Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-26, 19:24   #3841
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Zamknęli mi GC przed nosem i nie kupiłam podkładu Za to wzięłam kolejne pół litra balsamu Eveline, tym razem niebieskiego- intensywnie nawilżającego, peelingi Joaśki gruszkowy i żurawinowy plus 3 lakiery Bell Fashion Colour.
Musiałam się jakoś pocieszyć po wyjeździe Tż.
Zakupy w pełni usprawiedliwione Napisz jak się sprawuje ten niebieski balsam Eveline (tak tylko z ciekawości pytam).

A mi udało się właśnie zdepotować cienie pojedyncze MAC-a do paletki, godzinę się z tym męczyłam, wyższa szkoła jazdy (i dwa cienie lekko ukruszone)
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 19:39   #3842
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Dawno nie zaglądałam na wątek ze zbiorami pielęgnacyjnymi i wiedziałam co robię
Wystarczyło, że przejrzałam kilka ostatnich stron i już mam kilka rzeczy upatrzonych
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 20:39   #3843
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja robiłam to samo, co Aante. Ale zajrzałam wieczorem na chwilę i też się dziwiłam, ze takie tu pustki.
Ja się imieninowałam u wujka, a potem wpadłam tu na chwilę, ale nie miałam nawet siły pisać, bo mnie pęcherz wczoraj rozbolał Całe szczęście przez noc ból ustał i już jest ok, ale się boję, żeby nie było powtórki z rozrywki kiedyś, chociaż w sumie pierwszy raz tak mnie wzięło.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Potwierdzam, najlepszy nałóg Ja mam chyba 20 lakierów i ciągle brak jakiegoś odcienia. Najlepsze jest to, że mam ochotę na nową czerwień, a już brak mi pomysłów, jakiej nie mam Chyba pójdę do sklepu z tymi co mam i sobie wybiorę nowy odcień
To ja mam inny problem, wiem jaką czerwień chcę, a nie mogę takiej trafić. Znaczy mogłabym zamówić ją sobie w Oriflame, bo tam jest ten odcień, ale nie chcę, żeby kolejna buteleczka mi zgęstniała w połowie zawartości. I tym sposobem mam 2 czerwienie i żadna to nie jest ta moja jedyna. Chociaż obie też mi się podobają

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A ja nigdy nie lubiłam lakierów Inglota. Chociaz ostatni miałam chyba z 5 lat temu i teraz się zastanawiam, czy się nie przejść tam i nie przypomnieć sobie czy są faktycznie takie fatalne jak je pamiętam.
Oj, szkoda kasy i nerwów na te ich lakiery. Nie przypominaj sobie, bo nie ma po co. Ja tak zrobiłam i pożałowałam. Lepiej skuś się na OPI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja mam dokładnie 20. Też miałam ostatnio potrzebę posiadania nowej czerwieni, ale żadna mi się nie podobała, aż wypatrzyłam czerwień Sherry od Eveline. Taka śliczna i klasyczna.
Ja mam pewnie 30-40, ale używam tych 10 OPI i góra 5 z pozostałych. Reszta sobie tylko leżakuje

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Co do lakierów jeszcze - wydaje mi się, że chyba jakaś nowa mania zapanowała wśród NK Ale ja znając siebie pewnie długo malowaniu paznokci nie będę wierna. To taki tymczasowy zryw: nakupuję lakierów, będę malować pazury a potem nagle mi się odechce i pewnie połowa lakierów zdąży zglucieć nim znów się za nie zabiorę.
U mnie to żadna tam nowa mania, bo pierwszy OPI kupiłam chyba rok temu na targach jesiennych w Krk i od tego czasu moja kolekcja się powiększa. W końcu chce mi się malować paznokcie, bo wiem, że i pójdzie mi to jak z płatka i wyrwają dłużej niż 2 dni. Ale fakt, w międzyczasie miałam przerwę, w zasadzie to lenia i dłuższy czas nie malowałam paznokci. Ale to było daaaawno...

