Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-20, 23:17   #3871
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Co Ty piszesz w ogole, oczom nie wierze.




Pisze to osoba mieszkajaca w Niemczech, ktora juz raz tu uslyszala ze lepiej byloby gdyby do Polski wrocila

Ten watek to wstyd dla wizazu.
Zgadzam się. Wygląda na to, że nie pozostanie nic innego tylko go zamknąć bo niektóre rzeczy aż trudno czytać, a i rozmawiać trudno widząc przed sobą mur.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 03:40   #3872
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Wygląda na to, że nie pozostanie nic innego tylko go zamknąć bo niektóre rzeczy aż trudno czytać, a i rozmawiać trudno widząc przed sobą mur.
Są tu też osoby wypowiadajace się merytorycznie. Słabe jest takie "cenzurowanie". Z resztą zaraz się pewnie pojawi kolejny taki wątek. Kazdy będziesz zamykac?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 07:23   #3873
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Są tu też osoby wypowiadajace się merytorycznie. Słabe jest takie "cenzurowanie". Z resztą zaraz się pewnie pojawi kolejny taki wątek. Kazdy będziesz zamykac?
Ja bym raczej banował pewne osoby, zwłaszcza że te same osoby w innych wątkach też sobie na bany zasłużyły .
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 08:58   #3874
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Jaki kraj oprócz Norwegii polecałibyście jako docelowe miejsce imigracji dla polskiej dziewczyny?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-21 o 09:52
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 09:05   #3875
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Jestem rasistą kulturowym i tego się nie wstydzę. Uważam, że cywilizacja oparta na greckiej filozofii, rzymskim prawie i chrześcijańskiej religii jest czymś wspaniałym i muzułmanie powinni dostać alternatywę - albo przyjmujecie nasze wartości, albo wyjazd z kontynentu. Inna sprawa, że jestem zwolennikiem państw narodowych i uważam, że przyjmowanie muzułmanów to wewnętrzna sprawa państw. Jak Niemcy czy Francja uważają, że ściąganie muzułmanów to fajna sprawa, to niech tak robią dalej, a nie dzielą się nimi z Polską.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 09:27   #3876
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Jaki kraj oprócz Norwegii polecałybyście jako docelowe miejsce imigracji dla polskiej dziewczyny?
Ciężko powiedzieć. My rozważamy Wyspy Owcze, chociaż mąż stwierdził, że będzie się starać o polskie obywatelstwo, bo woli Polskę niż Danię i tutaj widzi przyszłość, nie jest zachwycony moim pomysłem z Wyspami Owczymi. Zobaczymy, jak to się dalej wszystko rozwinie.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 10:08   #3877
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Hvid Dzięki za odpowiedź.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-21 o 15:57
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 14:51   #3878
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Uchodźcy z Syrii - przyjmować czy nie?

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
http://www.gloswielkopolski.pl/artyk...dzie,id,t.html

A w poznaniu zabronili muzułmance wejścia na basen.
Przywracają wiarę w ludzi

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Też się zastanawiam gdzie można by wyjechać. Danię rozważam od dłuższego czasu, podobają mi się zmiany w ich polityce dot. nielegalnych imigrantów, no ale nie czarujmy się, mają ich też jednak sporo. Powrót do Polski odpada, za młoda jestem jeszcze na to, poza tym na szczęście i zadowolenie z życia składa się wiele czynników, sam brak muzułmanów nie wystarczy
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:11   #3879
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Uchodźcy z Syrii - przyjmować czy nie?

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Też się zastanawiam gdzie można by wyjechać. Danię rozważam od dłuższego czasu, podobają mi się zmiany w ich polityce dot. nielegalnych imigrantów, no ale nie czarujmy się, mają ich też jednak sporo. Powrót do Polski odpada, za młoda jestem jeszcze na to, poza tym na szczęście i zadowolenie z życia składa się wiele czynników, sam brak muzułmanów nie wystarczy
Coś czuję, że za jakieś 10-20 lat będzie potężna fala powrotów do Polski.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:11   #3880
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Są tu też osoby wypowiadajace się merytorycznie. Słabe jest takie "cenzurowanie". Z resztą zaraz się pewnie pojawi kolejny taki wątek. Kazdy będziesz zamykac?
Pojawia się za dużo żółci wylewanej w sposób wyjątkowo mało cywilizowany, niestety. Rozczaruję Ciebie ale to akurat jakiś czas temu ja wstawiłam się za tym wątkiem aby dać mu jednak szansę, licząc na to, że będzie tutaj merytoryczna rozmowa.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:20   #3881
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Uchodźcy z Syrii - przyjmować czy nie?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Coś czuję, że za jakieś 10-20 lat będzie potężna fala powrotów do Polski.
Zgadzam się.
Nie wykluczone też, że zaczną do Polski napływać etniczni Niemcy, Austriacy, Francuzi, którzy w swoich ojczyznach nie będą mogli czuć się u siebie.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Pojawia się za dużo żółci wylewanej w sposób wyjątkowo mało cywilizowany, niestety. Rozczaruję Ciebie ale to akurat jakiś czas temu ja wstawiłam się za tym wątkiem aby dać mu jednak szansę, licząc na to, że będzie tutaj merytoryczna rozmowa.
Ten wątek to skarbnica linków do artykułów w temacie, dlatego m.in. uważam, że jest on bardzo potrzebny i nie rozumiem w ogóle pomysłu zamykania. Nawet jeśli używane są mocniejsze słowa, to czy to takie straszne? Coś na zasadzie: "Nie możemy zrobić rewolucji, bo podeptane zostaną trawniki" ?
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 16:06   #3882
Kathareo
Raczkowanie
 
