Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-28, 17:23   #3901
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

wybralabym farouka ma bardzo dobre opinie i PODOBNO nie niszczy wlosow, ale nie wiem bo nie uzywalam. jedna z wizazanek pisala ze kupila farouka i jest b. zadowolona
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 14:12   #3902
myszówka
Przyczajenie
 
Avatar myszówka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja od niedawna mam remingtona s 2002 jest super jak na razie pod każdym względem. Najbardziej podoba mi się to że teraz moje włosy są błyszczące bez stosowania preparatów wcześnie wogóle nie prostowałam włosów i były one matowe i widać było że są zniszczone ciągłe farbowanie robi swoje a poza tym od codziennego wiązania włosów w koński ogon też się niszczyły więc z efektów jestem zadowolona suuuuuper jest ta prostownica
myszówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 20:27   #3903
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

ja mam dylemat i nie wiem jaką kupić prostownice.
tamtą już wystawiłam na allegro :P
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 10:14   #3904
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Smile Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

a ja wciaz czekam na swoje TONDEO ECO CERION z regulacja;o)
zamowilam w niemczech na adres mojej przyjaciolki, ktora przywiezie mi ja niedlugo, bo wybiera sie za tydzien do polski;o)

koszt takiej prostownicy na allegro w polsce to 279zl+8zl przesylka=287zl
w niemczech 49euro+4euro przesylka=53euro, co daje ok. 205zl;o)

wkurzylam sie widzac te wszystkie ceny jak z wielkanocnej choinki dlatego postanowilam zamowic u zrodla,hehe.
zaznaczam jeszcze, ze nie zakupilam jej po cenie hurtowej, jak to robia polscy dystrybutorz a i tak zyskalam na tym interesie cale 82zl-niezle, co???
ciekawa ejstem, ile tacy na allegro maja zysku na sprzedazy jednej sztuki, skoro dostaja w hurtowniach upusty.

no nic, co do samej prostownicy, to nie mialam jeszcze okazji jej uzyc, ale poprosilam Sylwie o przetestowanie na swoich wloskach. po uzyciu mojego tondeo Sylwia stwierdzila, ze wyrzadzilam jej krzywde, gdyz teraz nie moze nawet patrzec na swoja prostownice holdena;o)))))
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 11:42   #3905
fructissa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: FrÓktolandia :)
Wiadomości: 3 228
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
ja mam dylemat i nie wiem jaką kupić prostownice.
tamtą już wystawiłam na allegro :P

a jaka to ta twoja TAMTA?
fructissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 12:30   #3906
kicia187
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 205
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

ja jestem posiadaczka od 4 miesiecy Tondeo eco cerion z regulacja ,poprzednio mialam Efalocka flat champa -widac porzadna roznice miedzy tymi dwoma prostownicami-Tondeo zdecydowanie lepsza -na pcozatku byl oszalmaiajcy efekt a teraz musze lduzej prostowac zeby miec proste wloski -nie wiem czy wlosy sie przyzwyczajaja do tych prostownic?? zaluje ze nie wzielam Tondeo Activ ponoc nie elektryzuje moze ktos chce zamienic?
kicia187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 13:13   #3907
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

fructissa a tą prostownice dostałam jakiś czas temu a nazwa to Eldom RW13
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 17:03   #3908
shapali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 97
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez kicia187 Pokaż wiadomość
ja jestem posiadaczka od 4 miesiecy Tondeo eco cerion z regulacja ,poprzednio mialam Efalocka flat champa -widac porzadna roznice miedzy tymi dwoma prostownicami-Tondeo zdecydowanie lepsza -na pcozatku byl oszalmaiajcy efekt a teraz musze lduzej prostowac zeby miec proste wloski -nie wiem czy wlosy sie przyzwyczajaja do tych prostownic?? zaluje ze nie wzielam Tondeo Activ ponoc nie elektryzuje moze ktos chce zamienic?
Active cerion elektryzuje moje włosy i to na maksa.
Ja polecam Whal Cutka lub Farouk!!!
Pozdrawiam
shapali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 12:27   #3909
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Siemka ja do sklepu wybiore sie z taką lista prostownic:
1. Cerion Eco, Tondeo [płytki pokryte diamentowo-krystaliczną powłoką]
2. Prostownica ES1, Braun
3. Prostownica Pro New Tech 35mm, Babyliss
4. Prostownica Cerion Active z generatorem jonów, Tondeo
5. Prostownica Glass straightener, Babyliss.
I zobacze któa z tych prostownic będzie dostępna w sklepie
te wypiasane mają najlepsze opinie na KWC i dlatego się nad nimi zastanawiam i teraz kwestia tego, czy będą w sklepiee
Narazie używam takiej za 29zł z Eldoma RW11.. i teraz czas na coś lepszego
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 14:16   #3910
kicia187
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 205
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

