Anglia cz. III - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-22, 11:10   #3931
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
tu sobie poczytaj
Dziekuje
Niezla lektura przese mna

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

a wiecie co odkrylam..od dwoch m-cy jem dwie marchewki dziennie, i ostatnio kolega z pracy sie mnie spytal czy chodze na solarium
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 11:46   #3932
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

No jestem - ja to jak zwykle umiem sobie zaltwic robote na poniedzialek - wrobilam sie jak nie wiem!!!! wrrrr

Ale slonko na zewnatrz!!! Yay! Wczoraj bylo cudownie - nie?

Nadrabiam wasze weekendowe wpisy - i oj dramat dramat!!!! Ale co to za zycie bez kawalka skandalu

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość

a teraz już gotuje mi się obiadek - gulasz z dużą ilością grzybów, oraz grzeje się już piekarnik na ciasto z truskawkami, malinami, jeżynami, jagodami i porzeczkami taką mieszankę fajną kupiłam mrożoną na dietetyczne koktajle z jogurtem, ale stwierdziłam że jednak ciasto będzie lepsze
No i wjechala mi baba na ambicje - teraz bede siedziec i kombinowac co na obiad - a tak mi sie nie chce gotowac Gulasz - mniam!!!
A po tym opisie ciasta to mi kiszki marsza graja!!!

Czy ktoras gotowala cos z shitake mushrooms? Dostalam opakowanie od kontrachenta i nie wiem co z tym zrobic.. pogooglowalam trosze ale nic mnie ie zaciekawilo..
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 12:18   #3933
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Czy ktoras gotowala cos z shitake mushrooms? Dostalam opakowanie od kontrachenta i nie wiem co z tym zrobic.. pogooglowalam trosze ale nic mnie ie zaciekawilo..
zawsze dodawalam do ogolnego chinczyka z warzywkami
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 12:45   #3934
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
ahhhh zazdroszcze... moje auto bylo kiedys myte co tydzien,a teraz....
chyba nam sie monotonia do zwiazku wkrada

Mi tez przypomnialyscie o tym wynalazku. ziemniaki ze stemarea
fasolka szparagowa,brokul i marchew
lososia wole z grilla

************
ZACZYNAM DZIS a6w
Aniele zdrowka
Daenerys mi sie nie podoba wyleczylam sie z kupowania mebli na chwile. cenowo moze i sa atrakcyjne,ale jakosc.. w swieta wielkanocne bedzie duzo ofert, bo beda 2 banki holideje my kupilsmy w ten sposob nasza 2 lata temu.z 1400 przeceniona na 700 splacanie przez rok bez %. bez żadnej sciemy w tym roku polujemy na lodowke, bo nasza uzywana kupiona za 30f juz pada chce taka z kostkami lodow i woda oczywiscie tez poczekamy na jakas korzystna oferte.

zmykam na basen za chwile. milego dnia
Hm faktycznie masz racje Maatra musze wybic tz ten pomysl z glowy. Ja po prostu chcialabym jakas ladna sofe, ale on woli z funkcja spania, co rozumiem, ale powiem mu o przecenach moze cos znajdziemy!!

Jedyny problem to to, ze z Tz przeprowadzamy sie ostatnio co pol roku mniej wiecej i nie chcemy inwestowac w porzadne meble, bo sie od tego niszcza. Te co mamy teraz tz musial zlozyc i potem znow bedzie je skrecal Ale porzadna sofa przydalaby sie.

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
raczej tak. Ona jest dobra dla takiej nadwagi 10+ przy 5kg ogranicz troche wegle, dodaj pol godziny wiecej ruchu i spadnie

jak tak sie nad tymi parowozami rozplywacie to poradzcie, w ktory warto zainwestowac?
Ok, dobrze wiedziec. Nigdy nie przechodzilam rygrystycznej diety. Ostatnio zrzucenie 5 kg zajelo mi okolo 5miesiecy. Co z tego, ze potem i tak wrocilam do poprzedniej wagi, tzn to nie efekt jojo, tylko mojego obzarstwa raczej. I teraz tak sie waham miedzy 55 kg a 60, na chwile obecna 59. Ah i znalazlam moje zapisane wymiary, ktore mi sie ostatnio zgubily. W najchudszym momencie mialam 5cm mniej w obwodzie niz teraz. Czy to oznacza, ze 1cm rowna sie 1kg?