Avatar Kathareo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Svea
Wiadomości: 315
Dot.: Uchodźcy z Syrii - przyjmować czy nie?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Coś czuję, że za jakieś 10-20 lat będzie potężna fala powrotów do Polski.
A to akurat żadna nowość, ja też planuję na emeryturze wrócić do Polski, sporo moich znajomych też. Ewentualnie zimą Teneryfa, reszta roku w Polsce .
__________________
Only the dead fish follow the stream.

Edytowane przez Kathareo
Czas edycji: 2016-02-21 o 16:07
Kathareo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 17:01   #3883
Puolatar
Rozeznanie
 
Avatar Puolatar
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Fi
Wiadomości: 567
Dot.: Uchodźcy z Syrii - przyjmować czy nie?

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Zgadzam się.
Nie wykluczone też, że zaczną do Polski napływać etniczni Niemcy, Austriacy, Francuzi, którzy w swoich ojczyznach nie będą mogli czuć się u siebie.


Ten wątek to skarbnica linków do artykułów w temacie, dlatego m.in. uważam, że jest on bardzo potrzebny i nie rozumiem w ogóle pomysłu zamykania. Nawet jeśli używane są mocniejsze słowa, to czy to takie straszne? Coś na zasadzie: "Nie możemy zrobić rewolucji, bo podeptane zostaną trawniki" ?
U mnie w pracy jest trochę takich osób, które są w związkach z Polkami/Polakami i z tego powodu (między innymi) zdecydowali się na przyjazd do Polski.
Puolatar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 18:05   #3884
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Pojawia się za dużo żółci wylewanej w sposób wyjątkowo mało cywilizowany, niestety. Rozczaruję Ciebie ale to akurat jakiś czas temu ja wstawiłam się za tym wątkiem aby dać mu jednak szansę, licząc na to, że będzie tutaj merytoryczna rozmowa.
Jak już pisałam zamknięcie go nic nie da, bo zaraz pojawi się kolejny taki sam .
Ja się sporo ciekawych rzeczy stąd dowiaduję: linki, filmiki, artykuły. Sama nie mam czasu szukać wszystkiego w necie, ale wiem, że tu raczej wszystko jest na bieżąco.

Jestem przeciwna emigrantom i na szczęście jak sondaże pokazują większość Polaków jest tego samego zdania.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 18:34   #3885
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Też nie mam czasu szukać, tym bardziej, że język niemiecki to znam trzy po trzy. Jeden bloger z salonu24 pisze notki o tym, co się w Niemczech dzieje, podaje linki do artykułów w języku niemieckim, więc jak ktoś chce, może przeczytać bezpośrednio tam.

Tutaj na przykład dwaj Irakijczycy protestujący przeciwko przeniesieniu ich do innego domu dla azylantów leżącego około kilometr od centrum miasteczka. Miało to miejsce w miasteczku Werdohl. Obaj protestujący panowie ubrali się tak, jakby wybierali się właśnie na basen, tak mi się skojarzyło w związku z tym, o czym niedawno była mowa:

http://niemcy.europa.salon24.pl/6976...praw-czlowieka

Tu z kolei jego ukryta przez adminów salonu24 notka, widoczna tylko po zalogowaniu się tam i wyłączeniu salonowego filtra, więc przytoczę jej treść:

Studentka Lara (25) wracała na dworzec kolejowy po spędzonej w dyskotece nocy w Hameln. Niestety ale o 5 rano 30 sierpnia 2015 roku spotkała na ulicy azylanta z Algerii Redha M. (37), tenże szukał o tej porze ofiary.
Redha M. dopadł ją koło budynku z korytarzem, rzucił ją na ziemię i powiedział w łamanym niemieckim „chcę seksu“. Dziewczyna zaczęła się bronić, Redha M. stuknął jej głową o ziemię, zatkał jej usta i nos, następnie zgwałcił.

Podczas gwałtu wypowiadał słowo Inschallah - Bóg tego chce.
Po gwałcie spytał się dziewczyny, czy jej się podobało.

24 czerwca 2015 ten sam pan próbował zgwałcić na ulicy kobietę, w czym przeszkodzili w tym przypadkowi przechodnie.
Oskarżony zaprzeczał w procesie mimo oczywistych faktów jak ślady DNA.
A tu notka o tym, jak wyglądał karnawał w Kolonii:

http://niemcy.europa.salon24.pl/6956...kowy-w-kolonii

I historia pani Seliny, która straciła mieszkanie gdy okazało się, że mąż, który ją opuścił krótko po urodzeniu drugiego dziecka nie płacił czynszu. Po wymówieniu mieszkania Selina trafiła do kontenera mieszkalnego na osiedlu dla azylantów. Selina skarży się, że już po niej do kontenerów mieszkalnych przyszły dwie rodziny afrykanskie i te w trybie przyspieszonym otrzymały nowe mieszkania socjalne.

http://niemcy.europa.salon24.pl/6931...ka-w-niemczech
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:39   #3886
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Uchodźcy z Syrii - przyjmować czy nie?

