Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-09-01, 20:37   #3961
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Dzieki za wskazowke, ide szperac

http://www.***************/wlosy,wlo...st_wlosow.html
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie



Edytowane przez Anariel
Czas edycji: 2009-09-01 o 20:39
Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:43   #3962
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 105
GG do patrycja1984
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

http://www(kropka)handsomemen(kr opka)pl/wlosy,wlosy,witaminy_dla_ wlosow__woda_a_wzrost_wlo sow.html

tam gdzie w nawiasach napisa³am(kropka) tam trzeba postawiæ . i powinno byæ ok
__________________
"Nie szukaj kogo¶ z kim mo¿esz byæ, ale Kogo¶ bez kogo nie mo¿esz ¿yæ..."

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012



Edytowane przez patrycja1984
Czas edycji: 2009-09-01 o 20:45
patrycja1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:46   #3963
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez patrycja1984 Poka¿ wiadomo¶æ
witam,w³a¶nie trafi³am na bardzo ciekawy artykulik-na stronie handsomeman pisz±,¿e aby jakiekolwiek witaminy na w³osy dzia³a³y trzeba pamiêtaæ o odpowiednim nawodnieniu organizmu-wypijaæ minimum 10 szklanek wody dziennie-bo w³osy bez wody zachowuj± siê jak ro¶liny-obumieraj±...chcia³am wkleiæ linka ale co¶ mi nie wysz³o-musicie same poszukaæ...
jak go przeczyta³am da³o mi trochê do my¶lenia
Skora potrzebuje nawilzenia rowniez od srodka w tym skora glowy rowniez dlatego nalezy nawadniac organizm. Wiadomo, ze jak sie pije wode to skora nie jest az tak sucha i wlosy tez nie no chyba, ze jest to uwarunkowane genetycznie albo zostala naruszona ochrona lipidowa skory np poprzez czeste kapiel sloneczne, palenie papierosow itp. Wypijam od kilku lat po 3-4 litry wody dziennie i niestety moja skora nadal jest sucha.
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:49   #3964
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 105
GG do patrycja1984
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

wiê mo¿e pijesz nadal za ma³o-bo to ile wody powinno siê wypijaæ zale¿y od indywidualnych czynników, m.in od tego czy pijesz kawê,herbatê,czy uprawiasz sport-wtedy powinno siê piæ wiêcej wody-tak przynajmniej jest napisane w tym artykule, je¶li chodzi o mnie,to ja akurat pijê stanowczo za ma³o wody... i mo¿e dlatego mam takie problemy z w³osami
__________________
"Nie szukaj kogo¶ z kim mo¿esz byæ, ale Kogo¶ bez kogo nie mo¿esz ¿yæ..."

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012


patrycja1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:52   #3965
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

A ja mam niedyskretne pytanie Nie latasz co chwile siusiu jak wypijesz tyle wody??? :P
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-01, 23:58   #3966
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomo¶ci: 2 904
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
A ja mam niedyskretne pytanie Nie latasz co chwile siusiu jak wypijesz tyle wody??? :P
pewnie lata


ja latam po pokrzywie
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam w³oski od zapa³ki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkê kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkê 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-02, 01:24   #3967
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez niutka1 Poka¿ wiadomo¶æ
pewnie lata


ja latam po pokrzywie
nie latam bo mam tak blisko do toalety, ze wystarczy mi wejsc po schodach poza tym boje sie latania.

---------- Dopisano o 01:14 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Anariel Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam niedyskretne pytanie Nie latasz co chwile siusiu jak wypijesz tyle wody??? :P
Anariel na poczatku tak, biegalam co chwile do toalety ale ja na dodatek jestem strasznym zmarzluchem i moge nie pic nic calymi godzinami to i tak pod wplywem zimna moj pecherz reaguje natychmiast, wiadomo teraz jest cieplej i nie mam z tym problemu, najgorzej bylo na poczatku ciazy, sama wiesz jak to jest. Teraz pije wiecej wody ze wzgledu na ciaze. Powstaje tylko jedno pytanie jaka woda pomaga? Ta niby mineralna z butelki? Watpie. Anariel my ciezarne powinnysmy unikac wody z duzym skladem sodu. Anariel pijac duzo wody usuniesz wiecej toksycznych substancji z organizmu, uryna nawet zmienia barwe i zapach na mniej intensywny wiesz co mam na mysli.

