Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy! - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-11, 06:55   #361
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Leki,ktore bralyscie podczas odchudzania

hm... dzis drugi dzien z Venomem.. ale nie wiem co jest grane.. wszystkich pobudza, odbiera im apetyt.. kolezanka biorąc przez 5 pierwszych dni nie mogła w siebie wmusic serka.. a ja wczoraj zjadłam sporo..nawet wiecej niz normalnie.. spac poszłam po 22.. cały dzien senna.. nie wiem czy jedna tabletka to za mała dawka czy jak.. cos nie gra.. próbowała moze któraś z was ten spalacz? teraz własnie wziełam tabsa... zobaczymy jak dzis bedzie działac jak dzis nie zadziała jedna tabletka to jutro wezme dwie a jak dwie nie zadzialaja to bede musiała pomyslec nad innym wspomagaczem! bardzo chciałabym zdobyc meridie.. jednak lekarz nie chce mi jej przepisac.. a mam naprawde problemy ze spadkiem wagi.. :/
__________________
postanowienia poszły na marne ... zaczynam od nowa xD

satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 07:18   #362
IWillBeLegend
Raczkowanie
 
Avatar IWillBeLegend
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: Leki,ktore bralyscie podczas odchudzania

Wiecie co dziewczyny... Tabletki to nic...
Same tabletki Cie nie odchudzą
Odchudzanie bez tabletek tak
To chyba o czymś świadczy, co?
A pomoc w odchudzaniu poprzez tabletki? Myśle że to bardziej podświadomość nasza nam pomaga.
Brałam wiele tabletek na odchudzanie w moim życiu. I jednogłośnie moge powiedzieć że są g.... warte. Wszystkie!
Aplefit - nic... równie dobrze możecie jeść 20 min. przed posiłkiem łyżke octu jabłkowego i zobaczcie czy wam pomaga
Therma line - chudłam normalnie bez rewelacji
Body Pure - w szaszetkach oczyszcza nieźle ale Boże nigdy więcej, czułam się jakbym wzieła 100 paczek środków przeczyszczających, bolał mnie brzuch i czułam się jakbym miała zdechnąć za chwile - dosłownie.
Adipex - hamuje głód i dostaje sie po nim niezłego kopa do działania, ale kiedy już odstawiasz (można brać miesiąc i potem miesiąc przerwy,znów miesiąc brania,znów miesiąc przerwy,znów miesiąc brania.... i tak do upragnionej wagi) wracasz do starych nawyków, poza tym rujnuje mózg. Niedostępny w Polsce. Nielegalny. Trzeba sobie sprowadzać. Przeznaczony dla osób z dużą otyłością - niestety biorą go tak naprawde wszyscy bez wzgledu na wiek i wage byleby schudnac. Głupota. Na krótką mete byłby ok, ale chyba nie o to nam chodzi.

Tak przynajmniej było w moim wypadku z wspomagaczami odchudzania.

Moja siostra stosowała CLA z zieloną herbata i też nie widziała większych efektów.

A teraz zaskakująca prawda
"Leki biorą 7% udział w Twoim odchudzaniu" - reszta to tak jak mówiłam podświadomość
Więc... warto?
IWillBeLegend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 08:19   #363
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Leki,ktore bralyscie podczas odchudzania

no wiadomo cud tabletek na odchudzanie nie ma.. moze meridia.. gdyby nie to ze szybciej mozna fiknąć z tego świata.. ale tabletki jako suplementy? czemu nie wg mnie mogą dużo pomóc.. chociaż przez to że wpłyną na te psychike ! ja dzis po wzieciu spalacza wstalam o 6 i poszłam biegac to jest niewiarygodne! zawsze mam checi ale nigdy nie moge sie zebrac, dzis jakos mnie poniosło, lekki kop byl, tym bardziej ze pomyslalam sobie ze ten spalacz bardziej zadziala jesli poruszze swoje miesnie do dzialania.. wiec na psychike podziałało..
__________________
postanowienia poszły na marne ... zaczynam od nowa xD

satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 15:06   #364
Zuuza
Przyczajenie
 
Avatar Zuuza
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Bio-Drain lub inne srodki na oczyszczanie organizmu z toksyn:)

Wlasnie zamierzam wyprobowac DRAIN z zielona herbata firmy Royal Plus.Kupilam w Rossmanie- 33zl. Zobaczymy...to dopiero pierwszy dzien...
Zuuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 16:52   #365
marchosias
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Lightbulb Dot.: Thermo Speed czy pomaga ?