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Ten wątek to skarbnica linków do artykułów
Bardzo często manipulujących rzeczywistością. Ależ wartościowe.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Tutaj na przykład dwaj Irakijczycy protestujący przeciwko
Łał, dwaj na miliony uchodźców.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:51   #3887
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Uchodźcy z Syrii - przyjmować czy nie?

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Bardzo często manipulujących rzeczywistością. Ależ wartościowe.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------


Łał, dwaj na miliony uchodźców.
Zdajesz sobie sprawę, że takim tekstami osiągasz efekt zupełnie odwrotny od zamierzonego?
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:54   #3888
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Co mówił mistrz Korwin jakieś 25 lat temu:

https://www.youtube.com/watch?v=XQFSejOzSJ8

Ale dalej jest postrzegany jako faszysta, oszołom itd.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:21   #3889
lokilook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 363
Dot.: Uchodźcy z Syrii - przyjmować czy nie?

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Bardzo często manipulujących rzeczywistością. Ależ wartościowe.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------


Łał, dwaj na miliony uchodźców.
Jeśli już to nielegalnych imigrantów Może w końcu już czas nazwać rzeczy po imieniu, a nie dalej manipulować
lokilook jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 20:50   #3890
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Uchodźcy z Syrii - przyjmować czy nie?

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Łał, dwaj na miliony uchodźców.
Od początku 2015 r. przez Niemcy zaczęła przetaczać się fala gwałtów. Co znamienne – przybrała ona na sile latem, kiedy napływ „uchodźców” był największy. Poniższe przypadki nie wyczerpują oczywiście wszystkich przestępstw popełnionych przez „azylantów”. Stanowią raczej przekrój i przykład tego, do czego są oni zdolni:

- 16 stycznia w Dreźnie 24-letni imigrant marokański zgwałcił 29-letnią kobietę.

- 1 lutego 27-letni starający się o azyl mężczyzna z Somalii został aresztowany po próbie zgwałcenia kobiety w bawarskim mieście Reisbach.

- 11 lutego 28-letni starający się o azyl z Erytrei został skazany na cztery lata wiezienia za zgwałcenie 25-letniej Niemki w Stralsund nad Morzem Bałtyckim w październiku 2014 r.

- 17 marca dwóch starających się o azyl mężczyzn z Afganistanu w wieku 19 i 20 lat zostało skazanych na pięć lat więzienia za „wyjątkowo odrażający” gwałt, którego 17 sierpnia 2014 r. dopuścili się na 21-letniej Niemce z Kirchheim koło Stuttgartu.

- 7 kwietnia w Alzenau 29-letni azylant został aresztowany za próbę zgwałcenia 14-letniej dziewczynki.

- 16 kwietnia 21-letni starający się o azyl Irakijczyk został skazany na trzy lata i dziesięć miesięcy więzienia za zgwałcenie 17-letniej dziewczyny podczas festiwalu w bawarskim mieście Straubing w sierpniu 2014 r.

- 20 maja 25-letni Senegalczyk starający się o azyl został aresztowany po próbie zgwałcenia w centrum Monachium 21-letniej Niemki.

- 22 maja w Dreźnie 30-letni Marokańczyk został skazany na cztery lata i dziewięć miesięcy więzienia za próbę zgwałcenia 55-letniej kobiety.

- 5 czerwca Ali S. – 30-letni azylant z Somalii został skazany na cztery lata i dziewięć miesięcy więzienia za zgwałcenie w Monachium 20-letniej kobiety. Co szczególnie szokujące, Ali odsiedział poprzednio 7-letnią karę za gwałt i był na wolności od zaledwie pięciu miesięcy. Żeby to ukryć, monachijska prasa pisała o nim jako o Josephie T.

- 9 czerwca dwóch starających się o azyl Somalijczyków w wieku 20 i 18 lat zostało skazanych na siedem i pół roku więzienia za zgwałcenie 13 grudnia 2014 r. w Bad Kreuznach, mieście w - Nadrenii-Palatynacie, 21-letniej Niemki.

26 lipca 14-chłopiec został napadnięty seksualnie w toalecie regionalnego pociągu w Heilbronn, w południowo-zachodnich Niemczech. Policja poszukuje „ciemnoskórego” mężczyzny w wieku 30 lub 40 lat, o arabskim wyglądzie. W tym samym dniu 21-letni Tunezyjczyk, starający się o azyl nad Odrą, zgwałcił 20-letnia kobietę. Policja utrzymywała to przestępstwo w tajemnicy aż do 14 sierpnia, kiedy to o gwałcie napisała lokalna gazeta.

- 1 sierpnia w Stuttgarcie „południowiec” próbował zgwałcić 27-letnią kobietę.

- 3 sierpnia, w biały dzień, w parku w Chemnitz, mężczyzna z „Afryki północnej” zgwałcił 7-letnią dziewczynkę.

