Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4 - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-02, 14:02   #3841
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Test Pozytywny :(

Cytat:
Napisane przez iskao Pokaż wiadomość
aha dodam ze robilam 2 testy jeden chyba troche za wczesnie bo jakis tydzien po stosunku i wyszedl negatywny ale drugi zrobilam dzien przed okresem ktory dostalam i sama nie wiem co sadzic o wyniku bo wyszla kreska i kropka.
Kreska i kropka? A co to za test? Bo szczerze mówiąc nie znam takich testów z kropkami
Wydaje mi się, że po prostu dostałaś okres, ale we wczesnej ciąży czasem też się zdarzają krwawienia, więc jedynie test z krwi może odpowiedzieć, czy jesteś w ciąży czy nie.
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 14:10   #3842
iskao
Raczkowanie
 
Avatar iskao
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Daleko w przestworzach
Wiadomości: 31
GG do iskao
Dot.: Test Pozytywny :(

Gdzie moge wykonac taki test?? jest platny czy mozna go zrobic w ramach NFZ??
__________________
Zajrzyj w siebie! W twoim wnętrzu jest źródło, które nigdy nie wyschnie, jeśli tylko potrafisz je odszukać.
iskao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 14:18   #3843
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez -agniesia- Pokaż wiadomość
Zdarza się, że w trakcie okresu widoczne są złuszczone fragmenty śluzówki macicy. Nawet jeśli poroniłaś to w tak wczesnej ciąży organizm sam w całości usuwa zarodek, także po okresie możesz się ewentualnie zgłosić do lekarza na usg, żeby skontrolował jamę macicy. Oczywiście jeżeli czułabyś się bardzo źle to nie zwlekaj z pójściem do lekarza.
Idę teraz do lekarza. Nie daję mi to spokoju ygląda to na prawdę dziwnie.. Nigdy mi się nie zdarzyło coś podobnego.. Brzuch mnie boli, głowa trochę i od rana mnie mdli Zobaczymy co lekarz powie.
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 14:20   #3844
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Test Pozytywny :(

Cytat:
Napisane przez iskao Pokaż wiadomość
Gdzie moge wykonac taki test?? jest platny czy mozna go zrobic w ramach NFZ??
Test wykonuje raczej większość laboratoriów, poszukaj jakiegoś w swoim mieście, na przykład przy szpitalu. Najszybciej zrobisz test płatny (ok.30-40pln), nie wiem jak to jest dokładnie z robieniem na NFZ, na pewno musiałabyś mieć skierowanie (nie wiem czy rodzinny albo ginekolog takie wydają).
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 14:24   #3845
iskao
Raczkowanie
 
Avatar iskao
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Daleko w przestworzach
Wiadomości: 31
GG do iskao
Dot.: Test Pozytywny :(

agniesia dzieki za odpowiedzi bardzo mi to pomoglo. buziolki
__________________
Zajrzyj w siebie! W twoim wnętrzu jest źródło, które nigdy nie wyschnie, jeśli tylko potrafisz je odszukać.
iskao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 14:35   #3846
laura palmer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

czesc dziewczyny. mam do Was pytanie: w niedziele,czyli w 10 dniu cyklu kochałam się z moim chłopakiem i pękla nam prezerwatywa. zorientowalismy sie jak juz lezelismy na łóżku chwile po,ale po wytrysku jeszcze on był jakis moment we mnie. od razu poszłam się umyć i zrobić siku. moje pytanie wiec brzmi czy prawdopodobne jest zajscie w ciażę? dodam ze mam ostatnie dwa cykle (ten i poprzedni) mialam niereguralne-tzn. wydłużone. tak wiec jajeczkowanie,czyli moment kiedy moze dojsc do zaplodnienia, powinno u mnie wystapic dopiero za okolo tydzien,czyli jest to malo prawdopodobne. chce jednak Was zapytac co o tym myslicie. zastanawiam sie nad postinorem,ale moze nie jest to zupelnie potrzebne?
laura palmer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 14:37   #3847
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez laura palmer Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny. mam do Was pytanie: w niedziele,czyli w 10 dniu cyklu kochałam się z moim chłopakiem i pękla nam prezerwatywa. zorientowalismy sie jak juz lezelismy na łóżku chwile po,ale po wytrysku jeszcze on był jakis moment we mnie. od razu poszłam się umyć i zrobić siku. moje pytanie wiec brzmi czy prawdopodobne jest zajscie w ciażę? dodam ze mam ostatnie dwa cykle (ten i poprzedni) mialam niereguralne-tzn. wydłużone. tak wiec jajeczkowanie,czyli moment kiedy moze dojsc do zaplodnienia, powinno u mnie wystapic dopiero za okolo tydzien,czyli jest to malo prawdopodobne. chce jednak Was zapytac co o tym myslicie. zastanawiam sie nad postinorem,ale moze nie jest to zupelnie potrzebne?
ja jako, że na razie do ciąży mi nie śpieszno- wybrałabym się po tabletkę po
ryzyko jest, a jeśli nie prowadzisz obserwacji śluzu i temperatury ciężko stwierdzić kiedy wystąpi owulacja- po samych długościach cyklu dokładnie tego nie określisz
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 14:38   #3848
laura palmer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

