PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-10, 11:26   #361
paszka016
Raczkowanie
 
Avatar paszka016
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Wiadomości: 399
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez momomomomomomo Pokaż wiadomość
czyzbym widziala u ciebie wzmocnione miesnie wewnetrznej strony ud? co robisz za cwiczenia?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

dzięki dont know za wszystkie porady. w ostatnich dniach jestem naprawde zawzieta jesli chodzi o cwiczenia.mam zamiar sprawic zeby przyrosly w ciagu najblizszego tygodniao jakis centymetr!

hm.. klade sie na plecach i podnosze noge dogory i mocno napinam miesnie i tak przez 4 s robie po 20 razy na kazda noge codziennie i oczywiscie dla przyjemnosci 100 razy rowerek ;d

akurat od wewnatrz mam umiesnione to prawda
__________________
"żyjemy nie tak jak chcemy,ale tak jak potrafimy"

21.06.2009 - Ten jedyny <3

38-39-40-41-42-43-44-45-46-47-48-49-50-51-52
paszka016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 11:31   #362
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez momomomomomomo Pokaż wiadomość


dzięki dont know za wszystkie porady. w ostatnich dniach jestem naprawde zawzieta jesli chodzi o cwiczenia.mam zamiar sprawic zeby przyrosly w ciagu najblizszego tygodniao jakis centymetr!
to jest bardziej skomplikowane, niż myślisz.. jeśli chcesz, aby ci urosły uda, to warto byłoby zainwestować w jakieś hantle czy inne ciężary + popracować nad dietą. no i polecam automatycznie trening siłowy całego ciała.
ale właściwie to jaki jest twój cel? ;>
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 12:23   #363
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

No i w tydzień to chyba jednego centrymetra nie zbudujesz .
Przy odpowiedniej suplementacji, diecie i treningu - czytaj: pod okiem profesjonalisty - kobieta ma szansę na 4 kg masy mięsniowej rocznie. To chyba maksimum. Dlatego 1 cm tygodniowo to chyba za dużo .
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 12:48   #364
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

larva, skąd masz te informacje o 4kg?

PS no i oczywiście zgadzam się, co do tego cm
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę

Edytowane przez dontknow
Czas edycji: 2010-07-10 o 12:49
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 13:35   #365
slyvvia
Raczkowanie
 
Avatar slyvvia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez paszka016 Pokaż wiadomość
Ladne bardzo mi sie podba twoja figurka ;* przy jakim wzroscie tyle wazysz?
Dziękuje Mam 165cm wzrostu.
slyvvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 16:39   #366
kristoff1177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 56
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez momomomomomomo Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

d.mam zamiar sprawic zeby przyrosly w ciagu najblizszego tygodniao jakis centymetr!
Z całym szacunkiem, ale o centymetrze przyrostu, o ile to ma być prawdziwy mięsień to minimum po trzech, czterech miesiącach intensywnego treningu i stosownej diety możesz myśleć... Co by to było, jakby tak mięśnie co tydzień o centymetr przyrastały? Po roku czasu 50 cm więcej w obwodzie? Pewnie to marzenie niejednego pakera, ale to tylko marzenie- nierealne nawet na silnym koksie... Trochę to brzmi jak "nauczymy cię języka w dwa tygodnie". Ci co się uczyli jakiegoś języka wiedzą , że na to potrzeba wieelu lat...

Edytowane przez kristoff1177
Czas edycji: 2010-07-10 o 16:43
kristoff1177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 19:47   #367
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
larva, skąd masz te informacje o 4kg?

PS no i oczywiście zgadzam się, co do tego cm
Chyba Wyrak gdzieś o tym wspominał - a patrząc na jego brzuch, raczej miał chłopina rację . Ale czytałam też o tym.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-10, 20:44   #368
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez paszka016 Pokaż wiadomość
hm.. klade sie na plecach i podnosze noge dogory i mocno napinam miesnie i tak przez 4 s robie po 20 razy na kazda noge codziennie i oczywiscie dla przyjemnosci 100 razy rowerek ;d

akurat od wewnatrz mam umiesnione to prawda

dzieki za podanie cwiczonka.na pewno spróbuje .no, moje sprawne oko od razu wylapalo sliczny miesien po wewnetrznej stronie