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:14 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycja1984 Poka¿ wiadomo¶æ
wiê mo¿e pijesz nadal za ma³o-bo to ile wody powinno siê wypijaæ zale¿y od indywidualnych czynników, m.in od tego czy pijesz kawê,herbatê,czy uprawiasz sport-wtedy powinno siê piæ wiêcej wody-tak przynajmniej jest napisane w tym artykule, je¶li chodzi o mnie,to ja akurat pijê stanowczo za ma³o wody... i mo¿e dlatego mam takie problemy z w³osami
Wlasnie ja podobno pije jej za duzo, czytalam artykul, ze dwa litry dziennie wody wystarczy. Uprawiajac sport lepiej nawadniac sie specjalnymi "drinkami" dla sportowcow. Dopiero po jakims czasie mozna malymi lykami wypic szklanke wody. W zeszlym roku uprawialam pare sportow amatorsko i na wlasnym przykladzie moge powiedziec, ze ta metoda jest lepsza niz picie samej wody, ktora nie uzupelni ubytkow mineralow itp traconych podczas wzmozonego wysilku fizycznego. Wode najlepiec pic malymi lykami wtedy nawodni sie kazda tkanke, jezeli chcemy oczyscic organizm nalezy "duszkiem" wypic szklanke lub dwie wody. Osobiscie polecam tez detox organizmu, tez switnie wplywa na slabe wlosy gdyz dobrze oczyszczony organizm ze zloza toksyn szybciej transportuje substancje odzywcze do skory, a i skora jest piekna po tym, blyszczace i silniejsze wlosy. Stosowalam i goraco polecam.
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 13:27   #3968
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 797
GG do Apsik
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Do prawid³owego nawil¿enia potrzeba tak¿e witamin, choæby A, której niedobór powoduje sucho¶æ naskórka. No i woda wodzie nie równa. Je¶li jest z przeznaczeniem dla noworodków to bardzo prawdopodobne, ¿e zawiera niewiele soli mineralnych. A to spowoduje proces odwrotny podczas trawienia, nie nasz organizm pobierze cenne minera³y tylko wch³onie je od nas woda.

Kto¶ pyta³ o szampon z kofein±.
Mam inny ( https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...hampoo-c1.html ), kupi³am pod wp³ywem podforum "biochemia", na którym czyta³am, ¿e dziewczyny parzy³y kawê i dolewa³y jej do szamponu, a kto¶ robi³ wcierki z dodatkiem czystej kofeiny, bo podobno przynosi to rezultaty. Jeszcze nie mogê siê wypowiedzieæ o rezultatach, ale je¶li moje w ogóle nie rosn±ce w³osy (ok 0,5-1cm miesiêcznie) siê rusz±, to dam znaæ
Po aplikacji czuæ na skórze delikatne mrowienie, trzeba poczekaæ 2 minuty i sp³ukaæ. Pó¼niej stosujê Wax. U¿ywam co drugie mycie, na przemian z bez SLSowym, naszpikowanym wyci±giem z zió³ Bio Amla Shampoo.
Apsik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-02, 13:44   #3969
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Apsik Poka¿ wiadomo¶æ
Do prawid³owego nawil¿enia potrzeba tak¿e witamin, choæby A, której niedobór powoduje sucho¶æ naskórka. No i woda wodzie nie równa. Je¶li jest z przeznaczeniem dla noworodków to bardzo prawdopodobne, ¿e zawiera niewiele soli mineralnych. A to spowoduje proces odwrotny podczas trawienia, nie nasz organizm pobierze cenne minera³y tylko wch³onie je od nas woda.