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
t
mysle, ze takich dat raczej sie nie zapomina
ja nie lubie, wrecz nie cierpie zoltego zlota. strasznie odpustowe mi sie wydaje ostatnio rodzcie dali swoje obraczki do przerobienia, ojcowa trzeba tez bylo poszerzyc niznacznie i teraz maja jak nowki, takie blyszczace i widoczne z daleka, to jednak nie moja bajka
Myślę, że odnośnie dat, to bywają i takie przypadki, co nawet TAKIE daty zapominają. Niestety...
A do żółtego złota mam podobny stosunek i przez x lat swojego życia nie wyobrażałam sobie złotej obrączki, chciałam właśnie z białego złota. Od jakiegoś czasu jednak stwierdzam, że do mojego typu urody srebro w ogóle nie pasuje, a białe złoto przecież praktycznie tak właśnie wygląda, więc z dwojga złego jednak wolę złoto. Byle nie to chamsko żółte, jakie właśnie nasi rodzice noszą.

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Mój podkład zrobił mi psikusa. Myślałam, że starczy mi jeszcze co najmniej na miesiąc, a tu nic już nie ma Mało wydajny był, mam go od stycznia i używam 2-3 razy w tygodniu. Jest weekend -20% w GC chyba to skoczę i obejrzę Burżujka, jak TŻ odprowadzę na autobus.
A ja jestem w ciężkim szoku, bo kończy mi się korektor Klinikowy AAE i muszę sobie na gwałt nowy kupić. Ale w sumie miał prawo, jak właśnie przeliczyłam w maju stuknie mu 1,5roku Przy takiej wydajności to w sumie śmiem twierdzić, że on tani jest, wychodzi jakieś +/- 4zł miesięcznie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja tylko sobie policzę kiedy mam w miarę wolny dzień i zrobię ciacho rabarbarkowe, ależ się nie mogę doczekać
Podeślij mi kawałek

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Hmm, jak rzadka szczotka to nei dobrze... Ale w opisie podają ze ona ma różnej długości włókna więc może tych najdłuższych jest mniej? Nie wiem, mnie ten tusz powinien w ogóle nie służyć dlatego tak mnie ciekawi z przekory- ja nienawidzę tylko wydłużających
No może i ma różne te włosiska, ale szczególnie mu się nie przyglądałam, bo w sumie też nienawidzę wydłużających tuszy

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
NA oczach mam: smoke matowym czarnym inglotem, potem granat RE, potem sypki Gosh Blue Whale i w wewnętrznych kącikach sama kredka manhattan niebieska. A na dolnej powiece kredka Gosha Violet Queen rozjasniona wewnątrz liliowo różowym sypkim Vollare A błyszczyk to ten stary Maybelline (czy my ich przeyadkiem nie kupowałyśmy razem gdzieś u początku naszej znajomości ) Strawberry Carrats z serii Diamond cośtam chyba (już się zamazało )
Dzięki za szczegółowy opis.
Ten błyszczyk faktycznie mam, a raczej miałam, bo zaliczył kosz z powodu przedatowania A razem kupowałyśmy Twój, ja swój zgapiłam od Dagmary, która to go zachwalała na jednym z pierwszych, o ile nie pierwszym, spotkań krakowskich Wizażanek. Ale kurka, myślałam, że on chłodniejszy był, a na tych fotach tak ciepło wyszedł

