Rozstanie z facetem, część XXVII - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-20, 15:44   #3841
czaroownica87
Wtajemniczenie
 
Avatar czaroownica87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 557
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość

Ja dzisiaj byłam u wróżki powiedziała mi,że będę ze swoim eksem, ślub, dzieci te sprawy,ale będzie to zależało ode mnie czy mu dam kolejną szansę bo i ktoś nowy się pojawi,ale jak na razie jeszcze będę jakiś czas cierpieć.

Zastanawiam się skąd Ci ludzie coś takiego wiedzą, byłam u niej 5lat temu i wszystko mi się do tej pory spełniło. Ciekawe,nie?
O kurcze, to ciekawe. Ja ogólnie nie wierzę w takie rzeczy, ale jako że jestem bardzo ciekawska to ciekawi mnie, czy faktycznie Ci się spęłnią te wróżby

Cytat:
Napisane przez apolonja Pokaż wiadomość
Ach, dziękuję serdecznie

Ja dzisiaj na razie się nudzę i odpoczywam po ciężkim tygodniu pracy. A później się zobaczy. Może wyskoczę gdzieś na piwo, może nie.
Dzisiaj mam jakiś taki strasznie nudny dzień. Wszystko mi się dłuższy, przeciąga :/ nic mi się nie chce, ale to pewnie dlatego, że wstałam o 12 i siedzę taka nieogarnięta bez makijażu
Ja tak miałam na początku jak Ty- myślałam, że się odezwię, tzn. miałam taką nadzieję. Teraz to w sumie mam to gdzieś, bo po co ma się odzywać? Zszarpałoby mi to nerwy, a ja ostatnio sobie postanowiłam, że chcę być spokojna, harmonijna i bez problemów emocjonalnych
No u nas to o tyle dziwniej jest, że jeszcze (choć już niedługo) mieszkamy razem i widujemy się, czasem rozmawiamy (choć rzadko) i czasem też pisaliśmy do siebie. A teraz cisza. Fakt, muszę się znów przyzwyczaić do tej ciszy w komórce.

Ogólnie to - jak chyba każda z nas - są dni, że po prostu lajcik, wszystko się fajnie układa, mam dobry humorek, zero (no może przesadziłam bo jednak nie tak całkiem ZERO) myśli o nim za to dużo pozytywu itd. a czasem to po prostu nie mogę się ogarnąć dół na maksa, że co to będzie, że jak się teraz to moje życie potoczy, że cholernie tęsknię za nim i za NAMI i takie tam... Kurcze jak to jest, że im jakoś to wszystko łatwo i gładko przechodzi a my rozpaczamy i się bijemy z myślami nie wiadomo jak długo
__________________
happines depends upon ourselves
czaroownica87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 15:47   #3842
apolonja
Raczkowanie
 
Avatar apolonja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 380
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez mollyy Pokaż wiadomość
Ja tak mam Ex nie odezwał się do mnie od momentu rozstania, ponad 2 tygodnie i wiem, jestem pewna, że się nie odezwie już wcale, zbyt dumny jest na to a i tak sprawdzam telefon jak szalona. Wczoraj, jak wyjechałam z rodzicami za miasto i okazało się, że nie mam ze sobą telefonu, to wpadłam w histerię Wróciłam do domu a na wyświetlaczu telefonu nic, ani jednego smsa, ani jednego połączenia, nikt o mnie nie pomyślał.

A plany na wieczór mam takie same jak Ty. Czarna rozpacz mnie dzisiaj ogarnia, wszyscy się rozjechali, tylko ja trollę w mieszkaniu i niepotrzebnie rozmyślam.

Kochaniutka, brak wiadomości na telefonie to przecież nie koniec świata. Każdy ma swoje życie, często ludzie nie mają czasu, żeby pisać smsy, czy do siebie dzwonić. A były to były, dobrze, że do Ciebie nie pisze, przynajmniej nie rozdrapuje ran, nie denerwuje, nie musisz rozmyślać, co miał na myśli pisząc tego, czy tamtego smsa.

Po prostu zajmij się sobą.

Zostaw telefon w spokoju
__________________
apolonja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 15:49   #3843
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez czaroownica87 Pokaż wiadomość
O kurcze, to ciekawe. Ja ogólnie nie wierzę w takie rzeczy, ale jako że jestem bardzo ciekawska to ciekawi mnie, czy faktycznie Ci się spęłnią te wróżby
Ja też nie wierzyłam, dopóki nie zaczeło mi się to spełniać + kiedy ktoś ci mówi rzeczy z przeszłosci,których nie mógł od tak zwyczajnie zgadnąć+ Twoje przemyślenia o których tylko ty wiesz to w pewnym momencie traci się racjonalne podejście i zaczynasz wierzyć:P bo skąd do cholery może wiedzieć coś o czym tylko ty sobie myślisz?
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 15:53   #3844
apolonja
Raczkowanie
 
Avatar apolonja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 380
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez czaroownica87 Pokaż wiadomość
O kurcze, to ciekawe. Ja ogólnie nie wierzę w takie rzeczy, ale jako że jestem bardzo ciekawska to ciekawi mnie, czy faktycznie Ci się spęłnią te wróżby



No u nas to o tyle dziwniej jest, że jeszcze (choć już niedługo) mieszkamy razem i widujemy się, czasem rozmawiamy (choć rzadko) i czasem też pisaliśmy do siebie. A teraz cisza. Fakt, muszę się znów przyzwyczaić do tej ciszy w komórce.

