Wszystko o Avonie - cz.30 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-27, 17:55   #361
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Miała któraś z was tą tarkę do stóp świąteczną z k17? Jest coś warta?
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 18:00   #362
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez SzalonaDziewczyna Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak złożę zamówienie z 17stki jutro rano i wybiorę kuriera, to czy kosmetyki dojdą do mnie w piątek?

jeśli złożysz do godz.11 to paczkę dostaniesz w czwartek
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 19:14   #363
SzalonaDziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar SzalonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 417
Red face Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
jeśli złożysz do godz.11 to paczkę dostaniesz w czwartek
No właśnie, a dzwoniłam dzisiaj do Centrum Obsługi Konsultantek i jakiś facet powiedział, że dopiero w poniedziałek. Przecież jak złożę w środę, a nowy katalog wchodzi o północy to w 24h normalnie powinno wszystko dojść na piątek.. Dziękuję za informację. Nigdy nie brałam kurierem tylko regularną.
SzalonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 19:15   #364
patula483
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 95
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez SzalonaDziewczyna Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak złożę zamówienie z 17stki jutro rano i wybiorę kuriera, to czy kosmetyki dojdą do mnie w piątek?
kurier będzie w poniedziałek, bynajmniej ja mam zawsze w poniedziałki, dokładnie wg daty wyznaczonej przez AVON.
patula483 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 19:15   #365
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez SzalonaDziewczyna Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak złożę zamówienie z 17stki jutro rano i wybiorę kuriera, to czy kosmetyki dojdą do mnie w piątek?
nie dostaniesz w piątek, pierwsze dostawy kurierem są w poniedziałek
(z tego co pamiętam, jak dziewczyny zamawiają, bo ja biorę paczkomat)
Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
jeśli złożysz do godz.11 to paczkę dostaniesz w czwartek
nie dostanie w czwratek, bo od czwartku dopiero 17 zaczyna obowiązywać
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 19:21   #366
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
dzięki za rosyjski filmik dzięki niemu zainteresowały mnie szminki Lustering Nude i Polished Rose

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja tylko nadgarstki i szyję. Teraz używam Miami party i mimo że to woda toaletowa to bluzka nawet po kilku dniach jak znów tą samą założę to pachnie
Ja zawsze klatę, szyję, za uszami i to tyle
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 19:22   #367
wsb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 56
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Czy w katalogu 17 można zamówić jeszcze pakiet katalogów dla KR. I jakie były to kody?
wsb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 19:22   #368
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez SzalonaDziewczyna Pokaż wiadomość
No właśnie, a dzwoniłam dzisiaj do Centrum Obsługi Konsultantek i jakiś facet powiedział, że dopiero w poniedziałek. Przecież jak złożę w środę, a nowy katalog wchodzi o północy to w 24h normalnie powinno wszystko dojść na piątek.. Dziękuję za informację. Nigdy nie brałam kurierem tylko regularną.
Przy nowym katalogu jest tak, że wszystkie zamówienia złożone w czwartek są traktowane tak samo jak złożone w piątek do 11. Tak jest zawsze w pierwsze dni obowiązywania katalogów.
Ja zamawiam na paczkomat to mam w soboty, ale kurier to zapewne dopiero w poniedziałek.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 19:25   #369
patula483
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 95
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

A wie ktoś może jak z dostępnością naszyjnika z medalionem w babeczce? pojawia się na fakturkach? bo ma czerwoną kropę i nie wiem czy brać
patula483 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 19:50   #370
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość


