Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 15:21   #3871
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Delirium alkoholowe...
przykro mi

wg mnie nie ma co dyskutować dużo/mało, to jest bardzo relatywne
rzeczywiście jak ktoś nie maluje, to bez sensu jest kupowanie
ale tak naprawdę DLA MNIE to też jest hobby, typowe zbieractwo-dziwactwo lubię je mieć ale maluję też prawie codziennie, czasem codziennie, czasem co 2-3 dni dni
kiedyś strasznie obgryzałam paznokcie, teraz tego nie robię, mam co malować i sprawia mi to radość

poza tym lakiery się nie psują zazwyczaj
bardziej mnie przeraża jak ktoś mówił, że ma 90 błyszczyków, ale cóż, to wola tej osoby
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2014-01-06 o 15:24
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:30   #3872
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
oki.
Przykro mi z powodu Dziadka. Mój jeden też miał takie problemy... ludzie to są jednak niepoważni... wiedzą czym to grozi, ale brną w zaparte...
No dokładnie. Niestety, ale wszyscy wiedzieli, że to się tak prędzej czy później skończy...
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
przykro mi

wg mnie nie ma co dyskutować dużo/mało, to jest bardzo relatywne
rzeczywiście jak ktoś nie maluje, to bez sensu jest kupowanie
ale tak naprawdę DLA MNIE to też jest hobby, typowe zbieractwo-dziwactwo lubię je mieć ale maluję też prawie codziennie, czasem codziennie, czasem co 2-3 dni dni
kiedyś strasznie obgryzałam paznokcie, teraz tego nie robię, mam co malować i sprawia mi to radość

poza tym lakiery się nie psują zazwyczaj
bardziej mnie przeraża jak ktoś mówił, że ma 90 błyszczyków, ale cóż, to wola tej osoby
Mam tak samo.
Inni zbierają znaczki, a ja lakiery.
Dużo osób się mnie pyta czy zdążę wszystkie zużyć zanim się zepsują, ale moim zdaniem je się używa, nie zużywa.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:39   #3873
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ponad 600 dokładnie 612.
O matko, dla mnie to jakiś niepojęty numer jest gdzie ty wszystko trzymasz?

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4445990 5]
No i tez nie rozumiem pytania o reakcje TZ bo co mu do tego mój się w moje kosmetyki nie wtraca, tylko by sprobowal czasem cos zazartuje nt ilości, ale nie jest to w formie wyrzutu. Zresztą sam mnie często namawia na zakupy jak się nie mogę zdecydować :p ostatnio tak bylo z trzecim opakowaniem meteorytów [/QUOTE]

No, ale jak ktoś ma wspólne finanse, to wg mnie ma jakieś prawo coś powiedzieć chyba, że ktoś sobie odkłada kasę, a rachunkami itp dzielą się po połowie

A ja zrobiłam dzisiaj knedle ze śliwkami tyle narobiłam, a zjadłam 4, a tż powiedział, że nie jest głodny ktoś chce trochę?
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:42   #3874
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

ja co prawda nie mam takiej kolekcji ale właśnie lubię kupować lakiery . lubie je mieć. a potem wybierać :P
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:43   #3875
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

ee u mnie lakiery się już nie rozmnożą zbytnio...
rozsądnie dość kupuję..
i często wyrzucam... te rozwarstwione czy gęste

nie zgodze się, że się nie psują
potwornie się psują i trzeba uważać, bo ładne kuku na pazurkach można sobie zrobić...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:47   #3876
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

O kurde, zapomniałam, że jutro fryzjer do mnie przychodzi.
Dobrze, że kuzynka mi napisała, że się spóźni, bo bym chyba spała do 12, a na 12 ma przyjść.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:04   #3877
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
ee u mnie lakiery się już nie rozmnożą zbytnio...
rozsądnie dość kupuję..
i często wyrzucam... te rozwarstwione czy gęste

nie zgodze się, że się nie psują
potwornie się psują i trzeba uważać, bo ładne kuku na pazurkach można sobie zrobić...
moje lakiery się nie psują, zazwyczaj i nie czuję potrzeby wyrzucania ich, ale też nie są na świetle, nie są często otwierane (te same buteleczki) więc nie łapią powietrza, no i nie gęstnieją (jeden jedyny lakier z Catrice mi zgęstniał i go wyrzuciłam, ale on od początku miał dziwną formułę, więcej Catrice nie kupiłam )

jakby lakier się wizualnie zepsuł lub zaczął mieć dziwny zapach to bym go spokojnie wywaliła,

co innego kosmetyki typu szminka, podkład, które mają dużo wody, oleju itd, co innego pielęgnacja!

