Samotne... - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-26, 21:58   #3961
Wandolina
Raczkowanie
 
Avatar Wandolina
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zadupie zwane Warszawą
Wiadomości: 174
Dot.: Samotne...

[quote=allchemiczka;612388 2
Chyba nieśmiały jest biedaczek[/quote]
tylko co ja mam z nim robić?
__________________
MÓJ CEL:
Zapuszczam włosy !!!!!!!
Start - 01.12.2007 Stop - 01.12.2047 ->
Wandolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 22:00   #3962
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606
Dot.: Samotne...

IRL, Gdyby nie Wizaż, to ja nie wiem naprawdę co by było. Wpadłabym w depresje. Tak przynajmniej mogę porozmawiać z Wami, co prawda przez net, ale gdyby nie to to ciężko byłoby. Tutaj mogę sie wyżalić, napisać rzeczy jakich w realu nigdy bym nie powiedziała. Bo nie jest w moim zwyczaju obnażać się przed innymi z moim uczuć, szczególnie wiedząc jak mogą to inni wykorzystać. Zreszta nie mam nikogo bliskiego. Nie miałabym komu nawet. Smutno mi i chce mi się płakać, już parę łezek poleciało.
__________________
Mój lumpeks https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=227179
Moja wishlista https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=227485
Nowy gorset Leg Avenue na wymianę
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post6687167
Brak neta, rzadki dostęp, proszę o cierpliwość.
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 22:12   #3963
allchemiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 821
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez malinowo-truskawkowa Pokaż wiadomość
IRL, Gdyby nie Wizaż, to ja nie wiem naprawdę co by było. Wpadłabym w depresje. Tak przynajmniej mogę porozmawiać z Wami, co prawda przez net, ale gdyby nie to to ciężko byłoby. Tutaj mogę sie wyżalić, napisać rzeczy jakich w realu nigdy bym nie powiedziała. Bo nie jest w moim zwyczaju obnażać się przed innymi z moim uczuć, szczególnie wiedząc jak mogą to inni wykorzystać. Zreszta nie mam nikogo bliskiego. Nie miałabym komu nawet. Smutno mi i chce mi się płakać, już parę łezek poleciało.
Malinko nie płacz Jak tam Twój kurs gotowania, rozglądałaś się coś już?? Ja moim najbliższym koleżankom tez nie mogę się wyżalić bo wiem co by było: swatanie mnie, szukanie wolnych kolegów i temu podobne rzeczy, więc siedzę cicho i robię dobrą minę do złej gry Ale czasami to naprawdę one sobie razem gadają: a mój TŻ-et cos tam a mój coś innego, to ja wtedy wychodzę z pokoju bo co mam mówić, a najgorsze, że muszę tego słuchać
allchemiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 22:23   #3964
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606
Dot.: Samotne...

allchemiczko, wstępnie patrzyłam w Internecie, ale dokładnie nie szukałam jeszcze. Ciężko raczej będzie, bo to nie to samo co kurs makijażu. Raczej szkoły gastronomiczne, kilkuletnie są. Moje miasto jest do tyłu w porównaniu do innych stolic województw, w W-wie na pewno coś by się znalazło, ale u mnie szanse są o wiele mniejsze. Nie powiedziane jest, że nie znajdę, muszę tylko dokładnie poszukać. Ja nawet takich dobrych kolezanek nie mam. Wiesz co? Moje kolezanki jak mówia: dlaczego nie poprosisz jakies kolezanki żeby Cię zapoznała z jakimś chłopakiem, którego byś wzięła na 100dniówkę" to nie myślą o sobie One nie zapoznają mnie, tylko jakieś inne koleżanki. Tylko, że ja nie mam wielu koleżanek. Nie chce tez wyjść na nieudacznika. Jednym słowem padają zawsze zdania typu "z jakaś koleżanką" itp., ale chodzi zawsze o kogoś innego, bo tym osobom raczej przez myśl nie przejdą oni sami Nie rozumiem, ja na prawdę składałam propozycje wspólnego wyjścia, itp, ale zawsze mi odmawiano.
__________________
Mój lumpeks https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=227179
Moja wishlista https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=227485
Nowy gorset Leg Avenue na wymianę
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post6687167
Brak neta, rzadki dostęp, proszę o cierpliwość.
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 22:47   #3965
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Samotne...