Ja zawsze klatę, szyję, za uszami i to tyle
A ja rozmawiałam jakiś czas temu z avonową kosmetyczką i potem zeszło na temat perfum. Podobno za uszami smyranie się jest nie do końca sprawdzone, bo tam są jakieś gruczoły i u niektórych sprawiają one, że perfumy śmierdzą. Najdłużej zapach trzymają włosy. Warto też spryskiwac wszystkie miejsca, gdzie krew pulsuje, czyli szyja, nadgarstki, zdjęcia łokci itd Po spryskaniu nadgarstków perfumami, nie wolno ich rozcierać, bo to podobno psuje cały efekt (tzn psuje zapach). Zapachy najlepiej nasz nos wyczuwa/rozróżnia ok godz 17. Na teraz tylko tyle mi się przypomniało.
__________________
Na wymiankę:

woda Avon Slip Into Daring 50l - kilka razy psiknięta

Yves Rocher woda Naturelle - nowa
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 19:52   #371
SzalonaDziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar SzalonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 417
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Okej, no to teraz już wszystko jasne
SzalonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 20:22   #372
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość

Ballroom jest bardzo ładny,cały czas myślę czy go nie brać ale poczekam jak będą perfumetki na promocji (bodajże w kat.2).Więc tak-jest słodki,ale nie za bardzo,delikatny raczej,kwiatowo-słodki,kojarzy mi się z młodą świeżą radosną dziewczyną w różowej sukience kiedyś pisałam że z próbek jak wąchałam na dłoni,oba z Latin są nietrwałe-wczoraj i dziś się oblałam próbką po szyi,dekoldzie,i o dziwo przez ok,4 godziny go czułam od siebie
To chyba zależy od osoby albo za szybko przyzwyczajasz się do zapachu, ja psikałam się rano i nadal pachnę
Perfumetki są teraz w demo po 16zł

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
A co byście poleciły do łamiących się włosów? Koleżanka zastanawia się nad zieloną kuracją na zniszczone końcówki a tą niebieską arganową. Która by była lepsza? Ewentualnie czy jest coś innego dobrego?
Polecam zmianę szamponu na nieavonowy, mi pomogło
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:25   #373
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
A ja rozmawiałam jakiś czas temu z avonową kosmetyczką i potem zeszło na temat perfum. Podobno za uszami smyranie się jest nie do końca sprawdzone, bo tam są jakieś gruczoły i u niektórych sprawiają one, że perfumy śmierdzą. Najdłużej zapach trzymają włosy. Warto też spryskiwac wszystkie miejsca, gdzie krew pulsuje, czyli szyja, nadgarstki, zdjęcia łokci itd Po spryskaniu nadgarstków perfumami, nie wolno ich rozcierać, bo to podobno psuje cały efekt (tzn psuje zapach). Zapachy najlepiej nasz nos wyczuwa/rozróżnia ok godz 17. Na teraz tylko tyle mi się przypomniało.
To mam gruczoły w porządku, bo nie śmierdzę Włosów nie lubię spryskiwać, szampon wystarczająco intensywnie mi pachni włosy
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:38   #374
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

w strefie mam programy dla konsultantek, a tam zestaw mleko i miód za 5,99 przy zamówieniu za 150 i do wyboru LWD lub zestaw żel i balsam HL dla niego za 10,9, tu już trzeba być aktywnym w 2 katalogach i mieć jakąśtam sprzedaż, macie też coś takiego? to jest chyba w 3 kroku składania zamówień
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:40   #375
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
A ja rozmawiałam jakiś czas temu z avonową kosmetyczką i potem zeszło na temat perfum. Podobno za uszami smyranie się jest nie do końca sprawdzone, bo tam są jakieś gruczoły i u niektórych sprawiają one, że perfumy śmierdzą. Najdłużej zapach trzymają włosy. Warto też spryskiwac wszystkie miejsca, gdzie krew pulsuje, czyli szyja, nadgarstki, zdjęcia łokci itd Po spryskaniu nadgarstków perfumami, nie wolno ich rozcierać, bo to podobno psuje cały efekt (tzn psuje zapach). Zapachy najlepiej nasz nos wyczuwa/rozróżnia ok godz 17. Na teraz tylko tyle mi się przypomniało.
Dzięki za informację, ja zawsze rozcieram i faktycznie inaczej pachnie niż np. na ubraniach czy dekolcie. Jutro zobaczę jak bez tego będzie zapach wyglądał
Ja psikam raz na szyję/dekolt (żeby zapach trzymał się ciała), raz na bluzkę, raz na nadgarstek (jutro walnę na oba). Jak mam sweter, to jeszcze jeden psik na sweter. Czasem też psiknę szalik, jak chcę czuć na nim zapach. Na włosy nie psikam, bo i tak nic bym nie czuła na moich 5-centymetrowej fryzurce
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:51   #376
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
w strefie mam programy dla konsultantek, a tam zestaw mleko i miód za 5,99 przy zamówieniu za 150 i do wyboru LWD lub zestaw żel i balsam HL dla niego za 10,9, tu już trzeba być aktywnym w 2 katalogach i mieć jakąśtam sprzedaż, macie też coś takiego? to jest chyba w 3 kroku składania zamówień
To jest chyba specjalna oferta tylko dla okręgów prognozujących
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??

