Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-) - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-19, 13:09   #3901
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Odnośnie jedzenia na świeta - też jadę na gotowe

Lalkę dostała Lusia od mojego brata ( ona siku nawet robi ), a tort był pyyyszny..

Moja mała modelka przed dzisiejszym spacerem

Chyba będe w TVN . Robili reportaż i sie napatoczyłam z koleżanką. Jak będziecie widziały żółty wózek to jaaaaa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0745.jpg (49,9 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0746.jpg (49,9 KB, 53 załadowań)
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 13:27   #3902
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Lusia - mała elegantka
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 13:37   #3903
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Zrobiłam pomidorówkę małej z makronem i odrazu wciamkała całą Czyli widać, że mieszanek : słoik plus jakieś tam moje dodatki - niet.
I tu mam też pytanie, bo dzisiaj dałam jej również pierwszy raz na 2gie śniadanie kawałek bułeczki z masełkiem i wędlinką... To nie za dużo glutenu jak na cały dzień?
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 14:19   #3904
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

djerba ja tam juz daje gluten bez ograniczen -czyli w kaszkach na sniadanie i kolacje , czasem chlebek , biszkopta - choc Gabi je mało takich przegryzek , wystarczają jej pełne posiłki i czasek chrupki.
Tak samo w obiadkach - gotuje z kaszą , makaronem itp. Reakcji negatywnych brak.
za to notorycznie zapominam o jajkach- daje jak sobie przypomne . Gabi jeszcze na nic nie miała alergii i niech tak zostanie

bydgoś no Lusia świetnie sie prezentuje

margo ano śpi - jak jest senna powoże troche , uśnie to zostawiam wózek i mam wolne , jak nie śpi to też grzecznie siedzi w wózku a ja np. plewie lub co tam sobie robie na dworze .A młoda patrzy sie i cieszy miche.
Ale jak była malutka -oj spróbowałabym wózek na sekunde zostawic - zaraz sie budziła - musiałam ciągle wozic.

teraz młoda ma drzemke w domu bo u sąsiadów coś za glośno. południowej drzemki odmówiła a byłysmy w miescie , pózniej w odrodzie dalej drzewka obkopywałam , marudna nie była to dałam sobie spokuj z usypianiem- teraz pośpi dłużej a ja odpoczywam.
Pózniej pójdziemy posiac cukinie i patisony
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 17:12   #3905
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
ale supcio, dlugo sie oswajal w zlobku?
Dlugo sie nie oswajal.Pare dni i bylo po placzu Ale Oli chodzi tam tylko cztery dni w tygodniu po piec godzin. Teraz uwielbia tam przebywac,juz nawet nie placze kiedy go zostawiam
Jedyny minus,to choróbska No ale ja innego wyjscia nie mialam,musialam oddac malego do zlobka

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość
Dziękuję za pamięć

Praca nie jest trudna, ogólnie czegoś takiego mi teraz trzeba było, ale towarzystwo w pokoju do bani. Chyba nie można mieć wszystkiego. Jakoś dałam radę w pracy. Choć mi szczena spadła. Gość z którym jestem w pokoju powiedział mi dzisiaj że mam mówić do niego per Pan, bo na razie nie widzi innej możliwości. Rozumiem do kierowniczki per Pani ale do gbura może 3 lata starszego ode mnie Praca nietrudna ale atmosfera się zagęszcza niestety. No nic nie pozostaje nic innego jak zagryźć zęby, a jak franca będzie miał kaprys mówić do mnie po imieniu to mu focha strzelę i powiem, że teraz to ja sobie nie życzę.
Masakra,wspolczuje

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
No i tak właśnie pchamy wózek
Cudna jest

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Wkleje pare fotek z roczku, ale ogólnie nie wyszły fajne i jestem wściekła

Luiza fajnie się bawi ta lalką. Daje jej pic z butelki , jeść łyżeczką, daje jej chrupki

A chwyciła różaniec, potem kasę i kieliszek
Śliczne foteczki

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Odnośnie jedzenia na świeta - też jadę na gotowe

Lalkę dostała Lusia od mojego brata ( ona siku nawet robi ), a tort był pyyyszny..