i jeszcze jedno - mija okolo pol roku kiedy odstawilam tabletki logest. bralam je rok, poprzedzony półroczna przerwa,a w wczesniej bralam okolo 2 lata. czy to ma jakis wplywa na moja plodnosc?
laura palmer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 15:03   #3849
laura palmer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

no wlasnie mi tez poki co nie spieszy sie do bobasa. nie bylo by tragedii,ale wolalabym byc bardziej na to przygotowana. pojde w takim razie do lekarza. boje sie jednak jego reakcji na prosbe o wypisanie recepty. rozni sa lekarze. nie mam mozliwosci pojsc do mojego stalego lekarza i teraz bede szla w ciemno. tzn. do takiego ktorego polceala moja kolezanka,ale ona nie zna go na tyle,zeby powiedziec jaka moze byc jego reakcja. w sumie to nic takiego,bo jest to legalny srodek, za granica sprzedawany bez recepty,ale u nas w Polsce chyba roznie wyglada sprawa z wypisaniem takiej recepty,prawda? macie jakies doswiadczenie w tym?
laura palmer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 15:10   #3850
Kwiatuszek1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Hej! Dziewczyny mam małe pytanie. Jestem po poronieniu przedwczesnym, tak bynajmniej stwierdził, lekarz. Dzisiaj jest 5 dzień po krwawieniu, ale dalej swedza mnie piersi i sutki. I troche urosły. Mam nabrzmiały brzuch, czesto sikam, i mam zgage takie ulewanie sie pokarmu.I nie wiem co mam o tym myśleć.
Kwiatuszek1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 15:30   #3851
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1234 Pokaż wiadomość
Hej! Dziewczyny mam małe pytanie. Jestem po poronieniu przedwczesnym, tak bynajmniej stwierdził, lekarz. Dzisiaj jest 5 dzień po krwawieniu, ale dalej swedza mnie piersi i sutki. I troche urosły. Mam nabrzmiały brzuch, czesto sikam, i mam zgage takie ulewanie sie pokarmu.I nie wiem co mam o tym myśleć.
Takie objawy mogą się utrzymywać jeszcze przez pewnien czas (nawet kilka tygodni) - to normalne.

Idź jeszcze na kontrolę po zakończeniu krwawienia powinnaś mieć zrobione usg, bo może trzeba będzie doczyścić macicę. Nie warto tego zaniedbywać.
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 15:37   #3852
Kwiatuszek1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Betty83-- Lekarz mi powiedzial ze to samo sie oczyscilo, bo poprostu jajeczko nie zdarzylo sie zagniezic w sciance macicy. Ale ja nadal miałam skryta nadzieje, że sie pomylił. Dlatego te moje podejżenia. Ale jestem zapisana na piatek do innego, bo jakoś do tego nie mam zaufania.
Kwiatuszek1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 16:33   #3853
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1234 Pokaż wiadomość
Betty83-- Lekarz mi powiedzial ze to samo sie oczyscilo, bo poprostu jajeczko nie zdarzylo sie zagniezic w sciance macicy. Ale ja nadal miałam skryta nadzieje, że sie pomylił. Dlatego te moje podejżenia. Ale jestem zapisana na piatek do innego, bo jakoś do tego nie mam zaufania.
No jak była bardzo wszesna ciąża to możliwe że samo się oczyściło.
Testu na razie nie rób, bo jeśli byłaś w ciąży, to pomimo poronienia może wyjść jeszcze pozytywny.
Idź do innego lekarza. Ale tylko na podstawie usg będzie mógł stwierdzić czy ciąża się zachowała. Chyba dopochwowe pownien Ci zrobić.

