Moda, która Cię "rozwala" - część 4 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-09, 18:03   #3961
Testarosa
Raczkowanie
 
Avatar Testarosa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Nad morzem:)
Wiadomości: 210
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
http://www.wiocha.pl/486194,Metamorfoza_w_plastik - mnie rozwaliła ilość makijażu nakładana przez tą dziewczynę, wierzę, że jest to prowokacja, ale z drugiej strony miałam okazję znać dziewczyny, które na prawdę tyle tego nakładały na twarz

Z Marni podoba mi się ta spódnica , ale nie kupię jej, bo po 1. i tak się w nią teraz nie zmieszczę, po2. mam ważniejsze wydatki
To jest FACET!
http://www.youtube.com/watch?v=BgWuM...feature=fvwrel
Testarosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 18:21   #3962
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Testarosa Pokaż wiadomość
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 18:57   #3963
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

A ja właśnie przeglądałam lookbooka i patrzę, o jak fajnie ubrana dziewczyna. Wchodzę na jej bloga, patrzę a to facet Ale na tych fotkach z lookbooka nie było widać zarostu.
http://www.shiggersonstreet.com/
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 18:59   #3964
xyz7
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 149
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Ostatnio rozwala mnie sam wątek. Podczytuję go regularnie i przeraża mnie ostatnio brak tolerancji. Płaszcz jest ohydny, obrzydliwy, jak można takie coś nosić, wygląda jak fartuch, nie założyłabym go za darmo... Litości, to samo ktoś mógłby powiedzieć o rzeczach, które Wam się podobają i na pewno byłybyście oburzone. A przecież można napisać po prostu, że moim zdaniem to nie jest ładne, zamiast oburzać się, jak można dać za taką szmatę tyle i tyle. Zauważyłam straszne zaglądanie do portfeli... kto da 79 zł za zwykły kołnierzyk, przecież to niedorzeczne! Tylko, że mogę się założyć, że wiele z Was w życiu miało taką sytuację, że jak coś się podoba to cena nie stanowi przeszkody. Szanujmy gusty innych.
Ten wątek nie służy do wyśmiewania się z rzeczy, które są normalne... myślałam, że wchodząc tu znajdę naprawdę rozwalające modowe stylizacje, ciuchy... ale jak widzę, że nabijacie się z płaszcza i kołnierzyka to mi się odechciewa zaglądania tutaj.
I kończąc mój wywód - nie piszę tego, żeby kogoś atakować. Po prostu wydaje mi się, że kilkadziesiąt stron temu wątek stracił swoją ideę.
xyz7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 19:10   #3965
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Niestety masz rację xyz.

Mi się płaszcz podoba, jak wiele ubrań z tej kolekcji. Nie stać mnie na nie, więc się nie wypowiadam. Do najbliższego H&M mam z 7 km i nie chce mi się łazić z moim brzuchalem, żeby cokolwiek z Marni macać. Poza tym... nie chcę się na coś nakręcić i potem płakać M. w mankiet, że jestem hipopotamem skrzyżowanym z balonem i nie ubiorę tego, a my jeszcze z wyprawką jesteśmy sto lat za Afryką .

Aczkolwiek zaskoczyły mnie pozytywne opinie nt. pana Szafiarza . Myślałam, że zostanie tu zjechany. Mi się on podoba, bo się wyróżnia i ma odwagę prezentować swój styl. Dodatkowo ma piękne jakościowo zdjęcia i cudnego psa .

Rozwaliło mnie, że ta wytapetowana panna to FACET
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 19:10   #3966
emerald_sky
Raczkowanie
 
Avatar emerald_sky
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 201
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
(...) trzeba umieć te elementy sprytnie i mądrze przemycić do swojego wizerunku.
skąd ten uraz do nowosci? co tylko się nie pojawi na rynku od razu krytyka! rozumiem, z eniektóre wynalazki porjektantów sa albo niezyciowe, albo totalnie niepotrzebne (vide wpsomniane etui na kubek na kawę), ale moda to SZTUKA i ZABAWA.
trochę wiecej luzu w podejsciu do tematu.
Tak, "sztuka i zabawa", jeśli mówimy osobach, które rzeczywiście mają klasę i wyczucie. Może znasz takich więcej (zdaje się, że jesteś związana z branżą?), ale normalnie to można je policzyć na jednej ręce. Na ulicy ta cała "zabawa modą" (mierzi mnie to określenie, od kiedy każda szatniarka od szablonu je powtarza) w 9/10 przypadków sprowadza się do bezmyślnego posiadania najnowszych trendów bo, no wiesz, są najnowsze. Dodatkowe punkty za noszenie czegoś zanim dorwą to koleżanki, albo jak ma w środku napisane ZARA.

