M jak miłość - Część II - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 11:51   #3961
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: M jak miłość - Część II

1.Grażyna spotkała Hankę pod przychodnią w Gródku (gdzie Hanka chyba chodzi na terapię AA, ale Grażynie powiedziała, że odbierała wyniki badań). G. oczywiście przywaliła jej komplement,że kiepsko wygląda a H.pogratulowała jej ślubu z Michałem
W tym czasie dzwonił do G. Marek,ale ta odrzuciła i jak oddzwoniła to M. zarzucił obleśnym tekstem "A nie chcesz się dziś spotkać w motelu?"
Na co G.,że tak,ale w innym, bo muszą się kryć
Potem się oczywiście w tym motelu na siebie rzucili

2. Mumin Paweł sprzątał po pożarze.Majka siedziała przy Sylwii, szef obiecał ojcu Sylwii,że dorwie tych co podpalili magazyn i że dołoży się jeśli ubezp. nie pokryje kosztów operacji plastycznej S.( o ile taka będzie potrzebna). Ojciec nie mógł się nachwalić jaki to porządny człowiek z tego szefa...

3.Sylwia jest załamana swoim wyglądem (swoją drogą poparzenia maw mało widocznych miejscach, więc trochę przesadzają, bo dla lepszego efektu mogli jej ucharakteryzować twarz na poparzoną)

4. Hanka drze się na dzieciaki, Natalka chce iść na imprezę.

5. Marta przekonywała Łukasza,żeby złożył papiery jeszcze do jakiegoś liceum oprócz tego do którego idzie Gabi, bo raczej się tam nie dostanie ze względu na swoje oceny,ale ten uparcie,że nie.
Potem pogadał z Gabi i się przekonał

6.Marta zadzwoniła do Szymona,ale ją zbył.Potem Szymon widział ją z budzyńskim, który złapał świetny kontakt z Łukaszem
Czy tylko ja odniosłam wrażenie,że Marta z nim flirtowała?

7.Marta pojechała do Grabiny i Basia z Luckiem opowiedzieli jej o problemach Marka i Hanki. Ta na to ,żeby się nie wtrącać i dać im czas to oni sobie to sami załatwią.

8. Grażyna opowiedziała Markowi o spotkaniu z Hanką i ten potem ją wypytywał czy nie jest chora jak już wreszcie wrócił po upojnym spotkaniu w motelu

Chyba niczego nie pominęłam

Aaa i Jaroszy spisał testament, gdzie podzielił precjoza i kasę po połowie między Hankę i syna. Hance zapisał dom w Gdańsku a synowi w Grabinie.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2009-10-07 o 11:54
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 12:33   #3962
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: M jak miłość - Część II

Co do nowego image Koroniewskiej :przedtem byla umiarkowana niedojda, a teraz jest maxymalnie niedojda. Pewnie po ciąży jej poleciały włosy i musiała ściąć. Też Tak zrobiłam teraz czekam, żeby znowu przypominać człowieka
Czy motyw Cichopek w wielkiej kurtce nad morzem jest maksymalnie wnerwiający?? Czy tylko mnie drażni??
A nie drażni Was, że jak się coś dzieje u któregoś z bohaterów, to reszta sobie o tym nie mówi, żeby nie denerwować innych. Np. Sylwia się zjarała, jest w strasznym stanie, ale Brat Mrok nie raczył o tym powiedzieć żonie "żeby jej nie martwić". I tak tam jest nawet w najbliższej rodzinie się niczego nie mówi, żeby nie martwić Jak mnie ta drażni!! Czy tylko mnie??
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 12:38   #3963
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: M jak miłość - Część II

Z tym testamentem to coś nie tak. Przecież w Polsce nie da się przepisać konkretnych składników majątku na wybrane osoby a jedynie określić procentowy udział w całości spadku. Chyba, że się coś zmieniło w tej kwestii?
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 12:49   #3964
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Czy motyw Cichopek w wielkiej kurtce nad morzem jest maksymalnie wnerwiający?? Czy tylko mnie drażni??
Tez nie rozumiem, czemu zrobili z niej takiego niechluja... Elegancka mama, a tu prosze, za duza kurtka, adidasy, podwiniete nogawki...

lepiej by to wygladalo gdyby zalozyli jej plaszczyk, kozaczki i eleganckie spodnie?