- 8 sierpnia w Siegen „południowiec” próbował zgwałcić 20-letnią kobietę.

- 10 sierpnia w Mönchengladbach pięciu mężczyzn „pochodzenia tureckiego” próbowało zgwałcić dziewczynkę. Także 10 sierpnia w Rinteln „południowiec” zgwałcił 15-letnią dziewczynę.

- 12 sierpnia w Hannowerze „południowiec” próbował zgwałcić 17-letnią dziewczynę. Także 12 sierpnia w Kassel „południowiec” obnażył się przed 31-letnią kobietą. Podobny incydent zdarzył się w tym samym miejscu także 11 sierpnia.

- 13 sierpnia w Hamm (Nadrenia Północna-Westfalia) policja aresztowała 23-latka i 19-latka z Iraku za zgwałcenie 18-letniej niemieckiej dziewczyny.

- 16 sierpnia w Hanau „południowiec” zgwałcił kobietę.

- 17 sierpnia w Ansbach trzech „południowców” próbowało zgwałcić 42-letnią kobietę.

- 23 sierpnia w Dortmundzie „ciemnoskóry” mężczyzna próbował zgwałcić 35-letnią kobietę.

- 11 września, w pobliżu schroniska dla uchodźców w bawarskim mieście Mering niezidentyfikowany „ciemnoskóry mężczyzna, mówiący łamanym niemieckim”, zgwałcił 16-letnią dziewczynę. Zaatakował ją, kiedy szła do domu ze stacji kolejowej.

- W sylwestra czterech imigrantów z Syrii, ubiegających się o azyl zgwałciło 14-15-latkę. Do zdarzenia doszło w dzielnicy niemieckiego miasta Weil am Rhein, w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia przy granicy z Francją i Szwajcarią.

Gdzie indziej nie jest lepiej

Największa fala gwałtów i napaści na kobiety przetoczyła się w sylwestra przez Niemcy, co nie znaczy, że gdzie indziej było bezpieczniej. Napady na kobiety odnotowano także w Finlandii, Austrii i w od wieków superbezpiecznej Szwajcarii.

- W tym roku w sylwestra w Brukseli przy okrzykach „Allah Akbar” „tylko” spłonęła choinka, ale już w stolicy Finlandii na tamtejszym dworcu zebrała się grupa blisko tysiąca imigrantów, a w okolicy dworca doszło do trzech gwałtów.

- W listopadzie 2014 r. emigrant z Somalii w szwedzkim mieście Sunvald brutalnie zgwałcił 12-letnią dziewczynkę. Rok później za tę zbrodnię został skazany na 180 godzin prac społecznych. Do złagodzenia kary przyczyniły się jego „problemy ze snem” i „kilka problemów lękowych”.

- W lutym 2015 r. ośmiu imigrantów zgwałciło kobietę na promie płynącym ze Szwecji do Finlandii. Prasa całymi tygodniami uparcie nazywała gwałcicieli „Szwedami”, ukrywając ich prawdziwą tożsamość. Kiedy sprawa wyszła na jaw, okazało się, że w Szwecji imigranci popełniają gwałty 4,5 raza częściej niż rdzenni obywatele tego kraju.

- W sierpniu 2015 r. czterech imigrantów zgwałciło 23-letnią Szwedkę z wyspy Södermalm. Mieli od 15 do 18 lat. Po dwóch miesiącach szwedzki sąd skazał ich na sześć i dziewięć miesięcy „kary” w ośrodku dla nieletnich. Trzeci nastolatek, który wcześniej został aresztowany, nie stanął przed sądem.

- Do jeszcze bardziej szokującej zbrodni doszło w tym kraju w miejscowości Vaxjo. Przez kilka miesięcy chodząca do tamtejszej szkoły dziewczynka była molestowana przez dwóch afrykańskich kolegów. Jej ojciec wielokrotnie zwracał się w tej sprawie do dyrekcji placówki, ale ta nawet nie wezwała na rozmowę rodziców młodocianych przestępców, bo ci nie znają szwedzkiego, zaś dyrektorka placówki bagatelizowała sytuację. W końcu doszło do tragedii – dziewczynka została zgwałcona przez jednego z nich. Ojciec dziewczynki zabrał ją ze szkoły i zapowiedział, że nie pójdzie do niej, dopóki młodociani przestępcy nie zostaną z niej wydaleni. Efekt? Gwałciciele nadal chodzą do szkoły, a ojcu grozi kara za nieposyłanie córki do placówki, gdzie została zgwałcona. Zarówno ofiara, jak i sprawcy nie mają nawet 15 lat.

- 3 listopada 2015 r. nieliczne media poinformowały o aresztowaniu w Szwecji 34-leniego Somalijczyka, który zgwałcił kobietę tak brutalnie, że zmarła w trakcie gwałtu.

- Latem w miejscowości Ponte San Ludovico położonej dokładnie na pograniczu Włoch i Francji grupa uchodźców z Afryki zbiorowo zgwałciła młodą działaczkę z lewackiej organizacji na rzecz zniesienia granic. Kiedy kobieta próbowała zgłosić się na policję, organizacyjni towarzysze zmusili ją do milczenia. Sprawa wyszła na jaw tylko dlatego, że nie dała się im zastraszyć.

