Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-24, 15:03   #3931
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

a kiedy dokładnie się wybierasz?
czekam na jakąś pozytywną opinię, bo nie wiem na kogo się zdecydować.
po przeczytaniu niektórych postów, to niekiedy aż strach iść do fryzjera (i zakrawa to trochę niestety na paranoję..)
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 17:55   #3932
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Tuż przed świętami ale wtedy juz pewnie z terminami będzie ciężko...
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:31   #3933
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Kochane dziewczyny, chyba mnie zlinczujecie bo znów nie na temat, ale już tak długo tu jesteście i mam do Was zaufanie...
Szukam dobrego dermatologa dla dziecka, może coś Wam się obiło o uszy?
Jeśli nie, to przepraszam, że wyskoczyłam tak jak Filip z konopi
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 22:24   #3934
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

klocuszku, ja znam dwóch. Jeden baaardzo drogi jest... aczkolwiek jako jedyny wyleczyl u mnie straszne problemy ze skórą pod oczami (dodam, że męczyłam się z tym ok 7 miesięcy, żadne testy nie pomagały, a inni lekarze wzruszali ramionami..)

wysyłam PW
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 23:00   #3935
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Dziękuję Papryczkoo
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 10:16   #3936
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
ja znam dwóch.
Papryczko ja też*potrzebowałabym te namiary plissssssss wyślij mi je również
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 10:58   #3937
Anabe111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Czy ktos wie gdzie teraz pracuje Sylwia z byłego kenzo???????? Bardzo prosze o pomoc...

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez emia1986 Pokaż wiadomość
czy mogę dostać na nr do pana Krzysztofa?

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Przejrzałam część wątku wytypowałam panią Sylwię z byłego Kenzo, p. Krzysztofa i p. Waldka Wagnera.
Pomóżcie mi wytypować najlepszego i co najważniejsze namiary na każdą z tych osób. niestety w p-niu jestem od kilku tyg i nie bardzo wiem jak dotrzec do tych osób
pozdrawiam Wizażanki



Jeśli uda Ci się jakos zdobyć informacje o obecnym miejscu pracy Sylwii z byłego kenzo to bardzo prosze o odpowiedz
Anabe111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 12:30   #3938
juhu84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 485
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Myślę o dekoloryzacji. Wiecie może kobietki ile kosztuje mniej więcej cały taki zabieg??
juhu84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 12:40   #3939
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

p. Sylwia pracuje w Pracownii Trzy, (mam nadzieję że to właśnie ta ;p) nr tel. 618643914
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 21:15   #3940
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Bejjko, wysłałam PW
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 23:49   #3941
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

heh...widzę na Łukasza straszne jazdy są ostatnio....a był (?) bardzo dobrym fryzjerem ale chyba przestał się starać (może stracił zapał do tego zawodu) i kompletnie ma w d... klientki...
Naprawdę smutne, że czytam o kimś kogo kiedyś podziwiałam za pasję z jaką wykonywał pracę, takie złe opinie...zwłaszcza, że jeszcze parę lat temu sama go polecałam z czystym sumieniem...Najgorsze jest to, że wiem że on zna się na tym co robi i uważa za wieś takie coś jak jaśniejszy odrost czy kurczakowy balejage...i te złe opinie nie wynikają z tego, że jest złym fachowcem...tylko z jego olewactwa i wyniosłości...
Mam nadzieję, że mój zapał nigdy nie zniknie.....
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 07:17   #3942
magdappp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