Jestem zdania, że każdy, najbardziej wymyślny trend, jest możliwy do noszenia w odpowiedniej postaci... ale, na boga, nie przez każdego. Mówisz o sprytnym przemyceniu ich do swojego wizerunku. Najpierw trzeba mieć swój wizerunek Sławne "bawienie się modą" wymaga naprawdę silnej osobowości, pewności siebie i sporej dozy nonszalancji. Wtedy można założyć na siebie każdy wymysł i nadal powodować szczękoopad wśród postronnych. A mam wrażenie, że to się często dzieje odwrotnie - że przeciętna kobieta goni za modnymi ciuszkami, żeby podnieść sobie samoocenę i dodać pewności siebie. Halo, nie tędy droga.

Edytowane przez emerald_sky
Czas edycji: 2012-03-09 o 19:12
emerald_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 19:13   #3967
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Niestety masz rację xyz.

Mi się płaszcz podoba, jak wiele ubrań z tej kolekcji. Nie stać mnie na nie, więc się nie wypowiadam. Do najbliższego H&M mam z 7 km i nie chce mi się łazić z moim brzuchalem, żeby cokolwiek z Marni macać. Poza tym... nie chcę się na coś nakręcić i potem płakać M. w mankiet, że jestem hipopotamem skrzyżowanym z balonem i nie ubiorę tego, a my jeszcze z wyprawką jesteśmy sto lat za Afryką .

Aczkolwiek zaskoczyły mnie pozytywne opinie nt. pana Szafiarza . Myślałam, że zostanie tu zjechany. Mi się on podoba, bo się wyróżnia i ma odwagę prezentować swój styl. Dodatkowo ma piękne jakościowo zdjęcia i cudnego psa .

Rozwaliło mnie, że ta wytapetowana panna to FACET
Wytapetowana to jeszcze nic. Ta panna nosi też mega szpile i damskie torebki
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 19:16   #3968
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Ja Was pocieszę, że pewnie sporo z tych walczących o Marni panien, założy te ciuchy do zdjęcia ewentualnie jeszcze, żeby z tydzień poszpanować i szybko potupta do sklepu, żeby je oddać . Dla mnie takie zachowanie jest karygodne. Potem człowiek kupuje kieckę czy co innego, co nosiła wcześniej jakaś :modna: dziewoja

Cytat:
Wytapetowana to jeszcze nic. Ta panna nosi też mega szpile i damskie torebki
no to nieźle , ja w życiu szpilek nie miałam na swoich stópkach i raczej to zmianie nie ulegnie (zwykłe kilku cm obcasy się nie liczą )

Edytowane przez MonikaFaustyna
Czas edycji: 2012-03-09 o 19:18
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 19:20   #3969
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Testarosa Pokaż wiadomość
wiedziałam, że coś mi nie gra! pomyślałam sobie oglądając, że ta dziewczyna ma coś męskiego w sobie i w tym makijażu miałam właśnie wrażenie, że wygląda jakoś tak męsko, szczególnie w ustach przeczucie było, ale też myślałam, że to laska
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 19:22   #3970
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez xyz7 Pokaż wiadomość
Ostatnio rozwala mnie sam wątek. Podczytuję go regularnie i przeraża mnie ostatnio brak tolerancji. Płaszcz jest ohydny, obrzydliwy, jak można takie coś nosić, wygląda jak fartuch, nie założyłabym go za darmo... Litości, to samo ktoś mógłby powiedzieć o rzeczach, które Wam się podobają i na pewno byłybyście oburzone. A przecież można napisać po prostu, że moim zdaniem to nie jest ładne, zamiast oburzać się, jak można dać za taką szmatę tyle i tyle. Zauważyłam straszne zaglądanie do portfeli... kto da 79 zł za zwykły kołnierzyk, przecież to niedorzeczne! Tylko, że mogę się założyć, że wiele z Was w życiu miało taką sytuację, że jak coś się podoba to cena nie stanowi przeszkody. Szanujmy gusty innych.
Ten wątek nie służy do wyśmiewania się z rzeczy, które są normalne... myślałam, że wchodząc tu znajdę naprawdę rozwalające modowe stylizacje, ciuchy... ale jak widzę, że nabijacie się z płaszcza i kołnierzyka to mi się odechciewa zaglądania tutaj.
I kończąc mój wywód - nie piszę tego, żeby kogoś atakować. Po prostu wydaje mi się, że kilkadziesiąt stron temu wątek stracił swoją ideę.
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 19:22   #3971
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Ja Was pocieszę, że pewnie sporo z tych walczących o Marni panien, założy te ciuchy do zdjęcia ewentualnie jeszcze, żeby z tydzień poszpanować i szybko potupta do sklepu, żeby je oddać . Dla mnie takie zachowanie jest karygodne. Potem człowiek kupuje kieckę czy co innego, co nosiła wcześniej jakaś :modna: dziewoja