- 30 lipca 2015 r. w jednym z podmiejskich pociągów w Oslo trzej imigranci zaczepili 14-letnią dziewczynę. Zaciągnęli ją do mieszkania, gdzie była brutalnie gwałcona i zmuszana do zażywania narkotyków. Po tym wszystkim próbowała popełnić samobójstwo. Norweski sąd skazał gwałcicieli na 10 i 17 miesięcy pozbawienia wolności. Trzeci gwałciciel został skazany na... prace społeczne.

- W sierpniu 2015 r. grupa imigrantów w uroczym skądinąd Fiuggi nieopodal Rzymu we Włoszech brutalnie zgwałciła kierowniczkę ośrodka dla uchodźców. Zbrodni dokonali 16- i 17-latkowie.

- We wrześniu 2015 r. w Budapeszcie czterej uchodźcy molestowali studentkę. Zdaniem napadniętej dziewczyny, gdyby nie przypadkowy patrol policji, który spłoszył napastników, doszłoby do gwałtu.

- W listopadzie 2015 r. czterech Syryjczyków w wieku od 15 do 18 lat przez pięć godzin gwałciło niespełna 18-letnią dziewczynę z Gillingham w hrabstwie Kent. Dwóch usłyszało zarzuty, ale dwaj zostali zwolnieni.

Publiczne radio w Szwecji poinformowało, że w okresie od stycznia do lipca 2013 r. muzułmanie dopuścili się około 1000 gwałtów na Szwedkach, 30 proc. ich ofiar nie miało ukończonych 15 lat. Trudno uwierzyć, że zapraszające kolejnych gwałcicieli władze nie zdawały sobie z tego sprawy. Pozostaje jedyna możliwa odpowiedź – wiedziały, co się dzieje i czym grozi ściąganie kolejnych imigrantów, ale obłąkana lewacka poprawność polityczna była dla nich ważniejsza niż bezpieczeństwo własnych obywateli. Co gorsza – nadal jest.


I jeszcze dawno przez Duńczyków zrobiona seria o muzułmańskim wzbogaceniu kulturowym w Danii. Jest tam kilkadziesiąt odcinków,tu jeden z nich, z komentarzem "Nøøejjj hvor har muslimer da i sandhed beriget vores kedelige danske kultur, med deres respekt og kultiverede syn på verden" ("No nie, jakże muzułmanie prawdziwie wzbogacili naszą nudną duńską kulturę swoim szacunkiem i kulturalnym spojrzeniem na świat"):

https://www.youtube.com/watch?v=2OMng8x7JNM
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 22:25   #3891
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Uchodźcy z Syrii - przyjmować czy nie?

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Od początku 2015 r. przez Niemcy zaczęła przetaczać się fala gwałtów. Co znamienne – przybrała ona na sile latem, kiedy napływ „uchodźców” był największy. Poniższe przypadki nie wyczerpują oczywiście wszystkich przestępstw popełnionych przez „azylantów”. Stanowią raczej przekrój i przykład tego, do czego są oni zdolni:

- 16 stycznia w Dreźnie 24-letni imigrant marokański zgwałcił 29-letnią kobietę.

- 1 lutego 27-letni starający się o azyl mężczyzna z Somalii został aresztowany po próbie zgwałcenia kobiety w bawarskim mieście Reisbach.

- 11 lutego 28-letni starający się o azyl z Erytrei został skazany na cztery lata wiezienia za zgwałcenie 25-letniej Niemki w Stralsund nad Morzem Bałtyckim w październiku 2014 r.

- 17 marca dwóch starających się o azyl mężczyzn z Afganistanu w wieku 19 i 20 lat zostało skazanych na pięć lat więzienia za „wyjątkowo odrażający” gwałt, którego 17 sierpnia 2014 r. dopuścili się na 21-letniej Niemce z Kirchheim koło Stuttgartu.

- 7 kwietnia w Alzenau 29-letni azylant został aresztowany za próbę zgwałcenia 14-letniej dziewczynki.

- 16 kwietnia 21-letni starający się o azyl Irakijczyk został skazany na trzy lata i dziesięć miesięcy więzienia za zgwałcenie 17-letniej dziewczyny podczas festiwalu w bawarskim mieście Straubing w sierpniu 2014 r.

- 20 maja 25-letni Senegalczyk starający się o azyl został aresztowany po próbie zgwałcenia w centrum Monachium 21-letniej Niemki.

- 22 maja w Dreźnie 30-letni Marokańczyk został skazany na cztery lata i dziewięć miesięcy więzienia za próbę zgwałcenia 55-letniej kobiety.

- 5 czerwca Ali S. – 30-letni azylant z Somalii został skazany na cztery lata i dziewięć miesięcy więzienia za zgwałcenie w Monachium 20-letniej kobiety. Co szczególnie szokujące, Ali odsiedział poprzednio 7-letnią karę za gwałt i był na wolności od zaledwie pięciu miesięcy. Żeby to ukryć, monachijska prasa pisała o nim jako o Josephie T.