Moja mała modelka przed dzisiejszym spacerem

Chyba będe w TVN . Robili reportaż i sie napatoczyłam z koleżanką. Jak będziecie widziały żółty wózek to jaaaaa
Jaka mala modelka

------------------------------------------------------
Dziekuje za wszystkie komentarze pod adresem mojego malego gada Wczoraj go pochwalilam,no i chyba przechwalilam... Dzis marud na maxa,sam nie wie czego chce,zwariowac mozna...
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 17:31   #3906
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dziewczyny, które mieszkają w UK...Czy macie może możliwość zakupu pewnego specyfiku do włosów? A mianowicie chodzi mi głównie o Pink Oil. Może Ty Jola? Albo Darianna? Niestety u nas w Polsce tego nie ma, a na Ebayu są, ale tylko z US - przesyłka wynosi 28 dolców...sam oil to 1,36 dolca....Miał mi Wasiu kupić, ale niestety nie schodził za bardzo na ląd w Nigerii...a tak liczyłam na to.
W UK napewno jest, bo tam wiele Afroamerykanów, a to specjalny oil na takie włosy...Pleaaase !!!!!!
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 17:50   #3907
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które mieszkają w UK...Czy macie może możliwość zakupu pewnego specyfiku do włosów? A mianowicie chodzi mi głównie o Pink Oil. Może Ty Jola? Albo Darianna? Niestety u nas w Polsce tego nie ma, a na Ebayu są, ale tylko z US - przesyłka wynosi 28 dolców...sam oil to 1,36 dolca....Miał mi Wasiu kupić, ale niestety nie schodził za bardzo na ląd w Nigerii...a tak liczyłam na to.
W UK napewno jest, bo tam wiele Afroamerykanów, a to specjalny oil na takie włosy...Pleaaase !!!!!!
Wiesz,moze i jest...
A gdzie to mozna kupic? Moze daj linka na ebay Zobaczymy co da sie zrobic.Szkoda,ze nie mowilas nic wczesniej,bo Darianna wlasnie jest w Polsce.Ja wybieram sie dopiero w lipcu.
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 18:29   #3908
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Wiesz,moze i jest...
A gdzie to mozna kupic? Moze daj linka na ebay Zobaczymy co da sie zrobic.Szkoda,ze nie mowilas nic wczesniej,bo Darianna wlasnie jest w Polsce.Ja wybieram sie dopiero w lipcu.
http://cgi.ebay.co.uk/Lusters-Pink-O...item336437a0c7

Te specyfiki można kupić w sklepach dla czarnoskórych..
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 18:39   #3909
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
http://cgi.ebay.co.uk/Lusters-Pink-O...item336437a0c7

Te specyfiki można kupić w sklepach dla czarnoskórych..
Kochana u mnie na wsi nie ma takich sklepow Moglabym kupic Ci to na ebayu,tylko jak teraz to przeslac,zeby nie bylo za drogo... Bo do Polski lece najprawdopodobniej dopiero w lipcu.Paczke do Polski wysylalam tydzien temu Masz jakis pomysl?
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 18:42   #3910
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Kochana u mnie na wsi nie ma takich sklepow Moglabym kupic Ci to na ebayu,tylko jak teraz to przeslac,zeby nie bylo za drogo... Bo do Polski lece najprawdopodobniej dopiero w lipcu.Paczke do Polski wysylalam tydzien temu Masz jakis pomysl?
Hmmm...mogłabym do lipca poczekać..tylko przyleciałabyś pod koniec lipca, czy na początku?
Ja nie wiem czym oni tu wysyłają, ale jak Ty wysyłasz paczkę to ile płacisz ?
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 18:50   #3911
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Hmmm...mogłabym do lipca poczekać..tylko przyleciałabyś pod koniec lipca, czy na początku?
Ja nie wiem czym oni tu wysyłają, ale jak Ty wysyłasz paczkę to ile płacisz ?
Ostatnio robilam paczke siostrze i wysylalam przez polski sklep. Facet wiezie busem paczki do Łowicza,a potem kurier rozwozi je po Polsce. Paczka kosztuje £ 10 (mozne byc do 10 kg)a potem za kazdy dodatkowy kg 1£ Jak sie robi duza paczke,to sie oplaca
A jeszcze nie wiem dokladnie kiedy lece,nie mam jeszcze biletow. Czekam na decyzje siostry kiedy dokladnie beda chrzciny jej corci i wtedy wlasnie sie wybieramy

Edit: pozmienialo mi ceny
dziesiec funtow za paczke (do 10 kg),a potem jeden funt za kazdy dodatkowy kilogram
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010




