Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-) - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-26, 22:17   #3841
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Edytcia no jedzonko bedzie super sadzac po menu
Ja sie przejehalam tylko raz i to cudemnie chcieli mnie dopuscic

Doridee słodkie fotki,Lulutek sliczny

No zapomialam,dzis bylam w szkole u Weroniki na Dniu Mamy i bylo fajnie i wzruszajaco jak co rokudostalam laurke od dzieciaczkow i kwiatkii mnostwo caluskow acha i czekoladki
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 22:17   #3842
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika to super, ze quad wszystkim przypadł do gustu Dziwne jakby było inaczej Poróbcie jakieś foteczki A komunią sie nie stresuj, będzie dobrze!!!
Napisz co planujecie w menu
Ale masz fajnie z tymi przedstawieniami i laurkami, ach Ale my też sie doczekamy

Edycia jaki w końcu wybraliście samochód?? Pamietam, ze myślałaś nad Volvo - jak dla mnie to bardzo bezpieczne samochody, tylko chyba troche drogie?? Ja sie nie orientuję
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 22:26   #3843
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee franco nawet nie zauwazylam, ze sie wcisnelas przede mnie
Zdjecia swietne, widac w koncu wiosne. Fajne ma Ala rajtuzki. Jakiej firmy?
Co do auta to my kupimy jakies ok. 10-letnie (kazdy kupuje na jakie go stac) A ceny to roznie - zalezy od modelu i od jego popularnosci. Nic nie pisze wiecej, z kupi cos mam nadzieje i wtedy dam znac. Mam nadzieje tylko, ze nie kupi vectry No ale co tam - sie zobaczy.
Pkaz kolczyki. Fajnie ze mama mysli o Tobie.

Monika ja tez chce laurke!!! Moze za rok Zosia bedzie w przedszkolu to sie doczekam
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 22:34   #3844
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Edycia kolczyki mam w uszach, fajne - w moim stylu Mama wybierała z moją 8-letnią siostrzenicą i podobno 10 minut stały i zastanawiały sie które mi wybrać Ale trafiły To pochwal sie samochodzikiem jak TŻ wróci (foteczki mile widziane najlepiej z małą śliczna modeleczką )
Rajstopki dostałam od koleżanki która pracuje w Anglii. Sprząta u kilku babek i jedna z nich obdarowała ją wielgachna reklamówką świetnych ciuszków po jej córeczce dla dziewczynki w wieku 2-3 latka. Sama nie ma dzieci więc oddała mi Niektóre ciuszki jak nowe a jakie śliczne
Poszłam sprawdzić jaka firma tych rajstopek ale ni ma metki
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 22:34   #3845
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee wyprawiamy na 32 osoby na obiad ma być:
-potrawka czyli wiecie-ryż+słodko-kwasny sos+gotowany kurczak
-zrazy
-devolail'e
-kurczak pieczony
-rolada z karkówki ze sliwkami
-schabowy z ananasem i serem

Ciasta:
-3bit
-snikers
-capucino
-cytrynka
-migdalowiec
-sernik z brzoskwiniami
-sernik krolewski
(niektore beda po kilka blach,te najbardziej chodliwetj.snikers i 3bit)

Torty:
-kasetowy
-bakaliowy
-wegerski
-bezowy(pyyyyycha)
-Kielich bedzie o smaku smietankowo-czekoladowym
-a ksiązka o smaku pistacjowym

A na kolacje;
-ryby po japonsku
-ryby po grecku
-ryby w galarecie
-ryby wedzone
-ryby smazone na cieplo
-leczo
-bigosik
-taka potrawa z pieczarek my na to potocznie mowimy "raczki'
-3 gatunki sałatek(warzywna,gyros i ryzowa na slodko)
wsio
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 22:38   #3846
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika O matko Toż Wy imprezę jak na wesele wyprawiacie A jakie pyszności No ale teraz sie nie dziwię, ze sie stresujesz Sama też coś przygotowujesz czy wszystko kucharki??
Nie, no naprawdę, my na wesele nie mieliśmy tylu gości i takiego wypasu
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 22:48   #3847
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee jak tylko bedzie sie czym chwalic to pokaze Auta mozesz sobie poszukac na www.mobile.de albo www.autoscout24.de - niemieckie serwisy samochodowe.
Co do komunii u Moniki o ja ostatnio mowie tz-towi, co to bedzie, jak Zosia bedzie miec komunie? Bo liczac tylko nasze rodzenstw i naszych rodzicow to "tylko" 22 osoby, a gdzie ich dzieci, ktorych teraz lacznie jest 10 A co dopiero za 7lat