cieni do powiek też nie wyrzucam 6/12 m-cy od otwarcia podejrzewam, że Ty też nie

co masz na myśli?
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 16:05   #3878
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie mam żadnego porządniejszego lakieru mam jedynie dwa Sally Hansen a reszta to raczej Essence czy Wibo. Bardzo lubię te lakiery żeby nie było ale z takich droższych to raczej nie mam
Muszę kiedyś zainwestować w jakiś Essie albo O.P.I
powiem Ci, że z Wibo mam chyba ze 3-4, ja bardziej właśnie uderzam w te typowo paznokciowych marek. Chociaż ostatnio kupiłam nowość z Essence, z tej Bieberowej kolekcji - taki róż z shimmerem i normalnie nie ogarnęłam jak po 5-6 dniach lakier nadal był w stanie świetnym na paznokciach... tylko lekko starte końcówki, ale żadnych odprysków nic. A lakier z Douglasa za 19zł czy tam n awet 25 na drugi dzień mi odprysnął... :/ masakra. Ale ogólnie moje paznokcie są raczej nieproblemowe.
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
wg mnie nie ma co dyskutować dużo/mało, to jest bardzo relatywne
rzeczywiście jak ktoś nie maluje, to bez sensu jest kupowanie
ale tak naprawdę DLA MNIE to też jest hobby, typowe zbieractwo-dziwactwo lubię je mieć ale maluję też prawie codziennie, czasem codziennie, czasem co 2-3 dni dni
kiedyś strasznie obgryzałam paznokcie, teraz tego nie robię, mam co malować i sprawia mi to radość

poza tym lakiery się nie psują zazwyczaj
bardziej mnie przeraża jak ktoś mówił, że ma 90 błyszczyków, ale cóż, to wola tej osoby
klask i:
podpisuję sie pod każdym słowem. Ja z kolei w 2013 zadbałam w końcu o skórki, są w dużo lepszym stanie
Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
No dokładnie. Niestety, ale wszyscy wiedzieli, że to się tak prędzej czy później skończy...

Mam tak samo.
Inni zbierają znaczki, a ja lakiery.
Dużo osób się mnie pyta czy zdążę wszystkie zużyć zanim się zepsują, ale moim zdaniem je się używa, nie zużywa.
ano. straszna choroba.
I to jest to co ja ciągle powtarzam!!! nie kupuje żeby zużyć. kupuję, żeby poużywać
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:13   #3879
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie mam żadnego porządniejszego lakieru mam jedynie dwa Sally Hansen a reszta to raczej Essence czy Wibo. Bardzo lubię te lakiery żeby nie było ale z takich droższych to raczej nie mam
Muszę kiedyś zainwestować w jakiś Essie albo O.P.I
ja też muszę zakupić coś essie bo wszystkie tak je chwalą.
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:14   #3880
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
moje lakiery się nie psują, zazwyczaj i nie czuję potrzeby wyrzucania ich, ale też nie są na świetle, nie są często otwierane (te same buteleczki) więc nie łapią powietrza, no i nie gęstnieją (jeden jedyny lakier z Catrice mi zgęstniał i go wyrzuciłam, ale on od początku miał dziwną formułę, więcej Catrice nie kupiłam )

jakby lakier się wizualnie zepsuł lub zaczął mieć dziwny zapach to bym go spokojnie wywaliła,

co innego kosmetyki typu szminka, podkład, które mają dużo wody, oleju itd, co innego pielęgnacja!

cieni do powiek też nie wyrzucam 6/12 m-cy od otwarcia podejrzewam, że Ty też nie

co masz na myśli?
Bo to kwestia tego jak kto o lakiery dba, czy czyści choć czasem szyjkę butelki, dobrze dokręca. A co do samych paznokci i ich niszczenia to... też kwestia dbania o same paznokcie