Ale żeście naskrobały !!! Myślałam że w święta to cisza i pustka tu będzie! Przeczytałam już wszystko i mogę napisać teraz coś od siebie.

Witam wszystkie nowe osóbki oraz te, które bywały tu kiedyś kiedyś
Witam wizażowych mężczyzn na naszym wątku Super że jesteście - męski punkt widzenia na wagę złota.

W tym roku poczułam święta naprawdę. Dla mnie to cudowny czas. Co do życzeń - lubię je składać. A te, które dostaje też są bardzo miłe, nikt mi nie życzy wprost faceta, rodzina to nic o tym nie mówi, a znajomi piszą że życzą miłości.. Więc miło

Dostałam Krzysztofa pod choinkę taki breloczek do kluczyków ze św. Krzysztofem, bo niedawno prawko zrobiłam
i życzenia szczęścia na drodze przez chwilę pomyślałam o nowej drodze życia i obejrzałam sie czy to na pewno życzenia skierowane do mnie

A w święta był chrzest synka mojej koleżanki (moja rówieśniczka - 20 lat). Zazdroszczę jej..

A co do facetów a raczej ich braku i związanej z tym samotności to jest dobrze - chyba ze względu na święta. Ale to nie zmienia faktu że strasznie mi kogoś brakuje i jak się robi taki nastrój fajny, ciemno i tlyko choinka to marzę....
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 11:40   #3966
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Samotne...

Ajjjjj, dzisiaj spotykam sie z 'kolegą'
Boję sie strasznie, że nie będe miala o czym z nim rozmawiać
3majcie za mnie kciuki
tak sie boje ale jednoczesnie ciesze sie z tego
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 12:05   #3967
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Samotne...

Bry po świętach ! Objedzone, wypocznięte, obdarowane... ?

Ja również witam nowe osoby na wątku Ale się napisałyście aż 6 stron do nadrobienia nie wiem czy to mi się uda... Co tam u Was?
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie.

Vitor de Lima Barreto
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 14:50   #3968
Kaname
Zadomowienie
 
Avatar Kaname
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: pokój pełen marzeń
Wiadomości: 1 393
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez *Justynka* Pokaż wiadomość
Ajjjjj, dzisiaj spotykam sie z 'kolegą'
Boję sie strasznie, że nie będe miala o czym z nim rozmawiać
3majcie za mnie kciuki
tak sie boje ale jednoczesnie ciesze sie z tego
Powodzenia

Dzisiaj idę znowu na zwykłe pogadanki, pośmieje się i zapomnę o aktualnym stanie rzeczy.
__________________
No pain, no game.
Kaname jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 15:33   #3969
allchemiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 821
Dot.: Samotne...

Justynko trzymam kciuki napewno się uda
Poziomko jak dawno Cię nie było Ja dziś jeszcze idę do pracy a coś mnie choroba bierze, także nieciekawie. Czuję się samotna A u Ciebie jak po świętach??
Kaname jak ja lubię takie rozmowy
allchemiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 16:25   #3970
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Samotne...

Kaname a jaki jest aktualny stan rzeczy? coś się stało?

allchemiczko raptem całe święta ale sporo napisałyście i przepraszam, że nie zdołam tego nadrobić... allchemiczko witaminki, gorąca herbata z miodem i cytryną, do tego coś rozgrzewającego na noc (wiem wiem, najlepiej jakiś facet, ale trzeba mieć coś w razie jakby go nei było )

Ja po świetach - w święta miałam rewelacyjny humor, przede wszystkim dlatego, że nie napisałam do P. życzeń... ciekawe czy zauważył. Pewnie się spodziewał, a tu klapa Jestem z tego dumna, bo przezwyciężyłam siebie. Gdybym teraz nie powiedziała stop - kolejny raz oddalałabym granicę powiedzenia sobie dość. Dzisiaj jednak - po świętach jestem trochę przytłoczona sprawami - nade mną wisi widomo magisterki, zbliżających się kół na uczelni no i widmo mężczyzn...