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja złota też nie trawię, przynajmniej tego żółtego. Srebro znów mi się wydaje takie zwykłe- jak biżuteria na codzień. Marzy mi się platynka tylko ceny pewnie nei do przejścia
Fakt, platynka byłaby the best.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
a moja teoria jest taka- po to się chowa do lodówki żeby wolniej parował, więc jak się potem ogrzeje to to będzie przez chwilę intensywniej parowało. I ten bilans wyjdzie "na zero" czyli bez sensu. Znaczy nigdy nie trzymałam lakierów w lodówce ale jeśli miałabym tak robić to włąśnie malowałabym na zimno
Ja kiedyś trzymałam lakiery w lodówce, potem przeniosłam do kartonowego pudełka z szufladkami z Ikea i szczerze mówiąc nie widzę różnicy Także też już lodówki lakierami nie zajmuję.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ech, ja jak zwykle miałam zakręcony weekend, jak pomyślę ile rzeczy się wydarzyło to mi odchodzi ochota na pisanie w każdym razie było rewelacyjnie, tylko nauka leży i kwiczy
Zazdroszczę tego zakręcenia. U mnie każdy kolejny dzień podobny do poprzedniego, z weekendami tak samo. Dobrze, że teraz chociaż na jeden dzień wybywamy, zawsze to jakaś odskocznia.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dawno nie zaglądałam na wątek ze zbiorami pielęgnacyjnymi i wiedziałam co robię
Wystarczyło, że przejrzałam kilka ostatnich stron i już mam kilka rzeczy upatrzonych
Dlatego ja już nie zaglądam ani na jedne zbiory ani na drugie. To zbyt niebiezpieczne. Wystarczy, że dziś w pracy dowiedziałam się, że na Tesco są niezłe przeceny i wróciłam bogatsza o 3 kremy do rąk ani-ageing, krem do stóp w słoiczku i antyperspirant w spray, wszystko z Neutrogeny, wszystko za około 3,5zł i maseczkę glinkową Bielendy Morze Martwe za jakiegoś złocisza. Jeden krem dałam mamie, ale pozostałe 2 są moje. I znów licznik skoczy o 5 pozycje w górę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 06:58   #3844
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Dobry Ale dziś od rana ciepło, będzie upał popołudniu
Nic mi się nie chce robić. Mam nadzieję, że dzień szybko zleci.

A we czwartek chyba skoczę do Kazia po minerałki TBS
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 07:16   #3845
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII


Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
nie mam aparatu ciagle [bez aparatu to jak bez reki ], ale nasze byly robione na wzor tych apartowych. sa niemal identyczne, tylko w srodku jest wygrawerowana data slubu
Bardzo ładne, ale ja bym wzięła bez cyrkoni, ewentualnie z jedną.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dobry patent, żeby małżonek nie zapomniał kiedy jest rocznica.
A to nie jest standartowe? Tzn myslałam że zawsze na obrączce graweruje się imię współmałżonka i datę ślubu.

O rety ... wczoraj cały dzień na powietrzu a dziś nie wiem co sie dzieje Byliśmy na tych zawodach, było sucho strasznie więc wróciliśmy cali z piasku . Wrażenia niesamowite, kilku zawodników (w eliminacjach było ok 450 osób ) wylądowało na drzewie szkoda i ogólnie dużo było wypadków. Szkoda, że kobiety tak wolno jechały (najlepszy czas zjazdu to 1:55 a kobiety jechały nawet 6 minut)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 07:28   #3846
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

WItam!

Ale mi się nic nie chce...Wciąż jestem jeszcze trochę przeziębiona Dziś mam test w francuskiego i wypadałoby się jeszcze rano trochę pouczyć, ale jakoś nie mam sił

Mam nadzieję, że Poczta przyniesie dziś już moje kosmetyki ...
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 08:26   #3847
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A to nie jest standartowe? Tzn myslałam że zawsze na obrączce graweruje się imię współmałżonka i datę ślubu.
Nigdy nie słyszałam o niczym takim, ale nie mam za dużo doświadczeń ze ślubami.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 08:34   #3848
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Kochanie przypomniałaś mi o Tomczaku, kocham jego teksty
A ja Ci zapomniałam powiedzieć. Ale kiedyś miałas opis z "zasłoń okno". Prze-pię-kna jest ta piosenka! Bardzo Ci dziękuję, dzięki Tobie ją poznałam

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Kochanie udanej randki Wiesz, że będziemy czekały na relację
wiem Faaaajnie było

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bo ja walczę z nałogiem.[COLOR="Silver"]
To się chwali

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Pewnie, już się nie mogę doczekać poznania Was i wreszcie nikt się nie będzie dziwił, że tylko sklepy kosmetyczne zwiedzam


Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
nasze byly robione na wzor tych apartowych. sa niemal identyczne, tylko w srodku jest wygrawerowana data slubu
Ech, niby sobie wybiłam z głowy na razie takie myśli, aleee zazdroszczę trochę Ładne te obrączki

