DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg! - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-27, 20:24   #3961
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez anita9005 Pokaż wiadomość
jak dla mnie rewelacja mega szczuplutka jesteś ciągle nawijasz o "obwsiłym ciele" a CI zupełnie nic nie wisi naprawde super



---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

hej kupiłam sobie dziś śliczną sukienkę ;p ale wiecie co nie wiem czy nadaje się tak o do chodzenia na co dzień , ocenicie?
,

zdjecia - zawsze chetnie

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Mi też się całe życie taka podobała,ale nie mogłam sobie pozwolić,bo przy 85C biust jednak musiał być usztywniony Teraz zmalał do 75B to połasiłam się na taki strój
hmm tak na oko to nie wygladasz na 75 pod biustem

ja mam wg mnie duży biust (choc zmalał troszku) wiec tak czy siak ten stanik do stroju nie dla mnie, musze sie obejść smakiem
choc nie nosze usztywnionych staników ale miękkie z fiszbinami.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
zdrowiej kupiś pojedyncze zioła i samemu komponować mieszanki przypraw... ale jak już to szukaj mieszanek bez cukru w składzie
ja używam gyrosa, ma co prawda cukier, ale już sie aż tak nie poświęcam, a ponadto robię miks papryk hihi
ale fakt że nie powinnam gyrosa - ale ze mnie grzesznik jest

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-06-27 o 20:26
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 20:27   #3962
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
ja używam gyrosa, ma co prawda cukier, ale już sie aż tak nie poświęcam, a ponadto robię miks papryk hihi
ale fakt że nie powinnam gyrosa - ale ze mnie grzesznik jest
to znajdź gyrosa bez cukru - ja takiego używam na pewno w carrefourze są z tych 'ichnich'
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 20:36   #3963
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

rzadko kupuje w hipermarketach
a z jakiej firmy ten gyros?
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 20:43   #3964
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
i kupiłam sobie strój Góra 38,a dół niestety 36,bo nie było M,a 40 zlatywała mi z tyłka :/ Na szczęście majteczki są wiązane,więc nie bardzo widać,że trochę małe Daję Wam zdjęcie góry,bo wydaje mi się,że któraś z Was kupiła sobie albo podobny albo taki sam Do tego kupiłam sukienkę rozmiar 36 taka letnia w panterkę (przecena za 30 zł ) Oceńcie mnie od pasa w górę Przepraszam za niewyjściową twarz,ale mam dzisiaj dzień lenia,oprócz zakupów siedzę w domu
i Ty narzekasz na to ciało?! kobieto
Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
kostium piekny
ale ty jeszcze piękniejsza
ślicznie na Tobie leży i to ciałko ile ja bym dała za taka talie
Olka,Ty nie przesadzaj
obie jesteście piękne i pięknie wyglądacie

idę robić shreda, przedostatni dzień drugiego levela,pojutrze na 3!.... :P
jutro na praktykę o 9 na kilka godzin, a potem na nockę do sklepu - drugi etap wyprzedaży trzeba przygotować
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 20:45   #3965
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez anita9005 Pokaż wiadomość
jak dla mnie rewelacja mega szczuplutka jesteś ciągle nawijasz o "obwsiłym ciele" a CI zupełnie nic nie wisi naprawde super



---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

hej kupiłam sobie dziś śliczną sukienkę ;p ale wiecie co nie wiem czy nadaje się tak o do chodzenia na co dzień , ocenicie?
gdzie ta sukienka?

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Aż chce się na Ciebie nawrzeszczeć. Przepraszam, gdzie ta twoja obwisła skóra bo jakoś nie zauwazyłam??? A strój leży fajnie, więc myślę, że wybór ok[COLOR="Silver"]
Oj bo ona o tak o to nie wisi Trzeba się "dobrze ustawić" . Jak podniosę i wyprostuję rękę to pod ramionkiem wisi,jak podniosę nogę to pod udem,a jak się pochylę to z brzuszka. Jak się wyprostuje i trochę wciągnę brzuch to nie widać
Ale co tam :P Kompleksy schowałam do kieszeni. TŻowi nie przeszkadzałam 13 kg temu więc teraz tym bardziej nie ma na co narzekać a w sumie to dla niego chcę wyglądać i dla siebie A według mnie jest te juz miare dobrze,w porównaniu do tego co bylo kiedys

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
i Ty narzekasz na to ciało?! kobieto