Ah no tak parowar. Ponoc dobry jest Tefal Vitacuisine, tak twierdzi tz, ktory parowar juz mial w swoim zyciu. Ale czy mu wierzyc to nie wiem...

Planuje isc na silownie, choc wolalabym basen, ciekawe czy sa w Londynie baseny bez chloru, orientujecie sie dziewczyny????
__________________





Edytowane przez Daenerys
Czas edycji: 2010-03-22 o 12:46
Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 13:00   #3935
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez let it be Pokaż wiadomość
No to sie chwalePoraze was kolorkami. Kocham koloryCiesze sie że urodziłam się z ognistymi włosami
Pierwsze jest sprzed zmiany, drugie po zmianie
A i Lilly tak, to ja jestem na avat. Teraz to juz latwo poznac:P
Cytat:
Napisane przez LillyX Pokaż wiadomość
Let it be jak ja to mówie:piękne dziewczyny słuchają pięknej muzykiCiekawe wlosy i oczyFajną modelkę bym z ciebie miała
Przez Ciebie nie moge sie oderwac i tylko tego słucham:http://www.youtube.com/watch?v=kEogJacjLTE
To jest bardzo ciekawe, że rozmawiasz sama ze sobą...

Konta LillyX i let it be - jedno i to samo IP.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 13:03   #3936
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
To jest bardzo ciekawe, że rozmawiasz sama ze sobą...

Konta LillyX i let it be - jedno i to samo IP.
I pewnie jeszcze z miejscowosci na P. kolo Bielska .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 13:07   #3937
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
I pewnie jeszcze z miejscowosci na P. kolo Bielska .
czy ja cos w sobote przegapilam?
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 13:11   #3938
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
I pewnie jeszcze z miejscowosci na P. kolo Bielska .
A to jest też do sprawdzenia, zaraz zobaczę...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 13:11   #3939
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

[QUOTE=Daenerys;18056251]Hm faktycznie masz racje Maatra musze wybic tz ten pomysl z glowy. Ja po prostu chcialabym jakas ladna sofe, ale on woli z funkcja spania, co rozumiem, ale powiem mu o przecenach moze cos znajdziemy!!

Jedyny problem to to, ze z Tz przeprowadzamy sie ostatnio co pol roku mniej wiecej i nie chcemy inwestowac w porzadne meble, bo sie od tego niszcza. Te co mamy teraz tz musial zlozyc i potem znow bedzie je skrecal Ale porzadna sofa przydalaby sie.
QUOTE]

Hej - ja juz po przezyciach z kupowaniem rozkladanej sofy. 2 miesiace szukalam . W DFS sa ladne i maja dobry deal z 0% ale dwojki sofy maja tylko 113cm szerokosci materaca, a trojki sa olbrzymie. Do tego ja sobie wymyslilam sofe w starym angielskim stylu, z rozlozonymi ramionami a to oczywiscie zajmuje dodatkowe miejsce.
W koncu znalezlismy - sklep Freestyle of London, maja sklep w Londynie na Tottenham Court Road. Ceny mniej wiecej jak w DFS ale zaplata z gory.
Ikea tez ma fajne niektore rozkladane sofki.
Jedna tylko uwaga - sofabed nigdy nie bedzie taka wygodna jak normalna sofa ze wzgledu na mechanizm w srodku (chyba ze ta z wysuwana szuflada) Powodzenia w poszukiwaniach!!
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 13:13   #3940
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Anglia cz. III

IP wskazuje na... Katowice.

Jest też szereg innych kont, do których też LillyX pisała posty... Oraz kolejny szereg kont z pytaniami o studiowanie... filologii angielskiej.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2010-03-22 o 13:14
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 13:14   #3941
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

ja pikole ja tez wszytsko przegapilam :P..