Kto¶ pyta³ o szampon z kofein±.
Mam inny ( https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...hampoo-c1.html ), kupi³am pod wp³ywem podforum "biochemia", na którym czyta³am, ¿e dziewczyny parzy³y kawê i dolewa³y jej do szamponu, a kto¶ robi³ wcierki z dodatkiem czystej kofeiny, bo podobno przynosi to rezultaty. Jeszcze nie mogê siê wypowiedzieæ o rezultatach, ale je¶li moje w ogóle nie rosn±ce w³osy (ok 0,5-1cm miesiêcznie) siê rusz±, to dam znaæ
Po aplikacji czuæ na skórze delikatne mrowienie, trzeba poczekaæ 2 minuty i sp³ukaæ. Pó¼niej stosujê Wax. U¿ywam co drugie mycie, na przemian z bez SLSowym, naszpikowanym wyci±giem z zió³ Bio Amla Shampoo.
Na moich wlosach szampon nie przyniosl zadnych rewelacyjnych rezultatow, ot wlosy byly po nim puszyste ale kto wie moze gdy go "wciagnac" w kuracje na porost wlosow da rezultaty bo chyba jeszcze tonik wchodzi w sklad kuracji. Asiu a twoje wloski sa piekne az sie nie chce wierzyc, ze moga nie chciec rosnac.
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-02, 14:34   #3970
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Apsik Poka¿ wiadomo¶æ
Do prawid³owego nawil¿enia potrzeba tak¿e witamin, choæby A, której niedobór powoduje sucho¶æ naskórka. No i woda wodzie nie równa. Je¶li jest z przeznaczeniem dla noworodków to bardzo prawdopodobne, ¿e zawiera niewiele soli mineralnych. A to spowoduje proces odwrotny podczas trawienia, nie nasz organizm pobierze cenne minera³y tylko wch³onie je od nas woda.
Po pierwsze to witamina A jest rozpuszczalna w tluszczach ( tak samo jak E) wiêc picie wody na nic przy niej siê nie zda... tak wiec co do tego artyku³u to jakie¶ bzdury, witaminy dziel± siê na rozpuszczalne w tluszczach i rozpuszczalne w wodzie, wiec je¶li kto¶ ma niedobór tych rozpuszczalnych w tluszczach to picie wody mo¿e sobie odpu¶æ (oczywi¶cie bior±c pod uwagê ze picie dziennie 1,5 litra wody to minimum), lepiej niech sobie dodaje np. oliwê z oliwek do salatki z pomidorami
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-02, 14:42   #3971
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

viki1988 ja to widze,ze Ty to taka cwana bestia jestes
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 14:55   #3972
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka¿ wiadomo¶æ
Po pierwsze to witamina A jest rozpuszczalna w tluszczach ( tak samo jak E) wiêc picie wody na nic przy niej siê nie zda... tak wiec co do tego artyku³u to jakie¶ bzdury, witaminy dziel± siê na rozpuszczalne w tluszczach i rozpuszczalne w wodzie, wiec je¶li kto¶ ma niedobór tych rozpuszczalnych w tluszczach to picie wody mo¿e sobie odpu¶æ (oczywi¶cie bior±c pod uwagê ze picie dziennie 1,5 litra wody to minimum), lepiej niech sobie dodaje np. oliwê z oliwek do salatki z pomidorami
albo dodac maselka do duszonej marchewki, lepsza przyswajalnosc witaminy A no marcheweczka pycha.

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Anariel Poka¿ wiadomo¶æ
viki1988 ja to widze,ze Ty to taka cwana bestia jestes
Anariel jeszcze troche i poprosze Viki o specjalna diete dla kobiet karmiacych.
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-02, 14:56   #3973
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Poka¿ wiadomo¶æ
albo dodac maselka do duszonej marchewki, lepsza przyswajalnosc witaminy A no marcheweczka pycha.
Madzienka79,a to dobre
__________________
Uzale¿niona od Wiza¿u
Staram siê spe³niæ marzenia...za d³ugo odk³adane
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-02, 15:08   #3974
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Poka¿ wiadomo¶æ
albo dodac maselka do duszonej marchewki, lepsza przyswajalnosc witaminy A no marcheweczka pycha.
no slusznie : jak najbardziej aczkolwiek np. oliwa z oliwek ma lepsze tluszcze ni¿ mas³o
Cytat:
Napisane przez madzienka79 Poka¿ wiadomo¶æ
Anariel jeszcze troche i poprosze Viki o specjalna diete dla kobiet karmiacych.