no to nieźle , ja w życiu szpilek nie miałam na swoich stópkach i raczej to zmianie nie ulegnie (zwykłe kilku cm obcasy się nie liczą )
Zaktualizowałam dane - to nie szpilki, to koturny, ma jeszcze przezroczystą torebkę (kogoś tu wcześniej taka torebka rozwaliła) i nosi miniówki.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 19:27   #3972
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Mnie się ten płaszcz Marni również bardzo podoba.
Sama bym go nie załozyła, bo jakoś do mnie nie pasuje, pewnie nie umiałabym go nosić, ale uważam że można z niego dużo "wycisnąć". Często widzę dziwne rzeczy, ale to zależy kto je zakłada. Jeśli się umie odpowiednio połączyć, może być bardzo dobrze .
Klasyczne rzeczy same w sobie są ładne, a przy tych bardziej wymyślnych trzeba się trochę natrudzić, bo często na pierwszy rzut oka nie wyglądają super.
Niestety, jak oglądam polskie blogi modowe, widzę większość "ofiar", które wkładają na siebie wszystko co jest modne, bez wyczucia, pomysłu. A szkoda
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse


tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 19:29   #3973
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez emerald_sky Pokaż wiadomość
Tak, "sztuka i zabawa", jeśli mówimy osobach, które rzeczywiście mają klasę i wyczucie. Może znasz takich więcej (zdaje się, że jesteś związana z branżą?), ale normalnie to można je policzyć na jednej ręce. Na ulicy ta cała "zabawa modą" (mierzi mnie to określenie, od kiedy każda szatniarka od szablonu je powtarza) w 9/10 przypadków sprowadza się do bezmyślnego posiadania najnowszych trendów bo, no wiesz, są najnowsze. Dodatkowe punkty za noszenie czegoś zanim dorwą to koleżanki, albo jak ma w środku napisane ZARA.

Jestem zdania, że każdy, najbardziej wymyślny trend, jest możliwy do noszenia w odpowiedniej postaci... ale, na boga, nie przez każdego. Mówisz o sprytnym przemyceniu ich do swojego wizerunku. Najpierw trzeba mieć swój wizerunek Sławne "bawienie się modą" wymaga naprawdę silnej osobowości, pewności siebie i sporej dozy nonszalancji. Wtedy można założyć na siebie każdy wymysł i nadal powodować szczękoopad wśród postronnych. A mam wrażenie, że to się często dzieje odwrotnie - że przeciętna kobieta goni za modnymi ciuszkami, żeby podnieść sobie samoocenę i dodać pewności siebie. Halo, nie tędy droga.
a Ty jak rozumiem swoje wrażenia (j.w.) uznajesz za rzeczywistość i wszystkich mierzysz tą miarą?
i dlatego trzeba pojechać po wszystkim co wydaje Ci się inne niż Ty nosisz?
dużo kosztuje? więcej niż Ty chciałabyś/mogla zapłacić?
mam nadzieję że nie ...
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 19:49   #3974
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a Ty jak rozumiem swoje wrażenia (j.w.) uznajesz za rzeczywistość i wszystkich mierzysz tą miarą?
i dlatego trzeba pojechać po wszystkim co wydaje Ci się inne niż Ty nosisz?
dużo kosztuje? więcej niż Ty chciałabyś/mogla zapłacić?
mam nadzieję że nie ...
Dlaczego ja wcześniej nie miałam przyjemności spotkać Cie na forum?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 19:56   #3975
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dlaczego ja wcześniej nie miałam przyjemności spotkać Cie na forum?

bo ja po 90% forum nie chodzę, a jeszcze mniej się wypowiadam
ale miło że się jednak spotkałyśmy, ni?