jeżeli to z powołania jest fryzjerem to zapal nie znika, widocznie minąl się z powołaniem. Jak można traktować klientki z góry nie lubię tego, zwłaszcza jak nie raz wchodziłam do salony "z wyzszych swer" to panie fryzjerki zawsze notorycznie objezdzają od dołu do góry , mierzą, ze aż się nie dobrze robi. A zanim podejdzie przeprosi bo musi iść zapalić a ja nie mam czasu na czekanie szok na szczęście już nie muszę się co m-c prosić ale to były nie miłe czasy zwłaszcza , że się za to słono płaci. Zapominają, że to klint nasz pan, że to dzięki nam oni zarabiają pieniądze i należy o nas dbać. To dzięki nam żyją , istnieją a inni nie więc niech walczą nich się starają. Ale nie oni mają to w większości w d... szok Może ktoś w takich salonach powinien założyć księgę zażaleń i skarg
magdappp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 08:34   #3943
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Bejjko, wysłałam PW
Dzięki Papryczko
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 09:01   #3944
mychaj.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
heh...widzę na Łukasza straszne jazdy są ostatnio....a był (?) bardzo dobrym fryzjerem ale chyba przestał się starać (może stracił zapał do tego zawodu) i kompletnie ma w d... klientki...
Naprawdę smutne, że czytam o kimś kogo kiedyś podziwiałam za pasję z jaką wykonywał pracę, takie złe opinie...zwłaszcza, że jeszcze parę lat temu sama go polecałam z czystym sumieniem...Najgorsze jest to, że wiem że on zna się na tym co robi i uważa za wieś takie coś jak jaśniejszy odrost czy kurczakowy balejage...i te złe opinie nie wynikają z tego, że jest złym fachowcem...tylko z jego olewactwa i wyniosłości...
Mam nadzieję, że mój zapał nigdy nie zniknie.....

Hmm ... Po przeczytaniu wszystkich Twoich postów długo zastanawiałam się, czy wdawać się z Tobą w polemikę, czy może jednak lepiej sobie odpuścić ... coby nie zniżać się do poziomu tak zwanego "magla". Doszłam jednak do wniosku, że wyrażę swoją opinię bo może nie masz pojęcia, jak "z boku" wygląda to co wypisujesz .
Bardzo nieładnie świadczy o Tobie, jako o kimś z branży, że wypowiadasz się negatywnie o wszystkich innych fryzjerach. Czy uważasz, że NAPRAWDĘ jesteś anonimowa w internecie i masz prawo do oceny pracy innych ? Czy masz świadomość, że nazywanie innych "dupkami" itd. może rodzić niemiłe dla Ciebie konsekwencje ? Skoro potrafisz personalnie wypowiadać się o innych fryzjerach - miej cywilną odwagę przedstawić się - kim jesteś, gdzie pracowałaś ... Może usłyszysz również opinie i na swój temat. Tymczasem Ty - chowając się za zasłoną anonimowości "jedziesz" po innych ... Brak jakiejkolwiek klasy i etyki zawodowej ... przykre ... W każdej branży jest niepisane prawo niewypowiadania się a tym bardzie niewydawania ocen na temat pracy kolegów po fachu ... być może jednak etyka zawodowa jest Tobie obca ... tym bardziej to przykre ...
Jak dobrze wszyscy wiemy - wielu fryzjerów czyta to Forum - nikt jednak do tej pory nie zachował się w sposób całkowicie pozbawiony klasy aby krytykować pracę kolegów ... Każdy ma prawo do własnej oceny jednakże uważam, że Forum służy wymianie opinii przez klientów / klientki a nie temu co Ty robisz - będąc fryzjerem... Jeżeli jednak masz tak ogromną chęć wypowiadania się w temacie - podaj może salony / fryzjerów godnych polecenia ... Z pewnością jakiekolwiek opinie pozytywne o innych fryzjerach uwiarygodnią Twoje wypowiedzi bo póki co kreujesz się na JEDYNĄ profesjonalną i fachową osobę ale ... nikogo z Forum nie przyjmiesz bo UFFF - masz tyle pracy .... Hmmm ... ciekawe ...
A tak przy okazji - nie chciałam tego robić - ale muszę ostrzec dziewczyny, żeby uważały na proponowane przez Ciebie formy dekoloryzacji włosów. Nie wypisuj tutaj takich bzdur o ściąganiu pigmentu i koloryzacji bo albo nie masz o tym pojęcia i nie wiesz na czym polega ten proces, albo robisz to specjalnie, żeby potem móc "wirtualnie" ratować dziewczyny podnosząc własne Ego "jaka to ja jestem boska ..." kreując się na mega znawcę. Wirtualnie - bo przecież nie masz w realu czasu nikogo przyjąć aby mógł namacalnie ocenić Twoją wiedzę i umiejętności ... bardzo to wygodne
Jeżeli masz ochotę na dalszą polemikę czysto techniczną dotyczącą tego, jak przebiega proces koloryzacji włosów - jestem do Twojej dyspozycji na priva. Być może będę w stanie wyjaśnić Tobie na czym to polega bo chyba ktoś tu czegoś nie rozumie ...
I jeszcze jedno - zamiast "błyszczeć" na Forum dla klientek - zapraszam na portal dla fryzjerów - być może tam zweryfikujesz swoją wiedzę i porozmawiasz z, teoretycznie, równymi sobie ... czy jednak takiej konfrontacji wolałabyś uniknąć ? ... bo Tutaj - na Wizażu Twoja sytuacja wydaje się bardziej komfortowa gdyż - ,jak to się mówi,: "... na bezrybiu i rak ryba ..."