A poza tym to powodzenia życzę, jeśli starasz się o dziecko. Na pewno się uda.
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 18:46   #3854
gosiuunia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

W sobote 24.01 miałam wziąc tabletke po tygodniowej przerwie ale nie zrobiłam tego, ponieważ wystąpiły problemy z kupnem nowej paczki ;/ Także nie biore tabletek juz tydzień. Wczoraj tj w niedziele współżyłam z moim chłopakiem bez zabezpieczenia i nie zdąrzył wyciągnac na czas. Troche zostało u mnie w środku a troche już na zewnątrz ... I teraz moje pytanie: czy moge byc w ciąży? Bo slyszałam, że po odstawieniu tabletek tak szybko w ciąze zajsc nie mozna-czy to prawda?
gosiuunia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 18:52   #3855
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez gosiuunia7 Pokaż wiadomość
W sobote 24.01 miałam wziąc tabletke po tygodniowej przerwie ale nie zrobiłam tego, ponieważ wystąpiły problemy z kupnem nowej paczki ;/ Także nie biore tabletek juz tydzień. Wczoraj tj w niedziele współżyłam z moim chłopakiem bez zabezpieczenia i nie zdąrzył wyciągnac na czas. Troche zostało u mnie w środku a troche już na zewnątrz ... I teraz moje pytanie: czy moge byc w ciąży? Bo slyszałam, że po odstawieniu tabletek tak szybko w ciąze zajsc nie mozna-czy to prawda?
Nie, to nieprawda. Po odstawieniu hormonów płodność wraca od razu. W ciąży możesz być jak najbardziej. Ale to powinnaś wiedzieć.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 18:54   #3856
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez gosiuunia7 Pokaż wiadomość
W sobote 24.01 miałam wziąc tabletke po tygodniowej przerwie ale nie zrobiłam tego, ponieważ wystąpiły problemy z kupnem nowej paczki ;/ Także nie biore tabletek juz tydzień. Wczoraj tj w niedziele współżyłam z moim chłopakiem bez zabezpieczenia i nie zdąrzył wyciągnac na czas. Troche zostało u mnie w środku a troche już na zewnątrz ... I teraz moje pytanie: czy moge byc w ciąży? Bo slyszałam, że po odstawieniu tabletek tak szybko w ciąze zajsc nie mozna-czy to prawda?
i tym sie kierowałas? nie,to nie jest reguła. ja np słyyszałam że płodność może baardzo szybko wrócić po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych.

tak możesz być w ciąży, według mnie prawdopodobieństwo jest całkiem realne i ja bym sie pofatygowała po tabletke "po". a skoro stosunek był w niedziele (mniemam że wczoraj, tj. 1.02?) - to im szybciej tym lepiej, no chyba że planujecie bobaska.
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 19:00   #3857
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez gosiuunia7 Pokaż wiadomość
W sobote 24.01 miałam wziąc tabletke po tygodniowej przerwie ale nie zrobiłam tego, ponieważ wystąpiły problemy z kupnem nowej paczki ;/ Także nie biore tabletek juz tydzień. Wczoraj tj w niedziele współżyłam z moim chłopakiem bez zabezpieczenia i nie zdąrzył wyciągnac na czas. Troche zostało u mnie w środku a troche już na zewnątrz ... I teraz moje pytanie: czy moge byc w ciąży? Bo slyszałam, że po odstawieniu tabletek tak szybko w ciąze zajsc nie mozna-czy to prawda?
Nieprawda. Po roku brania Diane 35 zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu po odstawieniu. Nie ma żadnej reguły, poza tą, że rosną szanse na ciążę mnogą.
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 19:07   #3858
gosiuunia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Dzieki
Wiecie napisałam do Was bo już nie wiedziałam kogo słuchac. Jedni mówią, że płodnośc po odstawieniu wraca ze zdwojoną siła, inni zaś, że to niemożliwe, żeby w tak krótkim czasie ...
Po Waszych opiniach bede czekac teraz i myślec czy będzie dzidzia czy nie
anusiaa89 ja się niczym nie kierowałam. Po prostu troche nas poniosło, zapomnieliśmy sie... Zawsze wyciąga na czas a wczoraj nie zdąrzył... A jeżeli chodzi o tabletke "po" to nie, dziękuje. Nie uznaje jej Co ma byc to będzie, chociaż nie planujemy dzidzi.
gosiuunia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 19:10   #3859
gosiuunia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