__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:15   #3976
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
dużo kosztuje? więcej niż Ty chciałabyś/mogla zapłacić?
mam nadzieję że nie ...
niestety, zauwazylam, ze czestokroc jakas rzecz jest krytykowana nie dlatego, ze jest w mniemaniu kogos brzydka, ale ze niewarta - rowniez w mniemaniu tego kogos - swej ceny. ot, chocby z Pandorami czy zlota bizuteria - krytykujac powyzsze, niektore dziewczyny przyznawaly sie do posiadania podrobek Pandor oraz twierdzily, ze sztuczne zloto lepsiejsze. takie stwierdzenia nie sa przekonujace w momencie, kiedy kogos zwyczajnie nie stac na oryginaly czy prawdziwe zloto. i nie mowie tego z pozycji burzuja, bo wcale mnie na wszystko nie stac, na prawie wszystko tez nie, ale nie krytykuje tego, co jest dla mnie finansowo nieosiagalne, tylko z uwagi na cene. bo jesli taka Jill Sander uwaza, ze jej reklamowka (taa, moj ulubiony przyklad) jest warta 300 euro, i w tej cenie udaje jej sie ja sprzedac - znaczy sie, ze najwyrazniej z jakichs powodow (nawet, jesli wylacznie ze snobizmu, coz, tez jakis to powod, prawdaz?) jest tyle warta, c'est tout.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-03-09 o 20:16
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:20   #3977
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:26   #3978
xyz7
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 149
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Byłoby dobrze, gdyby padały tylko takie stwierdzenia, jak napisałaś: że "dla mnie to jest zbyt drogie, szkoda mi tyle pieniędzy na to" ... niestety coraz częściej czytam coś w stylu "ktoś musiałby upaść na głowę, żeby dać za to taką kasę" , "ludzie nie mają wydawać na co pieniędzy". A to jest już zaglądanie co cudzych portfeli. Wydatki są sprawą prywatną każdego człowieka.
To samo tyczy się Twojego przykładu o swetrze. Powiedzieć, że sweter jest brzydki a stwierdzić co za szmata do podłóg to wieeeeeeelka różnica. Oczywiście podałam przykłady, nie cytowałam dokładnie.
xyz7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:29   #3979
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
niestety, zauwazylam, ze czestokroc jakas rzecz jest krytykowana nie dlatego, ze jest w mniemaniu kogos brzydka, ale ze niewarta - rowniez w mniemaniu tego kogos - swej ceny. ot, chocby z Pandorami czy zlota bizuteria - krytykujac powyzsze, niektore dziewczyny przyznawaly sie do posiadania podrobek Pandor oraz twierdzily, ze sztuczne zloto lepsiejsze. takie stwierdzenia nie sa przekonujace w momencie, kiedy kogos zwyczajnie nie stac na oryginaly czy prawdziwe zloto. i nie mowie tego z pozycji burzuja, bo wcale mnie na wszystko nie stac, na prawie wszystko tez nie, ale nie krytykuje tego, co jest dla mnie finansowo nieosiagalne, tylko z uwagi na cene. bo jesli taka Jill Sander uwaza, ze jej reklamowka (taa, moj ulubiony przyklad) jest warta 300 euro, i w tej cenie udaje jej sie ja sprzedac - znaczy sie, ze najwyrazniej z jakichs powodow (nawet, jesli wylacznie ze snobizmu, coz, tez jakis to powod, prawdaz?) jest tyle warta, c'est tout.
właśnie, celnieś to ujęła Szanowna Paninie chciałam używać tego argumentu, ale cholera mnie bierze, kiedy ktoś wyśmiewa rzeczy na które go nie stać, lub ma po prostu inne priorytety - ludzie, niech każdy wydaje kasę na co mu się podoba, jego kasa, jego sprawa


mi to zresztą bardzo przypomina zawistno-potępiające wzdychanie różnych koleżaneczek, że ja wydaję na buty 300 lub o zgrozo 500 pln, a jakoś nie biorą pod uwagę, że ja im nie wypominam/nie zazdroszczę dużego mieszkania, samochodu czy innych dóbr których nie posiadam i raczej nie będę, z różnych przyczyn zresztą

albo (co jeszcze gorzej) podtykanie mi swoich plastikowych kozaczków pod nos i chwalenie, że takie same i kosztowały kilka razy mniej
przykro mi - nie są takie same
tylko ja rozumiem, że może ktoś nie ma na skórzane, albo mu nie przeszkadza plastik - mnie niestety tak, a nawet gdyby nie, to mojej skórze przeszkadza i dlatego płaczę i płacę