Co do nich to fitnessman się odezwał, przeciętniak również, sauniak cichosza Co do przeciętniaka - ostatnio, zaraz przed świętami odezwał się do mnie jakiś chłopak, szybko przeszliśmy na gadu, tam się dowiedziałam, że ten chłopak i przeciętniak to dobrzy koledzy Powiedziałam o tym przeciętniakowi, okazało się, ze przeciętniak wiedział tylko o tym, że ten chłopak tylko coś do mnei napisał, ale nei wiedział nic o tym że rozmawiamy. Tego samego dnia wieczorem zalogowałam się do www.nasza-klasa.pl i okazalo sie ze dostałam zaproszenie od niejakiego Krzysia, którego nazwisko nic mi nei mówiło, ale zajrzałam na zdjęcie a to... przeciętniak. Nic oprócz zdjęc i jakichś opisów o mnie nie wiedział, a mnie znalazł - no szok jednym słowem. Kiedy zapytałam "Jak mnie tu znalazłeś?" odpowiedział: "No nie było to łatwe..." hehe no to po co szukał? Nie było mnie przez świeta i ten chłopak teraz już sie do mnie nei odezwał, a wiem, że był... wcześniej chciał non stop rozmawiać, pisał nawet jak mnei nei było, a teraz cisza... No i przeciętniak chciał wiedzieć co do mnie ten chłopak mówił, a ja na to, że nie mogę mu powiedzieć Nie wiem co zaszło...

No i to bybyło tyle w telegraficznym skrócie
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie.

Vitor de Lima Barreto
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 17:29   #3971
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne...

Hejka!A ja dziś byłam u fryzjera-praktycznie diametralna zmiana fryzury...a mama do mnie,że jej sie nie podobaale mnie sie podoba i jestem na etapie przekonywania,że jest mi ładniei znów się obżeram,muszę jakąś dietkę zastosować.
Kotajka w sierpniu skończe 25lat,szans na kogoś bliskiego nie mam-już nie zastanawiam się,dlaczego faceci mnie nie chcą lub sie mnie boją...głowa do góry,dziewczyny tu uczą mnie,że życie bez faceta jest wspaniałe-ja odpłacam się tym samym
Kaname super,że sie nie dołujesz
Poziomka jaki ruch wkoło Ciebie
Malinowa pamiętaj,że podstawa to dobry humor
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 17:54   #3972
fizjo83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 669
GG do fizjo83
Dot.: Samotne...

Dziewczyny a jak to u Was z Sylwestrem?Ja spedze go sama....w domu.Okropna rzecz...ale nie chce isc na jakas impreze na odczepnego,z litosci.ktos tu bedzie siedzialw Sylwka i pogada ze mna??
__________________
80------70-----60-----55
fizjo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 18:03   #3973
Wandolina
Raczkowanie
 
Avatar Wandolina
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zadupie zwane Warszawą
Wiadomości: 174
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to u Was z Sylwestrem?Ja spedze go sama....w domu.Okropna rzecz...ale nie chce isc na jakas impreze na odczepnego,z litosci.ktos tu bedzie siedzialw Sylwka i pogada ze mna??
Niestety moja koleżanka z kawalerki urządza Sylwestra w naszym mieszkaniu.Kurde, chyba se gdzieś na ten czas pojadę bo nie chce siedzieć z upitą młodzieżą wszechpolską(Moja lokatorka ma niecodziennych przyjaciół).
__________________
MÓJ CEL:
Zapuszczam włosy !!!!!!!
Start - 01.12.2007 Stop - 01.12.2047 ->
Wandolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 18:08   #3974
Wandolina
Raczkowanie
 
Avatar Wandolina
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zadupie zwane Warszawą
Wiadomości: 174
Dot.: Samotne...