Ogólnie to - jak chyba każda z nas - są dni, że po prostu lajcik, wszystko się fajnie układa, mam dobry humorek, zero (no może przesadziłam bo jednak nie tak całkiem ZERO) myśli o nim za to dużo pozytywu itd. a czasem to po prostu nie mogę się ogarnąć dół na maksa, że co to będzie, że jak się teraz to moje życie potoczy, że cholernie tęsknię za nim i za NAMI i takie tam... Kurcze jak to jest, że im jakoś to wszystko łatwo i gładko przechodzi a my rozpaczamy i się bijemy z myślami nie wiadomo jak długo

Oj, im to tak wcale łatwo też nie przechodzi. Próbują jakoś zatuszować to, że są smutni i tak dalej- w postaci imprezowania, szukaniem miliona lasek i tak dalej. Tylko po co? Bo za jakiś czas wracają do nas z płaczem. Przynajmniej ja tak miałam co najmniej 5 razy. 4 razy uległam, za 5 było nara śmieciu

A wiesz ile satysfakcji?

Ja wolę ciszę w telefonie i święty spokój, niż ciągłe denerwowanie się na "misiaczka"

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Ja też nie wierzyłam, dopóki nie zaczeło mi się to spełniać + kiedy ktoś ci mówi rzeczy z przeszłosci,których nie mógł od tak zwyczajnie zgadnąć+ Twoje przemyślenia o których tylko ty wiesz to w pewnym momencie traci się racjonalne podejście i zaczynasz wierzyć:P bo skąd do cholery może wiedzieć coś o czym tylko ty sobie myślisz?

Oj, ja tam nie wierzę. Chociaż koleżanka z pracy mówiła mi, że też nigdy nie wierzyła i jej coś tam 2x się sprawdziło. E, dla mnie do brednie dziewczyny

Ale mnie aż zakorciło, żeby iść do wróżki, haha
__________________
apolonja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 15:59   #3845
czaroownica87
Wtajemniczenie
 
Avatar czaroownica87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 557
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez apolonja Pokaż wiadomość
Piszę do znajomych, czy mają czas, ew. do przyjaciółki, czytam książki, oglądam TV, poprawiam sobie humor makijażami, oglądam jakieś filmiki urodowe, jadę na zakupy, no nie wiem co by Ci tu jeszcze poradzić...
nie mam za wielu znajomych,przyjaciółki dwie (w tym siostrę-od niedawna), jedna mieszka daleko i rzadko się widujemy, a siostra dziś zajęta, kilka koleżanek, które mieszkają w moim mieście akurat dziś mają inne plany właśnie ogólnie nie czytam książek, ostatnio kilka poradników, ale chcę się rozwinąć w tym temaciemoże coś polecisz?
niestety standard u mnie - nuuuuuda :P
nie umiem się malować i mam niewiele kosmetyków bo mam strasznie problematyczną cerę i większość mi szkodzi
to też przerabiałam, ale do czasu aż się nie znudzę
to to akurat tygryski lllubią najbardziej i zazwyczaj tym się kończyły moje ewentualne wypady na rower, ale muszę zacząć oszczędzać więc i to odpada
ależ jestem maruda co?:P nie no dzięki wielkie za pomysły, zawsze się przydadzą

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Ja też nie wierzyłam, dopóki nie zaczeło mi się to spełniać + kiedy ktoś ci mówi rzeczy z przeszłosci,których nie mógł od tak zwyczajnie zgadnąć+ Twoje przemyślenia o których tylko ty wiesz to w pewnym momencie traci się racjonalne podejście i zaczynasz wierzyć:P bo skąd do cholery może wiedzieć coś o czym tylko ty sobie myślisz?
kurcze no to ciekawe faktycznie
a ile tak wizyta kosztuje? tak z czystej ciekawości ktoś Ci polecił tę wróżkę czy jak do niej trafiłaś?

wiecie dziewczyny, wróżka czy czarownica - wszystko jedno
jak chcecie to wam powróżę co chcecie wiedzieć?
__________________
happines depends upon ourselves
czaroownica87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 16:01   #3846
apolonja
Raczkowanie
 
Avatar apolonja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 380
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez czaroownica87 Pokaż wiadomość
nie mam za wielu znajomych,przyjaciółki dwie (w tym siostrę-od niedawna), jedna mieszka daleko i rzadko się widujemy, a siostra dziś zajęta, kilka koleżanek, które mieszkają w moim mieście akurat dziś mają inne plany właśnie ogólnie nie czytam książek, ostatnio kilka poradników, ale chcę się rozwinąć w tym temaciemoże coś polecisz?
niestety standard u mnie - nuuuuuda :P
nie umiem się malować i mam niewiele kosmetyków bo mam strasznie problematyczną cerę i większość mi szkodzi
to też przerabiałam, ale do czasu aż się nie znudzę
to to akurat tygryski lllubią najbardziej i zazwyczaj tym się kończyły moje ewentualne wypady na rower, ale muszę zacząć oszczędzać więc i to odpada
ależ jestem maruda co?:P nie no dzięki wielkie za pomysły, zawsze się przydadzą

Haha, faktycznie maruda, cholera jasna a chciałam być taka dobra chociaż wiedziałam, że z tymi pomysłami Ameryki nie odkryłam

No ja właśnie w takich chwilach, kiedy znajomi ponoć mają INNE PLANY po prostu wszystko zaczynam mieć gdzieś i robię różne rzeczy sama, typu: piekę ciasto

A co do książek to zależy jakie lubisz Kobiety zazwyczaj nie czytają takich jak ja, niestety ale ostatnio zaczęłam już chyba 3x czytać Lolitę Nabokova i w sumie mogłabym Ci polecić, jeżeli nie czytałaś. Możesz sobie w neciku zobaczyć o czym jest i podzielić się ze mną swoją opinią ogólnie lubię Nabokova.

Ach, no i przekichane z tą problematyczną cerą. Ja też mam problematyczną, z tym, że ja mam grubą skórę i mało co mi szkodzi, a jak nałożę makijaż to każdy się puka w czoło kiedy mówię ludziom, że mam pryszcze etc.