Obecnie na paznokciach mam bordo, które dostałam w prezencie
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:15   #3881
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Rozumiem Was doskonale dziewczyny, ja mam tak z półproduktami i kosmetykami do włosów. Ograniczają mnie jedynie fundusze, ale za kilka lat to się zmieni
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 16:24   #3882
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla mnie 80 to też zatrważająca ilość, bo sama mam mniej więcej 30. Ale dla kogoś również ilość, którą posiadam ja może przyprawić o zawroty głowy .
Podpisuję się w pełni Koło 20 mam, ale i tak ciągle kupuję jeden ulubiony czerwony z eveline I w kółko
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:27   #3883
paulaxw
Raczkowanie
 
Avatar paulaxw
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 311
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Powrót na uczelnię, aż chce się płakać widząc zaległości... :<
__________________
See I’ve spent twenty three years on the earth searching for answers
Til' one day I realized I had to come up with my own.
paulaxw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:28   #3884
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez paulaxw Pokaż wiadomość
Powrót na uczelnię, aż chce się płakać widząc zaległości... :<
Mam tak samo... Słabo mi, dyplom muszę robić....
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:29   #3885
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość

serwer mam na home.pl - oprócz bloga mamy na nim jeszcze inne strony, więc nawet nie musiałam specjalnie nic kupować oprócz domeny a szablon... no cóż, jeszcze nie jest to w 100% to co sobie wymyśliłam, ale jak będzie więcej postów i dopracuję szczegóły to będzie wyglądał lepiej inna sprawa, że im większy monitor tym lepiej ten szablon wygląda - na moim laptopie jest średnio, ale na stacjonarnym monitorze panoramicznym jest fajnie
Ja chciałam się przenieść na zenboxa, ale jeszcze mi się nie chce. Posiedzę na blogspocie, jak mnie czymś bardzo zdenerwuje, wtedy ucieknę.
I znalazłam sobie już kilka ślicznych szablonów na theme forest, kosztują w granicach 30$, więc dużo to nie jest a są naprawdę świetne.
Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
Dziękować
Dobry weekend, kolejny szczebelek na blogu (tak wiem, liczby się nie liczą, ale nie powiecie, że niefajnie się patrzy na to jak blog się rozwija ), z Tżem nam wczoraj stuknęła 7 rocznica, zaliczyliśmy całkiem udaną imprezę (też tak macie, że jak się zapowiada super zabawa to w efekcie jest stypa, a jak człowiek idzie z nastawieniem, że będzie stypa i idzie na godzinę to wraca nad ranem i jeszcze by się bawił?) Tylko tego zakichanego śniegu mi brakuje teraz do szczęścia, a czytałam właśnie na onecie, że podobno zimy ma nie być buuuuuuuu
Mi śniegu nie brakuje. Mógłby padać tylko w górach. Ale i tam nie pada i jeszcze nie udało mi się zaliczyć wyjazdu na narty/deskę w tym roku. Nawet w Alpach w tym roku słabiej niż zwykle.
Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
witam w ten leniwy dzień

już chyba wszyscy na blogi powrzucali ulubieńców a ja się zebrać nie mogę...
ale już w tym tyg. na pewno to nadrobię
Ja też planuję zrobić to w tym tygodniu. Ale nie wiem jak za zdjęciami
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Matko bosko ponad 600 lakierów? marzenie ale skąd na to pieniądze brać
Ja bym nigdy tyle nie chciała. Chyba, że miałabym osobne pomieszczenie w domu na kosmetyki.
Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Rozumiem Was doskonale dziewczyny, ja mam tak z półproduktami i kosmetykami do włosów. Ograniczają mnie jedynie fundusze, ale za kilka lat to się zmieni
Półprodukty to i ja mogłabym zbierać.
Lakierów mam jakieś 30 i w zupełności mi to wystarcza. Przy 100 już bym oszalała i nie wiedziała co wybrać. Ale przynajmniej lakiery nie przeterminują się tak jak inne produkty.
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:31   #3886
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
O matko, dla mnie to jakiś niepojęty numer jest gdzie ty wszystko trzymasz?