Wiecie, że mój Gilbertopodobny poeta-adorator zaczyna mi się podobać?To chore.O Boże, to chore.Przeciez ja jeszcze młoda dupa jestem (mam 20lat)...A może to jakiś zboczeniec?Słyszałam o takim murzynie, który wabił kobiety poezją a później zarażał je HIVem...O kurde, czy ja nie przesadzam?Słyszałam od jego koleżków że to bardzo kulturalny człowiek...No cóż, świat to parada oszustów...
__________________
MÓJ CEL:
Zapuszczam włosy !!!!!!!
Start - 01.12.2007 Stop - 01.12.2047 ->
Wandolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 18:26   #3975
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Samotne...

fizjo - ja tu bede w sylwka prawdopodobnie nie mam ochoty nigdzie iść, mam zaproszenia, ale wolę zostać w domu, sama ze sobą, w świetnym towarzystwie
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 18:38   #3976
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne...

Też tu wpadnę w Sylwestra na chwil parę...ahh,czuję się gruba(świąteczne obżarstwo się kłania)i mam wyzruty,że tak mało zrobiłam w domu,a tyyyle miałam planów...z tego wszystkiego chyba zjem coś na poprawę humoru
Nie smutajmy się dziewczynki
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 18:45   #3977
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to u Was z Sylwestrem?Ja spedze go sama....w domu.Okropna rzecz...ale nie chce isc na jakas impreze na odczepnego,z litosci.ktos tu bedzie siedzialw Sylwka i pogada ze mna??
I byc moze ja tu bede, bo jak zwykle sie u mnie komplikuje
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 19:04   #3978
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Samotne...

Ja zostaję w domu w sylwestra i nie dołuję sie tym. Jeśli zostanę z rodzicami to super, a jeśli nie to idę spać jak w zwykłą noc. I wisi mi to. Dla mnie to nic niezwykłego taki sylwester. Zdarza się co roku.
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 19:08   #3979
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
I byc moze ja tu bede, bo jak zwykle sie u mnie komplikuje
Co sie dzieje?
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 19:20   #3980
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Co sie dzieje?
Ajj bo widzisz mojej mamie by najlepiej pasowalo jakbym caly czas w domu siedzialatylko, ze ja mam juz dosyc tego siedzenia. dla mnie sylester to okazja zeby sie wyrwac z domu Poza tym moj brat do mnie dzisiaj z tekstem "Przeciez Ty lubisz siedziec w domu" lubie??nienawidze, ale co mam zrobic jak nie mam z kim wyjsc... Ok koniec smecenia
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 19:59   #3981
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Ajj bo widzisz mojej mamie by najlepiej pasowalo jakbym caly czas w domu siedzialatylko, ze ja mam juz dosyc tego siedzenia. dla mnie sylester to okazja zeby sie wyrwac z domu Poza tym moj brat do mnie dzisiaj z tekstem "Przeciez Ty lubisz siedziec w domu" lubie??nienawidze, ale co mam zrobic jak nie mam z kim wyjsc... Ok koniec smecenia
Co to znaczy że by Twojej mamie tak pasowało.. Rozmawiałaś z mamą o tym?
Mam wrażenie, a nawet jestem o tym przekonana że nasz los zależy w jakimś stopniu od rodziców.. Czasem trzeba przełamać jakieś bariery, narazić się na sprzeciw, żeby sie dogadać, żeby zostać zrozumianym... Ja sama do pewnego czasu... tylko sie nie śmiejcie... bałam sie mieć chłopaka.. Bo bałam się, obaawiłam raczej, reakcji rodziców.. Co oni powiedzą itp. Trochę sie jakby wstydziłam. Nie mam starszego rodzeństwa więc nie miał kto mi przetrzeć szlaków.. Ale to dawno było. Sama nie wiem kiedy minęło.
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 20:28   #3982
allchemiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 821
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to u Was z Sylwestrem?Ja spedze go sama....w domu.Okropna rzecz...ale nie chce isc na jakas impreze na odczepnego,z litosci.ktos tu bedzie siedzialw Sylwka i pogada ze mna??
Ja będę napewno Miałam plany na Sylwka ale się s.. zepsuły Także nie łam się!!!
allchemiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 21:18   #3983
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Samotne...