Przepraszam wszystkie Dziewczyny, że tak się "wcięłam " z moim długim postem ale po kolejnej wypowiedzi bez klasy koleżanki z branży - po prostu musiałam ... Wy - jak najbardziej możecie "jechać" po fryzjerach bo w końcu od tego jest to Forum jednakże i na to, co wypisują niektóre osoby patrzałabym "przez palce" ... różne to tak naprawdę bywa ... i tak na marginesie oceny - jak najbardziej TAK ale obrażanie i używanie słów ogólnie uznawanych za obraźliwe - może już niekoniecznie ...

Pozdrawiam wszystkich mając nadzieję, iż Forum pozostanie tym, do czego zostało stworzone

Edytowane przez mychaj.
Czas edycji: 2010-02-26 o 09:30
mychaj. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 09:24   #3945
Anabe111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez emia1986 Pokaż wiadomość
p. Sylwia pracuje w Pracownii Trzy, (mam nadzieję że to właśnie ta ;p) nr tel. 618643914


Dzwoniłam i niestety to nie ta Sylwia
Anabe111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 09:36   #3946
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez mychaj. Pokaż wiadomość
Przepraszam wszystkie Dziewczyny, że tak się "wcięłam " z moim długim postem ale po kolejnej wypowiedzi bez klasy koleżanki z branży - po prostu musiałam ...
Nie masz za co przepraszać zgadzam się z Tobą w 100%
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 11:00   #3947
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

mychaj - ja zwróciłam uwagę na zachowanie Anq kiedy obgadywała klientki...

muszę już iść do fryzjera i to nie tylko na podcięcie końcówek, wiosna idzie i zmian mi trzeba radykalnych... może doramienne czarne na blond jeża czy coś Tylko kto mi ulży w mym cierpieniu
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 13:00   #3948
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ojej, to nie ta Sylwia? jeśli będzie miała któraś namiary na właściwą to poproszę chociaz ja na razie sie nie odpiszę może a nóż będę zachwycona . Swoją drogą miała może któraś z Was "do czynienia" z panią Sylwią z Pracowni III?
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 07:27   #3949
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: łukasz buhl - nie polecam

Cytat:
Napisane przez anqua1987 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czemu odmówiono Cię tak złośliwie. To dopiero brzmiało, jak przemyślana paplanina konkurencji. Nie widzę postów negatywnie wskazujących na Twój wizerunek Anq26!
Nie znam Cię i trzyaj się. Piszesz, że polecałaś Łukasza Buhla, a teraz zszedł na psy i tyle.
Nie wiem, kiedy do niego chodziłaś, ale może miał tę pierwszą świeżość. Łukasz Buhl, chociaż jest już koło czterdziestki, w zawodzie fryzjera jest ze trzy lata. Wcześniej prowadził salon na czarno, ale działalność ma jakieś dwa lata. Wiem, bo dawałam przeciwko niemu sprawę w Sądzie Pracy (zatrudnianie na czarno). Paniery mam - zapraszam!
Czy to są jakieś żarty???? he he he ANQ albo ktoś się pod Ciebie podszywa , fajny nick ANQ...UA1987 i ten jedyny post który mówi sam za siebie,eeee, przynajmniej się usmiałam bo ile można sie załamywać kurczakowym balejażem ,albo niedowiary że odpisujesz sama sobie

Edytowane przez avent333
Czas edycji: 2010-02-27 o 07:31
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 09:27   #3950
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez anqua1987 Pokaż wiadomość
Nie widzę postów negatywnie wskazujących na Twój wizerunek Anq26!


