Wszystko o Oriflame cz. IV - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-09, 11:35   #3931
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Spokojnie... Nie wszystkie dostają katalog już pierwszego dnia, a te które go mają, może nie mogą wstawić
Jeśli takie jesteście ciekawe, to proponuję obejrzeć sobie katalog słowacki i skonfrontować go z polskim cennikiem! A jak ktoś będzie mógł, to na pewno wstawi polską 4...
O właśnie to!
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 11:38   #3932
basiaaa
Raczkowanie
 
Avatar basiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 349
GG do basiaaa
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Spokojnie... Nie wszystkie dostają katalog już pierwszego dnia, a te które go mają, może nie mogą wstawić
Jeśli takie jesteście ciekawe, to proponuję obejrzeć sobie katalog słowacki i skonfrontować go z polskim cennikiem! A jak ktoś będzie mógł, to na pewno wstawi polską 4...
Spokójna jestem i to bardzo a to jest tylko moja prośba
__________________
basiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 11:41   #3933
sylwiak25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Absolutnie nie chodzi tu o jakiekolwiek roszczenia, ani tez o niecierpliowsc. Po prostu My kobietki kochamy kosmetyki, itp. i ogromna frajde Nam sprawie ,j ak mozemy zobaczyc co nowego w trawie piszczy. A raczej nie w trawie, a w "swiecie" Oriflame. Jedne maja katalog pierwszego dnia, a drugie, jak ja, dopiero w czwartek
sylwiak25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 11:41   #3934
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez basiaaa Pokaż wiadomość
Spokójna jestem i to bardzo a to jest tylko moja prośba

basiaaa obejrzymy sobie katalog jak dostaniemy nasze paczuchy jak nasza prośbę osoby odbierają jak jakiś rozkaz to trudno
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 11:50   #3935
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez sylwiak25 Pokaż wiadomość
W dwojeczce juz pierwszego dnia krazyla na forum trojeczka, wiec co teraz dzieje sie z czworeczka . Please o Nasza polska wersje
No nie wiem, ale jakoś dla mnie to nie brzmi jak szczera prośba, tylko trochę jak wyrzut, że wtedy było, a teraz jeszcze nie ma .

Cytat:
Napisane przez sylwiak25 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie chodzi tu o jakiekolwiek roszczenia, ani tez o niecierpliowsc. Po prostu My kobietki kochamy kosmetyki, itp. i ogromna frajde Nam sprawie ,j ak mozemy zobaczyc co nowego w trawie piszczy. A raczej nie w trawie, a w "swiecie" Oriflame. Jedne maja katalog pierwszego dnia, a drugie, jak ja, dopiero w czwartek
W świecie Oriflame, polskim i słowacki, piszczy to samo, ale w innej walucie, więc? Li O poddała pomysł skonfrontowania tego z cennikiem, więc czego jeszcze brakuje?
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 11:53   #3936
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
No nie wiem, ale jakoś dla mnie to nie brzmi jak szczera prośba, tylko trochę jak wyrzut, że wtedy było, a teraz jeszcze nie ma .



W świecie Oriflame, polskim i słowacki, piszczy to samo, ale w innej walucie, więc? Li O poddała pomysł skonfrontowania tego z cennikiem, więc czego jeszcze brakuje?

wyczuwam lekką złośliwość z Twojej strony
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 11:54   #3937
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
wyczuwam lekką złośliwość z Twojej strony

Może trochę . Bo naprawdę nie rozumiem co to za różnica . Tym bardziej, że wszystko można sprawdzić z cennikiem . Czyżby lenistwo?
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 11:57   #3938
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Może trochę . Bo naprawdę nie rozumiem co to za różnica . Tym bardziej, że wszystko można sprawdzić z cennikiem . Czyżby lenistwo?

no ale słuchaj czy prośbę należy od razu krytykować??