Monika jedzenia to macie niezle duzo, tzn. rodzajow. Mi sie chce cos slodkiego!!!
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 23:16   #3848
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Patrze jeszcze za autami i znalazlam takie z ktorym tz moglby wrocic http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...=1&tabNumber=2
Ciekawe czy sie doprasna do niego. Fajna cena, super auto!
Nie do konca jarze co tam pisze, ale pisze ze 6-biegowy i ze zadbany, z welurem w srodku, jest klima - moj glowny priorytet
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 23:21   #3849
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Edycia autko fajne, duży, porządny i wygląda na zadbany Klimatyzacja ważna sprawa chociaż podobno niezbyt zdrowa.. Kiedy TŻ wraca?
Kurcze kupiłam sobie dzis krem do depilacji, nie było mojego więc wzięłam jakiś z Sorai i dupa, włosy jak były tak zostały Potraktowałam je golarką
Idę spać - dobranoc
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 23:33   #3850
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee ja tam wole miec klime, niz sie piecw aucie, albo narazac Zosie na przeciagi w tyle. A tak to tylko lekko mozna podkrecic i jest ok.

Ja sobie ostatnio kupilam ten krem z veet http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19894 i jestem zadowolona. Chociaz przyznam, ze nie lubie zapachow, ktore powstaja przy goleniu sie tymi kremami. No...yyy... chyba, ze to tylko u mnie tak jest
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 01:19   #3851
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Wyobraźcie sobie, że zapomnieliśmy 1. naładować akumulatorów, a 2. zabrać aparatu. Ale TŻ miał telefon więc zapodam Wam Smoka Wawelskiego, hehe

Iwona - spóźnione, ale szczere najserdeczniejsze życzenia imieninowe

Ja też nie obchodzę imienin Mam tego samego dnia, co urodziny i skupiam się bardziej na nich.

Edytcia - autko fajne. Moi teściowie mają takie. Ja też polecam klimatyzację Jeszcze ani razu się od niej nie rozchorowałam Latem niezastąpiona.

A jeśli już jesteśmy przy temacie zdrowia, to powiem Wam, że od środy łykam na noc Bromergon (taki środek na zbicie prolaktyny), który dostałam od endokrynologa, a który ma mi pomóc w tych moich problemach cyklowych. Większego syfu nie stosowałam. Codziennie budzę się z bólem głowy, już mam tego dosyć. Podobno organizm musi się przyzwyczaić do leku, ale jest masakra. Lekarz mi powiedział, że ten lek powinnam brać na noc, bo on ma podobne działanie do setki wódki Ale z tych moich doświadczeń wynika, że to bardziej się czuje jakby się miało kaca poalkoholowego, a nie jakby się było na rauszu.

Monika Weselicho będzie że ho ho Gdzie to organizujecie? W remizie? Będą tańce? Menu super, ale tyyyyyle tego, że pewnie będziesz zamrażary wypychać a co się nie da zamrozić to będziesz rozdawać
Fajnie, że ten quad daje tyle radości My mamy z tym inny problem. Sąsiedzi nam pod oknami do niedawna całymi popołudniami i wieczorami jeździli i był jeden wielki huk. Narazie zostali upomnieni i jest spokój, ale zobaczymy na jak długo No ale takich sąsiadów jest więcej, tylko rzadziej jeżdżą. U tych drugich to jeżdżą dzieci i podejrzewam, że one mają embargo na korzystanie z quadów w ciągu tygodnia a mogą tylko w weekendy. A że w weekendy rzadko jesteśmy w domu to mniej nam huczą do uszu

Śnieżynka, fajnie, że aparat sprawny. Dawno nie było tu zdjęć Oliwki oj dawno. No i brzuszek trzeba pokazać
Ja nie znam się na tych sprawach pracowniczych, ale myślę, że masz niezły plan. Myślę, że trzeba by było resztę ciąży spędzić na L4, a potem na macierzyński i po nim wychowawczy. Chyba najkorzystniejsze dla Ciebie

Doridee, to pierwsze zdjęcie Alusi to u niej w pokoju?? Bradzo ładna podłoga. Też zwróciłam uwagę na rajstopki na tym zdjęciu. Ładne. Alcia superowa. Widzę, że potrafi się już sama zabawić przy stoliczku. Rysuje pewnie obrazy dla mamy i taty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie141.jpg (223,2 KB, 13 załadowań)
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 07:57   #3852
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Czesc.