nie widzisz? to może przedsatw nam Anq26 z imienia i nazwiska, bo na razie oprócz nicka, zdjęcia jakiegoś marnego koczka, stosunku do swoich klientów i kolegów z branży nic o niej nie wiemy
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 11:38   #3951
estria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Hej!
W zeszłym roku chodziłam regularnie do Sebastiana z GAWW (nikt nie ściął mi nigdy grzywki i nie wycieniował włosów dookoła buźki tak jak on), potem niestety, gdy chciałam się do niego znowu umówić, dostałam ten magiczny text, że jest chory/urlop/już tu nie pracuje. Długi czas byłam poza Poznaniem i jestem ciekawa, czy któraś z was wie, czy Sebastian nadal obcina i czy ma do niego jakieś namiary? Bo moje włosy domagają się już ręki fryzjera, nie ma to jak zapuszczanie
Dzięki z góry za wszelkie info!
Pozdrawiam
estria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 12:48   #3952
Madziulek_90
Zadomowienie
 
Avatar Madziulek_90
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 441
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Trendy hair fashion - była może któraś z was i może podzielić się opinią? Szczególnie o tym salonie na piątkowskiej
Madziulek_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 12:59   #3953
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Madziulek_90 Pokaż wiadomość
Trendy hair fashion - była może któraś z was i może podzielić się opinią? Szczególnie o tym salonie na piątkowskiej
z Piątkowską nie mam najmilszych wspomnień, a w Trendy radze nie ryzykować iż zatrudniają tam początkujące dziewczyny , nie mówie że możesz trafić na speca choć ja trafiłam na speca i bardzo żałuje , ogólnie sieć TRENDY kojarzy mi sie z uczennicami i promocjami dla studentek he he chyba że umyć włosy to możesz isc ale itak pewnie zle spłuczą a wymodelujesz sama lepiej.....dla mnie strata kasy i czasu.
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 10:30   #3954
naziyah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Hej,
poczytuję ten długaśny wątek od pewnego czasu i mówiąc szczerze - nadal nie wiem gdzie się wybrać... Mam włosy długie za ramiona, dość cienkie, równo obcięte, niestety przesuszone i z rozdwajającymi się końcówkami. Chciałabym je wycieniować, ale nie na całej długości, tylko delikatnie na końcach + grzywka na bok. Myślę też o zrobieniu złocistych refleksów.
W zasadzie to o coś takiego mi chodzi:
http://images.starlounge.com/msnse/r...517b9c737e.jpg (jeśli chodzi o cięcie)
albo
http://www.topnews.in/light/files/im...ica-Alba11.jpg (jeśli chodzi o kolor)
Mieszkam na Jeżycach i w zasadzie mam w promieniu kilkuset metrów od mojego bloku około 8 salonów fryzjerskich (nawet nie próbuję liczyć ile ich jest na Dąbrowskiego), no i zauważyłam, że tylko raz wspomniany był fryzjer z Kościelnej. Może macie jednak jakieś doświadczenia z fryzjerami z tego rejonu (Kościelna, Dąbrowskiego od Rynku Jeżyckiego do Teatralki)? Bo mówiąc szczerze, chyba jestem leń śmierdzący ;P I wiem, że na Dąbrowskiego jest GAWW, ale boję się inwencji twórczej tam panującej
Dziękuję z góry za pomoc, naprawdę pilnie potrzebuję jakiejś odmiany na wiosnę!

Edytowane przez naziyah
Czas edycji: 2010-02-28 o 10:31
naziyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 12:29   #3955
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

naziyah,

jeśli chodzi o Jeżyce - odwidziałam tutaj kilka salonów, bo również mieszkam w tej okolicy i mogę polecić tylko jeden.
byłam na Galla (taki bardziej osiedlowy), na Dąbrowskiego vis a vis pasażu jeżyckiego w piwnicy, na Wawrzyniaka (salon reklamuję się jako fryzjerstwo dla kobiet i dzieci), na dąbrowskiego w Laurencie i w Bordo na Mylnej - bez rewelacji, więc tam nie wracałam, nic specjalnego.
teraz moje wymagania jakoś wzrosły i nie weszłabym do tych salonów (to pewnie uprzedzenie, ale cóż..)

