Scent Bar LIX - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-23, 23:59   #3931
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Gryx nie jesteś jedynym romantykiem też oglądałam
Fajnie tak sobie popaczeć na takie historie, co nie?
Cytat:
Co do robaczków to czasem nas nawiedzają takie podobne do prusaków ale drzewnwe mniej speedowe i bardziej miękkie przy pacaniu) ale że Mój jest bardzo wrażliwy na ich punkcie to mam całą wojnę na tapecie
Na tapecie tylko? A co z innymi powierzchniami?

Hahaha, się śmiejcie!



---

Jeeezu, skrzypek Hercowicz od tygodnia nie chce się ode mnie odczepić (tak, znam już na pamięć i se w myślach śpiewam 100 razy na dzień)...
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 09:08   #3932
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
A parę dni wcześniej nadrobiłem zaległości z "Silent Hill" (lepiej po 10 latach, niż wcale ) i tak, jak horrory uwielbiam, tak tutaj byłem chwilami osr... bardzo przestraszony (niestety część 2. duuużo słabsza i "na siłę" taka)
Zgadzam się, jedynka mnie nieźle wystraszyła (pomijając badziewną kumulację akcji), straszne były te potwory i opuszczone budynki, brr.

Chwilowo ozdrowiałam ale są plusy dodatnie choroby - mimo upału porządnie zmarzłam, w nocy dwie kordły
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 09:21   #3933
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LIX

Silent Hill
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 09:42   #3934
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Gdzie?! Dlaczemu mi o tym nic nie wiadomo?!

W sumie chyba drugie se kupię, tym razem grafitowe

Ale ja owadów nie cierpię! Niech sobie po kwiatkach latają, niech sobie po trawce chodzą, niech sobie brzęczą i dźwięczą na zewnątrz... ale tam, gdzie ja przebywam, czeka je niechybna śmierć! O pająkach nawet nie wspominam, to je osobna hist(o/e)ria
Ano tu
Moj grafitowe wybrał, plus bluzę i 2 teszerty, bo sie okazało, ze juz tam kiedys kupował i fajne rzeczy były

Ano rozumiem Cie w sumie,bo sama nie cierpię robaków- ale tych z serii pełzające typu rybik, dżdżownica etc , meeeeeh
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 09:42   #3935
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Zmieniając temat, ostatnio zaskoczyło mnie podejście TŻta. Otóż zabrania didce jeść mleka z musli na kolację (bo mleko to danie śniadaniowe), albo pizzy na drugie śniadanie (bo to na obiad). Yyy, on jest dziwny, czy też tak uważacie?
Albo co jeszcze mnie zawsze dziwi, to że on myje zęby dopiero po śniadaniu, ja wolę zjeść śniadanie na świeżo, a nie z nocnym posmakiem w paszczy.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 10:22   #3936
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LIX

Red no to nieco dziwne - w końcu szklanka mleka przed snem to stara metoda na spanie a pizza jest dobra na wszystko
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 10:58   #3937
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
czemu urlop spieprzony?

Ja ćwiczę od lutego i nic nie pomaga, chyba się poddam wreszcie, już tak bardziej z przyzwyczajenia ćwiczę a nie licząc że coś będzie lepiej mięśnie mam już twarde ale i tak schowane pod faldem
1. bo tak naprawdę trwał tylko tydzień , potem dwa tygodnie szykowania chałupy do malowania i samego malowania , a ostatni tydzień też z samymi kłopotami więc do bani
2.dieta jeszcze do tego , chociaż jeżeli karmisz dida to może być ciężko , i może zmiana zestawu i typu ćwiczeń , bo organizm się adaptuje i przestają działać https://www.facebook.com/RealPharm/p...type=3&theater
https://www.facebook.com/RealPharm/p...type=3&theater
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Zmieniając temat, ostatnio zaskoczyło mnie podejście TŻta. Otóż zabrania didce jeść mleka z musli na kolację (bo mleko to danie śniadaniowe), albo pizzy na drugie śniadanie (bo to na obiad). Yyy, on jest dziwny, czy też tak uważacie?
Albo co jeszcze mnie zawsze dziwi, to że on myje zęby dopiero po śniadaniu, ja wolę zjeść śniadanie na świeżo, a nie z nocnym posmakiem w paszczy.
Pizzy to didy w ogóle nie powinny jeść, chyba że domową od czasu do czasu , kupna ma straszne ilości tłuszczu i soli . Mleko rzeczywiście dziwne , tym bardziej że didom każą pić mleko dwa razy dziennie .
Co do zębów to mu się nie dziwię, bo śniadanie ze smakiem pasty do zębów to masakra a zawsze można po wstaniu paszczę wypłukać starannie żeby się nocnego posmaku pozbyć .
Zapisz
Zapisz
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.