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Pomoże, ja zawsze tak trzymam jak mam na stanie więcej niż 2 lakiery. Przed użyciem wystarczy takie lakier z lodówki ogrzać ciepłą wodą i jest ok.
Ja nie mam tyle dostępnego miejsca w lodówce W dodatku kiedyś tak trzymałam kilka lakierów inglota i strasznie gęstniały, nie dało się ich potem używać

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Iza, trzymam kciuki za kolosa Ja powinnam przerobić trochę tabelki, które zamierzam umieścić w magisterce, ale tak mi się nie chce, chyba wykorzystam ładną pogodę i się trochę poopalam
Dzięki, przydadzą się na pewno Jakoś nie mam ochoty się tego uczyć...

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Kochanie zapomniałam Ci napisać w poprzednim poście, bo TŻ mnie zagadał, że lakiery Vipery są boskie Mam mleczny, którego 2 warstwy dają efekt cudownych, jasnych paznokci. A drugi to fiolet z delikatnymi drobinkami wpadający w czerń. Jakość jest bardzo dobra, nawet mogłabym zaryzykować i powiedzieć, że lepsza od Inglota. Paleta kolorów przyprawia o zawrót głowy. Ostatnio widziałam takie wiosenne kolory: malinkę, zieleń, ciemny błękit, piękne były.
Kolejna namawiająca! muszę się w tym tygodniu przejechać gdzieś gdzie je mają, bo strasznie mnie ciekawią teraz te lakiery, skoro takie super

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
WItam!

Ale mi się nic nie chce...Wciąż jestem jeszcze trochę przeziębiona Dziś mam test w francuskiego i wypadałoby się jeszcze rano trochę pouczyć, ale jakoś nie mam sił

Mam nadzieję, że Poczta przyniesie dziś już moje kosmetyki ...
Mi też się nic nie chce A przecież głupio nie zaliczyć kolosa, który jest jedyny od miesięcy
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 08:41   #3849
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nigdy nie słyszałam o niczym takim, ale nie mam za dużo doświadczeń ze ślubami.
Haha a ja nie słyszałam o nie grawerowaniu

Jak dobrze że wypłata jest juz na koncie. Nie pamietam kiedy ostatnio taka posucha panowała w moim portfelu i na koncie

Dziś wkońcu PIT powędruje do US - dla takiego małego zwrotu nie warto było się fatygować wcześniej
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 09:29   #3850
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Bardzo ładne, ale ja bym wzięła bez cyrkoni, ewentualnie z jedną.
ja w ogole nie nosze bizuterii wiec te cyrokonie mi nie przeszkadzaja. zreszta ja mam waska obraczke a te cyrkonie takie maciupcie sa tak tylko migocza magicznie
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A to nie jest standartowe? Tzn myslałam że zawsze na obrączce graweruje się imię współmałżonka i datę ślubu.
grawer jest zawsze dodatkowo platny, i jest to usluga na zyczenie [przynajmniej w tych salonach, w ktorych sie pytalam].


kolezanka zaprosila mnie na grilla. a w koncu mialam sie pojawic na zajeciach i znowu plan uczeszczania do szkoly szlag trafil...
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 09:35   #3851
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja w ogole nie nosze bizuterii wiec te cyrokonie mi nie przeszkadzaja. zreszta ja mam waska obraczke a te cyrkonie takie maciupcie sa tak tylko migocza magicznie

grawer jest zawsze dodatkowo platny, i jest to usluga na zyczenie [przynajmniej w tych salonach, w ktorych sie pytalam].


kolezanka zaprosila mnie na grilla. a w koncu mialam sie pojawic na zajeciach i znowu plan uczeszczania do szkoly szlag trafil...
Aha. W każdym badź razie nie spotkałam się z przypadkiem żeby ktoś nie miał wygrawerowanej daty i imion.