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2010-02-09 o 12:01
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 11:59   #3939
Zaczarowana18
Rozeznanie
 
Avatar Zaczarowana18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 547
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

a gdzie znajdę cennik do katalogu 4? boje się tu o cokolwiek spytac skoro taka reakcja od razu następuje...jesteśmy tu zeby sobie pomagać...spokojnie
Zaczarowana18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:00   #3940
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
no ale słuchaj czy prośbę należy od razy krytykować??
1. Nie.
2. Chyba że od poniedziałku co chwilą ktoś pisze "wrzućcie, wrzućcie" - przecież, gdyby ktoś miał i miał czas i chęć, to chyba katalog by już był? Czy źle rozumiem?
3. Jeśli odbieram w prośbie pretensję - "no co się dzieje, w 2 już kolejny katalog był" to tak.
4. I jeśli nie widzę różnicy, bo te katalogi NAPRAWDĘ SĄ TAKIE SAME, to też .

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana18 Pokaż wiadomość
a gdzie znajdę cennik do katalogu 4? boje się tu o cokolwiek spytac skoro taka reakcja od razu następuje...jesteśmy tu zeby sobie pomagać...spokojnie
Nie umiem. Było już kilka razy w wątku. Szukałaś w ogóle gdziekolwiek? Wsparcie sprzedaży - Do pobrania - Przydatne dokumenty - Cennik 4.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:03   #3941
Zaczarowana18
Rozeznanie
 
Avatar Zaczarowana18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 547
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

dzieki...szukałam,ale nie potrafię jeszcze odnaleźć niektorych rzeczy na nowej stronie. Nie rozumiem skąd u Ciebie taka złośliwość...
Zaczarowana18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 12:11   #3942
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana18 Pokaż wiadomość
dzieki...szukałam,ale nie potrafię jeszcze odnaleźć niektorych rzeczy na nowej stronie. Nie rozumiem skąd u Ciebie taka złośliwość...
Irytuje mnie trochę, że pytanie jest zadawane 100 razy w jednym wątku, a nikomu nie chce się zanim je zada znaleźć najpierw odpowiedzi. Ogólnie na wizażu w innych wątkach, gdy ktoś się powtarza, to zaraz jest krzyk, że było, a tutaj można to samo w kółko wałkować i wałkować. Ile razy można pisać, gdzie jest raport niedostępnych produktów, cennik, jak się wyrzuca oczekujące i co to jest Biznes Klasa? Wystarczy chwilę pomyśleć i wszystkie dokumenty i raporty się znajdą, bo akurat są dość logicznie umieszczone.
Tym bardziej nie rozumiem jaka jest różnica w słowackim katalogu i polskim, skoro są takie same. I roszczeniowa postawa wrzucenia - jakby ktoś miał, to chyba wrzuciłby, a nie się pastwił - ja mam, ale nie dam? Wrzucenie jednak chwilę zajmuje i nie każdy musi mieć czas.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:12   #3943
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 700
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Oj dziewczyny, nieładnie tak się kłócić.

Nie tak przecież działamy w Oriflame Już uspokójcie się i trochę więcej wyrozumiałości dla obu stron!
Eflinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:19   #3944
Zaczarowana18
Rozeznanie
 
Avatar Zaczarowana18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 547
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Irytuje mnie trochę, że pytanie jest zadawane 100 razy w jednym wątku, a nikomu nie chce się zanim je zada znaleźć najpierw odpowiedzi. Ogólnie na wizażu w innych wątkach, gdy ktoś się powtarza, to zaraz jest krzyk, że było, a tutaj można to samo w kółko wałkować i wałkować. Ile razy można pisać, gdzie jest raport niedostępnych produktów, cennik, jak się wyrzuca oczekujące i co to jest Biznes Klasa? Wystarczy chwilę pomyśleć i wszystkie dokumenty i raporty się znajdą, bo akurat są dość logicznie umieszczone.
Tym bardziej nie rozumiem jaka jest różnica w słowackim katalogu i polskim, skoro są takie same. I roszczeniowa postawa wrzucenia - jakby ktoś miał, to chyba wrzuciłby, a nie się pastwił - ja mam, ale nie dam? Wrzucenie jednak chwilę zajmuje i nie każdy musi mieć czas.
Tak,rozumiem,ale nie każdą prośbę zaraz trzeba rozumieć jako rządanie nie wszyscy są tak rozeznani we wszystkim jak Ty i potrzebują czasem pomocy. A jeśli masz odpowiadać tak a nie inaczej,to po prostu pozwól odpowiedzieć komuś innemu,a nie do każdego z taką nutką złośliwości