Ja tez przesylam wizazance najserdeczniejsze zyczenia cos nam zamilkla.. czyzby tak swietowala uro ze zapomniala o wizazu ?





hehe ciekawe jak to jest rozmawiac z samym soba
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 13:25   #3942
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
zawsze dodawalam do ogolnego chinczyka z warzywkami
wiolqn - dzieki, mozesz napisac cos wiecej o 'ogolnym chinczyku'?
powiedz mi czy one sa mocne w smaku, zastanawialm sie nad gulaszem z tymi grzybami..

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
IP wskazuje na... Katowice.

Jest też szereg innych kont, do których też LillyX pisała posty... Oraz kolejny szereg kont z pytaniami o studiowanie... filologii angielskiej.
czyzby DID?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Osobowo%C5%9B%C4%87_mnoga
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 13:37   #3943
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
czy ja cos w sobote przegapilam?
Wino .

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
IP wskazuje na... Katowice.

Jest też szereg innych kont, do których też LillyX pisała posty... Oraz kolejny szereg kont z pytaniami o studiowanie... filologii angielskiej.
Lexie - ja Enke vel Lilix vel inne klony znalazlam wczoraj wieczorem. Znam nawet jej nazwisko i nazwiska jej modelek - internet nie jest tak anonimowy jak sie niektorym wydaje.
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 13:41   #3944
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
wiolqn - dzieki, mozesz napisac cos wiecej o 'ogolnym chinczyku'?
powiedz mi czy one sa mocne w smaku, zastanawialm sie nad gulaszem z tymi grzybami..
nie, one ani takiego smaku ani zapachu jak nasze prawdziwki nei maja. Przynajmniej te ktore ja mialam to powiedzmy ze kolo sitakow kiedys lezaly i od nich zapachu nabraly.

Ogolny chnczyk u mnei wyglada tak: piers marynowana w sosie sojowym i czosnku, oproszona skrobia kuku podsmazona (skrobia zatrzymuje wilgosc w miesku), i do tego warzywa w slupki: marchewka, namoczone wczesniej grzybki, marynowany seler, groszek cukrowy, kielki, papryka. Do tego sos slodko kwasny: koncentrat pomidorowy, cukier lub miod,ocet winny, czosnek.

zjadlam obiadek i teraz mnei sennosc bierze. Zero ochoty na wykonywanie jakiejkolwiek pracy. Rys poszedl na spotkanie z kilentem wiec siedze i wpatruje sie bezmyslnie w monitor. Troche faktur porozrzucalam na biurku dla neipoznaki (to na rzecz wscibskiej dyrektorki z sasiedniego biura ktorej rano wygodniejszy fotel gwizdnelam).
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 13:46   #3945
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Anglia cz. III

Nie rozumiem tylko po co ludzie cos takiego robia? Zeby miec zabawe? Przeciez to durne.. Po co udawac kogos kim sie nie jest. Moze ona naprawde ma jakies wewnetrzne problemy. Jest niezadowolona ze swojego zycia i wymysla sobie rozne osobowosci, zeby zapomniec o swoim zyciu i przeniesc sie w swiat jakies let it be. Wszystko ma swoja przyczyne. Moze sobie poprostu takie prywatne kino zrobila? Tylko troche jej nie wyszlo..
Jak wy to odkrylyscie?
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 13:58   #3946
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. III

wiedzmowatosc wrodzona serdelku. 7me zmysly itd.

tu co druga na miotle smiga to sie nic nei ukryje

lori a gdzies ty ja odkryla?
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 14:04   #3947
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

wiolqn - dziekuja! chinczyk brzmi przesmaczenie - wydrukowane - bede probowac!!

Lori - our personal crime scene investigator
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 14:33   #3948
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1804559 8]
Kasienka: uff, myslalam, ze po wczorajszym juz tu nie zajrzysz, balam sie, ze Cie wystraszylysmy gadulstwem naszym [/QUOTE]

Haha, ja tez tak sobie pomyslalam!