Salon na jeżycaach, kóry jako jedyny mogę Ci polecić, to jak już wcześniej pisałam w moich postaach to Fryzjernia na Romka Strzałkowskiego. JAkiś czas już tam nie byłam. zawsze chodziłam do pani Magdy (właścicielki), zna się na rzeczy, potrafi doradzić, jest bardzo dokładna i precyzyjna. nie znam natomiast pani Basi (albo Asi/Kasi-nigdy do końca nie usłyszałam jej imienia dokładnie) i nie wiem czy tam nadal pracuje. jeśli byś się zdecydowała, to wypytaj dokładnie do kogo Cię zapisują.
Za cięcie płaciłam ok 40-50zł.
w poniedziałki były zniżki dla studentów.
nie wiem jak wygląda farbowanie cenowo. kiedyś dziewczyna za farbę i podcięcie długich włosów płaciła 180zł. ale nie chcę wprowadzić w błąd.

niedaleko mam do GAWW, ale jakoś mnie ten salon nie zachęca. przyglądam im sie czasami jak czekam na tramwaj i nie moge się przekonać.

daj znać, jak podejmiesz jakąś decyzję albo jak znajdziesz coś zupełnie nowego
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:06   #3956
naziyah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

zuzannaaa dzięki za info, koło fryzjerni przechodzę parę razy dziennie i nie powiem, kusi mnie. Zawsze bałam się mają tam wysokie ceny, ale wychodzi na to, że nie jest tak źle. Hm, znalazłam też stronę jakiegoś salonu Wioletta na Kochanowskiego i chwalą się tam, że czesali ekipy You Can Dance i Tańca z Gwiazdami - ale Pani (chyba właścicielka) na zdjęciach ma włosy w stanie mało zachęcającym...
No i moja kuzynka niedawno wspominała mi coś o salonie na Dąbrowskiego 3/3 (koło Teatru Nowego, chyba gdzieś na piętrze kamienicy) - czy ktoś słyszał coś o tym miejscu?
naziyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:38   #3957
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

o salonie Wioletta nigdy nie słyszałam. strona nawet nie zniechęca salon jest bardzo ładnie urządzony. ceny też nienajniższe (muszą w takim razie za coś się cenić), tylko pytanie czy adekwatne do usługi... a co do tego chwalenia się - jeżeli ktoś czesze 'gwiazdy' to chyba tylko właścicielka, bo tylko ona jest na zdjęciach (tych co przejrzałam), a nie wiadomo na kogo trafi się w salonie.

ja wybiorę sie na pierwszy ogień.

co do fryzjernii - ceny nigdy nie były wygórowane, nie wiem jak jest obecnie. dla mnie 50 zł to nie było za dużo za ścięcie, szczególnie na takim poziomie, w miłej atmosferze, przy przyjemnej muzyce.
zawsze możesz zadzwonić i się upewnić. przez telefon nikt nie gryzie
poza tym jak już pisałam kiedyś byłam - u trychologa i nim właśnie jest pani Magda. może pomogłaby Tobie z problemem przesuszonych włosów.

o salonie koło TN coś słyszałam albo czytałam - jest chyba obok solarium ,ale nigdzie nie znalazłam więcej informacji, więc zrezygnowałam na samym poczatku. teraz nie mam już tyle odwagi, żeby wejść w ciemno do fryzjera..

Edytowane przez zuzannaaa
Czas edycji: 2010-02-28 o 15:51
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 22:23   #3958
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Widzę, że parę dni mnie nie było i ładnie mnie zjechałyście...za bycie szczerą....

Nie zgadzam się z tym, że obgaduję fryzjerów...nigdy nie wypowiedziałam się negatywnie na temat żadnego fryzjera, salonu itd podając tutaj nazwisko tej osoby albo nazwę salonu. A przecież mogłabym sypać nazwiskami i zrobić komuś antyreklamę...ale niby co bym z tego miała i po co miałabym to robić? A przepraszam....raz poddałam w wątpliwość możliwość wykonania 3 różnych upięć w 40 minut przez jednego fryzjera ( po czym się okazało, że to nie było typowe upięcie tylko taki zarys upięcia co zmienia postać rzeczy)...

Co do Łukasza Buhla, nigdy nie akceptowałam jego charakteru i podejścia do klienta oraz smrodu fajek w salonie... natomiast skłamałabym gdybym powiedziała, że technicznie jest złym fryzjerem i nie szanuję jego umiejętności. Wielokrotnie byłam świadkiem jego pracy i wiem, że niejeden fryzjer wiele mógłby się od niego nauczyć......oczywiście zakładając, że stara się tak jak powinien i pozytywnie wykorzystuje swoją wiedzę. Bzdurą jest to, że skończył tylko podstawówkę (ukończył liceum plastyczne) i ma salon raptem od 2 lat (byłam u niego w salonie zdecydowanie dawniej). I ja go nie bronię, bo nie przepadam za nim. Ja tylko przyznaję, że jak chce to potrafi być bardzo dobrym fryzjerem bo byłam tego świadkiem.