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
to jest bardziej skomplikowane, niż myślisz.. jeśli chcesz, aby ci urosły uda, to warto byłoby zainwestować w jakieś hantle czy inne ciężary + popracować nad dietą. no i polecam automatycznie trening siłowy całego ciała.
ale właściwie to jaki jest twój cel? ;>
no,przecież wiem, troche z tym cm zartowalam ale wiecie..najwazniejsza jest motywacja.a zreszta moze akurat urosnie tyle.no a mój cel to bardziej rozbudowane uda. z tluszczykiem nie walcze, wrecz przeciwnie ale chcialabym miec bardziej rozbudowane uda szczegolnie ich wewnetrzna czesc, ktora jest wyzlobiona, a ktora trudno jest jak widze rozbudować.przysiady robie juz od kilku miesiecy, nie wiem dokladnie ile. no i przytylam troche tez od tego czasu. no i masa uda zwiekszyla sie z 52 do 55,5
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 22:01   #369
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
Chyba Wyrak gdzieś o tym wspominał - a patrząc na jego brzuch, raczej miał chłopina rację . Ale czytałam też o tym.
ach. demotywujący fakt. ale zawsze można się starać
Cytat:
Napisane przez momomomomomomo Pokaż wiadomość
no,przecież wiem, troche z tym cm zartowalam ale wiecie..najwazniejsza jest motywacja.a zreszta moze akurat urosnie tyle.no a mój cel to bardziej rozbudowane uda. z tluszczykiem nie walcze, wrecz przeciwnie ale chcialabym miec bardziej rozbudowane uda szczegolnie ich wewnetrzna czesc, ktora jest wyzlobiona, a ktora trudno jest jak widze rozbudować.przysiady robie juz od kilku miesiecy, nie wiem dokladnie ile. no i przytylam troche tez od tego czasu. no i masa uda zwiekszyla sie z 52 do 55,5
nie, nie urośnie
weź no pokaż swoje nogi, wklejałaś już może?

jeśli chcesz umięśnić uda, to musisz ćwiczyć z obciążeniem + dodatki bilans kaloryczny. czyli tzw. masa by ci się przydała. przy okazji na całe ciało mogłabyś ćwiczyć, bo nieproporcjonalność w budowie się szykuje..
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 10:10   #370
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
ach. demotywujący fakt. ale zawsze można się starać

nie, nie urośnie
weź no pokaż swoje nogi, wklejałaś już może?

jeśli chcesz umięśnić uda, to musisz ćwiczyć z obciążeniem + dodatki bilans kaloryczny. czyli tzw. masa by ci się przydała. przy okazji na całe ciało mogłabyś ćwiczyć, bo nieproporcjonalność w budowie się szykuje..
ale przecież 4 kg masy mięsniowej to dużo chyba,nie?.w przeliczeniu ile by to bylo dodatkowych cm w udach?.moje nogi juz pokazywalam na ktorejs stronie przed.powtórze wymiary
udo 55,5
środek uda 47
nad kolanem 38,5
kolano 36
pod koanem 32,5
lydka 36
wkurzaja mnie moje wymiary od polowy uda do poniżej kolana. reszta jest ok. dlatego zalezy mi na rozbudowaniu wewnetrznej strony ud, zeby nie mialy wyzlobionego ksztaltu no i juz...

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

zdjatka sa na stronie 11

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

moim zdaniem mam za male kolana i nogi sa za chude nad i pod kolanami. (tylko blagam nie wysmiejcie mnie).
chyba motylek jest dobry na wew strone ud?
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 10:56   #371
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez momomomomomomo Pokaż wiadomość
ale przecież 4 kg masy mięsniowej to dużo chyba,nie?.w przeliczeniu ile by to bylo dodatkowych cm w udach?.moje nogi juz pokazywalam na ktorejs stronie przed.powtórze wymiary
udo 55,5
środek uda 47
nad kolanem 38,5
kolano 36
pod koanem 32,5
lydka 36
wkurzaja mnie moje wymiary od polowy uda do poniżej kolana. reszta jest ok. dlatego zalezy mi na rozbudowaniu wewnetrznej strony ud, zeby nie mialy wyzlobionego ksztaltu no i juz...
czy ja wiem czy tak dużo.. jak się weźmie pod uwagę pracę, jaką trzeba włożyć w budowanie mięśni, to 4kg to jest ochłap jak dla mnie ;p
a przeliczać nie można, bo to przecież nie idzie ci tylko w nogi^ larva miała na myśli po roku treningu całego ciała.

co ty się tak uczepiłaś tej wewnętrznej strony? ;/
ćwicz całe nogi, to i ta strona ci się umięśni. tyle razy ci mówiłam, że trening siłowy z obciążeniem, a ty mi z motylkiem wyskakujesz
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 11:04   #372
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez slyvvia Pokaż wiadomość
Moje nogi Kiedyś ważyłam 64kg, teraz ważę 50kg i ćwiczę codziennie. I jak?

ps. Popieram SiSleys ja też ćwiczę, bo sprawia mi to przyjemność i czuję się wtedy lepiej.
b. ładne nóżki ile masz cm w udzie?
__________________

poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 11:05   #373
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

4 kg przy takim ciężkim zapieprzaniu to nie jest dużo. I tak jak pisała dontknow, to nie tylko w nogach jest, ale w całym ciele. To może wychodzi po jakieś 2 cm w obwodzie więcej, bo mięśnie są ciężkie, ale zbite.