Juz dzisiaj cos pisalem na temat efedryny.

Nie porownywac dzialania kofeiny do efedryny. Oba to stymulanty ale zupelnie z innej beczki, odsylam do wiki.

Suplementami sie nie schudnie, podstawa to dieta i cwiczenia.

Teraz, nalezy zaznaczyc ze istota odchudzania jest utrata wagi, a jakze, caly mankament w tym ze jesli schudniemy 5kg (?) to wcale nie oznacza 5kg tluszczu, ani tez 5kg tkanki tluszczowej. Schodzi z nas woda, bialko (troche miesni tez, jak sie ktos glodzi, albo ma do KITU diete a robi aeroby itp itd) i tluszcz.

Jak sie glodzimy to przez pierwszy tydzien mozna nawet stracic 5kg, i to nie bedzie zasluga cwiczen, czy Thermo Speed Extreme, po prostu schodzi z nas woda, bialko, i troche tluszczu, z tych 5kg to conajmniej 3kg sama woda.

Co z tego ze sie glodzimy? Organizm to taka maszyna, ze gdy poczuje glod, gdy nie dostarczamy wystarczajacej ilosci pozywienia (np. obcinajac jakies 1000kcal - bron boze) organizm zacznie korzystac z zapasow - tkanki tluszczowej. Super prawda?
Dodac do tego cwiczenia i bedzie cudowny efekt, masochistyczny, ale bedzie.
Potem wystarczy zaczac jesc nieco wiecej, a organizm bedzie robic zapasy, i zaczniemy tyc. Nasze cialo panicznie bedzie wszystko odkladac bo pomysli ze niedlugo znow moze tego zabraknac. To nazywa sie JOJO. Ktos schudnie 15kg w miesiac potem przytyje 20kg, i o matko boska jak teraz zrzucic 20kg, no nic trzeba sie mordowac, dieta 1000kcal - masakra.
Sory ze moze nie od razu na temat tylko chcialem wyjasnic tak powierzchownie jak to mozliwe ze ktos chudnie 5kg w tydzien czy 15kg w miesiac.

Teraz moja porada z doswiadczenia oraz to co dowiedzialem sie na forach sportowych.

Sama teoria:
Przy odchudzaniu (diecie redukcyjnej) wazna jest wieksza ilosc bialka (2-3g na kg masy ciala), mniejszej ilosci tluszczow, i deficycie kalorycznym na poziomie 300-400kcal, mozna rowniez wiecej ale nie za duzo. To najprostszy sposob, i pewny.

Kalorie powinny rozkladac sie nastepujaco, 45% bialko 45% weglowodany, 10% tluszcze.

Jak ktos ma zapotrzebowanie np. 2200 kcal na dobe, uciac to do 1800 na dobe. I teraz, najwazniejsza jest duza liczba posilkow w ciagu dnia ALE male porcje. Czyli jesc 5 razy dziennie co 3 godziny, ale MALO. i trzymac sie w tych 1800 kcal na dobe. Nie bedziemy chudnac super-szybko, ale zdrowo, organizm nie bedzie wyglodzony, a tempo zrzucania wagi bedzie na poziomie ponad 1kg na tydzien lub wiecej, jesli bedzie wolniej mozna uciac jeszcze bardziej kalorie np. do 1600kcal. Po takiej diecie ryzyko jojo jest o wiele wiele mniejsze, chyba ze zaczniemy pakowac w siebie slodycze... kto co lubi...