do shapalli a to mnie zaskoczylaś-!!!wszyscy pamietam jak chwaili te Tondeo Eco cerion i Active a ten farouk??moznak upic na allegro ,a tak pozatym ile kosztuje .Wahl ciutek-to wiem ze dobry bo fryzjerzy w moim miescie uzywaja w salonach-ale boje sie sprzedac Tondeo eco cerion dla opolowe tanszego wahl ciutka-a jak bedzie gorszy?
kicia187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 14:25   #3911
monksia
Raczkowanie
 
Avatar monksia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 34
GG do monksia
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

no ja właśnie kupiłam farouka, można kupić na allegro i jutro albo pojutrze dostane to ci powiem jak sie spisuje, miałam active cerion ale była wada płytek więc zwróciłam, zobaczymy jaka będzie farouk
monksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 19:44   #3912
!gusia!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

mam pytanie, bylabym bardzo wdzieczna gdyby ktos mogl mi pomoc
gdzie w Warszawie można kupić prostownicę firmy EFALOCK? bo szukam wszedzie i nikt nie wie..a poza tym ile ona mniej wiecej kosztuje?
z gory dziekuje za odpowiedz
A! no i ktora prostownica (wigo czy efalock) jest lepsza? czy wedlug was sa podobnej jakosci ?
pozdrawiam
!gusia! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 09:31   #3913
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Smile Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Siemka ja do sklepu wybiore sie z taką lista prostownic:
1. Cerion Eco, Tondeo [płytki pokryte diamentowo-krystaliczną powłoką]
2. Prostownica ES1, Braun
3. Prostownica Pro New Tech 35mm, Babyliss
4. Prostownica Cerion Active z generatorem jonów, Tondeo
5. Prostownica Glass straightener, Babyliss.
I zobacze któa z tych prostownic będzie dostępna w sklepie
te wypiasane mają najlepsze opinie na KWC i dlatego się nad nimi zastanawiam i teraz kwestia tego, czy będą w sklepiee
Narazie używam takiej za 29zł z Eldoma RW11.. i teraz czas na coś lepszego
nie wiem, do jakiego tez sklepu sie wybierasz z ta lista, ale jesli ma to byc zwykly sklep w stylu rtv-agd, media lube avans to od razu daruj sobie ta wycieczke. oprocz zdaje sie brauna nie dostaniesz na 100% zadnej z nim w ww. sklepach. tylko i wylacznie allegro lub sklepy internetowe z profesjonalnym sprzetem fryzjerskim.
pozdrawiam i zycze powodzenia a jesli chodzi o mnie, to polecam tondeo eco cerion
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 09:37   #3914
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Smile Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez !gusia! Pokaż wiadomość
mam pytanie, bylabym bardzo wdzieczna gdyby ktos mogl mi pomoc
gdzie w Warszawie można kupić prostownicę firmy EFALOCK? bo szukam wszedzie i nikt nie wie..a poza tym ile ona mniej wiecej kosztuje?
z gory dziekuje za odpowiedz
A! no i ktora prostownica (wigo czy efalock) jest lepsza? czy wedlug was sa podobnej jakosci ?
pozdrawiam
hej, z tego co wiem, to efalock tez nalezy do grona prostownic profesjonalnych wiec raczej jej nie znajdziesz w zadnym zwyklym sklepie. za to na allegro az sie od nich roi
poczytaj od poczatku watek o prostownicach, jest duzo na temat efalockow, ja przez miesiac czytalam i wybieralam najlepsza wg mnie prostownice i wybor padl na tondeo eco cerion z regulacja. co do efalocka to spotkalam wiele niepochlebnych opinii, ale bylo tez duzo dziewczyn, ktore go chwalily
co do wigo to nie wiem. poczytaj po prostu opinie w necie. powodzenia
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 13:24   #3915
!gusia!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