A może jakieś seriale masz ulubione? Ulubione zespoły, płyty?
__________________

Edytowane przez apolonja
Czas edycji: 2013-07-20 o 16:03
apolonja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 16:04   #3847
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez happy woman Pokaż wiadomość
Upchnelam gleboko w szafie
Wypierz!
Cytat:
Napisane przez Liriell87 Pokaż wiadomość
Niestety także dołączam do waszego grona, chyba muszę się wyżalić nie licząc nawet że ktoś to przeczyta. Dokładnie wczoraj zakończył się mój 9 letni związek . To był mój pierwszy chłopak, pierwsza miłość, zaręczyny... Już od pewnego czasu w naszym związku nie działo się najlepiej, pojawiła się rutyna, zmęczeni pracą mniej czasu poświęcaliśmy sobie nawzajem. Ale nigdy nie podejrzewałam, że jest tak źle. Mieliśmy poważną rozmowę o tym co nas boli powiedziałam, że przecież możemy to naprawić, że go kocham i chce spróbować, że się postaram. Na co usłyszałam, że on nie wie czy jeszcze chce być ze mną, że nie wie czy chce spędzić ze mną resztę życia. Dałam mu czas do namysłu, wyjechałam na kilka dni i wczoraj usłyszałam odpowiedź że nie ma już siły, nie chce ryzykować że poprawi się tylko na chwile, że "darzy mnie uczuciem bo nie można się tak nagle odkochać ale to raczej przywiązanie", że próbował sobie wyobrazić mnie w przyszłości jako swoją żonę, wspólne dzieci i że tego nie chce. Nie dał mi żadnej szansy... musiałam po prostu zaakceptować jego decyzję...
Najbardziej zabolało mnie to jego nie chce ryzykować byliśmy razem tak długo a on nie chce podjąć nawet próby... czyli chyba faktycznie nie kocha ale ja nie mogę przestać...
Byłam w podobnej sytuacji. Po paru miesiącach wrócił z podkulonym ogonem, parę tygodni starał się, oświadczał, ale ja już go nie chciałam, więc zarzucił fochem i zaraz znalazł jakąś inną. Choć czasem mi smutno, bo dobrze mi z nim było, był kulturalny, czuły, dbał o mnie, razem podróżowaliśmy, to cieszę się, że buractwo wyszło z niego przed ślubem.

Pewnie teraz pomyślisz, że to kosmos, ale zobaczysz, jak wiele wyniesiesz z tej lekcji. Umiesz liczyć - licz na siebie. Znajdź sobie nowe plany, a wspólni przyjaciele na pewno będą chcieli się z Tobą spotykać bez niego, inaczej nie są godni tego określenia.
Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Ale ja nie mam problemów w sumie żadnych... mam mega kochających rodziców,rodzeństwo,właśc iwie niczego (oprócz eksa) mi nie brakuje.
Chociaż ja to w sumie bardzo często mam doły,załamki,których powodu nie jestem za bardzo w stanie zdefiniować..i raczej realistyczno-ironiczno-sarkastycze podejscie do życia.
Masz problem. Nie umiesz zaakceptować porażki, żyjesz marzeniami i masz zaniżone poczucie wartości.
Cytat:
Napisane przez k-n Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, a jednocześnie podziwiam facetów, bo po rozstaniu szybko przechodzą do porządku dziennego, imprezują i zachowują się tak, jakby w ich życiu się nic szczególnego nie wydarzyło, jakby czas spędzony z byłą nie istniał. Owszem są wyjatki wśród facetów, którzy potrafią latami rozpaczać po zakończonej relacji, ale są to wyjątki...
To dziwnych masz kolegów, bo moi znajomi po porzuceniu przez dziewczyny byli zdołowani, smutni i bardzo chudli...
Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Analizując to wszystko dochodzę do wniosku, że trzeba być dla faceta złą kobietą, nie dać się wodzić na nos, na nic się nie zgadzać - żeby to on za nami latał i mógł się wykazać. Bo gdy czekamy na nich z obiadkiem w domu i podajemy kapcie to po kilku latach związku okazuje się, że byłyśmy ''za dobre'' i oni uciekają... jakie to chore..
Jasne, jeśli chcesz mieć kogoś tylko po to, żeby był...
Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Ha! to mój jest chyba najlepszy.. dodał katolicki tekst (mówiący o powołaniu) i wstawił zdjęcie modlących się księży - całość opatrzył ciekawym komentarzem -> ten rok będzie decydujący dla mojego życia '

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
ja zawsze mialam motyle...jedyny moj zwiazek bez motylki skonczyl sie po kilku miesiacach a inne trwaly latami, no nie umiem inaczej.
Ja też nie. Co to za związek bez piorunów
Cytat:
Napisane przez apolonja Pokaż wiadomość
Ej, dziewczynki, muszę wam się pochwalić, że przygarniam kotka wygląda ona tak:
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...96711781_n.jpg
zakochałam się
Bure najpiękniejsze!
Mój były ma silną alergię na koty, więc choćby nie wiem co, nie mamy już szans
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No to odbiłam mu laskę
hehehe
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 16:05   #3848
Anaa1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 73
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
ama09 - wystarczy że on był pewien swojej decyzji, jak kupował inny numer telefonu, do kontaktowania się z tamtą dziewczyną.

Anaa1987
- wiesz, kobiety żyjące z damskimi bokserami też pamiętają głównie kwiatki i inne dobre chwile, a podbite oczy przykrywają makijażem.
Dobre chwile są nic nie warte, jeśli są przeplatane upokarzaniem drugiego człowieka.
Oj to jest dla mnie wszystko za trudne. Nie radzę sobie i chyba nie poradzę sobie z tą sytuacją. Wczoraj uświadomiłam sobie że przez ostatnie 7 miesięcy więcej było smutków niż radości i wiecie jak zareagowalam? Histerycznym płaczem . Ten rok, te wakacje i tak uważam już za zmarnowane. Miałam tyle planów...wspólny wyjazd za tydzień na festiwal w ramach mojego prezentu urodzinowego dla Niego i teraz wiem, że już nic się nie spełni. Dół za dołem....
Anaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 16:09   #3849
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez apolonja Pokaż wiadomość
Piszę do znajomych, czy mają czas, ew. do przyjaciółki, czytam książki, oglądam TV, poprawiam sobie humor makijażami, oglądam jakieś filmiki urodowe, jadę na zakupy, no nie wiem co by Ci tu jeszcze poradzić...