Nie wiem co maja na mysli ubierając ją tak?
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 12:57   #3965
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Z tym testamentem to coś nie tak. Przecież w Polsce nie da się przepisać konkretnych składników majątku na wybrane osoby a jedynie określić procentowy udział w całości spadku. Chyba, że się coś zmieniło w tej kwestii?
nic się nie zmieniło o ile wiem, w polskim prawie takie rozporządzanie majątkiem jest niemozliwe

Cytat:
Napisane przez freddy296 Pokaż wiadomość
Tez nie rozumiem, czemu zrobili z niej takiego niechluja... Elegancka mama, a tu prosze, za duza kurtka, adidasy, podwiniete nogawki...
i jeszcze ten niesmiertelny, okropny kapelusik
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 13:03   #3966
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: M jak miłość - Część II

byc moze byla juz w ciazy i chceli to ukryc?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 13:13   #3967
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
byc moze byla juz w ciazy i chceli to ukryc?
a no tak! dlatego wysłali ją nad morze żeby często nie musiała występować. Ale i tak okropnie wyglądała w tej kurtce
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 13:19   #3968
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
byc moze byla juz w ciazy i chceli to ukryc?
Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
a no tak! dlatego wysłali ją nad morze żeby często nie musiała występować. Ale i tak okropnie wyglądała w tej kurtce
Pewnie macie rację z tą ciążą. Tylko poszli po najniższej linii oporu z tą wielgachną kurtką. Mogli ją filmować np. wieczorem jak leży w wyrku i gada przez telefon. Tak byłoby chyba bardziej naturalne, że dzwonią do siebie pod koniec dnia zdając sobie relacje z tego jak minął dzień, a nie na spacerze, gdzie Cichopek przeciska się po molo między spacerowiczami
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 13:31   #3969
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez freddy296 Pokaż wiadomość
Tez nie rozumiem, czemu zrobili z niej takiego niechluja... Elegancka mama, a tu prosze, za duza kurtka, adidasy, podwiniete nogawki...

lepiej by to wygladalo gdyby zalozyli jej plaszczyk, kozaczki i eleganckie spodnie?

Nie wiem co maja na mysli ubierając ją tak?
Bo ona ma tam zaawansowaną ciążę
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 13:45   #3970
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: M jak miłość - Część II

a mi sie wydawalo ze jak oni krecili te odcinki w Gdansku to juz urodzila swoje dziecko...

tak doczytalam... Ona urodzila w lipcu, a zlot fanow w Gdansku byl w polowie sierpnia. A kiedys ogladalam chyba Kulisy M jak Milosc i wlasnie byla mowa ze podczas tego zlotu krecili odcinki z Kinga nad morzem.

tazke co jak co ale mogliby ja lepiej ubrac, bo brzuch na pewno jej troche spadł przez 1.5 miesiaca.
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...

Edytowane przez freddy296
Czas edycji: 2009-10-07 o 13:51
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 13:53   #3971
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: M jak miłość - Część II

Te odcinki to w Sopocie kręcili, a zlot fanów to chyba w Gdyni był.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 13:56   #3972
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: M jak miłość - Część II

no gadnsk gdynia czy sopot... ogolnie sie chyba nazywał zlot w Trojmiescie

ale moze cos myle... odcinki nagrywaja pewnie z jakims wyprzedzeniem... tazke moze miala koncowke ciązy i stad te adidasy...
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 18:35   #3973
pliszka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: POLSKA, warmia i maaazuryy :-)
Wiadomości: 119
Dot.: M jak miłość - Część II

kinga była w ciąży w tym czasie jak kręcili te odc co lecą teraz ... na bank bo pamiętam jak w kulisach ostatniego odc przed wakacjami pokazywali co bedzie po no i własnei kinga spacerowała z wózkiem czyli na bank kręcili wiosną-latem wczesnym
a tak pozatym to taka szeroka kurtała db wyglada nad morzem bo scenarzyści pewnie są myśli ze to naturalnie wygląda... wiecie luzna kurtka+silny wiatr
pliszka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 18:38   #3974
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: M jak miłość - Część II

oj dziewczyny czepiacie sie
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 20:21   #3975
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
No dobra, ale gdyby mi tak nagle pogorszył sie stan włosów i zaczęły wypadać, to na pewno nie katowałabym ich rozjaśniaczem i nie robiła sie na blond
Nie bój się- już ona swoich włosów nie dała "skatować".