Zaraz chyba usnę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 09:37   #3852
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ech, niby sobie wybiłam z głowy na razie takie myśli, aleee zazdroszczę trochę Ładne te obrączki

tak naprawde to nie ma czego zazdroscic teraz widze, ile z tym wszystkim jest roboty. a ja sie jeszcze uparlam, ze zrobie sama zaproszenia. dwa tygodnie je dziubdzialam. na szczescie juz rozdane wszystkie [w sobote poszla ostatnia czesc]. w przyszlym tygodniu musimy [w koncu] wybrac menu i ostatecznie oplacic kamermana... przeraza mnie to, ze bede musiala pozowac do zdjec a ja tak tego nie cierpie

uch uch, az sie zdenerwowalam dzieki Bogu, ze rodzice nam pomagaja, bo sama z tymw szystkim chyba bym zglupiala
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 13:50   #3853
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Witam w ten fryzuro-morderczy, wietrzny dzien, mam strzeche na glowie a'la mazepa

Poczta mnie dzis zabila dostarczajac 5 przesylek 4 z ebay i jedna z all A dzien sie jeszcze nie skonczyl, moze podjedzie pocztex z paka z BU

Zizou - roz Benefit Thrrrob jest piekny Jeszcze raz dzieki za swietne zdjecie, skutecznie mnie skusilo

Jeszcze jedno, dzis w aptece stacjonarnej zauwazylam serie Herba Botanic, ziolowe cuda do twarzy. Uzywal ktos tych kosmetykow? Niuchalam tonik i pachnie bardzo ladnie, kusi mnie on i zel do mycia twarzy
http://www.vena-vita.pl/produkty,kat...,herba+botanic
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 16:10   #3854
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Ale tu pustki dziś
A ja właśnie wróciłam z pracy i czekała na mnie paczka z BU Zaraz się do niej dobiorę

EDIT: Wymieszałam moje kosmetyki z BU i jeśli chodzi o pierwsze wrażenia:
- puder bambusowy z jedwabiem - konsystencją przypomina skrobię; trochę ciężko go nałożyć, bo spada z pędzla, ale myślę, że dojdę do wprawy z czasem Przesypałam sobie go trochę do opakowania po pudrze sypkim, bo z tej buteleczki, w której go dostałam ciężko się go nabiera.
- mleczko jedwabne do włosów - biała wodnista ciecz, nałożyłam trochę na końcówki i czuję, że są nieco gładsze. Ale dokładniejszą relację zdam jak poużywam.
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2009-04-27 o 17:22
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 17:55   #3855
Vivka09
Przyczajenie
 
Avatar Vivka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 1
GG do Vivka09
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Hej Dziewczyny!
Mam takie jedne pytanko- można się dołączyć? Naprawdę podziwiam Was za takie zbiory. ;D Mimo, że ja sama siebie zaliczam do kosmetykoholiczek, mam o wieeele, wieeele mniej kosmetyków od Was.
No to wklejam fotki moich jak na razie skromnych zbiorów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 200904272279.jpg (65,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 200904272280.jpg (57,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 200904272281.jpg (43,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 200904272278.jpg (68,7 KB, 25 załadowań)
Vivka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 18:20   #3856
xxxDAGMARAxxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 595
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cześć dziewczyny ostatnio podczytuje tylko bo u mnie dosć kiepsko i nie mam nawet o czym pisać Powiem tylko że u mnie tej cudownej wiosny niestety nie widaćtzn. pogoda jest piękna ale reszta niezbyt. .
Zakupowo szaleje musze sobie sprawic troche radości a zakup kosmetyków mi to właśnie rekompensuje

Zizku piękna sukienka i fajne obrączki ja jak będe wychodzić za mąż ( śmiem wątpić że to sie kiedyś stanie ale po marzyć można ) też chce mieć obrączki z białego złota bo to żółte mi sie nie podoba A tak jeśli można wiedzieć to kiedy dokładna data slubu??