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------



Przez to piwo masz doła
Być może,ale juz sie poniedziałku doczekać nie mogę bo wiem,ze tam będzie ON
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 16:19   #3850
czaroownica87
Wtajemniczenie
 
Avatar czaroownica87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 557
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez apolonja Pokaż wiadomość
Haha, faktycznie maruda, cholera jasna a chciałam być taka dobra chociaż wiedziałam, że z tymi pomysłami Ameryki nie odkryłam

No ja właśnie w takich chwilach, kiedy znajomi ponoć mają INNE PLANY po prostu wszystko zaczynam mieć gdzieś i robię różne rzeczy sama, typu: piekę ciasto

A co do książek to zależy jakie lubisz Kobiety zazwyczaj nie czytają takich jak ja, niestety ale ostatnio zaczęłam już chyba 3x czytać Lolitę Nabokova i w sumie mogłabym Ci polecić, jeżeli nie czytałaś. Możesz sobie w neciku zobaczyć o czym jest i podzielić się ze mną swoją opinią ogólnie lubię Nabokova.

Ach, no i przekichane z tą problematyczną cerą. Ja też mam problematyczną, z tym, że ja mam grubą skórę i mało co mi szkodzi, a jak nałożę makijaż to każdy się puka w czoło kiedy mówię ludziom, że mam pryszcze etc.

A może jakieś seriale masz ulubione? Ulubione zespoły, płyty?
no kurcze powiem Ci, że poszukałam sobie od razu o czym jest ta Lolita i myślę, że z chęcią przeczytam. Mam plan by po przeprowadzce i ogarnięciu się a nowym mieszkanku podjąć pewne kroki typu właśnie: wkręt w czytanie książek, częstsze wyjścia na rower czy może jakieś ćwiczenia w domu
Książka mnie zaciekawiła głównie przez to, że jest inna, intrygująca dlatego muszę ją przeczytać
Co do seriali to nasłuchałam się o New Girl, ale niestety nie mam Foxa szukalam w necie jakichś odcinków ale są tylko płatne
Ogólnie czekam na kolejny sezon Lekarzy i Przyjaciółek (choć ten serial ma wrócić dopiero w przyszłym roku na jesień). Owielbiałam Usta Usta - zdecydowanie mój faworyt szkoda że się skończył.

Co do muzyki to z kolei NIE ZNOSZĘ tych wszystkich hitów radiowych. Po prostu nie mogę ich słuchać, nie podobają mi się od samego początku. Uwielbiam polskie reggae słucham też vocal trance i ogólnie czasem jakiś pop czy dance też wpadnie w ucho.

A Wy może polecicie jakiś fajny serial dostępny online, lub muzyczkę?
__________________
happines depends upon ourselves
czaroownica87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 16:20   #3851
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez czaroownica87 Pokaż wiadomość
kurcze no to ciekawe faktycznie
a ile tak wizyta kosztuje? tak z czystej ciekawości ktoś Ci polecił tę wróżkę czy jak do niej trafiłaś?
Co łaska. Pojechaliśmy do niej kiedyś ze znajomymi,bo siostra koleżanki ją odwiedzała regularnie.
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 16:21   #3852
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Napisałam mu SMS,że jak ma ochotę to niech się jeszcze kiedyś odezwie
A jutro planuję powiedzieć do niego,czy pamięta jak miło spędziliśmy czas miesiąc temu,i jak całowaliśmy się na parkingu Muszę coś zrobić,tym bardziej,że widzę że znów podchodzi,rozmawia i chce kontaktu.Zmienić swoje zachowanie w pracy,też częściej z nim rozmawiać a nie lawirować wiecznie z kolegami z pracy a go nie zauważać.Oby nie było za pózno i dało się to jeszcze odkręcić.
Nie było mnie chwilę i nadrobiłam wątek szybko i pobieżnie, więc mogłam przegapić, że miał miejsce jakiś zwrot akcji. Wpadł do Ciebie z kwiatami? Zaprosił do rodziców, przedstawił przyjaciołom jako swoją dziewczynę?
Do tej pory nie widziałam żadnych starań z jego strony po tym pięknym weekendzie, tylko Twoje stałe i męczące narzucanie się oraz jego olewanie przeplatane nic nie znaczącym flirtem.
Może dla Ciebie to ideał, ale Ty jemu zwisasz i powiewasz, bo ma podobnych dziewczyn na pęczki.
Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
A najłatwiej to się żyje samemu..
Zupełnie się z tym nie zgadzam.
Cytat:
Napisane przez etoile9008 Pokaż wiadomość
Niestety mój tż nie zachował się "idealnie". Był małomówny a jak już coś powiedział to jakoś dziwnie, nie na temat itd...
Zaraz, zaraz... Masz wątpliwości czy być z nim, bo nie jest duszą towarzystwa i rodzicom się nie spodobał?
Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Zastanawiam się skąd Ci ludzie coś takiego wiedzą, byłam u niej 5lat temu i wszystko mi się do tej pory spełniło. Ciekawe,nie?
Bo jak przychodzi dziewczyna do wróżki, to nie chce zapytać o to, czy zostać dyrektorem finansowym czy główną księgową, tylko ma problem z facetem. Wróżka nie używa magii, tylko mózgu. Wie, co chcesz usłyszeć i za co jej z chęcią jeszcze kiedyś zapłacisz.