No, ale jak ktoś ma wspólne finanse, to wg mnie ma jakieś prawo coś powiedzieć chyba, że ktoś sobie odkłada kasę, a rachunkami itp dzielą się po połowie

A ja zrobiłam dzisiaj knedle ze śliwkami tyle narobiłam, a zjadłam 4, a tż powiedział, że nie jest głodny ktoś chce trochę?
my akurat mamy raczej osobne, i część wspólną. Także nic mu do mojej osobistej części. a całkiem serio - mój mąż ma swoje kolekcjonerskie hobby więc doskonale rozumie moje

Ja poproszę knedle. Wczoraj mnie naszło na kupne z truskawkami, ale szajs to AViko robi jak nie wiem. Wyślij trochę <3

Załączam foty - nie ma problemu z przechowywaniem


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
moje lakiery się nie psują, zazwyczaj i nie czuję potrzeby wyrzucania ich, ale też nie są na świetle, nie są często otwierane (te same buteleczki) więc nie łapią powietrza, no i nie gęstnieją (jeden jedyny lakier z Catrice mi zgęstniał i go wyrzuciłam, ale on od początku miał dziwną formułę, więcej Catrice nie kupiłam )

jakby lakier się wizualnie zepsuł lub zaczął mieć dziwny zapach to bym go spokojnie wywaliła,

co innego kosmetyki typu szminka, podkład, które mają dużo wody, oleju itd, co innego pielęgnacja!

cieni do powiek też nie wyrzucam 6/12 m-cy od otwarcia podejrzewam, że Ty też nie

co masz na myśli?
to jest tak jak ze wszytskimi kosmetykami - trzeba po prostu uważać i tyle. I dobrze przechowywać. kiedyś trzymałam lakiery w lodówce.. daaawno temu, teraz mają helmery, najwyżej jak jest bardzo gorąco w sypialni latem zasuwam rolety. musiałabym mieć osobną lodówkę do laksów

Ok. Moja kolekcja - brakuje tylko kilkunastu sztuk, które mam na stole "roboczym"
Helmerki wpasowują się idealnie pod sekretarzyk więc giną w pokoju. Tylko po fakcie zauważyłam, że jeden jest kremowy a drugi biały, ale już nie chciało mi się wozić z powrotem. Na żywo aż tak nie widać. Nie całe są zapełnione, dwie szuflady mam puste, jedna ma inną zawartość. No i sporo jeszcze ajk widzicie miejsca w niektórych poszczególnych częściach
Oczywiście jak tylko zaczęłam wyjmować szuflady zjawiła się Mimi więc Was pozdrawia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00816.jpg (39,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00820.jpg (133,7 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00821.jpg (116,0 KB, 32 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:33   #3887
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
Ja bym nigdy tyle nie chciała. Chyba, że miałabym osobne pomieszczenie w domu na kosmetyki.
ja mam wielki dom w sumie, także akurat kwestia przechowywania nie jest problemem ani troche. A teraz mam pewien cwany plan w stosunku do mojej małej skrytki... teraz taka rupieciarnia tam jest i składowisko kosmetyków ale planuję tam sobie zagospodarować "teren"
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:35   #3888
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez paulaxw Pokaż wiadomość
Powrót na uczelnię, aż chce się płakać widząc zaległości... :<
mam to samo. siedze i jęczę , że nic nie robiłam w domu. a teraz zostało mi jeszcze ze 200 stron do ogarnięcia na śroe
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:36   #3889
Aniusia1408
Zadomowienie
 
Avatar Aniusia1408
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez paulaxw Pokaż wiadomość
Powrót na uczelnię, aż chce się płakać widząc zaległości... :<
u mnie to sama. a takie miałam plany przed świętami


wow, ile lakierów

ja mam tylko ok.50
__________________
Po prostu Ania

BLOG

Aniusia1408 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 16:37   #3890
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
my akurat mamy raczej osobne, i część wspólną. Także nic mu do mojej osobistej części. a całkiem serio - mój mąż ma swoje kolekcjonerskie hobby więc doskonale rozumie moje

Ja poproszę knedle. Wczoraj mnie naszło na kupne z truskawkami, ale szajs to AViko robi jak nie wiem. Wyślij trochę <3

Załączam foty - nie ma problemu z przechowywaniem



to jest tak jak ze wszytskimi kosmetykami - trzeba po prostu uważać i tyle. I dobrze przechowywać. kiedyś trzymałam lakiery w lodówce.. daaawno temu, teraz mają helmery, najwyżej jak jest bardzo gorąco w sypialni latem zasuwam rolety. musiałabym mieć osobną lodówkę do laksów