I pozbądź się wreszcie złudzeń - nie, nie urośniesz 1 cm w tydzień. Jak w miesiąc tyle urośniesz, to będziesz niezła.

I ćwicz całe ciało! Kobietom łatwiej rozbudować dół niż górę (latwo - pojęcie wzgledne ), u mężczyzn odwrotnie. Fajnie będziesz wyglądać z chudą górą i nabitymi udami. Jak gruba baba, bo pod ubraniami nie widać, co tam siedzi.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 11:11   #374
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
czy ja wiem czy tak dużo.. jak się weźmie pod uwagę pracę, jaką trzeba włożyć w budowanie mięśni, to 4kg to jest ochłap jak dla mnie ;p
a przeliczać nie można, bo to przecież nie idzie ci tylko w nogi^ larva miała na myśli po roku treningu całego ciała.

co ty się tak uczepiłaś tej wewnętrznej strony? ;/
ćwicz całe nogi, to i ta strona ci się umięśni. tyle razy ci mówiłam, że trening siłowy z obciążeniem, a ty mi z motylkiem wyskakujesz
dont know,ty na wewnętrzna strone robisz cos w rodzaju przywodzenia z obciążeniem? tak jak tez wczesniej wspomnialas wydaje mi sie ze przysiady strednio dzialaja na wew strone. chyba ze takie ze w lekkim rozkroku,robimy przysiady napinajc jednoczesnie miesnie wew. tak czytalam no i rzeczywiscie jak sie je robi w ten sposób to czuc bardzo te miesnie od wewnatrz. no wiec w przysiadach trzeba przeprowadzic lekka modernizacje od dzisiaj .poza tym tez takie ćwiczenie:lezymy np na lewym boku, noga prawa zgieta polozona przed nogą lewą i unosimy do góry lewa noge ileśtam razy.....
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 11:13   #375
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Poza tym, momomomomomomo, bez urazy, ale ja na Twoim miejscu poszłabym na rzeźbę teraz, a dopiero później na masę i znowu na rzeźbę. Widać, ze nie masz niskiego poziomu BF i jeśli zrobisz masę, to i tak niczego nie będzie widać. Nogi będą grubsze.

I piszesz, ze masz dużą przerwę między nogami... pokażę ci moją - nieźle muszę sie nakombinować, zeby mi się kolana zetknęły .

Wyrzeźbione nogi są po wewnętrznej stronie proste albo lekko wklęsłe. Dopiero prawdziwa masa pozwala na budowanie takich wielkich mięśni. Ale to zajmuje lata.

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez momomomomomomo Pokaż wiadomość
dont know,ty na wewnętrzna strone robisz cos w rodzaju przywodzenia z obciążeniem? tak jak tez wczesniej wspomnialas wydaje mi sie ze przysiady strednio dzialaja na wew strone. chyba ze takie ze w lekkim rozkroku,robimy przysiady napinajc jednoczesnie miesnie wew. tak czytalam no i rzeczywiscie jak sie je robi w ten sposób to czuc bardzo te miesnie od wewnatrz. no wiec w przysiadach trzeba przeprowadzic lekka modernizacje od dzisiaj .poza tym tez takie ćwiczenie:lezymy np na lewym boku, noga prawa zgieta polozona przed nogą lewą i unosimy do góry lewa noge ileśtam razy.....
Takie machanie na masę Ci nic nie da. Przynajmniej u mnie się nie sprawdzało przy setkach podejść. Dopiero rózne kombinacje przysiadów - wąski rozstaw nóg, szeroki rozstaw nóg, głębokie, płytkie zaczął działać.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 11:26   #376
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
4 kg przy takim ciężkim zapieprzaniu to nie jest dużo. I tak jak pisała dontknow, to nie tylko w nogach jest, ale w całym ciele. To może wychodzi po jakieś 2 cm w obwodzie więcej, bo mięśnie są ciężkie, ale zbite.

I pozbądź się wreszcie złudzeń - nie, nie urośniesz 1 cm w tydzień. Jak w miesiąc tyle urośniesz, to będziesz niezła.

