Efekty olejowania paznokci - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-20, 16:43   #361
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dzień dobry, dziewczyny, ja tylko na minutkę

A propos ostatnich postów, czyli rozwarstwiania / rozdwajania płytki trudno mi się wypowiedzieć, bo u mnie to nie występuje, wręcz przeciwnie, ale zastanawiam się (zgodnie z powiedzeniem "lepsze jest wrogiem dobrego"), czy czasami nie mamy tu do czynienia z "przedobrzeniem" pielęgnacji?

Ja olejuję pomalowane pazury raz, góra dwa razy dziennie (obowiązkowo przed snem). Nie wiem, być może to jak z wcieraniem kremu pod oczy czy olejowaniem włosów - może nie warto robić tego przesadnie często, bo może się to skończyć podobnymi skutkami, jak zapychanie czy wysyp niespodzianek dla skóry czy obciążenie i oklap na włosach? To tylko spekulacje, bo na 100% wiem tylko tyle, ile obserwuję u siebie - i tym się dzielę sumiennie.

U mnie bez zmian, no może oprócz tego, że ostatnie mani trzymało się u mnie od poranka we wtorek 9 lipca aż do... dzisiaj, czyli do 20 lipca (no dziś były już lekko zużyte, ale to dlatego, że wczoraj je piłowałam). To mój rekord. Składniki jak zwykle: 1 baza Inglot, 2 warstwy lakieru Inglot, na to wzorki, 1 top Sally Hansen, a na deser po 2 kropelki przyspieszacza wysychania SH na każdy paluszek. I takie pancerne malowanki przetrwały moje ostatnie wojaże

Serdecznie pozdrawiam wszystkich, postaram się meldować raz w miesiącu i podziwiać wasze postępy

__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 16:54   #362
kadamowicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 77
Dot.: Efekty olejowania paznokci

no to mnie przeraziłyście...
ja olejuję od 14.07, czyli prawie tydzień, na całą płytkę i pod oraz skórki, robiąc sobie przerwę od malowania paznokci, raz lub dwa razy dziennie babydream fur mama.
ku mojemu dużemu zdziwieniu, złamał mi się od tego czasu tylko jeden paznokieć, aczkolwiek wyłącznie z mojej winy - uraz mechaniczny.
więc myślę pozytywnie, liczę na wyrównanie i zapuszczenie pazurków do końca wakacji, chcę poprawić stan zniszczonej od zgryzania lakieru płytki (uzależnienie, dlatego też dobrze mi zrobi przerwa od malowania) i jeśli się uda, wydłużyć naszą kochaną różową część.
i wezmę się za malowanie pazurków tymi pięknymi lakierami, które mam, ale nie używam, bo na takie ogryzki bez sensu )
także mam nadzieję, że to rozdwajanie jednak nie od oleju.
zrobiłam zdjęcia 'przed' i do września chcę dopiąć swego
kadamowicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 17:16   #363
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Bo ja wiem, w zasadzie to całość paznokci olejuję tylko raz dziennie, częściej staram się wpuszczać olej pod paznokcie, bo wtedy nie przeszkadza mi w codziennych czynnościach, a odżywia dalej pazury od spodu, ale to też nie jest więcej jak 4 razy.
No i teraz nie wiem co zrobić, bo te rozwarstwienia musiałabym do żywego mięsa ściąć, a tego nie chcę
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 17:27   #364
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja od dzisiaj olejuję paznokcie zmieszałam olej rycynowy z oliwką babydream(tą z rossmana na rozstępy) no zobaczymy jakie będę efekty
A wczoraj zamówiłam odżywkę Herome
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 18:02   #365
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja nakładam olejek właściwie tylko przed snem. Zastanawiam się teraz, czy na chwilę go odstawić, czy niepotrzebnie, bo przyczyną jest coś zupełnie innego. Nie mam pojęcia.
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 18:05   #366
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
Wlaśnie miałam o ty pisać. Olejuję paznokcie już około 3 tygodnie. Wcześniej miałam suche rozdwajające się paznokcie ale teraz to już poprostu straszą. Kciuk lewej dłoni nigdy nie był tak rozdwojony. A w dodatku jeszcze paznokcie na palcach wskazujących się rozdwajają. Dziwne naprawde.
Dla zobrazowania tego co się dzieje z moimi paznokciami wrzucam zdjęcia z 13 lipca ( wtedy olejowałam paznokcie juz około 2 tygodni )
oraz z dzis czyli z 20 lipca 9w sumie około 3 tygodni olejowania).

Nie zamierzam rezygnowac z olejowania. Mam nadzieje że to tylko chwilowe pogorszenie.
Najgorsze jest to, że gdy mam aż tak rozdwojone paznokcie to nie mogę ich zapuścić. Poza tym są cienkie jak papier i nie chronią odpowiednio przyrostu, który nawet jak się wytworzy to po kilku dniach się niszczy od zwykłych czynności domowych.


