolejnego zamówienia aptecznego na filtr jeszcze chciałabym coś wziąć na zmarszczki, ale takiego raczej łagodnego, bo i tak poza małymi mimicznymi nie mam ich w ogóle (może to też zasługa filtrów).


Strasznie się cieszę, że dziś czwartek i jutro wolne Bardzo mi szybko ten tydzień leci! Aż jestem w szoku.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 07:52   #3817
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Dzień dobry, zupełnie się nie wyspałam..
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Strasznie się cieszę, że dziś czwartek i jutro wolne Bardzo mi szybko ten tydzień leci! Aż jestem w szoku.
Ja też bardzo się cieszę z tego powodu. Chociaż w sobotę i niedzielę i tak mam zajęcia, a od poniedziałku znowu praca..
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 08:55   #3818
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ice, orgomne gratulacje Mam nadzieję, że uda Ci się wszystko sprawnie zorganizować tak jak sobie wymarzysz
Dzięki

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No właśnie szkoda trochę z tym parsolem, ale ja się prawie nie maluję (twarz matuję skrobią i na to odrobina pudru LU), więc mi to nie przeszkadza
Do mojego kolejnego zamówienia aptecznego na filtr jeszcze chciałabym coś wziąć na zmarszczki, ale takiego raczej łagodnego, bo i tak poza małymi mimicznymi nie mam ich w ogóle (może to też zasługa filtrów).
No ja zimą nie jestem w stanie zrezygnować z płynnego podkładu.

Ja używam teraz serum Flavo C Forte i jestem bardzo zadowolona jak na razie, chociaż to dopiero 3 tygodnie. Skóra zaczyna się stabilizować i lepiej wygląda. Z fajnych przeciwzmarszczkowców testowałam Uriage Isolift, bardzo przyjemny krem, na pewno kiedyś go kupię.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 09:34   #3819
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Kupiliśmy wczoraj spodnie narciarskie dla TŻ, a że była promocja drugi produkt za 1 zł, to wzięłam też dla siebie (w tych co mam trochę się nogi pocą) I w ten sposób za 320 zł mamy 2 pary spodni zamiast 1
Kupiliśmy tez narty i buty dla TŻ (nie miał nic) i planujemy w końcu jechać na narty

Na blogu pokazałam mój zbiór
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 10:07   #3820
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja stoje w tym roku przed widmem kolejnej zimy bez nart. A tak bym chciała pojechać...
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 13:26   #3821
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No nie mamy na co czekać, jesteśmy ze sobą już tak długo i mieszkamy ze sobą tak długo, że czasu potrzebujemy tylko tyle żeby wszystko zaplanować i zorganizować.

Nie wiem jeszcze, jaką będę mieć suknię, a właściwie sukienkę, ale musi to być coś skromnego i klasycznego. Muszę się rozejrzeć po sklepach w wolnej chwili. Nie bierzemy ślubu kościelnego, więc długa biała suknia z welonem raczej odpada, co sporo ułatwi w tym temacie, mam nadzieję.
A to jak bierzecie cywilny, to spokojnie wszystko zaplanujecie, z kościelnym jest więcej spraw do zrobienia, chociaż ludzie w ciągu miesiąca organizują czasem wszystko i się da
Fajnie, że się decydujecie, z obserwacji wiem, że duuużo ludzi jak zaczyna ze sobą mieszkać, mieszkają kilka lat i potem trudno im wyczuć ten moment, że może by wziąć ślub w końcu
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Plac Zbawiciela oglądałam już kilka razy, ale za każdym razem działa na mnie tak samo, jak zderzenie ze ścianą...
Teraz i tak już mniej, ale kiedy pierwszy raz go oglądałam to było zaraz po premierze i wtedy te akcje z deweloperami były bardzo aktualne i częste to jeszcze bardziej to oddziaływało na psychikę.
Z podobnie mocnych polskich filmów pamiętam jeszcze Cześć Tereska, Symetrię, Komornika i Lincz. Ale jednak żaden nie był tak mocny. No może jeszcze stary Dług.
Na mnie też, w dodatku nadal o tym myślę, wczoraj wieczorem czułam się jakbym właśnie skończyła oglądać ten film! Na mnie ta sprawa mieszkania nie działała aż tak jak to całe znęcanie się nad tą dziewczyną, to skąd pochodziła, jaka była. W niektórych momentach szokowało mnie jej zachowanie (jak przepraszała, w ogóle nie rozumiałam za co)
Z tych co wymieniłaś oglądałam tylko Symetrię. Cześć Tereska nie obejrzałam z premedytacją, bo się bałam