Poza Łukaszem wypowiedziałam się tylko o jeszcze jednym fryzjerze, Bartku z Mono i była to wypowiedź bardzo pozytwyna i tylko dlatego podałam jego namiary bo ktoś pytał ściśle o męskiego fryzjera a dobrych męskich fryzjerów jest niewielu, zwłaszcza robiących awangardowe fryzury...czytaj inne niż boczki maszynką i góra na równo nożyczkami.

Dlaczego nie podaję innych nazwisk? Dlatego, że dobrzy fryzjerzy głównie damscy mają tyle klientów, że nie potrzbują reklamy na forum. Zwłaszcza na forum gdzie część dziewczyn ewidentnie nie szanuje pracy fryzjera i skaczą od salonu do salonu z chęci zmiany, wygody, a dany fryzjer nie ma terminów dla stałej klientki bo wcisnął te "jednorazowe". Ale kilka osób, które nie przesiadują na tym forum zapytało prywatnie i poleciłam im fryzjerów według mnie dobrych.

Dlaczego wypowiedziałam się ogółem źle o branży fryzjerskiej? Dlatego, że strasznie się zawiodłam na ludziach pracujących w tym zawodzie. Kiedy po studiach zamiast iść na 8 godzin do biura i mieć święty spokój postawiłam wszystko na jedną kartę i wiele tracąc poświęciłam się fryzjerstwu myślałam, że w tym zawodzie pracują ludzie z pasją, życzliwi, od których wiele się będę mogła jeszcze nauczyć...a (generalizując oczywiście) okazało się, że to banda delikatnie mówiąc "niefajnych" ludzi, którzy robią to jakby "za karę" ale z uśmiechem na ustach żeby zgarniać większe napiwki. Oczywiście są wyjątki...ale niestety jest to nieliczna grupa. Co z tego, że ja podam nazwiska tych fryzjerów skoro i tak oczekiwania każdego są inne? I tak konserwatywna pani będzie zadowolona z fryzjerki x, którą polecę....a ktoś inny uzna tę samą fryzjerkę za mało kreatywną...itd...Dlatego odpowiadałam prywatnie na takie pytanie, gdy wiedziałam czego ktoś oczekuje.

Kolejna sprawa, nigdy nie pisałam, że jestem idealnym, super fryzjerem. Jestem bardzo krytyczna dla mojej pracy. Zwłaszcza, że żadna klientka nie jest dla mnie anonimowa i przyszła do mnie z polecenia...i nie chciałabym osoby mnie polecającej stawiać w niezręcznej sytuacji gdybym coś źle zrobiła i "odwaliła byle jak robotę" na znajomej mojej klientki. I chociaż nie mam stażu pracy 10 lat i tak wprawnej ręki jak koleżanki, które zaczęły się szkolić w wieku nastoletnim...to jednego nie mogę sobie zarzucić...że się nie staram z całych sił w każdym przypadku. Zawsze daję z siebie wszystko i staram się mieć wiedzę na jak najwyższym poziomie. Do tego szkolę się cały czas, ukończyłam chemię więc nie mam żadnych problemów z tech.fryz., interesuję się nowościami, czytam liczne publikacje itd.

Ktoś tam napisał, że nic o mnie nie wie....i że wie tyle, że mam nick Anq i wstawiłam fotkę marnego koczka (i zdaje się był to fryzjer po całości postu)....o gustch się nie dyskutuje, zarzuć mi poprawność wykonania po tej małej fotce jak masz odwagę...Wydaje mi się, że to co robisz w tym momencie jest obłudne...bo mi ciśniesz, że źle mówię o fryzjerach..tymczasem na forum Ty mnie obrażasz i moją pracę?!

Podaj mi powód, dla którego miałabym podać moje dane itd? Rozmiar stopy i termin okresu też mam Ci podać?! Tutaj każdy jest anonimowy. Z resztą gdybym podała moje dane to by wyglądało jak tania reklama...