13.07.2013.jpg13.07.2013a.jpg20.07.2013a.jpg20.07.2013.jpg
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 18:10   #367
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

PS.
I jeszcze raz się powtórzę (obiecuję, że ostatni ), że moim zdaniem warto mieć zawsze pomalowane paznokcie, amen
Trzymam kciuki
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 18:40   #368
lagunabox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 55
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cześć Dziewczyny! Ja dalej olejuję i stopniowo odstawiam Nail Teka, pora zrobić przerwę w kuracji tą odżywką. Zauważyłam wzmocnienie paznokci i wybielenie końcówek (wreszcie!!), ale nie wiem, czy to sprawka olejków czy odżywki... Do olejków dołączyłam kapsułki A+E (już regularnie) i znowu wracam do maści z witaminą A. Kupiłam olejek brzoza i pomarańcza z Alterry (antycellulitowy) i również wcieram w paznokcie. Ale mam pytanko (być może już je zadałam wcześniej, bo olejek mam od pewnego czasu, wybaczcie) : czy olejek antycellulitowy nie zaburzy przyrostu? Bo jego działanie jest ukierunkowane właśnie na zmniejszenie tkanki, no w każdym razie tak to sobie tłumaczę xd. Czy to nie przeszkodzi??
Dalej wcieram różowe serum z rossmana, w zasadzie nakładam na paznokietki co się da. Ostatnio nałożyłam nawet maskę drożdżową do włosów babci Agafii, a co. Jak działa na włosy, może i podziała na pazurki? Ale po jednorazowym użyciu efektów nie zauważyłam. No i walczę, walczę o ten przyrost. Wstawiam zdjęcie z dzisiaj, bez lakieru. Sorry za taki bałaganiarski wpis i fotkę, ale wszystko robiłam na szybko;D.
Pozdrowienia i powodzenia! Pięknych paznokietków życzę!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paznokcielipiec.jpg (81,1 KB, 296 załadowań)
lagunabox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 10:52   #369
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Właśnie pomalowałam paznokcie ,ale przyznam ,że mi jakoś w głowie siedzi pogląd,że olej gorzej wchłania się przez lakier ;/
Mam okropnie krótką płytkę paznokcia i przezroczyste końcówki - mam nadzieję,że oleje mi pomogą
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 10:56   #370
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Efekty olejowania paznokci

I ja się przyłączam do olejowego klubu.

Dziewczyny, może te kciuki i wskazujące to od klawiatury?

Staram się olejować w miarę regularnie, codziennie wieczorem. Używam olejku Alterry z papają i migdałami. Wcieram po prostu w paznokcie i skórki. Nadmiar wycieram w paznokcie u stóp.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 05:24   #371
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Efekty olejowania paznokci

witam dziewczęta ja świeżynka bo dopiero od wczoraj zaczęłam olejowanie-nakładam zwykłą oliwkę do paznokci rano i wieczorem
moim koszmarem są rozwarstwiające się paznokcie wydaje mi się, że olejowanie poprawiło trochę ich stan,ale przeczytawszy komentarze trochę się przelękłam mam nadzieję, że niepotrzebnie

mam nadzieję, że na spektakularne efekty nie będę musiała długo czekać

p.s. wychodzę z założenia, że co za dużo to nie zdrowo także kobitki uważajmy co nakładamy i w jakich ilościach stosujemy, bo swoją chęcią poprawy możemy osiągnąć zupełnie odwrotny skutek niż zamierzony
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 09:10   #372
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
witam dziewczęta ja świeżynka bo dopiero od wczoraj zaczęłam olejowanie-nakładam zwykłą oliwkę do paznokci rano i wieczorem
moim koszmarem są rozwarstwiające się paznokcie wydaje mi się, że olejowanie poprawiło trochę ich stan,ale przeczytawszy komentarze trochę się przelękłam mam nadzieję, że niepotrzebnie

mam nadzieję, że na spektakularne efekty nie będę musiała długo czekać

p.s. wychodzę z założenia, że co za dużo to nie zdrowo także kobitki uważajmy co nakładamy i w jakich ilościach stosujemy, bo swoją chęcią poprawy możemy osiągnąć zupełnie odwrotny skutek niż zamierzony
Też mi się rozdwajają
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 09:50   #373
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Też mi się rozdwajają

okropne to jest
oczywiście nie wszystkie są w takim stanie, ale już jest problem z zapuszczeniem, bo te osłabione szybko się łamią i psują efekt manicure,
no nic obyśmy szybko sobie z tym poradziły i zapomniały o problemie
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 11:22   #374
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