A mozna jesc co sie chce, kto co lubi, nawet ten dobry obiad u mamy. Byle byl deficyt kaloryczny. Ograniczyc slodycze, cukry proste (puste kalorie) do zera. Nie slodzic herbaty. No bo po co.

A jedzac co 3 godziny, ta jedna czy dwie kanapki, lub cokolwiek, nie bedziemy okropnie glodni. Lepiej mniej czesciej, niz raz a dobrze.

Zwiekszona ilosc bialka potrzebna jest do zmniejszenia katabolizmu miesni (ich rozpadania), spowodowana przez mniejsza ilosc kalorii i cwiczenia. Chcemy zrzucac tluszcz nie miesnie.

To powierzchownie opisana podstawowa dieta. Teraz co jest najwazniejsze? CWICZENIA.
Jak widze ze ktos chce chudnac samymi suplementami tymu thermo speed lub glodzi sie (1000kcal na dore) to krew mnie zalewa. Suplementy to maksymalnie 20% sukcesu. I to tylko jesli mamy dobra diete i dobry trening.

Jak cwiczyc? Rower, bieganie, plywanie. Najlatwiejsze i najprzyjemniejsze. Najlepiej rower treningowy w zaciszu domowym, ustawiamy np. na 1 lub 2 stopien oporu i pedalujemy tempem 100 lub 120 obrotow na minute. Jesli jest pulsometr to sprawdzajmy aby puls nie przekraczal 140.

Aeroby robimy na czczo, ze wzgledu na mniejszy poziom cukru we krwi, wtedy spalimy wiecej tluszczu. Z badan wynika ze przy takich cwiczeniach najwiecej tluszczu zaczyna sie spalac po 10-15 (czasem wczesniej, zalezy od organizmu) minucie treningu (odczuwamy wtedy podwyzszona temperature ciala, pocimy sie najmocniej niz na poczatku cwiczenia).

Lacznie trening na rowerze stacjonarnym nie powinien przekraczac 45minut (maksymalnie 60 minut, jesli ktos wytrzyma bol... posladkow, albowiem siodelka sa makabrycznie nie wygodne).

Polecam rowniez trening na miesnie brzucha: aerobiczna 6 weidera.
Ciezkie cwiczenie ale bardzo dobre na wzmocnienie miesni brzucha, po 42 dniach mamy w miare widoczny kaloryferek (chyba ze go tluszcz zakrywa).

Jesli ktos ma teoretycznie taka diete jak tu opisalem, i cwiczy aeroby, to w sumie suplementy nie sa potrzebne, ale mozna dodac dla pewnosci, ale wierzcie mi, od TSE nikt nie chudnie od tak, co najwyzej sie wypoci, i zrzuci 1kg.... wody, ale nie tluszczu.

TSE moze byc pomocne jak ktos cwiczy na rowerze i ma dobra diete.

Sklad Thermo Speed nie jest jakis imponujacy, w 2 tabletkach mamy:
20mg synefryny, ktora moze byc pomocna w odchudzaniu (ale duza czesc badan dawala pozytywne wyniki tylko na osobach otylych).
200mg kofeiny, ktora dziala pobudzajaco, i podkreca metabolizm ale na krotki czas,
1000mg tyrozyny, aminokwas wplywajacy na prawidlowe wydzielanie hormonow tarczycy, moze wplywac na nasz nastroj oraz hamowac laknienie. (nie jestesmy az tak glodni).

Widzicie? Thermo Speed nie pali rewelacyjnie tluszczu. Samo nic sie nie dzieje, trzeba cwiczyc i miec diete. To podstawa.

------------
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=194220&page=3

Odsylam do innego watku gdzie opisalem dokladnie efedryne oraz stack na odchudzanie ECA (efedryna, kofeina, aspiryna).
------------

Duzo tego ale chcialem konkretnie napisac co i jak, zmniejszy to liczbe pytan.
marchosias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 07:16   #366
ulcik13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Thermo Speed czy pomaga ?