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1804761 7]
Vedmo: [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
my tu gadu gadu o pieerdolach o trolach zamiast Vedmie najurodzinowszego zyczyc. kolezanki od siedmiu bolesci
Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Sto Lat
Cytat:
Napisane przez Kasienka :) Pokaż wiadomość
Vedmo a dla Ciebie wszyskiego co najpiękniejsze chyba świętujesz,bo nie ma Cię na wątku
Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Zwir.
Vedma Happy Birthday!!!
Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Vedmo - spelnienia marzen .
Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
Vedmo - jeszcze raz 100 lat
Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
duzo zdrowka dla Vedmy
Cytat:
Napisane przez upadly aniol Pokaż wiadomość
Vedma sto lat, spelnienia wszystkich marzen
Dziekuje, dziekuje - przede wszystkim tym, ktorym chcialo sie: wydziergac misia dla Adasia, kupic kartke z teapotkami dla maniaczki hherbacianej, jaka jestem, leciec z kwiatkami przez zmokniety Londyn i zapakowac uroczo slonika z najmieciusiejszymi uszkami swiata
Naprawde, dziewczyny, jeszcze dzisiaj sie wzruszylam jak opowiadalam o naszym spotkaniu Kolezance Z Biurka Obok.

Bylo tak fajnie, ze moze nawet przezwycieze wrodzone lenistwo i bede sie czesciej wypuszczac do Londynu

Impreza urodzinowa udala sie przecudnie, goscie (i prezenty!) dopisali, brat i maz staneli na wysokosci zadania i posprzatali/ugotowali to co trzeba. Ale po tak aktywnym weekendzie dzisiaj chyba poloze sie spac o 19.00

PS. Bakteryiko - mozna rowniez dodac do zupki w stylu tajskim, takiej z krewetkami i kielkami fasoli, przepyszna, jesli ktos lubi sie chwile pobawic w kuchni. Przepis mozna znalezc na internecie, wzielam go z programu "MyBig Fat Diet".

Lexie - nieczesto w naszym emigranckim watku goscimy moderatorow (takie z nas grzeczne forumowiczki, hyhy), ale tym razem dziewczyna przeszla sama siebie - nie moglam uwierzyc kiedy w sobote uslyszalam ta historie...

Lori - uuuu, widze ze faktycznie lepiej z toba nie zadzierac Az nie chce myslec, jak mnie przeswietlilas ZANIM dostalam pozwolenie na zaopiekowanie sie kotem

Serdelku - tez tego nie rozumiem. Moze moje zycie nie obfituje w jakas szczegolna egzotyke, ale stanowczo nie mam czasu na wymyslanie sobie osobowosci rownoleglych.
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.

Edytowane przez Vedma
Czas edycji: 2010-03-22 o 14:46
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 14:56   #3949
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Lexie - ja Enke vel Lilix vel inne klony znalazlam wczoraj wieczorem. Znam nawet jej nazwisko i nazwiska jej modelek - internet nie jest tak anonimowy jak sie niektorym wydaje.
chyle czola
ja grzebalam na NK,na FB,ale az takich rzeczy nie odkrylam. mianuje Cie na szpiega nr 1


Vedma fajnie,ze imprezka sie udala i dziewczyny tak milo Cie zaskoczyly.... ahh rowne babki z Was
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 15:50   #3950
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Vedmo - spoznione ale szczere - Happy Birthday!!!
i dzieki za podpowiedz - sprobuje!!!

A! Zapomnialam o moim sukcesie wczorajszym - namowilam meza na silownie, przy jego slabosci do kielbasek (wpada do domu, otwiera lodowke i gada do mieska!) przyda mu sie troche sportu - i czemu tylko ja mam sie katowac - watch this space!!

RANY GADULY GDZIE JESTESCIE!!!