I ja nie obgaduję moich klientek. Te, które bym miała powody obgadywać nie zostają moimi klientkami. Z kim ja mam niby obgadywać te klientki? Sama ze sobą skoro teraz pracuję na własny rachunek? Czy rodzinę mam zamęczać jakimiś bzdurnymi plotkami?
Podałam sytuację jak jeszcze pracowałam w salonie, gdzie jest kilku fryzjerów i jeden z drugim plotkują i wyraziłam swoją opinię na temat głupoty klientek, które obnażają swoje życie prywatne przy obcej osobie...i fryzjerów robiących z nich obiekt kpin (co tylko jest potwierdzeniem słów z akapitu zaczynającego się....."Dlaczego wypowiedziałam się ogółem źle o branży fryzjerskiej?"....


Kończę te gadki, kto jest fajny, kto jest głupi, z resztą to forum raczej nie przynosi wiele pożytku innym bo jak ktoś coś napisał pozytwynie o jakimś salonie to zaraz znajdzie się przeciwnik (posądzany o konkurencję)...albo temu, kto polecił ten salon zarzuci się kryptoreklamę...

Brak słów...
a z drugiej strony...dlaczego ja tutaj jestem to jest zrozumiałe bo pracuje w tej branży...ale czy wy nie macie innych problemów jak siedzenie od kilku miesięcy na forum o poznańskich fryzjerach?! Albo co gorsza ciągle szukacie nowego fryzjera i ciągle jesteście niezadowolone...bo to forum nie spełnia swojej misji...a już na pewno tytuł wątku jest zły...


Sypmatycznym wizażankom życzę ślicznych i zdrowych włosów oraz wymarzonej fryzury, a tym nieszczęśliwym, leczącym frustrację na forach więcej pogody ducha i darujcie sobie odpisywanie bo kończę udzielanie się na tym forum bo to do niczego nie prowadzi.
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 07:47   #3959
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

"""""Brak słów...
a z drugiej strony...dlaczego ja tutaj jestem to jest zrozumiałe bo pracuje w tej branży...ale czy wy nie macie innych problemów jak siedzenie od kilku miesięcy na forum o poznańskich fryzjerach?! Albo co gorsza ciągle szukacie nowego fryzjera i ciągle jesteście niezadowolone...bo to forum nie spełnia swojej misji...a już na pewno tytuł wątku jest zły..."""""

Aniu oj mam co robić wiesz trafiłam na forum po tym jak zawiodłam się na swoim fryzjerze, w poszukiwaniu tego "dobrego" narobiłam gorzej niż miałam, ale wiesz o tym mimo wszystko nie żałuje że tu trafiłam, zresztą zawsze jak szukam czy to lekarza, mechanika, dentysty posługuje sie forami do tego.Ale dziękuje że odpowiadałaś mi na pytania i nie tylko dla Ciebie....
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 16:18   #3960
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

hej dziewczyny
Przegladam ten watek i przegladam i sama jakos nie moge sie zdecydowac juz od dluzszeeeego czasu.
Otoz jestem strasznym cykorem jesli chodzi o fryzjerow, mam bardzo dlugie wlosy, dalej niz za polowe pleców, z natury raczej kręcone, a juz na pewno bardzo podatne. W chwili obecnej sa one sciete na prosto, bez grzywki.
Problem w tym,ze nie chce tak wlasciwie wiele zmieniac. Na pewno nie ma mowy o zadnym mega cieniowaniu (co fryzjerzy uwielbiaja przy kreconych wlosach) ani mega schodzeniu z dlugosci! I zalezy mi,zeby fryzjer akceptowal przede wszystkim to! Chcialabym natomiast cos pokombinowac z wlosami przy twarzy, grzywka. Wiele juz mialam, wiec przydalby sie jakis ciekawy pomysl...
Niby nic specjalnego, ale chce zeby zmiane bylo widac i zeby byla zrobiona porzadnie a na sama mysl o nozyczkach fryzjerskich az mnie wzdryga.

Moze ktoras miala podobny problem z podobnymi dlugimi wlosami i podzieli sie ze mna wrazeniami z salonow i tym co zaproponowali fryzjerzy?
Jesli ktorejs chcialo pzeczytac sie moj wywod to prosze o pomoc, bo jestem zdesperowana

P.S. Mysle o Le Grand, nadaja sie do dlugichj wlosow?
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.