A tak na powa¿nie to ja siêtroche w tym orientujê bo nie jem miêsa a nie chce doprowadziæ mojego organizmu do ruiny
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-02, 15:20   #3975
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

No prosze i Ty nam to dopiero mowisz??? jak my za chwile rodzimy??? Lanie sie nalezy
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-02, 15:26   #3976
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Anariel Poka¿ wiadomo¶æ
No prosze i Ty nam to dopiero mowisz??? jak my za chwile rodzimy??? Lanie sie nalezy
hahahah nie no co do diety matek karmi±cych to nie mam pojêcia jeszcze w ci±¿y nie bylam wiec tym siê nie interesowalam
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-02, 15:43   #3977
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka¿ wiadomo¶æ
no slusznie : jak najbardziej aczkolwiek np. oliwa z oliwek ma lepsze tluszcze ni¿ mas³o


A tak na powa¿nie to ja siêtroche w tym orientujê bo nie jem miêsa a nie chce doprowadziæ mojego organizmu do ruiny
Viki tak na powaznie tez duzo zdobywalam kiedys wiedzy na ten temat, ach kiedy to bylo teraz mam juz mniej zapalu..
Tak ale duzo zalecen jest aby jednak z maselkiem dusic ja osobiscie tez wszystko na oliwie, bardziej mi smakuje i jest zdrowszym tluszczem niz maslo wiadomo dlaczego. Pamietam jeszcze za czasow L.O jak pani na chemii ostrzegala nas przed dluzszym przyjmowaniem witamin typu "Centrum" czy innych suplementow witaminowych znanych firm. Do dzis w uszach brzmia mi jej slowa "zobaczycie jak wam tez wasze witaminki na starosc bokiem wyjda, to sama chemia". Poza tym caly czas cos sie zmienia to nowsze odkrycia to stare legendy. Kiedys soja byla gloryfikowana teraz pisza, ze jest be gdzies inni bronia tej rosliny jak moga, calkiem niedawno czytalam artykul o tym tyle, ze jezeli ja na sobie nie wyprobuje to sie nie przekonam, normalnie jak ten niewierny Tomasz.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka¿ wiadomo¶æ
hahahah nie no co do diety matek karmi±cych to nie mam pojêcia jeszcze w ci±¿y nie bylam wiec tym siê nie interesowalam
Viki to ja mam do ciebie pytanie i juz na powaznie je kieruje traktujac ciebie jak najbardziej powaznie z calym szacunkiem, mozesz mi powiedziec jak z punktu widzenia ty, zapatrujesz sie na Wax-a. Chodzi mi o to, czy tez uwazasz, ze on nie ma nic co powoduje, ze wlosy po nim rosna? Prosze wybaczyc mi offtop.

Edytowane przez madzienka79
Czas edycji: 2009-09-02 o 15:39
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-02, 15:51   #3978
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