Aninko to nie ruch... ot tak koleżeńskie rozmowy... a szkoda

Ja też zostaję na sylwestra w domu... także i ja do Was tu zawitam
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie.

Vitor de Lima Barreto
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 22:12   #3984
Kaname
Zadomowienie
 
Avatar Kaname
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: pokój pełen marzeń
Wiadomości: 1 393
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez poziomka21 Pokaż wiadomość
Kaname a jaki jest aktualny stan rzeczy? coś się stało?

allchemiczko raptem całe święta ale sporo napisałyście i przepraszam, że nie zdołam tego nadrobić... allchemiczko witaminki, gorąca herbata z miodem i cytryną, do tego coś rozgrzewającego na noc (wiem wiem, najlepiej jakiś facet, ale trzeba mieć coś w razie jakby go nei było )

Ja po świetach - w święta miałam rewelacyjny humor, przede wszystkim dlatego, że nie napisałam do P. życzeń... ciekawe czy zauważył. Pewnie się spodziewał, a tu klapa Jestem z tego dumna, bo przezwyciężyłam siebie. Gdybym teraz nie powiedziała stop - kolejny raz oddalałabym granicę powiedzenia sobie dość. Dzisiaj jednak - po świętach jestem trochę przytłoczona sprawami - nade mną wisi widomo magisterki, zbliżających się kół na uczelni no i widmo mężczyzn...

Co do nich to fitnessman się odezwał, przeciętniak również, sauniak cichosza Co do przeciętniaka - ostatnio, zaraz przed świętami odezwał się do mnie jakiś chłopak, szybko przeszliśmy na gadu, tam się dowiedziałam, że ten chłopak i przeciętniak to dobrzy koledzy Powiedziałam o tym przeciętniakowi, okazało się, ze przeciętniak wiedział tylko o tym, że ten chłopak tylko coś do mnei napisał, ale nei wiedział nic o tym że rozmawiamy. Tego samego dnia wieczorem zalogowałam się do www.nasza-klasa.pl i okazalo sie ze dostałam zaproszenie od niejakiego Krzysia, którego nazwisko nic mi nei mówiło, ale zajrzałam na zdjęcie a to... przeciętniak. Nic oprócz zdjęc i jakichś opisów o mnie nie wiedział, a mnie znalazł - no szok jednym słowem. Kiedy zapytałam "Jak mnie tu znalazłeś?" odpowiedział: "No nie było to łatwe..." hehe no to po co szukał? Nie było mnie przez świeta i ten chłopak teraz już sie do mnie nei odezwał, a wiem, że był... wcześniej chciał non stop rozmawiać, pisał nawet jak mnei nei było, a teraz cisza... No i przeciętniak chciał wiedzieć co do mnie ten chłopak mówił, a ja na to, że nie mogę mu powiedzieć Nie wiem co zaszło...

No i to bybyło tyle w telegraficznym skrócie
Stan rzeczy taki jak temat wątku, niestety na spotkaniu było fajnie, pośmiałam się z głupich rzeczy, ale kiedy słuchałam mojej zajętej koleżanki, która rozprawiała o swoim chłopaku, to z jednej strony radość, że się jej udało, bo tak długo była sama, a z drugiej takie lekkie ukłucie zazdrości, że też chce się przeżywać takie rzeczy. Ech, wiem, wiem, kiedyś też mnie to spotka i będzie pieknie i cudownie. Ale czasem tak się ma, że chciałoby się to przyspieszyć i owszem jak się chce to można, ale potem nie jest się szczęśliwym, bo to nie ten wyczekany i jedyny...