Edytowane przez Jola00
Czas edycji: 2011-04-19 o 18:52
Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 19:32   #3912
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

heja Babki,

Ja dzis zdycham, mam @ i zalewa mnie po pachy....do tego jakas rozdrazniona jestem
bylam dzis w polskim sklepie i kupilam pare smakolykow na swieta bedzie serniczek na swieta i salatka z naszymi ogorcami no i udalo sie kwaszona kapuche na bigos dostac
jutro w robocie tylko do 12.00 i potem freeeeee dopiero we wtorek do roboty, ale przyszly tydzien za to jazda na maksa, wtorek robota, sroda kurs w oslo, w czwartek wyjazd sluzbowy i piatek biuro, uffffff
zalatwilam dokument ketechez przedmalzenskich...czyli teraz tylko planowanie slubu hehe
dzis fryzjer i juz pelen blond, ale fotek nie trzaskalam, bo zimno mi wywalilo na pycholcu

Bydgosiu, swietnie przystroilas stol, torcik wyglada naprawde pysznie a Lusia na wszystkich zdjeciach cudenko!!
Jolaa mam nadzieje, ze i moj Smyk szybko sie zaklimatyzuje w zlobku - tez nie mam wyjscia
Djerba, corunie masz sliczna
Margos, ja bym nie ryzykowala
Silpe kobitko te rybki chyba przemowia z podziekowaniami w te swieta
Panno M no slubik juz na zakrecie - fajnie, ze bedziesz juz miala to za soba
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 19:40   #3913
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witam po dluzszej przerwie
Podczytywalam Was prawie codziennie, ale juz na pisanie braklo sił
Spedzilam tydzien w moich rodzinnych stronach(Zagłebie), a od wczoraj znowu tu..fajnie było spotkac rodzinkę i znajomych of kors
Wszystkiego najlepszego dla Jubilatów Lusia cud miód W ogóle modeli i modelki mamy najpiękniejsze na całym wizażu. My do roczku mamy jeszcze daleko..teraz święta na tapecie..robimy zbiorowe święta jak co roku, tym razem wypadają u teściów..robię chlebek( i jestem na etapie szukania foremki w kształcie baranaaa..), jakieś jaja i chyba tyle. Od dwóch dni piorę, piorę i piorę...dostałam wór (dosłownie) ubrań po siostrzeńcach dla Adama i nic nie kupuję do zimy dosłownie. Szafa pęka w szwach Butki też dostaliśmy i jak tylko będą pasować, to założę młodemu...choć długo nad tym myślałam. Są w bardzo dobrym stanie i samych fajnych firm(Bartki, Gufo, Elefantem itede) i aż szkoda było by ich nie wykorzystać. Odświeżę je i mierzymy
Poza tym nic nowego- wstawanie na całego przy wszystkim, puszczanie się, marudzenie i oczekiwanie na 9-go zęba. Dziś odwiedziliśmy naszego pediatrę, bo od kilku dni młody charczy jak traktor...dostał syrop, zyrtec- do tego mam podawać ibufen, hasco-sept(psikać dziąsła) i nasivin. Ad ma dużo wydzieliny i w nosie i w gardle, co spowodowane jest ząbkowaniem....ale alergii nie można wykluczyć..mam obserwować i jak po tygodniu nie znikną objawy, znowu do doktorka...ehh.
Kropka- szkoda, że nie wracasz...
Margo- ja chcę słonecznych świąt( by móc wychodzić na dwór podczas 3 czy 4 dni spędzonych w domu u teściów)
Bratko-nie zazdroszczę współpracowników
Jolaa- witaj po dłuższej przerwie zajęcia w żłobku
Silpe- zdrowia dla rybekDla mnie juz od dawna jesteś kobieta roku
Więcej nie pamiętam...tak to jest jak długo ma się lenia i nie chce się pisać..
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 21:05   #3914
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Dziekuję za mile komentarze
Wybrałam najlepsze fotki