Ściskam was
xxxDAGMARAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 18:26   #3857
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
A tak jeśli można wiedzieć to kiedy dokładna data slubu??
13 czerwca
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zizou - roz Benefit Thrrrob jest piekny Jeszcze raz dzieki za swietne zdjecie, skutecznie mnie skusilo
ciesze sie, ze sie podoba
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 18:58   #3858
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
13 czerwca
Toż to za chwilę

Wyprawimy Ci wizażowy wieczór panieński na naszym wątku
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 19:08   #3859
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Zizou, ja też troszkę Ci zazdroszczę, z jednej strony lubię swój obecny stan, ale z drugiej strony Ty już masz za sobą to szukanie, poznawanie, docieranie do siebie...Mam nadzieję, że wszystko pójdzie wspaniale, zarówno z przygotowaniami jak i z życiem po ślubie

A ja właśnie odebrałam na poczcie mój róż Diora Tropical Orchids i minerałki Róż już wypróbowałam , piękny Teraz biorę się za minerałki , uh
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 20:43   #3860
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cześć

Padam na pyszczek Złaziłam się po sklepach jak głupia i w sumie nic nie kupiłam
Wkurzona jestem strasznie, bo w zeszłym tygodniu upatrzyłam sobie fajną sportową kurteczko-bluzę w Bershce, była ostatnia w moim rozmiarze i kolorze, ale stwierdziłam, że wrócę po nią później No i oczywiście jak wróciłam to już jej nie było Ale ze mnie geniusz

Na szczęście Rossmann nie zawiódł Żebyście mnie widziały przy półce z balsamami i żelami, obłęd w oczach

W końcu wyszłam z:
-energizującym żelem Lirene (jak on pachnie z limonką)
-peelingiem z tej nowej pomarańczowej,antycelluli towej serii Lirene
-żelem gruszkowym Luksja
-żelem z morelą Nivea
-mleczkiem Nutribronze Loreala
-kremem do rąk i pastą

Ale jak jest taka pogoda a te kosmetyki tak świeżo i energetycznie pachną to aż chce się tego wszystkiego używać

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A ja Ci zapomniałam powiedzieć. Ale kiedyś miałas opis z "zasłoń okno". Prze-pię-kna jest ta piosenka! Bardzo Ci dziękuję, dzięki Tobie ją poznałam
Proszę Też ją kocham
Ja ostatnio popadam ze skrajności w skrajność (Hey, szczególnie "Zazdrość" na przemian z Sewerynem Krajewskim )

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
puder bambusowy z jedwabiem - konsystencją przypomina skrobię; trochę ciężko go nałożyć, bo spada z pędzla, ale myślę, że dojdę do wprawy z czasem Przesypałam sobie go trochę do opakowania po pudrze sypkim, bo z tej buteleczki, w której go dostałam ciężko się go nabiera.
Właśnie ostatnio się posypałam tym pudrem od Estelli i faktycznie taki toporny, też mi się ze skrobią skojarzył.

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ostatnio podczytuje tylko bo u mnie dosć kiepsko i nie mam nawet o czym pisać Powiem tylko że u mnie tej cudownej wiosny niestety nie widaćtzn. pogoda jest piękna ale reszta niezbyt. .
Zakupowo szaleje musze sobie sprawic troche radości a zakup kosmetyków mi to właśnie rekompensuje
właśnie dziś o Tobie myślałam jak wracałam do domu. Mam nadzieję, że wszystko się zacznie naprawiać i wrócisz szybko do nas

Dziewczyny co warto zamówić z Avonu?Mam dziś pierwszy raz od nie wiem ilu lat katalog w ręku, bo dorwałam wreszcie konsultantkę i mam ogromną chęć coś zamówić Ale tak jak mówię, ostatnio zamawiałam lata temu, nie wiem co jest warte uwagi. Zastanawiam się nad linerami i czymś do stóp: jakieś peelingi, maseczki?Radźcie!
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:57   #3861
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ostatnio podczytuje tylko bo u mnie dosć kiepsko i nie mam nawet o czym pisać Powiem tylko że u mnie tej cudownej wiosny niestety nie widaćtzn. pogoda jest piękna ale reszta niezbyt. .
Zakupowo szaleje musze sobie sprawic troche radości a zakup kosmetyków mi to właśnie rekompensuje
Hej
mam nadzieję że będzie szybko lepiej

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Toż to za chwilę

Wyprawimy Ci wizażowy wieczór panieński na naszym wątku
A będzie striptizer?