Czyli kupiłaś Epatante jednak?
Ja się ciągle siłuję z myślami o tych cieniach HR, pamiętam, że Ty miałaś jedną czwórkę, no i one są takie śliczne i pewnie już nie będzie okazji, żeby je kupić.. Ech
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Melduję się i ja w Nowym Roku
Ice, orgomne gratulacje Mam nadzieję, że uda Ci się wszystko sprawnie zorganizować tak jak sobie wymarzysz

Tak piszecie o tych cieniach Chanel, a ja nie bardzo wiem, o które chodzi?
Dawno Cię nie było, co oprócz pracy Cię tak zajmuje?
O te "musowe" pojedyncze w słoiczkach.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Strasznie się cieszę, że dziś czwartek i jutro wolne Bardzo mi szybko ten tydzień leci! Aż jestem w szoku.
Też się cieszę Chociaż 2 z 3 dni spędzimy w gościach, ale zawsze to lepsze niż praca

A ja przestałam się filtrować Robię to tylko latem, tyle godzin siedzę w biurze, teraz to prawie w ogóle nie widzę światła słonecznego, że mi się odechciało i jakoś zmarszczki się nie pojawiły
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 14:31   #3822
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A ja przestałam się filtrować Robię to tylko latem, tyle godzin siedzę w biurze, teraz to prawie w ogóle nie widzę światła słonecznego, że mi się odechciało i jakoś zmarszczki się nie pojawiły
Ja się filtruję teraz tylko w dni wolne, do pracy też odpuszczam. Rano tylko jestem chwilę na świetle dziennym, ale krótko... Zacznę znowu razem z kwasami, bo planuje krótką kurację w marcu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 15:07   #3823
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Czy u Was też tak wieje? Myślałam, że mi auto porwie, czułam te uderzenia wiatru w trakcie jazy.

Ja się filtruję, bo mojej cerze filtry służą Gdybym znalazła krem, który nawet bez filtra będzie działał na moją twarz tak dobrze, to też używałabym filtrów tylko wiosną i latem. Póki co jednak nic mojej Avenki nie pobiło.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 18:28   #3824
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Na mnie też, w dodatku nadal o tym myślę, wczoraj wieczorem czułam się jakbym właśnie skończyła oglądać ten film! Na mnie ta sprawa mieszkania nie działała aż tak jak to całe znęcanie się nad tą dziewczyną, to skąd pochodziła, jaka była. W niektórych momentach szokowało mnie jej zachowanie (jak przepraszała, w ogóle nie rozumiałam za co)
Z tych co wymieniłaś oglądałam tylko Symetrię. Cześć Tereska nie obejrzałam z premedytacją, bo się bałam


Czyli kupiłaś Epatante jednak?
Ja się ciągle siłuję z myślami o tych cieniach HR, pamiętam, że Ty miałaś jedną czwórkę, no i one są takie śliczne i pewnie już nie będzie okazji, żeby je kupić.. Ech
Na mnie oczywiście też bardziej ta część i jeszcze to podanie leków dzieciom z bezsilności i bezradności, coś strasznego.
Ale, że właśnie pierwszy raz oglądałam kiedy co chwilę się okazywało, że jakiś deweloper wystawił masę ludzi to pamiętam jakoś ten wątek.