Ok. Moja kolekcja - brakuje tylko kilkunastu sztuk, które mam na stole "roboczym"
Helmerki wpasowują się idealnie pod sekretarzyk więc giną w pokoju. Tylko po fakcie zauważyłam, że jeden jest kremowy a drugi biały, ale już nie chciało mi się wozić z powrotem. Na żywo aż tak nie widać. Nie całe są zapełnione, dwie szuflady mam puste, jedna ma inną zawartość. No i sporo jeszcze ajk widzicie miejsca w niektórych poszczególnych częściach
Oczywiście jak tylko zaczęłam wyjmować szuflady zjawiła się Mimi więc Was pozdrawia
cudna kolekcja i zazdroszczę że nic Ci się z nimi nie dzieje. moje jak nie używam to robią się gęste

Edytowane przez Kinga4452
Czas edycji: 2014-01-06 o 16:38
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:39   #3891
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Kasia, ślicznie wyglądają kicia też chciała lakiery pooglądać widzę
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:42   #3892
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja mam wielki dom w sumie, także akurat kwestia przechowywania nie jest problemem ani troche. A teraz mam pewien cwany plan w stosunku do mojej małej skrytki... teraz taka rupieciarnia tam jest i składowisko kosmetyków ale planuję tam sobie zagospodarować "teren"
W rodzinnym domu też bym miejsce znalazła. Ale w Gdańsku wynajmujemy z tż pokój i jedną komodę zawaliłam kosmetykami, na wierzchu też się piętrzą, w jakiś pudłach w szafie też coś trzymam. Także póki się wielkiej chaty nie dorobię będę się ograniczać do 30 lakierów. A później zbuduje sobie pokój na moje buty, ciuchy i kosmetyki i będę tam spędzać całe dnie
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Oczywiście jak tylko zaczęłam wyjmować szuflady zjawiła się Mimi więc Was pozdrawia
Jaka śliczna kota! <3
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:44   #3893
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Aniusia1408 Pokaż wiadomość
u mnie to sama. a takie miałam plany przed świętami
Widzę wszyscy szczęśliwi, że uczelnia wraca No ja już zaczynam panikować, ostatnie kilka miesięcy mi zostało, praca dyplomowa z grafiki i obrona ze studiów pedagogicznych. Dobra! Oddychaj kobieto oddychaj!

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Ok. Moja kolekcja - brakuje tylko kilkunastu sztuk, które mam na stole "roboczym"
Helmerki wpasowują się idealnie pod sekretarzyk więc giną w pokoju. Tylko po fakcie zauważyłam, że jeden jest kremowy a drugi biały, ale już nie chciało mi się wozić z powrotem. Na żywo aż tak nie widać. Nie całe są zapełnione, dwie szuflady mam puste, jedna ma inną zawartość. No i sporo jeszcze ajk widzicie miejsca w niektórych poszczególnych częściach
Oczywiście jak tylko zaczęłam wyjmować szuflady zjawiła się Mimi więc Was pozdrawia
Kolekcja boska, chociaż lakiery to chyba nie mój konik.Oczy mi się świecą umiarkowanie... Chociaż na kota świecą mi się jak szalone!!! Czekam tylko na skończenie studiów i pędzę przygarnąć jakiegoś kicia!
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:45   #3894
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
moje lakiery się nie psują, zazwyczaj i nie czuję potrzeby wyrzucania ich, ale też nie są na świetle, nie są często otwierane (te same buteleczki) więc nie łapią powietrza, no i nie gęstnieją (jeden jedyny lakier z Catrice mi zgęstniał i go wyrzuciłam, ale on od początku miał dziwną formułę, więcej Catrice nie kupiłam )

jakby lakier się wizualnie zepsuł lub zaczął mieć dziwny zapach to bym go spokojnie wywaliła,

co innego kosmetyki typu szminka, podkład, które mają dużo wody, oleju itd, co innego pielęgnacja!

cieni do powiek też nie wyrzucam 6/12 m-cy od otwarcia podejrzewam, że Ty też nie

co masz na myśli?
no moje też dobrze przechowuję, w dość zimnym miejscu, w ciemnym pudle, szyjki czyszczę regularnie
ale właśnie takie kwiatki jak Catrice, Essence, które błyskawicznie mi zgęstniały i odpryskiwały w 1 dzień wywaliłam w czasie chyba 1,5 miesiąca od otwarcia, podobnie mam z lakierami Colour Alike... szybko gęstnieją i do niczego się nie nadają...
A używam je 'dobrze', nie trzymam otwartych dniami i nocami od razu jak użyję zakręcam.
Kwestia jakości lakierów i tyle... Moje dbanie nic nie pomoże.