no słuchajcie od ok miesiąca olejuje z Wami (dzięki wątkowi jestem skrupulatna i systematyczna w tym ) skórki i jestem zachwycona wreszczie moje skórki są naprawde super: nawilżone, "gładkie" - nie poszarpane i co najważniejsze usuwać je moge raz na 2 tyg i to też "tyle o ile", przyrost też robi się coraz solidniejszy
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 12:08   #375
kadamowicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 77
Dot.: Efekty olejowania paznokci

jukaba może jakieś fotki?
czym olejujesz?
kadamowicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 12:22   #376
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kadamowicz Pokaż wiadomość
jukaba może jakieś fotki?
czym olejujesz?
Ja też poproszę o fotki
Moja mieszanka została wczoraj zrobiona,trzeci dzień olejowania za mną Za dużo dałam wczoraj oleju i potłuściłam prześcieradło ;/
Biorę się za czytanie 6 strony wątku
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 12:52   #377
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

do fotek muszę się zabrać ale kabel gdzieś wsadziłam no i pazurki mam stale pomalowane

olejuje miksem: Alterra limonka/oliwka + oliwka do pazmokci + keratyna (półprodukt z ZSK)

Edytowane przez jukaba
Czas edycji: 2013-07-22 o 17:14
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 17:02   #378
lagunabox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 55
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
okropne to jest
oczywiście nie wszystkie są w takim stanie, ale już jest problem z zapuszczeniem, bo te osłabione szybko się łamią i psują efekt manicure,
no nic obyśmy szybko sobie z tym poradziły i zapomniały o problemie
Nie chcę zapeszać, ale mogę nieśmiało powiedzieć, że problem rozdwajających się paznokci to już przeszłość . Do kuracji olejkami postanowiłam dołączyć niezbyt naturalną miesięczną kurację odżywką z formaldehydem. Przez pierwsze tygodnie regularnie dokładałam nowe warstwy, teraz jedynie raz na tydzień nakładam warstwę podkładową pod lakier kolorowy . Zamieszczałam wcześniej zdjęcia paznokci ( w jednym wątku nawet "przed dbaniem o paznokcie" i "w trakcie dbania"). Nail Tek siłą rzeczy utwardza i wzmacnia paznokcie. Nie zauważyłam bólu, uczulenia ani nic takiego. Może to również kwestia regularnego olejowania, które nie pozwoliło na przesuszenie czy jakieś kruszenie. Polecam spróbować, na allegro zestaw odżywek za ok. 24 zł.
Dziewczyny, co myślicie na temat masła shea do pielęgnacji paznokci? ponoć można rozpuścić i moczyć jak w oliwie. Któraś próbowała?
Sorki za ten offtopik.

A u mnie dzisiaj kuracja witaminką A+E
lagunabox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 18:18   #379
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Odp: Efekty olejowania paznokci

A ja mam pyt
A wiec zrobilam mieszanke oleju rzepakowego i lopinowego z czerwona papryka , s w drugim pojemniku mam sama oliwe z oliwek. Ktory stosowac czesciej ? Myslalam o tym zeby ta mieszanke rano i wieczorem a oliwe z oliwek po poludniu ? Co o tym myslicie ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 08:24   #380
lagunabox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 55
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Ja np. moczę paznokcie w ciepłej oliwie 2 razy na tydzień, ale wcierać to raczej nie wcieram, bo niespecjalnie pachnie, moim zdaniem Ale oliwa na pewno ma właściwości wzmacniające, a przy odrobinie soku z cytryny podobno rozjaśnia pazurki . O tej pierwszej Twojej mieszance, przyznam szczerze, nic nie wiem :P.
lagunabox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 09:31   #381
Jessenia
Raczkowanie
 
Avatar Jessenia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 362
GG do Jessenia
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

przybyłam, bo buszowanie wciąga.

całe życie obgryzałam pazury, od dawna ich nie obgryzam (ale skorki owszem skubię, a moja dodatkowa dolegliwość nie pomaga w nieskubaniu)
mam cos co się nazywa keratolysis exfoliativa wiele na to nie pomaga, bywa lepiej bywa gorzej, ale skora z opuszków palcow schodzi tak.


wrzucam moje paskudne paznokcie i skorki.
ku pamięci - zobaczymy za miesiąc (mam Alterre, mam bdfm, mam rycynowy, mam rożne inne - olejowanie wciąga )

na zdjęciach sa po olejowaniu, pomalowane i palce przy okazji zafarbowane od henny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130722_221204.jpg (29,2 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130722_221217.jpg (23,0 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130722_221229.jpg (26,8 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130722_221239.jpg (24,4 KB, 133 załadowań)
__________________
ja cię w czerwień powiodę w piekło - ból