Edytowane przez smerfetka25
Czas edycji: 2012-11-27 o 20:52
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:59   #377
just2821
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 150
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

czesc dzeiwczyny!
wlasnie składam zamówienie z kat 17 na paczkomat i data mi wyskoczyła dopier 4 grudnia.. myślalam ze paczkomaty działają 48h i mam pytanie czy wy też zawsze tak dlugo czekacie na fakturę? bo u mnie zdarzało sie nawet 3-4 dni a zależy mi żeby paczka przyszła przed Mikołajem
just2821 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:01   #378
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
w strefie mam programy dla konsultantek, a tam zestaw mleko i miód za 5,99 przy zamówieniu za 150 i do wyboru LWD lub zestaw żel i balsam HL dla niego za 10,9, tu już trzeba być aktywnym w 2 katalogach i mieć jakąśtam sprzedaż, macie też coś takiego? to jest chyba w 3 kroku składania zamówień
U mnie nic takiego nie ma.

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dzięki za informację, ja zawsze rozcieram i faktycznie inaczej pachnie niż np. na ubraniach czy dekolcie. Jutro zobaczę jak bez tego będzie zapach wyglądał
Ja psikam raz na szyję/dekolt (żeby zapach trzymał się ciała), raz na bluzkę, raz na nadgarstek (jutro walnę na oba). Jak mam sweter, to jeszcze jeden psik na sweter. Czasem też psiknę szalik, jak chcę czuć na nim zapach. Na włosy nie psikam, bo i tak nic bym nie czuła na moich 5-centymetrowej fryzurce
Ja rozcieram, ale mi nadgarstki tak samo pachną jak np. szalik (którego nie psikam, a i tak pachnie, bo psikam szyję )
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:02   #379
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 554
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dzięki za informację, ja zawsze rozcieram i faktycznie inaczej pachnie niż np. na ubraniach czy dekolcie. Jutro zobaczę jak bez tego będzie zapach wyglądał
Ja psikam raz na szyję/dekolt (żeby zapach trzymał się ciała), raz na bluzkę, raz na nadgarstek (jutro walnę na oba). Jak mam sweter, to jeszcze jeden psik na sweter. Czasem też psiknę szalik, jak chcę czuć na nim zapach. Na włosy nie psikam, bo i tak nic bym nie czuła na moich 5-centymetrowej fryzurce
no fakt - ciezko byloby Ci podciagnac kosmyk do wlosow tak jak to ja mam w zwyczaju
i przewaznie tez uzywam na 3 psiki - dekold i po psiku za uchem we wlosy (szali nie musze juz psikac, bo duzo na nich zostaje)

p.s. dzis juz drugi raz piszac slowo "kosmyk" automatycznie wpisywalam "e" i wychodzilo "kosmeyk" - matko! juz nawet palce mam przyzwyczajone
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 21:17   #380
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
no fakt - ciezko byloby Ci podciagnac kosmyk do wlosow tak jak to ja mam w zwyczaju
i przewaznie tez uzywam na 3 psiki - dekold i po psiku za uchem we wlosy (szali nie musze juz psikac, bo duzo na nich zostaje)