Edytowane przez Parabelka
Czas edycji: 2016-07-24 o 11:04
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 12:29   #3938
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIX

Dwa razy skasowało mi posta, na chwilę obecną się poddaję!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 12:45   #3939
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Gdzie?! Dlaczemu mi o tym nic nie wiadomo?!

W sumie chyba drugie se kupię, tym razem grafitowe

Ale ja owadów nie cierpię! Niech sobie po kwiatkach latają, niech sobie po trawce chodzą, niech sobie brzęczą i dźwięczą na zewnątrz... ale tam, gdzie ja przebywam, czeka je niechybna śmierć! O pająkach nawet nie wspominam, to je osobna hist(o/e)ria

---

Znowu obejrzałem ("oglądnąłem", jak to niektórzy mawiają) Holiday, niby żadne arcydzieło, a zawsze mi ten film humor poprawia (bo nie napiszę, że się wzruszam i w miłość zaczynam wierzyć i takie tam...)

A parę dni wcześniej nadrobiłem zaległości z "Silent Hill" (lepiej po 10 latach, niż wcale ) i tak, jak horrory uwielbiam, tak tutaj byłem chwilami osr... bardzo przestraszony (niestety część 2. duuużo słabsza i "na siłę" taka)

---

I niech już mama od babci wróci, to całe ogarnianie domu nie na moje siły!
Też lubię Holiday

A horrorów nie
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Zmieniając temat, ostatnio zaskoczyło mnie podejście TŻta. Otóż zabrania didce jeść mleka z musli na kolację (bo mleko to danie śniadaniowe), albo pizzy na drugie śniadanie (bo to na obiad). Yyy, on jest dziwny, czy też tak uważacie?
Albo co jeszcze mnie zawsze dziwi, to że on myje zęby dopiero po śniadaniu, ja wolę zjeść śniadanie na świeżo, a nie z nocnym posmakiem w paszczy.
Jak dla mnie musli to za dużo węgli na noc ale dla dziecka to chyba może być a pizza to przekąska, zawsze dobra

Ja też myje zęby po śniadaniu bo po pierwsze nie lubię jeść zaraz po myciu bo wszystko obrzydliwie smakuje a po drugie po kawie musi być mycie zębów obowiązkowo
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1. bo tak naprawdę trwał tylko tydzień , potem dwa tygodnie szykowania chałupy do malowania i samego malowania , a ostatni tydzień też z samymi kłopotami więc do bani
2.dieta jeszcze do tego , chociaż jeżeli karmisz dida to może być ciężko , i może zmiana zestawu i typu ćwiczeń , bo organizm się adaptuje i przestają działać https://www.facebook.com/RealPharm/p...type=3&theater
https://www.facebook.com/RealPharm/p...type=3&theater

Pizzy to didy w ogóle nie powinny jeść, chyba że domową od czasu do czasu , kupna ma straszne ilości tłuszczu i soli . Mleko rzeczywiście dziwne , tym bardziej że didom każą pić mleko dwa razy dziennie .
Co do zębów to mu się nie dziwię, bo śniadanie ze smakiem pasty do zębów to masakra a zawsze można po wstaniu paszczę wypłukać starannie żeby się nocnego posmaku pozbyć .
Zapisz
Zapisz
Oj to faktycznie lipny urlop

Dietę w miarę trzymam (nie tak całkiem restrykcyjnie bo co to za życie bez lodów i ciastek ), ćwiczenia ciągle wyszukuje nowe. No taki mój los po prostu no ale grunt że mam 10 kg mniej niż w złych czasach, jak patrzę na stare zdjęcia to nie mogę uwierzyć że taką kulką byłam i tego nie widziałam
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Dwa razy skasowało mi posta, na chwilę obecną się poddaję!
Oj, coś szybko się zniechęcasz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 16:45   #3940
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIX

Czecie podejście, ostatnie!
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Oj, coś szybko się zniechęcasz
Gdyby Cię dwukrotnie wywaliło w sieciuniowy niebyt (tym bardziej po stworzeniu tak fascynującego, pełnego mądrych przemyśleń i zaskakujących zwrotów akcji, posta ), też miałabyś dość wszystkiego
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Zgadzam się, jedynka mnie nieźle wystraszyła (pomijając badziewną kumulację akcji), straszne były te potwory i opuszczone budynki, brr


Na film webie ludzie tworzyli mini eseje w komentarzach, ad sinupret "SH" (kto? co? dlaczego? a co ten symbol? w grze było inaczej! a bo w Księdze Wyjścia...), zmęczyło mnie czytanie tego
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ano tu
No tak, najciemniej pod latarnią
Cytat:
Moj grafitowe wybrał, plus bluzę i 2 teszerty, bo sie okazało, ze juz tam kiedys kupował i fajne rzeczy były
Rozmiarówkę tych bojówek mają ciutkę zawyżoną (bo shóść nie schudłem, nope)
Cytat:
Ano rozumiem Cie w sumie,bo sama nie cierpię robaków- ale tych z serii pełzające typu rybik, dżdżownica etc , meeeeeh
Ja zazwyczaj staram się łapać i wypuszczać na wolność, nawet muchy (a na rybiki uważam, coby ich przypadkiem nie rozdepnąć w salonie kąpielowym) Ostatnio leżę se w łóżku, krótko po zgaszeniu światła, a tu nagle buczenie jakieś, mruczenie, furkot (zacząłem nawet Rysia nawoływać, bo myślałem, że to on), aż zapaliłem lampę i okazało się, że to wielka ćma wydaje takie dźwięki (nie zdążyłem jej złapać, bo schowała się za książkami na najwyższej półce; ciekawe tylko, czy nadal tam siedzi).
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Zmieniając temat, ostatnio zaskoczyło mnie podejście TŻta. Otóż zabrania didce jeść mleka z musli na kolację (bo mleko to danie śniadaniowe), albo pizzy na drugie śniadanie (bo to na obiad). Yyy, on jest dziwny, czy też tak uważacie?
Dziwny jest
Cytat:
Albo co jeszcze mnie zawsze dziwi, to że on myje zęby dopiero po śniadaniu, ja wolę zjeść śniadanie na świeżo, a nie z nocnym posmakiem w paszczy.
Dziwna jesteś

Po umyciu zębów wszystko źle smakuje
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1. bo tak naprawdę trwał tylko tydzień , potem dwa tygodnie szykowania chałupy do malowania i samego malowania , a ostatni tydzień też z samymi kłopotami więc do bani


---

Czemu ja nie mam klawisza "edytuj"? W poprzednim windowsie (?) był u góry, teraz jak przez przypadek skasuję se całego posta, muszę od nowa popindalać po klawiaturze, fuck!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 16:57   #3941
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
(...) tym bardziej po stworzeniu tak fascynującego, pełnego mądrych przemyśleń i zaskakujących zwrotów akcji, posta (...)

(...) (a na rybiki uważam, coby ich przypadkiem nie rozdepnąć w salonie kąpielowym) (...)

Dziwny jest
Dziwna jesteś

Z tym myciem zębów - blee, ja bym nie mogła nic przełknąć bo zamiast smaku żarcia czułabym flegmę.

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Red no to nieco dziwne - w końcu szklanka mleka przed snem to stara metoda na spanie a pizza jest dobra na wszystko
Ostatnio wyczytałam, że to mit i nieskuteczna metoda
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 17:28   #3942
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Z tym myciem zębów - blee, ja bym nie mogła nic przełknąć bo zamiast smaku żarcia czułabym flegmę.
Nie znam tego problemu, u mnie zawsze świeżość i motylki

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Jezusie, jakie cudne ciżemki!