no wlansie tylko obawiam sie, ze na allegro moge kupic nieoryginalną...
a jakie niepochlebne opinie? bo z tego co tu czytam wszyscy ja raczej chwala, chyba ze cos przeoczylam :P
pozdrawiaaam
!gusia! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 15:54   #3916
Mensirip
Przyczajenie
 
Avatar Mensirip
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Mam zamiar zakupic profesjonalna prostownice. W koncu.Dodam, ze aktualnie maltretuje moje co wazne cienkie, falujace, sianowate, u nasady przetluszczajace się, a ogolnie suche do tego z rojasnionym pasemkami wloski zwykla prostownica MPM. Stwierdziłam, ze przeszukam dobrze forum, aby wybrac cos najbardziej odpowiedniego do moich włosów, aby efekt byl taki jak po wyjsciu od fryzjera, bo po mojej na pewno nie jest. Musze przyznac, ze im dłużej czytam i wertuje posty na forum to tym mniej wiem.
Pomyślałam, ze skocze do hurtowni fryzjerskiej z profesjonalnym asortymentem. Maja prostownice firmy Wigo, Ga.Ma, Cutek i jeszcze jednej firmy na K, ktorej nie pamietam. Pytalam sprzedawce o Tondeo, ale powiedzial mi, ze choc dobrze prostuja to nie warto ich kupowac, bo strasznie sie sypia. Polecal mi Wigo. Ale na moj rozum to co mial polecac, jak nie to co sam sprzedaje.
Nadal niewiele wiem, tylko to, ze chce pozna prostownice, zeby nie biegac do fryzjera tylko po to zeby mieć ladnie wyprostowane wlosy.

Bylam zdecydowana na Efalocka, ale czytam, ze to tu jonizacja sie psuje to tu ceramika schodzi, a w ogole to odpada w przedbiegach w porownaniu z Tonedeo.
I tu to samo posty wychwalające ja pod niebiosa, a pry tym kolejne, ze plytki sie nie schodza ,ze ceramika schodzi, a pod spodem teflon.

Dziewczyny poradzie mi prosze, jaka prostownice wybrac do moich włosow, bo jestem zielona.

Moze ktoras z was ma spore porównanie prostownic przy podobnych wlosach do moich i cos mi podpowie.
Mensirip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 21:37   #3917
aneczkas_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

a ja zamówiłam w sklepie u Grabci tondeo z aktywną jonizacją jutro powinna być(mam nadzieje) dam potem znać jak efety....oby były pozytywne bo tyle kasy....mam duze oczekiwania co do niej i obym sie nei zawiodła pozdrowka
aneczkas_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 21:43   #3918
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Mensirip Pokaż wiadomość
Pytalam sprzedawce o Tondeo, ale powiedzial mi, ze choc dobrze prostuja to nie warto ich kupowac, bo strasznie sie sypia.
Ja mam Tondeo i nie narzekam,a wręcz przeciwnie uważam że jest świetna.
Wiadomo co człowiek to inna teoria,chociaż mój fryzjer również zachwalał Tondeo chociaż nie posiada tej marki sprzętu.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 08:26   #3919
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Witam. Dziewczyny na pewno nie polecam prostownicy Wigo, mimo że dobrze prostuje to po 1,5 roku zlazła cała ceramika z niej, a wiadomo gwarancja jest na 1rok, to prostownica nadaje się do śmieci. Teraz posiadam prostownicę Babyliss Pro 35 i jestem bardzo zadowolona. świetnie prostuje włosy, mało tego mam wrażenie że nie są już takie suche jak po Wigo.
Prostownice kupiłam u Grabci.
Pozdrawiam
agnes7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-02, 10:41   #3920
GoSieQ15
Raczkowanie
 