ale jestem niewyspana Poszlam spac po 1szej, a o 5tej Zofia juz gonila i mamusiu si... mamusiu piciu... itd. Wiec wstawalam i legalam z nadzieja jeszcze na chwile spokoju, niestety Zosia nie dawala sie

Czekam na jakies wiesci od tz-ta, ale narazie za wczas na to
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 09:10   #3853
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Gosiu bingo, zdjęcie u Aluśki Podłoga też wizualnie bardzo nam sie podoba Ale jakość Babka od której Andrzej kupił to drewno zrobiła nas w balona, nie uprzedziła ze to wierzchnie warstwy drzewa a co za tym idzie jest miekkie Mieszkamy niespełna miesiąc a już jest koszmarnie porysowana Nie widać tego na pierwszy rzut oka ale my widzimy i jesteśmy wkurzeni że za takie ciężkie pieniądze mamy taki bubel

No ale nic to - człowiek uczy sie na błędach.

My dziś pospaliśmy do 9.15
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 11:44   #3854
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee Ty wez nie draznij niewyspanych


Ale u nas prazy slonce, polezalam na chwile na lezaku i juz sie zmylam, chcialabym tylko sie nie swiecic z bladosci
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 13:18   #3855
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee swietne zdjecia Alutki, podobaja mi sie te krzeselka i stolik z IKEA,prawda ?? Mysmy tez pospaly dzisiaj do 9:20

Edytcia a Ty prawo jazdy masz ?? Fajnie, bedziesz nowa furka smigac

Gosia ladne foto Tak wogole to slicznota z Ciebie niesamowita widzialam fotki na NK.

Monka ile Cie kosztuje jeden bilet do PL i spowrotem ???

Monika u Ciebie komunia sie szykuje czy wesele ??



W pracy odeszla moja szefowa 2 tyg. temu i przyszla nowa na jej miejsce i mysli, ze wszystkie rozumy pozjadala Jutro chyba smigam do lekarza, musze sie z TZetem dzisiaj naradzic co i jak robimy dalej



Ps. Zapomnialam o najwazniejszym: Polka juz do mnie nie przychodzi Ostatnio mnie wkurzyla na ogrodzie, bo miala pretensje o to co i jak ja robie. A dlaczego te kwiatki tu posadzilas, a dlaczego te kamyku tu dalas itd... Powiedzialam jej, ze moj ogrodek i moja sprawa i bede robic w nim jak mi sie zywnie podoba sie wkurzyla i powiedziala Czesc i poszla Mysli, ze chyba tesknie za nia
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 14:49   #3856
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Witka

Monika no imprezka bedzie jak sie patrzy Super ze quad sie podoba -zazdroszcze hehe bo tez uwielbiam takie zabaweczki.Musze kuzynke odwiedzic i pobujac takim quadem . Komunia na bank sie uda i bedzie milo

Edycia a mi sie stronka nie otworzyla z ta furka Klime to tez lubie ale z glowa tak jak mowisz bo jest nie zdrowa

Doridee juz moglas pokojik pokazac hehe Aluska jak zwykle wymiata Slicznie ubrana te spodniczki bluzeczki rajstupki powalaja haha Tez dzidkowi musze zakupic taki kapelusik ale trafic na fajny nie moge Czapeczke z daszkiem chcialam mu kupic ale mu orbitki odstaja i smiesznie wyglada .

Gosia to ty na fotce? ze cie smok nie zszamal Wspolczuje tych klopotow z cyklem ale moze akurat te tapsy pomoga tylko szkoda ze tak sie meczysz bo czlowiek jak z bolem glowy juz wstajre to przekichany dzien A ze czujesz sie jak na kacu to juz totalnie poraszka bo wiemu jakie to uczucie

Sniezynka bilety kupuje w granicach tys zloty , czasem mniej i wyniesie mnie to 800 zloty albo ponad tysiac To zalezy Latam tanimi liniami zeby nie bulic majatku
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 15:34   #3857
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Dziekuję w imieniu Aluśki za miłe słowa pod jej adresem

Monka ale Ty sie wykosztujesz na to latanie No ale jakoś trzeba sie przemęczyć i będziesz miała z głowy Pokoik pokażę pokażę ale jak go do końca zrobimy Musimy jeszcze szafkę powiesić, lampki, obrazki, jedną zasłonkę
Ten kapelusik jest z Cherokee, mają duży wybór różnych kapelusików. Tylko ja akurat musiałam Aluśce troczki doszyć bo wszystko zdejmuje z łepetynki

Gosia współczuję tego "kaca" po lekach Długo jeszcze będziesz je brała??