No a teraz po przeczytaniu Waszych odpowiedzi i "dowodu" Betty83 uważam siebie za lekkomyślną ... Żeby takich rzeczy nie wiedziec! Normalnie wstyd

Edytowane przez gosiuunia7
Czas edycji: 2009-02-02 o 19:12
gosiuunia7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 19:33   #3860
Pysiowata
Raczkowanie
 
Avatar Pysiowata
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 147
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

z tymi tabletkami to może kiedyś i tak było że po odstawieniu nie zachodziło się w ciążę, kiedyś w tabletkach były wręcz końskie dawki hormonów więc zanim organizm doszedł "do siebie" to trochę trwało. Moja kuzynka biorąc tabletki przez 5 lat miała wręcz problem z zajściem, ale to było w czasach końskich dawek hormonów. teraz tabletki są wręcz delikatne, i dlatego regularność ich brania staje się kluczowa w ich skuteczności.
Znając siebie to ja już leciałabym do lekarza albo po test do apteki
I mi też dużo osób mówiło że w pierwszym cyklu po odstawieniu nie można zajść, ale ja wolę wierzyć w to co jest na ulotce a nie w plotce.
__________________
08.08.2009 godz.16.00
Pysiowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 19:43   #3861
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

czytalam ksiazke "Sztuka kochania" i tam było ze po tabletkach plodnosc moze gwaltownie wzrosnąć i od razu mozna zajsc w ciaze, sa tez duze zanse na ciaze mnoga
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 20:24   #3862
gosiuunia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Przeraża mnie tylko ta ciąża mnoga
gosiuunia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 20:39   #3863
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

tak naprawdę to znów jest kwestia indywidualna - jedne babki odrazu rodzą trojaczki, inne starają się latami i nic, mimo że wszystkie wyniki w normie.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 20:54   #3864
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
tak naprawdę to znów jest kwestia indywidualna - jedne babki odrazu rodzą trojaczki, inne starają się latami i nic, mimo że wszystkie wyniki w normie.
Już wolę byc w tej pierwszej grupie Mimo wszystko.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 21:49   #3865
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez gosiuunia7 Pokaż wiadomość
No a teraz po przeczytaniu Waszych odpowiedzi i "dowodu" Betty83 uważam siebie za lekkomyślną ... Żeby takich rzeczy nie wiedziec! Normalnie wstyd

pomyśl w trakcie, nie po fakcie
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 00:43   #3866
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Byłam u lekarza. Stwierdził, że to było spowodowane długim brakiem @ (macica się złuszczyła). Więc jestem spokojna A to, że @ spóźniła mi się ponad 2 tyg mogło być spowodowane moją chorobą i silnym antybiotykiem. Aha, i w ciąży oczywiście nie byłam Widać jak niektóre lekarki znają się na wynikach badań Trochę szkoda, bo już się do tego zaczynałam przyzwyczajać.. Heh.. Co ma być, to będzie
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 09:03   #3867
Joanna Okraszewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Dzięki za info kobietki
Jutro idę do gina i dam wam znać co i jak
Buziaki trzymajcie się
Pa
Joanna Okraszewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 09:17   #3868
gosiuunia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez anusiaa89 Pokaż wiadomość
pomyśl w trakcie, nie po fakcie

Troche Ci nie poszło.
Sprostowanie: Ja sie nie obawiam, że będe w ciąży, bo sobie poradze, więc takie dziwne, niewinne komentarze nie są na miejscu, anusiaa89 ...
gosiuunia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 09:51   #3869
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez gosiuunia7 Pokaż wiadomość
Troche Ci nie poszło.
Sprostowanie: Ja sie nie obawiam, że będe w ciąży, bo sobie poradze, więc takie dziwne, niewinne komentarze nie są na miejscu, anusiaa89 ...

sama pisałaś o lekkomyślności, no niestety trzeba pomyśleć zanim się coś zrobi, a myślenie że w ciążę nie tak łatwo sie zachodzi po odstawieniu tabletek jest mitem.
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 12:30   #3870
gosiuunia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Pisałam do Was z zapytaniem, a nie po to żebyś Ty anusiaa89 zaczęła mnie pouczac kiedy mam pomyślec
gosiuunia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.