O, jejku, jesteś w nasza-klasa? Ja też! coś ten kolega od przeciętniaka na pewno coś chce i na pewno coś ma i ten przeciętniak też coś chce i też coś ma chyba, że tak Cię szukał, by sobie ilość znajomych powiększyć paru takich znajomych mam, co nie idą na jakość a ilość... i nie, nie! To nie miało być obraźliwe, ani nic w tym stylu, tylko chodzi o to, że kogoś zna się tak na pół gola i od razu wielki znajomy.

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Hejka!A ja dziś byłam u fryzjera-praktycznie diametralna zmiana fryzury...a mama do mnie,że jej sie nie podobaale mnie sie podoba i jestem na etapie przekonywania,że jest mi ładniei znów się obżeram,muszę jakąś dietkę zastosować.
Kotajka w sierpniu skończe 25lat,szans na kogoś bliskiego nie mam-już nie zastanawiam się,dlaczego faceci mnie nie chcą lub sie mnie boją...głowa do góry,dziewczyny tu uczą mnie,że życie bez faceta jest wspaniałe-ja odpłacam się tym samym
Kaname super,że sie nie dołujesz
Poziomka jaki ruch wkoło Ciebie
Malinowa pamiętaj,że podstawa to dobry humor
Najważniejsze jest sobie się podobać, bo i tak się innym nie dogodzi dziękuję

Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to u Was z Sylwestrem?Ja spedze go sama....w domu.Okropna rzecz...ale nie chce isc na jakas impreze na odczepnego,z litosci.ktos tu bedzie siedzialw Sylwka i pogada ze mna??
Pewnie, że tak! Ja, na przykład, jeśli mnie nie zaciągnie koleżanka, w co wątpie, bo koło niej krąży adorator i pewnie mi ją porwie

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Ajj bo widzisz mojej mamie by najlepiej pasowalo jakbym caly czas w domu siedzialatylko, ze ja mam juz dosyc tego siedzenia. dla mnie sylester to okazja zeby sie wyrwac z domu Poza tym moj brat do mnie dzisiaj z tekstem "Przeciez Ty lubisz siedziec w domu" lubie??nienawidze, ale co mam zrobic jak nie mam z kim wyjsc... Ok koniec smecenia
Ja mam na odwrót moja mamuśka chce właśnie, bym wychodziła do ludzi i nie wiadomo ilu znajomych miała, nie mówiąc już o jakimś chłopaku, a ja gdzie mam znowu iść, jak nie mam gdzie i nie mam z kim. Pewnie, wyjść mogę, na cmenatrz lub do sklepu, ale to tylko kilka minut i co to da... przecież nie przysporzy mi to dodatkowych przyjaciół ani tym bardziej chłopaka
__________________
No pain, no game.
Kaname jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 22:35   #3985
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Samotne...

wiecie co? ja bym chciala tego sylwestra spedzic w domu.. jakostak.
zaplacilam na impreze ponad 140zł :| zwykła impreza, tyle z w super lokalu ( bo tylko taki nam zostal, normalnie zaczelismy szukac czegos do wynajmu na poczatku grudnia / koniec listopada i zostalo tylko lokum w samy centrum ) jak patrze na to z perspektywy czasu i 'gdy emocje juz opadly' ;p tooo mam wrazenie, ze niepotrzebnie tak sie pchalam na ta impreze :| moglam spokojnie ta noc spedzic z rodzinka w domu, przy tv itp. nie wiem, moze jakas dziwna jestem, ale mysle ze te pieniadze moglam spozytkowac w jakis lepszy sposób..
tam beda prawei same pary, nie bedzie oczywiscie tego, ktory mi sie TAK podoba i nawet nikogo nowego, z kim moglabym sie zapoznac;p pary sie zajma soba i bedzie pewnie zbiorowe chlanie. eh znam ja juz ta swoja ekipeee ...

( tak napisalam, zeby mi ulzylo. napiszcie chociaz zebym sie nie martwila, ze na pewno bedzie swietnie.. )
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 22:57   #3986
Belfegor
Raczkowanie
 
Avatar Belfegor
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość
tam beda prawei same pary, nie bedzie oczywiscie tego, ktory mi sie TAK podoba i nawet nikogo nowego, z kim moglabym sie zapoznac;p pary sie zajma soba i bedzie pewnie zbiorowe chlanie. eh znam ja juz ta swoja ekipeee ...