I ćwicz całe ciało! Kobietom łatwiej rozbudować dół niż górę (latwo - pojęcie wzgledne ), u mężczyzn odwrotnie. Fajnie będziesz wyglądać z chudą górą i nabitymi udami. Jak gruba baba, bo pod ubraniami nie widać, co tam siedzi.

larva, ale chodzi o to ze wlasnie moje nogi sa nieproporconalnie chude w stosunku do reszty ciala . w szczegolnosci w stosunku do bioder,w ktorych mam 95 cm, bo góre tez mam szczuplą. chcialabym je troche wzmocnic i sprawic zeby byly masywniejsze, bo moim zdaniem sa tez za dlugie co jeszcze bardziej optycznie je wyszczupla. wiem, ze sa dziewczyny, ktore maja dluzsze nogi ode mnie ale moje sa jak dla mnie juz niefajnie dlugie, nie moge ubrac nawet obcasow,bo wygladam kompletnie nieproporcjonalnie. mam 169 i 83 dlugosc nóg.generalnie dziewczyny zawsze chca byc wyzsze i miec dluzsze nogi, ale mi sie taka figura nie podoba. chcialabym byc troche nizsza, miec tak 165 i mieć nogi tez kilka cm krótsze.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

larva wybacz ignorancje ale co to jest poziom BF?

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

larva,a wrzucisz swoje nogi?(tzn ich zdjecia?), i jakie masz wymairy.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

i w ogole jaka jest różnica miedzy masa a rzezba mieśni? ,bo mi sie zawsze wydawalo ze miesnie to miesnie
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 11:32   #377
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Body Fat - poziom tłuszczu w ciele. W procentach zawsze podawany

Nogi mierzysz od wewnętrznej strony?
Ja mam 172 cm, nogi od wewnątrz mają 87 cm i nie zamieniłabym ich na nic innego . Mogłyby być nawet dłuższe .

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Muszę wykopać aparat i się przygotować psychicznie - ale kiedyś wstawię, słowo.

Rzeźba to to, co widzisz na zdjęciach - cieniutka skóra i wyrzeźbione mieśnie. Oczywiscie to jest chwilowe, zawodnicy odwadniają się przez tydzień, zeby pokazać mięśnie, ale w warunkach amatorskich rzeźba to spalanie tkanki tłuszczowej i uwidacznianie zarysu mięśni.

A masa to pakowanie, pakowanie... zawsze jednak troche tłuszczu też wejdzie. Ponoć są tacy magicy, co tylko przybierają suchej masy mięśniowej .

Edytowane przez larva
Czas edycji: 2010-07-11 o 11:59
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 11:52   #378
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
Body Fast - poziom tłuszczu w ciele. W procentach zawsze podawany

Nogi mierzysz od wewnętrznej strony?
Ja mam 172 cm, nogi od wewnątrz mają 87 cm i nie zamieniłabym ich na nic innego . Mogłyby być nawet dłuższe .

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Muszę wykopać aparat i się przygotować psychicznie - ale kiedyś wstawię, słowo.

Rzeźba to to, co widzisz na zdjęciach - cieniutka skóra i wyrzeźbione mieśnie. Oczywiscie to jest chwilowe, zawodnicy odwadniają się przez tydzień, zeby pokazać mięśnie, ale w warunkach amatorskich rzeźba to spalanie tkanki tłuszczowej i uwidacznianie zarysu mięśni.

A masa to pakowanie, pakowanie... zawsze jednak troche tłuszczu też wejdzie. Ponoć są tacy magicy, co tylko przybierają suchej masy mięśniowej .
no,czekam w takim razie na zdjecia . mi osobiscie podobaja sie nogi umiesnione ale tez z pewna iloscia tkanki tluszczowej.same miesnie nie wydaja mi sie atrakcyjne, a juz na pewno nie kobiece. ale nawet u mezczyzn nie podoba mi sie typ kulturysta,który wyglada jak góra mieśni i na którym można opznawac anatomie i wyróżniac dokladnie poszczególne mieśnie...dla mnie to podobnie gdy np ktos jest strasznie chudy i mozna wyroznic u niego wszystkie kosci...patrac na tego typu cialo gdzie widac albo wszystkie kosci albo wszystkie miesnie nie moge przestac myslec o skończoności ludzkiego życia i o tym wszystkim co znajduje sie wewnatrz ludzkiego ciala,no a to dla mnie nie jest za bardzo atrakcyjne
no, nogi mierzylam od wew strony.wiem, ze sa dosc dlugie ale nie jakos masakrycznie dlugie, ale i tak wolalabym krotsze
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 12:01   #379
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Dla informacji - zrobiłam śmieszną literówkę . Nie body fast, a body fat .
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 12:01   #380
Nata2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 140
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

no to teraz moje nogi
Nata2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 12:05   #381
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
A masa to pakowanie, pakowanie... zawsze jednak troche tłuszczu też wejdzie. Ponoć są tacy magicy, co tylko przybierają suchej masy mięśniowej .
chciałabym tak!