- 9 czerwca dwóch starających się o azyl Somalijczyków w wieku 20 i 18 lat zostało skazanych na siedem i pół roku więzienia za zgwałcenie 13 grudnia 2014 r. w Bad Kreuznach, mieście w - Nadrenii-Palatynacie, 21-letniej Niemki.

26 lipca 14-chłopiec został napadnięty seksualnie w toalecie regionalnego pociągu w Heilbronn, w południowo-zachodnich Niemczech. Policja poszukuje „ciemnoskórego” mężczyzny w wieku 30 lub 40 lat, o arabskim wyglądzie. W tym samym dniu 21-letni Tunezyjczyk, starający się o azyl nad Odrą, zgwałcił 20-letnia kobietę. Policja utrzymywała to przestępstwo w tajemnicy aż do 14 sierpnia, kiedy to o gwałcie napisała lokalna gazeta.

- 1 sierpnia w Stuttgarcie „południowiec” próbował zgwałcić 27-letnią kobietę.

- 3 sierpnia, w biały dzień, w parku w Chemnitz, mężczyzna z „Afryki północnej” zgwałcił 7-letnią dziewczynkę.

- 8 sierpnia w Siegen „południowiec” próbował zgwałcić 20-letnią kobietę.

- 10 sierpnia w Mönchengladbach pięciu mężczyzn „pochodzenia tureckiego” próbowało zgwałcić dziewczynkę. Także 10 sierpnia w Rinteln „południowiec” zgwałcił 15-letnią dziewczynę.

- 12 sierpnia w Hannowerze „południowiec” próbował zgwałcić 17-letnią dziewczynę. Także 12 sierpnia w Kassel „południowiec” obnażył się przed 31-letnią kobietą. Podobny incydent zdarzył się w tym samym miejscu także 11 sierpnia.

- 13 sierpnia w Hamm (Nadrenia Północna-Westfalia) policja aresztowała 23-latka i 19-latka z Iraku za zgwałcenie 18-letniej niemieckiej dziewczyny.

- 16 sierpnia w Hanau „południowiec” zgwałcił kobietę.

- 17 sierpnia w Ansbach trzech „południowców” próbowało zgwałcić 42-letnią kobietę.

- 23 sierpnia w Dortmundzie „ciemnoskóry” mężczyzna próbował zgwałcić 35-letnią kobietę.

- 11 września, w pobliżu schroniska dla uchodźców w bawarskim mieście Mering niezidentyfikowany „ciemnoskóry mężczyzna, mówiący łamanym niemieckim”, zgwałcił 16-letnią dziewczynę. Zaatakował ją, kiedy szła do domu ze stacji kolejowej.

- W sylwestra czterech imigrantów z Syrii, ubiegających się o azyl zgwałciło 14-15-latkę. Do zdarzenia doszło w dzielnicy niemieckiego miasta Weil am Rhein, w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia przy granicy z Francją i Szwajcarią.

Gdzie indziej nie jest lepiej

Największa fala gwałtów i napaści na kobiety przetoczyła się w sylwestra przez Niemcy, co nie znaczy, że gdzie indziej było bezpieczniej. Napady na kobiety odnotowano także w Finlandii, Austrii i w od wieków superbezpiecznej Szwajcarii.

- W tym roku w sylwestra w Brukseli przy okrzykach „Allah Akbar” „tylko” spłonęła choinka, ale już w stolicy Finlandii na tamtejszym dworcu zebrała się grupa blisko tysiąca imigrantów, a w okolicy dworca doszło do trzech gwałtów.

- W listopadzie 2014 r. emigrant z Somalii w szwedzkim mieście Sunvald brutalnie zgwałcił 12-letnią dziewczynkę. Rok później za tę zbrodnię został skazany na 180 godzin prac społecznych. Do złagodzenia kary przyczyniły się jego „problemy ze snem” i „kilka problemów lękowych”.

- W lutym 2015 r. ośmiu imigrantów zgwałciło kobietę na promie płynącym ze Szwecji do Finlandii. Prasa całymi tygodniami uparcie nazywała gwałcicieli „Szwedami”, ukrywając ich prawdziwą tożsamość. Kiedy sprawa wyszła na jaw, okazało się, że w Szwecji imigranci popełniają gwałty 4,5 raza częściej niż rdzenni obywatele tego kraju.

- W sierpniu 2015 r. czterech imigrantów zgwałciło 23-letnią Szwedkę z wyspy Södermalm. Mieli od 15 do 18 lat. Po dwóch miesiącach szwedzki sąd skazał ich na sześć i dziewięć miesięcy „kary” w ośrodku dla nieletnich. Trzeci nastolatek, który wcześniej został aresztowany, nie stanął przed sądem.

- Do jeszcze bardziej szokującej zbrodni doszło w tym kraju w miejscowości Vaxjo. Przez kilka miesięcy chodząca do tamtejszej szkoły dziewczynka była molestowana przez dwóch afrykańskich kolegów. Jej ojciec wielokrotnie zwracał się w tej sprawie do dyrekcji placówki, ale ta nawet nie wezwała na rozmowę rodziców młodocianych przestępców, bo ci nie znają szwedzkiego, zaś dyrektorka placówki bagatelizowała sytuację. W końcu doszło do tragedii – dziewczynka została zgwałcona przez jednego z nich. Ojciec dziewczynki zabrał ją ze szkoły i zapowiedział, że nie pójdzie do niej, dopóki młodociani przestępcy nie zostaną z niej wydaleni. Efekt? Gwałciciele nadal chodzą do szkoły, a ojcu grozi kara za nieposyłanie córki do placówki, gdzie została zgwałcona. Zarówno ofiara, jak i sprawcy nie mają nawet 15 lat.