Hej)Biorę therm line II od ok miesiąca..ale nie jakoś mega regularnie!!!mu szę powiedzieć , że efekty czuję bo ..nie przytyłam!!!Pomimo tego , że jadłam więcej Za to teraz "wzięłam się za siebie" i od tyg fit i lekka dieta-ale nie katorgi..do tego 4 tabletki tl II -nie polecam tabletek popołudniu -bo czeka wtedy tragiczna noc..będę Was inf o moich wynikach..
ulcik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 19:04   #367
reckless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 6
GG do reckless
Dot.: JAkie suplementy iety okazały sie SKUTECZNE w twojej walce z kilogramami?

Witam. Mam pytanie co do do leku Adipex. Pod koniec miesiąca jadę do Pragi. Piszą,że w Czechach jest sprzedawany normalnie w aptekach. Będę chciała go kupić,ale nie wiem czy jest na recepte czy nie. Wie któraś z Was? Jeśli tak to jak kupić w Czechach ten lek skoro nie będę miała tutejszej recepty?
Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam.
reckless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-10, 10:56   #368
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: JAkie suplementy iety okazały sie SKUTECZNE w twojej walce z kilogramami?

Hmm ja bym do tej calej listy dodala jeszcze guarane
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 11:59   #369
enex
Zakorzenienie
 
Avatar enex
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11 419
Dot.: JAkie suplementy iety okazały sie SKUTECZNE w twojej walce z kilogramami?

Cytat:
Napisane przez itrusta Pokaż wiadomość
Hmm ja bym do tej calej listy dodala jeszcze guarane

Najwięcej w tabletkach z guaraną jest kofeiny - samo o sobie niezbyt te dwa do odchudzania mają poza pobudzeniem organizmu.
__________________
10kg mniej do lata...
62-...-58-57-56...52
enex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 12:07   #370
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: JAkie suplementy iety okazały sie SKUTECZNE w twojej walce z kilogramami?

hmm ja mowie o czystej guranie w proszku
poczytaj dokladniej na jej temat
pobudza to prawda - uwazam, ze to plus jesli chodzi o odchudzanie
mialysmy mowic o swoich doswiadczeniach, wiec mowie ze guarana mi osobiscie pomogla
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 10:32   #371
boroowka
Przyczajenie
 
Avatar boroowka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 13
Dot.: JAkie suplementy iety okazały sie SKUTECZNE w twojej walce z kilogramami?

Cytat:
Napisane przez itrusta Pokaż wiadomość
guarana mi osobiscie pomogla
mnie również

dorzuce jednak do tego jeszcze HCA, CLA&Green Tea, L-ke 1000mg i Omega-3
__________________
Mistrzem jest ktoś kto wstaje, kiedy nie może.





boroowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 14:40   #372
lovelytraces
Raczkowanie
 
Avatar lovelytraces
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 206
GG do lovelytraces Wyślij wiadomość przez MSN do lovelytraces
Dot.: JAkie suplementy iety okazały sie SKUTECZNE w twojej walce z kilogramami?

Myślę, że chrom mi osobiście pomógł
lovelytraces jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 16:28   #373
koshulcia
Raczkowanie
 
Avatar koshulcia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: sensation white 2009.
Wiadomości: 176
Dot.: JAkie suplementy iety okazały sie SKUTECZNE w twojej walce z kilogramami?

Cytat:
Napisane przez lovelytraces Pokaż wiadomość
Myślę, że chrom mi osobiście pomógł
gratuluję, i zalecam jego odstawienie.
__________________
Ty
bo na imię miała mieć Wiosna.

05.10.2006 ;* razem.
2009 (?)
2012/2013.
koshulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 16:34   #374
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: JAkie suplementy iety okazały sie SKUTECZNE w twojej walce z kilogramami?

Nie wiem czy to sie liczy za suplement ale moj trener polecil mi Bialko w proszku (produkty bialkowe, tzw. protein powder - z soji, mleka, bialka kurzego).