ufff, znów wykazałam się brakiem umiaru i delikatności
i a propos - to do hihi - jest to przyczyna dla której nieczęsto się wypowiadam
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 20:29   #3980
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez xyz7 Pokaż wiadomość
Byłoby dobrze, gdyby padały tylko takie stwierdzenia, jak napisałaś: że "dla mnie to jest zbyt drogie, szkoda mi tyle pieniędzy na to" ... niestety coraz częściej czytam coś w stylu "ktoś musiałby upaść na głowę, żeby dać za to taką kasę" , "ludzie nie mają wydawać na co pieniędzy". A to jest już zaglądanie co cudzych portfeli. Wydatki są sprawą prywatną każdego człowieka.
dokladnie o tym pisalam.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:31   #3981
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:32   #3982
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:32   #3983
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
niestety, zauwazylam, ze czestokroc jakas rzecz jest krytykowana nie dlatego, ze jest w mniemaniu kogos brzydka, ale ze niewarta - rowniez w mniemaniu tego kogos - swej ceny. ot, chocby z Pandorami czy zlota bizuteria - krytykujac powyzsze, niektore dziewczyny przyznawaly sie do posiadania podrobek Pandor oraz twierdzily, ze sztuczne zloto lepsiejsze. takie stwierdzenia nie sa przekonujace w momencie, kiedy kogos zwyczajnie nie stac na oryginaly czy prawdziwe zloto. i nie mowie tego z pozycji burzuja, bo wcale mnie na wszystko nie stac, na prawie wszystko tez nie, ale nie krytykuje tego, co jest dla mnie finansowo nieosiagalne, tylko z uwagi na cene. bo jesli taka Jill Sander uwaza, ze jej reklamowka (taa, moj ulubiony przyklad) jest warta 300 euro, i w tej cenie udaje jej sie ja sprzedac - znaczy sie, ze najwyrazniej z jakichs powodow (nawet, jesli wylacznie ze snobizmu, coz, tez jakis to powod, prawdaz?) jest tyle warta, c'est tout.
masz rację
jeśli ktoś jest za cos skłonny zapłacić ilestam stówek nawet jesli ostatecznie wizualnie to jest tylko reklamówka, to jego sprawa. Ja to rozumiem bo jestem totalnie uzalezniona od butów i na ogół jak jakieś wybieram biegając po sklepach to cena nie gra dla mnie bardzo duzej roli (no, powiedzmy nie przekraczam sum trzycyfrowych niemniej i tak parę osób "rozlicza" mnie z butów chociaż żadne ich do tego prawo), bo zależy mi na komforcie, trwałości, wyglądzie... no i ja po prostu uwielbiam buty
co nie zmienia faktu że coś, mimo że drogie, może być najzwyczajniej w świecie paskudne (subiektywnie) i kogoś totalnie rozwalać. Tak jak ta wyżej wspomniana, nieszczęsna reklamówka, która już chyba będzie symbolem tego wątku
a co do najnowszej kolekcji H&Ma - myślę że to jest podobny efekt. Któraś z was już wcześniej napisała że część tych ciuchów pewnie niedługo trafi do zwrotu, część na allegro... To też mnie rozwala bo pokazuje dokładnie jakimi fashion victims są niektóre blogerki. Założyć, pokazać się, zrobić fotę i oddać. To absolutnie nie wpisuje się w trend bawienia się modą o którym pisała L_V.
BTW nie mogę się doczekać aż będą aukcje z papierowymi torbami H&M z najnowszej kolekcji, tak jak było z versace
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:34   #3984
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
A ja właśnie przeglądałam lookbooka i patrzę, o jak fajnie ubrana dziewczyna. Wchodzę na jej bloga, patrzę a to facet Ale na tych fotkach z lookbooka nie było widać zarostu.
http://www.shiggersonstreet.com/
Ojej! Nie mógłby być moim facetem bo jest ładniejszy ode mnie !!!
Z przyjemnością się go ogląda, tak na marginesie