Dzisiaj w nocy młoda dała mi popali, co chwila się budziła

Pogoda piękna więc wybywamy na spacer
Jakbym o Agu czytała

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Słuchajcie, wasze maluchy też są takie nieznośne? Ja myślałam, że dzisiaj zwariuję...byłyśmy z mamą i Shadką na zakupach ciuszkowych - kupiłam butki, sukienkę i skarpetki na roczek Iiiii....się zaczęło...stawanie w wózku tyłem do kierunku jazdy..jak zapięta w pasach to się wiła...płacz o niewiadomo co...musiałam ją wyjmować co jakiś czas, żeby sobie chodziła. Później sama wkońcu pchała wózek w kółko Od rana nic nie spała do 14...ona już poprostu nie potrafi zasnąć w wózku ;/ W domu zamiast zjeść obiadek to poszła spać, pospała z 30 min, obudziła się, zjadła (wkooońcu) i dalej tarła oczy ale za cholerę nie dała się położyć...kąpiel i butla nic nie pomogły pomimo, że ziewała okrutnie i wkońcu padła..o 19.30..
To już drugi raz jak wariuje na zewn..nigdy taka nie była..Najlepsze jest to, jak mnie "znajomi" zaczepiają i mówią...ojeej jaka ona grzeczna..Taaaaaa GRZECZNA...
Ojjj tak paradoksalnie wiem, czuję w moczu że gdy zacznie sama chodzić będzie łatwiej. Bo teraz - albo wózek, albo rączki, gdy raz ją puściłam na czworaka po CH, to myślałam, że ludzie zawału dostaną

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Wkleje pare fotek z roczku, ale ogólnie nie wyszły fajne i jestem wściekła

Luiza fajnie się bawi ta lalką. Daje jej pic z butelki , jeść łyżeczką, daje jej chrupki

A chwyciła różaniec, potem kasę i kieliszek
Swietny stół, ładnie ci to wyszło Lusia zarąbiaszcza i lala cuuudo, Agu u teściowej lubi taką która coś tam mówi.

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość

Jakoś dałam radę w pracy. Choć mi szczena spadła. Gość z którym jestem w pokoju powiedział mi dzisiaj że mam mówić do niego per Pan, bo na razie nie widzi innej możliwości. Rozumiem do kierowniczki per Pani ale do gbura może 3 lata starszego ode mnie Praca nietrudna ale atmosfera się zagęszcza niestety. No nic nie pozostaje nic innego jak zagryźć zęby, a jak franca będzie miał kaprys mówić do mnie po imieniu to mu focha strzelę i powiem, że teraz to ja sobie nie życzę.

No ja przepraszam, ale: gość kosmos normalnie Walnij focha i zdaj relację

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość


Ja lali jeszcze nie kupuje.. Blanka nie darzy swoim zainteresowaniem czegoś tak 'martwego'
musi grać, świecić i się ruszać

U siostry ciotecznej lalki odrzucała (i bobaski i barbie), wolała wszelkie garnki, kuchnie i rózne grające rzeczy przy których trzeba coś robić
A ja nie mam pojęcia, co Agu lubi

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
djerba ja tam juz daje gluten bez ograniczen -czyli w kaszkach na sniadanie i kolacje , czasem chlebek , biszkopta - choc Gabi je mało takich przegryzek , wystarczają jej pełne posiłki i czasek chrupki.
Tak samo w obiadkach - gotuje z kaszą , makaronem itp. Reakcji negatywnych brak.
za to notorycznie zapominam o jajkach- daje jak sobie przypomne . Gabi jeszcze na nic nie miała alergii i niech tak zostanie

To tak jak u nas, łącznie z zapominaniem o jajcach ale wiem, że Agatka lubi jajecznicę, smażę normalnie na patelni, ale bez tłuszczu.

Ja się łudzę, że od-piątkowe marudzenie to wreszcie zęby. Kombinowanie z jedzeniem, pobudki nocne...

I chwalę się, nie wiem czy córą bardziej czy ubraniem :d
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 21:14   #3915
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które mieszkają w UK...Czy macie może możliwość zakupu pewnego specyfiku do włosów? A mianowicie chodzi mi głównie o Pink Oil. Może Ty Jola? Albo Darianna? Niestety u nas w Polsce tego nie ma, a na Ebayu są, ale tylko z US - przesyłka wynosi 28 dolców...sam oil to 1,36 dolca....Miał mi Wasiu kupić, ale niestety nie schodził za bardzo na ląd w Nigerii...a tak liczyłam na to.
W UK napewno jest, bo tam wiele Afroamerykanów, a to specjalny oil na takie włosy...Pleaaase !!!!!!
W Bootsie też są http://www.boots.com/webapp/wcs/stor...&y=0#container
Gdyby wysłać pocztą to koszt ok. Ł4 a poleconym (co chyba bezpieczniejsze, nie zaginie tak łatwo) to koszt Ł9.
__________________
Więc teraz serca mam ... trzy
...
I miłość po kres
I radość do łez
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 21:26   #3916
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Ostatnio robilam paczke siostrze i wysylalam przez polski sklep. Facet wiezie busem paczki do Łowicza,a potem kurier rozwozi je po Polsce. Paczka kosztuje £ 10 (mozne byc do 10 kg)a potem za kazdy dodatkowy kg 1£ Jak sie robi duza paczke,to sie oplaca
A jeszcze nie wiem dokladnie kiedy lece,nie mam jeszcze biletow. Czekam na decyzje siostry kiedy dokladnie beda chrzciny jej corci i wtedy wlasnie sie wybieramy