- 3 listopada 2015 r. nieliczne media poinformowały o aresztowaniu w Szwecji 34-leniego Somalijczyka, który zgwałcił kobietę tak brutalnie, że zmarła w trakcie gwałtu.

- Latem w miejscowości Ponte San Ludovico położonej dokładnie na pograniczu Włoch i Francji grupa uchodźców z Afryki zbiorowo zgwałciła młodą działaczkę z lewackiej organizacji na rzecz zniesienia granic. Kiedy kobieta próbowała zgłosić się na policję, organizacyjni towarzysze zmusili ją do milczenia. Sprawa wyszła na jaw tylko dlatego, że nie dała się im zastraszyć.

- 30 lipca 2015 r. w jednym z podmiejskich pociągów w Oslo trzej imigranci zaczepili 14-letnią dziewczynę. Zaciągnęli ją do mieszkania, gdzie była brutalnie gwałcona i zmuszana do zażywania narkotyków. Po tym wszystkim próbowała popełnić samobójstwo. Norweski sąd skazał gwałcicieli na 10 i 17 miesięcy pozbawienia wolności. Trzeci gwałciciel został skazany na... prace społeczne.

- W sierpniu 2015 r. grupa imigrantów w uroczym skądinąd Fiuggi nieopodal Rzymu we Włoszech brutalnie zgwałciła kierowniczkę ośrodka dla uchodźców. Zbrodni dokonali 16- i 17-latkowie.

- We wrześniu 2015 r. w Budapeszcie czterej uchodźcy molestowali studentkę. Zdaniem napadniętej dziewczyny, gdyby nie przypadkowy patrol policji, który spłoszył napastników, doszłoby do gwałtu.

- W listopadzie 2015 r. czterech Syryjczyków w wieku od 15 do 18 lat przez pięć godzin gwałciło niespełna 18-letnią dziewczynę z Gillingham w hrabstwie Kent. Dwóch usłyszało zarzuty, ale dwaj zostali zwolnieni.

Publiczne radio w Szwecji poinformowało, że w okresie od stycznia do lipca 2013 r. muzułmanie dopuścili się około 1000 gwałtów na Szwedkach, 30 proc. ich ofiar nie miało ukończonych 15 lat. Trudno uwierzyć, że zapraszające kolejnych gwałcicieli władze nie zdawały sobie z tego sprawy. Pozostaje jedyna możliwa odpowiedź – wiedziały, co się dzieje i czym grozi ściąganie kolejnych imigrantów, ale obłąkana lewacka poprawność polityczna była dla nich ważniejsza niż bezpieczeństwo własnych obywateli. Co gorsza – nadal jest.


I jeszcze dawno przez Duńczyków zrobiona seria o muzułmańskim wzbogaceniu kulturowym w Danii. Jest tam kilkadziesiąt odcinków,tu jeden z nich, z komentarzem "Nøøejjj hvor har muslimer da i sandhed beriget vores kedelige danske kultur, med deres respekt og kultiverede syn på verden" ("No nie, jakże muzułmanie prawdziwie wzbogacili naszą nudną duńską kulturę swoim szacunkiem i kulturalnym spojrzeniem na świat"):

https://www.youtube.com/watch?v=2OMng8x7JNM
Prawicowa propaganda. Co nie, zaleszczot?

Edytowane przez Yuri22
Czas edycji: 2016-02-21 o 22:26
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 22:51   #3892
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Uchodźcy z Syrii - przyjmować czy nie?

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Zdajesz sobie sprawę, że takim tekstami osiągasz efekt zupełnie odwrotny od zamierzonego?
Zdaj sobie sprawę z tego, że zbiorowa odpowiedzialność nie jest drogą dla cywilizowanej społeczności. Jacyś Polacy zgwałcą Brytyjkę, Niemkę? Niech zaraz jakiś neonazistowski dziennik wrzuci okładkę z obleśnym dziadem okrytym polską flagą, gwałcącym kobietę i nagonka, że Polacy źli, że złodzieje, gwałciciele itd. Gdzie ja żyję, że ludzie nie dorośli do nie oceniania po stereotypach, nie wyciągania odpowiedzialności zbiorowej, nie kierowania się podstawowymi zasadami logiki.

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez lokilook Pokaż wiadomość
Jeśli już to nielegalnych imigrantów Może w końcu już czas nazwać rzeczy po imieniu, a nie dalej manipulować
Po pierwsze, mówię o uchodźcach, a nie o nielegalnych imigrantach. Po drugie, obojętnie czy legalni czy nie, nie są rzeczami.

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
I jeszcze
No ale wiesz, że dla myślącego człowieka to powód do zaostrzenia pilnowania granic, karania, zwiększania świadomości wśród uchodźców i imigrantów itd., a nie powód do robienia rasistowsko-ksenofobicznego rozpierdzielu.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 23:35   #3893
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Uchodźcy z Syrii - przyjmować czy nie?