Olka,Ty nie przesadzaj
obie jesteście piękne i pięknie wyglądacie

idę robić shreda, przedostatni dzień drugiego levela,pojutrze na 3!.... :P
jutro na praktykę o 9 na kilka godzin, a potem na nockę do sklepu - drugi etap wyprzedaży trzeba przygotować
Zazdroszcze Ci wytrwałości Ja znalazłam dzisiaj starą płytkę z serii "Chce mieć taki..." na brzuszek
15 brzuszków i wyłączyłam. śmiech na sali po prostu Wstyd mi za siebie :P
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 20:54   #3966
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
rzadko kupuje w hipermarketach
a z jakiej firmy ten gyros?
właśnie 'carrefour', tak na paczce z przodu napisane, szukaj w tych tanich
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 21:18   #3967
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
gdzie ta sukienka?



Oj bo ona o tak o to nie wisi Trzeba się "dobrze ustawić" . Jak podniosę i wyprostuję rękę to pod ramionkiem wisi,jak podniosę nogę to pod udem,a jak się pochylę to z brzuszka. Jak się wyprostuje i trochę wciągnę brzuch to nie widać
Ale co tam :P Kompleksy schowałam do kieszeni. TŻowi nie przeszkadzałam 13 kg temu więc teraz tym bardziej nie ma na co narzekać a w sumie to dla niego chcę wyglądać i dla siebie A według mnie jest te juz miare dobrze,w porównaniu do tego co bylo kiedys

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------



Zazdroszcze Ci wytrwałości Ja znalazłam dzisiaj starą płytkę z serii "Chce mieć taki..." na brzuszek
15 brzuszków i wyłączyłam. śmiech na sali po prostu Wstyd mi za siebie :P
oj nawet super modelka jak się "ustawi" to może jej coś wisieć lub wystawać, lub robić się wałeczek:P ale to chodzi jak jest zazwyczaj, a nie jak się ustawisz
cudnie wyglądasz kochana, nie wpadaj w kompleksy

no wytrwałości sama sobie zazdroszczę. codziennie mówię "eee tam, dziś mi się nie chce. nie robię." i za chwilę przebieram się w dres nie opuściłam ani jednego dnia... z 3 razy może robiłam tak na odpieprz ale za to następnego dnia mega mocno pierwszy raz w życiu ćwiczę codziennie niemalże 3 tygodnie. i to ciężkie ćwiczenia, bo cieknie ze mnie jak.... nawet po 30 min biegania tak nie ciekło

mam nadzieję,że będą efekty... oczywiście wrzucę zdjęcie i wymiary przed i po o ile będzie różnica.... policzyłam, że w tydzień robię to 3 godziny tygodniowo! 13 godzin przez 30 dni.... masakra jakaś pół dnia ćwiczeń przez miesiąc:P
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 21:26   #3968
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
właśnie 'carrefour', tak na paczce z przodu napisane, szukaj w tych tanich
z Kamisa przyprawa Kebab - Shoarma jest bez cukru
ta o :
http://www.kamis.pl/index.php/content/view/4044/1154/
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 21:32   #3969
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
z Kamisa przyprawa Kebab - Shoarma jest bez cukru
ta o :
http://www.kamis.pl/index.php/content/view/4044/1154/
a to nastęnym razem wezmę ja to po prostu w sklepie lecę po składzie wszystkich i biorę co cukru nie ma

dziewczyny prośba! trzymajcie jutro za mnie kciuki! egzamin mam - taki dość ciężki chciałabym zdać bo już 1 oblany
a że na egzamin muszę być wyspana to mówię już: dobranoc!
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 21:37   #3970
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
a to nastęnym razem wezmę ja to po prostu w sklepie lecę po składzie wszystkich i biorę co cukru nie ma

dziewczyny prośba! trzymajcie jutro za mnie kciuki! egzamin mam - taki dość ciężki chciałabym zdać bo już 1 oblany
a że na egzamin muszę być wyspana to mówię już: dobranoc!


dobrej nocy i nie denerwuj sie
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 21:42   #3971
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
dziewczyny prośba! trzymajcie jutro za mnie kciuki! egzamin mam - taki dość ciężki chciałabym zdać bo już 1 oblany
a że na egzamin muszę być wyspana to mówię już: dobranoc!
trzymam kciuki jutro!