Avatar GoSieQ15
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Jelenia Gra
Wiadomości: 63
GG do GoSieQ15
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Witam wszystkie panie Czy któraś z was może polecić jakąś w miarę dobrą prostownice nie droższą niż 90 zł?? i którą można kupić na allegro? (bo w Jeleniej nie ma np. media markt)
Pozdrawiam!

aha.! i czy ta prostownica może być? Co o niej sądzicie?
->> http://www.allegro.pl/item153350736_...s_gratis_.html
GoSieQ15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 11:09   #3921
cashmeree
Zakorzenienie
 
Avatar cashmeree
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 4 760
GG do cashmeree
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez GoSieQ15 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie panie Czy któraś z was może polecić jakąś w miarę dobrą prostownice nie droższą niż 90 zł?? i którą można kupić na allegro? (bo w Jeleniej nie ma np. media markt)
Pozdrawiam!

aha.! i czy ta prostownica może być? Co o niej sądzicie?
->> http://www.allegro.pl/item153350736_...s_gratis_.html

Też się nad nią zastanawiam i bede wdzięczna za opinie ale znalazłam jeszcze taka ma moc 90W i teraz mam dylemat może ktoś doradzić którą?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (23,9 KB, 11 załadowań)
cashmeree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 13:03   #3922
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez !gusia! Pokaż wiadomość
no wlansie tylko obawiam sie, ze na allegro moge kupic nieoryginalną...
a jakie niepochlebne opinie? bo z tego co tu czytam wszyscy ja raczej chwala, chyba ze cos przeoczylam :P
pozdrawiaaam
cale szczescie, ze sama ten etap mam juz za soba-tzn. wybieranie prostownicy
juz mi glowa puchla od czytania roznych opinii, mimo, ze od poczatku sklanialam sie raczej ku tondeo-doradzalo mi ta prostownice wiele osob, mimo, ze nieraz nie mialy tego produktu w ogole w ofercie. no i takim ludziom bardziej sie wierzy niz komus, kto wmawia, ze tondeo sie sypie, bo sam tej marki nie prowadzi
jesli chodzi o ryzyko kupna nieoryginalnego produktu na allegro to nie sadze, ze moglo by to miec miejsce. a ju znajlepiej kup u "grabcia78"-sprowadza towar z niemiec i ma naprawde duzo pochlebnych opinii. ja, tak jak juz wczesniej pisalam, kupilam swoja w niemczech, bo sa tam o dobre 90 zl tansze. ale na allegro nie mialabym watpliwosci, ze nie sa oryginalne
no i ostatnia kwestia, jesli chodzi o effalocka. effalock flat master podobno do bani, bo schodzi z niego powloka dosc szybko a flat champ jest podobno pelnoceramiczny, ale zniechecily mnie doniesienia o psuciu sie dysz jonizujacychpod plytkami. nie wspominajac juz o tym, ze dysze te nadaja prostownicy ciezaru i nieporecznosci. a ja nie zamierzam urwac sobie reki przy prostowaniu
a, no i te grzebyki podobno wlosy wyrywaja.
tak wiec zdecydowalam sie na tondeo, zwlaszcza, ze przebrnelam przez duuuzo watkow na forach niemieckich i jest tam on numerem 1.
powodzenia
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 13:15   #3923
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Smile Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Mensirip vbmenu_register("postmenu _3584049", true); -jesli o mnie chodzi to polecam Ci tondeo eco cerion z regulacja temp. bez regulacji moim zdaniem nie warto kupowac, chyba,z e ktos ma bardzo zdrowe wlosy i nie boi sie ich traktowac na powitanie temp. 190 lub 200 stopni
pewnie, ze na temat kazdej prostownicy pojawiaja sie czasem dosc niepochlebne watki, ale na temat tej znalazla 1 czy 2 opinie, na temat nie schodzacych sie idealnie plytek-pozniej jednak te osoby wycofaly swe negatywy piszac, ze zwrocily produkt i otrzymaly nowy, bo to byl po prostu sporadyczny "niewypal" w serii.
a generalnie to na temat tondeo wszedzie slychac achy i ochy
polecalabym Ci tez babyliss PRO 35mm, tez sie nad nia zastanawialam, ale tondeo podoba mi sie bardziej wizualnie
trudno opisywac teraz, co nie przekonalo do tondeo, bo to za dluga historia-jedno jest pewne-siedzialam dobry meisiac na forach i czytalam prawie do upadlego(a nie ejstem osoba, ktora kupuje cos bez zastanowienia-ma byc raz a dobrze )i moj wybor padl na tondeo eco cerion z regulacja. gdyby babyliss pro 35mm byla czarna, tez bym ja rozwazala mocniej
powodzenia
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 14:20   #3924
GoSieQ15
Raczkowanie
 