Śnieżynko nie daj sie w tej pracy Mebelki z Ikei rzecz jasna, u Aluty jest wszystko z Ikei

Edycia a Ty nie drażnij mnie z pogodą, u nas ponuro i chłodno
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 16:00   #3858
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka mam prawo jazdy juz 9 lat
Super ze polka dala Ci spokoj

monka stronka sie nie otwiera juz, bo auto sie sprzedalo momentalnie, zreszta nie dziwie sie.

Doridee nno u nas naprawde to dzis upal, taki, ze Zosia w koszulce i majtkach gonila Teraz dopiero robi sie fajnie.
Zosia tez ma kapelusik z cherokee - zreszta juz chyba to pisalam.



parapet pozdrawiam, bo znow po przerwie Cie tu widuje. Moze sie odezwiesz??
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 16:01   #3859
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

U nas taki skwar ze jakbym miala jajka to by mi sie na twardo zagotowaly Ale juz w domu siedze to chlodno i nie ma opcji zebym sie ruszyla

Bylam dzis w Opolu i mam paszport ale odrazu tz-twoi napisałam smsa ze nie jade do turcji bo mialam taki glupi sen ze mi sie odechcialo tam jechac Pojechalismy z tz-tem potem on nontoper bujal z bratem ojcem wukami gdzies a ja sama siedziałam w hotelu domu jakos tak I taka wkurzona bylam I nagle motyw ja stoje a tz mnie nie widzial i nagle krzyczy do jakiejs polki czy ma browary i kielbache bo robia grilla Ale zła bylam ze jakas dziolche wolal bajerowała a ja w obcym kraju sama z dzieckiem gdzies siedze pojechany sen na maxa takze nie wiem nie wiem czy pojade haha

Doridee moj maly tez czasem sciaga czapki ale nie zawsze w sumie malo w tym roku chodzil no jak bylam w pl to na bank w angli nie zakladam mu w ziemi bo czasem nie trzeba Teraz kapelusik bym mu kupila Bylam w 5 10 15 ale kiszka taka ze wyszlam z tamtad tak szybko jak weszlam
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 17:54   #3860
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doride Aluncia slodziutka,a modelka jak mamuska sliczna dziewczynka
Iwona wszystkiego najnaj dla Marysi,duzo zdrowka,szczescia w zyciu i milosci-sorki ze spoznione ale jakos nie mam czasu ostatnio siedziec na necie!

Monkano wreszcie i nareszcie doczekalam sie zdiec i udalo mi sie nawet je powiekszycKartal normalnie boski taki sliczny meniu a ty go tyle nam chowalasBeda beda dziewczyny mniec o co sie bic

Sniezynka polke splowilas?dobrze bedziesz mniec teraz luz!!!!!
Monika no widze ze imprezka bedzie smacznaprzestan tu pisac bo jeszcze wsiade i przyjade to ciebie swadko!!!!!
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 18:27   #3861
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Marysiu - WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ
NAJWIEKSZEGO USMIECHU
NAJKOLOROWSZEGO ŻYCIA
WIELKICH NAJPYSZNIEJSZYCH TORTÓW
I CZEGO SOBIE JESZCZE NAJ WYMARZYSZ
tego Ci życzą Izunia z ciocią Magdą
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:25   #3862
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

A wlasnie Sniezynka nie wiem czy pisałam ale bardzo dobrze powiedzialas tej Polce co za tupet ma klietka Nie lubie takich osob i splawiam je krociutko bardzo dobrze jej powiedziałas Kobiet w ciazy sie nie drazni sa niebezpieczne hehe

Czytajcie dzieciaczkom bajki na dobranoc? Ja ostatnio sie wkrecilam i czytam ostro Kupilam basnie roznego rodzaju w jednej ksiazce i czytam jedna za druga Dzidek pada w polowie albo na drugiej Bez piskow bez placzu.