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

A to,ze w innych wątkach się zaraz krzyczy nie znaczy,ze u nas musi tak być. Wiecej życzliwości
Zaczarowana18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:19   #3945
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana18 Pokaż wiadomość
Tak,rozumiem,ale nie każdą prośbę zaraz trzeba rozumieć jako rządanie nie wszyscy są tak rozeznani we wszystkim jak Ty i potrzebują czasem pomocy. A jeśli masz odpowiadać tak a nie inaczej,to po prostu pozwól odpowiedzieć komuś innemu,a nie do każdego z taką nutką złośliwości
Nie każdą tak rozumiem. Zacytowałam wypowiedź, którą tak odebrałam.

Nie odmawiam nikomu pomocy, ale może ktoś najpierw sprawdziłby czy ktoś nie miał przypadkiem takiego problemu? Dlaczego to jest TAKIE trudne? I trzeba się o to samo pytać 3 raz w przeciągu 2 podstron wątku?
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:20   #3946
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Normalnie ręce mi opadają jak czasami czytam ten wątek. Najpierw 4 strony marudzenia że nie można się zalogować, potem przez kolejne napraszanie się o katalog, do tego nieustające pytania ciągle o to samo. Przez to robi się jeden wielki śmietnik i ciężko znaleźć konkretne informacje.

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
wstawi któraś katalog???
Jak to jest prośba to ja jestem święta.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:22   #3947
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Normalnie ręce mi opadają jak czasami czytam ten wątek. Najpierw 4 strony marudzenia że nie można się zalogować, potem przez kolejne napraszanie się o katalog, do tego nieustające pytania ciągle o to samo. Przez to robi się jeden wielki śmietnik i ciężko znaleźć konkretne informacje.



Jak to jest prośba to ja jestem święta.
Obiema rękami się pod tym podpisuję .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:24   #3948
Zaczarowana18
Rozeznanie
 
Avatar Zaczarowana18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 547
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Nie każdą tak rozumiem. Zacytowałam wypowiedź, którą tak odebrałam.

Nie odmawiam nikomu pomocy, ale może ktoś najpierw sprawdziłby czy ktoś nie miał przypadkiem takiego problemu? Dlaczego to jest TAKIE trudne? I trzeba się o to samo pytać 3 raz w przeciągu 2 podstron wątku?
Chyba troszkę przesadzasz...wydaje mi się łatwiej jest zapytać,niż szukać odpowiedzi w przeszło stu stronach i czytać wszystko po kolei bo gdzieś o tym już było. Rozumiem jak było mówione o tym przed chwilą. Niektore tematy naprawdę mozna gdzieś przeoczyć
Zaczarowana18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:25   #3949
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Więcej postów nie mogłyście naskrobać... czyta, czytam i czytam
Końca nie ma!
:p Ja razem będę miał 16 zdrapek... jeśli będę miał same kremy, to chętnie wymienię się z kimś... :P Chociaż, żeby mieć (jednego) coś innego ;P
Trochę głupie, jak w większości sama Warszawa ma biżuterię... Czyli pewnie reszta kremy i sporadycznie kilka zegarków... :P

Ogólnie, to bardzo się cieszę, bo NIC nie mam w brakach (no, prócz tego balsamu po goleniu Giordani Man ;P) Tylko, że jedną paczkę mam kurierem na czwartek, a drugą na piątek ;P /// i tak pewnie będą dzień wcześniej niż termin

Aha i NIKT nie powiem mi, że nie ma różnicy czy zamawia się rano, czy po południu
__________________
Pozdrawiam )

Edytowane przez mlody9218
Czas edycji: 2010-02-09 o 12:28
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 12:26   #3950
Zaczarowana18
Rozeznanie
 
Avatar Zaczarowana18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 547
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Normalnie ręce mi opadają jak czasami czytam ten wątek. Najpierw 4 strony marudzenia że nie można się zalogować, potem przez kolejne napraszanie się o katalog, do tego nieustające pytania ciągle o to samo. Przez to robi się jeden wielki śmietnik i ciężko znaleźć konkretne informacje.