Avatar GoSieQ15
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Jelenia Gra
Wiadomości: 63
GG do GoSieQ15
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

piszecie panie o np. tondeo, ja rozumiem, ze moze jest świetna i w ogóle... Ale to raczej kupują dorosłe kobiety, lub ogólnie osoby których na taki duży wydatek stać...a ja raczej jestem zwykłą nastolatką z przeciętnego domu... ja mam "proste" włosy, ale mi się wykręcają na jedną strone i chciałabym żeby były naprawde proste i raczej nie potrzebuje takich mocnych prostownic a i tak znając mnie po kilku razach odechce mi się i bedzie prostownica leżała w szafie bardzo bym prosiła o jakieś nazwy, albo linki pozdrawiam!
GoSieQ15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 17:16   #3925
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez GoSieQ15
dorosłe kobiety
mam 22 lata już jestem dorosłą kobietą??
ja zastanawiałam sie nad zakupem mojej kochaniutkiej GA.MY by Tondeo od sierpnia do grudnia, i na szczęście zakończyło się szczęśliwie zakupem, a jestem biedną studentką na utrzymaniu rodziców i państwa (stypendium), po prostu sama długo odkładałam kasę kosztem wielu wyrzeczeń i chłopak dorzucił z okazji swiąt
gdybym wiedziała wczesniej że jest to takie cudo to nie byłby to już wczesniej dla mnie taki duży wydatek, ponieważ pieniądze wydane na 2 wczesniejsze "zwykłe" prostownice (50zł i 130 zł) pokryłyby w ok. 80% koszt mojej GA.MY
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 17:56   #3926
GoSieQ15
Raczkowanie
 
Avatar GoSieQ15
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Jelenia Gra
Wiadomości: 63
GG do GoSieQ15
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

no ja mam 15latek ;] dla mnie jesteś już prawie dorosła
GoSieQ15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 20:23   #3927
aneczkas_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Juz jestem szczęsliwą posiadaczką tondeo z aktywną jonizacją-dzisiaj przyszla i rzecz jasna zaraz ja probowalam i no jest boska to był strzał w 10!!!!!!!włosy idealne błyszczące ahhhhhhhhh że etz meczyłam się euroluxem 2 lata:/ nei ma porównania więc kupujcie tondeo pozdrowka
aneczkas_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 21:19   #3928
!gusia!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

joannamaria83 bardzo dziekuje za pomoc
eh kazdy mowi co innego sama nie wiem na co sie zdecydowac ;(
!gusia! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 21:34   #3929
dociekliwa
Raczkowanie
 
Avatar dociekliwa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 197
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

http://www.allegro.pl/search.php?str...ntry=1&order=p

http://www.allegro.pl/item160739254_...s_gratis_.html

Prosze was doradzcie mi która mam wybrać na co zwracacie uwage jak kupujecie prostownice? czy wazna jest moc? bo niektore drogie maja mniejsza moc od tych i nie wiem!?
dociekliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 21:56   #3930
dociekliwa
Raczkowanie
 
Avatar dociekliwa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 197
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

ta pierwsza to tu jest bez jonizacji ale znalazlam taka sama (te same cechy) z jonizacja
dociekliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.