Edytowane przez Bakteryika
Czas edycji: 2010-03-22 o 16:56
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 17:01   #3951
Kasienka :)
Raczkowanie
 
Avatar Kasienka :)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 245
Dot.: Anglia cz. III

No to nam się troszkę wątek kryminalny rozwinął tylko sama zainteresowana coś zamilkła ejjjj trolu gdzie jesteś ??! :P

No i rozpoczął się kolejny tydzień,dziś jakoś szybciutko mi czas w pracy zleciał,oby kolejne też nie ciągnęły się za długo nasz manager pojechał na długi urlop i każdy odetchnął teraz się będzie jakoś milej wszystkim pracowało juuuhuuu
Popijam kawkę i odpoczywam sobie, TŻ w pracy,wróci dziś późno także zapowiada się samotny wieczór
Kasienka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 17:09   #3952
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Anglia cz. III

A ja sie zastanawiam czy czytac ksiazke po polsku czy po angielsku, w oryginale jest po angielsku, ale mimo ze bardzo lubie czytac ksiazki po angielsku jakos mi sie nie chce. Po polsku tez zajmie mi mniej czasu pewnie.... i mniej wysilku umyslowego... nie ma to jak isc na latwizne

Edit: nie chce mi sie tego czytac w zadnym jezyku, ehh kto mi zaproponuje dobra ksiazke fantasy?
__________________





Edytowane przez Daenerys
Czas edycji: 2010-03-22 o 17:14
Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 17:14   #3953
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Kasienka :) Pokaż wiadomość
No to nam się troszkę wątek kryminalny rozwinął tylko sama zainteresowana coś zamilkła ejjjj trolu gdzie jesteś ??! :P

No i rozpoczął się kolejny tydzień,dziś jakoś szybciutko mi czas w pracy zleciał,oby kolejne też nie ciągnęły się za długo nasz manager pojechał na długi urlop i każdy odetchnął teraz się będzie jakoś milej wszystkim pracowało juuuhuuu
Popijam kawkę i odpoczywam sobie, TŻ w pracy,wróci dziś późno także zapowiada się samotny wieczór
Tz nie ma - woda do wanny, kieliszek winka (albo herbatka), ksiazeczka, zamumifikowac sie kremami i wrabac cala tabliczke czekolady!!
A mi sie dzien wlecze straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas znie... jeszcze 15 minut i koniec a pozniej na moje pilatesowe katorgii musze isc!!!! oj, zycie jest ciezkie - szczegolnie w poniedzialki
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 19:20   #3954
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Lexie - ja Enke vel Lilix vel inne klony znalazlam wczoraj wieczorem. Znam nawet jej nazwisko i nazwiska jej modelek - internet nie jest tak anonimowy jak sie niektorym wydaje.
Oj Ty nasz Sherlocku

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Czy ktoras gotowala cos z shitake mushrooms? Dostalam opakowanie od kontrachenta i nie wiem co z tym zrobic.. pogooglowalam trosze ale nic mnie ie zaciekawilo..
Pyszne są, a oprócz 'ogólnego chincyka' możesz też zrobić sajgonki


Mi dziś też bardzo szybko zlecial dzień w pracy, może dlatego że mój telefon dzis nie przestawał dzwonić ani na chwilkę
Zmęczona jestem i zaraz wskakuje do łoża oglądać Przyjaciół... ale oczywiście najpierw wizaż
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 20:47   #3955
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Vedmo - spelnienia marzen .

Wrocilam do domku . TZ zrobil mi niespodzianke i odpicowal moj samochod ze az nie poznalam ze moj . Wszystko ponaprawial i wyczyscil, a nawet jakiegos spreju uzyl na opony i w srodku - auto wyglada jak nowe. Moje kochanie zamiast odpoczywac, bo mnie nie bylo to sie nameczyl w garazu.

Dziewczyny - dziekuje za super spotkanie - trzeba powtorzyc za jakis czas .
No tak Vedma jeszcze raz spóźnione. W niedziele byłam całkiem zaabsorbowana Tztem i o niczym innym nie pamiętałam

Lori a może Tż kupił Tobie nowy?


Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
A jutro kolejna rozmowa w sprawie pracy, oby sie udalo
i jak poszło?

