Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-18, 19:44   #361
Cosia
Przyczajenie
 
Avatar Cosia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w jezyku, a jedzenie lodow :D (itp)

Moja kumpela też miała biały język przez dwa tygodnie, to normalne i z czasem zejdzie.


A co do tego, co można jeść, to pijcie dużo wody, żeby Wam tam tę rankę na języku przeczyszczało co jakiś czas I możecie jeść prawie wszystko, opórcz kwaśnych i ostrych potraw, bo bedzie bolało No i sparajcie się jeść "bokiem"
__________________
W.
Cosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 19:47   #362
Cosia
Przyczajenie
 
Avatar Cosia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w jezyku, a jedzenie lodow :D (itp)

No i jak już będzie trochę podgojona ranka, to nie zapominajcie żeby wacikiem wyczyścic kolczyk, bo pod kuleczką zbiera się trochę brudu
__________________
W.
Cosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 20:14   #363
Ektoria
Raczkowanie
 
Avatar Ektoria
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 213
GG do Ektoria
Post Dot.: Kolczyk w jezyku, a jedzenie lodow :D (itp)

Ja gdzieś czytałam, że kolczyk w języku pomaga w ścieraniu się zębów. Polecam częstsze wizyty u stomatologa!!
__________________
ŻYCIE - CODZIENNIE OBUDŹ MNIE O ŚWICIE!!!
Ektoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 16:14   #364
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez Frecia_28
Doda ma kolczyka na języku i nie przeszkadza jej to woklanie
Mandaryna tez ma i jej to przeszkadza
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 14:50   #365
sylwiasek_sos
Raczkowanie
 
Avatar sylwiasek_sos
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 37
GG do sylwiasek_sos Send a message via Skype™ to sylwiasek_sos
Dot.: Kolczyk w jezyku, a jedzenie lodow :D (itp)

Tez szłyszałam ze kolczyk szkodzi zębom ale i tak bardzo pragne przebic jezyk. pozdroo
sylwiasek_sos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 22:54   #366
maleństwo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 42
Dot.: Kolczyk w jezyku, a jedzenie lodow :D (itp)

Nie, pierwsza doba nie jest najgorsza :P Najgorszy jest drugi i trzeci dzień. Wtedy dopiero boli :P Mam nadzieję, że Cię pocieszyłam

Moja koleżanka zrobiła sobie kolczyka i na drugi dzień przyszła do mnie z płaczem, żebym jej wyjeła tak ją bolało. No i jej wyjęłam :P Ale ja jakoś wytrzymałam Także bądź silna. Na uśmieżenie bólu najbardziej pomagają kostki lodu. To naprawdę duża ulga dla obolałego języka.

Nie powinno się rzeczywiście jeść produktow mlecznych, ale tak samo nie można palić przez kilka dni, co zupełnie nie przeszkadzało mojej znajomej. Kolczyka ma już ok 2 lata, a jej język ma się dobrze

Ja drugiego dnia "rozdziabywałam" sobie jedzenie widelcem i po prostu je łykałam
maleństwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 23:01   #367
...:::AnGeL:::...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 399
Dot.: Kolczyk w jezyku, a jedzenie lodow :D (itp)

Ja mam od 5 lat pircing w jezyku i nie tylko w jezyku! na poczatku tez bylo mi trudno sie przyzwyczyic,ale z czasem o nim zapomnialam i wogole uwagi na niego nie zwracam.Plukalam szalwia bo jak mialam na poczatku przekuty po kazdym jedzeniu mi kazali plukac aby sie nie dostala zadna infekcja,a jak mi spuchl...... to glowa mala przez 3 dni nie moglam nic powiedziec tylko cos mroczalam hihi....co do jedzenia lodow to dziwnie sie je lize bo zostaja na lodzie takie dziorki glebokie,a o normalny jedzeniu tez na poczatku go gryzlam ale z czasem zapomnialam o nim....
...:::AnGeL:::... jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-02, 00:43   #368
cegiełka
Raczkowanie
 