Nie, kupiłam tester taki jak pokazywałam na spotkaniu, pojedynczego cienia prasowanego
Epatante odpuszczam, i tak mam 2,które podobają mi się najbardziej
A która czwórka?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 20:11   #3825
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bliżej nieokreślona wiosna (mam nadzieję kwiecień/maj), o ile oczywiście uda nam się coś zarezerwować, ale na razie nie mozemy się zdecydować czy robić wesele czy tylko mały obiad dla gości, więc nie mamy jeszcze nic.
fajnie, że tak szybko oby była ładna wiosna
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jaka jest skuteczność tych wszystkich past typu Pearl Drops... Miałyście jakieś doświadczenia?
tak, ale bez szału.. taki sam efekt osiągam szczoteczką elektryczną.. pomocna jest też końcówka typowo wybielająca
za to nosek kiedyś bardzo polecała pastę dla palaczy
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No nie mamy na co czekać, jesteśmy ze sobą już tak długo i mieszkamy ze sobą tak długo, że czasu potrzebujemy tylko tyle żeby wszystko zaplanować i zorganizować.
to co ja mam powiedzieć w lutym minie 7 lat, a to nadal za wcześnie na jakiekolwiek deklaracje (jasne, że nie ma co porównywać, ale rozbawiło mnie )
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Melduję się i ja w Nowym Roku
Ice, orgomne gratulacje Mam nadzieję, że uda Ci się wszystko sprawnie zorganizować tak jak sobie wymarzysz
wpadaj do nas częściej
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Czy u Was też tak wieje? Myślałam, że mi auto porwie, czułam te uderzenia wiatru w trakcie jazy.
taaak, do tego deszcz.. wyrzuciłam po drodze parasolkę, bo nie dała rady

od wczoraj nie miałam internetu, bo router coś szaleje, teraz się pojawił - ciekawe na jak długo okazuje się, że bez tego jak bez ręki

zaciekawiłyście mnie tym Placem Zbawiciela, muszę obejrzeć skoro polecacie

co do filtrów, też na razie odpuściłam, w podkładzie mam spf15, kompakt Shiseido ma niby 30, ciekawe czy stabilny

Hosenko, olbrzymi masz zbiór! to się nazywa -holizm
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 07:22   #3826
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Tak mi się przypomniało w temacie wybielania zębów: ja przez prawie całą 1 klasę liceum namiętnie żułam gumę Winterfresh i powiem Wam, że po niej miałam potem tak białe zęby jak nigdy w życiu. Na weselu mojego kuzyna w wakacje po 1 klasie liceum na każdym zdjęciu moje zęby aż rażą białością
Potem musiałam zaprzestać tak częstego żucia, bo niestety mi plomby wypadały i tak jest do tej pory.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:19   #3827
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
to co ja mam powiedzieć w lutym minie 7 lat, a to nadal za wcześnie na jakiekolwiek deklaracje (jasne, że nie ma co porównywać, ale rozbawiło mnie )
Każdy związek ma swój rytm i myślę, że to bardzo indywidualna sprawa. Ja wcześniej akurat miałam na myśli wyłącznie swój własny.

Pasta dla palaczy powiadasz... Może warto by spróbować.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:22   #3828
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
za to nosek kiedyś bardzo polecała pastę dla palaczy
Clinomyn

iceflower ogromne gratulacje
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 09:59   #3829
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII


Właśnie mi się zachciało jakiegoś czerwonego lakieru przez te fotki: http://www.temptalia.com/rescue-beau...watches#image2

Mam ochotę na taką mocną krwistą czerwień o błyszczącym wykończeniu.