IWona i zdziurawilam z toba wszystkiego naj z okazji imienin

Amelka a no dzieki dzieki maly slodko wyglada ale normalnie adhd i nic wiecej Ostatnio bylam w sadzie to mi ochroniaze mowia a nabiega sie pani nabiega

Wasze dzieci tez tak? moj jak opentany , czasem wysiadam .I tylko pyta a cio to a to a cio tio Dzis z opola wracam babka z synkiem jedzie mial ok 4 , 5 lat i maly tak samo Mamo a czemu tu jest narysowany autobus , mamo a czemu to , mamo a czemu to No notpoer , babka to tylko sie smiala i mu nawija ze to to to a tamto to to haha taki wiek chyba .
zaraz bedzie 39 i pol
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 21:47   #3863
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Edytcia macie juz to auto ?? Wrocil TZet czy jeszcze nie ?? Ale bedziecie opijac, co ??

Djamelka musisz wziac przyklad ze mnie, bo Ty tez masz tam jakas Poleczke Co nowego u Ciebie ?? Malo cos ostatnio piszesz.

Monka strasznie duzo kasy Cie to kosztuje ale tak jak Doridee pisala, szybko skonczysz i bedzie po klopocie Tez musze paszport wyrobic nowy, bo mam jeszcze na stare nazwisko

Doridee nie masz pojecia, jak ciekawa jestem jak wyglada pokoj Alutki

Jutro ide do lekarza na 9:00 zobaczymy czy da mi zwolnienie przydaloby sie na poczatek 2 tyg Musze jakis kit mu pocisnac to moze pomoze

EDIT: Monka, ja nie czytam niestety Olivii do spania, bo jak ma wlaczone swiatlo to swiruje. Ona do tej pory spi z radiem, dzisiaj pradu nie bylo wieczorem i nie spala dopoki nie wlaczyli ( nie mam na baterie ) Bardzo bym jej chciala czytal, ale poki co nie da rady...

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2008-05-27 o 22:04 Powód: zeby niepotrzebnie nie denerwowac kolezanki...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 21:58   #3864
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka jeszcze nie kupil nic. Tylko jakos nie jarze co w tym tak powalajaco smiesznego



Zosia dzis zaszalala na wieczor i zrobila kupe na dywan. Gniotla ja i w koncu nie zdazyla do nocnika doleciec, tylko mnie wola, mamo smierdzi i pokazuje palcem. No i chodzi ciagle i mowi bedzie tatus, przyjedzie tatus i jeszcze mowi jedziemy do kakowa do sonika bo jej mowilam kiedys ze pojedziemy do zoo
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 22:02   #3865
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Edytcia dla mnie smieszne bylo to, ze sobie odrazu Ciebie wyobrazilam jak opijasz woz. Nie mialam na mysli nic obrazliwego czy cos podobnego...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 22:11   #3866
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Edytcia dla mnie smieszne bylo to, ze sobie odrazu Ciebie wyobrazilam jak opijasz woz.

A to ciekawe

Ja raczej z tych co wola nie zapeszac, zeby sie nic nie zaczelo psuc.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 22:13   #3867
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Edytcia o co Ci chodzi ??? Przeciez nie mialam na celu Cie obrazic albo cos podobnego... Nie rozumiem dlaczego jestes taka zdziwiona ??!! Nic zlego ( chyba ) nie napisalam ?????
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 22:19   #3868
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka eno przeciez nic, tylko zapytalam, bo mam jarzenia spowolnione teraz. Nie obmyslajmy co ktos inny mysli
I prosze nie krzyczec A czemu edytowalas ikonki?
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 22:25   #3869
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Edytcia juz wyjasniam. Ostatnio humor mi nie dopisywal, dzisiaj jest inaczej Wszystko mnie cieszy, smiac mi sie chce ze wszystkiego itd... Piszac tego wczesniejszego posta wklejajac te 2 emoty ( ) nie nabijalam sie z Ciebie ani nic podobnego, nie wiem dlaczego Cie tak zdziwil ten post.

Lepiej, jak przestane uzywac emotek i bedzie spokoj. I bron Boze nie krzycze, daleko mi do tego

Jesli Cie urazilam to : PRZEPRASZAM
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 22:32   #3870
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka babo a Ty przeczytalaś tego posta ode mnie
Cytat:
Sniezynka eno przeciez nic, tylko zapytalam, bo mam jarzenia spowolnione teraz. Nie obmyslajmy co ktos inny mysli
Nie czuje sie odbrazona, bo nie ma czym, tylko czuje ze malo jarze
A! No i uzywaj emotek, od tego sa. No i koniec tematu.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.