Avatar cegiełka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 32
Dot.: Kolczyk w języku

hmm kosmetyczki moim zdaniem uczą się na manekinach hmm tak mi się wydaje, bo kto by dał się okaleczyć komuś kto nigdy jeszcze nie miał doczynienia z igłą. Ja również marze o kolczyku w jęzorku może za jakiś czas sobie zrobie ..
cegiełka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-04, 16:00   #369
karinap23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
GG do karinap23
Dot.: Kolczyk na języku...

mam pytanie odnosnie kolczyka i prosze o jak najszybsza odp.mam kolczyk od 4dni opuchlizna troszke zeszla plucze dentoseptem ssam kostki lodu z szalwi .jezyk troche jeszcze boli ale najwiekszym moim zmartwieniem jest bialawy nalot na jezyku tzn.myslalam juz ze to od ilosci plynow sie zrobilo poniewaz caly czas musze plukak albo ssac kostki lodu-jestem bardzo niesppokojna z tego powodu,bylam w salonie powiedzieli ze to normaöllne ale czy ktoos z was mial tez taki bialy nalocik ktorego nieidzie zmyc.
karinap23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-04, 19:07   #370
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Kolczyk na języku...

Cytat:
Napisane przez karinap23
mam pytanie odnosnie kolczyka i prosze o jak najszybsza odp.mam kolczyk od 4dni opuchlizna troszke zeszla plucze dentoseptem ssam kostki lodu z szalwi .jezyk troche jeszcze boli ale najwiekszym moim zmartwieniem jest bialawy nalot na jezyku tzn.myslalam juz ze to od ilosci plynow sie zrobilo poniewaz caly czas musze plukak albo ssac kostki lodu-jestem bardzo niesppokojna z tego powodu,bylam w salonie powiedzieli ze to normaöllne ale czy ktoos z was mial tez taki bialy nalocik ktorego nieidzie zmyc.
w salonie mieli racje to jest normalne na początku, ja tez tak miałam, któregos razu miałam nawet jakis żółty wiec sie nie martw
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-04, 20:32   #371
*KaLa*
Raczkowanie
 
Avatar *KaLa*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bochnia/KvL
Wiadomości: 182
Dot.: Kolczyk na języku...

U mnie z kolczykiem w jezyku bylo troszke inaczej Tzn. wygladalo to tak
mialam w tedy chyba 15/6lat postanowilam,ze zrobie sobie takie cos w jezyczku wiec jak i postanowilam tak zrobilam
Poszlam do zakladu,w ktorym kolczykuja powiedzialam,ze chcialabym miec kolczyka w jezyku,Pani na mnie popatrzyla i zapytala ile mam lat-powiedzialam swoj prawdziwy wiek (bo mimo tego,ze teraz mam wiecej nadal nie wygladam na swoj prawdziwy wiek) Na co Pani dumnym glosem czy jest zgoda od rodzicow,nie mialam pojecia,ze cos takiego musi byc
Wiec wyszlam z owego zakladu,napisalam sobie na kolanie i wrocilam po paru minutach (rodzice oczywiscie nic nie wiedzieli ) Zaprowadzono mnie do gabinetu w ktorym kazano mi sie polozyc-dostalam znieczulenie w spreyu i wystawilam jezyk (powiem szczerze,ze bolalo niemilosiernie )
Wychodzac dowiedzialam sie tylko,ze nie nalezy mi jesc niektorych rzeczy
w drodze powrotnej kupilam sobie jakies ziolka,ktorymi mialam plukac jame ustna Tak tez zrobilam Zaraz po "zabiegu" strasznie spuchlam Dla rodzicow wymyslilam bajke,ze boli mnie zab i dlatego jestem opuchnieta i pije ziolka Reszte dnia spedzilam na polu ze znajomymi gdzie nikt mnie nie rozumial co mowie bo mialam tak spuchniety jezyk i nie potrafilam przelykac sliny
Niestety na drugi dzien nadal bylam spuchnieta wiec mamie zaczelo sie cos nie podobac i kazala mi otworzyc buzie i pokazac zeba Ja oczywiscie jak to ja,najnormalniej w swiecie sie zapomnialam a juz najabardziej o tym,ze mam kolczyka w jezyku (w koncu to drugi dzien dopiero ) i dumnie otworzylam buzie bezczelnie pokazujac na jakiegos zeba mowiac "ten" Zdziwienia mamy chyba nie musze pisac Ale nie bylo tak zle,nawet nie krzyczala,pytal tylko czy bolalo itd itp Moja przygoda z kolczykiem jednak okazala sie krotka poniewaz po chyba 3/4 miesiacach po prostu go ZJADLAM okrecila mi se kuleczka i ja zjadlam a precika wyciaglam i tak o to pozniej nie wlozylam kolejnego,na jezyku ani sladu po nim
A wracajac do kwestii gojenia sie,moj goil sie wporzadku i dosc szybko
__________________
Wolę zmieniać baterie w wibratorze niż być z kimś kto mnie nie interesuje
*KaLa* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 14:14   #372
karinap23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
GG do karinap23
Dot.: Kolczyk na języku...