Oglądałam wczoraj Króla lwa. Ale się poryczałam, zwłaszcza na końcu
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 11:36   #3830
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Clinomyn

iceflower ogromne gratulacje
Dzięki
a gdzie można kupić ten Clinomyn? Pewnie bardziej apteka? I to nie uwrażliwia zębów?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 12:08   #3831
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dzięki
a gdzie można kupić ten Clinomyn? Pewnie bardziej apteka? I to nie uwrażliwia zębów?
Rossmann, Alma, supermarkety - to nie produkt specjalistyczny
jest też wersja sensitive http://alma24.pl/produkt/9402148/pas...aczy-sensitive
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-01-07 o 12:10
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 20:25   #3832
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dzięki
a gdzie można kupić ten Clinomyn? Pewnie bardziej apteka? I to nie uwrażliwia zębów?
Na pewno w SP jest. U mnie nic złego się nie działo, chyba nie ma aż tak mocnego działania, po prostu fantastycznie radzi sobie z osadem i bardzo nabłyszcza zęby. W duecie ze szczoteczką elektryczną szczególnie.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 17:48   #3833
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Ja używam teraz serum Flavo C Forte i jestem bardzo zadowolona jak na razie, chociaż to dopiero 3 tygodnie. Skóra zaczyna się stabilizować i lepiej wygląda. Z fajnych przeciwzmarszczkowców testowałam Uriage Isolift, bardzo przyjemny krem, na pewno kiedyś go kupię.
Wiosną planuję jakąś kurację czymś z wit. C, chyba szarpnę się na Hydracid C SVR - drogie to, ale tak spektakularnych efektów nie miałam nigdy po żadnym kremie. A używasz Flavo C razem z kwasami ?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja stoje w tym roku przed widmem kolejnej zimy bez nart. A tak bym chciała pojechać...
Mi w tym roku udało się wyskoczyć na kilkudniowe narty, pomimo kontuzji sprzed roku jeździło mi się całkiem dobrze, choć bardzo się kontrolowałam, żeby nie upaść. No ale odgniotłam sobie palca w prawej stopy i od ponad tygodnia jest taki odrętwiały - nie bardzo wiem co z nim zrobić Miała któraś z Was kiedyś coś podobnego?
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dawno Cię nie było, co oprócz pracy Cię tak zajmuje?
O te "musowe" pojedyncze w słoiczkach.
Już wszystko wiem, oblukałam je na fotkach Karoliny w wątku ze zbiorami

Oprócz pracy zajmuje mnie...praca Niestety po raz kolejny wzięłam sobie za dużo na głowę i praktycznie nie mam na nic czasu... Studiować mi się już naprawdę nie chce i kończenie tego drugiego kierunku robi się coraz bardziej uciążliwe
Poza tym trochę zmian osobistych, które też mnie dość absorbują Szczególnie, że ten ktoś absorbujący nie jest z Warszawy, co zabiera mi większość weekendów
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się filtruję teraz tylko w dni wolne, do pracy też odpuszczam. Rano tylko jestem chwilę na świetle dziennym, ale krótko... Zacznę znowu razem z kwasami, bo planuje krótką kurację w marcu.
Ja też się przestałam filtrować regularnie... Niby przy kwasach to karygodne, ale jakoś nie mam rano motywacji, aby dokładać kolejnej warstwy na twarz
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wpadaj do nas częściej
To moje postanowienie noworoczne

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Hosenko, olbrzymi masz zbiór! to się nazywa -holizm
Potwierdzam
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.

Edytowane przez madziarra
Czas edycji: 2012-01-08 o 17:49
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 03:37   #3834
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cześć dziewczyny, ja jestem uzależniona od lakierów do paznokci. Mam już dwa pełne kuferki (jeden się już nie zamyka). Oczywiście nie przeszkadzało mi to wcale w kupowaniu nowych, ale ostatnio chyba trochę spoważniałam () i od jakiegoś czasu nie kupuję wcale. Gdyby tak dobrze przejrzeć moją kolekcję, to pewnie z połowę trzeba by wyrzucić, ale po co, przecież zawsze może się przydać akurat taki odcień, a że jest zważony to nic, przecież można dolać acetonu. Ech.
Jeśli chodzi o inne kosmetyki to jeszcze jest ze mną w porządku, tak myślę. Szczególnie po niektórych wypowiedziach tak wnioskuję. Balsamów np. mam tylko 4, żeli pod prysznic ze 3...
Ale mam trochę bzika na punkcie dezodorantów. Niestety jestem dość potliwą niewiastą i jak tylko zauważę, że dezodorantu jest mało (używam męskich, bo są skuteczniejsze), biegnę po następny. Było by ok, gdybym nie zaczynała od razu używać nowego, a półek nie zawalała kolejnymi niedokończonymi opakowaniami...
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 08:26   #3835
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Na mnie oczywiście też bardziej ta część i jeszcze to podanie leków dzieciom z bezsilności i bezradności, coś strasznego.
Ale, że właśnie pierwszy raz oglądałam kiedy co chwilę się okazywało, że jakiś deweloper wystawił masę ludzi to pamiętam jakoś ten wątek.