Edit: pozmienialo mi ceny
dziesiec funtow za paczke (do 10 kg),a potem jeden funt za kazdy dodatkowy kilogram
Iiiiiii to nie opłaca się. To może zróbmy tak, daj mi jakieś swoje gg, namiary na fb i pogadamy o tym?
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 21:30   #3917
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

nie moglam sie najpierw zalogowac a potem wkleilo moja wiadomosc 2 razy pod rzad, hmmm
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53

Edytowane przez justin18061976
Czas edycji: 2011-04-19 o 21:35
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 21:31   #3918
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26463234]

I chwalę się, nie wiem czy córą bardziej czy ubraniem :d[/QUOTE]
śliczna elegantka, kobieto, jak ja Ci tego talentu zazdroszczę.

ja znów miałam zalatany dzień, rano zakupy, spacer - bo pogoda cudna , potem umyłam kolejne dwa okna, ugotowałam pyszny obiadek, wyprałam dwie pralki, pomagałam przez bite 3 godziny bratowej pisać mgr , potem znów spacer, wizyta u fryzjera- rewolucji nie ma, tylko kolor odświeżyłam... i teraz tylko łóżko mi się marzy...
otwarli u nas super sklepik- taki lumpeks z wyższej półki- wszystkie ciuszki na wieszakach, i same perełki, nie ma szmat, tylko prawie nówki i idealny stan, same firmówki, normalnie jestem wniebowzięta, . Już Maksiowi dwie koszule kupiłam, dla TŻ koszule i jeansy, dla siebie sweterek- nietoperek i bezrękawnik. jutro znów tam wskocze na chwilkę.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 22:36   #3919
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

chciałam się Wam pochwalić wcześniej, ale mi wizaż nie wchodził:

dziś, z okazji skończonego 10 miesiąca, Ewcia zrobiła mi mega niespodziankę. doczekałam się świadomego "mama" i to kilka razy.
najpierw nie mogłam uwierzyć, potem się oczywiście poryczałam, potem znów zwątpiłam, bo jednocześnie pojawiło się "am am" i mlaskanie na widok jedzenia i picia, ale ostatecznie potwierdziło się, że świadomie mnie woła/mówi o mnie. są świadkowie.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 23:19   #3920
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Wow, gratuluję.
Ewcia
__________________
Więc teraz serca mam ... trzy
...
I miłość po kres
I radość do łez
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 06:33   #3921
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Ja chyba tylko zrobie sernik na zimno - na nic innego nie mam ani czasu, ani siły. Jeszcze w piątek idę do pracy, więc i tak nie wiem kiedy sie z reszta porządków wyrobię A świąteczne obiady gotuje mama i teściowa
hehe, u mnie identycznie

Szaja, śliczna córunia, a ubranko cudo! Masz talent kobito!!!

margo80 no gratuluję

lea35 Ty to chyba też masz "motorek w pupce", że tak powiem
kumkura milo ze strony siostry, że tyle ubrań Ci podarowała poza tym, aby to nie okazała się alergia