wielkie dzieki to mnie pocieszylas,bo myslalam ze cos ze mna nietak.nawet dzis zauwazylam ze jest troszke lepiej a osad tez mam czasami jakis zoltawo zielonkawy chyba od plukania dentoseptem
karinap23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-06, 19:51   #373
kkasiuleqq
Raczkowanie
 
Avatar kkasiuleqq
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 34
Dot.: Kolczyk na języku...

A ja kolczyk robilam teraz w niedziele i tego samego dnia normalnie jadlam bo jeszcze nie mialam spuchnietego he Nastepnego dnia bolalo i spuchl ale powiem wam, ze zadnych przygod z papkami nie mam hehe jem bokiem i daje rade...Oczywiscie po kazdym jedzonku PŁUKANIE i CZYSZCZENIE !!! Ciesze sie, ze chyba jestem w gronie tych szczescliwcow co to szybko im sie goi...ale "nie chwal dnia przed zachodem slonca"...Jestem dobrej mysli i polecam kolczyk w tym miejscu dla wlasnej satysfakcji bo przeciez go nie widac jak cos sie mowi a dla mnie sama swiadomosc, ze go mam jest wystarczajaca;d Dlatego jezeli chcesz zrobic tylko z tego powodu zeby pokazac innym jaka to ty jestes "fajna/y" - odradzam Moze zastanow sie nad broda,warga,brwia?hahahah ah

A osobom chetnym na zrobienie klczyka w jezyku - nie ma czego sie bacSamo przeklucie jest naprawde znosne Jezeli naprawde tego chcesz to przebolejesz te kilka dni bolu (bo ja nie mowie, ze nic mnie nie boli tylko po prostu jestem nad zwyczaj wytrzymala osoba) POWODZENIA!!!
__________________
"Tyle mam, ile mam, ile bym chciał"
kkasiuleqq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 22:59   #374
ziuteczka
Przyczajenie
 
Avatar ziuteczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12
Dot.: Kolczyk na języku...

hej ja mam kolczyk w języku. Moja koleżanka miala takiego kolczyka przez rok jednak musiała go wyjąć. Mówiła, że dziurka zarasta tylko z wieszchu a tak na prawde w srodku języka czuć jeszcze tą dziurke. Mimo to zewnątrz języka jej prawie nie widać pozdrawiam ;p
ziuteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 23:04   #375
ziuteczka
Przyczajenie
 
Avatar ziuteczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12
Dot.: Kolczyk w jezyku, a jedzenie lodow :D (itp)

tak, kolczyk w języku pomaga w ścieraniu się zębów ale tylko w tedy gdy jest za długi i obija się o zęby. Jeżeli ktoś ma idealnie dopasowany kolczyk i nie bawi się nim np. wkłada między zęby lub gryzie, w takim razie ząbki będą zdrowe ja sie nie bawie swoim kolczykiem i ząbki mam idealne
ziuteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 23:08   #376
ziuteczka
Przyczajenie
 