p.s. dzis juz drugi raz piszac slowo "kosmyk" automatycznie wpisywalam "e" i wychodzilo "kosmeyk" - matko! juz nawet palce mam przyzwyczajone
Dokładnie, co nawyżej mogłabym potrząsać głową żeby się zapach roznosił dookoła Ja się boję psikać za uszami, wydaje mi się, że za mocno wtedy pachnę i głowa mnie zaczyna boleć. Za blisko nosa, prawdopodobnie dlatego.
TTA Today coraz bardziej mi się podoba, codziennie go używam i do wszystkiego mi pasuje - i do cięższych ubrań, i do lżejszych, na dzień i na wieczór, mistrz po prostu

W minikatalogu do 17stki jest wieszak na torebkę, warto takie coś kupić? Na uczelni torebka wala mi się po podłodze i cały czas ją przewracam ruszając nogami, denerwuje mnie to.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:19   #381
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez just2821 Pokaż wiadomość
czesc dzeiwczyny!
wlasnie składam zamówienie z kat 17 na paczkomat i data mi wyskoczyła dopier 4 grudnia.. myślalam ze paczkomaty działają 48h i mam pytanie czy wy też zawsze tak dlugo czekacie na fakturę? bo u mnie zdarzało sie nawet 3-4 dni a zależy mi żeby paczka przyszła przed Mikołajem
paczkomaty działają 24h/dobę
również składałam zamówienie z 17 na paczkomat i mam datę 4.12.2012 - jest to planowy pierwszy dzień dostawy na paczkomat w nowym katalogu
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:30   #382
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez just2821 Pokaż wiadomość
czesc dzeiwczyny!
wlasnie składam zamówienie z kat 17 na paczkomat i data mi wyskoczyła dopier 4 grudnia.. myślalam ze paczkomaty działają 48h i mam pytanie czy wy też zawsze tak dlugo czekacie na fakturę? bo u mnie zdarzało sie nawet 3-4 dni a zależy mi żeby paczka przyszła przed Mikołajem
Zawsze pokazuje się termin wtorku przy nowym katalogu (bo to tak jakbyś złożyła zamówienie w piątek do 11 więc jest 48 godzin roboczych ), ale ostatnio mam paczki zawsze w sobotę. Najpóźniej będziesz mieć we wtorek.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:34   #383
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Fajnie macie
U nas spotkanie klubowiczów w czwartek...ale że na godzinę 18stą to nie będę się tułać 50km tylko po to żeby zjeść ciacho bo chyba tylko tyle dla nas przygotowali
Cytat:
Napisane przez KOTUCHA Pokaż wiadomość
Ja byłam w piątek. 3,5 godziny prezenty KR, upominki swiąteczne, gadżety odebrane. Katalog 2 w łapkach, nowa wiedza w głowie, i 2 kg więcej... przystawka (pasta jajeczna zawinięta w szynkę, wszystko w galarecie ozdobione rzeżuchą), dwudaniowy obiad (zupa krem z pomidorów z grzankami + purre ziemniaczane i pierś nadziewana + 3 rodzaje sałatek) do tego wino, a na deser panna cotta z malinami i kawa. Prezentacje katalogów, omówienie nowej edycji KR szefowe się postarały
no tak, takie spotkanie też mamy w tym tygodniu, dziś byłam na szkoleniu dla KK z KR.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 22:04   #384
anna77-69
Raczkowanie
 
Avatar anna77-69
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 149
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
w strefie mam programy dla konsultantek, a tam zestaw mleko i miód za 5,99 przy zamówieniu za 150 i do wyboru LWD lub zestaw żel i balsam HL dla niego za 10,9, tu już trzeba być aktywnym w 2 katalogach i mieć jakąśtam sprzedaż, macie też coś takiego? to jest chyba w 3 kroku składania zamówień
U mnie też to jest, ale myślę, że to jakaś pomyłka, bo jak wejdziesz w szczegóły to pisze, że zamówienie dotyczy katalogu 2/2012 . Z tego co pamiętam to była właśnie taka promocja w zeszłym roku
__________________
Nusia
anna77-69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 22:11   #385
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

pytanie od wymagającej klientki:

biżu SPECTACULAR - czy to są jakieś kamyki, czy plastikowe oczka?