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
No ale wiesz, że dla myślącego człowieka to powód do zaostrzenia pilnowania granic, karania, zwiększania świadomości wśród uchodźców i imigrantów itd., a nie powód do robienia rasistowsko-ksenofobicznego rozpierdzielu.
Rozumiem, że Ty i Twoja ewentualna partnerka zgłosilibyście się do pracy w ich obozach jako osoby uświadamiające itp. lub przyjęlibyście kilkoro pod swój dach? Oczywiście bez ochrony itp. bo przeciez oni by Wam absolutnie nic nie zrobili a jakby nawet chcieli to zdanie "tak sie nie robi" skutecznie by ich od złych zamiarów odwiodło.
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 05:48   #3894
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Uchodźcy z Syrii - przyjmować czy nie?

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Rozumiem, że Ty i Twoja ewentualna partnerka zgłosilibyście się do pracy w ich obozach jako osoby uświadamiające itp. lub przyjęlibyście kilkoro pod swój dach? Oczywiście bez ochrony itp. bo przeciez oni by Wam absolutnie nic nie zrobili a jakby nawet chcieli to zdanie "tak sie nie robi" skutecznie by ich od złych zamiarów odwiodło.
On Ci na to nie odpowie. Już ze 3 razy go pytałem ilu ma zamiar przyjąć pod dach i do tej pory udaje, że nie widział pytania.
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 05:50   #3895
lokilook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 363
Dot.: Uchodźcy z Syrii - przyjmować czy nie?

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

[/COLOR]

Po pierwsze, mówię o uchodźcach, a nie o nielegalnych imigrantach. Po drugie, obojętnie czy legalni czy nie, nie są rzeczami.

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------



Proszę o źródło, że tam jest milion uchodźców

Skończ może z tą swoją żałosną manipulacją i przestań udawać, że nie wiesz co znaczy frazeologizm nazywać rzeczy po imieniu. A tak udajesz, że nie wiesz ( albo nie chcesz wiedzieć) i stworzyłeś sobie okazję do obrony uciśnionych, bo wizazanka nazwała imigrantów rzeczą
lokilook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 06:46   #3896
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Uchodźcy z Syrii - przyjmować czy nie?

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
No ale wiesz, że dla myślącego człowieka to powód do zaostrzenia pilnowania granic, karania, zwiększania świadomości wśród uchodźców i imigrantów itd., a nie powód do robienia rasistowsko-ksenofobicznego rozpierdzielu.
To ostatnie do kogo konkretnie kierujesz? Bo chyba nie twierdzisz, że podawanie tych informacji przeze mnie to rasistowsko ksenofobiczny i tak dalej, jak tam to nazwałeś. Poza tym, nikt Ci nie broni zgłosić się na asystenta uchodzcy czy przyjąć któregoś z nich pod swój dach.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 07:02   #3897
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Są tu też osoby wypowiadajace się merytorycznie. Słabe jest takie "cenzurowanie". Z resztą zaraz się pewnie pojawi kolejny taki wątek. Kazdy będziesz zamykac?
zgadzam sie


Płonął ośrodek dla uchodźców, gapie utrudniali gaszenie. "Wstrętne i odrażające"
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-sw...ki,621302.html

"Uczestnicy demonstracji krzyczeli: "My jesteśmy narodem" i "Spadajcie". Dojazd do ośrodka demonstranci zablokowali samochodami. Uczestnicy protestu reagowali śmiechem na polecenie rozejścia się. Policji udało się dopiero po kilku godzinach zlikwidować blokadę."

widze, ze niemcy zaczynaja sie uczyc od uchodzcow szacunku do wladzy
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 10:23   #3898
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

A jak ma się bycie pracownikiem w obozie dla uchodźców do niepopierania nawoływania do odpowiedzialności zbiorowej?
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 11:17   #3899
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
No ale wiesz, że dla myślącego człowieka to powód do zaostrzenia pilnowania granic, karania, zwiększania świadomości wśród uchodźców i imigrantów itd., a nie powód do robienia rasistowsko-ksenofobicznego rozpierdzielu.
Tak, idź do obozu, powiedz im, że w Europie nie można gwałcić kobiet, oni przyjmą twoje słowa z niedowierzaniem, podziękują, dodadzą, że nigdy nie sądzili, że nie wolno, na pożegnanie pocałują w policzek, obiecają poprawę i do końca swoich dni będą wieść życie rodowitego Europejczyka wspominając ze wzruszeniem twoją wizytę.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 13:39   #3900
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;56140218]Tak, idź do obozu, powiedz im, że w Europie nie można gwałcić kobiet, oni przyjmą twoje słowa z niedowierzaniem, podziękują, dodadzą, że nigdy nie sądzili, że nie wolno, na pożegnanie pocałują w policzek, obiecają poprawę i do końca swoich dni będą wieść życie rodowitego Europejczyka wspominając ze wzruszeniem twoją wizytę.[/QUOTE]

Idź do Polski i powiedz im, że nie mogą kraść w tych Niemczech i UK, oni przyjmą Twoje słowa z niedowierzaniem.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-06 11:34:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.