Avatar ziuteczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12
Dot.: Kolczyk na języku...

no i masz racje, ja kolczyk w języku zrobiłam przede wszystkim dla siebie. Jak gadam z ludźmi to nie otwieram szeroko japy żeby wszyscy zobaczyli ze mam. To jest mój indywidualny nabyrek. A gdybym chciała pokazać jaka to ja jestem fajną hehe czy sie wywyższyc to na pewno nie zrobiłabym se kolczyka w tym miejscu... tylko w jakimś widocznym np: brew, nos. pozdrawiam
ziuteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-10, 14:17   #377
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Kolczyk w języku

jeśli obawiacie się 'ukrywania przed mamami' - to zapraszam na tą stronę :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=111912
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 11:55   #378
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: KOLCZYK W JĘZYKU- da sie ukryc?

Cytat:
Napisane przez Olunia90
Za granicą można wsadzić w język sztyft(jak przekujesz język) .Jest bardzo podobny do kolczyka tylko składa się z tej ''pałeczki'' bez kuleczek a zakończona jest płaskimi obręczmi (bardzo malutkimi).Takie coś zakłada się na specjalne okazje jeśli chcesz by kolczyk był niewidoczny ale czy takie coś jest w Polsce to nie mam pojęcia ale warto się zapytać.
w Polsce też można kupić takie "ztyczkę" w sklepach nie widziałam ale na wildcat można znaleźć. w sumie nie wiem czy jest to tak strasznie potrzebne, bo tak jak pisały dziewczyny kolczyka wcale tak mocno nie widać, no chyba że bez przerwy się nim bawisz

kiedyś poszlam do dentysty i jak zobaczył moj kolczyk(dość duży) to powiedział ze szalona jestem i za kare że zrobiłam sobie kolczyk borowanko będzie bolało, na szczęście nie bolało

pozdrawiam wszystkie zakolczykowane i te jeszcze nieuważajcie bo to wciąga
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 16:02   #379
ziuteczka
Przyczajenie
 
Avatar ziuteczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12
Dot.: Kolczyk w języku

heh u mnie matka zauważyła kolczyk na drugi dzień ;d gdybym nie sepleniła to na pewno by nie zauważyła ! wyjełam kolczyk ale mimo to włożyłam spowrotem i teraz jest już okej a sposób na to aby starzy nie zauważyli kolczyka to poprosu odkręcenie górnej kulki i noszenie samego pręcika z dolną kulką ;d albo noszenie niewidzialnego akrylowego kolczyka jaki mozna spokojnie kupić na allegro pozdrawiam
ziuteczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 16:04   #380
ziuteczka
Przyczajenie
 
Avatar ziuteczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12
Dot.: Re: Kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez monana
Ja przebilam jezyk rok temu i bardzo sie do niego teraz przywiazalam. Samo przeklowanie nie boli. Wygladalo to tak:
Pani kosmetyczka ulozyla mnie na lozku, wyjela mi jezyk, 1s i juz mialam go przeklutego. NIC NIE POCZULAM!!!! (bez znieczulenia- nie potrzebne wierz mi). Potem mnie lekko szczypalo. Znajomi mnie ostrzegali ze nie bede mogla jesc przez 10 dni, tylko plyny. Ale ja juz tego samego dnia wciagnelam ziemniaki z ryba. Tyle ze musialam je sobie prawie widelcem do gardla od razu wsuwac. Potem pierwsza noc, jezyk zaczyna pozadnie puchnac, ale rano bylo juz lepiej. Czwartego dnia juz sie calowalam, a zapewniam ze na poczatku bylo to niemozliwe.
Podsumowanie pierwsze 4 dni:
- nieboli w stanie spoczynku, ale przeszkadza gdyz nie mozesz jesc z przyjemnascia, wtedy troche boli (wierz mi, pikus przy bolu zeba)
- mozesz mowic, ale lekko seplenisz
- ulga przy zimnych napojach. Ja zjadalam ze trzy litry kostek lodu.
- musisz plukac po kazdym posilku jame ustna specjalnym plynem. Kosmetyczka ci go poleci
- wybierz najpierw dluzszy kolczyk, twoj jezyk niezle spuchnie na poczatku. Potem jak juz zmaleje, zmienisz na krotrzy wygodniejszy.
- nie wkladaj kolczyka z oczkiem bo podraznia podniebienie. Gladka, mala kuleczka na poczatek jest najlepsza.
- nie zdejmuj kolczyka na dluzej jak 3 godziny, potem nie mozna juz go wlozyc.
-