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Tak byłoby chyba bardziej naturalne, że dzwonią do siebie pod koniec dnia zdając sobie relacje z tego jak minął dzień, a nie na spacerze, gdzie Cichopek przeciska się po molo między spacerowiczami
Nie wiem co nienaturalnego jest w rozmowie podczas spaceru. I nie zauważyłam żeby podczas tych scen przeciskali się w tle spacerowicze
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....




Edytowane przez Ata77
Czas edycji: 2009-10-07 o 20:23
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 21:09   #3976
pliszka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: POLSKA, warmia i maaazuryy :-)
Wiadomości: 119
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
Nie bój się- już ona swoich włosów nie dała "skatować".



Nie wiem co nienaturalnego jest w rozmowie podczas spaceru. I nie zauważyłam żeby podczas tych scen przeciskali się w tle spacerowicze
no wiesz ... ja często nad mozrem nie bywam aale wydaje mi się że miejsca w których chodzi kinga nie są chyba dość atrakcyjne dla spacerowiczów
zobacz ze ona chodzi między jakimiś stattkami a kiedyś było nawet ujęcie jak jacyś ludzi grzebali w statku - nie wiem może jakaś naprawa albo coś ??a po drugie odcinek na jakiejś spelunie na murze -- no sory ale wydaje mi się ze takie miejsca chyba nie są dość atrakcyjne co? --- a mała jest ponoć chora
pliszka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:19   #3977
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez pliszka79 Pokaż wiadomość
no wiesz ... ja często nad mozrem nie bywam aale wydaje mi się że miejsca w których chodzi kinga nie są chyba dość atrakcyjne dla spacerowiczów
zobacz ze ona chodzi między jakimiś stattkami a kiedyś było nawet ujęcie jak jacyś ludzi grzebali w statku - nie wiem może jakaś naprawa albo coś ??a po drugie odcinek na jakiejś spelunie na murze -- no sory ale wydaje mi się ze takie miejsca chyba nie są dość atrakcyjne co? --- a mała jest ponoć chora
co prawda od przerwy wakacyjnej to może 4 razy widziałam M jak milość, ale z Twojej relacji wnioskuję, że jest to port jachtowy. Uważam, ze jest to bardzo atrakcyjne miejsce dla spacerowiczów - niedaleko jest Skwer Kościuszki, bulwar, plaża, oceanarium no i jakby nie patrzeć jest to centrum Gdyni... Sama często tam spaceruję.
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 23:13   #3978
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: M jak miłość - Część II

hmm...no jeżeli w tym procie jachtowym jest taki spacerniak betonowy wąski to to jest to też mnie to dziwiło...ja Kingę widziałam zawsze jak spaceruje właśnie po takim betonowym wąskim chodniku i zawsze w tym samym miejscu. No ale Lenka musi wdychać jodu a o ten najłatwiej właśnie na "molo" w wietrzny dzień
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 07:18   #3979
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: M jak miłość - Część II

Pewnie to gdzie spaceruje Kinga zależy głownie od tego gdzie mogli sceny nakręcić.Wiadomo dla nas to powinno byc jak najbardziej wiarygodne, ale ekipa musiała szukac czegos bardziej na uboczu bo pewnie niekoniecznie i nie zawsze mogli gdzies gdzie chcieli się rozłożyc i kręcić.
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 08:55   #3980
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: M jak miłość - Część II

A widzimy ją często w tym samym miejscu, bo zapewne nakręcili tam odcinki z góry, bo ona była już w bardzo zaawansowanej ciąży wtedy. Mnie się to wydaje wiarygodne, bo przecież są robione ujęcia na jakimś molo, wśród statków i gdzieś koło betonowych wiatrochronów (chyba?). Dlaczego miałaby tamtędy sobie nie spacerować? Ma chodzić z wózkiem po piachu? Wtedy byłoby bardziej wiarygodne dla was?
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 10:08   #3981
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: M jak miłość - Część II

ilonka nie mówię żeby po piachu spacerowała ale ja jak oglądam to nigdy nie widziałam jej nigdzie indziej. I całe to jej gadanie o zawartości jodu. Nie sądzę żeby gdzie indziej niż na molo było mniej jodu. I zazwyczaj chodzi tam tylko ona. No albo scena z mamusią, też super naturalna. Mogli by chociąż ją przebierać a ona cały czas w tym samym. I nawet miejsce się powtarza (początek, wejście na to molo)
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 11:36   #3982
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: M jak miłość - Część II