lecę spać ciekawe jak jutro waga po dniu P... :P zastanawiałam się czy dwóch nie zrobić, ale dziś już mnie do kanapek ciągnęło...:P jak ja na II wytrzymywałam 5 dni...:P
dobranoc
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 21:47   #3972
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
a to nastęnym razem wezmę ja to po prostu w sklepie lecę po składzie wszystkich i biorę co cukru nie ma

dziewczyny prośba! trzymajcie jutro za mnie kciuki! egzamin mam - taki dość ciężki chciałabym zdać bo już 1 oblany
a że na egzamin muszę być wyspana to mówię już: dobranoc!
zaliczysz zobaczysz

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Ja też już udaję się w sen. Jutro jeśli wyjdzie oddam krewkę- oby nie było dyskwalifikacji. dobrej nocki
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 22:00   #3973
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
z Kamisa przyprawa Kebab - Shoarma jest bez cukru
ta o :
http://www.kamis.pl/index.php/content/view/4044/1154/
a to jak znajde to sprobuje, choć kiedys jadlam ta shoarme i ciezko bylo potem

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

dobrej nocy wam zatem i powodzenia na egzaminie w oddawaniu krwi, no i ogólnie też

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
właśnie 'carrefour', tak na paczce z przodu napisane, szukaj w tych tanich
takiego to ciezko bo ja w carefourze to jestem raz na ruski rok

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-06-27 o 21:58
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 22:43   #3974
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
oj nawet super modelka jak się "ustawi" to może jej coś wisieć lub wystawać, lub robić się wałeczek:P ale to chodzi jak jest zazwyczaj, a nie jak się ustawisz
cudnie wyglądasz kochana, nie wpadaj w kompleksy

no wytrwałości sama sobie zazdroszczę. codziennie mówię "eee tam, dziś mi się nie chce. nie robię." i za chwilę przebieram się w dres nie opuściłam ani jednego dnia... z 3 razy może robiłam tak na odpieprz ale za to następnego dnia mega mocno pierwszy raz w życiu ćwiczę codziennie niemalże 3 tygodnie. i to ciężkie ćwiczenia, bo cieknie ze mnie jak.... nawet po 30 min biegania tak nie ciekło

mam nadzieję,że będą efekty... oczywiście wrzucę zdjęcie i wymiary przed i po o ile będzie różnica.... policzyłam, że w tydzień robię to 3 godziny tygodniowo! 13 godzin przez 30 dni.... masakra jakaś pół dnia ćwiczeń przez miesiąc:P
na 1000% będą efekty Oddaj mi trochę tej motywacji

Ja idę juz spać Jutro jadę na jedną noc nad jezioro (pod namiot) z TŻem i znajomymi Pochwalę się nowym strojem kąpielowym W środę wieczorkiem się odezwę
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 06:29   #3975
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Dzień dobry Chudzinki!!!
Ja już po śniadanku szybciutko się ogarnę i za jakąś godzinkę biegnę po pieczątkę do biblioteki. Wy też musicie zawsze na koniec roku zbierać pieczątki z biblioteki do indexu??? Ależ oni mnie wkurzają na tej uczelni.
Mam stresik przez tą krew. Tzn. nie boję się oddawania a raczej tego, że mnie odrzucą Zawsze to dziwne uczucie
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 08:21   #3976
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Chudzinki!!!
Ja już po śniadanku szybciutko się ogarnę i za jakąś godzinkę biegnę po pieczątkę do biblioteki. Wy też musicie zawsze na koniec roku zbierać pieczątki z biblioteki do indexu??? Ależ oni mnie wkurzają na tej uczelni.
Mam stresik przez tą krew. Tzn. nie boję się oddawania a raczej tego, że mnie odrzucą Zawsze to dziwne uczucie
Pociesz się tym,że bieganie po pieczątki to spalanie zbędnych kg Masz do pokonania jakieś schody ? Jak mówił Dukan : 5 schodków w górę i w dół do aż 1 kcal haha

A mi pogoda coś nie podpasowała... W Lublinie pochmurno,rano padało... Ale i tak jedziemy nad jezioro. Mam nadzieję,że chociaż w nocy nie będzie aż tak padać,żeby namiotu nie zmoczyło Bo się potopimy tam. I planuję wypić wytrawne winko,lepsze chyba niż piwo co ??
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 08:47   #3977
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
na 1000% będą efekty Oddaj mi trochę tej motywacji