Mam nadzeje ze cie przekonalam. Ja jestem bardzo zadowolona. Jesli masz wiecej pytan, ja z przyjemnoscia na nie odpowiem.
ja swój kolczyk dwa dni po przekłuciu wyjełam na całą noc (rodzice zauwazyli) a rano włożyłam spowrotem ale to już sprawa indywidualna jak szybko zarasta się dziurka w języku
ziuteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 16:06   #381
ziuteczka
Przyczajenie
 
Avatar ziuteczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12
Dot.: Kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez buska
ehh... ile ja bym dała za to zeby mi rodzice pozwolili na kolczyka w języku..;
nie muszą wiedzieć o tym, że robisz kolczyka w języku, naprawde nie ma się czego bać
ziuteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 19:37   #382
ziuteczka
Przyczajenie
 
Avatar ziuteczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12
Dot.: Przebiłam Język!:)

Cytat:
Napisane przez dOminiCka
ja planowałam zrobić kolczyk pod pępkiem i w języku, lecz niestety w każdym studiu piercingu w łodzi jakim byłam, potrzebna jest zgoda rodziców. Ale pod koniec marca jade do brata do irlandii i tam wszystko zrobie:P moze i nawet lepiej ze nie zrobilam kolczyka teraz, bo mama by mnie prześwięciła jak by zobaczyła:P a tak wszystko sie zagoii i wróce z slicznymi kolczykami wtedy mam nadzieje jej tez sie spodobaja :P jesli juz zobaczy:P nie mam zamiaru sie ujawniac:P tylko przeraża mnie fakt, iz czesto jak przymierzam jakies ciuchy czy cus:P to przebieram sie przy mamie ..... a co do języka, planuje sobie zamówic przezroczysta kuleczke i poprostu na czas pobytu w domu zmieniac metalową na bezbarwną, która będzie wyglądała jak bąbelek śliny... a Tobie nastolatko życze udanego bunkrowania sie przed starszymi i szybkiego zagojenia sie języka:P buziolki
no niezły pomysł ;d ale kolczyk można też ukrywać nosząc akrysową zatyczkę ;d jaką mozna zakupić na allegro
ziuteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 19:46   #383
ziuteczka
Przyczajenie
 
Avatar ziuteczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12
Dot.: Kolczyk w języku a nieświeży oddech-proszę o pomoc

ja na szczęscie nie mam takiego nieprzyjemnego oddechu.. ale gdybym miała to poprostu kupiłabym odswierzacz w spreju ;d w aptece 5 zł ;d
ziuteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 22:10   #384
noemi18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: strumien
Wiadomości: 221
Dot.: Kolczyk w języku a nieświeży oddech-proszę o pomoc