Ja wczoraj miałam gości Fajnie, przyjemnie było Pogadaliśmy, pośmialiśmy się, pojedliśmy, synek dostał dwie bluzeczki i telefon FP a ja kosmetyczkę No i wczoraj zapomniałam się pochwalić, że "skończyliśmy" 11 miesięcy
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka

yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 06:38   #3922
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

czesc Dziewczyny,
pozdrawiam cieplo z ranca, pedze zaraz do roboty,
Szajus Agutka b.sie zmienila, taka dziewczynka - nie dzidzius juz z Niej, super ciuszki
Lea zazdroszcze lumpka, no i dzien faktycznie pracowity
Margos gratki za mame, pewnie niedlugo bedziesz szybko Jej tata uczyla
Wczoraj popsztykalalam sie z Malzem wieczorkiem, co za uparty osiol z Niego, uffff
Ciesze sie, ze dzis robota tylko do 12.00, potem zakupy, bo kolejne dni nieczynne i zabieram sie za gotowanko, sprzatanie mamy prawie ogarniete mam nadzieje, ze dzis Malz pomyje mi okna..chyba, ze foch sie przedluzy,
pranie mam juz ogarniete, zapowiada sie sloneczmy dzien to szybko jeszcze posciel dzis wypiore i wywiesze na dwor

nie wiem czy powinnam chwalic, ale od ponad dwoch tygodni Stefek przesypia cale noce, oj zeby tak juz zostalo no i lata juz tylko na dwoch, jak pocisk

Yolanda, Margos gratki za miesiecznice!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53

Edytowane przez justin18061976
Czas edycji: 2011-04-20 o 06:39
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 07:23   #3923
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Szaja - śliczne ubranko, ale modelka ...
Margo - brawo dla Ewci za mama
Justin - brawo dla Stefcia za nocki (ale Ci zazdroszcze...)
Yolanda - gratuluję miesięcznicy

U mnie też pranie na tapecie prawie na okrągło od 2 tygodni. A to dlatego, że popsuły nam się oba wodomierze Więc piorę wszystko co mi w ręce wpadnie.
Przy ostatnich odczytach mąż sie dziwił, że tak mało wody zużyliśmy, a potem była kontrola ze spółdzielni i okazało sie, że oba wodomierze popsute! Dodam, że w zeszłym roku były wymieniane na nowe. Więc jak mamy płacic jakąś kare za te wodomierze, to chociaz sobie wczesniej pouzywam do woli, zanim wymienią na nowe

A no i nocka tradycyjnie do bani Nie wiem czy kiedyś doczekam czasów, że moje dziecko spokojnie przespi całą noc...
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 07:28   #3924
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
chciałam się Wam pochwalić wcześniej, ale mi wizaż nie wchodził:

dziś, z okazji skończonego 10 miesiąca, Ewcia zrobiła mi mega niespodziankę. doczekałam się świadomego "mama" i to kilka razy.
najpierw nie mogłam uwierzyć, potem się oczywiście poryczałam, potem znów zwątpiłam, bo jednocześnie pojawiło się "am am" i mlaskanie na widok jedzenia i picia, ale ostatecznie potwierdziło się, że świadomie mnie woła/mówi o mnie. są świadkowie.
gratki Mamo
Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
No i wczoraj zapomniałam się pochwalić, że "skończyliśmy" 11 miesięcy
za miesięcznicę
Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
czesc Dziewczyny,
pozdrawiam cieplo z ranca, pedze zaraz do roboty,
Szajus Agutka b.sie zmienila, taka dziewczynka - nie dzidzius juz z Niej, super ciuszki
Lea zazdroszcze lumpka, no i dzien faktycznie pracowity
Margos gratki za mame, pewnie niedlugo bedziesz szybko Jej tata uczyla
Wczoraj popsztykalalam sie z Malzem wieczorkiem, co za uparty osiol z Niego, uffff
Ciesze sie, ze dzis robota tylko do 12.00, potem zakupy, bo kolejne dni nieczynne i zabieram sie za gotowanko, sprzatanie mamy prawie ogarniete mam nadzieje, ze dzis Malz pomyje mi okna..chyba, ze foch sie przedluzy,
pranie mam juz ogarniete, zapowiada sie sloneczmy dzien to szybko jeszcze posciel dzis wypiore i wywiesze na dwor

nie wiem czy powinnam chwalic, ale od ponad dwoch tygodni Stefek przesypia cale noce, oj zeby tak juz zostalo no i lata juz tylko na dwoch, jak pocisk