Ja idę juz spać Jutro jadę na jedną noc nad jezioro (pod namiot) z TŻem i znajomymi Pochwalę się nowym strojem kąpielowym W środę wieczorkiem się odezwę
ale fajnie masz z jeziorem i mam nadzieję, że coś będzie,ale już 2/3 za mną a ja efektów nie widzę

u mnie po P, z wzrostu+1kg zrobiło się +0,3 gdyby był dziś drugi dzień P to by pewnie coś spadło..... :P no ale zjadłam chlebek na śniadanie.
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 09:00   #3978
paulaaaaaaa
Przyczajenie
 
Avatar paulaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
ale fajnie masz z jeziorem i mam nadzieję, że coś będzie,ale już 2/3 za mną a ja efektów nie widzę
oj, nic mi nie mów o braku efektów ja sie dzisiaj obejrzałam dokładnie w lustrze i stwierdziłam, że wciąz jestem taka tłusta, że strach brakuje mi motywacji ostatnio, tzn. widzę, że schudłam i widzę różnicę, ale... no właśnie- czasami mam wrażenie, że ile bym nie schudła i tak będę zawsze większa od innych
musiałam się wyżalić, wybaczcie!
paulaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 09:07   #3979
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez paulaaaaaaa Pokaż wiadomość
oj, nic mi nie mów o braku efektów ja sie dzisiaj obejrzałam dokładnie w lustrze i stwierdziłam, że wciąz jestem taka tłusta, że strach brakuje mi motywacji ostatnio, tzn. widzę, że schudłam i widzę różnicę, ale... no właśnie- czasami mam wrażenie, że ile bym nie schudła i tak będę zawsze większa od innych
musiałam się wyżalić, wybaczcie!
oj kochana,rozumiem ciężko wypęzdić grubasa który siedzi w głowie... każda z nas ma z tym problem, wczoraj Popolka i Mroziq wrzucały swoje zdjęcia i narzekały a są cudne! Popolka ma prześwietne nogi, a Mroziq talię! ale narzekają:P

każdy chyba tak ma...
ja wiem jedno, ramiona są już ok talia też! nadal zmagam się z boczkami, nogami i mało jędrną pupą..
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 09:26   #3980
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Pociesz się tym,że bieganie po pieczątki to spalanie zbędnych kg Masz do pokonania jakieś schody ? Jak mówił Dukan : 5 schodków w górę i w dół do aż 1 kcal haha

A mi pogoda coś nie podpasowała... W Lublinie pochmurno,rano padało... Ale i tak jedziemy nad jezioro. Mam nadzieję,że chociaż w nocy nie będzie aż tak padać,żeby namiotu nie zmoczyło Bo się potopimy tam. I planuję wypić wytrawne winko,lepsze chyba niż piwo co ??
ale ci ffaaaajnie
też chciałabym pod namiot, w ogolę gdziekolwiek
ale w te wakacje nie zanosi nam sie na wyjazd wiec pewnie pojde do pracy jak mi lidl odda książeczkę zdrowia bo cos nie chce


Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
ale fajnie masz z jeziorem i mam nadzieję, że coś będzie,ale już 2/3 za mną a ja efektów nie widzę

u mnie po P, z wzrostu+1kg zrobiło się +0,3 gdyby był dziś drugi dzień P to by pewnie coś spadło..... :P no ale zjadłam chlebek na śniadanie.
na pewno sa efekty, zapytaj tż bo same nie jesteśmy obiektywne
jak pokażesz sie przed i po ćwiczeniach to dopiero będziemy w szkou
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 09:47   #3981
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
na pewno sa efekty, zapytaj tż bo same nie jesteśmy obiektywne
jak pokażesz sie przed i po ćwiczeniach to dopiero będziemy w szkou
Tż twierdzi,że widać ale ja nie widzę!!!;p

ale jestem zakatarzona na praktyce przynajmniej twarz mnie nie boli...tylko jak dotknę,ale nie jest źle. chcę do domu, a jeszcze dziś nocka.

Olka, Ty jestes na II czy III fazie w koncu? i kiedy wpadasz na wyprzedaz?
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 10:20   #3982
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
Tż twierdzi,że widać ale ja nie widzę!!!;p

ale jestem zakatarzona na praktyce przynajmniej twarz mnie nie boli...tylko jak dotknę,ale nie jest źle. chcę do domu, a jeszcze dziś nocka.