Nie, kupiłam tester taki jak pokazywałam na spotkaniu, pojedynczego cienia prasowanego
Epatante odpuszczam, i tak mam 2,które podobają mi się najbardziej
A która czwórka?
Ja od początku czułam, że coś takiego się wydarzy, ale ciągle miałam nadzieję, że ona zabije teściową albo tego głupiego męża (głupi to jedyne cenzuralne słowo, jakie mi przychodziło na myśl)

A czwórka z dwoma fioletami i dwoma brązami - nazywa się lavender and caramel czy jakoś tak, to ta. Ale już ją prawie odpuściłam, bo jednak to stara kolekcja (chociaż dostałam bon z D. na 40 zł i pokusa znów wróciła)

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Poza tym trochę zmian osobistych, które też mnie dość absorbują Szczególnie, że ten ktoś absorbujący nie jest z Warszawy, co zabiera mi większość weekendów
No to super, gratulacje Taki powód jest bardzo przyjemny
Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Ale mam trochę bzika na punkcie dezodorantów. Niestety jestem dość potliwą niewiastą i jak tylko zauważę, że dezodorantu jest mało (używam męskich, bo są skuteczniejsze), biegnę po następny. Było by ok, gdybym nie zaczynała od razu używać nowego, a półek nie zawalała kolejnymi niedokończonymi opakowaniami...
Hej, ja polecam Antidral, dostępny w aptekach, u mnie rozwiązał problem z potem, właściwie używam dezodorantu z przyzwyczajenia a nie potrzeby
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 08:32   #3836
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Rossmann, Alma, supermarkety - to nie produkt specjalistyczny
jest też wersja sensitive http://alma24.pl/produkt/9402148/pas...aczy-sensitive
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Na pewno w SP jest. U mnie nic złego się nie działo, chyba nie ma aż tak mocnego działania, po prostu fantastycznie radzi sobie z osadem i bardzo nabłyszcza zęby. W duecie ze szczoteczką elektryczną szczególnie.
Dzięki dziewczyny na pewno kupię, ale chyba dopiero za miesiąc-dwa, teraz będę musiała chyba wrócić do zielonego Elmexa, bo znowu mam wrażliwe zęby.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Wiosną planuję jakąś kurację czymś z wit. C, chyba szarpnę się na Hydracid C SVR - drogie to, ale tak spektakularnych efektów nie miałam nigdy po żadnym kremie. A używasz Flavo C razem z kwasami ?
Nie, nie używam, ale planuję zacząć gdzieś tak w marcu - nie miałam w ogóle do tej pory okazji łączyć kwasów i wit. C, ale słyszałam, że to niezłe połączenie.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Mi w tym roku udało się wyskoczyć na kilkudniowe narty, pomimo kontuzji sprzed roku jeździło mi się całkiem dobrze, choć bardzo się kontrolowałam, żeby nie upaść. No ale odgniotłam sobie palca w prawej stopy i od ponad tygodnia jest taki odrętwiały - nie bardzo wiem co z nim zrobić Miała któraś z Was kiedyś coś podobnego?
Ja sobie odgniotłam duży palec na nartach dwa lata temu, na pczątku był straszny ból, myślałam, że go odmroziłam, potem wyszedł krwiak na palcu i co gorsza również pod paznokciem. Oczywiście paznokieć mi zszedł.
Po tym incydencie wystawiłam moje buty narciarskie na Allegro.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Studiować mi się już naprawdę nie chce i kończenie tego drugiego kierunku robi się coraz bardziej uciążliwe
Bo za długo to już studiowac nie można, ja tez tak miałam w tym roku. Już mi się robiło niedobrze na samą myśl o nauce, obronie itp. Ale po skończeniu tego wszystkiego - ogromna ulga i wreszcie święty spokój.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 09:41   #3837
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja robię co prawda tylko jedne i to pierwsze studia i na IV roku mam TAK DOŚĆ. Więc doskonale rozumiem, że mogłyście to czuć kończąc drugi kierunek. Bardzo chciałabym przyspieszyć czas i mieć to za sobą. W tym roku odpuściłam przynajmniej walkę o stypendium naukowe i dałam sobie więcej luzu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 13:43   #3838
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja od początku czułam, że coś takiego się Hej, ja polecam Antidral, dostępny w aptekach, u mnie rozwiązał problem z potem, właściwie używam dezodorantu z przyzwyczajenia a nie potrzeby
A czy to jest taki bloker jak np. Etiaxil? Jeśli tak to odpada, nie mogę używać.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 17:18   #3839
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość


No to super, gratulacje Taki powód jest bardzo przyjemny
Dzięki Może uda mi się wpaść w końcu na jakieś spotkanie i Was zobaczyć

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie, nie używam, ale planuję zacząć gdzieś tak w marcu - nie miałam w ogóle do tej pory okazji łączyć kwasów i wit. C, ale słyszałam, że to niezłe połączenie.
Mam sporo próbek serum z wit. c Vichy i chyba zacznę łączyć je na przemian z Effaclarem na noc

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja sobie odgniotłam duży palec na nartach dwa lata temu, na pczątku był straszny ból, myślałam, że go odmroziłam, potem wyszedł krwiak na palcu i co gorsza również pod paznokciem. Oczywiście paznokieć mi zszedł.
Po tym incydencie wystawiłam moje buty narciarskie na Allegro.
A po jakim czasie wyszedł Ci ten krwiak? U mnie trwa to już jakieś 10 dni , ale krwiaka nie mam. Poza tym zaczyna mi wracać czucie na wierzchu palca, wydaje się jakby mniej odrętwiały i nie wiem, czy iść do lekarza czy poczekać jeszcze ze 2-3 tygodnie na rozwój sytuacji

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Bo za długo to już studiowac nie można, ja tez tak miałam w tym roku. Już mi się robiło niedobrze na samą myśl o nauce, obronie itp. Ale po skończeniu tego wszystkiego - ogromna ulga i wreszcie święty spokój.
Trochę się zgubiłam jeśli chodzi o Twoje studia - będę wdzięczna za uaktualnienie Udało Ci się obronić już z obu kierunków?

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja robię co prawda tylko jedne i to pierwsze studia i na IV roku mam TAK DOŚĆ. Więc doskonale rozumiem, że mogłyście to czuć kończąc drugi kierunek. Bardzo chciałabym przyspieszyć czas i mieć to za sobą. W tym roku odpuściłam przynajmniej walkę o stypendium naukowe i dałam sobie więcej luzu.
Ja też, chciałabym już się skupić w 100% na pracy i na innych sprawach, bo te studia to trochę dla mnie jak kula u nogi
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 06:43   #3840
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hej, dopadła mnie od niedzieli jakaś depresja. Nie mam ochoty wychodzić z domu, ani pracować....w dodatku co rano budzę się zlana potem Dosłownie całe plecy i brzuch mam mokre. I jeszcze musiałam dzisiaj przyjechać autobusem, bo na drogach śnieżna breja, więc przemokłam trochę.

Może mi się z końcem tygodnia humor poprawi, bo zamierzam zafarbować w końcu te moje nieszczęsne włosy


Ech, miłego dnia mimo wszystko
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.