Chodź ze mną na piwo, a nie do wróżki
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2013-07-20 o 16:24
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 16:26   #3853
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

czaroownica87 Lolita mi się nie podobała, opowieść o starym gościu, który sypia z dziewczynką.Fu.
A seriale można oglądać za darmo wszędzie,ale zazwyczaj po angieslku bez napisów, jeśli ci to nie przeszkadza polecam tubeplus.me

a seriale? Awkward, New Girl, Pretty little liars, dexter, hannibal, 90210, teen wolf, grey's anatomy itd.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Malla nie, o nic ją nie pytałam,weszłam,przełożył am karty i opowiedziała mi o mojej przyszłej pracy, rodzinie, chorobach, wyjazdach, o tym co teraz się dzieje w moim życiu i o tym co było. I wierz mi, nawet używając mózgu nie da się pewnych rzeczy od tak zgadnąć. Niemożliwe to jest.

Spoko, zapewne i tak zostanę starą panną;p ale miło było usłyszeć coś pozytywnego;p tym bardziej,że już się kiedyś sprzwdziło. Spoko, najwyżej wrócę tu na wątek za kolejne 5lat i opowiem,czy teraz też się sprawdzi

Na piwo zawsze mogę iść;p jak tam wyjazd Ci się udał?
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.

Edytowane przez Tindomerel_
Czas edycji: 2013-07-20 o 16:28
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 16:28   #3854
apolonja
Raczkowanie
 
Avatar apolonja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 380
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez czaroownica87 Pokaż wiadomość
no kurcze powiem Ci, że poszukałam sobie od razu o czym jest ta Lolita i myślę, że z chęcią przeczytam. Mam plan by po przeprowadzce i ogarnięciu się a nowym mieszkanku podjąć pewne kroki typu właśnie: wkręt w czytanie książek, częstsze wyjścia na rower czy może jakieś ćwiczenia w domu
Książka mnie zaciekawiła głównie przez to, że jest inna, intrygująca dlatego muszę ją przeczytać
Co do seriali to nasłuchałam się o New Girl, ale niestety nie mam Foxa szukalam w necie jakichś odcinków ale są tylko płatne
Ogólnie czekam na kolejny sezon Lekarzy i Przyjaciółek (choć ten serial ma wrócić dopiero w przyszłym roku na jesień). Owielbiałam Usta Usta - zdecydowanie mój faworyt szkoda że się skończył.

Co do muzyki to z kolei NIE ZNOSZĘ tych wszystkich hitów radiowych. Po prostu nie mogę ich słuchać, nie podobają mi się od samego początku. Uwielbiam polskie reggae słucham też vocal trance i ogólnie czasem jakiś pop czy dance też wpadnie w ucho.

A Wy może polecicie jakiś fajny serial dostępny online, lub muzyczkę?

Lolita jest świetna. Uwielbiam tę książkę. Ale więcej nie mówię, bo chciałabym, żebyś sama oceniła, jak przeczytasz

A nie ściągasz może filów z uTorrenta?

Ja też nie znoszę hitów radiowych, powodują, że odechciewa mi się żyć chyba, że jestem pijana, to już mi wszystko jedno- mogę nawet tańczyć do piosenek Jacka Stachurskiego ("Chłosta" to mój faworyt )

Ja za to uwielbiam rockowe klimaty typu The Smiths, kocham Davida Bowie i jego najnowszą płytę. Ostatnio mam fazę na Slowdive, ich piosenki jakoś wzbudzają u mnie nostalgię. Ale co kto lubi oczywiście Ja właśnie za to reggae nie słucham, nie kręci mnie ta muzyka i nuży niemiłosiernie

Z seriali mogę polecić: 2 Broke Girls, Bing Bang Theory, Dynastię Tudorów (jak lubisz kostiumowe, epokowe- ja kocham), może Californication, Dextera, czasem lubię obejrzeć Różowe Lata 70. Rzecz gustu, co nie
__________________

Edytowane przez apolonja
Czas edycji: 2013-07-20 o 16:30
apolonja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 16:30   #3855
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Malla
Bo czasmi odnoszę wrażenie,ze o faceta to trzeba sie starać,narzucać itd.
Bo wtedy takie kobiety kogoś maja,a te trzymającej sie z boku zostają same :/
Niestety nie zaprosił,fakt olewa,a to ja narzucalam mu sie po 2 tygodniach milczenia i pisałam przez kilka dni.Ale od dwóch juz sie do niego nie odzywam.
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 16:31   #3856
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez apolonja Pokaż wiadomość
A nie ściągasz może filów z uTorrenta?
tak mi to komputer zawirusowało,że musiałam potem płacić niezłą kasę za odwirusowywanie i nowy system..
Cytat:
Napisane przez apolonja Pokaż wiadomość
mogę nawet tańczyć do piosenek Jacka Stachurskiego ("Chłosta" to mój faworyt )
ja polecam piosenkę Stachurskiego "Dosko"
Cytat:
Napisane przez apolonja Pokaż wiadomość
Bing Bang Theory, Dynastię Tudorów Californication,
jak mogłam o tm zapomnieć?
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 16:32   #3857
apolonja
Raczkowanie
 
Avatar apolonja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 380
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Malla
Bo czasmi odnoszę wrażenie,ze o faceta to trzeba sie starać,narzucać itd.
Bo wtedy takie kobiety kogoś maja,a te trzymającej sie z boku zostają same :/
Niestety nie zaprosił,fakt olewa,a to ja narzucalam mu sie po 2 tygodniach milczenia i pisałam przez kilka dni.Ale od dwóch juz sie do niego nie odzywam.

Chyba trzeba Cię wyprowadzić z błędu, mała. Nikt nie lubi ludzi, którzy się narzucają.