Jak to jest prośba to ja jestem święta.
Myslę,ze prośba,ale w takiej a nie innej formie
Zaczarowana18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:26   #3951
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 700
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana18 Pokaż wiadomość
Chyba troszkę przesadzasz...wydaje mi się łatwiej jest zapytać,niż szukać odpowiedzi w przeszło stu stronach i czytać wszystko po kolei bo gdzieś o tym już było. Rozumiem jak było mówione o tym przed chwilą. Niektore tematy naprawdę mozna gdzieś przeoczyć
Sama, gdy do Was dołączyłam przeczytałam wszystkie III wątki, każdą jedną stronę, ale zajęło mi to blisko tydzień. Trzeba zrozumieć, że gdy ktoś potrzebuje informację na szybko nie będzie czytał *set stron w poszukiwaniu jednej jedynej odpowiedzi.
Eflinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:28   #3952
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Zaczarowana, zawsze można skorzystać z wyszukiwarki. Na górze jest opcja "przeszukaj ten wątek", wpisujesz słowo kluczowe i masz odpowiedź.

W ogóle to warto chyba byłoby w pierwszym poście tego wątku zamieścić najważniejsze informacje tak jak to jest w każdej części wątku Avonu.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:29   #3953
Zaczarowana18
Rozeznanie
 
Avatar Zaczarowana18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 547
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Eflinka Pokaż wiadomość
Sama, gdy do Was dołączyłam przeczytałam wszystkie III wątki, każdą jedną stronę, ale zajęło mi to blisko tydzień. Trzeba zrozumieć, że gdy ktoś potrzebuje informację na szybko nie będzie czytał *set stron w poszukiwaniu jednej jedynej odpowiedzi.
dokładnie tak.
Zaczarowana18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:29   #3954
jabuho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: K-n /pomorskie
Wiadomości: 122
GG do jabuho
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Sdc - spójrz może na to z innej strony.. zobacz ile postów naskrobałaś zwracając uwagę i krytykując innych, a potem ktoś inny musi się przez to przedzierać, jeśli chce być na bieżąco z wątkiem - nie masz ochoty pomóc, to nie pomagaj - od razu krytykować nie trzeba...
Dziwi mnie to, że jeśli ktoś zada pytanie na temat kosmetyków Oriflame (a chyba po to jest ten wątek..), to czasem nie może doczekać się odpowiedzi, a osoby krytykujące non stop się wypowaidają i zaśmiecają wątek... Być może właśnie dlatego, że jego pytanie ginie wśród głupiej wymiany zdań...

Inna sprawa - owszem niektórzy z lenistwa nie szukają czy coś już wcześniej było, ale weź pod uwagę, że może to być także spowodowane innymi czynnikami...
Podam nawet swój przykład - nieraz kojarzę, że o czymś było tu już wspomniane, ale opcja "przeszukaj ten wątek (jak i wiele innych opcji ) poprostu u mnie nie działa... komputer mi się od razu zawiesza... więc wolę się zapytać... A szukać znowu wszystko czytając... dziękuję, ale nie mam całego dnia na to...
jeśli chodzi o katalog, też czekam z niecierpliwością, aż jakaś dobra duszyczka się nim podzieli... Także właśnie dlatego, że chciałabym zobaczyć ceny jakie tam będą - i także nie mam całego dnia na porónywanie cen z cennikiem...

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Na katalogowy zaglądałaś?
od tej wypowiedzi zaczął się temat ciągnący się już prawie 30 postów...
o ile mniej tego by było, gdyby porostu ignorować takie pytania, lub jeśli ktoś ma ochotę to na nie krótko odpowiedzieć ??