Ma to dzialac na tej zasadzie ze blonnik przyspiesze trawienie i jak wiadomo, aby zrzucic wage trzeba jest okolo 1.4g bialka na kazdy kilogram ciala, wiekszosc z nas je jednak za malo.
Bialkowe suplementy maja dopelniac nasza dzienna konsumpcje bialka

Ja pije 1-2 razy dziennie i mimo ze odstawilam juz diete (i biegam rekreacyjnie tylko 2-3 razy w tygodniu + ciezarki) to waga nie wrocila i systematycznie spada.

Nie wiem czy to ma jakis sens i czy sie kwalifikuje, jesli nie to przepraszam za zamieszanie ale tak mi sie skojarzylo
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 15:29   #375
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 96
Dot.: JAkie suplementy iety okazały sie SKUTECZNE w twojej walce z kilogramami?

Cytat:
Napisane przez boroowka Pokaż wiadomość
mnie również

dorzuce jednak do tego jeszcze HCA, CLA&Green Tea, L-ke 1000mg i Omega-3
Podpisuję się pod tym - sama stosuję l-karnitynę i omega-3 i widzę efekty, polecam:
http://bodycenter.pl/zdrowie/uklad-k...t/olimp?id=321
http://bodycenter.pl/odchudzanie/spa...nkospor?id=369
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 13:52   #376
frida69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 132
suplementy diety

witam, czy orientuje sie ktos czy mozna rownoczesnie zazywac CAPIVIT A + E oraz Belisse???
frida69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:59   #377
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 96
Dot.: Suplementy diety

Łykam omega-3 - bardzo mi pomogły na problemy z napięciem przedmiesiączkowym i samą miesiączką, mam ładniejszą skórę i nie łapię strasznych dołów jak wcześniej. Poza tym uspokoiła mi się arytmia. Brałam 2 miesiące beta-karoten, a teraz skrzyp. Oprócz tego Rutinaceę na pękające naczynka. Nie łykam tabletek kilogramami, nie przekraczam zalecanych dawek i biorę max 2 miesiące i robię przerwę. Wychodzę z założenia, że jak mam problem to starm się jakoś rozwiązać. A jesli wiąże się to z łykaniem suplementów, to trudno. Za to cieszy mnie poprawa mojego zdrowia.
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 12:01   #378
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: suplementy diety

Cytat:
Napisane przez frida69 Pokaż wiadomość
witam, czy orientuje sie ktos czy mozna rownoczesnie zazywac CAPIVIT A + E oraz Belisse???
mhm.. wydaje mi się, że żadnych przeciwwskazań nie ma, ale najlepiej to iść do apteki i zapytać się farmaceutki, lub lekarza
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 12:41   #379
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 96
Dot.: suplementy diety

Jeśli to "zwykła" Belissa to możesz brać i to i to, natomiast jesli jest to Belissa Sun - to nie łącz tych preparatów - za duża dawka wit.A.
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 09:30   #380
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: suplementy diety

ja biorę capivit i Formoline, to też są tabletki wspomagające odchudzanie i nic mi nie jest. Tylko rano biorę cap. a po południu tabletkę formoline
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 13:08   #381
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Skuteczne tabletki na odchudzanie i spalanie tkanki tłuszczowej-wymiana doświadczeń

Proponuję aby odchudzały się tutaj ze mną panie, które chudną nie tylko dzięki drakońskim dietom, ale również dzięki tabletkom wspomagającym odchudzanie. Kochane, piszcie co bierzecie, od jakiego czasu, jak się czujecie, czy chudniecie, a jeżeli po prostu będzie wam źle to wyrzućcie z siebie złość

Ja się odchudzam z Formoline. Takie nowe tabletki z zachodu. Wybrałam je, bo podobno nie powodują efektu jo-jo. Wstyd mi napisać ile obecnie ważę więc zachowam to dla siebie :P ale jak dojdę do wymarzonych 60 kg to ujawnię swoją tajemnicę :P
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 17:36   #382
Pletts
Raczkowanie
 