Yolanda, Margos gratki za miesiecznice!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po cichu pogratuluje tych nocek, ale ciiiiii I moje pytanko: lepiej jak Stefuś już chodzi czy lepiej było w tym etapie "przed chodzeniem"??Głupio zabrzmiało, ale wiesz o co chodzi Ja jak Szaja mam nadzieję i "czuję w moczu", że jak wstanie i pójdzie to będzie lepiej...bo teraz faktycznie albo niebezpieczne wstawanie, rączki, albo foch i za chiny ludowe nie można go zostawić samego..
Dziś jesteśmy sami. Ad dosypia po pierwszym mleku. Piękna pogoda, więc ok. 10 wybywamy na spacerrrrrr połączony z pierwszą drzemką. Miłego dnia babeczki
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 07:55   #3925
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
chciałam się Wam pochwalić wcześniej, ale mi wizaż nie wchodził:

dziś, z okazji skończonego 10 miesiąca, Ewcia zrobiła mi mega niespodziankę. doczekałam się świadomego "mama" i to kilka razy.
.
2x

superrrr moja teraz łazi i woła mama ma ma hahah ale tylko jak czegos potrzebuje jak ja prosze powiedz mama kiwa głowa Nie

ja od zawsze wiedziałam ze Ewcia jest poukładana i wie czego i ile chce da sobie w zyciu rade

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
No i wczoraj zapomniałam się pochwalić, że "skończyliśmy" 11 miesięcy


---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość


A no i nocka tradycyjnie do bani Nie wiem czy kiedyś doczekam czasów, że moje dziecko spokojnie przespi całą noc...

nie powinni ci kary wlepic bo nie zrobiłas tego z zamierzeniem oszukania a to oni powinni przy odczycie sprawdzac zuzycie i w czasie jakis nierdociagniec poinformowac cie ja tak mysle



u mnie raz nocka ok czyli spanie od 21 do 5.10/6.10 albo z pobudka o 3 na cyca a tak chciałam zeby mi dziec koło 8 wstawał a tu :upa

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

wow Lusia jaka wystrojona
Agutka super wyglada mama za talent
Wiktoria- szalonego buziaczka za miesiecznice
-----------------------------------------------------------------

mnie mloda rozbraja podchodzi do kazdego wózka i woła dzi dzi dz-dzi w parku bawiła sie taka piłeczka no i druga dziewczyna chciała jej ta piłke zabrac Amelia mówi do niej
ja - ( znaczyło ze moje) tamta wyciaga reke po piłke a Ami kiwa głowa i mówi Nie
i znów
Ja ( znaczyło moje ) z siora tak sie smiałysmy , nie wiem skad jej sie to wzieło
ogólnie na plau zabaw jest jedna z zauwazalnych dzieci krzyczy woła dzieci jak jej cos nieodpowiada to popyskuje ale nie umie sie bic wczoraj zaczepiał ja chłopak i wiecie kuksanca jej dał a ona patrzy sie na niego i nic
miałam cos jeszcze ale zapomniałam

a i nic nam nie daje całodienne brykanie bo tak samo wczesnie wstaje
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 08:21   #3926
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
heja Babki,

Silpe kobitko te rybki chyba przemowia z podziekowaniami w te swieta
Myślisz ale to chyba nie w te świeta fajnie by było

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość

Silpe- zdrowia dla rybekDla mnie juz od dawna jesteś kobieta roku
.
wow - no zaskoczyłaś mnie mile - myślisz że pokażą mnie w TVNie

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26463234]


I chwalę się, nie wiem czy córą bardziej czy ubraniem :d[/QUOTE]

Super sie prezentuje


Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
chciałam się Wam pochwalić wcześniej, ale mi wizaż nie wchodził:

dziś, z okazji skończonego 10 miesiąca, Ewcia zrobiła mi mega niespodziankę. doczekałam się świadomego "mama" i to kilka razy.
najpierw nie mogłam uwierzyć, potem się oczywiście poryczałam, potem znów zwątpiłam, bo jednocześnie pojawiło się "am am" i mlaskanie na widok jedzenia i picia, ale ostatecznie potwierdziło się, że świadomie mnie woła/mówi o mnie. są świadkowie.
i nie prawda że pierwsze świadome słowo to tata - mój też sie tak upierał i udawał że nie słyszy jak młoda wołała mama
a to słowa tata musiałam ją uczyc

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
czesc Dziewczyny,


nie wiem czy powinnam chwalic, ale od ponad dwoch tygodni Stefek przesypia cale noce, oj zeby tak juz zostalo no i lata juz tylko na dwoch, jak pocisk

!!
Nie chwal , nie chwal - bo wiesz co bedzie ja juz Gabi nie chwale bo zawsze robi na odwrót , jak by diabeł w nią wstąpił