OOO widzę, że dorciaj wrzuca właśnie zdjęcia - Dzięki Ci dobra kobieto

Edytowane przez jabuho
Czas edycji: 2010-02-09 o 12:39
jabuho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:31   #3955
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana18 Pokaż wiadomość
Myslę,ze prośba,ale w takiej a nie innej formie
Może byłaby gdyby nie kończyła się kilkoma "???" a np emotką .
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:31   #3956
Zaczarowana18
Rozeznanie
 
Avatar Zaczarowana18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 547
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Zaczarowana, zawsze można skorzystać z wyszukiwarki. Na górze jest opcja "przeszukaj ten wątek", wpisujesz słowo kluczowe i masz odpowiedź.

W ogóle to warto chyba byłoby w pierwszym poście tego wątku zamieścić najważniejsze informacje tak jak to jest w każdej części wątku Avonu.
Widzisz,nie odzywam się tu często i sama nie wiedziałam,ze istnieje taka opcjawy jesteście juz tutaj długo i znacie wszystko jak własną kieszeń,wieć trzeba zrozumieć tych którym trzeba trochę więcej pomoctakie jest moje zdanie.
Zaczarowana18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:32   #3957
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Właśnie widzę, że jedna z naszych koleżanek wrzuca katalog na katalogowy
Dziękujemy

Dziś popołudniu zrobię tę ulotkę
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:35   #3958
monitta89
Raczkowanie
 
Avatar monitta89
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 158
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Hej mam mały problem... zamiast katalogu 4 zamówiłam katalog 3 czy można je jakoś zwrócić??? Nie potrzebuje już 10 sztuk katalogu 3... Ale jestem wściekła na siebie Bo w ten sposób przed feriami nie rozdam już katalogów...
A tak z innej beczki ja miałam 7 zdrapek i na wszystkich mam kremy
__________________
RAZEM
NASZ ŚLUB
monitta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:36   #3959
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana18 Pokaż wiadomość
Widzisz,nie odzywam się tu często i sama nie wiedziałam,ze istnieje taka opcjawy jesteście juz tutaj długo i znacie wszystko jak własną kieszeń,wieć trzeba zrozumieć tych którym trzeba trochę więcej pomoctakie jest moje zdanie.
Wiem że każdy kiedyś zaczynał przygodę z wizażem i trochę czasu zajmuje połapanie się co i jak dlatego napisałam jak się szuka. Niestety w gąszczu rozmów "o niczym" bez wyszukiwarki ciężko cokolwiek znaleźć.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:37   #3960
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana18 Pokaż wiadomość
Tak,rozumiem,ale nie każdą prośbę zaraz trzeba rozumieć jako rządanie nie wszyscy są tak rozeznani we wszystkim jak Ty i potrzebują czasem pomocy. A jeśli masz odpowiadać tak a nie inaczej,to po prostu pozwól odpowiedzieć komuś innemu,a nie do każdego z taką nutką złośliwości
A to,ze w innych wątkach się zaraz krzyczy nie znaczy,ze u nas musi tak być. Wiecej życzliwości
Moim zdaniem SdC ma rację! Ja wczoraj obejrzałam sobie słowacki, a że byłam ciekawa cen, to znalazłam sobie cennik i go przejrzałam.
Jeśli chodzi o szukanie cennika i innych dokumentów, to średnio co drugą stronę ktoś o to pyta, a ja zawsze odpowiadam o ile ktoś mnie nie ubiegnie. Jeszcze nie mam dość, bo wolę szybko odpowiedzieć, niż ciągnąć głupie kłótnie na dwie strony...
Swoją drogą, to współczuje braku sprytu tym osobom... No chyba, że ktoś nie ma czasu, ale nie wierzę, że wszyscy są tak zabiegani, że nie mogą sami poszukać... W końcu nowa strona jest już miesiąc czynna
A "prośby" o katalog na prawdę przypominają bardziej pretensje "dlaczego jeszcze nie ma?"
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.