Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-05, 17:53   #3901
mosumi
Raczkowanie
 
Avatar mosumi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 481
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Ligiya Pokaż wiadomość
Wiem że to moze byc glupie pytanie ale jak wejsc w historię zamówień? Nie mam nic takiego po kliknieciu na "moje konto". Zamówiłam dostawę paczkomatem a paczkomaty zawsze wysylaja maila o nadaniu paczki stad wiem ze jeszcze nie zostala wyslana ale jak to sprawdzic na stronie yves rocher? Zwykle zamawiałam coś z kimś a to jest moje pierwsze zamówienie z nowo założonego konta. Dostałam tylko maila o odnotowaniu platnosci.
Rzadko historia zamówień pojawia się od razu. Poza tym YR często ma opóźnienia w uaktualnianiu statusu zamówienia, więc dzięki paczkomatom wcześniej się dowiesz co się dzieje w Twoim zamówieniem
mosumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:59   #3902
Ligiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 204
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez mosumi Pokaż wiadomość
Rzadko historia zamówień pojawia się od razu. Poza tym YR często ma opóźnienia w uaktualnianiu statusu zamówienia, więc dzięki paczkomatom wcześniej się dowiesz co się dzieje w Twoim zamówieniem
Rozumiem ale u mnie chyba w ogóle nie ma nawet na koncie takiej zakładki do sprawdzenia historii zamówień. Gdzie to jest?
moje konto.jpg
Edit : Napisałam do BOK, okazało się że modernizują stronę i stąd te problemy.

Edytowane przez Ligiya
Czas edycji: 2015-01-05 o 18:26
Ligiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 18:01   #3903
shutterfly
Raczkowanie
 
Avatar shutterfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 167
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Czyli osoby, które wybrały krem jako prezent od 109 zł zamówienia mają już w toku, a te które wybrały prezent niespodziankę, no niestety czekać na dostawę prezentu niespodzianki jestem ciekawa co mi odpiszą.
Ja nie mam żadnej info w historii, wybrałam niespodziewankę za 122 i krem riche od 109. Zapłaciłam przelewem, ale zamówienie z niedzieli. Może lecą po kolei.
shutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 18:33   #3904
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez ofutrzona Pokaż wiadomość
Trochę zmartwiłyście mnie czekaniem 15 dni na prezent niespodziankę To po cholere dają taką opcję skoro do diaska nie mają jeszcze tego na stanie??!!
ja zmieniłam prezent i status też już jest zmieniony z oczekującego na w toku. Jeśli komuś się nie spieszy i nie lubi tego kremu etc. to warto poczekać.

Mnie już się kończą żele p/p i mleczko gruszkowe, więc chętnie przygarnę przesyłkę szybciej niż za dwa tygodnie
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 18:36   #3905
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI



"Uprzejmie informuję, iż zamówienie zostało skompletowane i oczekuje na wysyłke, w związku z powyższym nie jesteśmy w stanie dołożyć kosmetyczki do złożonego zamówienia"

To jest odpowiedź na mojego emaila w sprawie kosmetyczki. Rano zamówienia nie było w historii. Wieczorem się pojawiło, więc napisałam emaila. Dostanę kosmetyczkę w osobnej paczce.
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 18:37   #3906
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Ale, ale moim absolutnym odkryciem 2014 jest seria bielendy z kwasem
Co to za seria?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 18:41   #3907
werka1511
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość


"Uprzejmie informuję, iż zamówienie zostało skompletowane i oczekuje na wysyłke, w związku z powyższym nie jesteśmy w stanie dołożyć kosmetyczki do złożonego zamówienia"

To jest odpowiedź na mojego emaila w sprawie kosmetyczki. Rano zamówienia nie było w historii. Wieczorem się pojawiło, więc napisałam emaila. Dostanę kosmetyczkę w osobnej paczce.
To było do przewidzenia. Moje jest oczekujące, więc idę naskrobać do nich maila, żeby nie zapomnieli o kosmetyczce.
werka1511 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 18:46   #3908
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez werka1511 Pokaż wiadomość
To było do przewidzenia. Moje jest oczekujące, więc idę naskrobać do nich maila, żeby nie zapomnieli o kosmetyczce.
Też napisałam ta Pani będzie miała mnie dziś pewnie dość, ale cóż
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 18:48   #3909
Ligiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 204
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez werka1511 Pokaż wiadomość
To było do przewidzenia. Moje jest oczekujące, więc idę naskrobać do nich maila, żeby nie zapomnieli o kosmetyczce.
O kurcze, naprawde tak zapominaja o tych kosmetyczkach? Czemu tak? Trzeba do nich napisać maila "uprzejmie przypominam o mojej kosmetyczce" ? ;DDD
Ligiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 18:55   #3910
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Ligiya Pokaż wiadomość
O kurcze, naprawde tak zapominaja o tych kosmetyczkach? Czemu tak? Trzeba do nich napisać maila "uprzejmie przypominam o mojej kosmetyczce" ? ;DDD
Nie ma jej na potwierdzeniu
Tak samo było z naszyjnikiem do perfum Quelques Notes d’Amour
Jak się nie upomnisz, to nie dostaniesz
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 19:00   #3911
mosumi
Raczkowanie
 