czytałam wypowiedzi z października, że jest śliczna, ale nie znalazłam nic, co mogłoby być odpowiedzią na pytanie mojej klientki.

i to samo, jeśli chodzi o biżu DELPHINE GALA.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 23:35   #386
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
pytanie od wymagającej klientki:

biżu SPECTACULAR - czy to są jakieś kamyki, czy plastikowe oczka?

czytałam wypowiedzi z października, że jest śliczna, ale nie znalazłam nic, co mogłoby być odpowiedzią na pytanie mojej klientki.

i to samo, jeśli chodzi o biżu DELPHINE GALA.
Kamyki, prawdopodobnie ze szkła
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 04:22   #387
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
jeśli złożysz do godz.11 to paczkę dostaniesz w czwartek

nie wiem jak czytałam pytanie, że chodzi o kat.17, przepraszam za pomyłkę

---------- Dopisano o 05:22 ---------- Poprzedni post napisano o 05:20 ----------

Cytat:
Napisane przez patula483 Pokaż wiadomość
A wie ktoś może jak z dostępnością naszyjnika z medalionem w babeczce? pojawia się na fakturkach? bo ma czerwoną kropę i nie wiem czy brać

jak składałam zamówienie z kat.16 też u mnie miał czerwone światło a w pacce dostałam
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 07:17   #388
jagoda352
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 308
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
I jednak paczka była dziś
Zegarek Sheliak jest przecudny
A tak się nad nim zastanawiałam i nie wzięłam
U mnie z zamówieniami totalna klapa.... Całe 100 zł
jagoda352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 07:26   #389
emsik123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 476
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez KOTUCHA Pokaż wiadomość
Ja byłam w piątek. 3,5 godziny prezenty KR, upominki swiąteczne, gadżety odebrane. Katalog 2 w łapkach, nowa wiedza w głowie, i 2 kg więcej... przystawka (pasta jajeczna zawinięta w szynkę, wszystko w galarecie ozdobione rzeżuchą), dwudaniowy obiad (zupa krem z pomidorów z grzankami + purre ziemniaczane i pierś nadziewana + 3 rodzaje sałatek) do tego wino, a na deser panna cotta z malinami i kawa. Prezentacje katalogów, omówienie nowej edycji KR szefowe się postarały
To zazdroszczę. U mnie nadal cisza.W ubiegłym roku było nawet fajnie (choć jedzenie starawe - nieświeże), ale atmosfera była sympatyczna. Może moja OMS i liderka dowiedziały się, że zamierzam je wymienić( na lepszy model oczywiście)?Ale czekam, rok się nie skończył, do klubu sie dostałam( trzeci rok z rzędu na drugi poziom), więc chyba zasłużyłam...
Z Kat. 17 mam zamówienie na ok. 500 zł. O wiele lepiej było w kat.16 - ponad 1.200 zł.

Edytowane przez emsik123
Czas edycji: 2012-11-28 o 07:28
emsik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 07:52   #390
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
w strefie mam programy dla konsultantek, a tam zestaw mleko i miód za 5,99 przy zamówieniu za 150 i do wyboru LWD lub zestaw żel i balsam HL dla niego za 10,9, tu już trzeba być aktywnym w 2 katalogach i mieć jakąśtam sprzedaż, macie też coś takiego? to jest chyba w 3 kroku składania zamówień
Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
To jest chyba specjalna oferta tylko dla okręgów prognozujących
Cytat:
Napisane przez anna77-69 Pokaż wiadomość
U mnie też to jest, ale myślę, że to jakaś pomyłka, bo jak wejdziesz w szczegóły to pisze, że zamówienie dotyczy katalogu 2/2012 . Z tego co pamiętam to była właśnie taka promocja w zeszłym roku
dokladnie tez uwazam ze to pomylka wina oczywiscie ''super informatykow''
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.