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Na szczęście Rossmann nie zawiódł Żebyście mnie widziały przy półce z balsamami i żelami, obłęd w oczach

W końcu wyszłam z:
-energizującym żelem Lirene (jak on pachnie z limonką)
-peelingiem z tej nowej pomarańczowej,antycelluli towej serii Lirene
-żelem gruszkowym Luksja
-żelem z morelą Nivea
-mleczkiem Nutribronze Loreala
-kremem do rąk i pastą
A ambitny podpis 'zero zakupów' leży i kwiczy
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:02   #3862
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ale jak jest taka pogoda a te kosmetyki tak świeżo i energetycznie pachną to aż chce się tego wszystkiego używać
Zgapiuch


Minerałki i róż bosskie Nabrałam chęci na kolejne
Karolina, Ty jesteś zadowolona z balsamu Happy Time? Bo ja się waham czy kupić ... Napisz coś więcej .
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:08   #3863
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
A ambitny podpis 'zero zakupów' leży i kwiczy
ja tam zawsze miałam problemy z wygórowanymi ambicjami

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Zgapiuch
Wymyśliłam to już przy półce w R.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Karolina, Ty jesteś zadowolona z balsamu Happy Time? Bo ja się waham czy kupić ... Napisz coś więcej .
Jestem, znaczy byłam, bo skończyłam i nawet miałam wziąć dziś drugi, ale ten Lirene pachniał tak soczyście
Już kiedyś pisałam, że dla mnie to nie balsam a mleczko, lotion. Idealny kiedy się chce szybko wysmarować i wskoczyć w piżamkę. Ale pamiętam, że Ty narzekałaś na niedostateczne nawilżenie skóry, więc jeśli nic się nie poprawiło u Ciebie to nie będziesz zadowolona, bo on cudów nie czyni, nie ma co liczyć na mega nawilżenie Mi to nie potrzebne, więc będę wracać do niego na pewno I zapach mi się podoba, nie czuję tam żadnego syropu jak Isa
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:12   #3864
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Karolina, dzięki Tak sobie myślę, żeby go sobie kupić jako balsam poranny, kiedy to się spieszę i zależy mi bardziej na szybkim wchłanianiu niż super nawilżeniu, bo od tego mam tłuste balsamy i olejki, które aplikuję na noc.
Mogłabyś wziąć na wyjazd żel Nivea z morelą, bo chciałabym poniuchać
Ps. Kupiłaś powrotne ?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:21   #3865
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Karolina, dzięki Tak sobie myślę, żeby go sobie kupić jako balsam poranny, kiedy to się spieszę i zależy mi bardziej na szybkim wchłanianiu niż super nawilżeniu, bo od tego mam tłuste balsamy i olejki, które aplikuję na noc.
Mogłabyś wziąć na wyjazd żel Nivea z morelą, bo chciałabym poniuchać
Ps. Kupiłaś powrotne ?
W tej roli na pewno się sprawdzi
No dooobra, ale miałam wziąć żurawinowy Fa, żeby dokończyć
Kupiłaś, szykuj kasę
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:47   #3866
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Cześć

Padam na pyszczek Złaziłam się po sklepach jak głupia i w sumie nic nie kupiłam
Wkurzona jestem strasznie, bo w zeszłym tygodniu upatrzyłam sobie fajną sportową kurteczko-bluzę w Bershce, była ostatnia w moim rozmiarze i kolorze, ale stwierdziłam, że wrócę po nią później No i oczywiście jak wróciłam to już jej nie było Ale ze mnie geniusz

Na szczęście Rossmann nie zawiódł Żebyście mnie widziały przy półce z balsamami i żelami, obłęd w oczach

W końcu wyszłam z:
-energizującym żelem Lirene (jak on pachnie z limonką)
-peelingiem z tej nowej pomarańczowej,antycelluli towej serii Lirene
-żelem gruszkowym Luksja
-żelem z morelą Nivea
-mleczkiem Nutribronze Loreala
-kremem do rąk i pastą