Cytat:
Napisane przez xyz7 Pokaż wiadomość
Ostatnio rozwala mnie sam wątek. Podczytuję go regularnie i przeraża mnie ostatnio brak tolerancji. Płaszcz jest ohydny, obrzydliwy, jak można takie coś nosić, wygląda jak fartuch, nie założyłabym go za darmo... Litości, to samo ktoś mógłby powiedzieć o rzeczach, które Wam się podobają i na pewno byłybyście oburzone. A przecież można napisać po prostu, że moim zdaniem to nie jest ładne, zamiast oburzać się, jak można dać za taką szmatę tyle i tyle. Zauważyłam straszne zaglądanie do portfeli... kto da 79 zł za zwykły kołnierzyk, przecież to niedorzeczne! Tylko, że mogę się założyć, że wiele z Was w życiu miało taką sytuację, że jak coś się podoba to cena nie stanowi przeszkody. Szanujmy gusty innych.
Ten wątek nie służy do wyśmiewania się z rzeczy, które są normalne... myślałam, że wchodząc tu znajdę naprawdę rozwalające modowe stylizacje, ciuchy... ale jak widzę, że nabijacie się z płaszcza i kołnierzyka to mi się odechciewa zaglądania tutaj.
I kończąc mój wywód - nie piszę tego, żeby kogoś atakować. Po prostu wydaje mi się, że kilkadziesiąt stron temu wątek stracił swoją ideę.
No właśnie
Wątek to "Moda, która Cię rozwala" nie? Niektórych rozwala płaszczyk w kółka, tandeta z Zary, kołnierzyki za 80 zł. a niektórych nie Proste.
__________________

Edytowane przez miss kitsch
Czas edycji: 2012-03-09 o 20:37
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:34   #3985
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Przegladałam dzisiaj pewien blog i dziewczyna radziła by kupować ciuchy na bloga i potem oddawać je do sklepów. To dobry wg niej sposób na prowadzenie bloga.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:35   #3986
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
to nie było wypominanie - proponowałabym przeczytać całość, włącznie z tym co pisałam o sobie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:36   #3987
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Ojej! Nie mógłby być moim facetem bo jest ładniejszy ode mnie !!!
Z przyjemnością się go ogląda, tak na marginesie




No właśnie
Wątek to "Moda, która Cię rozwala", niektórych rozwala płaszczyk w kółka, tandeta z Zary, kołnierzyki za 80 zł. a niektórych nie Proste
O tak ubiera się świetnie!
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:36   #3988
xyz7
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 149
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Siarka, wiem, dorzuciłam trochę od siebie

Mnie też często spotykają uwagi, że wydałam 300 zł na buty.. jedna "koleżanka" ostatnio zwróciła uwagę, że ona ma kozaki na zimę za 80 zł i mogłabym sobie kupić kilka par, a ja będę miała jedną za te 300 zł. Dla mnie to dość zabawne, bo kupię sobie takie kozaki na kilka sezonów, a koleżanka kupuje co roku nowe, więc w sumie na jedno wyjdzie No i skórzane mi nie przemakają ani nie wracam do domu z odmarźniętymi stopami.
xyz7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:37   #3989
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3282916 6]masz rację
jeśli ktoś jest za cos skłonny zapłacić ilestam stówek nawet jesli ostatecznie wizualnie to jest tylko reklamówka, to jego sprawa. Ja to rozumiem bo jestem totalnie uzalezniona od butów i na ogół jak jakieś wybieram biegając po sklepach to cena nie gra dla mnie bardzo duzej roli (no, powiedzmy nie przekraczam sum trzycyfrowych niemniej i tak parę osób "rozlicza" mnie z butów chociaż żadne ich do tego prawo), bo zależy mi na komforcie, trwałości, wyglądzie... no i ja po prostu uwielbiam buty
co nie zmienia faktu że coś, mimo że drogie, może być najzwyczajniej w świecie paskudne (subiektywnie) i kogoś totalnie rozwalać. Tak jak ta wyżej wspomniana, nieszczęsna reklamówka, która już chyba będzie symbolem tego wątku
a co do najnowszej kolekcji H&Ma - myślę że to jest podobny efekt. Któraś z was już wcześniej napisała że część tych ciuchów pewnie niedługo trafi do zwrotu, część na allegro... To też mnie rozwala bo pokazuje dokładnie jakimi fashion victims są niektóre blogerki. Założyć, pokazać się, zrobić fotę i oddać. To absolutnie nie wpisuje się w trend bawienia się modą o którym pisała L_V.
BTW nie mogę się doczekać aż będą aukcje z papierowymi torbami H&M z najnowszej kolekcji, tak jak było z versace [/QUOTE]

już są:P
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:37   #3990
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Przegladałam dzisiaj pewien blog i dziewczyna radziła by kupować ciuchy na bloga i potem oddawać je do sklepów. To dobry wg niej sposób na prowadzenie bloga.
i jeszcze tak oficjalnie

to mi jakoś kojarzy się z supermarketowymi wyjadaczami, wiecie o kogo mi chodzi - łazi i tu skubnie, tam spróbuje i po co płacić
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.