Olka, Ty jestes na II czy III fazie w koncu? i kiedy wpadasz na wyprzedaz?
na II ale ostatnio coś oszukiwałam ale teraz juz jestem grzeczna
na wyprz planuje po sesji gdzies pod koniec lipca jeszcze ciekawe ile tż da mi na szaleństwo zakupowe
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 10:26   #3983
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
na II ale ostatnio coś oszukiwałam ale teraz juz jestem grzeczna
na wyprz planuje po sesji gdzies pod koniec lipca jeszcze ciekawe ile tż da mi na szaleństwo zakupowe
TŻ Ci daje na zakupy?!:P
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 10:29   #3984
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
TŻ Ci daje na zakupy?!:P
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 11:44   #3985
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
haha,fajnie Ci;P
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 11:56   #3986
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość

dobrej nocy i nie denerwuj sie
Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
trzymam kciuki jutro!
dzięki za kciukasy egzamin napisany, ja dochodzę do siebie, czekam na wyniki do jutra (stresik jest )

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Chudzinki!!!
Ja już po śniadanku szybciutko się ogarnę i za jakąś godzinkę biegnę po pieczątkę do biblioteki. Wy też musicie zawsze na koniec roku zbierać pieczątki z biblioteki do indexu??? Ależ oni mnie wkurzają na tej uczelni.
Mam stresik przez tą krew. Tzn. nie boję się oddawania a raczej tego, że mnie odrzucą Zawsze to dziwne uczucie
też muszę mieć zawsze te pieczątki... muszę w tym roku szybko się uwinąć bo biblioteka zamknięta przez wakacje :/ remont robią i w ogóle w sesji była czynna od 15 do 19 - paranoja, nie wiem kto to wymyślił dobrze że nie potrzebowałam akurat nic...

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Pociesz się tym,że bieganie po pieczątki to spalanie zbędnych kg Masz do pokonania jakieś schody ? Jak mówił Dukan : 5 schodków w górę i w dół do aż 1 kcal haha

A mi pogoda coś nie podpasowała... W Lublinie pochmurno,rano padało... Ale i tak jedziemy nad jezioro. Mam nadzieję,że chociaż w nocy nie będzie aż tak padać,żeby namiotu nie zmoczyło Bo się potopimy tam. I planuję wypić wytrawne winko,lepsze chyba niż piwo co ??
ooo jak dobrze z tymi schodami, ja mam tutaj w domu 17, a że pokój na piętrze a kuchnia na parterze to trochę po nich polatam w ciągu dnia
wino na pewno lepsze piwo ma megawysoki index glikemiczny :/
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 12:47   #3987
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

ciekawe co w tym jest ze przed okresem i w czasie sie tak chce slodkie, a tu nawet kakao mi sie skonczylo
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 13:11   #3988
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
haha,fajnie Ci;P
kochany jest
juz sie chyba przyzwyczaił ze kocham wydawać

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
ciekawe co w tym jest ze przed okresem i w czasie sie tak chce slodkie, a tu nawet kakao mi sie skonczylo
zapraszam do mnie na placek rabarbarowy
za godzinkę będzie gotowy
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 13:58   #3989
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
kochany jest
juz sie chyba przyzwyczaił ze kocham wydawać

zapraszam do mnie na placek rabarbarowy
za godzinkę będzie gotowy
jeszcze godzinę w pracy - potem podjadę - ale by jeszcze coś zostało

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

a tak w ogóle to witam

dziś po wczorajszych lodach - gardło prawie mi przeszło - mogę już normalnie rozmawiac przez telefon

a waga nie zrobiła przykrej niespodzianki - wskazała tyle co wczoraj
mimo że na dokładkę zjadłam wczoraj mnóstwo truskawek i na koniec dnia makaron z sosem truskawkowym więc nic tylko sie cieszyć

a poza tym to mam już dość dzisiejszego dnia jeszcze godzina i spadam bo wyjdę z siebie

miłego popołudnia
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 13:58   #3990
Pysiulka86
Zadomowienie
 
Avatar Pysiulka86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 057
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Witajcie Od jutra zaczynam dukać Jeszcze tylko test. Jednak rzecz nie daje mi jeszcze spokoju Mianowicie czy posiłki moge spozywac kiedy chce, bez ograniczeń wagowych, kalorii itp ? Czy musze jesc co 3 godziny jak w większości diet ? Czy wtedy kiedy czuje głód ?
__________________
Pysiulka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.