to nie offtop pytasz o porost
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-02, 16:26   #3979
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Poka¿ wiadomo¶æ
Viki tak na powaznie tez duzo zdobywalam kiedys wiedzy na ten temat, ach kiedy to bylo teraz mam juz mniej zapalu..
Tak ale duzo zalecen jest aby jednak z maselkiem dusic ja osobiscie tez wszystko na oliwie, bardziej mi smakuje i jest zdrowszym tluszczem niz maslo wiadomo dlaczego. Pamietam jeszcze za czasow L.O jak pani na chemii ostrzegala nas przed dluzszym przyjmowaniem witamin typu "Centrum" czy innych suplementow witaminowych znanych firm. Do dzis w uszach brzmia mi jej slowa "zobaczycie jak wam tez wasze witaminki na starosc bokiem wyjda, to sama chemia". Poza tym caly czas cos sie zmienia to nowsze odkrycia to stare legendy. Kiedys soja byla gloryfikowana teraz pisza, ze jest be gdzies inni bronia tej rosliny jak moga, calkiem niedawno czytalam artykul o tym tyle, ze jezeli ja na sobie nie wyprobuje to sie nie przekonam, normalnie jak ten niewierny Tomasz
Co do soi to poprostu spo¿ywanie jej mo¿e spowodowaæ wzrost estrogenów a w rezultacie prowadziæ do zwiêkszonego ryzyka raka piersi, bezpieczna dawka to 3-4 razy w tyg. jedna porcja, wtedy nie ma negatywnych skutów ubocznych a tak¿e - tak jako ciekawostka dodam - mo¿e ³agodziæ ojawy menopauzy
Cytat:
Napisane przez madzienka79 Poka¿ wiadomo¶æ
Viki to ja mam do ciebie pytanie i juz na powaznie je kieruje traktujac ciebie jak najbardziej powaznie z calym szacunkiem, mozesz mi powiedziec jak z punktu widzenia ty, zapatrujesz sie na Wax-a. Chodzi mi o to, czy tez uwazasz, ze on nie ma nic co powoduje, ze wlosy po nim rosna? Prosze wybaczyc mi offtop.
Rozumiem ze pytasz o Henna Treatement Wax (bo reszta Waxów to zupelnie inna bajka)- uwa¿am ¿e nie ma nic co by powodowalo szybszy wzrost w³osów, chyba ze taki wzrost u kogo¶ powoduje ekstrakt z henny - ale wtedy inne waxy tez powinny dzialaæ na wzrost poniewa¿ równie¿ j± zawieraj±. Pozatym HTW zawiera Sodium Lauryl Sulfate (SLS) - deregent który raz zê mo¿e wysuszaæ wlosy przy d³u¿szym stosowaniu, a dwa ze mo¿e mieæ dzia³anie rakotwórcze, wiec ogólnie ja jestem na nie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2009-09-02 o 16:27
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 16:29   #3980
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Hm... wiec dlaczego po jego stosowaniu tyle osob obserwuje wzrost wlosow i dlaczego jest polecany po chemioterapi? Czarna magia
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-02, 16:30   #3981
evullka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 992
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka¿ wiadomo¶æ
Co do soi to poprostu spo¿ywanie jej mo¿e spowodowaæ wzrost estrogenów a w rezultacie prowadziæ do zwiêkszonego ryzyka raka piersi, bezpieczna dawka to 3-4 razy w tyg. jedna porcja, wtedy nie ma negatywnych skutów ubocznych a tak¿e - tak jako ciekawostka dodam - mo¿e ³agodziæ ojawy menopauzy


Rozumiem ze pytasz o Henna Treatement Wax (bo reszta Waxów to zupelnie inna bajka)- uwa¿am ¿e nie ma nic co by powodowalo szybszy wzrost w³osów, chyba ze taki wzrost u kogo¶ powoduje ekstrakt z henny - ale wtedy inne waxy tez powinny dzialaæ na wzrost poniewa¿ równie¿ j± zawieraj±. Pozatym HTW zawiera Sodium Lauryl Sulfate (SLS) - deregent który raz zê mo¿e wysuszaæ wlosy przy d³u¿szym stosowaniu, a dwa ze mo¿e mieæ dzia³anie rakotwórcze, wiec ogólnie ja jestem na nie
A ja ma Henna Treatment Wax bez SLS
evullka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-02, 16:34   #3982
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Anariel Poka¿ wiadomo¶æ
Hm... wiec dlaczego po jego stosowaniu tyle osob obserwuje wzrost wlosow i dlaczego jest polecany po chemioterapi? Czarna magia
Z tego co wiem, to kiedy¶ byl ten napis o chemioterapii ale ju¿ od kilku lat go nie ma, czemu niektórzy obserwuj± wzrost - nie mam pojêcia, ja kiedy¶ go u¿ywa³am (przed er± wiza¿ow± ) i ani nie rosly mi szybciej wlosy ani nie poprawil jako¶ znacz±co kondycji w³osow
Cytat:
Napisane przez evullka Poka¿ wiadomo¶æ
A ja ma Henna Treatment Wax bez SLS
Tak? jaki? ten z aloesem? jak jest taki to ja chêtnie spróbujê
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2009-09-02 o 16:36
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-02, 16:37   #3983
evullka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 992
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka¿ wiadomo¶æ
Z tego co wiem, to kiedy¶ byl ten napis o chemioterapii ale ju¿ od kilku lat go nie ma, czemu niektórzy obserwuj± wzrost - nie mam pojêcia, ja kiedy¶ go u¿ywa³am (przed er± wiza¿ow± ) i ani nie rosly mi szybciej wlosy ani nie poprawil jako¶ znacz±co kondycji w³osow

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------


Tak? jaki? tan z aloesem? jak jest taki to jak chêtnie spróbujê
Pisalam sklad i wklejalam kiedys zdjecie na watku o Waxie, bo wlasnie kazdy pisal o tym SLS, wiec sprawdzilam i go nie znalazlam
On nie zawiera aloesu
evullka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-02, 16:38   #3984
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