---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Właśnie się dowiedziałem, że znajoma moich rodziców sądzi się o... kanapotapczan! Kupiła cudo na targu, wydała 800 zł, a w domu okazało się, że pojemnika na pościel nie można otworzyć W oficjalnym piśmie producent stwierdził, że "to może się zdarzyć i kupująca została o tym poinformowana", teraz czeka na biegłego, który przyjedzie zbadać obiekt sporu, normalnie jak u Barei!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 19:35   #3943
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LIX

Gryx skoro to ciżemki cipobax to w tej cenie to okazja
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 19:52   #3944
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj staram się łapać i wypuszczać na wolność, nawet muchy (a na rybiki uważam, coby ich przypadkiem nie rozdepnąć w salonie kąpielowym) Ostatnio leżę se w łóżku, krótko po zgaszeniu światła, a tu nagle buczenie jakieś, mruczenie, furkot (zacząłem nawet Rysia nawoływać, bo myślałem, że to on), aż zapaliłem lampę i okazało się, że to wielka ćma wydaje takie dźwięki (nie zdążyłem jej złapać, bo schowała się za książkami na najwyższej półce; ciekawe tylko, czy nadal tam siedzi).
Ja ubijam jak leci -wsio co mi lata, pełza, biega etc
A ciemów u nas pełno- zawsze chociaz jeden wleci jakimś cudem i jeszcze nigdy ani jednego nie znalazłam na drugi ani na jeszcze nastepny dzien ani w ogóle i nei chce myśleć nawet gdzie one som
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-07-24 o 19:54
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 22:05   #3945
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Zmieniając temat, ostatnio zaskoczyło mnie podejście TŻta. Otóż zabrania didce jeść mleka z musli na kolację (bo mleko to danie śniadaniowe), albo pizzy na drugie śniadanie (bo to na obiad). Yyy, on jest dziwny, czy też tak uważacie?
Albo co jeszcze mnie zawsze dziwi, to że on myje zęby dopiero po śniadaniu, ja wolę zjeść śniadanie na świeżo, a nie z nocnym posmakiem w paszczy.
jest dziwny
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 00:56   #3946
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Gryx skoro to ciżemki cipobax to w tej cenie to okazja
Czyli brać mam, na gwałt (i inne okoliczności)?!
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja ubijam jak leci -wsio co mi lata, pełza, biega etc
A ciemów u nas pełno- zawsze chociaz jeden wleci jakimś cudem i jeszcze nigdy ani jednego nie znalazłam na drugi ani na jeszcze nastepny dzien ani w ogóle i nei chce myśleć nawet gdzie one som
No jak to, gdzie... ukryły się i czekają, żeby się zemścić!
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
jest dziwny
Polly wydała diagnozę

---

Na ślepo piszę, bo mi druga żarówka tego dnia wzięła i padła była
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 01:41   #3947
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: Scent Bar LIX

ja rano jak wstanę przepłukuję płynem do płukania ust, a myję po śniadaniu
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 07:57   #3948
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Właściwie to ja jem śniadanie jakieś 3 godz po wstaniu więc... mam czas na zabicie smaku pasty herbatą
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 08:41   #3949
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Właściwie to ja jem śniadanie jakieś 3 godz po wstaniu więc... mam czas na zabicie smaku pasty herbatą

Właśnie chciałam napisać, że to zależy ile czasu od wstania jem. Jeśli muszę/chcę szybko to żeby after, bo inaczej nie przełknę nic, ale jeśli jem późno to wiadomo szuru-buru
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 08:53   #3950
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Nie znam tego problemu, u mnie zawsze świeżość i motylki

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Jezusie, jakie cudne ciżemki!




---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Właśnie się dowiedziałem, że znajoma moich rodziców sądzi się o... kanapotapczan! Kupiła cudo na targu, wydała 800 zł, a w domu okazało się, że pojemnika na pościel nie można otworzyć W oficjalnym piśmie producent stwierdził, że "to może się zdarzyć i kupująca została o tym poinformowana", teraz czeka na biegłego, który przyjedzie zbadać obiekt sporu, normalnie jak u Barei!
Niby tylko tapczan a takie emocje
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Właściwie to ja jem śniadanie jakieś 3 godz po wstaniu więc... mam czas na zabicie smaku pasty herbatą
No chyba że tak jak nie planuję od razu jeść to też myje


Ale duchota dziś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 09:29   #3951
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
No jak to, gdzie... ukryły się i czekają, żeby się zemścić!