Rozumiem i w normalnych warunkach też sama bym tak sądziła, ale kiedy wiem, że ona tam w 8 czy 9 miesiącu była, to jakoś nie chce mi się szukać tych nierealnych kawałków, bo to jednak okoliczności specjalne
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 11:43   #3983
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
Rozumiem i w normalnych warunkach też sama bym tak sądziła, ale kiedy wiem, że ona tam w 8 czy 9 miesiącu była, to jakoś nie chce mi się szukać tych nierealnych kawałków, bo to jednak okoliczności specjalne
Masz rację, nie ma co wydziwiać. Jak dla mnie motyw bliźniaków i Cichopkowej cały podpada pod okoliczności specjalne Już nie patrze na to przez pryzmat "realnych kawałków", bo takich tam nie ma. Jednemu bliźniakowi spada mieszkanie z nieba, drugiemu się trafia wygrana w totka. Utrzymują się w Wa-wie bez pieniędzy praktycznie, a jeszcze Cichopka se siedzi nad morzem
Bo okoliczności specjalne ma
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 12:36   #3984
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: M jak miłość - Część II

A mnie irytuje, że oni do tej małej mówią Lenka, jak ona ma Magdalena na imię.
Jak Lenka chcieli do niej mówić, to mogli jej Lena dać na imię, a nie Magda.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 12:41   #3985
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
A mnie irytuje, że oni do tej małej mówią Lenka, jak ona ma Magdalena na imię.
Jak Lenka chcieli do niej mówić, to mogli jej Lena dać na imię, a nie Magda.
"Madzia" im się pewnie źle kojarzy
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 12:45   #3986
graffka
Zadomowienie
 
Avatar graffka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Germany
Wiadomości: 1 732
Dot.: M jak miłość - Część II

Bo ona ma na imie Lenka Miala miec na imie Madzia ale pozniej jej zmienili na Lenka.A nawet jakby miala Magdalena to mieliby do niej mowic no juz Magdalenko nie placz cichutko Magdalenko... chyba beton troche ale ona ma na pewno na imie Lena
__________________
Wymiana książek
Wymiana kosmetyków
Wymiana ciuchów

Kochać i być kochanym to jakby z dwóch stron grzało nas słońce
graffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 12:56   #3987
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez graffka Pokaż wiadomość
Bo ona ma na imie Lenka Miala miec na imie Madzia ale pozniej jej zmienili na Lenka.A nawet jakby miala Magdalena to mieliby do niej mowic no juz Magdalenko nie placz cichutko Magdalenko... chyba beton troche ale ona ma na pewno na imie Lena
jaki beton toż to normalne imie, skraca się na Magda lub pieszczotliwie Madzia
a Lena to se sami skrócili od Magdalena.

karolina dziekuję za opis
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:16   #3988
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: M jak miłość - Część II

Ona nie ma Lena na imię, tylko Magdalena, po Madzi.
Fakt, może źle im się kojarzy hahaha
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:54   #3989
graffka
Zadomowienie
 
Avatar graffka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Germany
Wiadomości: 1 732
Dot.: M jak miłość - Część II

Nie mowie ze to zle ze by mowili Magdaleno ale wiadomo ze jak jest male dziecko to sie zdrabnia imie zeby bylo czule np Ola a nie Aleksandra itd.A kiedys czytalam w Tele Tygodniu ze oni jednak zmienili imie ze mialo byc Madzia po Madzi Marszalek ale bedzie inne. Ale moze ta gazeta sie pomylila cos ja tylko mowie to co czytalam
__________________
Wymiana książek
Wymiana kosmetyków
Wymiana ciuchów

Kochać i być kochanym to jakby z dwóch stron grzało nas słońce

Edytowane przez graffka
Czas edycji: 2009-10-08 o 13:58
graffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 17:51   #3990
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: M jak miłość - Część II

No, mi też się wydaję że był jakiś motyw z imieniem Lena-a miało być najpierw Madzia...
Ale nie rozumiem Waszych uwag, czemuż to imię miałoby się im źle kojarzyć...?? Przecież Magda to najlepsza przyjaciółka Kingi, więc dla nich to powinny być miłe skojarzenie...
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.