tiffi ja jak przebijalam jezyk tez mialam taki osad i kosmetyczka polecila mi na to takie kropelki do czyszczenia jamy ustnej dziciaczkom malutkim, niestety nie pamietam teraz nazwy ale wiem ze cos na "A" jak sobie przypomne to od razu napisze. Wylewalam pare kropelek na patyczek do uszu , pozniej smarowalam jezyk i pomoglo, po niedlugim czasie stosowania pozniej dalam go kolezance i u niej tak samo podzialalo, gdybym nie dawala to teraz sprawdzilabym nazwe. brzydki zapach tez sie pojawial, taki jakby kwasny i tez po kropelkach problem znikl. Kropelki sa dostepne w aptece za ok 3 zł. W aptece panie napewno beda wiedziec o co chodzi ja kolczyka juz nie mam, ale nacieszylam sie nim 2 lata, troche mi teskno za nim, ale stwierdzilam ze wole miec ladne , zdrowe zabki, bo niestety stan moich zebow po noszeniu kolczyka bardzo sie pogorszyl pozdrawiam cieplutko
noemi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 22:17   #385
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Kolczyk w języku a nieświeży oddech-proszę o pomoc

hmmm ja sobie nie przypominam zebym miała nieprzyjemny zapach z ust przy gojeniu czy tez teraz.. :/
ja równiez polecam Dentosept - wspaniały specyfik.
a język czysciłam szczoteczką w miarę możliwości bo bolało ale ten osad po tygodniu powinien zniknąć
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 08:23   #386
Marlenka16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Kolczyk w języku

Twierdzicie, że u kosmetyczki nie powinno przekłówać się języka, bo one powinny zajmować się czymś innym. Kilka lat temu pojechałam z moim znajomym do Poznania do wspaniałgo studia tatuażu, w którym chciał sobie zrobić tatuaż. Owszem zrobił, ale nie wyszło mu to na dobre, bo później odkrył, gdy chciał oddać krew dla przyjaciela, że zaraził się w tym studio żółtaczką grupy C. Wydaje mi się że to jest nie ważne gdzie robimy kolczyk, bo wszędzie jest takie samo ryzyko. Przed zrobieniem tego kolczyka powinnśmy popatrzeć jak to miejsce wygląda albo zapytać osób, które już kożystały z danego salonu czy sudia. Ja mam zamiar zrobić kolczyk u kosmetyczki, ale u takiej, u której były moje znajome i nic im się nie stało. Żeby było raźniej zabieram ze sobą kuzyna, który też przekłuje sobie język.
Marlenka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 08:29   #387
Marlenka16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Kolczyk w języku a mycie zębów.

Pod koniec tego miesiąca chce zrobić sobie kolczyk w języku. Nie boję się bólu, opuchlizny, tego, że nie będę mogła jeść. Trapi mnie tylko jedno jedyne pytanie: Jak mam myć zęby ? przecież jak pasta dostanie się do dziurki to będzie strasznie szczpało. Nie mam myć zębów ? Proszę o jak naszybszą możliwą odpowiedź !
Marlenka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 22:46   #388
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez ziuteczka
heh u mnie matka zauważyła kolczyk na drugi dzień ;d gdybym nie sepleniła to na pewno by nie zauważyła ! wyjełam kolczyk ale mimo to włożyłam spowrotem i teraz jest już okej a sposób na to aby starzy nie zauważyli kolczyka to poprosu odkręcenie górnej kulki i noszenie samego pręcika z dolną kulką ;d albo noszenie niewidzialnego akrylowego kolczyka jaki mozna spokojnie kupić na allegro pozdrawiam
tak spytam nieśmiało jakim cudem kolczyk utrzyma się według ciebie w języku bez górnej kulki??
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 09:48   #389
bro
Raczkowanie
 
Avatar bro
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 497
Dot.: Pytanie Do Beaty Krajnik !!

masz myć zęby, nic się nie stanie
__________________
devon rex - moja nowa miłość
bro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 13:02   #390
DADZIK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 29
Dot.: Kolczyk w języku

Ja mam kolczyka od 2 miesiecy,samo przeklucie nie bolalo mimo iz nie mialam zamrazania miejscowego.Najgorzj bylo przez pierwsze 3 dni,jadlam tylko jogurty i zupki,ulge przynosilo ssanie kostek zamrozonego rumianku.Pozniej bylo juz tylko lepiej.Jezyk szybko sie zagoil,a po 3 tyg wymienilam kolczyk na mniejszy.Pozdrawiam
DADZIK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.