A już chyba faceci narzucających i upierdliwych bab nie znoszą

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
tak mi to komputer zawirusowało,że musiałam potem płacić niezłą kasę za odwirusowywanie i nowy system..
ja polecam piosenkę Stachurskiego "Dosko"

hahahaha, uwielbiam ją w ogólę uwielbiam całą tę płytę Stachurskiego, po prostu chłopak poznał moc LSD
__________________

Edytowane przez apolonja
Czas edycji: 2013-07-20 o 16:34
apolonja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 16:44   #3858
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Nabralam sie na jego sciemnianie,ze nigdy takiej dziewczyny jak ja nie spotkał,ze dawno tak fajnie sie nie bawił.Planował dla nas tyle wspólnych wekendow,chciał sie spotykać a teraz co ma inna
Bo juz nie dawno mówił,ze był u koleżanki i dobrze sie bawił.Wiadomo,ze w oczy sobie nie spogladali
Każdy jego gest w pracy odbieram jako zainteresowanie moja osoba,jak ja mam sie zachowywać z pracy sie nie zwolnie bo nie mogę.Jak przestać o nim myśleć to ja juz nie wiem,męczy mnie to.Wpakowalam sie w coś z czego nie da sie wyjść.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez apolonja Pokaż wiadomość
Chyba trzeba Cię wyprowadzić z błędu, mała. Nikt nie lubi ludzi, którzy się narzucają.

A już chyba faceci narzucających i upierdliwych bab nie znoszą

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------




hahahaha, uwielbiam ją w ogólę uwielbiam całą tę płytę Stachurskiego,
po prostu chłopak poznał moc LSD

Wiem dlatego juz do niego nie pisze,ani nie dzwonię,pokazalam po 2 tygodniach nie odzywania sie do niego,w taki właśnie sposób ze mi zależy na nim i nic juz wiecej nie robię.Będę mogła sobie popatrzeć ma niego z daleka,i myśleć ze nigdy nie będzie moj,on będzie miał inna wtedy mi przejdzie aż spotkam znów taka osobę ( gorzej jak nie spotkam )
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 17:01   #3859
czaroownica87
Wtajemniczenie
 
Avatar czaroownica87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 557
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez apolonja Pokaż wiadomość
Lolita jest świetna. Uwielbiam tę książkę. Ale więcej nie mówię, bo chciałabym, żebyś sama oceniła, jak przeczytasz

A nie ściągasz może filów z uTorrenta?

Ja też nie znoszę hitów radiowych, powodują, że odechciewa mi się żyć chyba, że jestem pijana, to już mi wszystko jedno- mogę nawet tańczyć do piosenek Jacka Stachurskiego ("Chłosta" to mój faworyt )

Ja za to uwielbiam rockowe klimaty typu The Smiths, kocham Davida Bowie i jego najnowszą płytę. Ostatnio mam fazę na Slowdive, ich piosenki jakoś wzbudzają u mnie nostalgię. Ale co kto lubi oczywiście Ja właśnie za to reggae nie słucham, nie kręci mnie ta muzyka i nuży niemiłosiernie

Z seriali mogę polecić: 2 Broke Girls, Bing Bang Theory, Dynastię Tudorów (jak lubisz kostiumowe, epokowe- ja kocham), może Californication, Dextera, czasem lubię obejrzeć Różowe Lata 70. Rzecz gustu, co nie
ściągnął mi się właśnie "Myśl jak facet" chyba zaraz pójdę obejrzeć
Różowe lata też lubię Kutcher mnie tam rozwala swoją głupotką

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nie było mnie chwilę i nadrobiłam wątek szybko i pobieżnie, więc mogłam przegapić, że miał miejsce jakiś zwrot akcji. Wpadł do Ciebie z kwiatami? Zaprosił do rodziców, przedstawił przyjaciołom jako swoją dziewczynę?
Do tej pory nie widziałam żadnych starań z jego strony po tym pięknym weekendzie, tylko Twoje stałe i męczące narzucanie się oraz jego olewanie przeplatane nic nie znaczącym flirtem.
Może dla Ciebie to ideał, ale Ty jemu zwisasz i powiewasz, bo ma podobnych dziewczyn na pęczki.
mam te same odczucia już od wielu postów Onnaa88
Zero szacunku dla samej siebie. Mam wrażenie, że płaszczysz się przed nim i czekasz aż PAN cię zauważy. Masakra. Zrozum, że chyba ma swój mózg prawda? jak będzie chciał, to zrobi odpowiednie kroki. Takim zachowaniem nic nie zdziałasz. Wychodzisz tylko na desperatkę. W ogóle to wydaje mi się, że panicznie szukasz "kogoś nowego do kochania" bo nie chcesz/nie potrafisz (a raczej tylko Ci sie tak wydaje) żyć sama. Uspokój się i pozwól sprawom na swój własny bieg.

Cytat:
Napisane przez apolonja Pokaż wiadomość
hahahaha, uwielbiam ją w ogólę uwielbiam całą tę płytę Stachurskiego, po prostu chłopak poznał moc LSD
hahaha teraz posłuchałam tego Dosko padłam, leżę i się pozbierać nie mogę
a to już słyszałyście? http://www.youtube.com/watch?v=DYg1f...kJlBnb2qAQ6liA
Cezik jest niemożliwy

a tak a propos reggae to:
http://www.youtube.com/watch?v=VnK970foMgU
(chciałabym kiedyś takiego dzieciaczka)