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
. Ale kurcze.... starodawnie mi sie to kojarzy... a jak Wam?
http://cgi.ebay.co.uk/CREAM-BEIGE-SO...item1c111fe21d
ta z linku jest jeszcze ladna/ przepraszam jest ladny bo to tapczan
haha w domu rodziców nadal taka jest i w weekend będę na niej spała

Cytat:
Napisane przez upadly aniol Pokaż wiadomość
wszyscy sobie spia, wiec chyba sama ze soba bede musiala pogadac
pecherz mnie meczy strasznie, te antybiotyki, co mi lekarz przepisal w ogole nie dzialajajutro pojde po cos nowego,ale ja juz tyle sie tych antybiotykow nabralam, znaczy nadal biore, i do tego jeszcze faszeruje sie tabletkami przeciwbolowymi, bo inaczej to bym nie dala radyja juz mam dosc
no to sie wyzalilam, mam nadzieje, ze tabletka zaraz zacznie dzialac to bede mogla sie tez polozyc spac, tylko po to, zeby o 6.30 wstac i wziac anybiotyki a pozniej isc do lekarzaa w pracy mnie zabija, bo juz ponad tydzin choruje
Ty się kuruj!

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
ZACZYNAM DZIS a6w
trzymam kciuki abyś wytrwała do końca

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Czy ktoras gotowala cos z shitake mushrooms? Dostalam opakowanie od kontrachenta i nie wiem co z tym zrobic..
risotto

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Planuje isc na silownie, choc wolalabym basen, ciekawe czy sa w Londynie baseny bez chloru, orientujecie sie dziewczyny????
nie mam zielonego pojęcia

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
IP wskazuje na... Katowice.

Jest też szereg innych kont, do których też LillyX pisała posty... Oraz kolejny szereg kont z pytaniami o studiowanie... filologii angielskiej.
dziękujemy lexie

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Lexie - ja Enke vel Lilix vel inne klony znalazlam wczoraj wieczorem. Znam nawet jej nazwisko i nazwiska jej modelek - internet nie jest tak anonimowy jak sie niektorym wydaje.
no proszę proszę

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Dziekuje, dziekuje - przede wszystkim tym, ktorym chcialo sie: wydziergac misia dla Adasia, kupic kartke z teapotkami dla maniaczki hherbacianej, jaka jestem, leciec z kwiatkami przez zmokniety Londyn i zapakowac uroczo slonika z najmieciusiejszymi uszkami swiata
Naprawde, dziewczyny, jeszcze dzisiaj sie wzruszylam jak opowiadalam o naszym spotkaniu Kolezance Z Biurka Obok.
a mi już przez głowę przeszło, że okropne wrażenie na Tobiw wywaryśmy i dlatego się nie odzywałaś cały dzień


ufff wy to się potraficie rozgadać
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 20:54   #3956
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Anglia cz. III

Vedma wszystkiego naj.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 21:38   #3957
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Anglia cz. III

Vedma- ja rowniez skladam spoznione ale szczere zyczonka
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 21:55   #3958
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Anglia cz. III

Vedma - Spelnienia Marzen, czerpania przyjemnosci z cudownego stanu i Szczesliwego rozwiazania!!!

ha w nastepne urodziny bedziesz mamcia
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 22:00   #3959
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Anglia cz. III

Vedma i najlepszego!

I dobranoc babeczki
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 22:34   #3960
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez LillyX Pokaż wiadomość
ha-ha-ha Ja każdego wychaczemoge miec przyjemnosc posiadania cie w ulubionych?
dlczego ta w/w jeszcze bana nie ma ????????????
dlaczego ?????
nie .... nie to abym sie czepiala :/
ale jak jak w swojej nieswiadomosci (dawno temu jak tu jeszcze swiezynka bylam i nie znalam zasad ) zaproponowalam sprzedanie jakisch migdalow slubnych - to jedna z mod od razu zawiesila mnie na az 3 tygodnie !!!!!! dodam tylko ze w ow poscie zaznaczylam ze "nie jestem pewna czy moge takowe info tu umieszczac"
a tu ???? nic nawet ostrzenia nie ma ............

ide spac bo mnie chyba zaraz ciezki (**&^55$%$#$#$^ trafi !!!!!
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.