Avatar mosumi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 481
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Ligiya Pokaż wiadomość
Rozumiem ale u mnie chyba w ogóle nie ma nawet na koncie takiej zakładki do sprawdzenia historii zamówień. Gdzie to jest?
Załącznik 5876780
Edit : Napisałam do BOK, okazało się że modernizują stronę i stąd te problemy.
Jak już pisałam: rzadko historia zamówień pojawia się od razu. Są nawet na tym forum osoby, które jej nie mają w ogóle mimo złożenia wielu zamówień. Jeśli się pojawi, to będzie poniżej zakładki "mój email i hasło dostepu".
mosumi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 19:05   #3912
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość


"Uprzejmie informuję, iż zamówienie zostało skompletowane i oczekuje na wysyłke, w związku z powyższym nie jesteśmy w stanie dołożyć kosmetyczki do złożonego zamówienia"

To jest odpowiedź na mojego emaila w sprawie kosmetyczki. Rano zamówienia nie było w historii. Wieczorem się pojawiło, więc napisałam emaila. Dostanę kosmetyczkę w osobnej paczce.
też mi kiedyś napisali, że nie mogą czegoś tam dołożyć do zamówienia, bo jest spakowane (chyba mini wody z okazji imienin) i będzie w osobnej paczce
a potem dostałam drugiego maila, że jednak dołożyli do tej pierwszej
czyli też mnie czeka reklamacja...
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 19:10   #3913
czarymary_bec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Nie mialby ktos na wymianke kremu riche na dzien i na noc?
ten co byl prezentem w pazdzierniku za 2 prog

Babcia go uwielbia a troche drogo, mam do wyboru do koloru w zamian
czarymary_bec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 19:10   #3914
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
Nie ma jej na potwierdzeniu
Tak samo było z naszyjnikiem do perfum Quelques Notes d’Amour
Jak się nie upomnisz, to nie dostaniesz
Odpisali mi, że do zamówienia została dołączona kosmetyczka zgodnie z promocją. Myślałam, że oni to z automatu dokładają do zamówienia razem z resztą prezentów, a tu trzeba pisać męczące takie zakupy trochę.

Ps. Dzięki za info
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 19:14   #3915
shutterfly
Raczkowanie
 
Avatar shutterfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 167
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Dzięki, że przypomniałyście o tej kosmetyczce, to i ja napisałam do nich @. Nie ma jej na potwierdzeniu, a w historii też jeszcze pusto, więc jest szansa że przyjdzie za jednym zamachem, jak przeczytają @ wcześniej
shutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 19:18   #3916
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
Nie ma jej na potwierdzeniu
Tak samo było z naszyjnikiem do perfum Quelques Notes d’Amour
Jak się nie upomnisz, to nie dostaniesz
O to widzę, że też się muszę upomnieć. I pewnie poczekam trochę na zamówienie bo niespodziankę wzięłam od 109.
__________________
Kto czyta żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce; na jeden żywot jest skazany.

Józef Czechowicz
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 19:23   #3917
emilinka
Rozeznanie
 
Avatar emilinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 996
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Moje już w toku, z numerem nadania.
emilinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 19:46   #3918
xhardcorebaby
Raczkowanie
 
Avatar xhardcorebaby
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 114
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Jestem straszna, okropna, i w ogóle nie wiem jak mój mąż mnie znosi, i to bez kręcenia nosem Tak więc w piątek złożyłam zamówienie na 160zł, gdzie zapomniałam o ampułkach. Dziś puściłam więc drugie zamówienie.... nic nie zbieram na zapas, ale zanim wszystko zużyję to nadejdą co najmniej wakacje Noworoczne postanowienie - nie robić zakupów przed... hm, rocznicą ślubu. Przerwa do kwietnia będzie zatem. Trzeba robić takie postanowienia, w których człowiek jest w stanie wytrwać, nie?