Na ślepo piszę, bo mi druga żarówka tego dnia wzięła i padła była
Eeee, te ciemki nie są msciwe, to takie głupiutkie nocne baterflaje, akurat one najmniej mi przeszkadzaja Tylko ciekawi mnie, gdzie sie potem chomikują

Nie ma to jak podświetlana klawiatura
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 11:29   #3952
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LIX

Ano dziś taka zaciemniona duchota mogłoby popadać, lżej by było oddychać

Gryx bierz - zwłaszcza na gwałt
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 14:41   #3953
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LIX

snad pracuni
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Właściwie to ja jem śniadanie jakieś 3 godz po wstaniu więc... mam czas na zabicie smaku pasty herbatą
ano fidzisz, ja zaraz po wstaniu , więc byłoby śniadanie z pastą
Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Ano dziś taka zaciemniona duchota mogłoby popadać, lżej by było oddychać

Gryx bierz - zwłaszcza na gwałt
1.ale parasola ni mom , lepiej niech nie pada , chyba że teraz zaraz , a potem przestanie
2.na gwałt to rzeczywiście idealne

Ciemy lubio wleźć w zasłony/żaluzje/za wysoki mebel/w zakamar żyrandola
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 15:12   #3954
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Kurcze, to jednak jestem dziwna
Jeśli na przykład jem danie obiadowe (inne niż chleb z serem), to tuż przed deserem lubię umyć zęby, żeby nie mieć obiadowego posmaku. I w ogóle nim zjem coś dobrego, lubię chwilę wcześniej umyć zębiszcza dla pełni doznań smakowych Smak mięty mi zupełnie nie przeszkadza.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 15:19   #3955
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LIX

A smak pasty do zębów w połączeniu ze smakiem pomarańczy na przykład ?
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 15:21   #3956
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LIX

a ja zawsze myślałam, że zeby się myje zawsze po jedzeniu, żeby usunąć resztki jedzenia

Przeżyłam weekendowe szkolenie, egzamin zdany

czas na...
nie, nie, nie odpoczynek
Przeglądam ofertę kolejnych szkoleń i podyplomówek
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2016-07-25 o 15:29
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 15:24   #3957
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
A smak pasty do zębów w połączeniu ze smakiem pomarańczy na przykład ?
Zbyt duża abstrakcja, nie jadam pomarańczy Ale np. z winem mi nie wadzi z tiramisu... z paluszkami słonymi... z serem, kiełbasą, jajkiem, mlekiem...

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
a ja zawsze myślałam, że zeby się myje zawsze po jedzeniu, żeby usunąć resztki jedzenia
Ja żeby nie mieć kapcia.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 15:24   #3958
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LIX

No dobra, ale jak można po całej nocy bez umycia zębów cokolwiek zjeść?
Po jedzeniu jak najbardziej i nie mówię, ze przed każdym posiłkiem ale po wstaniu z łóżka.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 15:33   #3959
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Ciemy lubio wleźć w zasłony/żaluzje/za wysoki mebel/w zakamar żyrandola
Szacując szanse na schowanie się ciemów u mła wedle Twoich wytycznych to zostaje mi tylko mebel i to niewysoki Ewentualnie za kanapą france gdzieś sie zmumifikowały
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 15:45   #3960
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIX

Znad papierka po rożku
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Niby tylko tapczan a takie emocje
Nieźle się uśmiałem z tego, biegły sądowy ds. funkcjonalności tapczanu
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie ma to jak podświetlana klawiatura
O tym samym pomyślałem w tych ciemnościach
Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Ano dziś taka zaciemniona duchota mogłoby popadać, lżej by było oddychać
Jeszcze niech nie pada, idę zaraz trawę ksoić

Kosić
Cytat:
Gryx bierz - zwłaszcza na gwałt
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
2.na gwałt to rzeczywiście idealne

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Jeśli na przykład jem danie obiadowe (inne niż chleb z serem), to tuż przed deserem lubię umyć zęby, żeby nie mieć obiadowego posmaku. I w ogóle nim zjem coś dobrego, lubię chwilę wcześniej umyć zębiszcza dla pełni doznań smakowych Smak mięty mi zupełnie nie przeszkadza.
Szalona
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
A smak pasty do zębów w połączeniu ze smakiem pomarańczy na przykład ?
Były chyba jakieś badania prowadzone w USA, dlaczego tak się dzieje
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 19:43:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.