No urka ja tam nie wiem, ja zauwazylam bardzo duzo nowych wloskow. Najbardziej jest to widoczne na przodzie czola. Przesunela mi sie linia...
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-02, 16:40   #3985
evullka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 992
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez evullka Poka¿ wiadomo¶æ
Pisalam sklad i wklejalam kiedys zdjecie na watku o Waxie, bo wlasnie kazdy pisal o tym SLS, wiec sprawdzilam i go nie znalazlam
On nie zawiera aloesu
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1#post13700841 tutaj jest. Post nr 4276
evullka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-02, 16:50   #3986
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez evullka Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ znalaz³am - my mówimy o Waxsie firmy Richards&Appleby a ty masz firmy Beauty Formulas - to zupelnie inny produkt, sadz±c po sk³adzie ktory poda³a¶ to powinien ³adnie w³ywaæ na kondycjê wlosów

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Anariel Poka¿ wiadomo¶æ
No urka ja tam nie wiem, ja zauwazylam bardzo duzo nowych wloskow. Najbardziej jest to widoczne na przodzie czola. Przesunela mi sie linia...
nie wiem, mo¿e ten wyci±g z henny bo nic innego w nim nie ma...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-02, 17:00   #3987
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka¿ wiadomo¶æ
Co do soi to poprostu spo¿ywanie jej mo¿e spowodowaæ wzrost estrogenów a w rezultacie prowadziæ do zwiêkszonego ryzyka raka piersi, bezpieczna dawka to 3-4 razy w tyg. jedna porcja, wtedy nie ma negatywnych skutów ubocznych a tak¿e - tak jako ciekawostka dodam - mo¿e ³agodziæ ojawy menopauzy


Rozumiem ze pytasz o Henna Treatement Wax (bo reszta Waxów to zupelnie inna bajka)- uwa¿am ¿e nie ma nic co by powodowalo szybszy wzrost w³osów, chyba ze taki wzrost u kogo¶ powoduje ekstrakt z henny - ale wtedy inne waxy tez powinny dzialaæ na wzrost poniewa¿ równie¿ j± zawieraj±. Pozatym HTW zawiera Sodium Lauryl Sulfate (SLS) - deregent który raz zê mo¿e wysuszaæ wlosy przy d³u¿szym stosowaniu, a dwa ze mo¿e mieæ dzia³anie rakotwórcze, wiec ogólnie ja jestem na nie
O soi uczono mnie w pierwszej klasie L.O mojej mamusce przed laty kupowalam preparat na bazie soi wlasnie na menopauze.
Teraz to sie zastanawiam czy producent ma prawo napisac, ze odzywka dziala pielegnacyjnie i odzywczo na wlosy a w zasadzie zawiera sama chemie.

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Anariel Poka¿ wiadomo¶æ
No urka ja tam nie wiem, ja zauwazylam bardzo duzo nowych wloskow. Najbardziej jest to widoczne na przodzie czola. Przesunela mi sie linia...
Ja tez tak samo jak po Vatice, trudno mi powiedziec jakby bylo gdybym uzywala samego Waxa...
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-02, 19:02   #3988
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

A w seboradinie jest co¶,co wp³ywa na porost?Wiele osob tez i po nim zauwazylo efekt
__________________
Uzale¿niona od Wiza¿u
Staram siê spe³niæ marzenia...za d³ugo odk³adane
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-02, 19:12   #3989
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

przyznaje sie bez bicia, ze od soboty nic nie uzywalam na porost wlosow a wlosy urosly mi o kolejne milimetry dokladnie 2 mm czyli mam szanse na kolejny cm w tym tygodniu, moze wlaczyl sie im jakis mechanizm. Dzisiaj jedynie uzylam Placenty w spray-u na wloski i mialam taki fajny efekt volume-up az chodzilam zagladac w lustro z zazdroscia, ze nie mam takich naturalnych, poza tym super sie wloski po tym ukladaja i sa takie lejace.
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-02, 19:21   #3990
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

No tak ale sa osoby,ktore tylko Waxa uzywaja i mowia,ze wloski im rosna madzienka zajrzyj na olejki
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.