Kod Nazwa produktu Ilość Cena
33924 Kuracja przeciw wypadaniu włosów 1 30.90 zł
43447 Szampon przeciwłupieżowy 1 12.90 zł - dla męża
70072 Balsam do ust Wanilia 1 4.90 zł
46933 Korektor z wyciągiem z róży / Porcelanowy 1 13.90 zł - a to dzięki jednej z Was, podejrzałam w zamówieniu z forum i postanowiłam zaryzykować
H67796 Tusz podkręcający rzęsy Volume Vertige Czarny 1 PREZENT - kończy się, w sumie też o nim zapomniałam przy zamówieniu w piątek
F38587 Pomadka do ust Czereśnia 1 PREZENT - mam nadzieję, że odcień będzie podobny do starej serii YR gdzie występowała malwa zaden inny gratis do mnie nie przemawia w tym mcu..
Łączna cena produktów: 62.60 zł - suma zakupów w tym miesiącu (łomatko) 220zł ! nie wchodzę więcej do tego wątku, kusicielki)))
Koszt dostawy: 0.00 zł
Kod promocyjny / wartość rabatu: "KROK3" / - %
Razem do zapłaty: 62.60 zł

Punkty PAYBACK: 62
xhardcorebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 19:48   #3919
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Właśnie dobrałam się do flakonika Voile d'Ambre i mam mieszane uczucia;/ nie wiem jak mi się mogło spodobać stacjonarnie... Migrenogene i bardzo duszne.
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 19:52   #3920
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Właśnie dobrałam się do flakonika Voile d'Ambre i mam mieszane uczucia;/ nie wiem jak mi się mogło spodobać stacjonarnie... Migrenogene i bardzo duszne.
ja tak miałam z Neroli
VA też mi się stacjonarnie podobało, ale flaszki nie ryzykuję...
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 19:55   #3921
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Właśnie dobrałam się do flakonika Voile d'Ambre i mam mieszane uczucia;/ nie wiem jak mi się mogło spodobać stacjonarnie... Migrenogene i bardzo duszne.
Mój TŻ podarował je swojej babci na święta i bardzo mi do niej pasują. Jak psiknęłam się kiedyś nimi z ciekawości to od razu rozbolała mnie głowa i chciałam to z siebie jak najszybciej zmyć, a jak na złość bardzo trwałe były
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 19:57   #3922
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
ja tak miałam z Neroli
VA też mi się stacjonarnie podobało, ale flaszki nie ryzykuję...
Dziwne jest to, że w zafoliowanym kartoniku nie miałam we flakonie pustego psika

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Mój TŻ podarował je swojej babci na święta i bardzo mi do niej pasują. Jak psiknęłam się kiedyś nimi z ciekawości to od razu rozbolała mnie głowa i chciałam to z siebie jak najszybciej zmyć, a jak na złość bardzo trwałe były
Mojej mamie - pod 50tke i tacie się podobają;p
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 20:10   #3923
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Właśnie dobrałam się do flakonika Voile d'Ambre i mam mieszane uczucia;/ nie wiem jak mi się mogło spodobać stacjonarnie... Migrenogene i bardzo duszne.
Ja miałam to samo. Jedyne zapachy z YR których się nie pozbyłam i które zużywam z chęcią to Neroli i VN
__________________
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 20:12   #3924
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez thugmisses Pokaż wiadomość
Ja miałam to samo. Jedyne zapachy z YR których się nie pozbyłam i które zużywam z chęcią to Neroli i VN
Oddam je mamie jak Monoi
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 20:25   #3925
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
Ja dalej nie dostałam tego potwierdzenia z listą produktów...jedynie na drugi dzien, ze oczekują ba wpłatę... Czyli jest ok? Bo nie wiem czy płacić...
Potwierdzenie zamówienia z listą produktów dostaniesz dopiero po opłaceniu zamówienia.
__________________


"Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna..."