Sama nie wiem co mam na myśli, ale chyba jak coś się psuje to może zaszkodzić prawda?
Wolę wywalić niż ryzykować... i jakiegoś grzyba czy inne coś złapać
A fioła na punkcie paznokci mam ...

A cieni też nie wywalam po 6 czy 12 miesiącach. Najstarsze mam 2 lata chyba ale już myślę o wyrzuceniu
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:47   #3895
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
my akurat mamy raczej osobne, i część wspólną. Także nic mu do mojej osobistej części. a całkiem serio - mój mąż ma swoje kolekcjonerskie hobby więc doskonale rozumie moje
u nas jest dokładnie tak samo tzn mamy wspólne pieniądze, ale część odkładamy tylko dla siebie i wydajemy na co mamy ochotę

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ok. Moja kolekcja - brakuje tylko kilkunastu sztuk, które mam na stole "roboczym"
Helmerki wpasowują się idealnie pod sekretarzyk więc giną w pokoju. Tylko po fakcie zauważyłam, że jeden jest kremowy a drugi biały, ale już nie chciało mi się wozić z powrotem. Na żywo aż tak nie widać. Nie całe są zapełnione, dwie szuflady mam puste, jedna ma inną zawartość. No i sporo jeszcze ajk widzicie miejsca w niektórych poszczególnych częściach
Oczywiście jak tylko zaczęłam wyjmować szuflady zjawiła się Mimi więc Was pozdrawia
piękna kolekcja

mnie też lakiery się nie psują, ale ja lubię wyrzucać także bez skrupułów pozbyłam się ostatnio 'paru' sztuk
ja uwielbiam kupować lakiery, ale potem ich nie używam, bo prawie nie maluje paznokci... jakoś nigdy o tym nie pamiętam

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2014-01-06 o 16:52
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:47   #3896
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

z tym używaniem, a nie zużywaniem macie dobre nastawienie
muszę swoje zmienić
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:50   #3897
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
cudna kolekcja i zazdroszczę że nic Ci się z nimi nie dzieje. moje jak nie używam to robią się gęste
nie zauważyłam, a moje OPIki - jedne z pierwszych jakie zaczęłam kolekcjonować, mogą mieć ze 4-5 lat już.
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Kasia, ślicznie wyglądają kicia też chciała lakiery pooglądać widzę
ona to się zawsze pcha jak tylko coś robię z moimi rzeczami i aparatem - chyba ma parcie na szkło jak tylko ruszam pod okno swatche robić - kot już jest obok
Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
W rodzinnym domu też bym miejsce znalazła. Ale w Gdańsku wynajmujemy z tż pokój i jedną komodę zawaliłam kosmetykami, na wierzchu też się piętrzą, w jakiś pudłach w szafie też coś trzymam. Także póki się wielkiej chaty nie dorobię będę się ograniczać do 30 lakierów. A później zbuduje sobie pokój na moje buty, ciuchy i kosmetyki i będę tam spędzać całe dnie

Jaka śliczna kota! <3
dziękujemy
Taki mały chińczyk z niej wyszedł
nie no jasne - ja nie mówię - zresztą - jakbym sama nie miała ich gdzie trzymac to pewnie by się tak nie rozrosło
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:51   #3898
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

swoją drogą przypomniało mi się oburzenie blogerek na kolekcję kosmetyków Dulce Candy
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:53   #3899
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość

A cieni też nie wywalam po 6 czy 12 miesiącach. Najstarsze mam 2 lata chyba ale już myślę o wyrzuceniu
Moje są ze studnówki, bo wtedy kupiłam pierwsze cienie Inglota. Czyli 4 lata już mają
[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4446180 2]swoją drogą przypomniało mi się oburzenie blogerek na kolekcję kosmetyków Dulce Candy [/QUOTE]

Ja jej zazdroszczę
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:58   #3900
paulaxw
Raczkowanie
 
Avatar paulaxw
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 311
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Jaka kolekcja :O Dla mnie akurat lakiery to cud, jak jakiś mam i wciąż da się go rozmazać, zaczęłam pożerać paznokcie i teraz zapuszczam. Miałam takie piękne, a teraz aż mi wstyd...
__________________
See I’ve spent twenty three years on the earth searching for answers
Til' one day I realized I had to come up with my own.
paulaxw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-18 20:21:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.