( tak napisalam, zeby mi ulzylo. napiszcie chociaz zebym sie nie martwila, ze na pewno bedzie swietnie.. )
Wiesz ja często tak miałem, że jak się źle nastawiałem na imprezę aaa na pewno bedzie kicha i wszystkich juz znam na wylot to często mnie życie zaskakiwało i bawiłem sieświetnie. Nie psuj sobie tej zabawy z góry założeniami, że napewno będzie źle bo tego nie wiesz Pozatym czy pewna jesteś,że nikogo nowego nie zapoznasz?? Zycie zaskakuje, często tego jedynego/jedyną spotyka się w miejscu gdzie najmniej się tego spodziwamy, więc głowa do góry. Nie trać energii na zamartwianie się bo przyda Ci sie żeby dotrzymać do rana
A co do kasy to przecież po to jest żeby ja wydawać
Belfegor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 09:40   #3987
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Samotne...

Wróciłam późno i było cudownie ...chyba.... narazie mam mętlik w głowie, jak na mnie to wszystko za szybko sie dzieje
Zaprosił mnie na sylwestra, więc chyba pójdę

Jakoś dziwnie się dzisiaj czuje, nawet śniadania zjeść nie mogłam, chociaż jestem głodna
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 10:12   #3988
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Samotne...

Kaname mam to samo. Koleżanka - przechodziła moje szczęście, z Piotrkiem i Marcinem. Patrzyła na mnie jak jestem radosna, szczęśliwa, zazdrościła mi, że na andrzejkowych baletach tańczyłam z 4-oma, a na następny dzień przyszła zakomunikować że jest ze swoim kolegą z pracy... Ona przeżyła moich dwóch chłopaków. Wciąż była sama. Teraz jest z kimś a ja sama... wiem jakie to uczucie... takie... no wiesz... ale z drugiej strony cieszę się, ze kogoś znalazła, bo należy jej się

A co miałaś na myśli mówiąc - coś chcą i coś mają?
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie.

Vitor de Lima Barreto
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 12:13   #3989
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne...

A ja tak sobie myślałam przy sprzątaniu domku i doszłam do wniosku,że jestem jakaś dziwnaZ jednej str.chcę mieć kogoś bliskiego...samw wiecie,o co chodzi,a z drugiej str.jak pomyślę,że przechodziłabym etap "docierania się",jakieś dopasowywanie,nie mówiąc o wspólnym zamieszkaniu i spotkaniach z rodzicami(moimi i przyszłego partnera)-to mi się odechciewa...chyba wolę być niezależna,wolna,sama(nie :samotna),nie wykluczając spotkań raz na jakiś czas...ale i tych spotkań nie ma,więc na dzień dzisiejszy nie mam problemu
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 13:26   #3990
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606
Dot.: Samotne...

A ja gdybym miała przyjaciół, osoby, wsparcie rodziny, to raczej nie chciałabym tak bardzo faceta Bo tak na prawdę brak mi bliskości drugiego człowieka. Wydaje mi się, że nawet gdybym miała chłopaka, to wciąż by mi tego było brak. Przecież związki, w których, np. dziewczyna nie ma znajomych i spędza sama wieczory( tak jak ja), gdy tżta nie ma, bądź jest gdzieś ze sowimi znajomymi maja problemu, w postaci braku szacunku, itp i rozpadają się. Nie wszystkie oczywiście ale wiele. Zaobserwowałam to czytając posty Wizażanek.
Cytat:
Najważniejsze jest sobie się podobać, bo i tak się innym nie dogodzi
To mi poprawiło humor i jakoś sprawiło, że poczułam sie lepiej
__________________
Mój lumpeks https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=227179
Moja wishlista https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=227485
Nowy gorset Leg Avenue na wymianę
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post6687167
Brak neta, rzadki dostęp, proszę o cierpliwość.
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.