Avatar Pletts
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 90
Dot.: Odchudzanie z tabletkami

Witam serdecznie napisz coś więcej o tych tabletkach bo nie słyszałam nic na ten temat masz już jakieś efekty? ja stosowałam zabroniony Adipex- rewelacja niestety EFEKT JOJO masakryczny !! teraz jestem zdruzgotana i nie wiem co jeszcze....
Pletts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 22:09   #383
Jasmine18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 41
Dot.: Odchudzanie z tabletkami

A brałyście Bio C.L.A. z zieloną herbatą? Jak to działa? Co o tym sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg natalia 12.jpg (144,7 KB, 57 załadowań)
__________________
Jasmine18
Jasmine18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 10:40   #384
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Odchudzanie z tabletkami

Ja biorę Formoline mniej więcej od końca lipca. Schudłam 4 kg. Ktoś powie, że to mało w tak długim czasie, ale ja wiem, że to odpowiednia utrata wagi, dobre tempo. I właśnie dlatego, że nie chudnie się gwałtownie, to nie pojawia się ten efekt jo-jo. Wcześniej póbowałam wielu innych sposobów, herbatek, innych tabeltek. Chudłam szybko, ale co z tego skoro zaraz znowu tyłam. Teraz się za to wzięłam już porządnie, nie odmawiam sobie jedzenia i jestem szczęśliwa!
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 11:07   #385
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: suplementy diety

Myśle, że takie tabletki wspomagające można łączyć z innymi. Ja też stosuję formoline, ale jeżeli juz chcę coś brać to zawsze wolę zapytać lekarza
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 22:24   #386
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Odchudzanie z tabletkami

Ja zaczęłam brać własnie BIO CLA z Zieloną herbatką, ale na razie nie mogę się za wiele dowiedzieć, bo to nabytek niedawny ale zobaczymy
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 07:54   #387
Jasmine18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 41
Dot.: Odchudzanie z tabletkami

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam brać własnie BIO CLA z Zieloną herbatką, ale na razie nie mogę się za wiele dowiedzieć, bo to nabytek niedawny ale zobaczymy


Jak zobaczysz pierwsze efekty, to daj znać
__________________
Jasmine18
Jasmine18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 08:28   #388
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Odchudzanie z tabletkami

a mam do Was dziewczyny takie pytanie... można łączyć tabletki wspomagające odchudzanie z tabletkami antykoncepcyjnymi? jak ja np. biorę Formoline to są jakieś tabletki anty ktorych brać nie mogę? jak to jest?
A w ogóle to stanęłam dziś rano na wadze i zobaczyłam kg mniej sukces! tym bardziej, że w weekend pożarłam ogromną pizzę :P
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 22:36   #389
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Odchudzanie z tabletkami

Cytat:
Napisane przez Jasmine18 Pokaż wiadomość
Jak zobaczysz pierwsze efekty, to daj znać

Oczywiście, że dam znać na razie zauważyłam, że jak wchłonę jakiś posiłek (gdzie te tabletki bierze sie w trakcie jedzenia, dziennie nawet do 6ciu) to rzeczywiscie jestem fulllll, pełna i koniec jedzenia na dzień bierzący :P dziś w taki sposób pozbyłam się sushi - ehh a tak smakowicie wyglądało
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 10:41   #390
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Odchudzanie z tabletkami

motylku oczywiście możesz brać i Formoline i tabletki antykoncepcyjne. Pamiętaj tylko o tym by różnica między jedną a drugą wynosiła przynajmniej 4 godziny także myślę, że anty - rano a formo- po południu przed obiadkiem ja tak robię przynajmniej i u mnie ten system się sprawdza. A Wy dziewczyny stosujecie jakieś antykoncepcyjne tabletki do takich wspomagajacych odchudzanie?
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-11 19:07:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.