Gratki za miesiecznice

Młoda mi spi , pogoda piekna - obudzi sie to pójdziemy wywiesic pranie i do ogrodniczego po kwiatki zmykamy
pewnie znów cały dzien na dworze spedzimy , a jutro z ranca juz mąż bedzie

Donosze że rybki żyją , podałam antybiotyk i może im nawet lepiej , wczoraj cały dzien ratowałam też moją ulubioną rybke i powiem po cichu że chyba sie udało mam nadzieje że nie odbije jej i nie padnie ..
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 09:05   #3927
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Helo,

Słuchajcie, co mogłabym podać małej w porze obiadowej, poza domem? Jedziemy w takie miejsce, że niestety nie będzie możliwości podgrzania czegokolwiek.. No i w takiej głupiej porze, no ale to nie ode mnie zależy. Macie jakiś pomysł. Muszę się przygotować na to, bo wiadomo to nie pierwszy i ostatni wypad, kiedy będę poza domem w porze obiadowej...Co byście zaserwowały?
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 09:15   #3928
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Helo,

Słuchajcie, co mogłabym podać małej w porze obiadowej, poza domem? Jedziemy w takie miejsce, że niestety nie będzie możliwości podgrzania czegokolwiek.. No i w takiej głupiej porze, no ale to nie ode mnie zależy. Macie jakiś pomysł. Muszę się przygotować na to, bo wiadomo to nie pierwszy i ostatni wypad, kiedy będę poza domem w porze obiadowej...Co byście zaserwowały?
My bardzo często jemy poza domem. Ugotowaną zupkę mocno podgrzewam, pakuję do słoiczka. Owijam kilkoma warstwami folii aluminiowej i wrzucam do termoopakowania na butelki. Jest cieple jeszcze kilka godzin Mając starszą córkę nie ruszam się nigdy z domu bez kanapki, czegoś do picia i owoców. Młody też zawsze coś skubnie Na wszelki wypadek zawsze mam też pierś ;P

U nas lato. Jak się młody wyśpi to idziemy sie opalać na działkę Na fotce w swoim królestwie, w zasadzie nie wyłazi z piaskownicy, uwielbia obserwować wszelkie robactwo, i generalnie jest wielbicielem gzrebania w ziemi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG00125-20110418-1323.jpg (208,4 KB, 67 załadowań)

Edytowane przez biankaaa
Czas edycji: 2011-04-20 o 09:16
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 09:24   #3929
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cześć
nie cytuję bo jestem strasznie zabiegana
dla miesięczniaków

szaja ubranko śliczne ale to modelka daje najwięcej uroku
bydgoś jaka z Lusi elegantka
margo wielkie gratulacje i po cichu zazdroszczę
justin wow cała nocka
djerba a jakbyś wzięła gorącą wodę w butelkę i trzymała ją w tym ochraniaczu? (do zrobienia kaszki np?) ew. chlebek z czymś
kumkura 9 ząbków! wow u nas nadal 0 super z tymi ubrankami i ja też się łudzę, że jak będzie chodził to będzie lepiej

jeśli o czymś zapomniałam to przepraszam

która z was miała tecgo pchacza/jeździka z playskoola? fajny jest? bo Wiktor dostanie od teściów na zająca

a w kwestii gotowania to ja przygotowuję dla nas śniadanie wielkanocne a na obiad w niedz do teściów a w pon na cały dzień do moich rodziców

aaa i moje dziecko wykazuje większe zainteresowanie dorosłymi i zwierzętami niż dziećmi (jak na razie)
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 10:02   #3930
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

biankaaaa- jeju ale on fajnie w tej piaskownicy wygląda

a młoda złapała ze jajka nie słuzą jej tylko do bawienia znaczy wiecie które jaja te co danio kropkowy miał Ami sobie nadusza te jajko i dmucha gdzie srubka

tak sie smieje jajo wydaje dzwiek wiec wykorzystałam okazje i namierzyłam
MAMY LEWĄ DOLNą 3 reszty nie zdazyłam obadac

od rana chodzi tylko i gada kakak kiki i cos co ma przypominac
cio to
ato
jak dotknie ciepłej butelki szczerzy zeby i mówi haaa - czyli gorace i ucieka raczka

jaka jestem szczesliwa widzac ze sie dobrze zdrowo rozwija moj cudek kochany

i głupia znów sie pobeczałam
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.