larva dobrze mówi: najpierw redukcja, dopiero potem masa. i weź przestań z tą wewnętrzną stroną, bo dreszczy dostaje.
to tak jakby ktoś chciał ćwiczyć tylko lędźwie, żeby umięśnić plecy
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 12:07   #382
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez Nata2108 Pokaż wiadomość
no to teraz moje nogi
Nata, a ile masz tuz nad kolanami, w kolanie i tuz pod(zanim zancznie sie lydka)?
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 12:09   #383
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

No to jeszcze raz powtorze, zeby miesnie rosly musi byc odpowiedni impuls i odpowiedz hormonalna organizmu, cwiczenie jednej partii ciala tego nie da
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 12:15   #384
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

momo, po co ci wymiary nad, pod, na kolanie? ^ ^
może jeszcze podawajmy długość cyklu miesiączkowego i wielkość pępka mierzoną w mm kwadratowych?
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 12:25   #385
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
momo, po co ci wymiary nad, pod, na kolanie? ^ ^
może jeszcze podawajmy długość cyklu miesiączkowego i wielkość pępka mierzoną w mm kwadratowych?
bez przesady,po prostu podobaja mi sie jej kolana i w ogole jej nogi wyaja mi sie ladnie proporcjonalne w okolicach kolana, wiec chcialabym wiedziec jakie ma wymiary. przeciez nikt nikomu nie kaze tego podawac za kazdym razem ale jesli ktos czasami chce wiedziec,to czemu nie?
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 12:54   #386
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

no ale same wymiary nic ci nie dadzą?^ to są tylko liczby.. które właściwie nie znajdują pokrycia, bo wszystko zależy od wzrostu i od ogólnego wyglądu.
nie popadajmy w jakieś paranoje..
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 13:03   #387
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
no ale same wymiary nic ci nie dadzą?^ to są tylko liczby.. które właściwie nie znajdują pokrycia, bo wszystko zależy od wzrostu i od ogólnego wyglądu.
nie popadajmy w jakieś paranoje..

zgadzam sie z toba w 100 % jesli chodzi o to ze wszystko zalezy od ogolnego wygladu. w moim przypadku tez tak jest.ktos z moimi wymaiarami nóg mógłby wrecz wygladac grubo a u mnie to nadal jakos tak nieproporcjonalnie wyglada. moja siostra miala jedna noge unieruchomiona przez dlugi okres czasu, wiec teraz jedna noge ma chudsza o 7 cm niz druga. w tej grubszej nodze ma 60 (175 cm wzrostu) i wyglada bardzo smuklo. druga noga wyglada naprawde chudo i mam mniej wiecej moje wymiary,ja mam ciut wiecej niby.tylko ze ona ma w kolanie wiecej niz ja wiec ta jej noga i tak wyglada lepiej, bardziej proporcjonalnie. z tego tez wzgledu putam o wymairy w kolanach, bo wiem, ze duzo daja w ogolnym obrazie nóg. ona ma po prostu inna budowe ode mnie i nawet jesli mam mniej w obwodzie nogi to i tak jej nogi nie wygladaja chudo ale conajwyzej szczuplo.
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 15:01   #388
slyvvia
Raczkowanie
 
Avatar slyvvia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość
b. ładne nóżki ile masz cm w udzie?
to się liczy w najszerszym miejscu? jeśli tak to 47cm
slyvvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 16:01   #389
Nata2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 140
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

no więc odpowiadam na pytanie...
przy wzroscie 158 cm mam nastepujace wymiary(nie sa najdokladniejsze bo mierzone za pomoca nitki i linijki<lol2>)
nad kolanem: 33 cm
kolano: 30 cm
pod kolanem: 29 cm
udo: 44,5 cm
kostka: 19 cm
łydka: 30cm

Nata2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 17:31   #390
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Momo, no bez urazy, ale pisałaś gdzieś, ze nogi są nieproporcjonalne do bioder - wcale nie, jeśli jeszcze je dopakujesz (jeżeli w ogóle ci się uda), to będziesz wyglądać tak, jak gdybys miała grube nogi.

Bierz przykłąd z Paniki, ona ma boskie nogi .

Edytowane przez larva
Czas edycji: 2010-07-11 o 17:32
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-02 20:51:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.