Stephen King
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 20:38   #3926
aluszka92
Raczkowanie
 
Avatar aluszka92
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 31
Smile Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
A ja swoje zamówienie jednak anulowałam. Przypomniało mi się, że nie miałam robić zapasów i aktualnie nic nie potrzebuję. Mąż na święta dostał krem do twarzy, tusz do rzęs dopiero co otworzyłam, Werbenę jeszcze mam i nie jest mi ona niezbędna na przyszłość, krem do stóp jest świetny z Biedronki za 2,49 zł, kremów na zmarchy mam mnóstwo, a reszty zwyczajnie nie potrzebuję :P I w ten sposób 120 zł pozostaje w portfelu
Mam jeszcze kosmetyki kupione dobrych kilka miesięcy temu i wciąż czekają na swoją kolej, a i tak uszczupliłam moje zapasy o ponad połowę przygotowując prezenty świąteczne dla rodziny.
Głos rozsądku zwyciężył
Chomiku żegnaj i nie pojawiaj się
Oto moje postanowienie noworoczne
Dziewczyny, jak anulować zamówienie?
aluszka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 20:44   #3927
emilinka
Rozeznanie
 
Avatar emilinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 996
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez aluszka92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak anulować zamówienie?
Napisać do BOK.
emilinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 20:48   #3928
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez emilinka Pokaż wiadomość
Napisać do BOK.
Albo zadzwonić
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 21:08   #3929
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez anicaf Pokaż wiadomość
Pochwalę się nowym odkryciem z Ziaji, mianowicie Peeling z serii Liście z Zielonej Oliwki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ziarnisty.html super produkt. Skóra twarzy jest miękka i gładka. Polecam teraz jest w promocji po 8,33.
Trochę offtopujemy, ale zainteresował mnie też
Pamiętam, że dużo z Was było fankami niebieskiego cedru, teraz w Avonie jest szampon o podobnym zapachu, wzmacniający włosy i przeciwko wypadaniu. Ostatnio to mój ulubiony, używam jego na zmianę z kwiatem malwy YR i przestały mi się plątać po myciu, a wcześniej bez odżywki ani rusz.
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 21:13   #3930
0aanitaa0
Raczkowanie
 
Avatar 0aanitaa0
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 226
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xhardcorebaby Pokaż wiadomość
Jestem straszna, okropna, i w ogóle nie wiem jak mój mąż mnie znosi, i to bez kręcenia nosem Tak więc w piątek złożyłam zamówienie na 160zł, gdzie zapomniałam o ampułkach. Dziś puściłam więc drugie zamówienie.... nic nie zbieram na zapas, ale zanim wszystko zużyję to nadejdą co najmniej wakacje Noworoczne postanowienie - nie robić zakupów przed... hm, rocznicą ślubu. Przerwa do kwietnia będzie zatem. Trzeba robić takie postanowienia, w których człowiek jest w stanie wytrwać, nie?


Kod Nazwa produktu Ilość Cena
33924 Kuracja przeciw wypadaniu włosów 1 30.90 zł
43447 Szampon przeciwłupieżowy 1 12.90 zł - dla męża
70072 Balsam do ust Wanilia 1 4.90 zł
46933 Korektor z wyciągiem z róży / Porcelanowy 1 13.90 zł - a to dzięki jednej z Was, podejrzałam w zamówieniu z forum i postanowiłam zaryzykować
H67796 Tusz podkręcający rzęsy Volume Vertige Czarny 1 PREZENT - kończy się, w sumie też o nim zapomniałam przy zamówieniu w piątek
F38587 Pomadka do ust Czereśnia 1 PREZENT - mam nadzieję, że odcień będzie podobny do starej serii YR gdzie występowała malwa zaden inny gratis do mnie nie przemawia w tym mcu..
Łączna cena produktów: 62.60 zł - suma zakupów w tym miesiącu (łomatko) 220zł ! nie wchodzę więcej do tego wątku, kusicielki)))
Koszt dostawy: 0.00 zł
Kod promocyjny / wartość rabatu: "KROK3" / - %
Razem do zapłaty: 62.60 zł

Punkty PAYBACK: 62
Sama jestes kusicieka :P Właśnie zaczełam się zastanawiać czy nie wziąć tego zestawu zeli z kosmetyczką, jeszcze jednych ampułek (rzadko są na przecenie) i jakiegoś suplementu (słyszałam że są dobre)

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
Trochę offtopujemy, ale zainteresował mnie też
Pamiętam, że dużo z Was było fankami niebieskiego cedru, teraz w Avonie jest szampon o podobnym zapachu, wzmacniający włosy i przeciwko wypadaniu. Ostatnio to mój ulubiony, używam jego na zmianę z kwiatem malwy YR i przestały mi się plątać po myciu, a wcześniej bez odżywki ani rusz.
ten szampon z avon jest w aktualnym katalogu?
0aanitaa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 11:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.