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

aaaa i jeszcze jedno mi się przypomniało
http://www.youtube.com/watch?v=GD3Y5NX-0fQ
uwielbiam
__________________
happines depends upon ourselves
czaroownica87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 17:31   #3860
joasia_ny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Hej dziewczeta,
Jestem tu swiezynka i chcialabym sie przywitac. Okolo 2 tygodnie temu napisalam pierwszego posta zakladajac nowy watek. Wtedy chcialam sie poradzic i uslyszec opinie kogos z boku. Wtedy jak to pisalam jeszcze bylismy razem. Dzis jestesmy juz raczej oddzielnie. Szczerze mowiac nie wiem co czuje... Dzis jest mi mega smutno... Pewnie dlatego ze zostalam sama w domu a moj byly-obecny pojechal ze znajomymi na mazury.
Po czesci, ze jestem sama jest to moja wina. Nie zaplanowalam nic wczesniej. Dzien wydaje mi sie mega dlugi... Obdzwonilam znajomych i dzis kazdy albo jest gdzies, albo ma inne plany, albo jest chory. Skonczylo sie tym, ze spedzam dzien sama. A chcialabym jednak miec kogos z kim moge pogadac i sie spotkac. To sprawia, ze jest mi smutno...
Od 11 zbieram sie zeby isc cos zalatwic, ale jakos nie moge sie zebrac. Ogladalam glupoty w TV i mysle jaki slaby weekend mnie czeka...
Wczoraj niby moj chlopak zapytal czy chce jechac z nim na weekend, ale po tym jak ostatnio mi wykrzyczal, ze zepsulam mu ostatni weekend to powiedzialam ze zostaje. On bardzo sie zirytowal i powiedzial ze juz mnie nie bedzie prosil i niegdzie zapraszal. Dzis rano jak wstalam to go nie bylo. Nie powiem, ze liczylam, ze zostanie, ale ta pustka w mieszkaniu sprawila, ze jest mi mega samotnie i smutno... Akurat w moim przypadku jeszcze nie nasapilo rozstanie. oboje sobie powiedzielismy,ze zwiazek nie moze byc na obecnych zasadach. Kazdy ma swoje racje... Ja wczesniej czulam sie winna, ze nie spelniam jego oczekiwan. Jednak juz kilka wizyt u psychologa sprawilo, ze zrozumialam ze daje soba manipulowac. Zaczynam rozumiec, ze na za duzo mu pozwalalam. Nasz zwiazek jest po prostu oparty na przemocy. Ja dawalam sie mu omotac i teraz jak sie buntuje to sprawia, ze on jest nerwowy. Wczoraj, tez wykrecil mi numer... Zadzwonil, zeby dowiedziec sie jaka podjelam decyzje. Po 40 minutach rozmowy przez telefon nakazal mi natychmiast wrocic do domu, zeby pogadac. Oczywiscie tego nie zrobilam, bo mialam swoje zajecia i plany. Powiedzialam, ze nie ma prawa tak ze mna rozmawiac i mi cos nakazywac. Uwzam, ze moze mnie poprosic, a ja jesli bede mogla to spelnie jego prosbe... To, ze znowu mi cos nakazal, to bylo nie w porzadku. Nie moze tak byc, ze on bedzie mi dyktowal co mam robic bez wzgledu na moje plany i zobowiazania. W domu niby pogadalismy, ale tak naprawde nic nie zalatwilismy. Ehhhhh... Wszystko to zbyt trudne...
Ide zalatwic cos co musze... Potem wybieram sie do kina sama...
joasia_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 17:41   #3861
Lilllu
Zadomowienie
 
Avatar Lilllu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez apolonja Pokaż wiadomość
dobrze, jakbyśmy się znały to bym Ci postawiła litr wódki
Haha Nawet nie wiecie (a może i wiecie) ile mi to dodało siły. Czasem trzeba zrobić coś wbrew swoim uczuciom, żeby poczuć prawdziwą radość. Sama bo sama, ale szczęśliwa, a przede wszystkim nie samotna

Cytat:
Napisane przez pewnaKa Pokaż wiadomość
mam podobnie.
a tchórz w przypadku mojego eksa,to chyba najlepsze określenie! uciekł,bo miałam problemy,teraz ja z nich wyszłam,poszłam dalej,a ten stoi w miejscu.... i cały czas chodzi mi fragment piosenki jednej po głowie,dosłownie wers
"wybaczysz?
nie wiem,czy wybacza się tchórzom"
http://www.youtube.com/watch?v=zJxdyvh8tgA <-- to ta piosenka, fajna mimo,że nie słucham dużo rapu
Mój eks bedzie tkwił między swoimi przygłupimi kolegami, a swoim sportem ukochanym. To są perspektywy!

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Malla
Bo czasmi odnoszę wrażenie,ze o faceta to trzeba sie starać,narzucać itd.
Bo wtedy takie kobiety kogoś maja,a te trzymającej sie z boku zostają same :/
Niestety nie zaprosił,fakt olewa,a to ja narzucalam mu sie po 2 tygodniach milczenia i pisałam przez kilka dni.Ale od dwóch juz sie do niego nie odzywam.
Nigdy nie narzucaj się facetowi. Wiem z własnego doświadczenia. On wtedy widzi, ze nie musi sie o Ciebie starać, że ma Cię podaną 'na tacy'. Wydaje mi się, że wtedy bez większych emocji o wiele łatwiej im się odwrócić, kopnąć dziewczynę w przysłowiową dupę i znaleźć sobie zamiennik..
Poza tym, to jest za☠☠☠iste uczucie jak widzisz, że komuś bardzo zależy
Lilllu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 18:17   #3862
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez Lilllu Pokaż wiadomość
Haha Nawet nie wiecie (a może i wiecie) ile mi to dodało siły. Czasem trzeba zrobić coś wbrew swoim uczuciom, żeby poczuć prawdziwą radość. Sama bo sama, ale szczęśliwa, a przede wszystkim nie samotna


Mój eks bedzie tkwił między swoimi przygłupimi kolegami, a swoim sportem ukochanym. To są perspektywy!