5, 10, 21.975, 42.135
Jessenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 10:59   #382
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
okropne to jest
oczywiście nie wszystkie są w takim stanie, ale już jest problem z zapuszczeniem, bo te osłabione szybko się łamią i psują efekt manicure,
no nic obyśmy szybko sobie z tym poradziły i zapomniały o problemie
U mnie też nie wszystkie,ale większość niestety....
Obyśmy,były systemetyczne w olejowaniu pazurków !
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 13:21   #383
mag-ia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 291
Dot.: Efekty olejowania paznokci

majowa rosa
mam prośbę, mogłabyś zrobić zbliżenie paznokci od wewnątrz, czyli tak, aby "przyrost" był bardziej widoczny... strasznie jestem ciekawa, ja paznokcie smaruję od bardzo dawna, ale u mnie nic takiego nie występuje.
mag-ia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 14:33   #384
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez mag-ia1 Pokaż wiadomość
majowa rosa
mam prośbę, mogłabyś zrobić zbliżenie paznokci od wewnątrz, czyli tak, aby "przyrost" był bardziej widoczny... strasznie jestem ciekawa, ja paznokcie smaruję od bardzo dawna, ale u mnie nic takiego nie występuje.
Już kilka razy dawałam zbliżenia na przyrost, chociaż on niezbyt piękny jest , ale proszę bardzo, oto najświeższe foto z 20 lipca (uwaga, duże i fuj), widać nawet, jak różowy koniuszek palca się "wyciągnął":
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przyrost1.jpg (32,3 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przyrost2.jpg (38,1 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przyrost3.jpg (34,5 KB, 230 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przyrost4.jpg (45,7 KB, 218 załadowań)
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 14:49   #385
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Nie wiem czemu subskrypcja mi nawaliła i nie dostawałam powiadomień o nowych postach, a tyle się ich tutaj namnożyło! Witam wszystkie nowe olejomaniaczki

Co do rozdwajania paznokci to myślę, że po prostu musicie to przeczekać - nie wierzę, żeby olejowanie przyniosło tak negatywne skutki Zaraziłam olejowaniem także moją Mamę, która już po kilkunastu dniach stosowania jest zachwycona i mówi, że skończyły się jej w końcu rozdwajać paznokcie!

Cytat:
Napisane przez lagunabox Pokaż wiadomość
(...) Ale mam pytanko (być może już je zadałam wcześniej, bo olejek mam od pewnego czasu, wybaczcie) : czy olejek antycellulitowy nie zaburzy przyrostu? Bo jego działanie jest ukierunkowane właśnie na zmniejszenie tkanki, no w każdym razie tak to sobie tłumaczę xd. Czy to nie przeszkodzi??
Haha, wybacz, ale ta teoria mnie rozwaliła Nie martw się, na pewno nie zaszkodzi, ten olejek ma tak samo dobroczynny skład jak inne z Alterry, po prostu olejek pomarańczowy wykazuje właściwości antycellulitowe, ale na pewno nie "antypaznokciowe"

Dzisiaj postaram się wstawić moje porównanie po 2 miesiącach olejowania
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 14:57   #386
kadamowicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 77
Dot.: Efekty olejowania paznokci

ja dziś wylałam resztkę bubla - odżywki z Essence, wyczyściłam buteleczkę i zmieszałam w niej Babydream fur Mama z olejkiem rycynowym.
niedługo wyjeżdżam nad morze i na pewno nie chciałoby mi się babrać w olejku prosto z butelki, a tak mam nadzieję, że nie będę sobie odpuszczać
rośnijcie, pazurki, rośnijcie!
kadamowicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 15:27   #387
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Haha, ano rośnijcie jak na oleju (jak to któraś Wizażanka fajnie kiedyś wymyśliła). Zapomniałam napisać, że kupiłam ostatnio TAKI olejek Inglota do pielęgnacji skórek. Był mi potrzebny jako dodatek do farbek akrylowych, bo uczę się techniki zhostowo, ale chyba wdrożę go do regularnej pielęgnacji, bo fantastycznie pachnie , a i skład ma całkiem zacny (olej jojoba, olej z pestek winogron oraz witamina E).

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg olejek Inglot.jpg (39,5 KB, 230 załadowań)
__________________

Majowa galeria z różą w tle



Edytowane przez Majowa Rosa
Czas edycji: 2013-07-23 o 15:30
Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 15:42   #388
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Zgodnie z zapowiedzią, oto mój przegląd przez 2 miesiące olejowania W tym tygodniu napiszę o tym jeszcze post na blogu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22 majaa.jpg (116,2 KB, 406 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 26 majaa.jpg (107,0 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20 czerwcaa.jpg (85,0 KB, 268 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20 lipcaa.jpg (94,2 KB, 432 załadowań)
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 15:48   #389
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 16:00   #390
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Zgodnie z zapowiedzią, oto mój przegląd przez 2 miesiące olejowania W tym tygodniu napiszę o tym jeszcze post na blogu
łaał ! też takie chce
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.