Ale jak jest taka pogoda a te kosmetyki tak świeżo i energetycznie pachną to aż chce się tego wszystkiego używać

Dziewczyny co warto zamówić z Avonu?Mam dziś pierwszy raz od nie wiem ilu lat katalog w ręku, bo dorwałam wreszcie konsultantkę i mam ogromną chęć coś zamówić Ale tak jak mówię, ostatnio zamawiałam lata temu, nie wiem co jest warte uwagi. Zastanawiam się nad linerami i czymś do stóp: jakieś peelingi, maseczki?Radźcie!
Szaleństwo zakupowe Ja już się nie mogę doczekać większych zakupów, już się parę rzeczy kończy, a z kolorówki to na pewno mogę sobie pozwolić na coś, bo mam i tak ubogą

Z Avonu zachwycam się już tydzień kredką z gąbeczką, Hosenka o niej pisała. Pięknie się rozciera, łatwo się robi kreski i trzyma się cały dzień. Fajne są też żele Senses, peeling Clearskin (moje KWC) i seria Ryż i Sake. Co do reszty to się nie wypowiem, bo pielęgnacja twarzy mi nie odpowiada, a kolorówki z katalogu nigdy nie mogę sobie dobrać. Od 2-3 lat zamawiam tylko drobiazgi.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
A będzie striptizer?
No wszytsko będzie, po jednym dla każdej

Ice mogłabyś mi podać numerki/nazwy lakierów Eveline Colour Show- fioletowego i granatowego? I co sądzisz o ich trawałości? Bardzo mi się podobają, może kiedyś trafię na dobrze zaopatrzony sklep, bo na razie to na same róże z tej serii trafiam.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:56   #3867
Azyjka17
Raczkowanie
 
Avatar Azyjka17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
GG do Azyjka17
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

hej dziewczynki!

ja tylko na chwilkę, bo padam no nosek. I zaraz muszę prasować,ble.

Gdzie w Wwie kupić Dermacol? Czytałam na wizażu o 2 miejscach (Hala Wola i podziemia pod Dw.Centralnym), ale moze gdzieś jeszcze?
__________________
Asia
Azyjka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:58   #3868
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Szaleństwo zakupowe Ja już się nie mogę doczekać większych zakupów, już się parę rzeczy kończy, a z kolorówki to na pewno mogę sobie pozwolić na coś, bo mam i tak ubogą

Z Avonu zachwycam się już tydzień kredką z gąbeczką, Hosenka o niej pisała. Pięknie się rozciera, łatwo się robi kreski i trzyma się cały dzień. Fajne są też żele Senses, peeling Clearskin (moje KWC) i seria Ryż i Sake. Co do reszty to się nie wypowiem, bo pielęgnacja twarzy mi nie odpowiada, a kolorówki z katalogu nigdy nie mogę sobie dobrać. Od 2-3 lat zamawiam tylko drobiazgi.
O tak Jakoś kupno jednego balsamu czy żelu mnie tak nie cieszy jak kilku

Dzięki za opinie Chyba wezmę liner fioletowy (nie wiem za bardzo po co, bo fioletowy mam już fluidline z MACa i kredkę Gsoha, ale lubię się w tym kolorze a poza tym każdy z tych fioletów jest inny
Popatrzę też na tę kredkę, o której piszesz i wezmę coś do stóp. Żele wolę drogeryjne a z pielęgnacją twarzy nawet nie miałam zamiaru ryzykować, jakoś im nie ufam
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 22:45   #3869
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
W tej roli na pewno się sprawdzi
No dooobra, ale miałam wziąć żurawinowy Fa, żeby dokończyć
Kupiłaś, szykuj kasę
O , to jak już Cię męczę to weź jeszcze kredki Gosha
A czy ja mam coś wziąć?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 23:28   #3870
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
O , to jak już Cię męczę to weź jeszcze kredki Gosha
A czy ja mam coś wziąć?
Weź mnie
Im bliżej tego wesela, tym bardziej się denerwuję do tego mam straszny sajgon na uczelni...ehhh, podczytuję was tylko ostatnio.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.