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------


Nigdy nie narzucaj się facetowi. Wiem z własnego doświadczenia. On wtedy widzi, ze nie musi sie o Ciebie starać, że ma Cię podaną 'na tacy'. Wydaje mi się, że wtedy bez większych emocji o wiele łatwiej im się odwrócić, kopnąć dziewczynę w przysłowiową dupę i znaleźć sobie zamiennik..
Poza tym, to jest za☠☠☠iste uczucie jak widzisz, że komuś bardzo zależy
a jak to zrobić bez narzucania się? co, jesli chcę tylko seksu, a udaję, że jestem oburzona i nie piszę, on też nie. a ja chce teraz
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 18:35   #3863
Lilllu
Zadomowienie
 
Avatar Lilllu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
a jak to zrobić bez narzucania się? co, jesli chcę tylko seksu, a udaję, że jestem oburzona i nie piszę, on też nie. a ja chce teraz
Takiej sytuacji moje SuperHiperGenialnaWywalon aWKosmos Teoria nie przewidziała
Lilllu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 18:46   #3864
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez Lilllu Pokaż wiadomość
Takiej sytuacji moje SuperHiperGenialnaWywalon aWKosmos Teoria nie przewidziała
widzisz udaję, że jestem zazdrosna i wkurzona, bo nie powiedział mi, że spędził te dni z E. (sama z nią imprezowałam bez niego, on o tym nie wiedział i nie wie, że obcujemy), więc nie moge mu napisać, że chcę go bzyknąć, mam przecie udawać, że mnie boli.
A on napisze dopiero jutro, gdy ona wyjedzie.
ale mam ubaw. w sumie to nawet nie chce mi się z nim skesu, po prostu uwielbiam go denerwować. ale i tak nie powiedział prawdy.
dobra, próbuję go sprowokować i nic
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 18:49   #3865
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
a ja chce teraz
No nie mów, że znowu P.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 18:49   #3866
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Dziewczyny, chyba właśnie kończy się mój 8 letni związek. Pierwsza milosc, plany, bylo nam razem dobrze.

ON nagle powiedzial, ze nie wie co czuje, ze nie wie czy chce ze mna byc, a z drugiej strony boi sie ze popelni najwiekszy blad swojego zycia zrywajac ze mna.

Jestem w rozsypce emocjonalnej, nie mam przyjaciol, na ktorych moge polegac.
Wlasnie skonczylam studia (mam 24 lata) i mam okres probny w "pracy moich marzen".

Nie wiem jak to bedzie. Nie wiem jak sie odnalezc i co ze soba robic. Wisze tak tydzien w zawieszeniu, nadal nie wiem co bedzie.
Poza tym jak jakims cudem stwierdzi, ze chce ze mna byc to nie wiem czy potrafie. Ciagle bym myslala czy za jakis czas nie wyskoczy z czyms podobnym.
Uprzedzajac- nie ma nikogo innego, znam go i jestesmy ze soba szczerzy.

Jestem w rozsypce, nie wiem jak zyc.
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 19:59   #3867
apolonja
Raczkowanie
 
Avatar apolonja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 380
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez czaroownica87 Pokaż wiadomość
a to już słyszałyście? http://www.youtube.com/watch?v=DYg1f...kJlBnb2qAQ6liA
Cezik jest niemożliwy

a tak a propos reggae to:
http://www.youtube.com/watch?v=VnK970foMgU
(chciałabym kiedyś takiego dzieciaczka)

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

aaaa i jeszcze jedno mi się przypomniało
http://www.youtube.com/watch?v=GD3Y5NX-0fQ
uwielbiam

Sobota wieczór a ja się zgubiłam na jutubie i to oglądam. Chyba pora jednak wyjść na piwo ze znajomymi
__________________
apolonja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 20:01   #3868
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Własne nie dawno napisał czy przyjade do niego nad jezioro,ale nie mam możliwości dojazdu teraz i nie pojadę.
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 20:02   #3869
mollyy
Rozeznanie
 
Avatar mollyy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 703
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez czaroownica87 Pokaż wiadomość
no kurcze powiem Ci, że poszukałam sobie od razu o czym jest ta Lolita i myślę, że z chęcią przeczytam. Mam plan by po przeprowadzce i ogarnięciu się a nowym mieszkanku podjąć pewne kroki typu właśnie: wkręt w czytanie książek, częstsze wyjścia na rower czy może jakieś ćwiczenia w domu
Książka mnie zaciekawiła głównie przez to, że jest inna, intrygująca dlatego muszę ją przeczytać
Co do seriali to nasłuchałam się o New Girl, ale niestety nie mam Foxa szukalam w necie jakichś odcinków ale są tylko płatne
Ogólnie czekam na kolejny sezon Lekarzy i Przyjaciółek (choć ten serial ma wrócić dopiero w przyszłym roku na jesień). Owielbiałam Usta Usta - zdecydowanie mój faworyt szkoda że się skończył.

Co do muzyki to z kolei NIE ZNOSZĘ tych wszystkich hitów radiowych. Po prostu nie mogę ich słuchać, nie podobają mi się od samego początku. Uwielbiam polskie reggae słucham też vocal trance i ogólnie czasem jakiś pop czy dance też wpadnie w ucho.

A Wy może polecicie jakiś fajny serial dostępny online, lub muzyczkę?
Za Twoją sugestią poszukałam New Girl w internecie. Zabawny ten serial, właśnie zaczynam piąty odcinek . Jeśli chcesz, mogę Ci wysłać link na pw do strony, na której oglądam za darmo, chociaż włącza się na początku masa irytujących reklam, to po odczekaniu kilkunastu sekund można śmiało oglądać, są tam dostępne 2 sezony .
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
mollyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 20:02   #3870
apolonja
Raczkowanie
 
Avatar apolonja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 380
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Własne nie dawno napisał czy przyjade do niego nad jezioro,ale nie mam możliwości dojazdu teraz i nie pojadę.

I dobrze.
__________________
apolonja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.